Uitslagenlijst Voorwinden Heinenoordtunnelloop

Oud-Beijerland - Zondag 3 februari 2019

MSEN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
1:27:27
2
Roy Werner
Fortius
1:30:55
3
Edwin Jansen
Heenvliet
1:34:30
4
Freek Goedhart
Flakkee
1:37:40
5
Jelte Zwart
Oud-Beijerland
1:41:34
6
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
1:43:09
7
Bjorn van Vliet
Heinenoord
1:48:00
8
Wesly Bouman
Spijkenisse
1:48:02
9
Bob Lawende
EUR Roadrunners
1:51:02
10
Ruud Maliepaard
Den Bommel
1:52:40
11
Lars Buit
Barendrecht
1:57:26
12
Pieter van den Broek
Rotterdam Atletiek
2:01:36
13
Dick van IJperen
Oostvoorne
2:07:37
14
Roy van Doorn
Rotterdam Atletiek
2:07:47
15
Maarten Stolk
Oud-Beijerland
2:07:56
16
Ewoud Blaak
Rotterdam
2:09:42
17
Joran Broer
Barendrecht
2:12:50
18
Tristan Turner
's-Gravenhage
2:14:06
19
Sander Vijverberg
Strijen
2:15:57
20
Adri Paans
Oud-Beijerland
2:16:47
21
Jakop van Popering
Zuid-Beijerland
2:19:53
22
Rutger Agterberg
Spirit Oud Beijerland
2:21:31
23
Tom Jongejan
Rotterdam
2:21:45
24
Daniel Hardenbol
Oud-Beijerland
2:22:32
25
Sander Rodenburg
Heinenoord
2:24:23
26
Erik-Jan Groenveld
Rhoon
2:24:23
27
Martin Naaktgeboren
Oud-Beijerland
2:55:31
M40, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cornelis Chatziioannou
Passaat
1:32:36
2
Harmen den Boer
De Kieviten
1:34:14
3
Maurice Pieterson
Leiderdorp
1:38:59
4
Jan van Hoeven
Olympus '70
1:40:13
5
Rudy van Mourik
Steenbergen Nb
1:40:31
6
Paul Jansen
Olympus '70
1:41:17
7
Martin Kerkvliet
Sassenheim
1:42:05
8
Erwin Keus
De Koplopers
1:42:19
9
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:43:22
10
René Korevaar
Passaat
1:44:18
11
Spas Gueorguiev
Loopgroep Aart Stigter
1:44:41
12
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:47:49
13
R. Riesmeijer
Zwartewaal
1:48:03
14
Arco Cooiman
Capelle aan den IJssel
1:48:45
15
Gert Schotanus
Poortugaal
1:50:41
16
Hans Huurman
Spado
1:50:52
17
Gerwin Slingerland
Berkel en Rodenrijs
1:52:08
18
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:53:41
19
Jack van Schie
De Kieviten
1:56:25
20
Melvin Rorijs
Energie
1:58:17
21
Tom de Raad
avVN
1:58:54
22
Iwan Damen
Steenbergen Nb
1:59:45
23
Gijsbert van der Kooij
Oud-Beijerland
2:00:16
24
Harm Kamp
Oud-Beijerland
2:02:13
25
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
2:03:30
26
Dirk Bourquin
Rotterdam Atletiek
2:04:00
27
Richard Mathot
Barendrecht
2:05:01
28
Wanko Cheung
Spijkenisse
2:08:26
29
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
2:08:28
30
Leendertjan Groeneveld
Strijen
2:13:40
31
Marcel de Boef
Mijnsheerenland
2:14:50
32
Pascal Rook
Westmaas
2:14:50
33
Peter Pieterson
Maarssen
2:15:28
34
Paul Reedijk
Oud-Beijerland
2:16:14
35
Marco Schelling
Westmaas
2:16:48
36
Martin Vermeulen
Schiedam
2:17:54
37
Martin Hanszen
Oud-Beijerland
2:19:04
38
Mark van Doeveren
Bovenkarspel
2:20:48
39
Corné van Dorst
Triathlon
2:22:16
40
Piet Klaaijsen
Hoogvliet Rotterdam
2:22:39
41
Dirk Zevenbergen
Heinenoord
2:23:15
42
Arjan van der Velde
Hardlopen.nl
2:24:15
43
Jaco van der Velde
Middelharnis
2:24:15
44
Floris van Nugteren
's-Gravendeel
2:24:16
45
Ricardo dos Santos Freire
Barendrecht
2:24:21
46
Maarten van de Donk
PAC
2:24:37
47
Cees Montfrooij
Spijkenisse
2:24:40
48
Edwin Phernambucq
Hellevoetsluis
2:24:43
49
Herman Luinge
Rockanje
2:24:49
50
IJsbrand Louter
Strijen
2:29:18
51
Hans Stutvoet
Energie
2:29:47
52
Jalmer Beekes
Oud-Beijerland
2:30:21
53
Ferry Lupescu
PAC
2:30:25
54
Dick Buis
Rotterdam
2:35:45
55
Marus van Gent
Oud-Beijerland
2:38:41
56
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
2:43:36
