Uitslagenlijst 50e Mastboscross

Breda - Zaterdag 26 januari 2019

VROUW, NW 14 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Huijsmans
Sprint
1:56:19
2
Marian Kelderman
Sprint
1:56:48
3
Rian Lambregts
Sprint
2:04:40
4
Mirjam Smulders
Sprint
2:21:06
5
Toos de Jong
Sprint
2:21:18
MAN, NW 14 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjef Verbeek
Sprint
1:50:50
2
Rene den Reijer
Breda
1:51:44
3
Jac van Dongen
Sprint
1:58:21
4
Ad Nelemans
Molenschot
2:13:37
5
Hans van Hoevelaak
Sprint
2:21:06
6
Ad de Bont
Sprint
2:21:21
VROUW, NW 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trudy Neger
Sprint
1:13:02
2
Marian Mathijssen
Sprint
1:17:17
3
Maria Janse
Bavel
1:17:18
4
Carla Verberne
Breda
1:17:19
5
Toos van den Broek
Sprint
1:17:26
6
Nettie Bijsmans-Meesen
Sprint
1:17:44
7
Ine Koolen
Sprint
1:17:46
8
Sandra van Dongen
Sprint
1:17:51
9
Corry Keijzers
Sprint
1:24:28
10
Marianne Achterberg
Sprint
1:25:23
MAN, NW 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien de Bruin
Sprint
1:25:11
2
Piet van der Graaf
Sprint
1:25:27
VROUW, TRAIL 23 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosanne Teeuwen
Rotterdam Atletiek
1:35:24
2
Monique van Vliet-Heijnen
Scorpio
1:42:02
3
Sanne van Helmond
Sprint
1:46:45
4
Kerstin Fritsche
Sprint
1:46:45
5
Van Starrenburg
Rotterdam
1:47:19
6
Jeannette van der Rhee
Rotterdam Atletiek
1:48:52
7
Marjolein Nanninga
Amsterdam
1:49:12
8
Stephanie Pecriaux
Terheijden
1:49:34
9
Cat Bostantzis
Energie
1:51:15
10
Anita Opheij
Eindhoven Atletiek
1:51:46
11
Marion van den Broek
Strijbeek
1:52:14
12
Annelies Boot
Amsterdam
1:53:06
13
Beata Jednorog
Breda
1:53:17
14
Caro de Boer
Rijswijk Zh
1:53:22
15
Hanneke Nolta
Breda
1:53:27
16
Jacqueline le Sage
AAA
1:54:10
17
Marieke Jacobs
Fit
1:54:39
18
Peggy de Kock
Tilburg
1:54:41
19
Michella Vioen
Oisterwijk
1:55:00
20
Eline Terpstra
Loopvereniging TOF
1:55:28
21
Joyce Venix
Klundert
1:55:40
22
Mira Ooijen
Zevenbergen
1:55:40
23
Gina Heuser
Ridderkerk
1:56:24
24
Suzanne Euwe
Breda
1:56:36
25
Irene Christina
Breda
1:57:16
26
Dittie van de Bor
Amsterdam
1:57:23
27
Ines de Blieck
Bavel
1:57:37
28
Hedy De Smet
Prinsenbeek
1:57:43
29
Daisy Goddijn
Sprint
1:57:43
30
Marie-louise Colin
Loopvereniging TOF
1:58:26
31
Sandra Kleine
Nederlandse Triathlonbond
1:58:31
32
Myrte Schreuder
's-Gravenhage
1:59:49
33
Daniëlle van Zoest
Dordrecht
2:00:10
34
Amber Middelhoek
Delft
2:00:48
35
Melanie van der Gaag
Maassluis
2:01:47
36
Marjolijn Bakker
Numansdorp
2:02:14
37
Marianne Bestebreur-Hofma
Numansdorp
2:02:15
38
Meike Erlings
Zevenbergen
2:06:18
39
Verona de Waal
Breda
2:07:33
40
Agnes Klaren
Dordrecht
2:09:35
41
Esther Borsboom
