Uitslagenlijst 3e jeugdcross competitie

Wieringerwerf - Zaterdag 26 januari 2019

JJA, JJA 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smilda
Hera
18:22
2
Joep Welsch
AV Castricum
19:08
3
Teun Beers
NOVA
19:39
4
Lars Thodé
AV Castricum
20:49
JJB, JJB 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Hooijberg
AV Edam
19:47
2
Aike van der Lei
AV Edam
19:47
3
Twan Deumers
Lycurgus
19:57
4
Roelf de Mooij
Hera
22:21
5
Lars Bos
Hylas
22:35
6
Mika van der Lei
AV Edam
26:24
7
Timothy Mulder
NEA Volharding
28:09
8
Gijs Buwalda
Wieringermeer
29:31
9
Justin Hoek
SAV
31:25
MJA, MJA 3000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Been
AV Castricum
12:04
2
Cheryl Konijn
AV Castricum
12:15
3
Noa Zoon
Noordkop
12:31
4
Ilse Kamphuis
AV Castricum
13:31
5
Mirjam van Enkhuizen
Wieringermeer
15:23
MJB, MJB 3000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Mast
NEA Volharding
11:31
2
Manon Verdonck
AV Edam
12:12
3
Annika Boogaard
SAV
12:23
4
Richelle Kanis
AV Castricum
13:03
5
Pien Frederiks
SAV
13:20
6
Selma Heijdra
AV Castricum
15:21
JJC, JJC 3500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ioann Lobles
Noordkop
13:45
2
Wesley Steenbakker
Lycurgus
14:05
3
Lars Beukers
Hera
14:17
4
Milo Dekker
AV Castricum
14:19
5
Stef Beerepoot
Hera
14:28
6
Ymme van Komen
Hollandia
14:39
7
Thijs ten Bruggencate
Hera
14:42
8
Sil van den Berg
NOVA
14:49
9
Sander Buikman
AV Edam
14:53
10
Sicco Deurloo
Hollandia
14:57
11
Wesley van Huijksloot
SAV
15:00
12
Lennart Boogaard
Hera
15:05
13
Mart Pronk
NOVA
15:10
14
Leandro Ouwehand
AV Edam
15:47
15
Jonne Roos
Lycurgus
15:53
16
Gijs Smolenaars
Trias
15:54
17
Max Aalders
Trias
16:13
18
Roene Zwanenburg
Hera
16:33
19
Thomas van Diepen
Hera
16:41
20
Ties Arensman
NEA Volharding
16:47
21
Ryan Weijers
TAS '82
16:50
22
Bendt Koelink
Trias
16:55
23
Thijs Duinmeijer
Trias
20:28
MJC, MJC 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gwinn Steens
NOVA
8:26
2
Tessa van Herp
Lycurgus
8:27
3
Marlotte Vliese
AV Castricum
8:30
4
Franka Holland
AV Castricum
8:36
5
Ella van der Velde
SAV
8:40
6
Robine Hooiveld
SAV
8:42
7
Pipp Pauzenga
AV Castricum
8:44
8
Sascha Kroon
Lycurgus
8:45
9
Ruth Spijker
AV Castricum
8:47
10
Resa Witte
Trias
8:59
11
Maaike Wiebers
Hollandia
9:01
12
Amber Bakker
Lycurgus
9:07
13
Lieke Radsma
Trias
9:09
14
Cynthia Huis in t Veld
AV Castricum
9:11
15
Juul Schuit
AV Castricum
9:15
16
Tara Koomen
SAV
9:19
17
Jetske Zuurbier
Trias
9:21
18
Yara Wishaupt
AV Castricum
9:28
19
Lisa Arts
AV Castricum
9:36
20
Sam Janna Bleichrodt
Trias
9:54
21
Marits Koning
Trias
10:08
22
Yoni Bas
AV Castricum
10:13
23
Lotte Bierman
Hylas
10:46
24
Marit Schoemaker
ARO '88
10:47
25
Donna Quartel
Noordkop
10:53
JJD2, JJD2 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vasco Mosselman
SAV
7:33
2
Timo Koenen
Lycurgus
8:19
3
Sven van Gelderen
Lycurgus
8:33
4
Nick Tijmstra
Hylas
9:06
5
Vaisel Voorn
Wieringermeer
9:07
6
Liam Hoevers
AV Castricum
9:12
7
Sidney Steens
NOVA
9:23
8
Kevin van Maarschalkerwaard
Lycurgus
9:25
9
Ruben Kok
Hera
9:43
10
Jop Dirkson
Lycurgus
10:05
11
Bram Knijpinga
Lycurgus
10:16
12
Sijmen Ploeg
NOVA
10:20
JJD1, JJD1 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sepp Schulte
AV Castricum
7:44
2
Josh Garrone
