Uitslagenlijst De zwaarste 10 van Zeeland

Burgh-Haamstede - Zaterdag 16 februari 2019

M10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
37:43
2
Ahmed Abubakar
DAK
38:12
3
Eric Wolfert
Flakkee
39:15
4
Koos Verwey
DAK
39:53
5
Roy Werner
Fortius
40:59
6
Ruud Hoosemans
Dynamica
41:14
7
Arjo Verhage
Dynamica
41:22
8
Roy Sparenburg
HI Ambacht
41:36
9
Sander Demmers
ACW '66
42:26
10
Jeffrey Hazendonk
DAK
42:29
11
Roel Spierings
Den Bosch
42:31
12
David Schrier
Vlissingen
42:49
13
Ramon van de Grift
Kamperland
42:57
14
Edwin de la Ruelle
Loopgroep Aart Stigter
43:09
15
Davied Meerstra
Daventria
43:45
16
Edwin van Alphen
Dynamica
44:08
17
John Kegge
Goedereede
44:29
18
Cornelis Bakker
Dirksland
44:31
19
Bart Verkaart
Zierikze
44:38
20
Micha Janse
Dynamica
44:57
21
Bas Groothedde
Delta Sport
45:16
22
Jacob Holwerda
Dreischor
45:24
23
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
45:29
24
Piet van Mourik
Delta Sport
45:43
25
John Slabbekoorn
Kapelle
45:46
26
Jesper Francke
Koudekerke
45:49
27
Gert Van der Vinden
Dynamica
46:00
28
Bart Visser
Serooskerke
46:09
29
Matthes Moerland
Delta Sport
46:11
30
Thom Pleysier
Kloetinge
46:16
31
Rob Schaap
Vlissingen
46:20
32
Robin Jonkers
Olympia Halsteren
46:25
33
Ronald Geertse
Serooskerke
46:28
34
Ludolf Reijnders
Zierikzee
46:35
35
Richard van der werf
Delta Sport
47:16
36
Steef Berrevoets
Delta Sport
47:20
37
Colin Harmsen vd Vliet
Tholen
47:35
38
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
48:15
39
Michel van Vossen
Dirksland
48:19
40
Martin Pruijsers
Dynamica
48:21
41
Bram Verhage
Dynamica
48:25
42
Michel Buijck
Middelburg
48:28
43
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
48:29
44
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
48:33
45
Peter Honcoop
Spiridon
48:46
46
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
48:55
47
Marijn Vreugdenhil
sGravenzande
49:07
48
Rob van Zanten
Fortuna
49:22
49
Harry Boot
Delta Sport
49:34
50
Mart goudzwaard
Zonnemaire
49:41
51
André Meijers
AV '56
51:15
52
Peter van Dijk
Herentals
51:19
53
Rinus vd Woestijne
Middelburg
51:20
54
Rian van den Broeke
Dynamica
51:24
55
Rini Verwijs
Delta Sport
51:41
56
Pieter Moelker
Kloetinge
51:43
57
Geert moel
Zuidwolde Dr
51:47
58
Jan Heshof
Steenbergen Nb
51:52
59
Peter Noordijke
Goes
51:54
60
Arjan Dozy
Strijen
52:05
61
Cor Kloet
Delta Sport
52:32
62
Edwin de Vlieger
Scharendijke
52:36
63
Maurice Steketee
Middelburg
52:39
64
Bram Kotvis
Delta Sport
52:53
65
Erwin van Beljouw
Kloosterzande
53:08
66
Guy van Wouwe
Edegem
53:13
67
Jacco Walhout
Borssele
53:54
68
Andre lous
Westkapelle
54:01
69
Maarten Leerdam
Naaldwijk
54:07
70
John Braber
Renesse
54:09
71
Peter Maranus
Aagtekerke
54:11
72
Elbert Simonse
Aagtekerke
54:13
73
William de jonge
Nieuwdorp Zld
54:22
74
Bert de Vos
Delta Sport
54:28
75
Laus de Ridder
Vlissingen
54:40
76
Kees den Hollande
Dreischor
54:47
77
Henry van Klinken
Delta Sport
55:02
78
Marijn Huibregtsen
Westkapelle
55:20
79
Groover Visser
Brouwershaven
55:29
80
Niek Wieland
Axel
55:42
81
Arno Obbink
Burgh-Haamstede
55:57
82
Nigel Sandifort
Borssele
56:04
83
Gertjan van de Sluis
Delta Sport
56:12
84
Marcel Engel
Stellendam
56:21
85
Arthur Kaptein
Zwijndrecht
56:26
86
Berry Lindenbergh
Zierikzee
56:30
87
Duco Vaillant
Baarn
56:36
88
Leon Vermeulen
Wemeldinge
56:44
89
Gerrit Spaans
Goes
57:00
90
Wouter Labrujere
Nieuw en St Joostland
57:17
91
Wim de Jonge
AV '56
57:23
92
Martijn Ruissen
Wolphaartsdijk
57:25
93
Patrick Giljam
Delta Sport
57:29
94
