Uitslagenlijst 62e Joe Mann Bosloop

Best - Zondag 27 januari 2019

MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
38:37
2
Michael Beuwer
Eindhoven Atletiek
38:51
3
Robin Spijkerboer
Nederlandse Triathlonbond
42:22
4
Stan Rutten
Eindhoven Atletiek
44:48
5
Rob Jansen
GVAC
45:13
6
Wim van Hameren
Eindhoven Atletiek
45:43
7
Paul Roest
AVR '69
46:01
8
Daan van Hoof
Generaal Michaelis
46:18
9
Roy Goossens
GVAC
46:32
10
Thijs Meeuws
Eindhoven
47:23
11
Paul van Limpt
AVR '69
48:15
12
Rob Meulenbroeks
AVR '69
48:27
13
Wouter in 't Groen
Eindhoven
49:01
14
Jeroen Duif
GVAC
50:57
15
Bart Noyen
Atletiek Oirschot
58:15
16
Ruud Lauwers
AVR '69
1:03:10
M35, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joan School
GVAC
31:21
2
Peter Eshuis
Generaal Michaelis
32:20
3
Ricardo Damen
AVV
33:45
4
Richard Dekker
Eindhoven Atletiek
34:13
5
Ron dielhof
Generaal Michaelis
34:21
6
Joris Korbeeck
GVAC
35:08
7
Richard de Laat
AVR '69
36:38
8
Mat Lavrijsen
AVR '69
37:58
9
York van der Steen
Boxtel
47:47
M45, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsteern
De Keien
32:33
2
Erik de Laat
AV Weert
33:01
3
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
33:29
4
Roland van Loon
Atletiek Oirschot
33:35
5
Stefan van Happen
Eindhoven Atletiek
34:09
6
Dirk van Stiphout
Loopgroep PK
34:22
7
Hans van Delft
Eindhoven Atletiek
34:50
8
Angelo Jansen
GVAC
35:02
9
Fons Liebregts
Eindhoven Atletiek
35:04
10
Jean-Pierre Louwers
St Michielsgestel
35:06
11
Hans Loos
GVAC
36:10
12
Etienne Vissers
Eindhoven Atletiek
36:33
13
Mark Schaap
Prins Hendrik
37:21
14
Peter Verdonk
Eindhoven Atletiek
37:37
15
Leon Schrijvers
Eindhoven Atletiek
37:40
16
Leon Brands
Atletiek Oirschot
39:33
17
Rob Eisenkolb
GVAC
39:51
18
Jaco Middag
Nijverdal
42:48
M55, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René van de Weijenberg
Eindhoven Atletiek
35:46
2
Carlo Buijs
GVAC
36:54
3
Wil Boudewijns
Bergeijk
37:33
4
Dis Kusters
Eindhoven Atletiek
39:20
5
Peter Cras
Generaal Michaelis
39:39
6
Maarten Bosch
Schijndel
40:11
7
Pieter Grootes
Generaal Michaelis
40:58
8
Jos Heurman
Bedrlicum
41:06
M65, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van der Staak
Atletiek Oirschot
36:47
2
Joop Slagboom
GVAC
44:17
3
Toon de Rouw
Marvel
45:18
4
Wim Hermans
Eindhoven Atletiek
47:06
5
Jos Sanders
avVN
51:39
6
Rinus van Dijck
Eindhoven Atletiek
58:43
7
Peter Hellings
Fortuna '67
1:02:54
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kathelijn Lemmens
Eindhoven Atletiek
35:41
2
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
39:53
3
Lianne Verloop
Generaal Michaelis
40:01
4
Evdelien Lajuwers
AVR '69
40:09
5
Jolien Bruininx
AVR '69
41:50
6
Yvonne Vosters
AVR '69
42:35
7
Maureen de bresser
Generaal Michaelis
43:00
8
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
43:20
V35, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van De Burgt
GVAC
36:23
2
Maryll Koenraadt
Eindhoven Atletiek
38:02
3