Dordrecht
2:09:35
42
Gerlinde Heuts
Sprint
2:16:55
43
Wendy Brugman
Klein Zundert
2:16:59
44
Sarah Leuven
Roosendaal
2:17:12
45
Johanneke de Wit
Typhoon
2:17:12
46
Olga Stikkel
Roosendaal
2:18:23
47
Karin Bonhof
Breda
2:18:45
48
Esther Stutvoet-de Bruijn
Energie
2:18:51
49
Suzanne Kluijt
Rotterdam Atletiek
2:27:36
50
Marie-Louise Ruben-van Rossum
Dordrecht
2:28:34
51
Claudia Rooimans
Brielle
2:28:36
52
Mireille van den Doel
Sprint
2:29:00
53
Joyce Dijkhuizen
Chaam
2:43:47
MAN, TRAIL 23 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Van den Bleeken
Hoogerheide
1:21:50
2
Pieter Cappon
Nederlandse Triathlonbond
1:22:37
3
Bart-Jan Westerhof
Rotterdam
1:25:22
4
Douwe Schouwenaars
Sprint
1:25:52
5
Paul Husslage
Dorst
1:27:25
6
Jaap Dekker
Breda
1:27:35
7
Rick in de Braekt
Schiedam
1:28:19
8
Frans Greve
Poeldijk
1:30:56
9
Joost van Boxmeer
Eindhoven
1:31:02
10
Peter Koedood
Nederlandse Triathlonbond
1:32:08
11
Peter Honcoop
Spiridon
1:32:57
12
Kristof Alen
Wortel
1:35:22
13
Tom Mertens
Breda
1:36:00
14
Robin Jonkers
Olympia Halsteren
1:36:26
15
Lukasz Kowalczyk
Breda
1:36:36
16
Colin Harmsen vd Vliet
Tholen
1:36:49
17
Arno den Ridder
Scorpio
1:37:03
18
Martin den Hamer
Waterweg
1:37:14
19
Erik Huijbregts
Etten-Leur
1:37:40
20
Vincent van Nunen
Breda
1:37:46
21
Daan Wassink
Rotterdam
1:38:11
22
Arie Lock
Sliedrecht
1:38:12
23
Ben Barendse
Atledo
1:38:35
24
Joery van der Horst
Dongen
1:38:35
25
Ritchie Piessens
Running Breda
1:39:09
26
Rogier Barendse
Dordrecht
1:39:20
27
Eddy van de Heyning
Gloria
1:39:32
28
Frank Baars
Utrecht
1:39:53
29
Stefan Schoonderbeek
Antwerpen
1:40:08
30
Michel van Meurs
Energie
1:40:56
31
Konan Pruiksma
Breda
1:41:07
32
Marco Sneijers
Prinsenbeek
1:41:07
33
Rob de Rond
Hoogerheide
1:41:37
34
Johan van Wanrooij
Atledo
1:42:03
35
Max van Dorsten
avVN
1:42:29
36
Jelle van den Berg
Bergen op Zoom
1:42:45
37
Tommy Siemerink
Bergen op Zoom
1:42:47
38
Gijs van der Welle
Rotterdam
1:43:08
39
Dennis Van De Pavert
Ridderkerk
1:43:09
40
Hans Huurman
Spado
1:43:35
41
Arjen Zuidweg
Yerseke
1:43:53
42
Mark van Aert
Sprint
1:43:56
43
Raoul Kanters
Groene Ster
1:44:05
44
Joost de Bekker
Breda
1:44:13
45
Ivar Peschke
Prinsenbeek
1:44:20
46
Erwin van der Hulst
Alphen aan den Rijn
1:44:38
47
Frank Tilburgs
Meer
1:44:57
48
Bram Franken
Terheijden
1:45:39
49
Christian Verdaasdonk
Breda
1:45:39
50
Koen Hans
Oisterwijk
1:45:58
51
Wim van Leest
Groene Ster
1:46:16
52
Tiran Sebastien
Delft
1:46:21
53
Jeroen Kok
Sprint
1:46:39
54
Arjan Grooteman
Sprint
1:46:45
55
Jos van Dorp
De Lier
1:46:46
56
Paul de Koning
Maasland
1:46:46
57
Marcel Ligtvoet
Breda
1:46:59
58
Michiel Vermeer
Breda
1:47:13
59
Frank van Mil
