Uitslagenlijst MOS cross duathlon Etten-Leur

Etten-Leur - Zondag 10 februari 2019

H12, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arthur van den Boer
Elewijt
1:00:16
2
Joppe Wagemakers
Wuustwezel
1:04:17
H14, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wout van Nuffelen
Scherpenheuvel
54:26
2
Seppe van den Boer
Elewijt
54:55
3
Tijn Wagemakers
Wuustwezel
1:08:34
4
Stijn Minnebreuker
Hoornaar
1:16:22
D14, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sterre Hendriks
Laakdaal
1:07:58
H16, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
TVB
49:01
2
Alex van Buttingha Wicher
TVA
55:48
3
Tobias Martinot
De Langstraat
56:45
D16, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
De Langstraat
57:01
H18, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max van Helmond
De Langstraat
48:42
2
Martijn Smits
De Langstraat
52:27
H20, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Michielsen
KNWU/KNZB/Atletiekunie
48:53
2
Geert van Kuijk
KNWU/KNZB/Atletiekunie
49:22
3
Jos Bogaert
KNWU/KNZB/Atletiekunie
51:07
4
Jorn van der Zanden
Etten-Leur
54:03
5
Harld Damen
TVB
54:08
6
Cas Lasaroms
TV Weert
54:36
7
Antoine Gori
Rijswijk Zh
55:18
8
Niels de Jong
Etten-Leur
55:25
9
Pierre Sijmens
Bosschenhoofd
55:28
10
Michel de Jong
Etten-Leur
56:23
11
Marcel Traas
De Langstraat
56:41
12
Huberto van der Schuit
De Langstraat
57:08
13
Jos-Willem van de Laar
KNWU/KNZB/Atletiekunie
57:09
14
Bart Dufour
Lummen
57:45
15
Wouter Hendrikx
Roosendaal
58:20
16
Dennis Barendse
NTB
58:39
17
Kees van de Riet
Hoeven
59:14
18
Marcel Makaloey
Unltd.
59:38
19
Glenn Beljaars
Zevenbergen
1:00:22
20
Martijn Grotens
Etten-Leur
1:00:41
21
Luc Koyen
Meer
1:00:46
22
Toon Luijten
Etten-Leur
1:01:09
23
Dave Verhoeven
NTB
1:01:54
24
Frans Rijpers
WBTV
1:02:06
25
Jasper Rijk
Breda
1:02:23
26
René van Eekelen
Etten-Leur
1:02:53
27
Frank Hengeveld
Trip
1:03:35
28
Johny van Nuffelen
Scherpenheuvel
1:03:46
29
Kees Akershoek
NTB
1:04:48
30
Mark van Hasselt
Wernhout
1:05:34
31
Maarten Joosen
Etten-Leur
1:06:36
32
Tom Berkouwer
Rijnmond
1:07:02
33
Fransico Cepaz
Eten-Leur
1:07:18
34
Marcel van Beek
Etten-Leur
1:07:41
35
Rens Speksnijder
WBTV
1:08:36
36
Mark Vermunt
WBTV
1:08:40
37
Bart Thijssen
Breda
1:08:44
38
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
1:09:03
39
Jos Willemsen
Zundert
1:10:46
40
Martin Jansen
NTB
1:12:26
41
Luuk Schils
Breda
1:12:50
42
Corné Braspenning
Etten-Leur
1:15:57
43
Arne van der Vorst
Terheijden
1:16:15
44
Mark Kleinloog
De Langstraat
1:16:23
45
Cees van Opstal
Wernhout
1:16:37
46
Daniël Schouw
NTB
1:20:32
47
Pieter Fun
NTB
1:21:00
48
Maurice Hollander
Etten-Leur
1:23:15
D20, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
KIm Lahaye
De Langstraat
58:56
2
Judith Peeters
Venlo
1:01:49
3
Dorien van Loenen
TVB
1:03:27
4
Leonie Rijk
Unltd.
1:04:27
5
Carla Van Aert
Meer
1:05:14
6
Rosanne Akkermans
NTB
1:09:19
7
José van Aert
Meer
1:10:55
8
Roos Schoonderbeek
De Langstraat
1:11:20
9
Rebecca van den Berg
Etten-Leur
1:23:00
DUO, 3-10-1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joey Oomen
Breda
50:02
2
Hans Beenhakkers
Etten-Leur
52:52
3
Cas Graafmans
Rijen
53:47
4
Sander Van Eekelen
Klein Zundert
55:36
5
Patrick Maas
Etten-Leur
57:18
6
Rutger van Oosterwijck
Breda
58:29
7
Tamara Winnemuller
TVB
1:00:37
8
Stan Dielemans
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:00:57
9
Eva Bos
Etten-Leur
1:05:08
10
Marie Van Dievel
Kapellen
1:05:22
11
Conchita Maas
Etten-Leur
1:06:56
12
Marjolein van Loenen
Schijf
1:07:09
13
Esther Mohunlol
Etten-Leur
1:12:52
14
Simone van Trijp
Hoeven
1:19:33
H20, 6-20-3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Wuilmus
Rijkevorsel
1:26:19
2
Lander Sels
Vlimmeren
1:28:41
3
Rody Kroon
NTB
1:28:56
4
Alexander Picar
Unltd.
