Uitslagenlijst Groenhovenloop

Gouda - Zondag 3 februari 2019

K1BV, 1500M 2006-2010
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Warners
10:07
2
Judith Hoof
BS
10:51
3
Jenaya Roumimper
BS
10:52
4
Cedella Oduro
BS
11:01
K1BM, 1500M 2006-2010
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Goudena
Oudewater
6:58
2
Sydney Epping
Bodegraven
7:02
3
Thijmen Keers
7:30
4
Tijn Mikkers
BS
7:48
5
Tim Boot
8:14
6
Martijn Vergeer
Gouda
8:24
7
Thijmen Kremers
Gouda
8:24
8
Pasa Gulhan
BS
8:40
9
Koppe Helderman
8:40
10
Marwin van den Heuvel
BS
9:00
K1A1V, 1500M 2006-2010
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soraya el Bouazzaoui
BS
6:39
2
Bibi de Geest
6:39
3
Emma Wissing
Gouda
6:44
4
Lieke Bakker
7:36
5
Josephine van der Veldt
7:45
6
Noor Schoonman
Gouda
8:00
7
Lotte de Waal
8:01
8
Lieke Dekker
Gouda
8:02
9
Anouk Bakker
8:11
10
Manar Benchellal
8:53
11
Donna van Dijk
9:23
12
Romy Jacobs
BS
9:26
13
Kaitlin van Rij
BS
10:34
14
Ceylin Gulhan
BS
10:36
15
Tess Ernst
BS
10:39
16
Tessa Verdouw
10:43
17
Pien van Holten
BS
10:48
K1A1M, 1500M 2006-2010
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Keers
BS
6:16
2
Raigen
6:38
3
Brandon Langeveld
BS
7:33
4
James Wissing
Gouda
7:59
5
Teun Spring in 't Veld
BS
8:01
6
Dave Zappeij
8:44
K1A2V, 1500M 2006-2010
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Larissa Wolff
Gouda
8:21
K1A2M, 1500M 2006-2010
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Goudena
Oudewater
6:07
2
Faas Helderman
7:44
3
Jesse Keijser
BS
9:08
4
Keano Hagen
BS
10:02
K1DV, 1500M 2006-2010
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Warners
8:34
K1DM, 1500M 2006-2010
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Schoonman
6:20
2
Lucas Drenth
6:21
3
Alex Kool
6:29
4
Sjoerd Mikkers
BS
6:42
5
Joris Dekker
Gouda
7:19
6
Menno Wesseling
BS
9:15
K4CV, 400M 2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Benuning
1:42
2
Jasmine de Leeuw
1:58
3
Isis Vanhorick
1:59
K4CM, 400M 2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Verdouw
1:38
2
Timo van Gastel
BS
1:42
3
Bart Spaas
Gouda
1:44
4
Kai van Gastel
BS
1:47
5
Boaz Van der ende
Gouda
1:52
6
Sacha Roemjartsew
2:15
K4MV, 400M 2012
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Braamhaar
Gouda
1:42
2
Sanne Moelker
Gouda
1:44
3
Vida van Meteren
BS
1:48
4
Robin Bos
1:51
5
Jana van Meteren
BS
1:56
6
Rosa de Waal
2:03
7
Veerle Kremers
Gouda
2:05
8
Caitlynn Epping
2:11
9
Alicia van leeuwen
Gouda
2:18
K4MM, 400M 2012
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faas Schoonman
Gouda
1:46
2
Davy Hageman
BS
1:47
3
Felix de Vos
1:52
4
Bram Boekbinder
BS
1:55
5
Maikel Zappeij
2:01
