Uitslagenlijst Arnoud Magnin Wintercross

Schipborg - Zondag 3 februari 2019

MAN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijmen van der Loop
Vitalis
14:35
14:33
2
Bram Smit
Noordhorn
14:54
14:51
3
Mark van Ginkel
Ten Boer
15:46
15:45
4
Rob Rozema
Zuidlaren
16:07
15:58
5
Ate Clobus
AAC '61
17:12
17:10
6
Jurre Boerema
Groningen Atletiek
17:52
17:49
7
Mart Ruchti
Zuidlaren
18:41
18:30
8
Rob Libbers
Groningen
18:58
18:55
9
Jetsko Borg
Onstwedde
19:25
19:17
10
Carlo Hadderingh
Gasselte
19:47
19:31
11
Luuk ten Have
Zuidlaren
20:36
20:33
12
Rick Bathoorn
Roden
20:41
20:32
13
Peter Clobus
Assen
21:06
20:57
14
Marten van Esch
Zuidlaren
23:42
23:23
15
John van der Molen
Annen
23:48
23:35
16
Alberto Ebbinge
Noordlaren
23:53
23:31
17
Frank ten Kate
Groningen
23:58
23:30
18
Gerben Wortelboer
Zuidlaren
24:14
23:58
19
Wilko Veneman
Assen
24:18
23:43
20
Lars Terburg
Zuidlaren
25:08
24:54
21
Richard Terburg
Zuidlaren
25:09
24:55
22
Jans Takens
Zeijen
25:23
25:13
23
Paul Berends
Assen
25:27
25:08
24
Jos Boerema
Paterswolde
26:07
25:52
25
Thijs Jansen
Tolbert
26:19
25:48
26
Bert Otten
Zuidlaren
27:29
27:08
27
Nico Draaisma
Leek
27:38
27:07
28
P.F. Kamp
Roden
45:35
45:14
VROUW, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Spreen
Rolde
17:03
17:01
2
Marjon Jager
Eelde
17:47
17:44
3
Daphne Spreen
Rolde
18:08
18:06
4
Nando Kramer
Groningen
18:18
18:16
5
Marijke Harmsma
Bovensmilde
19:29
19:27
6
Robin Prent
Ruinen
19:57
19:53
7
Ellen Hadderingh
Gasselte
20:40
20:26
8
Afine Huisman
Zuidlaren
20:56
20:49
9
Mathilde Bakker
Zuidlaren
22:36
22:13
10
Karin Kemper
Zuidlaren
24:19
23:58
11
Anne Marie Broos
Assen
24:34
24:11
12
Danielle van Elteren
Gieten
24:37
24:25
13
Floor kruit
Zuidlaren
24:59
24:37
14
Janke Drewes
Zuidlaren
25:39
25:24
15
Anita Koops
Tynaarlo
25:45
25:20
16
Maria Tieben
Beilen
25:56
25:39
17
Mik Boerema
Paterswolde
26:06
25:52
18
Janneke van der Woude
Zuidlaren
27:30
27:08
19
Agnes Uneken
Assen
27:51
27:25
20
Dorieke Pot
Groningen
27:53
27:25
21
Agnes Meijer
Assen
28:13
27:42
22
Petra van de Pauvort
Zuidlaren
28:33
28:09
23
Naomi Takens
Zeijen
31:39
31:30
24
Ellen Joosten
Zuidlaren
32:49
32:19
25
Dineke Boxem
Gasselternijveen
33:56
33:27
MSEN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Honebecke
ATC '75
27:47
27:46
2
Bart van Adrichem
Klazienaveen
29:03
29:02
3
Federico Machado
Groningen
30:31
30:28
4
Freek Hoolsema
Assen
30:31
30:30
5
Tim Gelling
Groningen
30:36
30:34
6
Rikjan Bathoorn
Peize
30:41
30:38
7
Jesper Jager
Groningen
32:05
32:02
8
Henk Bloemert
Rouveen
33:37
33:33
9
Erik Deenen
Groningen
33:38
33:27
10
Eric Busstra
Assen
34:27
34:24
11
Johan Tiens
Anloo
35:31
35:05
12
Gerjan Dijkstra
Lemmer
36:48
36:26
13
Sander Bus
Peize
36:56
36:51
14
Bart Ronkes
Groningen
37:10
37:00
15
Gijs Vermeer
Groningen
37:47
37:40
16
Casper van Luijk
2BFit
40:10
40:05
17
Erik van Deelen
Assen
40:45
40:25
18
Wouter Wit
