Uitslagenlijst Kroondomein Het Loo Marathon

Apeldoorn - Zaterdag 2 februari 2019

M/V, KROONDOMEIN HET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin de Vos
Amersfoort
3:20:00
2
Jos van de Pol
Altis
3:20:00
3
Gertjan Lahuis
Amersfoort
3:33:00
4
Wim Douma
Leeuwarden
3:33:00
5
Marco Davelaar
Veenendaal
3:33:00
6
Radboud Dood
Avanti-Wilskracht
3:35:00
7
Gert Nooteboom
AVV
3:37:00
8
Jeroen van Limbeek
Apeldoorn
3:37:00
9
HJ Schreurs
Ermelo
3:42:00
10
Jeroen Kingmans
Putten
3:42:00
11
Sander den Hartog
Apeldoorn
3:42:00
12
Ralph Verhoeks
Bergschenhoek
3:44:00
13
Sander Walhout
Apeldoorn
3:45:00
14
Harry Honebecke
ATC '75
3:45:00
15
Peter van Ravenswaaij
Groningen
3:45:00
16
Michiel Arnolds
Apeldoorn
3:45:00
17
Herwin Hasewinkel
Zwolle
3:45:00
18
Joost Keizer
Apeldoorn
3:46:00
19
Pieter Bullens
Apeldoorn
3:46:00
20
Hans Terlouw
the Hague Road Runners
3:46:00
21
Ivo Diks
Wenum Wiesel
3:46:00
22
Ruben Vlaander
Arnhem
3:46:00
23
Hans Beukema
's-Gravenhage
3:47:00
24
Evert van Rijn
Athlos
3:48:00
25
Brechje Rankenberg
Athlos
3:48:00
26
Cen Loos
Arnhem
3:49:00
27
Gertjan Keijl
Heerde
3:49:00
28
Erwin Lammertsen
PEC 1910
3:49:00
29
Richard van der Klis
MarathonPlus
3:51:00
30
Johan de Jong
ATC '75
3:53:00
31
IJme Woensdregt
Groningen
3:53:00
32
Lammert van der Meij
Apeldoorn
3:56:00
33
Erna van Es-Keen
De Gemzen
3:57:00
34
Maureen Houtman
De Gemzen
3:57:00
35
Michel Berends
Nijmegen
3:58:00
36
David Beeldsnijder
VAV
3:59:00
37
Marcel Wilmink
Wageningen
4:00:00
38
Bastiaan Winkelaar
Kampen
4:03:00
39
Karin van der Giessen
Elst Ut
4:03:00
40
Wendi Linke
Vinkel
4:03:00
41
Harry Pastoor
Apeldoorn
4:07:00
42
Nick Lucas
Putten
4:07:00
43
Marcel Tunderman
Rotterdam Running Ambassadors
4:08:00
44
Gert-Jan Kootstra
Enschede
4:09:00
45
Rachel Snijder
De Gemzen
4:09:00
46
Jeroen Lage Vuursche
Hilversum
4:10:00
47
Steven de Haan
HAC '63
4:10:00
48
Sebastiaan Post
Atos
4:12:00
49
Christiaan Smid
Amersfoort
4:12:00
50
Dominique Dankaart
Borne
4:13:00
51
Annie Oostenbrink
Oldeberkoop
4:15:00
52
Machiel Klaarenbeek
Amsterdam
4:15:00
53
Gerben Jolink
AV '34
4:15:00
54
Jogchem Oord
Almelo
4:15:00
55
Bernhard Van Riessen
Triathlon
4:15:00
56
Herbert van van Zeijts
Athlos
4:15:00
57
Gerrit Keus
Athlos
4:15:00
58
Carlo Pappot
Mijdrecht
4:15:00
59
Gert-Jan Rodenburg
Enschede
4:16:00
60
Tom Nijland
No-Limits
4:16:00
61
Wilbert Wouters
Tilburg
4:16:00
62
Henri Schoeman
Tilburg
4:16:00
63
Wouter Monden
PEC 1910
4:16:00
64
Elisabeth De Vries
Soest
4:16:00
65
Daniella Bastiaan
PEC 1910
4:17:00
66
Stephanie Selhorst
Meterik
4:17:00
67
Roy Bouten
Meterik
4:17:00
68
Wietske Zwart
Amsterdam
4:18:00
69
Roberto Verhoeven
Den haag
4:18:00
70
Mick Herfkens
Amsterdam
4:18:00
71
Anoek Van der Heijden
Loopgroep PK
4:18:00
72
Martijn van Rooij
IJsselstein Ut
4:18:00
73
Vincent de Jong
Zuidwal
4:19:00
74
Raymon Kerkvliet
Harderwijk
4:19:00
75
Alexander Doorn
Amersfoort