Sprint
1:47:14
60
Wessel van Meel
Zevenbergen
1:47:18
61
Bart van Noorden
Yerseke
1:47:24
62
Berry Knibbeler
Scheldesport
1:47:24
63
Freek Aertsen
Son en Breugel
1:47:38
64
Jacco Grinwis
Breda
1:48:18
65
John Snijders
Terheijden
1:49:39
66
Johan van Loon
Geertruidenberg
1:49:42
67
Ron Kant
Altena Road Runners
1:49:53
68
Martijn van den Bosch
Sprint
1:49:55
69
Rene Hoozemans
Breda
1:49:56
70
Barend Groote Schaarsberg
Breda
1:50:02
71
Bert-Jan Bax
Breda
1:50:42
72
Stephan Elst
's Gravenmoer
1:50:45
73
Dave Houghton
Breda
1:50:48
74
Reinout Nanninga
Breda
1:50:52
75
Arijan van Alphen
Oosterhout
1:51:07
76
William van Balkom
Breda
1:51:18
77
Sam Williams
Sprint
1:52:17
78
Anthony O’Reilly
Breda
1:52:20
79
Richard van Koppen
Sprint
1:52:43
80
Roel Klei
Breda
1:52:56
81
Jean-Paul Lokers
Zevenbergen
1:52:57
82
Rogier van Dijk
Breda
1:53:04
83
Mateusz Puskarczyk
Breda
1:53:16
84
Martijn Kegler
Sprint
1:54:10
85
John Snijders
Rotterdam
1:54:30
86
Bjorn van der Heijden
Breda
1:54:36
87
Arno Versteeg
Klundert
1:54:43
88
Tjeerd Talen
Sprint
1:54:58
89
Peter Gerritsen
Maassluis
1:55:00
90
Thomas Creemers
Oisterwijk
1:55:02
91
Tom Hengst
Breda
1:55:02
92
Roelof Woering
Rozenburg Zh
1:55:02
93
Paul Geerts
Zevenbergen
1:55:11
94
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
1:55:55
95
James Stangroon
Halsteren
1:55:55
96
Edwin Vrieselaar
Schoonhoven
1:56:04
97
Sam Eyking
Poortugaal
1:56:05
98
Frank van Rijthoven
Loopgroep Goirle
1:56:07
99
Marc van Eijck
Waterweg
1:56:21
100
Rob Schoones
Maassluis
1:56:21
101
Mark Kottmann
Rotterdam
1:56:46
102
Rob van der Varst
Bergschenhoek
1:56:46
103
Ruud Verhoeve
Breda
1:57:02
104
Gerjan den Ouden
Breda
1:57:15
105
Rene van der Sijde
Breda
1:57:23
106
Ruud Wessels
Waterweg
1:57:28
107
Peter Fortuin
Waterweg
1:57:28
108
Wichert Put
De Koplopers
1:57:31
109
Frenk van der Vliet
De Koplopers
1:57:31
110
Tom Goddijn
Sprint
1:57:38
111
Steven Creutzburg
Sprint
1:57:47
112
Willem Huijben
Oosteind
1:57:49
113
Gerard Mouw
Scorpio
1:57:50
114
Peter Forbes
Rotterdam
1:57:55
115
Patrick Karremans
Diomedon
1:58:26
116
Joris Haest
Nederlandse Triathlonbond
1:58:30
117
Bernd Klein
Breda
1:58:31
118
De Neel
Breda
1:59:53
119
Startnummer 2304
2:00:10
120
Remco Geirnaert
Breda
2:00:17
121
Frank Coveliers
Breda
2:02:11
122
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
2:02:15
123
Angelo Pico
Raamsdonksveer
2:02:49
124
Marc Delgijer
Prinsenbeek
2:03:02
125
Jochem Westerlaken
Almkerk
2:06:12
126
Ben Hermeler
Sprint
2:12:02
127
Richard de Vroome
Breda
2:14:11
128
Peter van den Thillart
's-Hertogenbosch
2:14:27
129
Pascal Van Zon
Achtmaal
2:16:59
130
Eelco Mens
Meerle
2:18:15
131
