Uitslagenlijst Scholierenloop

Venray - Zaterdag 26 januari 2019

M 7-8, MEISJES GR 7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke van Rengs
Meulenbeek de
4:40
2
Anne Lutters
Petrus Banden St
4:43
3
Jente Mous
Petrus Banden St
4:44
4
Brechje Arts
Hommel de
4:48
5
Dagmar Oosting
Bongerd de
4:59
6
Elke Steenbakker
Bongerd de
5:02
7
Nienke Holtackers
Hommel de
5:49
8
Kato Boom
Hommel de
6:00
J 7-8, JONGENS GR 7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijn Mous
Petrus Banden St
4:17
2
Wout Ewalts
Lier de
4:19
3
Daan Derks
Bongerd de
4:24
4
Pieter Stevens
Petrus Banden St
4:25
5
Boaz Karacoban
Petrus Banden St
4:41
6
Levi Schwachofer
Petrus Banden St
4:41
7
Armir Maliqi
Bongerd de
4:42
8
Rens Mous
Petrus Banden St
4:46
9
Jason Owens
Coninxhof
4:53
10
Quinn Boshoven
Kruudwis de
5:17
11
Fabian Mans
Petrus Banden St
5:18
12
Rafal Zurynski
Bongerd de
5:41
13
Joep Boshuisen
Meent de
5:44
14
Krzystzof Heczko
Bongerd de
6:00
15
Noah Amatkarijo
Kruudwis de
6:16
16
Giaro Cathalina
Montessori
6:24
17
Michal Heczko
Focus
6:34
ES7-8, ESTAFETTE GR7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne, Jente, Marijn, Pieter
Petrus Banden St
5:39
2
Elke, Dagmar, Armir, Rafal
Bongerd de
6:06
M 5-6, MEISJES GR 5-6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lot van Veghel
Petrus Banden St
4:17
2
Lucy Janssen
Kruudwis de
4:36
3
Renske Ehren
Petrus Banden St
5:00
4
Ellis Cuijpers
Montessori
5:19
5
Lara van de Heijden
Hommel de
5:23
6
Jaeda Sevindi
Bongerd de
5:24
7
Tess van Tilburg
Meent de
5:25
8
Fee van Schijndel
Hommel de
5:29
9
Romaysa Assakalie
Hommel de
5:31
10
Celine Walhout
Petrus Banden St
5:33
11
Puk Ewalts
Petrus Banden St
5:44
12
Hanna Arts
Petrus Banden St
5:51
13
Dewi Limpers
Kruudwis de
5:53
14
Suus Ewalts
Petrus Banden St
6:10
15
Auke van de Ven
Meent de
6:19
16
Sidney Verstraelen
Hommel de
6:20
J 5, JONGENS GR 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Jeuken
Kruudwis de
4:40
2
Joris Mous
Petrus Banden St
4:44
3
Thijn Lammers
Petrus Banden St
4:47
4
Arthur Hodiamont
Lier de
4:51
5
Fabian Jeuken
Kruudwis de
4:52
6
Sem Rutten
Hommel de
4:55
7
Sven Heldens
Meent de
4:55
8
Peer Janssen
Petrus Banden St
5:06
9
Tim Lutters
Petrus Banden St
5:06
10
Thijn Linders
Hommel de
5:20
11
Joep van de Pas
Petrus Banden St
5:25
12
Jurre Mommen
Petrus Banden St
5:31
13
Luca Heesbeen
Lier de
5:34
14
Teun de Koster
Montessori
5:36
15
Rens van de Leur
Petrus Banden St
5:40
16
Bryan Reijntjes
Meent de
5:47
17
Goof Boshoven
Kruudwis de
6:40
J 6, JONGENS GR 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cas Hendriks
Coninxhof
4:29
2
Wesley Owens
Coninxhof
4:30
3
Bram Goumans
Petrus Banden St
4:32
4
Lars Hermsen
Petrus Banden St
4:33
5
Jozua Lamberts
Petrus Banden St
4:36
6
Finn Jans-Beken
Hommel de
4:38
7
Stan Deul
Hommel de
4:41
8
Justin Beekman
Petrus Banden St
4:53
9
Alex van der Putten
Hommel de
4:58
10
Daan Bocken
Hommel de
5:19
11
Tim Derks
Bongerd de
5:29
12
Mika Vermeulen
Montessori
5:39
13
Cas Knops
Hommel de
6:11
ES5-6, ESTAFETTE GR5-6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram, Lars, Noah, Renske
Petrus Banden St
5:34
2
Rens, Justen, Lot, Jozua BM
Petrus Banden St
5:40
3
Alex, Finn, Romaysa, Lara
Hommel de
5:55
4
Joep, Jurre, Suus, Puck
Petrus Banden St
6:17
5
Bryan, Sven, Auke, Tess
Meent de
6:45
M-NSG, MEISJES NSG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeynep Kocyigit