4:20:00
76
Paul Vuijst
Zuidwal
4:20:00
77
Daniela Wegener
Spado
4:20:00
78
Judith van den Brule
Nijmegen Atletiek
4:20:00
79
Martijn Duits
Harderwijk
4:21:00
80
Anne van den Os
Ermelo
4:21:00
81
Heinz Kulpe
Almelo
4:22:00
82
Marco Appeldoorn
Huizen
4:23:00
83
Hans Rosier
Huizen
4:23:00
84
Edwin Duijs
Huizen
4:23:00
85
Bert Doppenberg
Putten
4:24:00
86
Anne van den Os
Ermelo
4:25:00
87
Evelien Keeskamp-Croezen
PEC 1910
4:25:00
88
Chintia van Unen
PEC 1910
4:25:00
89
Alex Bode
LAAC Twente
4:25:00
90
Willem Van Beek
PEC 1910
4:25:00
91
NoŽl Peeters
Elburg
4:25:00
92
Toon van Vlimmeren
Roelofarendsveen
4:25:00
93
Benno Benneker
LAAC Twente
4:28:00
94
Gerry Visser
LAAC Twente
4:28:00
95
Wim Haringsma
IJsselstein Ut
4:28:00
96
Jeroen Zuidma
Apeldoorn
4:29:00
97
AM Neijzen
Astylos
4:29:00
98
Corriene Meijberg-uit de Bosch
Harderwijk
4:30:00
99
Rene Masselink
Enschede
4:31:00
100
Inge Boomkamp
Enschede
4:31:00
101
Peter Cras
Avanti-Wilskracht
4:32:00
102
Marie-France Sagor
IJsselrunners
4:32:00
103
Simon van Diermen
Amersfoort
4:33:00
104
Edwin van der Harst
the Hague Road Runners
4:33:00
105
Mieke van de Beek
Hooglanderveen
4:33:00
106
Jan de Nijs
the Hague Road Runners
4:33:00
107
Karst Neervoort
Kampen
4:36:00
108
Thierry Keeken
LAAC Twente
4:36:00
109
Chris van Dijk
Almere
4:39:00
110
Jan Hollander
Hellas
4:40:00
111
Pieter de Beijer
Nieuwerkerk ad IJssel
4:40:00
112
Cor van der Hoek
Brummen
4:41:00
113
Karin Van Eck
Deventer
4:41:00
114
Wilko Kuipers
Breukelen Ut
4:43:00
115
John Meijberg
Harderwijk
4:43:00
116
Michiel van Gijtenbeek
Vorden
4:44:00
117
Bob Vander Heijden
Leiden
4:44:00
118
Paul de Jong
Oudewater
4:45:00
119
Jan Jaap Mook
Hengelo Ov
4:47:00
120
Michel Melenhorst
Zwolle
4:47:00
121
Marco Rijkse
Zwolle
4:47:00
122
Linda van den Berg - Stuivenberg
Noordwijkerhout
4:47:00
123
Mirjam Roelofs
Iphitos
4:48:00
124
Diane Dijkgraaf
Zeist
4:48:00
125
Hanneke Stam
VAV
4:48:00
126
Cas Weijers
Nieuwegein
4:48:00
127
Pieter Staphorst
Broek in Waterland
4:49:00
128
Jeffrey Marsman
Hattem
4:49:00
129
Peter Otten
Apeldoorn
4:50:00
130
Wijnand Zoutendijk
SISU
4:52:00
131
Fons Flierman
Ugchelen
4:58:00
132
Diny Kok
Veluwe
5:01:00
133
Sjaco Aalbers
Nieuwleusen
5:01:00
134
Lieuwe de Vries
Apeldoorn
5:02:00
135
Erwin Blok
Huissen
5:03:00
136
Edwin van der Huure
Voorthuizen
5:03:00
137
Arno Schoenaker
Argo
5:03:00
138
Marcha de Jonge
Berkenwoude
5:04:00
139
Gea Velt
the Hague Road Runners
5:04:00
140
Jolanda Snelders
Sint-Oedenrode
5:05:00
141
Jacques van der Knaap
Hoofddorp
5:13:00
142
Annemiek Baak
Apeldoorn
5:16:00
143
Mirjam De Rijk
Nederlandse Triathlonbond
5:21:00
144
Alma Schaafstal
Amerongen
5:24:00
145
Karin Teuben
Zoelen
5:29:00
146
Anne Hollinga
Almere
5:29:00
147
Sabine Dijkman
Harderwijk
5:34:00
148
Jos Hek
Zoetermeer
5:55:00
149
Menno Spoelstra
Bergschenhoek
5:56:00
150
Peter Meijer
Fit
5:56:00
www.uitslagen.nl
13-02-2019 17:48