Annelies van der Zwart
Eindhoven Atletiek
38:24
4
Angélique de Vries
Eindhoven Atletiek
38:50
5
Marian Crombag
GVAC
40:47
V45, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Sophie Scamp
DES
41:56
2
Loes van Wershoven
Fortuna '67
46:07
3
Harriet van de Bergh
Marvel
59:08
V55, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Verheijden
GVAC
39:02
2
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
43:05
3
Rikie huyberts
Fortuna '67
45:58
MKORT, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
9:11
2
Niek Verdijck
Asterix
9:12
3
Lorens Niehof
AVV
9:36
4
Tom van Schijndel
Generaal Michaelis
9:52
5
Joran de Bie
Tartlétos
9:54
6
Cornelis de Stigter
Loopgroep Aart Stigter
9:56
7
Koen van den Boomen
Generaal Michaelis
10:45
8
Danick Imholz
Energie
10:47
9
Jos van vliet
AVV
10:50
10
Martin Nijkampm
Generaal Michaelis
12:32
VKORT, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Serane Tielbeek
Running Team Eindhoven
10:18
2
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
10:48
3
Yosta de Stigter
Energie
10:56
4
Rian van der Burgt
GVAC
11:00
5
Rianne van Slooten
AVV
11:35
6
Sandra Luijten
Atletiek Maastricht
12:51
7
Judi Becx
Asterix
12:59
8
Mirabelle Schuurmans
AVV
14:02
JJAB, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
19:12
2
William Webster
GVAC
20:33
3
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
21:06
4
Matthijs van den Broek
Generaal Michaelis
21:48
JJUNC, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
9:34
2
Vic Cant
Lier
9:47
3
Stan Gerdsema
Fortuna '67
10:00
4
Quinn Peeters
DES
10:37
5
Justin Steenkamp
Running Team Eindhoven
10:41
JJUND, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Koeling
GVAC
8:47
2
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
9:02
3
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
9:21
4
Luuk van der Zanden
AVR '69
9:37
5
Orlando Louwers
Generaal Michaelis
9:42
6
Niels Engelen
AVV
9:50
7
Vidar van Haren
AVV
9:52
8
Brecht Wijnholds
GVAC
9:55
9
Koen van de Ven
GVAC
9:57
10
Sjoerd Rikkers
GVAC
10:04
11
Robin Hendriks
Eindhoven Atletiek
10:16
12
Roy Laarakker
AVR '69
10:19
13
Jan-Niek Geerts
GVAC
10:28
14
Dario Delgado
Generaal Michaelis
10:28
15
Stian Willems
AVR '69
10:51
16
Timo Kremers
DES
11:06
17
Mees Koelman
Marvel
11:23
18
Rick van der Schoot
Atletiek Oirschot
11:32
19
Niek Brands
Atletiek Oirschot
12:18
20
Jilles van Rijen
Atletiek Oirschot
12:36
MJAB, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saar van den Nieuwenhof
Eindhoven Atletiek
19:38
2
Anouk Laarakker
AVR '69
22:11
MJUNC, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
8:49
2
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
9:06
3
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
9:08
4
Iris Verheij
Prins Hendrik
9:15
5
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
9:44
6
Mieke de Vos
Fortuna '67
9:45
7
Hannah Dijkman
GVAC
9:59
8
Sharon Laarakker
AVR '69
10:18
MJUND, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