Jan Ijzelenberg
Oosterland
57:31
95
Freddy E Schuurman
Amsterdam
57:36
96
Jan Bostelaar
West Kapelle
57:47
97
Michel Meeuwse
Vlissingen
57:50
98
Leon de Munnik
Delta Sport
58:45
99
Marc Couwenbergh
Gouda
58:57
100
Martin Van der Heiden
Delta Sport
59:02
101
den Breejen
Passaat
59:07
102
Piet Beijer
Dynamica
59:19
103
Kaey van Rij
Hoogvliet
59:32
104
Frits Burger
Zierikzee
59:38
105
Hugo van Egeraat
PAC
1:00:06
106
Leonhard van Egeraat
Spado
1:00:51
107
Karel de Hooge
Dordrecht
1:01:07
108
Martin Voshol
Tholen
1:02:19
109
Paul van der Leij
Herkingen
1:02:41
110
Kobus Botman
Dynamica
1:03:11
111
Bram van Eenenaam
Nieuw en St Joostland
1:03:24
112
Arthur Stijns
Dynamica
1:03:27
113
Hugo Meeusen
Terneuzen
1:03:32
114
Richard de Vlaam
Delta Sport
1:03:37
115
Kees Legemaate
Burgh Haamstede
1:03:48
116
Martin Loeve
Noordwelle
1:04:37
117
Corne
Oost Souburg
1:05:23
118
René Nijsse
AV '56
1:06:19
119
Arjan Voogt
Hardlopen.nl
1:06:55
120
Bauke de Jong
Krimpen ad Ijssel
1:07:46
121
Leo Francke
Oostkapelle
1:08:14
122
Theo Simons
Dynamica
1:11:04
123
Sven Nieuwkoop
Goes
1:13:47
V10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Damme
Goedereede
52:45
2
Emma van Mourik
Delta Sport
53:25
3
Annemieke Doomen
Roosendaal
54:15
4
Nathalie Slabbekoorn
AV '56
55:31
5
Marloes Priemis
Renesse
57:39
6
Marjanne van de Sluis
Delta Sport
57:42
7
Inge Marchand
Burgh-Haamstede
57:53
8
Amber Middelhoek
Delft
1:00:34
9
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
1:00:44
10
Petra Verhulst
Dynamica
1:00:55
11
Petra Van Bleijswijk
Renesse
1:01:01
12
Daniëlle Mook
Burgh-Haamstede
1:01:30
13
Elsbeth haasnoot
Middelburg
1:02:23
14
Digna de Boer
Delta Sport
1:02:26
15
Paula Groot
1:02:38
16
Jerina Pladdet
Burgh-Haamstede
1:03:20
17
Domina. Lous
Westkapelle
1:03:52
18
Pim Couwenbergh
Zierikzee
1:04:03
19
Evita Vermeulen
AV '56
1:05:14
20
Christl rozendaal
kapelle
1:06:29
21
Lena Kleingeld
avVN
1:09:18
22
Carla Zegers
Koewacht
1:10:47
23
Bella vd ven
Veldhoven
1:16:07
24
Paula Meeusen
Terneuzen
1:26:01
M6, 6.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Fobbe
PAC
30:55
2
Bert Hederik
Barendrecht
31:57
3
Harry Beekmans
DAK
32:58
4
Mar-hein van der Wiel
DAK
33:43
5
Guus van Beljouw
Kloosterzande
34:03
6
Yves Vanvlasselaer
Kapelle-op-den-bos
35:43
7
Marco Olivier
Vlissingen
36:15
8
Alex Andeweg
Rijen
37:55
9
Martin van Nieulande
Nieuw en St Joostland
39:12
10
Ron Dellebeke
Dynamica
40:09
11
Adrie Van Bavel
Delta Sport
40:35
12
Willem de Korte
González Running Team
44:51
13
walter van Splunter
Stellendam
46:22
14
Daan Aufenacker
Oud Gastel
47:47
15
Eef van der Maas
Spijkenisse
56:01
V6, 6.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
30:27
2
Ilvia Hederik
Energie
31:59
3
Nikki Bagchus
Loon op zand
32:46
4
Angela Buijck
Middelburg
33:16
5
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
33:24
6
Lianne Ivens
Waalwijk
33:37
7
Silkie Graafmans
Spiridon
35:53
8
Sanne Stitan
Delta Sport
36:30
9
Anouk Andeweg
Spiridon
37:53
10
Andrea Pleijsier
Kloetinge
38:14
11
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
38:27
12
Marianne Koster
Borssele
41:27
13
Sandra Andeweg
Rijen
42:19
14
Katja Botman
Middelburg
44:00
15
Mieke Brusselaers
Hulst
44:04
16
Gisela Nijsse-Meertens
AV '56
49:25
17
Van Damme
Koewacht
49:27
18
Ilse Francken
Hulst
49:29
19
Els van Zwieten
Delta Sport
49:32
20
Petra van Beljouw
Kloosterzande
51:07
21
Bettina Berrevoets
Delta Sport
51:57
22
Petra van de Spijker
Veldhoven
55:15
www.uitslagen.nl
16-02-2019 19:38