Uitslagenlijst Nederheide Commanderije Cross

Milheeze - Zondag 10 februari 2019

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley Sleegers
GAC Gemert
38:40
2
Max Heijmans
Oss '78
40:36
3
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
42:28
4
Wiljo Ermers
GAC Gemert
43:16
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond van Hall
Doesburg
38:28
2
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
39:11
3
Edwin Kok
GAC Gemert
40:43
4
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
41:08
5
Jordan van Lee
GAC Gemert
41:25
6
Chris van Schijndel
Gemert
42:40
7
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
43:44
8
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
44:54
9
Hans Steyaert
HAC
46:19
10
Sander Dinghs
Venlo
52:15
11
Jeroen van den Eijnde
GAC Gemert
57:02
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Kanters
Lopersgroep Deurne
41:17
2
Frans Deenen
ATV Venray
41:39
3
Jos de Groot
De Rips
41:49
4
John Kocken
HAC
43:28
5
Maarten Manders
GAC Gemert
44:36
6
Twan Sterken
Lieshout
49:39
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
43:30
2
Peter Huls
Cifla
44:09
3
Henk van Eck
GAC Gemert
49:15
4
Fred van Bakel
Gemert
50:30
5
Mies van Berlo
RCL Lieshout
51:08
6
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
54:37
VSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Melssen
GAC Gemert
46:54
2
Anne Smeets
Aarle Rixtel
47:27
3
Emy Hermens
Olympus Land van Cuijk
49:32
4
Henny Dekkers
GAC Gemert
53:22
M1RND, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Coppens
GAC Gemert
16:12
M2RND, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tinus Meulenbroeks
GAC Gemert
30:22
2
Hendrik Relere
Milheeze
30:57
3
Peter van der Putten
GAC Gemert
37:53
M3RND, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan van Eemeren
GAC Gemert
32:40
2
Thijs van Duijnhoven
GAC Gemert
32:59
3
Willem van der Krieken
GAC Gemert
34:30
4
Walter Kivits
Deurne
34:33
5
Wilbert van de Boom
GAC Gemert
36:38
6
Henk Martens
GAC Gemert
38:10
7
Martijn Geerts
GAC Gemert
39:35
8
Hans Vervoort
GAC Gemert
42:34
9
John van de Wijngaard
GAC Gemert
45:43
10
Erik Hermers
45:51
11
Richard Dwanna
GAC Gemert
46:48
12
Willy van den Broek
GAC Gemert
47:41
13
Tonnie van Duijnhoven
Venhorst
53:00
M4RND, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
45:16
2
Jack Staadegaard
Gemert
46:02
3
Léon de Bruijn
Gennep Atletiek
48:31
4
Stan Dekkers
48:42
5
Ruud v/d Ven
Venhorst
49:46
6
Rob thijs
Gemert
54:46
7
Teun Swinkels
57:19
8
Lucas de Groot
Deurne
57:26
9
Theo van Berlo
Bakel
58:40
10
Adwin Mathon
Veghel
1:02:43
11
Gerrit de Koning
Bakel
1:09:08
V1RND, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke Kusters
Eindhoven
12:40
2
Ellen van de Laar
Milheeze
16:13
3
Sandra Verkampen-Leenders
GAC Gemert
17:13
4
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
18:12
V2RND, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fieke Cappendijk
Bakel
22:17
2
Heike Prinsen
HAC
25:44
3
Rowena van de Vossenberg
GAC Gemert
27:11
4
Tineke van Mullekom
Deurne
38:02
5
Rian van de Wijngaard
Elsendorp
45:49
V3RND, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janny Spierings
GAC Gemert
41:08
2
Henny Engels
GAC Gemert
41:55
3
Mireille van Schijndel
GAC Gemert
43:01
4
Annemarie Hoevenaars
Elsendorp
45:01
5
Marie Jose Royackers
47:44
V4RND, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miriam Rademakers
Gemert
51:41
2
Willemien Gijsbers
Deurne
57:05
3
Karin Goossens
GAC Gemert
58:13
4
Jolande Spierings
GAC Gemert
58:23
5
Ria Korthuis
HAC
1:03:07
MSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ernie Maas
Bakel
18:59
2
Frans Pasmans
Bergeijk
19:29
3
Jean-Pierre Louvet
Cuijk
19:36
4
Wesley Sleegers
GAC Gemert
20:05
5
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
20:05
6
Edwin Kok
GAC Gemert
21:57
7
Wiljo Ermers
GAC Gemert
22:12
8
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
23:10
9
Ruud Langstraat
ATH
23:28
10
Martijn Stigter
GAC Gemert
23:56
11
Michel Groffen
ATV Venray
