Uitslagenlijst 50e Mastboscross

Breda - Zondag 27 januari 2019

VROUW, FAMILIECROSS (M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zofia Baczkowska
Zevenbergen
4:19
2
Grazyna Baczkowska
Zevenbergen
4:20
3
Diane Havermans
Breda
4:53
4
Flora Dielemans
Galder
4:57
5
Noa Dielemans
Galder
4:58
6
Maud Nauta
Breda
6:37
7
Pepa Hermus
Fortius
6:49
8
Puck Nauta
Breda
7:18
9
Marlous Fieret
Breda
7:59
10
Lois Boons
Breda
7:59
11
Hayley Groenewegen
Breda
9:17
12
Feline Wiekamp
Breda
9:19
13
Lena Timmers
Breda
11:55
MAN, FAMILIECROSS (M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyamo Hoek
Breda
4:19
2
Germano Hoek
Breda
4:19
3
Maarten Havermans
Breda
4:53
4
Jeroen Dielemans
Sprint
4:57
5
Luca Dielemans
Galder
8:43
6
Toine Timmers
Breda
9:06
7
Robert Wiekamp
Breda
9:18
8
Pim Hofland
Breda
11:55
9
Jeroen Timmers
Breda
11:56
MPUPM, MINIPUPM+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn van Hest
Tilburg Road Runners
4:21
2
Eline Pelkmans
Sprint
4:44
3
Marta Leussink
Sprint
5:03
4
Laurien Koch
Sprint
5:14
5
Evy van den Beemt
Sprint
5:36
6
Saar van Hal
Sprint
6:55
JPUPM, MINIPUPM+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Crutzen
Prinsenbeek
4:30
2
Tobias Talen
Bavel
5:11
3
Thymo Stegeman
Sprint
5:21
4
Startnummer 8054
5:24
5
Job Dekkers
Sprint
5:27
6
Loek van Gils
Sprint
5:35
7
Koen Nederstigt
Sprint
6:01
8
Pepijn Pannekoek
Sprint
6:29
MPUPC, CPUPM+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pueblita Renfurm
Almere '81
4:19
2
Katinka Sijmons
Sparta
4:20
3
Tess Rennen
Sprint
4:23
4
Yfke Horvers
Sprint
4:44
5
Janne de Ruiter
Sprint
4:49
6
Fleur Claessen
ACW '66
4:59
7
Kato Pauwels
BelgiŽ
5:08
8
Kaat Proost
Gloria
5:22
9
Sabine Laureijssen
Sprint
5:33
JPUPC, CPUPM+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lok Janssen
PAC
4:07
2
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:10
3
Ilian Strooper
Attila
4:31
4
Mike van der Galien
Atledo
4:37
5
Patryk Baczkowski
Zevenbergen
4:39
6
Bram Groot
Tilburg Road Runners
4:41
7
Lander Jansens
Gloria
4:43
8
Brim Deveu
Gloria
4:48
9
Fedde de Jong
PAC
5:04
10
Noah van Bezooijen
Fortius
5:15
11
Fedde Simons
Sprint
5:19
12
Mathijs Roks
Sprint
5:25
VROUW, SPECIALS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cynthia Riel
Sprint
7:54
2
Arianne van der Kwaak
Sprint
8:17
MAN, SPECIALS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brydon Dammers
Sprint
4:28
2
Mathieu Viellevoye
Sprint
5:37
3
Jeffrey Pellicaan
Sprint
5:38
MPUPB, BPUPM+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elin de Koeijer
Attila
4:19
2
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:24
3
Femke de Weerdt
Sprint
4:27
4
Tessa van Drunen
Attila
4:32
5
Lievelot de Vos
PAC
4:33
6
Stine van den Berg
Rotterdam Atletiek
4:49
7
Tula Hermus
Fortius
4:53
8
Mirthe van den Broek
Gloria
5:03
9
Floor Eelkema
Scorpio
5:03
10
Irene Koch
Sprint
5:08
11
Minke van der Heijden
Sprint
5:09
12
Noa Bedaf
Sprint
5:10
13
Ise Roozen
Taxandria Atletiek
5:16
JPUPB, BPUPM+J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daimy van Beek
Fortuna
3:52
2
Tijmen Immerzeel
AAV '36
3:53
3
Pim Ouwehand
AAV '36
3:56
4
Max Crutzen
Sprint
4:11
5
Stan Struyfs
Gloria
4:14
6
Sep Hendrix
Gloria
4:17
7
Demian Vrancken
BelgiŽ
4:18
8
Thom Pelkmans
Sprint
4:19
9
Noah Bihinja
BelgiŽ
4:23
10
Siebe van der Lee
Atledo
4:26
11
Timo de Vos
Fortius
4:27
12
Jonas Den Heijer
Sprint
4:29
13
Gijs Winnubst
Spiridon
4:33
14
Jari Goudena
Clytoneus
4:34
15
Rens Gulickx
Gloria
4:34
16
Gijs Versteden
Attila
4:35
17