Hans Stutvoet
Energie
2:18:51
132
Ed Becude
Spirit Oud Beijerland
2:19:05
133
Jeroen Schuurman
Dordrecht
2:19:17
134
Titus Korving
Sprint
2:26:13
135
Marcel Ruben
Dordrecht
2:28:37
136
Tony van Weers
Sprint
2:29:10
137
Nico de Held
Capelle aan den IJssel
2:31:25
VROUW, TRAIL 12.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurey van den Berge
Flakkee
47:11
2
Sabine van de Reijt
Sprint
49:38
3
Claudia Fasol
Rotterdam
1:00:04
4
Lianne Gronert
Sprint
1:00:58
5
Marianne Bom
Breda
1:01:10
6
Danielle Keijzers
Sprint
1:03:43
7
Nadine Simoen
Rotterdam
1:04:06
8
Anouk Joziasse
Breda
1:04:34
9
Saskia Gröninger
Oosteind
1:04:37
10
Jenet Donker
Meppel
1:04:38
11
Berteke de Jong
Rotterdam
1:04:41
12
Ilse van de Zande
Goirle
1:05:03
13
Hanneke Kleemans
Breda
1:05:19
14
Nicole van der Burgh
Rotterdam
1:06:08
15
Marjolein Elderson
Breda
1:06:35
16
Fenna Meurer
Breda
1:06:47
17
Katariina Peltonen
Breda
1:07:41
18
Hanneke Bakkum
Sprint
1:07:48
19
Brigitte Hoogendoorn
Rotterdam
1:07:49
20
Monique Bourgondien
Dorst
1:07:59
21
Auke Deunk
Breda
1:08:07
22
Henneke Boon
Breda
1:08:23
23
Lisanne de Laat
Breda
1:08:26
24
Sannerijn Jansen
Utrecht
1:08:31
25
Karen Roovers
Sprint
1:08:36
26
Hanneke van Oijen
Breda
1:08:39
27
Marianne Niemantsverdriet
Sprint
1:08:45
28
Naomi Stekelenburg
Rotterdam
1:08:51
29
Sanne van Riel
Oisterwijk
1:09:27
30
Kathy Joosen
Breda
1:11:37
31
Sarissa de Leeuw
Prinsenbeek
1:11:38
32
Sabinen van Schilt
Halsteren
1:12:03
33
Jolie Roodenburg
Oosterhout Nb
1:12:35
34
Anouk Damen
Schipluiden
1:12:36
35
Nadia Davoudi
Eindhoven
1:12:49
36
Ellen Floris
Sprint
1:12:52
37
Inge Otten
Sprint
1:12:54
38
Catharina Jongmans
Heijningen
1:13:09
39
Kristy Jonas
Breda
1:13:27
40
Renske Neele
Sint Philipsland
1:13:32
41
Monica Dekker
Breda
1:13:40
42
Eva van Ierssel
Rijsbergen
1:13:56
43
Gelčne Froklage
Sprint
1:13:59
44
Ageeth van Rees
Dordrecht
1:14:08
45
Flore Meijer
Breda
1:14:15
46
Marieke Kuijldn
Stampersgat
1:14:23
47
Esther Arts
Terheijden
1:14:27
48
Julia Spaan
Breda
1:14:32
49
Wendie van der Sluis
Breda
1:14:39
50
Esther Overeem
Roosendaal
1:14:46
51
Elise Hop
Terheijden
1:14:55
52
Jeannette vd Bovenkamp
Prinsenbeek
1:15:18
53
Maaike van Bueren
Prinsenbeek
1:15:20
54
Sandra van Hooff
Sittard
1:15:29
55
Jenneke Krijger
Sprint
1:15:56
56
Tessa de Winter
Ulvenhout
1:15:58
57
Marja Ellen Verhoef
Vlaardingen
1:16:11
58
Kim Wolthof
Sprint
1:16:12
59
Auke van Opstal
Sprint
1:16:16
60
Ria Schalk
Prinsenbeek
1:16:26
61
Anne_Mieke Don
Sprint
1:16:33
62
Maaike van den Borne
Breda
1:16:34
63
Marloes Hendrickx
Etten-Leur
1:16:37
64
Hendrine Kalkman
Breda
1:17:00
65
Inge van de Laar
Sprint
1:17:12
66
Laurette van Ham