NOVA
7:50
3
Rowan de Wit
NEA Volharding
8:02
4
Lars Dekkers
Lycurgus
8:05
5
Mostafa Al-Bayati
NEA Volharding
8:06
6
Matteo Garrone
NOVA
8:07
7
Ties Oosting
Trias
8:09
8
Thijmen van der Burg
Hera
8:17
9
Max Preijer
SAV
8:19
10
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
8:20
11
Eric Juckers
SAV
8:32
12
Nassim el Kasmioui
Lycurgus
8:39
13
Ruben Lahat
Trias
8:41
14
Stijn Kooij
Lycurgus
8:48
15
Jelle Rol
NEA Volharding
8:49
16
Lasse Opdam
AV Castricum
8:54
17
Mike Osendarp
AV Castricum
8:58
18
Youri Schneider
Lycurgus
8:59
19
Tim Posthuma de Boer
Hylas
9:13
20
Cas Battem
Hera
9:15
21
Chris de Groot
Hollandia
9:23
22
Mats Kruijer
Hylas
9:32
23
Felix Tjeertes
NEA Volharding
9:34
24
Mattis Reijmerink
NOVA
9:41
25
Bas Appelman
Trias
9:45
26
Joris van Haaster
AV Castricum
10:17
27
Ilmar Schramp
AV Castricum
10:20
28
Ivan Nillesen
NEA Volharding
10:28
29
Zep van Leeuwen
DOKEV
10:28
MJD2, MJD2 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Braas
SAV
5:40
2
Marit Brand
Hylas
6:12
3
Nienke Mast
NEA Volharding
6:14
4
Lenneke Pettinga
AV Castricum
6:19
5
Brenda de Vos
NEA Volharding
6:26
6
Malin Schouten
Hera
6:30
7
Erzsi Diehl
Lycurgus
6:36
8
Laura Babucci
NEA Volharding
6:37
9
Iris Kleverlaan
AV Castricum
6:43
10
Mila de Bruin
Lycurgus
6:46
11
Tara de Greeuw
Hollandia
6:48
12
Leonie Deumers
Lycurgus
6:50
13
Sennah Bax
Hylas
6:52
14
Famke Nijssen
AV Castricum
7:16
15
Chiméne Ooms
Wieringermeer
7:21
16
Lonneke Berkhout
Lycurgus
7:24
17
Lisa Thomson
AV Castricum
7:35
18
Meis Korshuize
TAS '82
7:36
19
Bente Montezinos Mul
AV Castricum
7:44
20
Eline Zwagemaker
SAV
7:45
21
Megan Voogd
Wieringermeer
8:17
22
Aïsha Buskens
Hera
9:09
MJD1, MJD1 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Sevenhuijsen
Hylas
6:02
2
Ella Klumpenhouwer
SAV
6:11
3
Liz Jonk
AV Edam
6:11
4
Sarah van Exel
Hylas
6:21
5
Lotte Happe
Hera
6:21
6
Susanna Juckers
SAV
6:21
7
Lynn van Vlaanderen
AV Edam
6:28
8
Jasmijn van den Berg
DOKEV
6:33
9
Lois Hooiveld
SAV
6:40
10
Ilse Tol
AV Edam
6:41
11
Sanoë Penha
AV Castricum
6:50
12
Lara van Vuuren
Lycurgus
6:50
13
Emma Simon
Hera
7:17
14
Mireille Ketel
Lycurgus
7:22
15
Nadine Pels
Lycurgus
7:28
16
Layla s'Khairi
AV Edam
7:32
17
Rava de Haan
NEA Volharding
7:50
JPMIN, JM PMINI 850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Petri
Lycurgus
3:45
2
Gillis Willems
Hylas
3:52
3
Brettley Onos
SAV
3:53
4
Djaleesh Anwar-Ali
Trias
3:58
5
Tim Glorie
AV Castricum
4:00
6
Floris Zut
DOKEV
4:02
7
Levi van Wonderen
NOVA
4:03
8
Aeden Maan
Lycurgus
4:04
9
Sieb Baard
Noordkop
4:15
10
Matteo Iyimen
Hera
4:35
11
Joris le Mair
AV Castricum
4:48
12
Jent de Reuver
AV Castricum
4:54
13
Boris Bleeker
NOVA
5:07
14
Mees L'abée
AV Castricum
5:19
15
Ruben van Rijn
Hera
7:00
MPMIN, JM PMINI 850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fay Bergfeld
AV Castricum
3:55
2
Fienne Overtoom
Hera
4:01
3
Sophie Tesselaar
Hera
4:01
4
Fae Tuijn
AV Castricum
4:14
5
Bobbi Meijer
Trias
4:15
6
Elin van der Veldt
Wieringermeer
4:30
7
Liv Kay
Lycurgus
4:37
JPC, JPC 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mees Olie
Lycurgus
4:07
2
Quinten Orij
Hylas
4:15
3
Dario Lezcano
Hylas
4:15
4
Ricardo Zirschkij
SAV
4:16
5
Laurens Rodriquez
NEA Volharding
4:19
6
Kyan Maan