Jop Nijeholt
Sprint
4:38
18
Yaron Aerts
Sprint
4:44
19
Timme Weterings
Attila
4:45
20
Daan Matthieu
BelgiŽ
4:46
21
Luuk van Gestel
DAK
4:49
22
Jasper Dolmans
Sprint
4:51
23
Jort Griep
Scorpio
4:56
MPUPA, APUPM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ZoŽ van Gils
Rotterdam Atletiek
5:20
2
Anouk Langstraat
ATH
5:25
3
Selena de Jong
AV '40
5:46
4
Merel van der Horst
Rotterdam Atletiek
5:52
5
Nieke Westerveen
Atledo
5:58
6
Anne Heijnen
Sprint
6:05
7
Freke van Eil
Gloria
6:07
8
Amber Jansens
Gloria
6:15
9
Noor Faas
Sprint
6:19
10
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
6:20
11
Emma Pauwels
BelgiŽ
6:21
12
Lexia Maurissen
BelgiŽ
6:23
13
Juul Hoekstra
Sprint
6:27
14
Puck van Gils
Sprint
6:29
15
Nienke Mol
Sprint
6:30
16
Roos Marijnissen
Sprint
6:31
17
Amy van Gestel
Attila
6:35
18
Mila Pullens
ACW '66
6:36
19
Sil van Opstal
Sprint
6:38
20
Lies Matthieu
BelgiŽ
6:41
21
Loia Menten
BelgiŽ
6:46
22
Katja Houtepen
Sprint
6:46
23
Irene Lievens
Sprint
6:53
24
Tessa van Tilburg
Sprint
6:54
25
Celine van Rompaey
BelgiŽ
6:56
26
Milou van Nigtevegt
Attila
6:59
27
Jip de Wijs
Sprint
7:05
28
Lily Gregorowitsch
Energie
7:09
29
Annelot Holman
Sprint
7:11
30
Janne Smits
Sprint
7:14
31
Janna Kappen
Sprint
7:17
32
Inge Winnubst
Spiridon
7:21
33
Emma van Kan
Sprint
7:22
34
Emma Krijnen
Sprint
7:23
35
Feline Mous
Sprint
7:25
36
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
7:27
37
JuliŽtte Pannekoek
Sprint
7:32
38
Puck Willemse
Energie
7:37
39
Jinte de Looff
Sprint
7:39
40
Lorena de Koster
BelgiŽ
7:39
41
Joanne Klapwijk
Sprint
7:42
42
Julie Hereijgers
Sprint
7:50
VROUW, SPECIALS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
7:02
2
Lieke Sweep
Sprint
7:28
3
Minke Geraerts
Sprint
8:37
4
Sira Lambregts
Sprint
9:32
MAN, SPECIALS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven van den Hout
Sprint
5:57
2
Lodewijk Raijmakers
Sprint
6:04
3
Sander Graumans
Sprint
6:30
4
Arie van Maastricht
Sprint
7:40
5
Ronnie Tiggelman
Sprint
8:17
6
Youri Stoop
Sprint
9:44
JPUPA, APUPJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Len Horvers
Tilburg Road Runners
5:18
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:24
3
Boris Bastiaans
Sprint
5:27
4
Luuk Bosveld
Fortius
5:34
5
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
5:35
6
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:36
7
Boris Griep
Scorpio
5:38
8
Tijn Loderus
Sprint
5:41
9
Eef Wijkmans
Astylos
5:45
10
Loek Graafmans
Spiridon
5:50
11
Twan Goudena
Clytoneus
5:50
12
Ruben van Roosmalen
Fortius
5:53
13
Elihle Tersteeg
Nijmegen Atletiek
5:57
14
Rogier Gitz
Attila
6:04
15
Sean de Backer
BelgiŽ
6:04
16
Jasper Heijblom
Sprint
6:06
17
Arne Roosen
BelgiŽ
6:07
18
Barney van den Broek
Gloria
6:08
19
Floris den Boer
Atledo
6:11
20
Luuk Ouwehand
AAV '36
6:14
21
Stanley van den Broek
Gloria
6:14
22
Julian Smulders
Attila
6:15
23
Yuri Derks
Atledo
6:18
24
Jelle Kreeft
Spiridon
6:20
25
Robert Nederstigt
Sprint
6:21
26
Joep van Og
Sprint
6:24
27
Mark Franken
Sprint
6:30
28
Tom Verhoeven
Sprint
6:35
29
Bob ten Wolde
Sprint
6:42
30
Rowen Boons
Sprint
6:42
31
Solar Neguse
Gloria
6:44
32
Gijs van den Hurk
Sprint
6:44
33
Jamie de Visser
Energie
6:57
34
Lukas Kegler
Sprint
7:03
35
Koen van Gestel
DAK
7:04
36
Wald Verkroost
Sprint
7:07
37
Stijn Koek
ACW '66
7:08
38
Fenn Oerlemans
Atledo
7:09
39
Tijmen Rotte
Sprint
7:13
40
Willem Gerritse
Sprint
7:16
41
Hugo Laureijssen
Sprint
7:23
42
Jurre Verschure
Atledo
7:32
43
Rick Kuijpers
Sprint
7:37
44
Tim van Sas
Gloria
8:01
45