Buitengewoon onderwijs OG
1:05
J-NSG, JONGENS NSG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tybo van Lanen
Buitengewoon onderwijs OG
1:04
2
Abdul Maalik
Buitengewoon onderwijs OG
1:04
3
Ajani Petrochi
Buitengewoon onderwijs OG
1:05
M 3-4, MEISJES GR 3-4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sien van Veghel
Petrus Banden St
3:06
2
Karlijn van Dijk
Petrus Banden St
3:19
3
Esmee Schram
Klimboom
3:23
4
Fenne Wienen
Kruudwis de
3:26
5
Anne Hendriks
Coninxhof
3:30
6
Djahmilla Martina
Bongerd de
3:31
7
Evi Lammers
Petrus Banden St
3:38
8
Yulie Lamberts
Petrus Banden St
3:42
9
Yasmin Bogheissi
Hommel de
3:45
10
Phileine van Gerven
Coninxhof
3:47
11
Fenne Vullings
Kruudwis de
3:53
12
Fleur Litgens
Meent de
3:55
13
Cloe Beekman
Petrus Banden St
3:59
14
Senna Achour
Hommel de
4:01
15
Jans Boom
Hommel de
4:04
16
Jolein Alaerds
Klimboom
4:08
17
Isa Verstegen
Hommel de
4:15
18
Yfke Troisfontaine
Bongerd de
4:22
19
Berensu Kocyigit
Hommel de
4:25
20
Asmara Puyn
Coninxhof
4:26
21
Gemma Janssen
Kruudwis de
4:33
22
Elin van der Vorst
Kruudwis de
4:40
23
Tess Verheijen
Petrus Banden St
4:40
24
Lisa van Asten
Petrus Banden St
4:41
25
Lynn Wijnands
Petrus Banden St
4:42
26
Noa Martin del Amo
Montessori
4:46
27
Lieke Geven
Kruudwis de
5:11
28
Fabienne Kuypers
Montessori
6:04
29
Tarja Dommeck
Hommel de
6:46
J 3, JONGENS GR 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Kelders
Keg de
3:21
2
Noah Linskens
Coninxhof
3:24
3
Sven Camps
Petrus Banden St
3:32
4
Daan van de Putten
Petrus Banden St
3:33
5
Wout Nabben
Petrus Banden St
3:34
6
Vinn Mulders
Petrus Banden St
3:38
7
Tiago Willemsen
Eigenwijs
3:41
8
Raf Aarts
Petrus Banden St
3:42
9
Sasha de Jong
Montessori
3:43
10
Tygo Clephas
Kruudwis de
3:45
11
Moos van Hoof
Meulenbeek de
3:46
12
Yvo Frederix
Meulenbeek de
3:47
13
Wout van Tilburg
Meent de
3:51
14
Bram Wethly
Hommel de
3:51
15
Thomas Steeghs
Meent de
3:52
16
Danny Jenniskens
Meent de
3:54
17
Tim van de Ven
Meent de
3:56
18
Alistar Bewaji
Hommel de
4:01
19
Yavan Arts
Hommel de
4:06
20
Yassier Achour
Hommel de
4:14
21
Ryan Volleberg
Montessori
4:31
22
Mart Franssen
Petrus Banden St
4:38
23
Stef Paulus
Meulenbeek de
4:42
24
Bas Ueberbach
Klimboom
4:43
25
Stan Vluggen
Hommel de
5:03
26
Jiro Petrochi
Kruudwis de
5:35
J 4, JONGENS GR 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep van de Heijden
Meent de
3:02
2
Mees Rutten
Hommel de
3:07
3
Jens Hermsen
Petrus Banden St
3:10
4
Dyllan Nienkemper
Petrus Banden St
3:13
5
Dean Ghielen
Petrus Banden St
3:14
6
Michiel Klomp
Klimboom
3:22
7
Colin Owens
Coninxhof
3:23
8
Siep Mous
Petrus Banden St
3:24
9
Jordy Jenniskens
Meent de
3:25
10
Thijs Holtackers
Hommel de
3:25
11
Daniel Mans
Petrus Banden St
3:26
12
Jelte Hermans
Kruudwis de
3:26
13
Sven Mijling
Petrus Banden St
3:29
14
Mats Peerlings
Meulenbeek de
3:48
15
Finn Versleyen
Meulenbeek de
3:54
16
Jesper Voesenek
Hommel de
3:55
17
Keano Meurs
Montessori
3:59
18
Sven Luydijk
Hommel de
4:10
19
Kaj Hoogendoorn
Kruudwis de
4:12
20
Justin Aarts
Meulenbeek de
4:15
21
Tom Jurcik
Montessori
4:29
22
Sohrab Diyar
Hommel de
4:37
23
Jort van de Hoef
Hommel de
4:50
ES3-4, ESTAFETTE GR3+4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven, Daniel, Sien, Lynn
Petrus Banden St
6:38
2
Cloe, Jens, Dyllan, Lisa
Petrus Banden St
6:41
3
Jesper, Mees, Berensu, Senna
Hommel de
7:02
4
Bas, Michiel, Esmee, Jolein
Klimboom
7:07
