Uitslagenlijst Safari Trail

Arnhem - Zondag 27 januari 2019

MSEN3, 33 KM GIRAFFETR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Kole
Ciko '66
2:29:24
2:29:24
2
Peter Mayringer
Veenendaal
2:31:37
2:31:34
3
Tom van de Belt
Huissen
2:44:43
2:44:43
4
Glen Bal
B-Westerlo
2:49:53
2:49:53
5
Ewoud Laudy
Oosterbeek
2:54:18
2:53:55
6
Peter Horden
Reeuwijk
2:58:32
2:58:25
7
Mark Meinema
Doetinchem
3:00:28
3:00:22
8
Corné van Beek
Achilles
3:00:40
3:00:39
9
Thomas Colen
Elst Gld
3:02:44
3:02:34
10
Martijn Grisel
Zevenaar
3:03:33
3:03:19
11
Bas Soeters
Zevenaar
3:04:28
3:04:14
12
Bart de Lange
Elst Gld
3:05:24
3:05:21
13
22217
3:08:15
3:08:13
14
Joris Wiegersma
Utrecht
3:08:35
3:08:28
15
Robin van Wankum
De Bilt
3:09:03
3:09:01
16
Pieter van Rooy
3:16:10
3:16:05
17
Joost van Zee
Nijmegen
3:18:55
3:18:46
18
Joppe Boon
Pallas '67
3:24:15
3:24:04
19
Jeffrey Veldhoen
Oss
3:36:08
3:35:56
20
Leroy Toonen
Leusden
3:36:45
3:36:33
21
Donny van den Wildenberg
avVN
3:42:22
3:42:10
22
Jorg de Goey
Duiven
3:49:41
3:49:37
23
Patrick Eysbach
Triathlon
3:57:00
3:56:48
24
Robin De Gruiter
Beuningen Gld
4:03:04
4:03:00
M453, 33 KM GIRAFFETR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Walter Houtzager
Dynamica
2:36:40
2:36:38
2
Berry Bakker
Lent
2:50:11
2:50:07
3
Patrick Vroonland
Arnhem
2:52:27
2:52:25
4
Marc Voorn
Leusden
2:53:35
2:53:32
5
Wouter Gerritsen
Westervoort
2:54:14
2:54:11
6
Jörg Sauer
Nijmegen
3:01:31
3:01:26
7
Noël Peeters
Salland
3:03:01
3:02:53
8
Rob Hutten
Broekland Ov
3:03:15
3:03:10
9
Rob Schotman
Climax
3:11:02
3:10:59
10
Eduard Vossebeld
Holten
3:17:15
3:17:03
11
Jeroen Oosthof
Apeldoorn
3:24:41
3:24:39
12
Ron Harmsen
Arnhem
3:40:19
3:40:10
13
Harry Derksen
Didam
4:30:51
4:30:46
14
Burkhard Seeger
Bochum
4:40:03
4:39:54
VSEN3, 33 KM GIRAFFETR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Schubert
2:54:18
2:54:10
2
Anja Ciere
Gouda
2:58:18
2:58:12
3
Froukje Landman
Huissen
3:01:31
3:01:23
4
Nikki van de Belt
Huissen
3:19:45
3:19:43
5
Mieke Barenbrug
Zwolle
3:36:54
3:36:49
6
Sabine Metzelaar
De Koplopers
3:37:13
3:37:07
7
Sofie Mani
Rotterdam
3:40:18
3:40:10
8
Margo Visser
Barberish
4:30:55
4:30:51
V403, 33 KM GIRAFFETR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannet Vermeulen-Stulen
Phoenix
3:27:43
3:27:39
2
Barbara Zemering
Purmerend
3:32:58
3:32:51
3
Mart van Donselaar
Edam
3:40:18
3:40:12
4
Annelies Moguella
Loopgroep Astrea
3:58:33
3:58:23
5
Irene ten Donkelaar
De Koplopers
4:06:53
4:06:47
6
Ulrike Lehmann-Goos
Castrop-Rauxel
4:40:04
4:39:54
MSEN2, 22 KM ZEBRATRAI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Bos
Barneveld
1:31:59
1:31:59
2
Gerben Kraaij
Barneveld
1:35:10
1:35:07
3
Michiel Brands
B.o.d. De Sprinters
1:35:46
1:35:43
4
Freek de Best
Nijmegen Atletiek
1:36:26
1:36:25
5
Bart Timmermans
Arnhem
1:39:05
1:39:03
6
Massai Wismans
Bemmel
1:42:17
1:42:13
7
Bas van den Heuvel
Hengelo Ov
1:47:11
1:46:50
8
Peter van der Geest
Driel
1:47:25
1:47:22
9
Fred Bartels
Gendt
1:48:36
1:48:33
10
NG Zwartjes
Prins Hendrik
1:49:30
1:49:21
11
Ralph Nederlof
De Heurne
1:50:35
1:50:31
12
Maarten Boon
Egmond-Binnen
1:53:29
1:53:14
13
Joost de Rijk
Running AP
1:53:31
1:53:24
14
Guido Freriks
Zelhem
1:54:00
1:53:52
15
Maikel Stolwijk
Leiden Atletiek
1:54:44
1:54:42
16
Bas Blom
Oegstgeest
1:54:45
1:54:41
17
Roy Kloek
Huissen
1:55:37
1:55:20
18
Jeroen Doesburg
Rolde
1:56:16
1:56:03
19
Stephan van Brakel
Nijmegen
1:56:25
1:55:58
20
Jelle Olijhoek
Arnhem
1:56:30
1:56:24
21
Ernstjan Lemmen
Apeldoorn
1:56:33
1:56:30
22
Ivo Boon
Veluwelopers
1:58:31
1:58:08
23
Jeroen Passie
Arnhem
1:59:17
1:58:36
24
Armand Veenman
Den Hoorn Zh
1:59:25
1:59:21
25
Thomas Nieuwenhuijzen
Westervoort
1:59:31
1:59:23
26
Arjen Kant
Nijmegen
1:59:55
1:59:43
27
Danny Giesen
Elst Gld
2:00:23
2:00:01
28
Ramon Hanssen
Lent
2:01:45
2:01:13
29
Joost van Leusden
Dordrecht
2:01:58
2:01:37
30
Henk-Jan Oostendorp
LAAC Twente
2:03:25
2:03:05
31
Walter Kien
Dordrecht
2:04:05
2:03:47
32
Silvan Licher
Schiedam
2:04:37
1:59:17
33
Willem Van Zantvoort
Elst Gld
2:05:45
2:05:24
34
Menno Broere
Valkenswaard
2:06:08
2:05:50
35
Paul van der Leer
Rotterdam
2:06:25
2:06:18
36
Vincent Moorman
Doetinchem
2:07:13
2:06:39
37
Maarten de Groot
Amsterdam
2:07:25
2:06:56
38
Patrick Gerrist
Arnhem
2:11:01
2:10:58
39
Patrick Graal
Arnhem
2:11:12
2:10:53
40
Evert van der Zee
Huissen
2:11:13
2:10:58
41
Jeroen Kranendonk
Zierikzee
2:11:38
2:10:59
42
Erwin Brouwer
Doetinchem
2:12:43
2:12:11
43
Sven van Harberden
Arnhem
2:15:39
2:09:06
44
Emiel Klijnsma
Aalten
2:15:52
2:15:49
45
Robert Weedage
Arnhem
2:16:07
2:16:01
46
Johan Zorg
Den Helder
2:16:36
2:16:06
47
Luuk van Graafeijland
Lent
2:17:10
2:16:58
48
Yün Soon Woo
Atletiek Helden
2:17:58
2:17:25
49
Jean-Paul Kok
Nijmegen
2:18:01
2:17:18
50
Bram van Graafeijland
Nijmegen
2:20:12
2:20:01
51
Stijn van der Staak
Utrecht
2:20:36
2:19:58
52
Franco Bebseler
2:21:28
2:20:57
53
Wim Zonnenberg
Westervoort
2:21:42
2:21:31
54
Sjoerd Boom
Doetinchem
2:22:57
2:22:22
55
Maurits Hagen
Deventer
2:23:21
2:22:54
56
Roy Bosscher
Borne
2:24:58
2:24:21
57
Thomas Kuiper