Teun Jansen
Sprint
9:20
MJUND, DJUNM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Eikendal
Ciko '66
6:41
2
Evi Falkena
Flevo Delta
6:48
3
Jikke van der Ploeg
Triathlon
6:51
4
Laila Yahyaoui
Almere '81
6:51
5
Merlijne van Doorn
Atverni
6:59
6
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:59
7
Cecilia Lima
Energie
7:04
8
Kyra van de Voorde
Dynamica
7:07
9
Layana Chrafih
PAC
7:10
10
Jana Nagtegaal
AAV '36
7:10
11
Evie de Roos
Fit
7:12
12
Lila van Nieuwkoop
Energie
7:12
13
Roza Willemen
Sprint
7:16
14
Lotte Griep
Scorpio
7:19
15
Djayla Hoek
Sprint
7:21
16
Yzara van der Born
AAV '36
7:28
17
Elien Smits
DAK
7:29
18
Angel-lynn van Vugt
Sprint
7:30
19
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
7:31
20
Tess Homan
AV '40
7:40
21
Norah van den Berg
Fortuna
7:46
22
Aafke Wijkmans
Astylos
7:50
23
Julia Velt
GAC Hilversum
7:51
24
Meike van Ravenstein
ACW '66
7:53
25
Fenna Winkel
Sprint
7:58
26
Elin van den Berg
Rotterdam Atletiek
8:01
27
Stella Benca
AV '40
8:02
28
Yara van der Heijden
Sprint
8:03
29
Meike van den Broek
Gloria
8:09
30
Novi Hermus
Fortius
8:10
31
Jade Pullens
ACW '66
8:14
32
Juul Lammers
Sprint
8:16
33
Heleen van Tilburg
Sprint
8:29
34
Marie Matthieu
BelgiŽ
8:30
35
Sam Hofmans
Breda
8:32
36
Daantje Janssens
Sprint
8:37
37
Maartje Grotenhuis
Prins Hendrik
8:40
38
Anna Prinzie
BelgiŽ
8:43
39
Ziva Devue
Gloria
8:44
40
Pien Heddes
Sprint
8:44
41
Heleen de Bie
Atledo
8:45
42
Madelief Verweij
PAC
8:52
43
Ylva den Heijer
Sprint
8:55
44
Imke Geenen
Gloria
8:58
45
Femke Sprangers
Gloria
9:06
46
Ilja van Nuland
Breda
9:14
47
Lieve van Bueren
Sprint
9:37
JJUND, DJUNJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Levi de Bruijn
PAC
6:31
2
Daan van Dessel
DJA
6:35
3
Quinten de Vos
PAC
6:42
4
NariŮo Renfurm
Almere '81
6:49
5
Luuk Pelkmans
Sprint
6:52
6
Ate Clobus
AAC '61
6:52
7
Sjoerd Bastiaans
Sprint
6:57
8
Timo Straathof
Atverni
7:00
9
Dirk Lorkeers
Sprint
7:01
10
William van Triest
Clytoneus
7:04
11
Milan van Holsteijn
AV '40
7:07
12
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
7:10
13
Vigo Maljaars
Scorpio
7:15
14
Kilan Goddijn
Sprint
7:22
15
Flor Sels
BelgiŽ
7:26
16
Daan van Gils
Puttershoek
7:30
17
Lennart de Vries
Scorpio
7:36
18
Daan de Wachter
BelgiŽ
7:39
19
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:40
20
Jules van Kan
Sprint
7:41
21
Leif Jaspers
PAC
7:46
22
Stan van Gestel
DAK
7:52
23
Jonas Vos
DAK
7:53
24
Matthijs de Jong
PAC
7:59
25
Jesse van Gestel
Attila
8:06
26
Stijn Maarschalk
Scorpio
8:09
27
Lars Bloemers
Sprint
8:11
28
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
8:21
29
Michiel Gulickx
Gloria
8:27
30
Huub Kuyvenhoven
Sprint
8:28
31
Tommaso de Koster
BelgiŽ
8:33
32
Matthijs Koek
ACW '66
8:36
33
Tom van Es
Sprint
8:39
34
Merlijn Pellis
Sprint
8:44
35
Ted Houtepen
Sprint
8:51
36
Finn Mertens
Scorpio
8:58
37
Jesse Boomaars
Sprint
9:07
38
Rube van Rompaey
BelgiŽ
9:22
39
Noah Baars
Sprint
9:24
MJUNC, CJUNM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
9:13
2
Michelle Frowijn
PAC
9:18
3
Selina Franken
AV Zeewolde
9:33
4
Marit Griep
Scorpio
9:45
5
Hebe Chadwick
AV '40
9:51
6
Anne de Jong
Atledo
10:02
7
Loes Kempe
Altis
10:04
8
Tess Jaarsma
Horror
10:11
9
Amber Bosman
Energie
10:16
10
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
10:18
11
Roos de Jong
Atledo
10:18
12
Merel Veltman
Almere '81
10:19
13
Anniek Vissers
Nijmegen Atletiek
10:21
14
Amy de Graaf
AV '56
10:21
15
Kika de Vos
PAC
10:23
16
Gitte Sterkx
BelgiŽ
10:32
17
Suze de Vries
Horror
10:34
18
