Uitslagenlijst RunX Zaanlandcross

Zaandam - Zondag 3 februari 2019

JPUP, 1 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Taygel Bolsman
Phanos
3:13
2
Rens Denneman
DEM
3:13
3
Jeepť Daas
Lycurgus
3:39
4
Yarran Rippl
AV '23
4:00
5
Paddy Reitsma
Beverwijk
4:10
6
Yde Hannema
AV Haarlem
4:11
7
Dani Holst
Zaanland
4:24
8
Tijs van Etten
DEM
4:27
9
Stijn van Etten
DEM
4:28
10
Gijs Kuiper
Zaanland
4:44
11
Wouter
Drunen
5:36
MPUP, 1 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aimťe Rood
Lycurgus
3:43
2
Delilah Hilgerink
Hera
3:50
3
Cassidy Hilgerink
Hera
3:50
4
Sofie Moerkerken
Haarlemmermeer
3:52
5
Maud van Susteren
Haarlemmermeer
3:59
6
Jennecy Prokop
Phanos
4:01
7
Amber van Rooij
Zaanland
4:10
8
Eline Oppewal
Zaanland
4:15
9
Emilie Neirynck
DEM
4:16
10
Liesbeth Hannema
AV Haarlem
4:27
11
Maartje Brakenhoff
Zaanland
4:37
12
Annet de Hoog
Zaandam
5:43
JJC/D, 4 KM CD JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johannes Hiensch
Phanos
14:37
2
Toon van Vuuren
DEM
15:03
3
EyoŽl Hiensch
Phanos
15:59
4
Wesley Steenbakker
Lycurgus
16:31
5
Sjoerd Neirynck
DEM
17:41
6
Rens Altorf
De Spartaan
18:33
7
AodhŠn Wadey
NEA Volharding
19:20
8
Tom van Susteren
Haarlemmermeer
23:18
MJC/D, 4 KM CD JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bloemheuvel
De Spartaan
16:03
2
Sien van Vuuren
DEM
16:51
3
Suus Altorf
De Spartaan
17:06
4
Tessa van Herp
Lycurgus
18:11
5
Maria Kuipers
Phanos
18:36
6
Jet Commandeur
DEM
19:29
JJA/B, 4 KM AB JUN+NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Altorf
Hillegom
14:39
2
Piet van Vuuren
DEM
14:54
3
Sietse van der Pal
Zaanland
15:17
4
Simon Richards
Zaanland
15:25
5
Jelle de Moes
Haarlemmermeer
19:30
MJA/B, 4 KM AB JUN+NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luna de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
15:34
2
Jeske van der Pal
Zaanland
16:39
3
Laura Boekel
AAC
16:56
VRECR, 4 KM AB JUN+NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Ee
AV Aalsmeer
19:04
2
Brigitta Posch
Enkhuizen
25:11
MRECR, 4 KM AB JUN+NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Remijn
AV '23
14:13
2
Martijn Dijkstra
DEM
14:18
3
Pascal Bloemheuvel
Hoofddorp
16:03
4
Robert van Susteren
Haarlemmermeer
17:44
5
Darron Wadey
NEA Volharding
20:00
VSEN, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Langeveld
Zaanland
23:58
2
Jessie Geel
DEM
27:04
3
Machteld de Vries
Phanos
27:59
4
Eline Eelkema
Phanos
28:58
5
Renate van Wijnbergen
Assendelft
31:21
6
Eline van Raad
Haarlem
33:52
7
Patricia Rodrigues
Zaandam
35:39
8
Lotte van der Raad
Hillegom
38:29
V35+, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lineke Kroon
KAV Holland
24:13
2
Eva Cornet
KAV Holland
25:25
3
Sabine Hannema
AV Haarlem
27:17
4
Fong-Ping Chu
Phanos
32:35
5
Sylvia van de Beek
Koog aan de Zaan
32:51
6
Siham Ben Khalifa
Zaandam
34:22
7
Isabel Vicente
Zaandam
35:15
8
Suzanne Spanjaard
KAV Holland
36:12
9
Joyce de Roo
Zaanland
36:18
10
Judith Munter
Beverwijk
46:48
V45+, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka Betjes-Langeberg
Lycurgus
25:44
2
Marleen Heemels
Zaanland
28:05
3
Bianca Vermeulen
Nederlandse Triathlonbond
29:47
4
Tanja Rietveld-de Groot
Atos
30:09
5
Julia Hagoort
RunX loopgroep 03
30:33
6
Laura Hyslop
Zaanland
31:48
7
Jacqueline Louwe-Zijlstra
Zaanland
33:00
8
Mieke Welp-Rijs
DEM
33:11
9
Dania Vos
Zaanland
34:31
10
Esther Boekelaan
Suomi
36:33
HSEN, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dez de Eerens
Triathlon
27:48
2
Steven Greveling
Zaanland
28:05
3
Bram Prins
NSL
28:31
4
Frank van der Sluis
Lycurgus
29:04
5
Twan Baars
Haarlem
30:12
6
Hasan Tavukcu
Atos
30:41
7
Olaf Brock
Phanos
33:06
8
Sander Groenendijk
Alkmaar
33:53
9
Jasper Smidt
Atos
34:29
10
Toer van den Berg
AV '23
41:21
11
Sander van Ketel
Haarlem
42:12
12
Maik Nieuwenhuis
Zaanland
43:20
H35+, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kramer
Zaanland
26:57
2
Norbert Vis
Phanos
29:22
3
Sander Assendelft
RunX loopgroep 03
30:15
4
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
30:50
5
Alexey Peskov
KAV Holland
31:17
6
Mark Breed
KAV Holland
32:27
7
Niels Anders
Zaanland
32:32
8
Gerben Broens
AAC
33:45
9
Bas Commandeur
Beverwijk
35:04
10
Niels de Hoog
Zaandam
35:14
11
Wissam Ajobory
Assendelft
35:15
12
Max Commandeur
DEM
35:43
13
Mark Scheijde
Zaanland
35:53
14
Michiel Dammen
Haarlem
36:23
15
Chris Visser
Haarlem
36:42
16
Richard Snelder
Zaandam
46:15
H45+, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinoud van Laar
KAV Holland
31:12
2
Dennis van de Lans
NSL
32:37
3
Martijn Hiensch
Phanos
32:46
4
Marco Bijtenhoorn
AV Haarlem
33:09
5
Bas van Aken
AV Haarlem
33:53
6
Sjaak Betjes
Lycurgus
34:55
7
Martin Geerders
Atos
34:56
8
Col Grootjans
Voorschoten '97
35:12
9
Raymond Witteveen
AKU
36:31
10
Frank van de Werff
Nederlandse Triathlonbond
36:32
11
Edwin Bruin
Wieringermeer
37:19
12
Richard Warmerdam
Haarlem
37:26
13
Michiel Richards
Zaanland
37:43
14
Patrick van Amstel
Zaanland
42:47
15
Jaco Brakenhoff
Zaanland
46:51
16
Arno BeliŽn
Hardlopen.nl
50:51
H55+, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Smit
KAV Holland
33:14
2
Frans Freijser
Santpoort-Noord
36:04
3
Hans van Urk
Zaanland
36:10
4
Ron Cadenau
Zaanland
36:51
5
Henk Borst
Zaanland
37:09
6
Tom Puts
RunX loopgroep 03
38:10
7
Chris Best
Suomi
39:30
G-RUN, 1 KM G-ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Bakker
Zaanland
3:32
2
Marthijn bakker
Zaanland
4:26
3
Ruben Hussaarts
Haarlemmermeer
4:29
www.uitslagen.nl
05-02-2019 20:37