Amsterdam
2:25:42
2:25:36
58
Christian Jeske
Hünxe
2:27:43
2:27:30
59
Maurits Kuiper
Amsterdam
2:32:29
2:32:23
60
Mark Jan de Graaf
Apeldoorn
2:34:59
2:34:22
61
Jeffrey Izelaar
Spijkenisse
2:35:10
2:34:21
62
Xander Soudant
De Meern
2:36:16
2:35:40
63
Richard Vels
Argo
2:39:00
2:38:36
64
Pascal Priem
Heemskerk
2:42:26
2:41:48
65
Harry Wanningen
Arnhem
2:57:59
2:57:46
M452, 22 KM ZEBRATRAI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Bos
Barneveld
1:35:17
1:35:16
2
Olaf Hermsen
Atverni
1:40:26
1:40:19
3
Edwin Verdurmen
Arnhem
1:41:58
1:41:56
4
Aart Beekman
Zaltbommel Dutch Runners
1:47:20
1:47:16
5
Vinni Zandee
Amsterdam
1:49:26
1:49:21
6
Zeger Zeilemaker
Gieten
1:49:26
1:49:15
7
Eric Evers
Arnhem
1:51:46
1:51:36
8
Ron Meulenberg
Leersum
1:53:37
1:53:05
9
Frank Weijling
SISU
1:53:47
1:53:32
10
Remco Schreuder
Arnhem
1:54:08
1:53:56
11
Marcel Kuenen
Elst Gld
1:56:52
1:56:48
12
Werner Nijbroek
Elst Gld
1:57:08
1:56:52
13
Richel Driessen
Dordrecht
1:58:23
1:58:03
14
Frank Deenen
Westervoort
1:59:32
1:59:24
15
Arnaud Kruizinga
Arnhem
1:59:42
1:59:35
16
Eric Brouwer
Veluwelopers
2:00:36
2:00:12
17
Patrick Pas
's-Gravenhage
2:01:26
2:01:25
18
Klaas Beekhuis
Leersum
2:04:53
2:04:21
19
Nohel Ruiz Arvelo
Arnhem
2:07:19
2:07:01
20
Peter Bouma
Lelystad
2:07:19
2:07:10
21
Jan Postema
Grolloo
2:08:47
2:08:34
22
Tim ten Klooster
Zwolle
2:10:27
2:10:26
23
Bas ter Heerdt
Zevenaar
2:10:40
2:09:56
24
Hans Niemeijer
Huissen
2:11:34
2:11:17
25
Wilco Pennekamp
De Liemers
2:13:33
2:12:49
26
Richard Rutten
Winssen
2:13:55
2:13:40
27
Gertjan Verbeek
Argo
2:13:56
2:13:41
28
Hayo De Haan
Driebergen-Rijsenburg
2:14:48
2:14:41
29
Niall Baker
Bussum
2:14:56
2:14:22
30
René Vergouwe
Ede Gld
2:16:18
2:15:58
31
Lars van Westerlaak
U-Track
2:17:22
2:16:47
32
Marc van Ooijen
Nijmegen
2:18:38
2:18:11
33
Jelle Damstra
Arnhem
2:20:10
2:19:36
34
Yorick de Jong
Elst Gld
2:22:33
2:21:55
35
Paul van Aken
Silvolde
2:22:39
2:22:26
36
Etienne van Hemert
Oud-Beijerland
2:24:42
2:24:17
37
Michel Schippers
Woerden
2:24:50
2:24:24
38
Jac Beumers
Atletiek Helden
2:25:14
2:24:41
39
Edwin Roelofs
Raalte
2:25:19
2:25:07
40
Fedde Bloemhof
Itens
2:25:35
2:25:12
41
Bengt Liberg
Zwolle
2:26:41
2:26:35
42
Maurice Hooijer-Voo
Baarn
2:27:42
2:27:07
43
William Moore
Nijmegen
2:27:57
2:27:28
44
Chris Janssen
Nijmegen
2:28:14
2:27:57
45
Martijn Rikken
Lent
2:28:57
2:28:29
46
Menno Schokker
Zoetermeer
2:29:12
2:28:37
47
Robert Jan Keiman
Veenendaal
2:30:21
2:29:52
48
Marc Lukkezen
Zevenaar
2:33:53
2:33:25
49
Wim Scheerder
DE LOPER
2:36:30
2:36:09
50
Willem Dijkstra
DE LOPER
2:36:30
2:36:12
51
Rene van der Smitte
Amersfoort
2:38:39
2:37:51
52
Theo Braam
Argo
2:39:00
2:38:36
53
Stoffer Havinga
Thesinge
2:41:12
2:40:28
54
Frank Heijmink
AAV '36
2:42:26
2:41:45
55
Hyacinth Richardson
Groningen
2:48:17
2:47:30
56
Edwin van der van der Pen
Tilburg
2:48:24
2:47:59
VSEN2, 22 KM ZEBRATRAI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ieneke Voets
Elst Gld
1:57:10
1:57:06
2
Tamara Pleiter
Heerde
1:59:20
1:59:11
3
Tineke Peul
Doesburg
2:03:17
2:03:06
4
Laura Kappelle
Prinsenbeek
2:05:37
2:05:23
5
Marieke Otten
Loopgroep Astrea
2:06:46
2:06:04
6
Carcia Stegen
Den Dungen
2:07:56
2:07:39
7
Hedwig Hoes
Huissen
2:14:42
2:14:26
8
Selma van Leeuwen
Heemskerk
2:15:38
2:15:03
9
Myrthe Hagemans
Groesbeek
2:19:10
2:18:25
10
Emely Grainger
B-Lier
2:24:19
2:24:08
11
Sandra Jeske
Hünxe
2:27:38
2:27:25
12
Danielle den Otter
Atletiek Helden
2:31:02
2:30:28
13
Onylle Epping
Zevenaar
2:33:52
2:33:25
14
Kim Pronk
Zevenhuizen
2:35:10
2:34:21
15
Janine Brussee
Velp Gld
2:37:57
2:37:17
16
Manon Dirksen
Apeldoorn
2:42:25
2:41:45
17
Hilde Knipping
Ulft
2:42:26
2:41:47
18
Esther Koree
Doetinchem
2:43:46
2:43:45
19
Mirjam Laurijssen-Mouw
Oosterhout Nb
2:54:42
2:54:06
V402, 22 KM ZEBRATRAI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lonneke Kruijen
Veluwelopers
1:53:52
1:53:29
2
Annemarie Smits
Leersum
2:04:53
2:04:22
3
Monique Kaika
Leersum
2:06:11
2:05:40
4
Liesbeth Koster-Willemsen
Huissen
2:07:04
2:06:45
5
Nicollette Ibink
Zelhem
2:07:13
2:06:40
6
Marike Kupers
Huissen
2:14:41
2:14:24
7
Annelie Weedage
't Harde
2:16:07
2:16:01
8
Adrie Polack
Climax
2:16:19
2:16:00
9
Miranda Willemsen
Huissen
2:18:51
2:18:27
10
Marijke Bekkema
Itens
2:20:48
2:20:27
11
Melissa Koorneef
Zevenhuizen Zh
2:21:02
2:20:55
12
Petra Roelofs
DE LOPER
2:21:32
2:21:09
13
Marianne Roelofs
DE LOPER
2:24:04
2:23:41
14
Monique Schoppema
De Keien
2:24:05
2:23:55
15
Marije Schraven
Huissen
2:24:15
2:23:56
16
Diane Smit
's-Gravenhage
2:24:49
2:24:24
17
Karin Arnts
Gendt
2:28:08
2:27:26
18
Debora Roelofs
Nijmegen
2:28:14
2:27:57
19
Annemieke Weijling
Gieten
2:28:48
2:28:33
20
Debby Gosselink
Arnhem
2:30:27
2:30:17
21
Nathalie van der Wardt
Baarn
2:32:01
2:31:18
22
Mareen van Londen
Zevenaar
2:33:53
2:33:25
23
Mariëlle van der Wardt
Sint-Michielsgestel
2:34:30
2:33:47
24
Anneke de Visser
Sneek
2:37:30
2:36:52
25
Petra Wieringa
Friesland
2:37:31
2:36:54
26
Marian Kil
Running Friends company
2:37:47
2:37:16
27
Renate Feringa
Arnhem
2:37:58
2:37:17
28
Anja van Kamperdijk