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
10:38
19
Eefke Leeuwis
Spado
10:51
20
Rosa Buijs
PAC
10:59
21
Nienke Blom
Sprint
11:04
22
Celine Spinder
Marathon Pim Mulier
11:04
23
Silkie Graafmans
Spiridon
11:14
24
Hanne van der Jonckheyd
BelgiŽ
11:15
25
Shalomy Karreman
Rotterdam Atletiek
11:16
26
Anouk Andeweg
Spiridon
11:35
27
Renťe Dubrul
BelgiŽ
11:35
28
Femke Gijzen
Sprint
12:16
29
Hannelore Prinzie
BelgiŽ
14:17
JJUNC, CJUNJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
10:01
2
Farhaan Abdi Ali
Hanzesport
10:11
3
William Knol
U-Track
10:37
4
Mauro Dieters
Almere '81
10:42
5
Yohannes Hiensch
Phanos
10:43
6
Flint Beenen
Fortius
10:53
7
Sam Van der Werf
Horror
10:58
8
Juan Zijderlaan
Atverni
11:01
9
EyoŽl Hiensch
Phanos
11:19
10
Milan Watzeels
Attila
11:19
11
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
11:27
12
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
11:28
13
Sietze Ketelaar
Horror
11:31
14
Lans Timmermans
Prins Hendrik
11:31
15
Mees Schneider
Fortius
11:34
16
Joost Winkel
Sprint
11:44
17
Rick Smits
DAK
11:50
18
Robin de Caluwť
BelgiŽ
11:54
19
Luca Sillen
Nijmegen Atletiek
11:58
20
Remko van den Hout
Attila
12:05
21
Niels Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerland
12:05
22
Kamiel Watzeels
Attila
12:11
23
Freek Bosveld
Fortius
12:14
24
Sven Grooters
Prins Hendrik
12:15
25
Koen Diepen
Prins Hendrik
12:15
26
Max de Kruijf
Prins Hendrik
12:15
27
Robin de Haan
SC Reeuwijk
12:16
28
Bas Noordhoek
Atverni
12:37
29
Witte Jaspers
PAC
12:40
30
Maurits Kuipers
Sprint
12:46
31
Martijn Gulickx
Gloria
12:52
32
Arne Dierckx
Gloria
12:57
33
Nando Kramer
Groningen Atletiek
12:59
34
Pepijn Wijnen
Atledo
13:32
35
Timo Timmermans
Gloria
13:34
36
Ricardo de Jong
AV '40
13:35
37
Matteo de Koster
BelgiŽ
13:38
38
Guus Guikink
Sprint
14:02
39
Michon Goddijn
Sprint
14:35
40
Kwinten Rotte
Sprint
14:58
41
Sam Janssens
Sprint
15:09
MJUNB, BJUNM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yasmine Abbes
Cifla
12:20
2
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
12:27
3
Sara Schouten
Atverni
12:34
4
Vera de Vries
Horror
12:36
5
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
12:57
6
Marta Moreno
Leiden Atletiek
12:58
7
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
13:02
8
Brecht Frensel
AV Heerenveen
13:06
9
Isa Leen
Olympus '70
13:09
10
Willemijn Fuite
Attila
13:13
11
Nienke van Dok
AV Aalsmeer
13:27
12
Bobet Kloosterman
Leiden Atletiek
13:42
13
Tamar Veltman
Almere '81
13:50
14
Elke Wijkmans
Astylos
13:54
15
Kyara Gijsbers
Oss '78
13:58
16
Lotte de Visser
Energie
14:05
17
Jonine Hofstra
LSV Invictus
14:10
18
Sanne Schouten
Atverni
14:43
19
Lotte van Lieshout
Energie
14:46
20
Parel van Nieuwkoop
Energie
15:21
21
Hanne Vetters
BelgiŽ
15:39
22
Gitte Wilmsen
Gloria
16:39
23
Nikki van Gool
Gloria
17:26
24
Jeske van de Laar
Attila
18:34
JJUNB, BJUNJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun ter Haar
Nijmegen Atletiek
15:54
2
Olaf Bosscher
AV Heerenveen
15:58
3
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
15:59
4
Pablo Velt
Atverni
16:09
5
Hakim Riadi
SISU
16:13
6
Lars Laros
Scorpio
16:18
7
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
16:26
8
Yordi Druijff
Triathlon
16:28
9
Niels Peeters
Venloop Running Team
16:28
10
Kjell de Groot
Flevo Delta
16:35
11
Thomas WIllems
BelgiŽ
16:37
12
Friso Lyppens
Haag Atletiek
16:42
13
Jan Gobert
BelgiŽ
16:47
14
Ernson van den Bos
Scorpio
16:53
15
Mischa Hermans
Unitas
16:58
16
Rob Nijssen
Hylas
17:20
17
Viggo Parol