6:44
2
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
6:56
3
Iris Vugts
AVR '69
6:59
4
Iris van Sluisveld
Generaal Michaelis
7:02
5
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
7:16
6
Fenna Cant
Lier
7:25
7
Isa Kloks
AVV
7:30
8
Gaby van Sluisveld
Generaal Michaelis
7:53
9
Daniëlle Vis
Generaal Michaelis
8:01
10
Sophie van de Sande
Eindhoven Atletiek
8:17
11
Alissa van der Sloot
Atletiek Oirschot
8:26
12
Sophie de Laat
AVR '69
10:01
13
Femke van Overdijk
Atletiek Oirschot
11:31
JPUPA, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Roubroeks
GVAC
6:35
2
Ramon Vaandrager
Energie
6:36
3
Wessel Eijsermans
Eindhoven Atletiek
6:38
4
Jakub Maca
GVAC
6:44
5
Jasper Klok
AVV
6:46
6
Tuur Sterrenburg
DES
6:50
7
Juul Cox
AVR '69
6:58
8
Timon Bijvoet
Eindhoven Atletiek
7:05
9
Joep Caljouw
Eindhoven Atletiek
7:06
10
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
7:06
11
Tygo Janssens
Marvel
7:16
12
Ezra Born
Eindhoven Atletiek
7:17
13
Arvo van Haren
AVV
7:22
14
Joep Geerts
GVAC
7:24
15
Justin Floris
AVV
7:26
16
Tim van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
7:45
17
Bo van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
7:47
18
Bjorn Duis
AVR '69
7:50
19
Koen Stam
Eindhoven Atletiek
7:58
20
Brent de Laat
AVR '69
8:33
21
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
8:53
JPUPB, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Maca
GVAC
5:08
2
Nicolai van Dijk
Ei ndhoven
5:14
3
Sam van den Borne
AVR '69
5:16
4
Kyan Lasance
GVAC
5:17
5
Jimi C oolen
GVAC
5:18
6
Ties van der Zanden
AVR '69
5:21
7
Kjell Liebregts
AVV
5:27
8
Luuk Kwinten
AVR '69
5:29
9
Pim Niezen
Eindhoven Atletiek
5:39
10
Axel Dijkman
GVAC
5:43
11
Thomas van den Berg
Generaal Michaelis
6:04
12
Casper Deij
Generaal Michaelis
6:08
13
Luuk Geurden
AVV
6:18
14
Aaron van der Sllot
Atletiek Oirschot
6:23
15
Bram van Tongeren
Generaal Michaelis
6:41
JPUPC, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
5:31
2
Bram van der Meulen
Eindhoven Atletiek
5:36
3
Julian Savelsberg
Eindhoven Atletiek
5:53
4
Tim Van Lieshout
Generaal Michaelis
5:54
5
Bran van Stiphout
Eindhoven Atletiek
6:17
6
Jari Kelders
DES
6:24
7
Levi van Schalen
Generaal Michaelis
6:43
JPUPM, JONGENS MINI PU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kes van Dijk
AVV
5:47
2
Jules de Bresser
Atletiek Oirschot
5:49
3
Josh Hover
Atletiek Oirschot
6:07
4
Rik Janssen
AVV
6:36
5
Jelle van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
6:39
MPUPA, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
6:44
2
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
6:55
3
Sanne van Dongen
AVV
7:02
4
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
7:14
5
Saskia Grosfeld
AVV
7:30
6
Marit Hendriks
Eindhoven Atletiek
7:42
7
Janneke van der Zanden
AVR '69
7:51
8
Eefke van Kastern
Atletiek Oirschot
7:54
9
Renske te Paske
GVAC
7:55
10
Silke van de Ven
GVAC
7:56
11
Puck Holshuijsen