Almere
2:38:41
2:37:52
29
Judith Berghuis-Vermaat
Groningen
2:41:12
2:40:30
30
Renate Korf
Nieuw-Vennep
2:42:25
2:41:44
31
Nicole Aaij-Burgmeijer
Rijnsaterwoude
2:42:26
2:41:45
32
Jeanette de Lorme
Westervoort
2:43:50
2:43:48
33
Inge Kuiper
Arnhem
2:47:18
2:46:52
34
Mandy vd Heuvel
Valkenswaard
2:47:21
2:46:55
35
Christa Verver
Loopgroep Astrea
2:48:17
2:47:30
36
Dorine Mulder
GAC Hilversum
2:49:05
2:48:35
37
Marijke Bokhorst
GAC Hilversum
2:49:05
2:48:35
38
Christelle Southey-Telgt
Almere
2:50:01
2:49:13
39
Yvonne Kroes
Almere
2:50:01
2:49:15
40
Rian Basting
Middelburg
2:52:49
2:52:40
41
Jolanda de Swart
Bavel
2:54:42
2:54:06
MSEN1, 11 KM BUFFELTRA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Kunst
Running Holland vereniging
46:54
46:54
2
Mark van de Hel
Arnhem
47:56
47:56
3
Wouter Egas
Amersfoort
48:54
48:54
4
Joost Bekkers
Oosterbeek
49:36
49:35
5
Nick Palapessy
Veluwe
52:30
52:17
6
Rutger van der Meulen
Rozendaal
53:52
53:50
7
Marcel Hoekstra
Utrecht
54:15
54:08
8
Stan Peters
Nijmegen
54:54
54:53
9
Christiaan Hüskens
Zwolle
56:55
56:53
10
Jan van Beek
Bennekom
57:40
57:20
11
Jeroen Koremans
Westervoort
57:48
57:46
12
Thijs Dubelaar
Arnhem
58:47
58:31
13
Stefan van den Hoff
Arnhem
58:58
58:54
14
Joep Derks
Bemmel
1:00:32
59:26
15
Armin Palavra
Arnhem
1:00:36
1:00:14
16
Jan-Jaap Vegter
DE LOPER
1:00:44
1:00:38
17
Jorne Wieggers
Westervoort
1:00:59
59:52
18
Ralf de Groot
Zevenaar
1:01:31
1:01:10
19
Peer Donders
Arnhem
1:01:54
1:01:39
20
Martijn den Dekker
Duiven
1:02:48
1:01:49
21
Koen van Kaam
Bemmel
1:03:21
1:02:17
22
Niels Jansen
Apeldoorn
1:03:24
1:02:23
23
Boris Rieken
Arnhem
1:03:29
1:03:18
24
Arjen Falter
Arnhem
1:03:32
1:03:27
25
Robert van Zeist
Apeldoorn
1:03:41
1:02:40
26
Robert Mulders
Arnhem
1:04:09
1:03:55
27
Tobias de Groot
Arnhem
1:04:34
1:03:31
28
Jacky Pun
Rotterdam
1:05:20
1:05:18
29
Mark Smits
Duiven
1:05:27
1:04:28
30
Bart van Rooijen
Haarlem
1:06:09
1:06:05
31
Daniel Aaldering
Arnhem
1:07:05
1:06:48
32
Marco Meijerink
Brummen
1:07:10
1:06:36
33
Rob Scholten
Gendt
1:07:12
1:06:19
34
Niels Christiaans
Nijmegen
1:07:33
1:06:42
35
Sten Mulders
Arnhem
1:07:52
1:07:03
36
Marcel van Maren
Toldijk
1:08:13
1:07:41
37
Gerhard Bastiaans
Malden
1:08:27
1:07:18
38
Huub Colen
Elst Gld
1:08:32
1:07:23
39
Bennie van Kempen
Boxmeer
1:09:11
1:07:58
40
Jurgen Helmink
Westendorp
1:10:24
1:09:56
41
Sander Griekspoor
Bussum
1:10:59
1:10:42
42
Leon Beumer
Bussum
1:11:00
1:10:42
43
Peter Jansen
Duiven
1:11:44
1:10:46
44
Joppe Offringa
De Liemers
1:11:52
1:11:39
45
Mark Smink
Arnhem
1:12:24
1:11:37
46
Dennis Spronk
Heteren
1:13:04
1:12:19
47
Stefan Bijsterbosch
Apeldoorn
1:13:16
1:09:56
48
Harry Hofmans
Heijen
1:13:22
1:12:30
49
Raymond Hoebink
Silvolde
1:14:27
1:14:13
50
Utkan Eryilmaz
Best
1:15:37
1:15:36
51
Peter Zwikker
Duiven
1:16:45
1:15:45
52
Jeroen Kos
Dalen
1:17:00
1:15:54
53
Paul Kuijken
Geldrop
1:17:37
1:16:19
54
Jeroen Nijmeijer
Apeldoorn
1:17:40
1:16:28
55
Freek Wijngaards
Apeldoorn
1:17:40
1:16:29
56
Mark Lenferink
Almelo
1:18:44
1:18:21
57
Arjan Visser
Spijkenisse
1:19:07
1:18:40
58
Niels ter Voert
Arnhem
1:20:42
1:20:19
59
Wouter Arends
Kampen
1:20:58
1:19:58
60
Sebastiaan Vogtschmidt
Hilversum
1:20:58
1:19:58
61
Jeroen Janssen
Nijmegen
1:22:44
1:21:23
62
Rene Donders
Eindhoven
1:26:51
1:26:35
63
Thieme Kuchta
Oosterbeek
1:41:56
1:40:46
M451, 11 KM BUFFELTRA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Eitens
DE LOPER
47:09
47:09
2
Joop Lusthof
Friesland
52:53
52:53
3
Eric Bekkers
Renkum
53:23
53:20
4
Gerard van den Top
Heteren
54:34
54:03
5
Michel Roes
DE LOPER
54:41
54:37
6
Tony van Os
Rhenen
55:02
54:38
7
Niels Vreijling
Arnhem
55:48
55:44
8
Leendert-Jan ven der Ent
Velp Gld
55:55
55:52
9
Rick Land
Atletico '73
57:25
57:14
10
Jeroen van den Eijnde
Veluwelopers
58:18
58:12
11
Frank van Kouwen
DE LOPER
58:19
58:15
12
Gerbert Janssen
DE LOPER
59:57
59:27
13
Eric Maten
Ede Gld
1:00:03
59:38
14
Jaap Herforth
Apeldoorn
1:00:19
59:43
15
Arco van den Berg
Alphen aan den Rijn
1:00:40
59:54
16
Bart Scholten
DE LOPER
1:01:48
1:00:34
17
Roy Schaeps
Boxmeer
1:02:04
1:00:52
18
Danny Guldenaar
DE LOPER
1:02:27
1:02:17
19
Tim Herrebrugh
's-Gravenhage
1:02:44
1:02:16
20
Jeroen Ernst
Arnhem
1:02:46
1:02:17
21
Remco Janssen
Veldhoven
1:03:14
1:03:13
22
Edwin Merkestein
Duiven
1:03:22
1:02:24
23
Dennis Rikken
Arnhem
1:04:09
1:04:02
24
Jacques Hofs
Arnemuiden
1:05:19
1:04:45
25
Bert Koopmans
Arnhem
1:05:51
1:05:24
26
Rik Buijing
Gendt
1:07:12
1:06:18
27
Bert Teunissen
Runners Vorden
1:07:16
1:06:43
28
Henk Oprins
Gilze
1:08:05
1:07:59
29
Mark van Boxtel
Nijmegen
1:08:21
1:06:59
30
Sybe de Vries
Leeuwarden
1:09:02
1:08:44
31
Wim Egberts
Lochem
1:09:49
1:08:27
32
Frank Bouman
Climax
1:09:54
1:09:33
33
Alex Ackermann
Arnhem
1:10:08
1:09:02
34
Ruurd Dam
Arnhem
1:10:45
1:10:12
35
Gordon Abraham
Ciko '66
1:10:47
1:10:28
36
Jeroen Zwiers
Arnhem
1:12:25
1:11:29
37
Arjen Gringhuis
Running Friends company
1:12:27
1:11:37
38
Ruurd Lammers
In- en Outdoor Sport
1:13:29
1:12:47
39
Wim Roelofs
DE LOPER
1:13:42
1:13:35
40
Wolfgang Damen
Emmerich a.R.