57
John van Gilst
avVN
3:00:39
VSEN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tsz Shan Chan
Rotterdam Atletiek
1:59:59
2
Rachel Vermeulen
Schiedam
2:17:53
3
Henrieke Bel
Ede Gld
2:18:07
4
Marlies Nijssen
Rotterdam
2:21:45
5
Renske van der Hoek
Oud-Beijerland
2:32:17
6
Suzanne Goossen
Rotterdam
2:38:09
V40, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsemieke de Vos
Climax
1:40:27
2
Sonja van Hecke
THOR
2:07:14
3
Marianne de Schipper
THOR
2:09:03
4
Sascha Konijnenburg
Mijnsheerenland
2:14:50
5
Anouk Blom
Klaaswaal
2:18:06
6
Marion Rutten
Rotterdam Atletiek
2:24:19
7
Angélique Vrijmoet
Brielle
2:24:48
8
Karen Weijers
Klaaswaal
2:27:35
9
Marilene van den Berg
Strijen
2:29:17
10
Siu-Mei Cheung
Spijkenisse
2:34:42
11
Tamara Hofland
Ridderkerk
2:39:12
12
Els Hoogendam-Verschuren
Spirit Oud Beijerland
2:39:46
13
Lenie de Visser
Waterweg
2:39:51
MAN, 12.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
41:20
2
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
45:50
3
Peter Eshuis
Generaal Michaelis
47:04
4
Marcel de Vette
Oud-Beijerland
52:54
5
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
54:31
6
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
55:26
7
Martijn van Schoten
Oud-Beijerland
55:33
8
Stephan van Driel
Oud-Beijerland
55:47
9
Elbert Koese
Oud-Beijerland
58:18
10
Jeffrey Beinema
Hillegom
59:20
11
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerland
1:00:19
12
Frans den Outer
Oud-Beijerland
1:00:31
13
Berry Willemstein
Hendrik-Ido-Ambacht
1:00:34
14
Mark Stuurman
Oud-Beijerland
1:01:03
15
Jerry de Valk
Spijkenisse
1:01:12
16
Cees van Es
Spirit Oud Beijerland
1:01:16
17
Jelle Kusters
Hendrik-Ido-Ambacht
1:02:30
18
Reza Vakeel
Oud-Beijerland
1:03:31
19
Roelof Woering
Rozenburg Zh
1:03:39
20
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
1:04:06
21
Gertjan van Dueren den Ho
Oud-Beijerland
1:04:07
22
Maarten Slavenburg
Spirit Oud Beijerland
1:05:06
23
Danny Lagerwerf
Spirit Oud Beijerland
1:06:21
24
Michel Hitsert
Oud-Beijerland
1:06:27
25
Coen Dusseijee
Hellevoetsluis
1:07:09
26
Kevin van Oorschot
Barendrecht
1:07:28
27
Theo Reedijk
Spirit Oud Beijerland
1:08:42
28
Jos-Willem van de Laar
Voorne Atletiek
1:10:45
29
John Bakker
Spirit Oud Beijerland
1:11:23
30
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerland
1:13:12
31
Ron Budding
Vlaardingen
1:16:10
32
Etienne van den Engel
Schiedam
1:16:18
33
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:16:58
34
Ad vd Griend
Spirit Oud Beijerland
1:16:59
35
Koen Hartigh
Poortugaal
1:21:25
VROUW, 12.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jennifer van Es
Rhoon
57:54
2
Augusta van Hoogdalem
Vlaardingen
58:20
3
Linda Alexandra
Rotterdam
59:19
4
Marie Jose Torenvliet
Klaaswaal
1:01:52
5
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
1:04:46
6
Petra Hitsert
Oud-Beijerland
1:06:20
7
Melanie Woering
Hellevoetsluis
1:07:10
8
Suzanne Agterberg
Spirit Oud Beijerland
1:10:05
9
Marja Ellen Verhoef
Vlaardingen
1:10:09
10
Daisy Kruimink
Voorne Atletiek
1:10:45
11
Maaike Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
1:11:04
12
Andrea de Winkel-Koehof
Spirit Oud Beijerland
1:11:37
13
Anke Kalverkamp
Numansdorp
1:12:01
14
Cindy van den Engel
Schiedam
1:16:17
15
Sandra Hilhorst
Spirit Oud Beijerland
1:16:36
16
Bianca van den Berg
Spirit Oud Beijerland
1:18:12
17
Suzanne Deremaux
Zoetermeer
1:19:28
18
Conny Fortuin
Oud-Beijerland
1:20:34
19
Ellen Bosch-Kossen
Spirit Oud Beijerland
1:33:58
20
Ingeborg Malais
Spirit Oud Beijerland
1:34:09
Voorwinden
www.uitslagen.nl
03-02-2019 15:24