Schipborg
41:18
41:09
19
Tim kruit
Zuidlaren
41:52
41:31
20
Jan de Lange
Groningen
43:13
42:44
21
Arjan Schoemaker
Groningen
43:28
42:59
22
Robert Pot
Groningen
43:59
43:42
23
Sacha Landkroon
Peterswolde
44:39
44:29
24
Jan Akkermans
Groningen
45:18
45:09
25
Jeroen Pot
Groningen
50:40
50:21
26
Rik Muller
Groningen Atletiek
52:14
51:48
VSEN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Franciska Schutter
Triathlon
37:12
37:01
2
Laura Baas
Utrecht
37:13
37:05
3
Alinda van Luijk
Assen
39:36
39:32
4
Marianne Hoekstra
Groningen Atletiek
41:06
40:46
5
Ank Siebring
Loopgroep Groningen
41:10
41:07
6
Corrine van der Meer
ATC '75
42:01
41:57
7
Anouk Wennemars
Eelde
44:37
44:32
8
Marloes Tinge
Zeijen
44:45
44:24
9
Jantine Meijer
Tolbert
45:55
45:34
10
Maaike Hermse
Loopsport Groningen
48:14
47:53
11
Nikki Abrahams
Gieten
50:21
50:09
12
Wineke Holtrop
Emmen
50:41
50:32
13
Ank Siebring
Groningen
53:47
53:20
14
Ilse Russcher
Groningen
53:47
53:20
M40, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathijs de Vroome
Peize
30:26
30:24
2
Merwin Dollison
Veendam
30:32
30:31
3
Raimond van der Boom
Assen
30:39
30:37
4
Johan Hoogeveen
Boornbergum
32:07
32:05
5
Martien Wubs
Stadskanaal
32:34
32:32
6
Remco Oost
Kantens
34:56
34:54
7
Gert Kleinjan
Aduard
35:18
35:15
8
Ad van Beilen
Gieten
35:24
35:19
9
Edwin Hillenga
Zuidlaren
36:13
36:04
10
Mark Veenstra
Assen
36:56
36:49
11
Fred Schoon
Assen
37:08
37:04
12
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
37:54
37:51
13
Marco Bakker
Assen
38:07
38:01
14
Bert Smid
Odoorn
38:46
38:39
15
Durk Nijboer
Marum
40:43
40:24
16
Rolf Hiemstra
Haren Gn
41:16
41:07
17
Hans Roos
Zuidlaren
41:29
41:17
18
Pim Olthof
Schipborg
42:09
42:02
19
Tonny de Jong
Zuidlaren
42:29
42:14
20
Edgar Suurmeijer
Hardlopen.nl
43:17
42:45
21
Marc de Keijzer
Zuidlaren
43:26
43:16
22
Robert van Calker
Harkstede
43:29
43:16
23
Jos kruit
Zuidlaren
46:31
46:07
24
Remco Drewes
Zuidlaren
46:51
46:35
25
John Broekman
Zuidlaren
47:46
47:37
26
Niels Jurjens
Zuidlaren
54:50
54:38
27
Erik Reudink
Zuidlaren
56:24
55:57
28
Ronald Apeldoorn
Loopgroep De Drentsche Aa
1:01:42
1:01:25
M50, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
32:21
32:20
2
Ignas Dümmer
Assen
33:31
33:29
3
Ludy Timmer
Assen
33:43
33:42
4
Arjan Elling
Vries
34:16
34:13
5
Richard Aalders
Nietap
34:59
34:56
6
Remy Notten
Zuidlaren
35:10
35:05
7
Hidzer Lautenbach
Haren Gn
35:24
35:18
8
Bareld Hamming
De Groeve
35:34
35:30
9
Hans Schipper
Musselkanaal
35:52
35:48
10
Henri Perdok
Norg
36:06
36:04
11
Remko Elema
Zuidlaren
36:59
36:53
12
Pieter Jan Kooi
Loppersum
37:24
37:22
13
Kees Vos
Groningen
39:01
38:58
14
Robert Springer
Hunzerunners Loopgroep
40:49
40:36
15
Danny van der Werff
Hoogezand
42:09
41:58
16
Jan Hassies
Assen
42:29
42:07
17
Rob Somsen
De Krim
42:41
42:35
18
Gerrit Jansen
Assen
43:20
42:57
19
Jetse Bakker
Assen
43:32
43:19
20
Martin H.