1:15:14
1:14:45
41
Tymen Reitsma
Leusden
1:15:21
1:14:57
42
Adri van der Linden
Breda
1:16:46
1:16:00
43
Wolfgang Schäfer
Emmerich am Rhein
1:16:53
1:16:20
44
Manfred Beus
Bedburg-Hau
1:16:53
1:16:20
45
Jan Hoekstra
Arnhem
1:16:56
1:16:04
46
Junny Vlijtig
Arnhem
1:17:07
1:16:53
47
Robert Schrijvers
Oosterbeek
1:17:09
1:16:10
48
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:17:47
1:17:33
49
Erno Oostrik
DE LOPER
1:17:50
1:17:09
50
Pieter Maarschalkerweerd
Groenlo
1:17:58
1:16:41
51
Tobias Tran
Enschede
1:19:09
1:18:40
52
Robert De Jong
Arnhem
1:20:10
1:19:02
53
Ben van Laake
Zeddam
1:22:03
1:21:14
54
Peter Hafkamp
Arnhem
1:22:24
1:21:27
55
Wim Huijsman
Purmerend
1:22:54
1:22:00
56
Frank Beyer
Emmerich am Rhein
1:23:33
1:23:00
57
Eduard van der Graaf
Delft
1:26:53
1:26:23
58
Ruud van Bokhorst
GAC Hilversum
1:27:53
1:27:43
59
Rob Bockting
DE LOPER
1:29:27
1:29:19
VSEN1, 11 KM BUFFELTRA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maaike van Brummelen
Apeldoorn
54:53
54:48
2
Natasja van Heusen
Doorn
55:35
55:30
3
Annemarie Pasveer
DE LOPER
56:30
56:28
4
Natalie Oram
Nijmegen
1:00:35
1:00:26
5
Marijke Abma
Enschede
1:01:24
1:01:18
6
Femke Jansen
Bussum
1:02:42
1:02:25
7
Qian Zhou
Amstelveen
1:02:47
1:01:59
8
Ada Winiecki
Amsterdam
1:03:40
1:03:14
9
Marjan van Straten
Vlaardingen
1:03:49
1:02:24
10
Monica Gorska
Oosterbeek
1:04:16
1:04:08
11
Fardau ter Beek
Dinxperlo
1:04:49
1:04:05
12
Dominique Damen
Almere
1:05:20
1:05:18
13
Mirjam Overmars
's-Hertogenbosch
1:06:28
1:06:15
14
Astrid de Vries
Arnhem
1:07:13
1:06:37
15
Rianne Verschuur
Arnhem
1:07:13
1:06:37
16
Katharina ter Maat
Hengelo Ov
1:07:26
1:07:15
17
Hilde Vrij
Utrecht
1:07:54
1:06:44
18
Marloes Meijering
Nijmegen
1:08:06
1:07:51
19
Femke Jentink
Doetinchem
1:08:29
1:08:01
20
Tessa Waterberg
Duiven
1:08:40
1:08:21
21
Bonnie Derks
Bemmel
1:08:53
1:07:50
22
Carolien van der Bos
Julianadorp
1:09:13
1:09:04
23
Agnes Ziel
Oosterbeek
1:09:14
1:08:31
24
Dionne Engelen
Doornenburg
1:09:49
1:08:27
25
Wilma Nijenhuis
Wilp Gld
1:10:36
1:09:16
26
Celeste Overbeek-Kraaijvanger
Heemskerk
1:10:40
1:10:06
27
Bianca Dorré
Westervoort
1:11:37
1:11:29
28
Ayla van Eekelen
's-Gravenhage
1:11:56
1:11:23
29
Nume Groenewegen
Arnhem
1:12:07
1:11:02
30
Heleen Nusman
Arnhem
1:12:58
1:12:21
31
Nancy Verbaten
Duiven
1:13:00
1:12:10
32
Lianne Smit-Martens
Rolde
1:13:02
1:12:51
33
Paulien Verhoef
Renkum
1:13:03
1:12:50
34
Angela Snijders
's-Gravenhage
1:13:16
1:12:02
35
Yvet Bos
's-Gravenhage
1:13:18
1:12:03
36
Priscilla Wissing
DE LOPER
1:13:41
1:13:33
37
Marie Versteeg
Nijmegen
1:13:59
1:12:38
38
Larisa Brinkhoff-Lentjes
Arnhem
1:14:08
1:13:03
39
Anna Müller
Bochum
1:14:23
1:13:46
40
Susanne Schumann
Bochum
1:14:31
1:13:55
41
Annemiek Van Hees
Renkum
1:14:39
1:13:26
42
Elianne de Ruijter
Arnhem
1:14:45
1:13:41
43
Laura Mooij
Amersfoort
1:15:14
1:14:53
44
Claire Kamphorst
Hoogland
1:15:19
1:14:57
45
Juliette Stapelbroek
Arnhem
1:16:12
1:15:28
46
Kim Messelink
Nijmegen
1:16:31
1:15:40
47
Grite Abma
Nijmegen
1:16:54
1:15:59
48
Femke Schaars
Bemmel
1:16:58
1:15:55
49
Anna Vermeer
Wilp Gld
1:17:35
1:16:16
50
Ting Wang
Amstelveen
1:17:38
1:16:50
51
Marjolein Ilbrink
Wilp Gld
1:17:38
1:16:18
52
Emilie Hoek
Ouddorp Zh
1:17:39
1:17:04
53
Leonie van Betuw
Giesbeek
1:17:59
1:16:41
54
Van Zalk
Nijverdal
1:18:05
1:17:36
55
Eugenie van der Ende
Arnhem
1:18:21
1:17:57
56
Serpil Cicek
Arnhem
1:19:04
1:18:14
57
Anke van Miltenburg
DE LOPER
1:19:21
1:18:26
58
Stacey Vogtschmidt
Oosterblokker
1:19:35
1:19:00
59
Anna van Laake
Westervoort
1:19:52
1:19:01
60
Lotte Hulstijn
Arnhem
1:20:43
1:20:20
61
Lise-Lotte Koeten
Hilversum
1:20:57
1:19:56
62
Renske Goossens
Arendonk
1:21:04
1:20:24
63
Lisha Sambo
Arnhem
1:21:47
1:21:26
64
Roos de Jong
Ellecom
1:22:04
1:21:52
65
Marleen Van Rijsewijk
Argo
1:22:15
1:22:00
66
Sofie Vrolijk
Nijmegen
1:22:46
1:21:25
67
Marion van Alten
Arnhem
1:22:52
1:21:47
68
Demi Versteegh
Leuvenheim
1:23:22
1:23:09
69
Lisa Dekkers
Utrecht
1:23:28
1:22:51
70
Maaike Muskens
DAK
1:23:28
1:22:51
71
Bianca Bijsterbosch
Apeldoorn
1:23:44
1:21:37
72
Eveline Lenferink
Almelo
1:23:46
1:23:23
73
Running Betty
NEA Volharding
1:23:59
1:23:41
74
Nancy Bischops
Eindhoven
1:26:49
1:26:33
75
Marcia Elshof
Valburg
1:27:28
1:27:03
76
Dian Oostijen
Druten
1:29:52
1:29:29
77
Carlijn Messink
Arnhem
1:31:01
1:30:20
78
Ellen Gieling
Heerhugowaard
1:35:22
1:34:40
79
Claudia van Oijen
Heijen
1:58:40
1:57:48
V401, 11 KM BUFFELTRA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Spaan