1:29:17
5
Bart Hendrickx
Rijkevorsel
1:31:54
6
Joren Leysen
Lichtaart
1:32:17
7
Marc Franken
Breda
1:32:37
8
Stef Anthonissen
St-lenaarts
1:33:01
9
Robin Dekkers
Sint-Lenaarts
1:34:30
10
Koen Stevens
Wuustwezel
1:34:49
11
Roel Van der Donck
Meer
1:34:55
12
Janno de Bruijn
NTB
1:35:16
13
Chris Steenbakker
TVB
1:36:20
14
Jeffrey Jansegers
Brasschaat
1:36:33
15
Karim Alders
Tri Team Kijani
1:37:19
16
Tim Vanhaeren
Kapellen
1:37:39
17
Jens Beyers
Sint-lenaarts
1:38:02
18
Jorn Van Bergen
Hoogstraten
1:39:04
19
Bob Michielsen
Loenhout
1:39:07
20
Niels de Clerck
kalmthout
1:39:10
21
Thomas Peeters
Turnhout
1:39:15
22
Pieter Cappon
TVB
1:41:01
23
Olivier Symoens
Zele
1:41:12
24
Tom van den Berkhof
FusionTEAMnl
1:43:10
25
Dominique Jentjens
Velden
1:44:52
26
Toon Vandamme
Hoogstraten
1:46:59
27
Sander van der Matten
Dordrecht
1:47:41
28
Wout van Rossem
Rotterdam
1:51:32
29
Kristof Janssens
Hoogstraten
1:54:45
30
Ismael Van der Velde
Breda
1:55:12
31
Frank Roks
Rucphen
1:55:26
32
Thom Schijnen
Triathlon Club Maastricht
1:56:14
33
Ronald van Beek
Oud Gastel
1:56:49
34
Jeffrey Van Gils
Terheijden
2:01:55
35
Paul Janssens
Gilze
2:07:09
36
Stijn Onghena
Ledeberg
2:11:43
37
Wim Onghena
Kallo
2:36:20
D20, 6-20-3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Driesen
Oevel
1:40:37
2
Soetkin Vertenten
Wetteren
1:43:31
3
Femke van Kessel
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:44:28
4
Anne Stellaard
Hellas
1:53:23
5
Marloes Voorhout
av Clytoneus
1:56:49
6
Melissa de Bruin
Krimpenerwaard
2:01:36
H40, 6-20-3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert van den Boer
Elewijt
1:33:30
2
Martijn Alberts
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:35:23
3
Wim Van Looveren
Kalmthout
1:35:54
4
Cor Datema
Best
1:36:36
5
Francois Nooten
Oosterhout Nb
1:40:27
6
Jef Bogers
NTB
1:40:54
7
Leon Aleman
NTB
1:41:12
8
Jimmy Verhoeven
Herentals
1:43:35
9
André Stappers
Dordrecht
1:45:05
10
Leon van der Stel
Puttershoek
1:47:14
11
Caspar Houben
Ironmanagers Nederland
1:48:31
12
Raf Aernouts
Wortel
1:48:46
13
Erwin van de Lisdonk
NTB
1:50:00
14
Sven Wagemakers
Wuustwezel
1:50:21
15
Ben Rodrigo Iglesias
RDG
1:55:49
16
Zefanja de Feijter
av Clytoneus
1:56:03
17
Jeroen van Hees
Hoeven
1:56:49
18
Kees Kok
Apeldoorn
1:58:19
19
Patrick van Loon
Reusel
2:09:17
20
Jeroen van de Water
Breda
2:20:16
D40, 6-20-3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thea Segeren
TVB
2:17:58
H50, 6-20-3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Maes
Hoogstraten
1:30:17
2
Richard Schouten
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:37:56
3
Peter van den Bent
Rijnmond
1:45:53
4
Bram van den Brink
Ede Gld
1:45:59
5
Ronald Geleynse
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:46:41
6
Arthur Turk
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:47:26
7
Bart Van Linder
Meer
1:48:15
8
Gerard Odijk
Hellas
1:48:26
9
Pieter Moelker
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:51:53
10
Cees den Dunnen
Rijnmond
1:52:05
11
Vincent van den Elsen
Oisterwijk
1:53:07
12
Werner Hattas
Wommelgem
1:53:45
13
Henk Hamers
TVB
1:58:48
14
Marc Vermeiren
Brecht
1:59:22
15
Mark Schoonhoven
TGV
2:05:42
16
Kobus Botman
adsv Dynamica
2:13:23
17
Guy Vermeulen
Wuustwezel
2:18:48
DUO, 6-20-3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Lambregts
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:33:50
2
Frank Van Den Heuvel
Wuustwezel
1:33:50
3
Pieter Maes
Arendonk
1:36:43
4
Niels Meeuwesen
Chaam
1:41:22
5
Lotte Bakx
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:46:26
6
Toin Bastiaansen
TVB
1:49:30
7
Hans van Langen
Trip
1:49:46
8
Chris Nusselder
KNWU/KNZB/Atletiekunie
1:50:20
9
Bram Rennen
Breda
1:52:26
10
Martin de Kinderen
Etten-Leur
1:53:07
11
Colin Maas
Rijsbergen
1:53:38
12
Corne Luijkx
Etten-Leur
1:53:49
13
Koen van Zomeren
Etten-Leur
1:58:36
14
Dennis van Zinnen
Etten-Leur
2:09:52
15
Miranda de Vries
Etten-Leur
2:12:21
Tussentijden zie:
https://evenementen.uitslagen.nl/2019/crossduathlonettenleur
www.uitslagen.nl
12-02-2019 09:16