Breda
1:17:12
67
Monique Buster
Sprint
1:17:12
68
Jolanda Schuerman
Goirle
1:17:39
69
Diede Huver
Breda
1:17:43
70
Leontien den Braber
Sint Philipsland
1:18:52
71
Manouk Verhage
Sint Philipsland
1:18:53
72
Monique Brabers
Rotterdam
1:19:11
73
Marike Bruinsma
Capelle aan den IJssel
1:19:11
74
Danielle Gillissen
Dordrecht
1:19:21
75
Moniek Van Aert
Chaam
1:19:33
76
Masja Roselaar
Chaam
1:19:33
77
José van Meel
Breda
1:20:21
78
Renate Kranenburg
Breda
1:20:23
79
Izabela Budzan
Rijen
1:21:29
80
Roos Maris Spekman
Roosendaal
1:22:18
81
Angela Neggers-Palotás
Road Runners Etten-Leur
1:23:56
82
Sylvia Vermeulen
Rotterdam
1:25:09
83
Sabrina Utech
Woerden
1:30:47
84
Christine Kant
Dussen
1:32:55
85
Sanne Robben
Breda
1:35:46
86
Kirsty Lochten
Breda
1:35:46
87
Judith Geerts
Sprint
1:36:33
88
Jasmijn Van Der Mast
Meerle
1:39:59
MAN, TRAIL 12.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Geertsen
Kalmthout
45:14
2
Erwin Schuurbiers
Bergen op Zoom
46:18
3
Tom Michielsen
Gloria
46:48
4
Ward van Roy
België
47:04
5
Sven Vermeulen
Dynamica
47:13
6
Marijn Wouters
Utrecht
47:29
7
Ruerd Nauta
Sprint
47:48
8
Kees de Winter
Rotterdam Atletiek
49:31
9
Jan van de Noort
Groene Ster
50:09
10
Dennis Haverkamp
Breda
51:19
11
Bas van Steijn
Oosterhout Nb
51:43
12
Roelof Hoogstrate
Breda
51:55
13
Sean McKeown
Terheijden
52:10
14
Sebi den Breejen
Rotterdam
52:29
15
Grzegorz Libert
Rijen
53:14
16
Bram van den Broek
Breda
53:41
17
Hans de Graaf
Duiven
53:50
18
Cor Hamels
Hendrik-Ido-Ambacht
54:13
19
Gian Ligtvoet
Made
54:18
20
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
54:24
21
Leon Sleven
Bavel
54:36
22
Thomas Mol
Breda
54:58
23
Sander Pleijte
Breda
54:58
24
Dirk Cales
Wouw
55:13
25
Jan-Jaap van Dorst
Gilze
55:19
26
Startnummer 1392
55:35
27
Jeroen van der Stokker
Rotterdam Atletiek
56:52
28
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
57:29
29
Ralph van Emmerik
Breda
57:53
30
Tom van Lit
Breda
57:56
31
Hens Koreman
Atledo
57:58
32
Maikel Kokx
GVAC
58:00
33
Gertjan Kreun
Zwijndrecht
58:02
34
Manolis Geldermans
Lopersgroep Deurne
58:03
35
Hans Dielissen
Sprint
58:05
36
Jeroen Markusse
Dordrecht
58:23
37
Marijn Markusse
Dordrecht
58:48
38
JW van Bueren
Prinsenbeek
58:55
39
Thijs Imandt
Bergen op Zoom
59:35
40
Dennis Groeneveld
Terheijden
59:55
41
Paul de Man
Rotterdam
1:00:26
42
Bart van Rooij
Dordrecht
1:00:27
43
Henk Kiffen
Megen
1:00:34
44
Kenneth Oppermans
Breda
1:01:11
45
Arjen van Keulen
Breda
1:01:29
46
Jaap Majoor
Sprint
1:01:30
47
Paul Mol
Etten-Leur
1:01:32
48
Jim van Damme
Breda
1:01:43
49
Marc Goossens
Breda
1:01:53
50
Jeffrey Laflamme
Sprint
1:01:57
51
Jeroen de Graauw
Dorst
1:02:07
52