Veluwelopers
58:52
58:44
2
Maud Goussaire
Haarlem
59:48
59:44
3
Anita Stoorvogel
DE LOPER
1:00:26
1:00:22
4
Maria Gonzalez Infante
's-Gravenhage
1:02:46
1:02:41
5
Monique Vos
DE LOPER
1:03:25
1:03:21
6
Tjarda van Heek
Oosterbeek
1:04:28
1:04:11
7
Petra Roozegaarde
Arnhem
1:04:51
1:04:13
8
Marina van Laake- Ruesen
Zeddam
1:05:25
1:04:41
9
Debby Nijenhuis
DE LOPER
1:06:21
1:05:50
10
Monique Tijssen Janssen
DE LOPER
1:06:23
1:05:53
11
Danielle van Weely
Krommenie
1:07:01
1:06:31
12
Tanya Martinus
Hoog-Keppel
1:08:17
1:07:25
13
Pleuni Corton
Oosterbeek
1:08:52
1:08:38
14
Judy Nijman
Climax
1:09:54
1:09:33
15
Marjolein Laninga
Wilp Gld
1:10:36
1:09:17
16
Marianne van Sommeren
Arnhem
1:10:48
1:09:52
17
Annemieke van den Broek
Arnhem
1:10:51
1:09:55
18
Mieke Hendrikse
Arnhem
1:11:01
1:10:58
19
Renate Rouwenhorst
Lent
1:11:44
1:11:17
20
Esther Ullrich
Arnhem
1:11:49
1:10:45
21
Marja Berensen
Loopgroep PK
1:11:51
41:31
22
Ria Dierking
Vorden
1:12:23
1:11:30
23
Judith Verbaten
Westervoort
1:13:01
1:12:11
24
Petra van Leeuwen
DE LOPER
1:13:27
1:13:21
25
Doremieke Kuijsten
In- en Outdoor Sport
1:13:30
1:12:48
26
Donny Talsma-Peters
DE LOPER
1:13:42
1:12:29
27
Esther Veenstra
DE LOPER
1:13:42
1:13:33
28
Diana Laven
DE LOPER
1:14:18
1:13:05
29
Lucia Veenstra
Amersfoort
1:14:19
1:13:48
30
Gerdi van den Berg
Bennekom
1:14:28
1:14:07
31
Nienke Danhof
DE LOPER
1:14:33
1:13:19
32
Gerda Damen
Bemmel
1:14:36
1:13:34
33
Martine Koenders
Rotterdam
1:14:43
1:14:16
34
Nicolette Huibers
Arnhem
1:14:55
1:14:10
35
Esther van Voorst
Arnhem
1:16:13
1:14:50
36
Saskia Jaarsma
DE LOPER
1:16:32
1:15:28
37
Siska Osinga
Oosterbeek
1:16:40
1:15:32
38
Pascal Kortenray
Duiven
1:16:46
1:15:46
39
Ria Lasker
Groningen Atletiek
1:16:54
1:16:28
40
Frea Pronk
Sappemeer
1:16:54
1:16:28
41
Marisca Hakvoort
Lochem
1:17:07
1:16:02
42
Conny Bekkers
Renkum
1:17:07
1:16:36
43
Els Marcelis
Oosterbeek
1:17:10
1:16:13
44
Marijke Liberg-Spijker
Zwolle
1:17:31
1:16:51
45
Sjoukje Koster
Wilp Gld
1:17:36
1:16:17
46
Jeanet Holterman
Wilp Gld
1:17:39
1:16:20
47
MM Berndsen
DE LOPER
1:17:50
1:17:06
48
Jiska Brouwer
Arnhem
1:17:57
1:17:19
49
Floor Kraayvanger
Velp Gld
1:18:34
1:17:19
50
Marlise Jansen
Velp Gld
1:18:34
1:17:18
51
Chantal Versteeg
Utrecht
1:19:07
1:18:39
52
Linda Pennekamp
Zevenaar
1:19:09
1:17:52
53
Jet Hoorneman
Dieren
1:19:09
1:17:52
54
Ineke Dekker
Veluwelopers
1:19:19
1:19:07
55
Gonnie Eggink
DE LOPER
1:19:23
1:18:28
56
Barbara van der Vaart
Oosterbeek
1:19:36
1:19:04
57
Joke Timmermans
Atletiek Leudal
1:19:36
1:19:24
58
Marian Wassenburg
TION
1:19:38
1:18:52
59
Annette Helmink
DE LOPER
1:19:40
1:19:31
60
Daniëlle Schenk
DE LOPER
1:20:16
1:19:35
61
Evelien Vlastuin
Arena Atletiek
1:20:41
1:20:17
62
Marjolijne Lutke Schiphol
Arnhem
1:20:42
1:20:04
63
Maranka Verkerk
Nijmegen
1:20:47
1:19:40
64
Katja Rensen
Lent
1:20:47
1:19:40
65
Tirayza Sambo
Arnhem
1:21:46
1:21:26
66
Herma Diele
SISU
1:21:57
1:21:19
67
Monique Paree
Beuningen Gld
1:22:04
1:21:13
68
Myra Hijzen
Oud-Beijerland
1:22:08
1:21:12
69
Nathalie Peters
DE LOPER
1:22:25
1:22:16
70
Fonny Pasma
Wijk bij Duurstede
1:22:40
1:21:59
71
Heleen Huyts
Eerbeek
1:22:40
1:22:01
72
Natascha Bergmans
Arnhem
1:22:44
1:21:52
73
Antoinette van de Wauw
Beuningen Gld
1:22:45
1:21:24
74
Lotte Boetzel
Bemmel
1:22:59
1:21:54
75
Monique Wijma
Enschede
1:23:30
1:22:42
76
Jasmin Beyer
Emmerich am Rhein
1:23:33
1:22:59
77
Dini Brom
Eerbeek
1:23:36
1:22:56
78
Bianca van Ingen
Breda
1:24:21
1:24:10
79
Ine Dieckmann
DE LOPER
1:24:37
1:23:56
80
Anke van den Berghe
Etten-Leur
1:25:30
1:25:19
81
Charlotte Nugteren
Delft
1:26:53
1:26:24
82
Sascha Kerstens-Schilder
Nijmegen
1:27:29
1:27:04
83
Els Kooi
Duiven
1:28:21
1:27:19
84
Maaike Rouw
Nederlandse Triathlonbond
1:28:23
1:27:39
85
Janet Huige
DE LOPER
1:28:23
1:27:36
86
Friederike Fennis
DE LOPER
1:28:26
1:27:13
87
Gabry Teunissen
Zevenaar
1:28:30
1:27:52
88
Wendy de Haas
Zevenaar
1:28:30
1:27:52
89
Willy Dekker
Ede Gld
1:28:45
1:27:34
90
Anneriek Sijperda
Goenga
1:29:30
1:28:34
91
Belinda Zwiers-vd Akker
DE LOPER
1:29:34
1:27:36
92
Esther Roest
Reeuwijk
1:31:14
1:30:03
93
Joanne van Drunen
Apeldoorn
1:32:08
1:31:48
94
Jannemieke Termeer
DE LOPER
1:32:25
1:31:40
95
Judith Rinsema
Enschede
1:32:25
1:31:37
96
Sandra van Lieshout
Purmerend
1:33:05
1:32:11
97
Gretha Reitsma-Schat
Leusden
1:33:21
1:32:57
98
Marion Aalders
DE LOPER
1:33:51
1:33:44
99
Chantal Heerink
Terborg
1:33:52
1:33:45
100
Clari Korver-Westerveld
DE LOPER
1:35:22
1:34:39
101
Diana Dekker
Ede Gld
