Uitslagenlijst 5. Crosslauf Petrusheim

Weeze - Zaterdag 2 februari 2019

M8, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthias Bremenkamp
TSV Nieukerk
4:09
2
Jamie Tekath
TuS Xanten
4:27
3
Jakob Porsch
SV Spellen 1920
4:51
4
Felix Sy
Kevelaerer SV 1890/1920
4:56
5
Laurenz Roghmans
Kevelaerer SV 1890/1920
5:00
6
Julius Porsch
SV Spellen 1920
5:21
M9, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Clark Barthmann
Roadrunners09 Düffelward
4:22
2
Kian Kasprzyk
Kevelaerer SV 1890/1920
4:25
3
Lennox Urban
TSV Weeze 1910/19
4:26
4
Abinoor Singh Josan
Kevelaerer SV 1890/1920
4:43
5
Tiago Grandt
Kevelaerer SV 1890/1920
4:49
6
Joshua Jacobs
Kevelaerer SV 1890/1920
4:56
7
Alexandre Belleil
Kevelaerer SV 1890/1920
5:03
8
Anton Großmann
Kevelaerer SV 1890/1920
5:07
W8, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charlotte Feddema
Kevelaerer SV 1890/1920
4:47
2
Maira Lanzerath
TV Goch
5:06
3
Lena Haveneth
Leichtathletik Nütterden
5:16
W9, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greta Brauers
Kevelaerer SV 1890/1920
4:23
2
Leni Harrer
VfL 08 Repelen
4:25
3
Amelie Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
4:50
4
Leni Artelt
SV Spellen 1920
4:57
5
Lisa Hoffmann
Leichtathletik Nütterden
5:20
6
Naomi Hellwig
TSV Nieukerk
5:28
7
Julia Glattki
Kevelaerer SV 1890/1920
5:31
M10, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Ernst
Leichtathletik Nütterden
7:57
2
Valentin Claßen
Kevelaerer SV 1890/1920
8:23
3
Constantin Koenen
TV Goch
8:53
4
Maximilian Kleinenhammans
Kevelaerer SV 1890/1920
9:02
5
Jona Porsch
SV Spellen 1920
9:03
M11, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Ernst
Leichtathletik Nütterden
7:48
2
Finn Haveneth
Leichtathletik Nütterden
8:03
3
Nils Brauers
Kevelaerer SV 1890/1920
9:39
4
Louis Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
10:34
M12, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rufus Berghoff
TuS Xanten
8:14
M13, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Matti Jaspers
Leichtathletik Nütterden
8:59
2
Florian Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
10:34
W10, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Marie Janssen
Kevelaerer SV 1890/1920
11:24
2
Emma Helmus
Kevelaerer SV 1890/1920
11:47
W11, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jule Jaspers
Leichtathletik Nütterden
8:22
2
Nora Lanzerath
TV Goch
8:24
3
Emilia McGovern
TSV Weeze 1910/19
9:01
4
Ella Verheyen
Kevelaerer SV 1890/1920
9:04
5
Sara Kolodziej
Kevelaerer SV 1890/1920
9:12
6
Ella Jaspers
Leichtathletik Nütterden
9:13
7
Marie Chlasta
TV Goch
9:29
8
Lena Klimas
Leichtathletik Nütterden
9:38
9
Pauline Lommen
9:40
10
Nancy Alvarez
TSV Weeze 1910/19
10:14
W12, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norah Reintjes
Leichtathletik Nütterden
8:16
2
Leonie Sophie Seltmann
TV Goch
8:20
3
Mia Fleuth
TSV Weeze 1910/19
9:57
4
Laura Theis
TV Goch
10:00
W13, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klara Bremenkamp
TSV Nieukerk
8:02
2
Johanna Preikschat
TV Goch
8:35
3
Alea Kutschereiter
Kevelaerer SV 1890/1920
8:56
4
Anna Bousart
Kevelaerer SV 1890/1920
9:00
5
Anastasia Meivogel
TV Goch
10:33
MHK, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Heukelum
VfL Merkur Kleve
11:05
2
Nils van Nüß
VfL Merkur Kleve
11:10
3
Stefan Ettwig
Kevelaerer SV 1890/1920
11:46
4
Michael Boeijen
TSV Weeze 1910/19
12:20
5
Andreas Janßen
SV Viktoria Goch
12:27
6
Peter Janßen
Leichtathletik Nütterden
12:40
7
Markus Beaupoil
TV Goch
13:04
8
Andreas Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
13:17
9
Christian Janßen
TÖNS
13:29
10
Christian Kremers
TÖNS
13:29
11
Magnus Hübel
Kevelaerer SV 1890/1920
15:04
12
Daniel Heinrichs
Kevelaerer SV 1890/1920
15:16
13
Michael van Zoggel
Leichtathletik Nütterden
15:23
14
Stefan Hartmann
TÖNS
17:47
15
Frank Beyer
BataverLauftreff Emmerich
17:50
16
Andre Koppers
Team ultraSports/Erdinger
19:42
W14, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katharina van Bebber
TuS Xanten
13:05
W15, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klara Beaupoil
TV Goch
12:32
WHK, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erika Schoofs
TSV Weeze 1910/19
12:55
2
Karin Beaupoil
TV Goch
13:23
3
Stefanie Kühnast
TSV Weeze 1910/19
13:42
4