Eindhoven Atletiek
7:57
12
Indy Mutsaers
GVAC
8:03
13
Julia Graat
AVR '69
8:09
14
Lexi Verhoeven
AVV
8:15
15
Lisa van de Wal
Atletiek Oirschot
8:25
16
Nova van Dijk
AVV
8:27
17
Faye Donkers
AVV
8:28
18
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
8:46
19
Jylte van der Heijden
Atletiek Oirschot
8:49
20
Enna Muller
AVV
8:49
21
Evi van Gisbergen
Atletiek Oirschot
9:31
22
Dinte Wilting
Eindhoven Atletiek
9:34
23
Sara van Beers
Generaal Michaelis
9:35
24
Janne Timmermans
Atletiek Oirschot
9:49
MPUPB, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle van de Sande
Eindhoven Atletiek
5:20
2
Tess mutsaers
GVAC
5:20
3
Tessa van Helvoort
GVAC
5:39
4
Bente Brands
Atletiek Oirschot
5:46
5
Suze Cox
AVR '69
5:47
6
Dani Pesuwarissa
Generaal Michaelis
6:00
7
Esmee Reker
Generaal Michaelis
6:10
8
Mae Paulissen
Atletiek Oirschot
6:16
9
Emma Graat
AVR '69
6:25
10
Zoë den Holder
AVV
6:25
11
Anne ter Brake
Atletiek Oirschot
6:32
12
Nina Stam
Eindhoven Atletiek
6:33
13
Annemijn Janssen
AVV
6:48
MPUPC, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila van Dijk
AVV
5:26
2
Elise Grosfeld
AVV
5:28
3
Jill van de Ven
Generaal Michaelis
5:51
4
Tess Roks
Eindhoven Atletiek
5:57
5
Fieke Kwinten
AVR '69
6:41
MPUPM, MEISJES MINI PU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Spee
Atletiek Oirschot
6:36
M-VB, MANNEN VB ATLET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn de Laat
Generaal Michaelis
5:52
2
Sjoerd van den Heuvel
Generaal Michaelis
6:49
3
Anton Koppers
Generaal Michaelis
8:27
V-VB, VROUWEN VB ATLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Verdonk
Generaal Michaelis
4:52
2
Carlijn van Erp
Generaal Michaelis
7:22
3
Jolanda van Kuik
Generaal Michaelis
8:07
RECR, RECREANTEN - 96
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Starink
Best
5:32
2
Kim Starink
Best
5:32
3
Hein Asveld
Best
5:33
4
Sem van der Heijden
DES
14:41
5
Marcel Kuipers
Son
18:02
6
Daan Reuhman
19:06
7
Maud Kramer
Best
21:53
8
Kim Strijbos
DES
23:13
9
Inge Minneboo
st-Oedenrode
23:13
10
Mireike de Ridder
Lieshout
26:25
11
Wim Zegers
Heesch
29:16
12
Francis-Paul Janssen
Eindhoven
30:14
13
Henri Verbruggen
Eindhoven
30:29
14
Thom Schiltmans
DES
31:05
15
Rob Kuppens
Generaal Michaelis
31:55
16
Jeroen Janse
Eindhoven
33:16
17
Carola Janssen
Generaal Michaelis
33:43
18
Han Weijer
Loopgroep PK
33:45
19
Pim Scheiberlich
Best
34:16
20
Wichard de Benis
Generaal Michaelis
34:45
21
Suzanne Faasen
GVAC
35:16
22
Andrew Staal
DES
35:50
23
Bas Pluyms
DES
36:44
24
Christian Kelders
DES
36:48
25
Jan Smetsers
Eindhoven Atletiek
37:10
26
Joost Tibosch
DES
37:45
27
Jeroen Stam
Eindhoven
38:10
28
Jan-Bert Maas
Son en Breugel
38:39
29
Ferry Moonen
Eersel
38:47
30
Dorie Jansen
GVAC
38:55
31
Aranka Dobredan
Berkel-Enschot
38:58
32
Ronny Voets
Generaal Michaelis
39:02
33
Roel Beckers
Eindhoven Atletiek
39:20
34
Jeroen C Panhuizen
Eersel
39:28
35
Rob Schoppema
Berghem
39:41
36
Diana de Bont
Eindhoven
39:42
37