1:36:00
1:34:50
102
Alexandra Bouman
Dieren
1:38:27
1:37:11
103
Mago Blom
Oosterbeek
1:41:57
1:40:47
104
Margo Adriaanse
Almere
1:44:50
1:42:53
105
Monique Goedkoop
Almere
1:48:40
1:46:42
106
Corrie van Wijk
Almere
1:48:42
1:46:45
107
Marjanne Toepoel
Almere
1:48:42
1:46:46
MSEN5, 5 KM LEEUWENLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Gonggrijp
Gendringen
19:34
19:33
2
Job van Dongen
Delft
19:43
19:35
3
Florian Löwik
Ciko '66
19:49
19:49
4
Jesper Speekenbrink
Arnhem
19:52
19:45
5
Robin Baken
Westerhoven
20:09
20:06
6
Bjorn Neerhof
Varsseveld
21:42
21:38
7
Remco Teerlink
Westervoort
21:46
21:46
8
Ronald Jansen
Cifla
21:48
21:35
9
Pelle van Dongen
Arnhem
21:49
21:41
10
Bert de Beuker
Arnhem
22:03
21:49
11
Jonas Petit
Arnhem
22:28
21:42
12
Corwin van Soest
Arnhem
22:29
22:19
13
Rafael Pott
DE LOPER
23:13
23:01
14
Eelco van der Toorn
Nijmegen
23:23
23:04
15
Sem de Haardt
Arnhem
23:35
23:30
16
Thijs Meeuwsen
Arnhem
24:39
24:27
17
Docus Engwerda
Arnhem
24:39
24:27
18
Festus van Dam
Velp Gld
24:40
24:39
19
Gert Baken
Westerhoven
24:46
24:44
20
David van Balen
Arnhem
25:33
24:41
21
Sjoerd de Haan
Arnhem
25:37
24:37
22
Raymond Zevenbergen
Houten
25:55
25:38
23
Gerben Mes
Velp Gld
26:16
25:24
24
Ronald Van Rhijn
Tilburg
26:21
26:16
25
Joep Jansen
Tilburg
26:21
26:16
26
Rick den Duijf
Arnhem
27:08
26:23
27
Bas Attema
Gendringen
27:49
27:41
28
Mark Attema
Gendringen
27:51
27:42
29
Ivan van Vreeswijk
Arnhem
28:12
28:08
30
Jerrik Figge
Leersum
28:16
27:52
31
Wesley Plompen
Rotterdam
28:17
28:11
32
Dion Neerhof
Varsseveld
28:18
28:08
33
Vincent Attema
Gendringen
28:20
28:13
34
Martijn van Beersum
Velp Gld
28:42
28:31
35
Sjoerd van Leeuwen
Atverni
28:56
28:47
36
Mike Lehnkering
Zevenaar
29:09
28:16
37
Gert Meijer
Lunteren
29:10
28:23
38
Reinder Doorenbos
Wolfheze
29:24
28:42
39
Dennis Steens
Arnhem
29:44
29:34
40
Mark Otte
Arnhem
29:45
29:34
41
Leonard Virgil Loos
Arnhem
29:58
29:25
42
Bruntink Nout
Breedenbroek
29:58
29:25
43
Jan de Werd
Arnhem
30:00
29:49
44
Frank Siccama
Heteren
30:36
30:15
45
Sander Voortman
Hengelo Ov
30:40
29:56
46
Tom de Groot
Wolfheze
30:43
29:45
47
Hidde van Dam
Velp Gld
30:54
30:54
48
Steffen Chocolaad
Weesp
30:57
30:25
49
Jan Veenstra
Gorredijk
32:02
31:15
50
Luuk klein Goldewijk
Lichtenvoorde
32:23
31:32
51
Renzo Oomkes
Zevenaar
32:41
31:48
52
Maik Vermeulen
Babberich
33:19
32:50
53
Quinten Bourguignon
Eibergen
33:32
32:58
54
Bas Bourguignon
Eibergen
33:32
32:56
55
Joost van Swieten
Oosterbeek
33:56
33:43
56
Kelvin Harlé
Arnhem
38:12
37:46
57
Bruntink David
Breedenbroek
38:32
37:58
58
11338
42:55
42:54
VSEN5, 5 KM LEEUWENLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isra Worst
Arnhem
22:08
22:06
2
Nadia Colmer
Utrecht
22:54
22:52
3
Sietske Dijkstra
DE LOPER
23:42
23:38
4
Sophie van 't Hoff
Delft
24:53
24:49
5
Saskia van der Drift
Houten
25:54
25:37
6
Marieke Knol
De Sperwers
27:44
27:12
7
Kim van de Belt
Nijmegen
27:54
27:21
8
Fieke de Hartog
Arnhem
27:59
27:15
9
Sela van Vreeswijk
Arnhem
28:21
28:19
10
Yvonne Boersma
Gendringen
28:26
28:17
11
Celeste Engwerda
Utrecht
28:34
28:28
12
Santhia Buitenhuis
Arnhem
28:40
28:08
13
Marieke Peppelman
Velp Gld
28:41
28:14
14
Nikki Kolks
Arnhem
28:48
28:30
15
Marjolein Luysterburg
Houten
28:56
28:47
16
Linda Nieuwenhuis
Gaanderen
28:59
28:29
17
Marcella Gunther
Eindhoven
29:00
28:02
18
Elien van Swieten
Oosterbeek
29:11
28:59
19
Karen Loman
Arnhem
29:32
28:49
20
Lenny Hendriks
Babberich
29:38
29:11
21
Kim Veldhuizen
Varsseveld
29:57
29:26
22
Lotte Schoonewille
Eindhoven
29:59
29:55
23
Jeltje Dijkstra
DE LOPER
30:02
29:47
24
Judith Waijer
Arnhem
30:02
29:27
25
Iris Ceulemans
Arendonk
30:24
29:56
26
Laura Janssen
Delfgauw
30:29
30:07
27
Elske Nengerman
Arnhem
30:44
29:59
28
Veerle Huitink
DE LOPER
30:45
30:06
29
Suzanne van Zomere
Arnhem
31:06
30:39
30
Anke Hendriks
Arnhem
31:15
30:25
31
Elke de Koning
Arnhem
31:15
30:25
32
Manny van Zeeland
DE LOPER
31:16
30:47
33
Gitta Walvoort
Velp Gld
31:24
30:27
34
Evelien Schellingerhout
Arnhem
31:27
30:40
35
Suus Siccama
Heteren
31:27
31:06
36
Anne Hendriks
Arnhem
31:29
30:43
37
Nadine de Haardt
Arnhem
31:33
31:27
38
Suzan Mooren
Arnhem
31:55
31:15
39
Ninke Wiersema
Westervoort
31:56
31:18
40
Lotte Vos
Westervoort
31:56
31:17
41
Inge Aaftink
Zevenaar
32:01
31:21
42
Marjolein Schouten
Arnhem
32:09
31:22
43
Marion Elders
Arnhem
32:15
31:32
44
Katja Meeuwsen-Nass
Arnhem
32:23
31:22
45
Roos Weggemans
Rotterdam
32:30
31:48
46
Pauline Klinkenberg
Arnhem
32:40
31:55
47
Chantal Holthuijsen
Zevenaar