Atverni
17:21
18
Martijn Healy
Spado
17:25
19
Syb de Jong
Nederlandse Triathlonbond
17:29
20
Tjebbe Hemler
PAC
17:30
21
Archie Hall
U-Track
17:47
22
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
17:49
23
Bas Stam
Rotterdam Atletiek
17:55
24
Robert de Graaf
AV '56
17:58
25
Jing Oldhoff
Lionitas
18:11
26
Ditchano Suijkerbuijk
Scorpio
18:14
27
DaniŽl van Noordenne
Energie
18:14
28
Rafiq el Morabit
Spado
18:24
29
Karsten van Ommen
Isala '96
18:26
30
Fabio Dudink
Spado
18:51
31
Gijs de Haan
PAC
18:52
32
Anton van Triest
Clytoneus
19:02
33
Jasper Mol
Sprint
19:15
34
Tijn Blom
Sprint
20:25
35
Koen Tilman
Sprint
20:57
36
Ravi Mohunlol
Sprint
23:55
MJUNA, AJUNM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hijman
PAC
17:59
2
Ynte Biemans
Tartlťtos
18:13
3
Iris Velting
HAC '63
18:36
4
Anouk van Gils
Spado
19:06
5
Elsa Rijpstra
Lionitas
19:06
6
Eline Runderkamp
AV Edam
20:07
7
Robin van Leijsen
Prins Hendrik
20:38
8
Vivienne Morssinkhof
Fit
21:12
9
Frouke Benz
Energie
21:34
10
Lonne Mallens
Sprint
21:52
11
Laura Hanning
Spiridon
22:17
JJUNA, AJUNJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
22:36
2
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
22:45
3
Noah Baltus
SAV
22:48
4
Max Polak
PAC
22:50
5
Jesse Fokkenrood
U-Track
22:56
6
Ilias El Khattabi
Rotterdam Atletiek
22:58
7
Stan Schipperen
Scorpio
23:13
8
Duncan Steenbakker
AV Castricum
23:18
9
Aimane Benchellal
PAC
23:25
10
Jarreau Suijkerbuijk
Scorpio
23:29
11
Jort Benz
Energie
23:58
12
Bas de Jong
PEC 1910
23:59
13
Zeb Beelen
De Spartaan
24:21
14
Bram Maas
Attila
24:27
15
Lukas Maes
BelgiŽ
24:35
16
Jonatan Venema
NOP
24:40
17
Sander van Elk
Leiden Atletiek
24:42
18
Jan Oldhoff
Lionitas
24:48
19
JaÔr van Winkel
Prins Hendrik
24:49
20
Jaimy Voogt
Energie
24:58
21
Lars Schellekens
Attila
25:09
22
Stan de Deugd
Spado
25:28
23
Hugo Bosscher
AV Heerenveen
25:29
24
Daan van der Velden
Eindhoven Atletiek
25:33
25
Cas Kopmels
Leiden Atletiek
25:57
26
Stefan de Vries
Start '78
26:18
27
Jesper Fortuin
Eindhoven Atletiek
26:44
28
Ibo Saint Ghislain
BelgiŽ
26:59
29
Laurens te Booij
Prins Hendrik
27:18
30
Sander Verweij
Attila
27:38
31
Niels van Tuil
AV '56
27:38
32
Ian de Juncker
Attila
27:42
VKORT, VROUWEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Ummels
Atletiek Maastricht
8:54
2
Dagmar Smid
AAV '36
9:02
3
Irene van der Reijken
Rotterdam Atletiek
9:04
4
Lysanne Wilkins
Prins Hendrik
9:05
5
Lotte Krause
AKU
9:26
6
Nikita van Lierop
Rotterdam Atletiek
9:29
7
Sabine Rutten
VAV
9:32
8
Larissa Schut
Rotterdam Atletiek
9:47
9
Annemiek Keijser
Prins Hendrik
9:50
10
Aniek Aper
Prins Hendrik
9:53
11
Corinde van Es
PAC
10:00
12
Mariska Poel
DEM
10:02
13
Lindsey Faken
Energie
10:09
14
Yorma Wolters
Rotterdam Atletiek
10:13
15
Tess Wegman
Leiden Atletiek
10:31
16
Lisanne Jager
Lionitas
11:06
MKORT, MANNEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Anderiessen
AKU
7:39
2
Lars Gerritsen
Passaat
7:44
3
Jelmer van der Linden
Statina
7:47
4
Wouter Ploeger
AAC '61
7:51
5
Mahadi Abdi Ali
Unitas
7:51
6
Ruben Sansom
Atletiek Maastricht
7:59
7
Tom de Gelder
Olympus '70
8:03
8
Thijs Doornwaard
De Gemzen
8:04
9
Luuk Wagenaar
Phanos
8:07
10
Edwin Sjerps
SAV
8:12
11
Thomas Lewis
Phanos
8:14
12
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
8:14
13
Sten Stoltenberg
Haarlemmermeer
8:16
14
Djoao Lobles
Noordkop
8:21
15
Sam Kraaijeveld
Passaat
8:21
16
Terry Ringlever
Fortuna
8:23
17
Marco van Erp
Leiden Atletiek
8:24
18
Peter-Jan de Jong
Horror
8:25
19
Benjamin Manuel