6
Aiven Roumimper
BS
2:02
7
Max van Meteren
BS
2:14
8
Julius de Leeuw
2:17
K4SV, 400M 2013-'15 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flora Vasconcellos
Gouda
1:56
2
Elin Dekema
1:57
3
Alicia Spaas
Gouda
2:17
4
Feline Loef
2:28
5
Meike Spring in 't Veld
BS
2:32
6
Maartje de Boer
BS
2:33
7
Ivy Stilting
BS
2:39
8
Femke van der Meer
2:40
9
Jente van Leeuwen
3:12
K4SM, 400M 2013-'15 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaro Wools
BS
1:46
2
Safouan Afarmach
1:48
3
Sven Verdel
Alphen aan den Rijn
1:50
4
Luc van Gastel
BS
2:06
5
Floris van der Veldt
2:17
6
Niels Braamhaar
Gouda
2:22
7
Owen Koetsier
2:25
8
Rens Mikkers
BS
2:26
9
Roan Van der ende
Gouda
2:28
10
Milan Hoogeveen
2:33
11
Thom Drenth
2:51
12
Pepijn Bos
3:28
13
Sybren van der Meer
3:53
5V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Stellaard
20:17
2
Nila Knoester
21:33
3
Nadine Naaijkens
21:41
4
Lieke Ouwerkerk
21:52
5
Linda van der Zanden
22:32
6
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
23:40
7
Sanne van Essen
24:12
8
Mirte May
Mokveld
24:38
9
Isabel van Steenwijk
Gouda
24:40
10
Maria van der Velden
Voorschoten
25:14
11
Tessa de Jong
Boskoop
25:34
12
Liselotte Tas
27:57
13
Thea vd Velde
28:00
14
Joyce van der Staaij
Rotterdam
28:11
15
Baukje de Jong-vanRiesen
28:33
16
Anna Kempff
28:45
17
Ria van den Berg
28:50
18
Nicole Helwes
29:37
19
Jolanda Gerhardts
29:37
20
Manuela Bakker
29:38
21
Diana Jansen
29:53
22
Angela van steenbergen
Heerjansdam
30:24
23
A.M. Dijkman
30:50
24
Kelly van Grieken
Mokveld
30:50
25
Ellen Hermans
30:53
26
Karen Setz
Capelle aan den IJssel
33:12
5M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aimane Benchellal
15:26
2
Siwar
17:55
3
Luc van Ommen
Utrecht
18:15
4
Jerry Kenbeek
18:38
5
Chris Webb
Amsterdam
18:49
6
Jan-Willem Meijerink
19:22
7
Niels Steijn
19:38
8
Robin van der Valk
Maassluis
19:47
9
Robin de Haan
Reeuwijk
19:49
10
Tim van Tilburg
Waddinxveen
20:24
11
Jessy van der Vegt
Rotterdam
20:28
12
Ron Aret
20:48
13
Wessel Baas
20:54
14
Stan van Tilburg
Waddinxveen
21:14
15
Gert-Jan van Tilburg
Waddinxveen
21:23
16
Pepijn de Jong
Boskoop
22:27
17
Gert-Jan Bonnema
22:53
18
Eric Pols
Gouda
23:03
19
Nico van Leeuwen
23:06
20
Maciej Wolyinski
23:32
21
Rin Jan Teunissen
24:01
22
Jarrot May
Mokveld
24:38
23
Jeroen Michiels
24:48
24
Martin de Haan
Reeuwijk
25:22
25
Frank Spaas
Mokveld
25:57
26
Raymon Epping
Bodegraven
26:10
27
Jasper de Wilde
Amsterdam
27:04
28
Cas Vendrig
Gouda
27:41
29
PP van Calmthout
Dordrecht
28:15
30
Wim Sonnemans
28:23
31
Robert Vendrig
Gouda
28:45
32
Marcel Kempff
29:02
33
Edwin Bakker
29:38
34
Bert Kengen
30:11
35
Andre Hermans