Odoorn
44:10
44:07
21
Wim Oomkens
Eelderwolde
44:22
44:13
22
Bert-Jan Bussemaker
ATC '75
44:24
44:06
23
Alex Otten
Harkstede
45:05
44:52
24
C. Elzer
Groningen
46:46
46:28
25
Peer Goudswaard
Loopgroep De Drentsche Aa
47:31
47:16
26
Egbert Geertsma
Groningen?
49:49
49:28
27
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsche Aa
51:22
50:56
28
Gertjan Westerhof
Norg
54:21
53:56
29
Erik Zigterman
Groningen
54:44
54:18
M60, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
35:19
35:13
2
Bert Wekema
Nuis
37:29
37:23
3
Anno Brandsema
Beilen
40:46
40:43
4
Jacob Strijbosch
Smilde
41:09
41:09
5
Waling Meijer
Wildervank
42:19
42:11
6
Ad Peltenburg
Groningen
44:09
44:04
7
Jannes Bouwmeester
Beilen
44:47
44:40
8
Jan Hein van Dijl
Vries
45:22
45:03
9
Guus Maré
Zuidlaren
46:58
46:39
10
Bert ten Hoff
Mussekanaal
48:07
47:54
11
Albert Hazenberg
Ten Boer
48:22
48:14
12
Paul Abrahams
Gieten
50:21
50:08
V40, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hillie Koops
Gasselte
36:04
36:00
2
Olga Elling
Vries
36:05
36:03
3
Grietje Hoogerkamp-Heeg
Odoorn
39:55
39:50
4
Elise Kool
Triathlon
42:58
42:53
5
Jolanda Martijn
Stadkanaal
43:27
43:21
6
leonie van Roekel
Peize
44:43
44:33
7
Ineke Ligthart
Groningen
47:39
47:27
8
Jacquelien Oldenzeel
Groningen Atletiek
54:21
53:56
9
Marlies Apeldoorn
Zuidlaren
1:01:41
1:01:25
V50, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henriette Pepels
Beilen
38:39
38:36
2
Marian Fuselier
Heino
40:01
39:55
3
Cora van der Wal
Gieten
41:44
41:37
4
Jelda Panjer-Deems
Loopgroep De Drentsche Aa
43:26
43:20
5
Marcken Jaspers
Zuidlaren
44:15
44:08
6
Yvonne Schuiring
Loopgroep Nienoord
51:50
51:24
V60, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum
42:48
42:43
2
Griean Höster
Zuidlaren
43:34
43:28
3
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
47:22
47:15
4
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
56:17
56:05
5
Gerrie Strijbosch
Smilde
57:27
57:11
6
Kitty Boon
Zuidlaren
1:02:48
1:02:24
www.uitslagen.nl
05-02-2019 20:09