Silke Schwittek
Leichtathletik Nütterden
14:42
5
Ivonne Thesing
Kevelaerer SV 1890/1920
14:43
6
Klara Schatorje
Kevelaerer SV 1890/1920
15:07
7
Monja Derieth
Leichtathletik Nütterden
15:47
8
Danni Zwiener
Kevelaerer SV 1890/1920
15:52
9
Sylvia Tünnißen
SV Viktoria Goch
16:43
10
Monica Voss
TSV Weeze 1910/19
17:49
11
Mariya Hübel
Kevelaerer SV 1890/1920
18:35
12
Monika Goletz
Team ultraSports/Erdinger
19:42
M14, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josef Beaupoil
TV Goch
21:02
M15, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Till Kaste
VfL Merkur Kleve
14:20
2
Max Powell
Hildener-AT Triathlon
14:53
M17, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lukas Veltges
Moerser TV
14:03
2
Joshua Klösters
TV Goch
14:51
W16, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Perolles
Kevelaerer SV 1890/1920
22:23
M18, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Felix Kirsten
Moerser TV
21:04
2
Malte Ianowitz
TSV Weeze 1910/19
23:55
M19, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennart Grote
TuS Xanten
22:55
M45, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaus Hagemann
SV Siegfried Materborn
23:05
2
Markus Fleuth
TSV Weeze 1910/19
23:41
3
Hans Jaspers
Jan Linders Running Team
24:18
4
Stephan Grote
TuS Xanten
24:28
5
Markus Ariaans
SV 19 Straelen
26:10
6
Ludger Theis
SV Viktoria Goch
27:10
7
Franz Joosten
Kevelaerer SV 1890/1920
29:20
8
Sven Schmitz
LWT Kevelaer
31:32
M50, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jürgen Nachtigäller
Standard-Werl
23:57
M55, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roland Schmitz
VfB Alemannia Pfalzdorf
22:43
2
Johannes Heussen
SV 19 Straelen
23:21
3
Theo Krebber
TV Goch
24:51
4
Ralph Finken
Team ERDINGER Alkoholfrei
26:16
5
Ulrich Janowitz
TSV Weeze 1910/19
26:29
6
Norbert te Deuits
TSV Weeze 1910/19
26:45
7
Werner van Leuven
27:11
M60, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Toonen
TSV Weeze 1910/19
25:17
2
Manfred Raith
Leichtathletik Nütterden
26:41
3
Hans-Wilhelm Kühnen
TSV Weeze 1910/19
28:52
4
Wolfgang Schäfer
BataverLauftreff Emmerich
30:57
5
Peter Brückner
Leichtathletik Nütterden
32:28
6
Wolfgang Damen
BataverLauftreff Emmerich
33:22
7
Manfred Beus
BataverLauftreff Emmerich
34:11
M70, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans-Jakob Bendlage
TSV Kaldenkirchen
30:47
2
Hans-Peter Geurts
TSV Weeze 1910/19
34:11
W30, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jutta Schröter
TSV Weeze 1910/19
29:46
2
Susanne Michel
Leichtathletik Nütterden
30:34
W35, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Terweiden
TV Goch
25:34
2
Kathi Barthmann
Roadrunners09 Düffelward
26:59
W40, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenny Janßen-Heinrichs
Kevelaerer SV 1890/1920
27:37
2
Jasmin Beyer
BataverLauftreff Emmerich
30:25
3
Monika Giemsa
KSV RunAthletic
30:42
W50, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manuela Krohn
LG Alpen
30:48
2
Heidi Chlasta
TV Goch
30:56
W55, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michaela Born
TSV Weeze 1910/19
25:33
2
Claudia Seegers
TSV Weeze 1910/19
27:22
3
Anita Hermann
TSV Weeze 1910/19
27:45
W60, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Voss
TSV Weeze 1910/19
31:09
W75, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsbeth Schäfer
TSV Weeze 1910/19
38:28
MHK, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armin Beus
SV Sonsbeck
27:49
2
Paul Foreman
TSV Weeze 1910/19
32:40
3
Rene Ehringer
43:36
4
Kohei Matsumoto
45:35
M30, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claas Gembler
TSV Weeze 1910/19
33:59
2
Tobias Kramer
X4FUN
38:03
3
Tobias Bauhaus
43:40
M35, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christoph Verhalen
TuS Xanten
26:52
2
Andreas van Cuyck
Running Company München
30:42
3
Marlin Handzlik
35:07
4
Simon Schilinsky
TSV Weeze 1910/19
35:30
5
Karsten Schröter
TSV Weeze 1910/19
36:59
M40, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz van Dongen
TSV Weeze 1910/19
28:47
2
Markus Pauels
Kevelaerer SV 1890/1920
33:42
3
Markus Arians
SV 19 Straelen
36:13
4
Klaus Hoffmann
Leichtathletik Nütterden
37:16
5
Rainer Verpoort
Laufbursche
38:04
6
Sven Schmitz
LWT Kevelaer
42:51
7
Klaus Manten
43:41
www.uitslagen.nl
02-02-2019 18:40