5
Jort. Sven, Isa, Jans
Hommel de
7:45
M 2, MEISJES GR 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Semmie Lamberts
Petrus Banden St
1:40
2
Yfke Mommen
Petrus Banden St
1:52
3
Nora Mous
Petrus Banden St
1:53
4
Fenna Hermans
Kruudwis de
1:54
5
Babette van Dijck
Petrus Banden St
1:55
6
Lise Vullings
Kruudwis de
1:56
7
Lois Groenendijk
Kruudwis de
1:57
8
Lynn van Dijk
Hommel de
2:15
9
Tess Jansen
Klimboom
2:15
10
Sara Jacobs
Keg de
2:16
11
Jasmijn Walhout
Petrus Banden St
2:21
12
Kayla Flinsenberg
Hommel de
2:24
13
Isa Derks
Bongerd de
2:31
14
Jacelin Bewaji
Hommel de
2:36
15
Yal Ouedraago
Montessori
2:40
16
Janne Wijnhoven
Petrus Banden St
2:44
J 2, JONGENS GR 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quin Verheijen
Petrus Banden St
1:36
2
Teun de Boer
Petrus Banden St
1:38
3
Roy Sanders
Petrus Banden St
1:42
4
Jelle Arends
Kruudwis de
1:43
5
Okke Hendriks
Petrus Banden St
1:45
6
Mathijs van Asten
Petrus Banden St
1:46
7
Abel Mous
Petrus Banden St
1:47
8
Tycho Nienkemper
Petrus Banden St
1:47
9
Finn Hol
Petrus Banden St
1:49
10
Kacper Heczko
Bongerd de
1:58
11
Pim Coppus
Petrus Banden St
1:58
12
Daan Jansen
Klimboom
2:00
13
Gabriel Martin del Amo
Montessori
2:01
14
Levi Francken
Hommel de
2:05
15
Theis Alaerds
Klimboom
2:06
16
David Makingi
Hommel de
2:09
17
Finn Gottenbos
Hommel de
2:11
18
Lucas Emons
Petrus Banden St
2:13
19
Ties Rouwette
Petrus Banden St
2:15
20
Shourya Sandippande
Hommel de
2:40
21
Thomas Fleuren
Kruudwis de
2:47
22
Yanis Assalkalie
Hommel de
2:52
M 1, MEISJES GR 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Frederix
Meulenbeek de
1:55
2
Fenna Luyendijk
Hommel de
2:04
3
Meike Peerlings
Meulenbeek de
2:06
4
Eline Hoogendoorn
Kruudwis de
2:07
5
Ivy Boelaars
Kruudwis de
2:08
6
Bo Clephas
Kruudwis de
2:12
7
Tess Thoonen
Eigenwijs
2:24
8
Carice van Gerven
Coninxhof
2:25
9
Anne Geven
Kruudwis de
2:29
10
Tess Jenneskens
Hommel de
2:34
11
Ella Janssen
Kruudwis de
2:35
12
Lois Mos
Montessori
2:35
13
Nomi Mos
Montessori
2:44
14
Vienna Meurs
Montessori
2:48
15
Jennifer Arts
Coninxhof
2:51
16
Liv Derya Gl
Montessori
2:53
17
Jesse Aarts
Meulenbeek de
2:54
18
Bente van de Vorst
Kruudwis de
3:03
19
Nora Dommeck
Hommel de
3:07
20
Hanna Coenders
Petrus Banden St
3:11
J 1, JONGENS GR 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vince van der Zanden
Montessori
1:42
2
Stijn van Daal
Klimboom
1:54
3
Daan Hermsen
Petrus Banden St
2:03
4
Sem van de Bogaard
Petrus Banden St
2:08
5
Luca Linskens
Coninxhof
2:11
6
Stijn Zanders
Petrus Banden St
2:15
7
Siep Franssen
Petrus Banden St
2:15
8
Lowieke van de Heuvel
Petrus Banden St
2:17
9
Lucas van der Putten
Petrus Banden St
2:18
10
Mees Wersom
Meulenbeek de
2:19
11
Arman Durmus
Hommel de
2:21
12
Nigel van Gompel
Kruudwis de
2:22
13
Jelani Hendriks
Montessori
2:23
14
Stijn Vogelsangs
Coninxhof
2:26
15
Raf Willems
Coninxhof
2:27
16
Jules Albers
Petrus Banden St
2:29
17
Vivaan Rampura
Hommel de
2:29
18
Art Simons
Hommel de
2:30
19
Colin Janssen
Coninxhof
2:31
20
Tren Clephas
Hommel de
2:38
21
Cas Aarts
Hommel de
2:39
22
Mels Clephas
Hommel de
2:41
23
Jurre Arts
Petrus Banden St
2:47
24
Guus de Jong
Kruudwis de
2:52
25
Naud Poels
Coninxhof
2:54
26
Maeson Claessens
Kruudwis de
2:55
27
Tim van der Heijden
Petrus Banden St
3:04
28
Kevin Wilmsen
Hommel de
3:05
29
Jake Schaap
Montessori
3:31
30
Yep Kingma
Hommel de
3:36
www.uitslagen.nl
27-01-2019 13:51