Uitslagenlijst 2e Lengkeekcross/trail

Oostvoorne - Zondag 27 januari 2019

H1000, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ties Willemse
Voorne Atletiek
4:20
2
Mitchel Monster
Voorne Atletiek
4:25
3
Jesse Dijksma
Voorne Atletiek
4:55
4
Josh Helbers
Hellevoetsluis
5:08
5
Marieke Wolters
Voorne Atletiek
5:09
6
Kalle Dijksma
Voorne Atletiek
5:10
7
Ties Hilferink
Voorne Atletiek
5:27
8
Quinn Helbers
Hellevoetsluis
5:50
9
Kyan van Dorp
Hellevoetsluis
5:56
10
Fleur Knaap
Voorne Atletiek
5:58
11
Nienke Hoogendoorn
Voorne Atletiek
6:06
12
Jette van der Werk
Voorne Atletiek
6:19
V1000, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Rodenburg
Voorne Atletiek
4:33
2
Rianne Hilferink
2BFit
4:39
3
Larissa Rodenburg
Voorne Atletiek
4:40
4
Alysca Fertoute
Oud-Beijerland
5:04
5
Sven Mondrig
Wateringen
5:29
6
Lieke den Boef
Brielle
0:09
H2000, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley Monster
Voorne Atletiek
8:58
2
Naomi Fertoute
Oud-Beijerland
10:31
V2000, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Bos
Voorne Atletiek
9:00
2
Caitlin Kamies
Voorne Atletiek
9:39
3
Eileen Oldenburger
Voorne Atletiek
10:12
4
Linette Herforth
Voorne Atletiek
10:29
H4,4, 4.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Doe
21:11
2
Leo van der Molen
Voorne Atletiek
24:49
3
Loek Sistermans
Rozenburg Zh
25:14
4
Jan Mark Crans
Voorne Atletiek
25:32
5
Rene Hoogendam
Hellevoetsluis
26:32
6
Dave vd Born
Hellevoetsluis
26:33
7
Kees de Groot
Hendrik-Ido-Ambacht
29:11
8
Onno van Velzen
Brielle
29:26
9
Allard Moene
Voorne Atletiek
29:59
10
Ernst Goslinga
Voorne Atletiek
30:28
11
Leo Boedels
Rotterdam
1:15:09
V 4,4, 4.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris van Aken
Leiden Atletiek
23:18
2
Corinola Den Hartog
Energie
24:18
3
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
26:30
4
Marianne Woudstra
Oostvoorne
27:53
5
Dianne van der kleij
Berkel en Rodenrijs
28:20
6
Anne Marie
Barendrecht
29:08
7
Iris van Velzen
Rotterdam
29:25
8
Audrey Hartman
Rotterdam
30:00
9
Jody Zoethout
Oostvoorne
30:25
10
Mirjam Berendsen-Lems
Voorne Atletiek
30:27
11
Charissa Sistermans
Rozenburg Zh
30:38
12
Daphne Tieman
Voorne Atletiek
30:41
13
Nicole Kleijburg
Rockanje
31:19
14
Elles HAgens
Nieuwe-Tonge
32:00
15
Astrid Kap
Oostvoorne
32:07
16
Mirella van den Berg
Rockanje
32:09
H 8,8, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Oud-Beijerland
33:03
2
Martin Romleder
Rockanje
37:41
3
Bert Hederik
Barendrecht
38:05
4
Yamal Daems
Rotterdam
40:06
5
Mark Mondria
Wateringen
41:56
6
Marcel van Rumpt
Pallas '93
42:30
7
Alex van Loon
Spark
43:07
8
Rien van der Molen
Voorne Atletiek
44:35
9
Jeroen Duizenstra
Voorne Atletiek
46:14
10
Marcel Koornneef
Rozenburg Zh
47:00
11
Bert Hansen
Oostvoorne
47:20
12
Hans Houps
Voorne Atletiek
47:20
13
Roel van Grootveld
Voorne Atletiek
48:10
14
Jan Overbeeke
Nieuwe-Tonge
48:22
15
Raymond Hessink
50:53
16
Marcel van Houten
Hellevoetsluis
51:06
17
Gerard Rila
Voorne Atletiek
56:53
18
Nico Roest
Voorne Atletiek
58:11
19
Jan van Meggelen
Voorne Atletiek
58:51
20
Rick Mulder
Rockanje
1:06:37
21
Theo Fransman
Rockanje
1:06:37
22
Karel Raven
Voorne Atletiek
1:15:08
V 8,8, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
41:23
2
Roosmarijn van Velzen
Leiden Atletiek
46:06
3
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
48:59
4
Michelle Moene
Voorne Atletiek
50:54
5
Barbara Calkhoven
Hendrik-Ido-Ambacht
52:14
6
Ilona de Ronde
Vierpolders
52:55
7
Marjan van Gelen
Delft
56:28
8
Annamarie Wolf
Voorne Atletiek
56:55
9
Corrie van Velzen
Voorne Atletiek
59:55
10
Anneke Hogervorst
Voorne Atletiek
1:00:36
11
Sylvia Varekamp
Voorne Atletiek
1:02:26
12
Marian van Holt
Brielle
1:03:38
13
Maddie Swanborn
Voorne Atletiek
1:15:07
H12,6, 13.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Stock
Oostvoorne
52:01
2
Jelle Enthoven
's-Gravenhage
52:08
3
Tjark Klee
Voorne Atletiek
53:35
4
Joop Helbers
Hellevoetsluis
55:13
5
Marco Barendregt
Hoogvliet Rotterdam
57:00
6
Jos-Willem van de Laar
Voorne Atletiek
57:08
7
Ramon vd Knap
Oostvoorne
57:49
8
Henk Tuk
Voorne Atletiek
58:21
9
Erik Tuk
Brielle
58:22
10
Robert van der Klooster
Rozenburg Zh
59:11
11
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
59:25
12
Ruud Vette
Brielle
59:47
13
Dennis van der Kleij
Delfgauw
59:49
14
Daan hamerslag
De Koplopers
1:00:26
15
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:01:22
16
Jasper de Brons
Oostvoorne
1:01:37
17
Ron Zwinkels
Voorne Atletiek
1:01:39
18
Michel Offenberg
Voorne Atletiek
1:03:20
19
Remco Schraven
Voorne Atletiek
1:03:28
20
Patrick de Kreek
Willemstad Nb
1:04:25
21
Herman Zoetmulder
Rotterdam
1:07:45
22
Antoine Westerman
Oostvoorne
1:08:45
23
Jaco Kleijburg
Rockanje
1:11:33
24
Rob Faasen
Voorne Atletiek
1:13:14
25
Nico Enthoven
Voorne Atletiek
1:13:37
26
Erik Rooij
Brielle
1:20:47
27
Martin Dijkgraaf
Voorne Atletiek
1:26:23
V12,6, 13.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rose Enthoven
's-Gravenhage
56:12
2
Ingrid van Arnhem
Voorne Atletiek
1:11:30
3
Daisy Kruimink
Voorne Atletiek
1:12:51
4
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:13:15
5
Annewien Renes
Oostvoorne
1:17:39
6
Joke van Paassen
Voorne Atletiek
1:18:48
7
Suzanna Varekamp
Hellevoetsluis
1:18:48
8
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
1:27:13
www.uitslagen.nl
27-01-2019 15:38