Rotterdam Atletiek
8:26
20
Rick Lambregts
Achilles
8:26
21
Joey van t Verlaat
Nederlandse Triathlonbond
8:29
22
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
8:38
23
Dirk Evers
Spiridon
8:40
24
Bastiaan van Graafeiland
Rotterdam Atletiek
8:45
25
Guido de Graaf
Leiden Atletiek
8:47
26
Paavo de Leng
Dynamica
8:48
27
Erik van Rijsewijk
Cifla
8:48
28
Patrick Smit
Pallas '67
8:52
29
Tijke Wentink
Attila
8:53
30
Tycho Schol
Pallas '67
8:53
31
Leon Huiszoon
Leiden Atletiek
8:54
32
Jorg Schellekens
Attila
9:01
33
Klaas Douwe Yska
Horror
9:10
34
Youri Driessen
Venloop Running Team
9:15
35
Jeen Nauta
Start '78
9:18
36
Olivier Verhaar
Rotterdam Atletiek
9:21
37
Lex van Aartsen
Dynamica
10:59
M35, MMAS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
26:58
2
Marc Janssen
Scorpio
29:17
3
Tjeerd Popkema
NOP
29:36
4
Rob van Bokhoven
's-Gravenhage
30:11
5
Ruerd Nauta
Sprint
30:41
6
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
30:55
7
JoŽl Geurts
Sprint
31:15
8
Bas van Gestel
Attila
32:17
9
Jeroen Don
Sprint
33:21
10
Patriek Bruurs
Spiridon
34:48
M45, MMAS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
27:17
2
Jean-Pierre Hoeboer
De Keien
30:19
3
Eduard Linnebank
Attila
30:27
4
Frank van der Made
Made
30:41
5
Ron van den Berg
Waterweg
31:04
6
Michiel Stiemer
GAC Hilversum
31:55
7
Bart van Loon
Attila
32:19
8
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
33:14
9
Johan Verweij
Achil '87
34:19
10
Gijs Kloek
Sprint
35:01
11
Huub Hieltjes
Sprint
35:12
12
Michel de Jong
AV '40
35:14
13
Jos Botermans
Spiridon
35:21
14
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
35:50
15
Sergio Felter
AV Castricum
37:26
16
Marcel van Embden
Breda
38:55
17
Sjoerd Broos
Breda
38:56
18
Ron Breij
Achil '87
39:04
19
Alex van Krevelen
Atledo
40:47
M55, MMAS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
31:02
2
Tim brouwer de Koning
Leiden Atletiek
31:48
3
Jan van Loenhout
Scorpio
33:22
4
Kees van Dongen
Sprint
33:44
5
Patrick Jansens
BelgiŽ
34:28
6
Cees van Gageldonk
Spiridon
35:13
7
Marcel Cools
Sprint
35:20
8
Alex Gijsbers
Oss '78
35:36
9
Jacques de Groot
Spado
36:11
10
Dirk Vermeylen
BelgiŽ
36:39
11
Andrť Schrans
BelgiŽ
39:47
12
Frans van Gestel
Gloria
40:38
13
Tim Barendsen
Sprint
44:49
M65, MMAS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
37:28
2
Luc van der Welk
BelgiŽ
43:18
3
Fokke Ypma
Sprint
46:18
VSEN, VSEN+MAS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Luijten
Olympus '70
28:30
2
Roos Blokhuis
Passaat
28:51
3
Diane van Es
PAC
28:58
4
Ellen van der Kolk
TION
29:08
5
Kim Dillen
Eindhoven Atletiek
29:08
6
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
29:31
7
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
29:34
8
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
29:51
9
Tess Boekema
BB lopers
29:58
10
Kristel van de Berg
Ciko '66
30:00
11
Sanne Mooldijk
Rotterdam Atletiek
30:04
12
Miranda Boonstra
Nijmegen Atletiek
30:12
13
Lotte van der Pol
NSAV 't Haasje
30:33
14
Marije Peters
Cifla
30:51
15
Noor Dekker
Serooskerke Walcheren
31:36
16
Hinde Fokkema
Start '78
31:53
17
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
31:57
18
An Leendeers
Venloop Running Team
32:02
19
Dyanne Verpaalen
Spiridon
34:00
20
Nikki Bagchus
DAK
35:38
21
Emy Theunissen
Nederlandse Triathlonbond
36:55
22
Esmay van de Laar
Attila
39:42
V35, VSEN+MAS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Felter - De Jong
AV Castricum
31:44
2
Jacolien Ruizendaal
NOP
32:43
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