30:52
36
Mateusz Byrgill
31:50
37
Mike van der Staaij
Rotterdam
32:04
38
Sander Geenen
Rotterdam
32:05
39
Mischa van Grieken
Mokveld
32:13
40
Jeffrey Brender ŕ Brandis
Voorburg
33:18
10V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colien Peperkamp
39:45
2
Inge van 't Veer
43:46
3
Annemarie Dekema de Rek
44:33
4
Ilona van Vliet
45:11
5
Irene Bos
45:46
6
Maria Pardueles Guime
45:49
7
Leonie stooker
Gouda
46:16
8
Nicole van Klink
47:34
9
Petra Hogervorst
47:46
10
Nathalie de boer
Gouda
47:57
11
Annemarie Dekker
Gouda
47:59
12
Marcella Rietveld
48:31
13
Jolanda van Zuilen
Reeuwijk
50:02
14
Nora Schenk
50:20
15
Sofie Mani
Rotterdam
50:22
16
Kim van Hout
Amsterdam
50:36
17
Kimpe Jewhysik
51:41
18
Willemeijn Faas
Mokveld
51:47
19
Brigit Verkleij
54:27
20
Yvette van Hoorn
Leiden
54:42
21
Marian Dijkstra
54:45
22
Ewa Borovowicz
56:03
23
Lesley White
56:37
24
Else Hofstede
Gouda
56:41
25
Anouk Richters
Haarlem
57:19
26
Miranda de Vries
57:28
27
Trudie van Grieken
57:37
28
Hanna Smallenbroek
57:48
29
Manissa Gunadi
Rotterdam
58:22
30
Monique Hogervorst
58:27
31
Kim Koopman
Schiedam
59:00
32
Emily Schell
Hellevoetsluis
59:39
33
Aroena Lakhi
59:41
34
Anneriet Kremers
Gouda
1:00:03
35
Anemoon Baden
1:01:36
36
Liesbeth van Gilst
Zaandam
1:02:30
37
Rachida chtioui
Gouda
1:03:17
38
Astrid Koster
Gouda
1:03:46
39
Esther Bruin
1:06:01
40
Liesbeth van der Zon
Gouda
1:08:45
41
Gloria van Ewijk
Utrecht
1:18:11
10M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Pollemans
35:14
2
Jorrit Slaman
35:30
3
Michiel Bremer
36:07
4
Bart Mangnus
36:51
5
Alex Olieman
37:19
6
Lars van der Meulen
Utrecht
38:04
7
Anton Kool
38:17
8
Wijnand Fransen
39:02
9
Matthijs van de Wetering
Gouda
39:29
10
Dennis Dekker
39:44
11
Henk van Zutphen
Gouda
39:54
12
Vincent Uilenberg
40:13
13
Pascal Zoetbrood
Utrecht
40:29
14
Edwin Vrieselaar
Schoonhoven
40:41
15
Nick Lansbergen
40:43
16
Benjamin de Bruijn
41:10
17
Rob Boer
41:55
18
Soufyan Lemmouy
Gouda
42:10
19
Jochem Baars
42:52
20
Wouter Reins
43:10
21
Edwin Hoogenboom
44:11
22
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
44:12
23
Jan-Joost Hagoort
Gouda
44:55
24
Bastiaan van de Wetering
Gouda
45:06
25
Maarten Beekers
45:09
26
Sanne van Zanten
Mokveld
45:19
27
Erik de Groot
45:27
28
Henk Emmerzaal
45:31
29
Joey Hollenhann
45:35
30
Eelco Tromp
45:46
31
Walter de Wilde
Gouda
45:47
32
Willem Stout
Mokveld
46:24
33
Michiel Heerema
46:56
34
Japp van Kooten
47:16
35
Jan Jaap de Roo
Utrecht
47:51
36
Sander van der Meer
48:01
37
L. Neven
48:01
38
Peter Vergeer
Gouda
48:12
39
Michel Alblas
Gouda
48:26
40
Edwin van Os
48:30
41
Peter Koolwijk
Mokveld
49:13
42
Leo IJzerman
49:15