Allard van der Meer
Eindhoven Atletiek
39:46
38
Marco Breuls
Generaal Michaelis
39:57
39
Dries Christiaens
Eindhoven Atletiek
40:13
40
Pieter Peterson
Eindhoven Atletiek
40:37
41
Gijs Lavrijsen
DES
40:38
42
Bianca Broumels
Eindhoven Atletiek
40:41
43
Pieter Enbregts
Eindhoven
40:42
44
Dennis Rhoe
Eindhoven Atletiek
40:44
45
Gerard Helmond
DES
40:55
46
Juris Kuppens
Eindhoven Atletiek
40:56
47
Peter Bierens
Eindhoven
41:04
48
Twan van der Heijden
DES
41:07
49
Jim Dieterman
GVAC
41:13
50
Niels de Groot
Veldhoven
41:14
51
Menno Toirkens
Generaal Michaelis
41:28
52
Bram Mutsaarts
Liempde
41:33
53
Ron Theunissen
Eindhoven
41:45
54
Stefan van Boggel
Eindhoven Atletiek
42:08
55
Hugo Spazidams
Eindhoven
42:22
56
Lukas Leijten
Waalre
42:27
57
Dennis van Beers
Generaal Michaelis
42:29
58
Karin Bessembinder
Eindhoven Atletiek
42:32
59
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
42:39
60
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
42:53
61
Johan Robben
Generaal Michaelis
42:56
62
Johan van Litsenburg
GVAC
43:12
63
Hans van Rijswijk
Eindhoven
43:17
64
Patrick van de Sande
Generaal Michaelis
43:26
65
Peter Scholtes
Best
43:28
66
Natasja Gerritzen
Eindhoven Atletiek
43:34
67
Frank Coppelmans
Generaal Michaelis
43:57
68
Twan Sterken
Lieshout
44:07
69
Ronnie Witjes
DES
44:27
70
Toine Seuntjens
AVR '69
44:46
71
Hans van Eindhoven
AVR '69
44:49
72
Martin Struijk
Veldhoven
45:05
73
Mieke van Hoof
Generaal Michaelis
45:11
74
Karel Rikkers
Generaal Michaelis
45:11
75
Marco van de Kam
DES
45:25
76
Gunnar Wetzker
Eindhoven
45:45
77
Bram Schalkx
Liempde
45:48
78
Weizner Doeks
Eindhoven Atletiek
45:56
79
To n Jacquotm
Eindhoven Atletiek
45:58
80
Lisette van de Kallen
Fortuna '67
46:02
81
Gieljan van Iersel
Generaal Michaelis
46:06
82
Ben Maas
AVR '69
46:27
83
Saskia de Hoog
Veldhoven
46:43
84
Harold Verbrugge
Gemert
46:44
85
Peter Rossieau
GVAC
47:06
86
Arnold Looman
Best
47:09
87
Thijs Keldhoven
Eindhoven
47:31
88
Laurens Kooij
Heeze
47:44
89
Peter van Rooy
Fortuna '67
47:48
90
Pauil Schatorem
Gemert
47:55
91
Rick van Kasteren
Son en Breugel
48:06
92
Jurgen Hoentjes
Veldhoven
48:12
93
Andre ten Boske
GVAC
48:17
94
Astrid de Haan
Kwintsheul
48:20
95
Chris Sanders
Sint-Oedenrode
49:01
96
Simon van den Berg
Knegsel
49:02
97
Frank van der Stel
Best
49:24
98
Tinneke Mous
Fortuna '67
49:33
99
Marjolein Bekkers
Fortuna '67
50:15
100
Eline Kramer
Best
50:22
101
Arno Sinjou
Eindhoven
50:23
102
Adwin Mathon
Veghel
52:00
103
Kim Verheijen-snijders
Eindhoven
52:08
104
Danielle ten Boske
GVAC
52:38
105
Rian Gerris
Sterksel
52:44
106
Mari Heesbeen
Eindhoven
53:17
107
Francis Mutsaarts
Sint-Oedenrode
54:12
108
Daan Geers
Son en Breugel
54:18
109
Ilse Klein Klouwenberg
Son en Breugel
54:25
110
Dory Heesbeen
Eindhoven
54:29
111
Felix van der Vleuten
Generaal Michaelis
55:50
www.avgm.nl
Deze wedstrijd maakt deel uit van de Runnersworld Kempische CrossCompetitie
www.uitslagen.nl
04-02-2019 14:39