Mario van der Heijden
Breda
1:02:23
53
Taco van Gerven
Rotterdam
1:02:26
54
Cees Biemans
Breda
1:02:46
55
Rik Verhoeven
Breda
1:02:53
56
Ronnie de Rooij
Oudenbosch
1:03:00
57
Martijn Koster
Prinsenbeek
1:03:27
58
Olaf Linders
THOR
1:03:31
59
Wim Stolk
Oisterwijk
1:03:38
60
Jeroen Timmers
Breda
1:03:40
61
Bram Plomp
Hoeven
1:03:42
62
Bas Augustijn
Oisterwijk
1:03:51
63
Bob van der Hulst
Breda
1:03:55
64
Jan Keijzers
Sprint
1:04:00
65
Richard Lange
's-Gravenzande
1:04:04
66
Jan Lips
Breda
1:04:09
67
Karsten Helmons
Steenbergen Nb
1:04:10
68
Henk van de Kamp
Oss '78
1:04:30
69
Eric van der Knaap
Breda
1:04:34
70
Steven Tuijp
Hoogstraten
1:04:56
71
Sean Verhage
Prinsenbeek
1:05:44
72
Boudewijn Stumpe
Breda
1:05:45
73
Rick Christianen
Prinsenbeek
1:06:00
74
Matthijs Prudhomme
Rotterdam
1:06:09
75
Erik Venrooy
Rotterdam
1:06:09
76
Erick Patist
Chaam
1:06:47
77
Ronald Gallé
Made
1:07:12
78
Toine Dingemans
Sprint
1:07:24
79
Florenz Oomens
Breda
1:07:28
80
Leon van Os
Alphen aan den Rijn
1:07:47
81
Thijs Kalkhoven
Eindhoven
1:08:02
82
Jeroen van Hoof
Tilburg
1:08:23
83
Hendrik Post
Terheijden
1:08:25
84
Pim Elshout
Sprint
1:08:49
85
Peter Hekker
Sprint
1:09:24
86
Laurens de Groot
Rotterdam
1:09:27
87
Ferry Schoenmakers
Prinsenbeek
1:09:31
88
Rene de Vries
Breda
1:09:35
89
Robert Rastovac
Breda
1:10:04
90
Brian Burgler
Oosterhout Nb
1:11:48
91
Pim van den Hoven
Oosterhout Nb
1:11:51
92
Ron de Vet
Chaam
1:12:26
93
John van Drunen
Almkerk
1:12:40
94
Lars van der Vorst
Breda
1:12:57
95
Rik van Odenhoven
Heijningen
1:13:09
96
Willem van Hooijdonk
Breda
1:14:09
97
Michiel van Ierssel
Rijsbergen
1:14:30
98
Hein IJpelaar
Teteringen
1:14:40
99
Rob Scholtens
Tilburg
1:14:41
100
Bart Ensing
Prinsenbeek
1:14:43
101
Tjeerd Langstraat
Rotterdam
1:14:45
102
Martin Paulus
Haarlem
1:15:05
103
Haakon Huikeshoven
Breda
1:15:10
104
Peter Verton
Terheijden
1:15:16
105
Startnummer 1373
1:16:12
106
Paul de Ruijg
Sprint
1:17:12
107
Nick Rook
Zwijndrecht
1:17:22
108
Jeroen Geboers
Dordrecht
1:17:22
109
Ad vd Griend
Zuid-Beijerland
1:20:04
110
Bjorn Larsson
Breda
1:20:23
111
Remco Gillissen
Dordrecht
1:20:24
112
Daan Aufenacker
Oud Gastel
1:29:11
113
Ruud Indemans
Woerden
1:32:03
114
Koos Geerts
Sprint
1:36:33
115
James Ernst
Sprint
1:40:00
116
Remco Olden
Tilburg
1:51:03
VROUW, CANITRAIL 23 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny Kiffen
Megen
1:51:10
2
Joke Schoenmakers
Vorstenbosch
1:51:22
3
Jenke Labots
Noordwijkerhout
2:01:41
4
Berlynda Westerman
Werkendam
2:04:04
5
Cecile Mestrini van Waes
Rijen
2:04:08
6
Ramona Franken
Dordrecht
2:04:11
7
Dorethea Bil
Rozendaal
2:08:41
8
Yvette Heijboer
Moerkapelle
2:11:02