43
Hans van den Hil
49:18
44
Albert Cool
49:21
45
Danny van der Veldt
49:23
46
Freek Groenewoud
Gouda
49:25
47
Ruben van Os
49:34
48
Robert Bolmers
49:50
49
Rene de Vos
49:56
50
Nico Hartog
50:04
51
Marc Spring in t Veld
Gouda
50:22
52
Rick van Ewijk
Utrecht
50:29
53
Arie Jan van de Wetering
Gouda
50:48
54
Sam van de Broecke
51:29
55
Harold Baas
51:31
56
Toine Setz
Reeuwijk
51:55
57
Thomas Koetsier
51:57
58
Jeroen Bommelé
Gouda
51:58
59
Berend Los
Mokveld
52:23
60
Arjan Lejour
Gouda
53:01
61
Jos v.d. Berg
53:09
62
Pieter van der Velden
Lekkerkerk
53:15
63
D. Stijnman
53:39
64
Dirk Jan Nieuwenburg
53:55
65
Robert vd Waard
54:49
66
Mathieu Dekker
Gouda
55:10
67
Siem Hornis
55:11
68
Wessel Zweers
Gouda
55:59
69
R. Verstegen
56:15
70
K.C. Lo
56:26
71
John Cabout
56:32
72
Amando Memel
Capelle aan den IJssel
56:48
73
Hans van Lubeck
56:57
74
MatDrummen
57:18
75
Peter de Haan
57:35
76
Joop de Gier
Rijswijk Zh
58:47
77
Rob Spaans
59:13
78
Emiel Schell
59:42
79
Theo Pannekeet
59:55
80
Ad Ooms
1:00:01
81
Paul Minkjan
1:01:08
82
Sander Vermaak
1:01:22
83
Ronald Baden
1:01:35
84
Laurens Prins
Gouda
1:03:47
85
Frans Lansbergen
1:03:50
86
Frans Hoogland
Gouda
1:04:42
87
Guido Royakkers
1:04:51
88
Niek Slappendel
Bergen op Zoom
1:06:10
89
Bruno Slappendel
Breda
1:06:12
90
Peter de Valois
1:07:58
91
Jan Poot
1:09:28
92
Joost v.d. Pool
1:19:30
93
Carel van der Poel
Callantsoog
1:19:30
21V, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annelies van Dorp
1:39:30
2
Maartje Buter
Gouda
1:39:54
3
Karin Vermeulen
Gouda
1:42:29
4
Heidi Quint-Frings
Gouda
1:47:31
5
Jordana Roelofs
Gouda
1:52:05
6
Machteld Tiemessen
Gouda
1:52:07
7
Anja van Vliet
1:52:36
8
Melanie Lemmen
Gouda
1:55:21
9
Julia Hagenaars
Rotterdam
1:56:13
10
Michelle Bijkerk
1:56:36
11
Lisette vd Krans- Dibbets
1:56:40
12
Nathalie Van der Heijden
Rotterdam
1:56:43
13
Corine van Vuuren
1:59:21
14
Esther Wierks
Dordrecht
1:59:55
15
Hanneke Bechthum
Colijnsplaat
2:01:37
16
Amy van Wichen
Rotterdam
2:02:03
17
Talitha de Vries
Gouda
2:04:26
18
Jacqueline Kleijer
Utrecht
2:23:30
21M, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene de Lange
1:13:00
2
Martijn Klaasse
1:15:22
3
Frank Schotman
1:17:32
4
Guido Stolle
Gouda
1:19:43
5
Paul Schermers
1:22:05
6
Bastiaan Vervoort
1:22:23
7
Jan Boot
1:22:47
8
Harm van Berkel
1:24:21
9
Joris Bosch
1:24:34
10
Peter Harrison
Gouda
1:25:05
11
Pepijn van der Wiel
Gouda
1:25:22
12
Arnout Brouwers
1:25:31
13
Arnold Staarthof
1:26:06
14
Tim Schravemade
Gouda
1:26:17
15
Sander Wools
1:27:09
16
Patrick Binnendijk
1:28:04
17
Arjan Krinkmann
1:28:08
18
Mark Rasenberg
Gouda
1:28:26
19
Raymond Dohmen
Alphen aan den Rijn