32:42
31:49
48
Melissa Lanzillotti
Arnhem
32:57
31:57
49
Wendy de Wit
Apeldoorn
32:58
32:38
50
Karen Versteeg
Uden
33:10
32:14
51
Jolanda Windt
Arnhem
33:17
32:52
52
Laura Hagen
Velp Gld
33:19
32:47
53
Ingrid Spitsbaard
Dieren
33:19
32:48
54
Linda Hansen
Babberich
33:25
32:58
55
Marja Sterk
Arnhem
33:26
32:46
56
Michelle Bot
Terborg
33:40
33:19
57
Ping Huang
Uithoorn
33:45
33:37
58
Dorien van der Burg
Loopgroep Papendal
33:46
33:29
59
Pook Meepin
Velp Gld
33:54
33:46
60
Marga Timmermans
Wehl
34:07
34:03
61
Janneke Pelser
Velp Gld
34:09
33:13
62
Marjolein van Boxtel
Arnhem
34:16
34:13
63
Bregje Oprins
Nijmegen
34:28
33:51
64
Laura Landman
Arnhem
34:38
34:03
65
Jolanda van de Beek
Arena Atletiek
34:59
34:08
66
Mirella Span
Nijmegen
35:16
34:56
67
Thunnaree Nithiyodpaisarn
Westerhoven
36:05
35:58
68
Linda van der Wildt
Arnhem
36:11
35:45
69
Katrien Rutgers
Arnhem
36:39
35:56
70
Els Agelink
De Steeg
36:51
36:36
71
Joyce Witjes
Giesbeek
37:11
36:33
72
Pien Liefferink
Velp Gld
38:05
38:05
73
Janneke Loos
Arnhem
38:32
37:59
74
Chantal van der Meij
Westervoort
38:46
38:28
75
Mirte Leben
Atletico '73
41:21
40:31
76
Alisia Harle
Arnhem
41:51
41:27
77
Lizze Danen
Elst Gld
42:24
42:09
78
Renske van Pelt
Sliedrecht
45:35
45:14
79
Tesse Danen
Elst Gld
47:55
47:41
M455, 5 KM LEEUWENLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Bod
Oosterhout Gld
21:09
21:07
2
Maarten van Alphen
Nederlandse Triathlonbond
21:29
21:28
3
Zeger van Vreeswijk
Arnhem
21:30
21:28
4
René Rector
Dolichos
23:42
23:28
5
Roelant van Sonsbeek
Dieren
24:04
23:57
6
Erik de Vries
Veluwe
25:20
25:06
7
Erwin van Weely
Krommenie
28:02
27:44
8
Rune Aresvik
Arnhem
28:40
27:51
9
Ron Plompen
Rotterdam
28:54
28:48
10
Wilbert de Haan
Ciko '66
29:00
28:01
11
Denis Bos
Arnhem
29:03
28:17
12
Gert-Jan Spit
Doetinchem
29:23
29:00
13
Edwin Ooms
Doetinchem
30:08
29:45
14
Gerwin Klein Hesselink
Doetinchem
30:14
29:51
15
Harold de Groot
Wolfheze
30:43
29:45
16
Vincenzo Lanzillotti
Arnhem
32:58
31:58
17
Arthur van der Meijden
DE LOPER
33:35
32:45
18
Henk Dannenberg
Rijssen
34:27
33:33
19
Arthur van der Meer
Arnhem
34:50
33:51
20
Michel Kershof
Zoetermeer
36:43
36:33
21
Ray van Kersen
Schiedam
36:48
36:23
22
Geurt van der Meij
Westervoort
38:46
38:27
23
Jacco Danen
Elst Gld
47:55
47:40
V405, 5 KM LEEUWENLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Krista Smidt
DE LOPER
24:06
23:56
2
Nicky Nillesen
Arnhem
25:29
25:26
3
Petra Bernart
Nijmegen
27:55
27:21
4
Marjolein Hoefsloot
AV '34
29:11
28:54
5
Pauline Doorenbos
Wolfheze
29:26
28:43
6
Petra Schepers
Gaanderen
29:29
28:59
7
Bettinka Rakic
Arnhem
29:32
29:27
8
Suzanne ten Bhomer
Arnhem
30:06
29:28
9
Lucia Hanstede
Zoetermeer
30:37
30:27
10
Monique Witteveen
Heerde
30:46
30:41
11
Astrid Huitink
DE LOPER
30:50
30:11
12
Marjolein Mulder
Arnhem
30:59
30:15
13
Sandra De Vreugd
AV '34
32:12
31:56
14
Karin Kriehn
DE LOPER
32:17
32:06
15
Manon Voskamp
Lichtenvoorde
32:23
31:32
16
Marleen Buiting
Arnhem
32:29
31:48
17
Marja Charmant
Flevo Delta
32:38
31:51
18
Annemiek Pleiter
Heerde
32:42
32:36
19
Natasja Vermeer
Dieren
33:17
32:48
20
Saskia Schipper
Babberich
33:19
32:51
21
Margot Schoenmakers
Arnhem
33:20
32:39
22
Rina Otto
Stampersgat
33:28
33:21
23
Jaschenka Bourguignon
Arnhem
33:34
32:59
24
Sanne Bruil
Doetinchem
34:07
34:03
25
Germa Nass
Groessen
34:11
33:11
26
Lina Fasel
Nijmegen
34:13
33:42
27
Marije de Werd
Arnhem
34:39
34:04
28
Ilse van Os
Rhenen
35:01
34:09
29
Caroline Vissinga
Arnhem
35:05
34:52
30
Gerlinde Vogelaar
Sprint
35:06
34:36
31
Evelyn Mustert
Gouda
35:15
34:21
32
Ilse van de Ven
Westerhoven
35:22
35:16
33
Antoinette Stemerding
Rheden
35:27
34:58
34
Mascha Kirchler
Dieren
36:51
36:35
35
Myriam Feiken
Arnhem
36:57
36:27
36
Tamara Luiten
Schiedam
36:58
36:32
37
Suzanne Rinkes
Arnhem
37:04
36:33
38
Paula van Brakel
DE LOPER
37:15
37:12
39
Suzan Roters
Arnhem
37:16
36:37
40
Marije Santing
DE LOPER
37:36
37:08
41
Danielle Figge
Leersum
38:08
37:44
42
Wendy Kamp
Kesteren
38:15
37:42
43
Suzanne Kovacs
Sassenheim
38:35
37:41
44
Janine Verhaaff
Arnhem
39:00
38:14
45
Annie van Eldik
DE LOPER
39:07
38:18
46
Simone van Haeren
Heteren
40:39
40:16
47
Geraldine Bosveld
DE LOPER
40:40
40:16
48
Edith Demilt
Groessen
40:44
40:30
49
Gerrie Dannenberg
Rijssen
41:07
40:12
50
Aliene Danen
Elst Gld
42:25
42:09
51
Manuela Melis
Velp Gld
42:55
42:54
52
Karin van Beugen
DE LOPER
45:02
44:13
53
Bianca Oudshoorn
Nieuw-Vennep
45:03
44:21
54
Jolanda Ypenburg
NEA Volharding
46:38
46:01
55
Willie Havinga
Thesinge
57:34