35:01
4
Marleen van Dooren
Attila
50:46
V45, VSEN+MAS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herreijgers
DJA
32:12
2
Nicole Philippens
Triathlon
32:59
MSEN, MANNEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Butter
AV Castricum
33:59
2
Edwin de Vries
AV Castricum
34:15
3
Ronald SchrŲer
Zaanland
34:24
4
Tim Pleijte
Dynamica
35:02
5
Tim van den Broeke
Dynamica
35:14
6
Luuk Maas
Cifla
35:43
7
Ricardo Floris
Atletiek Maastricht
35:58
8
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
36:00
9
Tim Bolink
AAC
36:09
10
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
36:12
11
Arne Mulder
PEC 1910
36:14
12
Cornť Timmer
AV Aalsmeer
36:25
13
Jasper Boot
Leiden Atletiek
36:31
14
Niels Baljet
Rotterdam Atletiek
36:32
15
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
36:52
16
Yoram Polak
PAC
37:03
17
Niek den Exter
Scheldesport
37:23
18
Rob Maas
Zuidwal
37:30
19
Mitchell Franken
Spado
37:42
20
Marco van Etten
Rotterdam Atletiek
37:50
21
Ahmed Abubakar
DAK
37:53
22
Hassan Mahamed
Attila
37:55
23
Bart van Trigt
Phanos
38:03
24
Roeland van der Harst
Leiden Atletiek
38:12
25
Niels de Jong
Sprint
38:21
26
Yennick Wolthuizen
Nederlandse Triathlonbond
38:33
27
Luc Beuckens
NOP
39:00
28
Alex Kling
Nederlandse Triathlonbond
39:05
29
Khalid Mokhtari
PAC
39:09
30
Erwin Poldervaart
Rotterdam Atletiek
39:32
31
Erwin Harmes
Dynamica
39:39
32
Maarten Zeegers
Atletiek Maastricht
40:02
33
Siep Nota
Horror
40:15
34
Lars van Aalst
Attila
40:16
35
Imro van Soest
Hellas
41:48
36
Roy Sparenburg
Energie
42:19
37
Thomas Straathof
NOP
43:15
38
Matthew Harvey
Rotterdam Atletiek
43:33
39
Mike Rasenberg
Attila
44:16
40
Richard Holstege
AV '40
44:26
41
Adilson da Silva
PAC
51:43
42
Martijn Bruinsma
Breda
52:02
43
Ruben Herijgers
Breda
52:04
VROUW, PRESTATIECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aya Aljodi
7:35
2
Kim Bakkeren
Breda
18:32
3
Sadal ABO Hahish
19:09
4
Juul Colen
19:09
5
Doua Alhesrum
19:16
6
Raaho Ahmed Hussein
19:36
7
Karin Marijnissen
Breda
22:34
8
Roxanne Speekenbrink
Loopvereniging TOF
24:16
9
Liesbeth Witpeerd
AV Aalsmeer
25:47
10
Deborah Schoonen
Breda
25:57
11
Cecilia Bezembinder
Breda
28:53
12
Robyn Vos
Breda
29:27
13
Mariko Veger
Breda
29:33
14
Lotte Puts
Breda
30:00
15
Frederike Oosterhoff
Eindhoven
31:31
16
Angelique Arnold-Derde
Breda
31:39
17
Pleunie van Galen
Breda
32:31
18
Brigitte Bachman
Sprint
32:37
19
Patricia van der Made
Made
32:38
20
Martine de Vries
Breda
32:46
21
Jennifer de Vos
Breda
33:02
22
Renske de Vos
Breda
33:02
23
Nadja Smits-Bierens
Sprint
33:45
24
Monique Hutten
Sprint
33:46
25
Ludmila Alderlieste
Waalre
33:49
26
Gerda Hoppenbrouwers
Loopvereniging TOF
35:27
27
Emmely Groenewegen
Breda
36:19
28
Brenda Schutte
Papendrecht
36:21
29
Veronique van Zanten
Breda
37:32
30
Lisa van Steenderen
Etten-Leur
39:16
31
Sylvana van der Hijden
Oosterhout Nb
39:41
32
Yvette Bakker
Breda
42:09
33
Hamdi Ahmed Hussein
42:36
34
Geertje Jacobs
Bavel
42:45
35
Sophie Gelten
Breda
43:02
36
Mirte Kerckhoffs
Sprint
43:07
37
Hala Alsadi
43:52
38
Boukje den Dekker
Oosterhout Nb
44:00
39
Judith van Heems
Breda
44:43
40
Andrea Stahle
Breda
44:54
41
Anne Vergouwen
Sprint
46:36
42
Geesje Bouw
Vlijmen
47:34
43
Sandra Wolters
Breda
48:00
44
Janske Lambregts
Sprint
49:32
45
Ewa Roman
Ulvenhout
49:48
46
Gina van Wanrooy
Oosterhout Nb
49:48
47
Yvette Hillenaar
Ulvenhout
56:26
48
Sandra Coenen
Ulvenhout
56:54
49
Caroline Veelenturf
Woerden
57:51
50
Sophie Koot
58:29
51
Nienke van Bragt
