Uitslagenlijst Lichtjesloop

Assendelft - Zaterdag 2 februari 2019

MAN, 1,9 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivar Kalf
Assendelft
7:12
2
Sebastiaan Yang
Heemskerk
7:27
3
Collin Veraart
Assendelft
7:46
4
Bram Stapel
Assendelft
7:54
5
Koen van de Beek
Wormerveer
7:58
6
Cas Weijs
Zaandam
8:00
7
Gijs Kant
Wormer
8:21
8
Ruben Tjipjes
Assendelft
8:30
9
Ruben-Jay Krumeich
Amsterdam
8:48
10
Chris Renooij
Assendelft
9:14
11
Max Geldof
Assendelft
9:36
12
Joas Smit
Assendelft
9:47
13
Timo Smit
Assendelft
10:04
14
Antonie Brinkman
Assendelft
11:22
15
Sverre Eype
Krommenie
11:26
16
Twan van der Zee
Assendelft
12:18
VROUW, 1,9 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noelle Veraart
Assendelft
7:13
2
Aimée Rood
Uitgeest
7:37
3
Florine Renooij
Assendelft
8:04
4
Mies Boon
Krommenie
8:06
5
Janet de Leeuw
Assendelft
8:08
6
Janiek van Tilborg
Assendelft
8:35
7
Gijs van den Hoek
Krommenie
8:36
8
Yinthe Smit
Assendelft
8:40
9
Emma Beentjes
Assendelft
8:53
10
Mayla Veraart
Assendelft
9:12
11
Resa den Haas
Assendelft
9:20
12
Meike van Tilborg
Assendelft
9:24
13
Zoe Pletinckx
Assendelft
9:26
14
Pien Koenen
Assendelft
9:27
15
Tara Grootes
Krommenie
9:48
16
Noa Huitema
Krommenie
10:04
17
Rosa Yang
Heemskerk
10:19
18
Suzette Berkhout
Krommenie
10:20
19
Chloe de Fost
Assendelft
10:20
20
Rena Aljobory
Assendelft
10:28
21
Fleur van der Zee
Assendelft
10:56
22
Meta van den Berge
Krommenie
11:28
23
Liss van den Berge
Krommenie
11:40
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Deumers
Assendelft
17:59
2
Marcel van Harlingen
Wormer
18:48
3
Edwin Deumers
Assendelft
19:05
4
Jeroen Kalf
Assendelft
19:58
5
Arend Plomp
Uitgeest
20:32
6
Ron Kuyer
Assendelft
20:34
7
Vincent Guldenaar
Assendelft
20:52
8
Stefan Wehnes
Koog aan de Zaan
21:13
9
Jan Voorberg
Wormer
21:35
10
Albert Roos
Assendelft
21:35
11
Ruud Stam
Uitgeest
22:09
12
Ton Spaan
Assendelft
22:37
13
Timo Koenen
Assendelft
23:04
14
Hans Smit
Assendelft
23:05
15
Sven van Gelderen
Assendelft
23:06
16
Jannes Boon
Krommenie
23:30
17
Herman van Dijke
Assendelft
23:46
18
Patrick van Roode
Wormer
24:14
19
Remco de Haas
Zaandam
24:31
20
Johan Smit
Wormer
26:16
21
Jakko Timmers
Assendelft
26:58
22
Maarten Jimmink
Krommenie
27:57
23
Sander van Hattum
Assendelft
28:08
24
Paul Kramer
Krommeni
28:10
25
Gerrit den Brave
Krommenie
30:08
26
Jeroen Kreulen
Koog aan de Zaan
33:49
27
Simon Neefkes
Krommenie
33:52
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erzsi Diehl
Wormerveer
24:30
2
Susanne Grootes
Krommenie
24:45
3
Mila de Bruin
Wormerveer
25:03
4
Tammy Kay-Knopjes
Assendelft
25:56
5
Jasmin Stam
Krommenie
26:41
6
Alice Muller
Wormer
26:49
7
Anita Neidhöfer
Krommenie
27:00
8
Annemarie Duin
Krommenie
28:07
9
Marleen Segaar
Assendelft
28:11
10
Odette Spaan
Assendelft
29:28
11
Perucha van Walstijn
Beverwijk
30:25
12
Marinella Zuman
Assendelft
32:55
13
Liesbeth Kramer
Krommenie
32:55
14
Marloes Iskes
Assendelft
33:10
15
Carolien Roozendaal
Assendelft
33:15
16
Lia Boon
Krommenie
34:12
17
Madelon van der Laan
Uitgeest
34:12
18
Floor Scholtens
Assendelft
34:53
19
Cindy Annes
Assendelft
35:53
20
Marjon Oussoren
Assendelft
35:53
21
Irene Enkt
Uitgeest
37:13
22
Zehra Bosm-Gokce
Assendelft
37:13
23
Birgitta Zwart-Jonkman
Krommenie
43:30
uitslagen op www.avlycurgus.nl en uitslagen.nl
www.uitslagen.nl
02-02-2019 20:28