1:29:11
20
Marinus Boer
1:29:14
21
Andrew Webb
1:29:14
22
Damien Deneffe
Huy
1:29:50
23
Frans van Zuilen
Reeuwijk
1:30:51
24
Niels Fokkema
Nieuwveen
1:31:06
25
Erik Nomden
1:31:30
26
Wilfred Haayer
1:32:15
27
Nick Hertogs
Turnhout
1:32:37
28
B. Bouman
1:33:50
29
Kristian van Zanen
Rotterdam
1:34:36
30
Edwin Evengroen
1:34:37
31
Rommy de Leeuw
1:34:52
32
Sander Brinkhof
Utrecht
1:35:04
33
Bart Sterkenburg
1:36:46
34
Lars in 't Veld
Rotterdam
1:37:13
35
Fred Louter
1:37:25
36
Ruud Nobel
's-Gravenhage
1:37:30
37
Gerrit van der Scheer
Rotterdam
1:37:36
38
Martin van Wensveen
1:37:41
39
Bob Dekema-de Rek
1:37:48
40
Koert Velders
1:37:53
41
Sander van Reepst
1:38:08
42
Willem-Jan Nuis
Mokveld
1:38:17
43
Willem den Hartog
1:38:22
44
Menno Wolswijk
Gouda
1:38:31
45
Vincent van Suylekom
1:38:50
46
Rick Huisman
1:39:00
47
Koen Kruijne
1:39:04
48
Philip van Dongen
1:39:13
49
Paul Hoogeveen
Mijdrecht
1:40:25
50
Bert van der Meer
1:40:26
51
Jan Timmerman
1:40:27
52
Erik den Boer
Gouda
1:40:28
53
Robbert de Waal
Gouda
1:40:32
54
Einte Elsinga
Gouda
1:40:39
55
Maurice de Wit
Rotterdam
1:40:57
56
Tjia Liem
Rotterdam
1:41:20
57
Gertjan Albers
1:42:19
58
Richard Lelieveld
Bleiswijk
1:42:32
59
Joris Belgers
Amsterdam
1:42:37
60
Stefan Gomes
1:43:16
61
Philip Boer
's-Gravenhage
1:43:22
62
Arnoud Rijneveld
1:44:22
63
Thijs Antonio
Rotterdam
1:45:33
64
Angelo Somers
Dussen
1:46:17
65
Kees van Malssen
1:46:50
66
Jordi de Heer
Rotterdam
1:47:54
67
Nicolas Gandon
Utrecht
1:48:09
68
Douwe Pietersma
's-Gravenhage
1:48:34
69
Kok Spruit
Zoetermeer
1:48:50
70
Alex Ooms
Bergambacht
1:49:01
71
Tim Damen
Zoetermeer
1:49:37
72
Wiebe Fieren
Gouda
1:50:04
73
Thijs de Mos
De Meern
1:50:06
74
Fred Vijfvinkel
Reeuwijk
1:50:18
75
Thijs Lansbergen
1:50:30
76
Daan Emmerzaal
1:50:51
77
Andre Bossche
1:51:18
78
Martijn Deira
1:51:23
79
Frank Verburg
Amsterdam
1:52:18
80
Bart van Vliet
1:52:36
81
Mark Kazemier
Utrecht
1:52:54
82
Kurt Beerland
Ieper
1:53:02
83
Coen Damen
Zoetermeer
1:53:44
84
Paul Verdouw
1:54:15
85
Marco van Oosten
1:54:25
86
Wouter Borst
1:54:32
87
Mark van der Zon
1:54:38
88
Dennis Hordijk
Rotterdam
1:54:50
89
Emerson Rocha
1:55:43
90
Harry Blom
1:56:21
91
Frank de Vreede
Gouda
1:56:33
92
Raymond van Wichen
Gouda
1:56:47
93
Jan Cornelis Wolff
Gouda
1:56:53
94
Koen Hofkens
Turnhout
1:58:09
95
Matthijs Clasener
Nieuwerkerk ad IJssel
1:58:19
96
Wim Verkleij
1:59:22
97
R.J. Kuik
1:59:38
98
Tim Weijers
Krimpen aan den IJssel
2:01:43
99
Jacco van Dam
Reeuwijk
2:03:43
100
Marcel Huygens
2:04:06
101
Jan Antonio
2:08:50
102
Martin de Jong
2:09:47
103
Peter Zoetmulder
Gouda
2:11:28
www.uitslagen.nl
03-02-2019 18:09