56:37
J8, PANDATRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mingus Owen
Arnhem
3:02
3:02
2
Karsten Klarenbeek
Gelre
3:19
3:17
3
Wolf Zeijlemaker
Arnhem
3:21
3:19
4
Cas Jansen
De Liemers
3:26
3:26
5
Bas Muis
Duiven
3:36
3:35
6
Roemer Hoefsloot
Arnhem
3:39
3:39
7
Koen Wijma
Enschede
3:45
3:42
8
Stijn Muis
Duiven
3:49
3:48
9
Cas Figge
Leersum
3:54
3:52
10
Daan Teerlink
Westervoort
4:03
4:01
11
Jhim Koers
Arnhem
4:05
4:04
12
Teun de Werd
Arnhem
4:18
4:14
13
Tyson van der Woude
Julianadorp
4:23
4:18
14
Jesse Brinkhoff
Arnhem
4:30
4:17
15
Florian de Jong
De Liemers
4:32
4:29
16
Silvijn van Swieten
Oosterbeek
4:34
4:29
17
Bas Teerlink
Westervoort
4:35
4:34
18
Thijmen van de Belt
Huissen
4:36
4:32
19
Dean Otte
Arnhem
4:44
4:40
20
Thom Koremans
Westervoort
4:55
4:52
21
Florian Lemouesset
Arnhem
5:08
5:06
22
Niels Kapteijns
Arnhem
5:11
5:06
23
Milo Jansen
Arnhem
5:23
5:21
24
Finn van de Belt
Huissen
5:30
5:25
25
Daan Jacobs
Arnhem
5:32
5:30
26
Jens Jacobs
Arnhem
5:34
5:33
27
Melle Zevenbergen
Houten
5:42
5:33
28
Dylan Markvoort
Vaassen
6:19
6:08
29
Dion Scholten
Vaassen
6:20
6:09
30
Damien Buthod-Girard
Vaassen
6:21
6:09
31
Loyd Bunschoten
Delft
6:21
6:14
32
Simon Rector
Hilversum
6:29
6:21
33
Nico Ruiz Ocaña
Arnhem
6:30
6:29
34
Lucas van Schaik
Arnhem
9:27
9:14
35
Lex Mientjes
Arnhem
9:40
9:30
36
Joris Steens
Arnhem
10:07
9:57
M8, PANDATRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leandra de Jong
De Liemers
3:31
3:31
2
Neve Koers
Ciko '66
3:38
3:37
3
Veerle van Reemst
Bennekom
3:42
3:40
4
Noémi de Vries
Ciko '66
3:43
3:39
5
Livia van Essen
Lent
3:46
3:45
6
Livia Glas
Arnhem
3:53
3:52
7
Steffi Wichhart
Arnhem
3:55
3:55
8
Elena van Heusden
Lent
3:58
3:57
9
Puck Benthem
Velp Gld
4:07
4:04
10
Noor Groen
Arnhem
4:12
4:07
11
Annemijn Overmars
Arnhem
4:15
4:10
12
Yze Fasel
Nijmegen
4:25
4:23
13
Soélle Neerhof
Varsseveld
4:29
4:29
14
Maud van Rijsewijk
Argo
4:30
4:28
15
Benthe Zevenbergen
Houten
4:31
4:27
16
Roos Grotenhuis
Duiven
4:36
4:35
17
Lieke van Domselaar
Arnhem
4:45
4:40
18
Sofie Bakker
Arnhem
4:46
4:43
19
Avy Fasel
Nijmegen
5:00
4:54
20
Noa Lemouesset
Arnhem
5:02
5:00
21
Marit Steens
Arnhem
5:16
5:11
22
Mary Ann van Rhijn
Tilburg
5:19
5:16
23
Flora ten Hoopen
Arnhem
5:21
5:16
24
Anouk van Rijsewijk
Argo
5:22
5:18
25
Saar Benthem
Velp Gld
5:32
5:27
26
Myrthe Geurts van Kessel
Arnhem
5:48
5:42
27
Lisa Tesselhoiff
Arnhem
5:48
5:44
28
Milot van Swieten
Oosterbeek
6:15
6:03
29
Chloé Geurts van Kessel
Arnhem
6:18
6:12
30
Noë van Alst
Zevenaar
6:22
6:17
31
Mave Otte
Arnhem
6:27
6:21
32
Doris Nengerman
Arnhem
7:27
7:18
33
Nyncke Rieken
Arnhem
7:30
7:23
34
Sannah Hüskens
Zwolle
9:07
8:57
J12, WELPENTRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilja Toonen
Nijmegen Atletiek
5:44
5:43
2
Lars Vreugdenhil
Arnhem
5:45
5:44
3
Koen Entius
Arnhem
6:18
6:17
4
Mees van der Donk
Arnhem
6:45
6:43
5
Renze Glas
Arnhem
7:06
7:05
6
Kian van Domselaar
Arnhem
7:36
7:33
7
Rens Vreugdenhil
Arnhem
7:38
7:36
8
Cas Entius
Arnhem
7:44
7:43
9
Gijs Zonnenberg
Westervoort
7:45
7:44
10
Julian van Boxtel
Ciko '66
7:46
7:45
11
Abel Kapteijns
Arnhem
7:48
7:46
12
Jasper Rouwenhorst
Silvolde
8:04
8:02
13
Jens van Reemst
Bennekom
8:10
8:06
14
Troy van der Graaf
Delft
8:28
8:26
15
Ryan Bonder
Arnhem
8:49
8:48
16
Jurriaan Overmars
Arnhem
8:50
8:49
17
Wim Zonnenberg
Westervoort
8:55
8:54
18
Bas de Werd
Arnhem
8:56
8:53
19
Kenjy Stel
Arnhem
8:58
8:52
20
Pepijn van Leeuwen
DE LOPER
9:10
9:06
21
Morris Gerritsen
Westervoort
9:10
9:07
22
Niek van der Bos
Julianadorp
9:20
9:17
23
Joris Pausma
Arnhem
9:48
9:46
24
Demi Boeree
Amersfoort
10:22
10:16
25
Stijn Wijma
Enschede
10:46
10:42
26
Oscar Tran
Enschede
11:24
11:19
27
Tom Hamer
Eefde
11:38
11:36
28
Vince Bosscher
Borne
11:43
11:36
29
Sem ten Donkelaar
Borne
11:53
11:47
M12, WELPENTRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mare Versluis
De Liemers
6:24
6:24
2
Tirza Glas
Ciko '66
6:53
6:53
3
Saskia de Jong
De Liemers
7:00
7:00
4
Cassidy Tijssen
Pallas '67
7:12
7:10
5
Skyler Monster
PAC
7:40
7:38
6
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
7:57
7:55
7
Maud Worst
Arnhem
8:26
8:24
8
Zoe Eyra
PAC
8:42
8:41
9
Janna Rieken
Arnhem
8:46
8:42
10
Femke Bakker
Arnhem
8:53
8:52
11
Nadia van der Wal
Apeldoorn
9:38
9:34
12
Noa van den Wildenberg
Beek en Donk
10:28
10:25
13
Anna Sophie de Bruijn
Velp Gld
10:33
10:28
14
Hanna Joling
Arnhem
10:34
10:29
15
Julia Hamer
Eefde
11:41
11:38
IKBENDELOPER - RUN2DAY - 't PANNEKOEKHUIS - BURGERS'ZOO
www.uitslagen.nl
01-02-2019 13:31