MAN, CANITRAIL 23 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charles van Hooff
Sittard
1:35:39
2
Daniel Elst
Klein Zundert
1:55:55
3
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
1:57:55
4
Tim van Waes
Rijen
2:04:11
5
Simone Matarazzi
Zoetermeer
2:10:59
6
Jeroen Litjens
Dordrecht
2:15:18
7
Cyriaque Steenaert
Made
2:15:19
VROUW, CANITRAIL 12.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tine Beele
Nistelrode
1:01:22
2
Marianne van der Meulen
's-Gravendeel
1:01:28
3
Anouk van der Werf
Raamsdonksveer
1:01:30
4
Lise Holtappels
Diepenbeek
1:01:44
5
Christel Vorselaars
Hilvarenbeek
1:10:46
6
Claudia Luyten
Prinsenbeek
1:11:55
7
Iris Koopmans
's-Gravenhage
1:12:02
8
Angelique Lagerwerf
Zevenbergen
1:13:15
9
Lynn Pieters
Dordrecht
1:13:15
10
Francien Verheijen
Ulicoten
1:13:20
11
Conny Bravenboer
Sirjansland
1:23:10
12
Ilse Hanenberg
Oude-Tonge
1:23:30
13
Anneke van der Reijken
Schiedam
1:24:14
14
Shelly de Jong
Wateringen
1:25:52
15
Hanim Deveci
Rotterdam
1:25:53
16
Moniek Kingma Schippers
avVN
1:28:20
17
Kaia looren de Jong
Rotterdam
1:31:37
18
Iris Jansen-Stienen
Schiedam
1:31:38
19
Nicolette Seelaar
Rotterdam
1:31:41
20
Vera Nugteren
Hazerswoude-Dorp
1:31:51
21
Denise Koenraadt
Kruisland
1:59:48
22
Renate Hack
Kruisland
1:59:48
MAN, CANITRAIL 12.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Laseroms
AVO 1983
49:51
2
Paul van de Wouw
Oosterhout Nb
50:16
3
Heddie Nieuwdorp
AV '56
50:20
4
Bastiaan van Dongen
Dongen
1:00:57
5
Gerben van den Bogaard
Oss
1:03:55
6
Marcel Huygens
Zwijndrecht
1:10:54
7
Gerard Van Wijk
Ooltgensplaat
1:11:55
8
Marcel Cromsigt
Oss '78
1:13:12
9
Maarten Oostendorp
Breda
1:13:12
10
Edrie Verheijen
Ulicoten
1:13:16
11
Rogier Monne
Veenendaal
1:19:03
12
Gerrit Stuurman
Nieuwerkerk
1:23:38
13
Roelof van der Steen
Rotterdam
1:24:40
14
Stefan Hulsing
Schiedam
1:31:29
VROUW, BEDRIJVENLOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingeborg Duijts
Netvlies internetdiensten
28:11
2
Marie-José Klerks
Netvlies internetdiensten
35:28
MAN, BEDRIJVENLOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van den Dungen
Bluekens Truck en Bus B.V
19:41
2
Robbert Stallman
Netvlies internetdiensten
20:33
3
Robbert Hertocs
Bluekens Truck en Bus B.V
22:06
4
Jelmer de Maat
Netvlies internetdiensten
22:11
5
Corne Hagenaars
Bluekens Truck en Bus B.V
22:37
6
Hugo Leijdekkers
Netvlies internetdiensten
23:43
7
Martijn van Hoof
Netvlies internetdiensten
24:40
8
Jeroen Thoolen
Netvlies internetdiensten
25:57
9
Daan de Korte
Netvlies internetdiensten
28:10
10
Mike Bogaers
Bluekens Truck en Bus B.V
29:11
11
Terence de Ronde
Bluekens Truck en Bus B.V
30:34
www.uitslagen.nl
30-01-2019 12:18