24:41
12
Jake Kessels
Nijmegen
30:09
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joske van Schijndel
Prins Hendrik
22:49
2
Inge van Veggel
GAC Gemert
23:14
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion Loeffen
Oss '78
31:06
JJUNA, JONGENS AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Loeffen
Oss '78
19:13
2
Awet Habtaeb
Helmond
21:00
JJUNB, JONGENS AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
19:22
2
Stijn van Dommelen
GAC Gemert
20:04
3
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
20:55
4
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
21:01
5
Bart Manders
GAC Gemert
21:29
6
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
21:36
7
Nahim Habteob
Helmond
22:05
8
Anton Nymen
Helmond
26:50
MJUNB, MEISJES AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
18:05
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lans Timmermans
Prins Hendrik
14:18
2
Koen Diepen
Prins Hendrik
14:40
3
Gijs van de Ven
GAC Gemert
15:45
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
Helmond
8:48
2
Emma Bijnen
HAC
9:02
3
Fenne Claassens
Helmond
9:16
4
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
9:20
5
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
9:46
6
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
10:09
7
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
12:33
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fergus Tabor
HAC
8:30
2
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
8:41
3
Luuk Verhoeven
HAC
8:58
4
Marco van Gelder
Prins Hendrik
9:03
5
Joris Besselink
GAC Gemert
9:56
6
Lennard Besselink
GAC Gemert
10:31
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:43
2
Luna Sterken
GAC Gemert
7:21
3
Claire van den Hurk
Helmond
7:35
4
Romy Sonneveld
Prins Hendrik
7:53
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
5:18
2
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
5:30
3
Mads Verhofstadt
HAC
5:34
4
Giel Pennings
GAC Gemert
5:44
5
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:02
6
Siem Koelemeij
Ottersum
6:04
7
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:06
8
Hugo Bisschops
GAC Gemert
6:51
9
Kyan Jansen
GAC Gemert
7:37
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:03
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:04
3
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:41
4
Kira Kanditt
Korschenbroich
5:42
5
Eline bartels
Lopersgroep Deurne
5:54
6
Hedwig Tabor
HAC
6:01
7
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:07
8
Thalyz Wau
GAC Gemert
6:29
9
Pip Mezenberg
GAC Gemert
6:34
10
Imke van der Kruijs
GAC Gemert
7:13
11
Betiel Habtay Fessehaye
GAC Gemert
7:24
JPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Custers
HAC
3:37
2
Justen de Vries
GAC Gemert
3:47
3
Kevin Kersten
ATH
3:52
4
Menno van Schijndel
GAC Gemert
3:54
5
Sem Bevers
GAC Gemert
5:09
MPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
3:56
2
Lisa Schrama
GAC Gemert
4:04
3
Nienke den Engelsman
Deurne
4:08
4
Maartje Koelemeij
Ottersum
4:34
5
Lidia Habtay Fessehaye
GAC Gemert
4:36
6
Puk Geerts
GAC Gemert
4:38
7
Daniaya van der Heijden
GAC Gemert
4:49
8
Nienke Roesink
HAC
6:13
MPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
3:58
2
Maud Jansen
GAC Gemert
4:00
3
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
4:23
4
Fenne Hurkens
GAC Gemert
4:30
5
Nikki Ermers
GAC Gemert
4:48
6
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
4:52
7
Meike Bevers
GAC Gemert
4:54
8
Lynn Starren
GAC Gemert
5:13
JPUPM, PUPILLEN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
4:06
2
Job de Wit
GAC Gemert
4:13
3
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
4:15
4
Timo van den Eijnde
GAC Gemert
4:43
5
Tobias Hurkens
Gemert
5:03
6
Thijs Plaggenmarsch
Wamel
5:14
7
Enne Dinghs
Venlo
5:44
MPUPM, PUPILLEN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Bevers
GAC Gemert
4:32
2
Nina Kersten
ATH
4:36
3
Anna Dinghs
Venlo
4:47
4
Evi den Engelsman
Deurne
5:12
www.uitslagen.nl
12-02-2019 21:32