Oisterwijk
1:00:04
52
Joudi Naasan
1:00:16
53
Agnetha van Gils
Sprint
1:01:41
MAN, PRESTATIECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nouri Bakri
8:37
2
Ricardo Witkamp
Lage Zwaluwe
11:45
3
Timo Rozendal
Goirle
16:45
4
Joost Mathijssen
Oosterhout Nb
17:54
5
Majd Sikh Mahammad
18:44
6
Omran Kayed
18:46
7
Jalal Hallak Al
18:46
8
Abdulrahman Sweiden
18:51
9
Dingeman de Valk
Breda
19:27
10
Abdulaziz Yousef
19:29
11
Tonny van Boven
Breda
19:32
12
Guido Gielen
Oosterhout Nb
19:48
13
Irvin Osnabrugge
Zeist
19:59
14
Jasper de Bruijn
Prinsenbeek
21:40
15
Stephan Theunissen
Unitas
21:56
16
Bram Leijten
Bavel
22:40
17
Ad van Hees
Breda
23:15
18
Sander Rovers
Breda
23:43
19
Auke Hellemons
Breda
24:10
20
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
24:23
21
John Lips
Loopvereniging TOF
24:33
22
Sam Hellebrekers
Breda
26:16
23
Sander de Bruijn
Heerle
26:23
24
Robin Hilhorst
Utrecht
29:30
25
Lucas Oosterhoff
Eindhoven
29:35
26
Hans Wijnbergen
Breda
29:52
27
Bas Holierook
Breda
30:23
28
Theodoor Braasma
Middelburg
30:59
29
Peter Ista
Fijnaart
31:07
30
Vincent van Gool
Breda
31:20
31
Pierre Kennis
31:32
32
John Pieck
Breda
31:39
33
Jip de Beer
Breda
32:17
34
Maher Bouthala
32:22
35
Boet Wolters
Breda
32:31
36
Paul Alberts
Sprint
32:36
37
Wouter Wolfs
Oosterhout Nb
32:53
38
Hawas Alias Tamar
33:05
39
Renť de Blanken
Breda
33:22
40
Melvin Drinkwaard
Breda
34:35
41
Jack Wasser
Sprint
35:28
42
Joost Brouns
Breda
38:26
43
Bram Rennen
Breda
38:46
44
Jermaine van Amson
Breda
38:57
45
Bart van Steenderen
Breda
39:15
46
Nic Bossche
Rhoon
39:40
47
Jos van Schendel
Breda
39:47
48
Thibaut Coenegracht
Breda
40:00
49
Frank Schoonen
Sprint
40:06
50
Danny van Oudenaarden
Waterweg
41:15
51
Bas Primo
Teteringen
41:53
52
Nick Renne
Sprint
42:13
53
Roel Hellemons
Breda
42:21
54
Erik Plukkel
Breda
42:39
55
Benladen Elmasry
42:46
56
Jack de Wilde
Valkenburg Lb
42:58
57
Paul Jongmans
Breda
42:58
58
Ayman Boudil
43:03
59
Mark van Tilburg
Sprint
43:07
60
Niels de Beer
Breda
43:11
61
Dhef Alhamo
43:11
62
Voeri Ista
Fijnaart
44:12
63
Martijn Kegler
Breda
44:19
64
Jaap Francke
Breda
45:14
65
Jan Slabbekoorn
Breda
45:36
66
Lťon Mahieu
Sprint
45:46
67
Cornť Beelers
Breda
46:35
68
Said Ahmed
46:38
69
Gerben Splinter
Vlaardingen
47:13
70
Guillaume Ernst
Breda
47:23
71
Gijs Driesprong
Breda
47:43
72
Kees Koevoets
Breda
47:45
73
Corne van Dravik
Hoeven
48:32
74
Lodewijk van Craaikamp
Breda
49:00
75
Patrick Goossens
Breda
49:09
76
Benny Walda
Breda
49:09
77
Elise Smolders
Tilburg
49:12
78
Jan-Willem van der Meere
Breda
49:16
79
Marien Leber
Breda
49:17
80
Nayef Abd Al Aal
49:30
81
Hasan Saied
49:42
82
Wilbert Tempelaars
Oosterhout Nb
49:48
83
Stefan e g Laarakker
Breda
50:11
84
Willem Beekers
Breda
50:29
85
Menno van der Hoek
Sprint
51:00
86
Karel de Hooge
Dordrecht
51:51
87
Niels Van Vugt
Breda
52:19
88
Thijs Mahler
Breda
52:36
89
Ferry Aerts
Breda
53:40
90
Mustafa Alarab
56:24
91
Jandi Bakr
56:26
92
Hussein Qablan
56:42
93
Zakaria Boudil
57:35
94
Ali el Bouazatti
57:35
95
Abdulhannan Alhazory
57:41
96
Victor Veelenturf
Woerden
57:50
97
Said Ali Suleiman
57:59
98
Leon Groeneweg
Oosterhout Nb
58:02
99
Dorid Kalash
58:04
100
Ronald van Heeringen
Breda
58:05
101
Mohamad Naasan
58:07
102
Rimco Maas
Sprint
58:42
103
Abdullah Al Nassan
59:27
104
Ferry Waardenburg
Breda
1:00:02
105
Peter van Bragt
Made
1:00:04
106
Simon Tjegay Tecle
1:00:16
107
Imran Zaim
1:01:29
108
Frans de Jong
Breda
1:01:40
109
Roland Pieper
Ulvenhout
1:03:21
www.uitslagen.nl
28-01-2019 19:59