Lycurgus
4:20
7
Lars Lubbers
DOKEV
4:25
8
Valentijn Kleine Koerkamp
Hylas
4:29
9
Max Geldof
Lycurgus
4:36
10
Wout Overwater
Lycurgus
4:42
11
Jasper Castricum
Hera
4:52
12
Steve Ligthart
NOVA
4:59
13
Dylan L'abée
AV Castricum
5:00
14
Jari de Wolf
Hylas
5:10
15
Chris Renooij
Lycurgus
5:11
16
Duuk Snijders
AV Castricum
5:12
17
Vince Spitters
Lycurgus
5:14
18
Tygo Oostmeijer
Hera
5:17
19
Justin Zweekhorst
Hera
5:20
20
Milo Lam
NEA Volharding
5:27
21
Zilvan Koopman
Wieringermeer
5:32
22
Hugo Binkhorst
AV Castricum
5:44
23
Liam Amand
Hylas
5:46
24
Dex de Jongh
Hera
5:52
25
Levi Lam
NEA Volharding
5:54
26
Tygo Wiecherink
Hera
6:04
27
Antonie Brinkman
Lycurgus
6:07
MPC, MPC 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yuna Brouwer
Hera
4:23
2
Julia Boekhout
Lycurgus
4:29
3
Fenna Karregat
AV Edam
4:39
4
Lotte Lienos
Noordkop
4:42
5
Daphne Molenaar
Hollandia
4:49
6
Fien Klein
AV Edam
4:51
7
Annemieke iyimen
Hera
4:55
8
Loulou Martens
AV Castricum
4:55
9
Meike van Tilborg
Lycurgus
4:56
10
Nikki Boekel
NOVA
4:57
11
Sylke Hidding
Hylas
4:58
12
Femm Bruin
NOVA
4:59
13
Fenna Tesselaar
NOVA
5:01
14
Yara van der Werf
Hylas
5:02
15
Jasmine de Haas
SAV
5:06
16
Kaylee Kellenbach
NEA Volharding
5:11
17
Ilse de Waard
AV Castricum
5:15
18
Amela Bahtiri
Lycurgus
5:26
19
Phileine Wiersma
Lycurgus
6:09
JPB, JPB 1250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Poppenk
Trias
4:45
2
Milan Schouten
NOVA
4:56
3
Maxx Blom
DOKEV
5:02
4
Tijn Molenaar
Lycurgus
5:03
5
Stijn de Boer
Lycurgus
5:04
6
Tygo van Rijn
Hera
5:08
7
Aaron de Jong
SAV
5:12
8
Kevin Konijn
NEA Volharding
5:14
9
Tijn van Pruissen
Hylas
5:16
10
Thymo Duijn
Trias
5:17
11
Matthias Tuinman
Hylas
5:17
12
Kris Jacobs
Lycurgus
5:19
13
Kyan Swart
Lycurgus
5:20
14
Tom Koort
Hylas
5:23
15
Dave Gortzak
NEA Volharding
5:24
16
Finn Feenstra
Hera
5:25
17
Stijn Putto
Wieringermeer
5:25
18
Cian Mc Glone
AV Castricum
5:26
19
Mats Elsensohn
Trias
5:28
20
Kjell Oudegeest
AV Castricum
5:33
21
Jelle Hes
Trias
5:34
22
Sascha van Straaten
Trias
5:39
23
Tijs Plak
NOVA
5:40
24
Mike Best
Hera
5:41
25
Gijs Visser
Hera
5:41
26
Mees van der Loo
Hera
5:46
27
Nick Sebastian Koning
Hylas
5:47
28
Hylke Moeskops
Hylas
5:47
29
Elroy Onos
SAV
5:48
30
Liam Verduin
AV Castricum
5:50
31
Noud Sallehart
AV Castricum
5:50
32
Jordy Bottelier
Lycurgus
5:51
33
Skye Sarlemijn
Wieringermeer
6:02
34
Krishna van Kessel
Hylas
6:05
35
Laurens Nibbering
NEA Volharding
6:17
36
Sil Koolen
Wieringermeer
6:21
37
Thijs Goedhart
Wieringermeer
6:25
38
Roan van Heijninge
Hera
6:36
39
Hajo de Vries
NOVA
6:45
40
Tijs Spelbos
AV Castricum
6:58
MPB, MPB 1250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliet Jonk
AV Edam
4:58
2
Cassidy Hilgerink
Hera
5:12
3
Maartje Rol
NEA Volharding
5:13
4
Maya Bijron
NEA Volharding
5:16
5
Resa den Haas
Lycurgus
5:17
6
Ilse Boumans
Hera
5:18
7
Sterre Rotthier
Hylas
5:20
8
Bo de Haas
Hylas
5:32
9
Robyn Besselink
AV Castricum
5:32
10
Yinthe Smit
Lycurgus
5:33
11
Romy van Wonderen
NOVA
5:34
12
Sanne Castricum
Hera
5:39
13
Frederique Meurs
NEA Volharding
5:41
14
Nina Wenners
SAV
5:44
15
Sara Pruiksma
Hera
5:45
16
Eva den Adel
Lycurgus
5:46
17
Neva Berkhof
Hollandia
5:46
18
Lizzy Westhoff
Wieringermeer
5:47
19
Isis de Lange
Lycurgus
5:48
20
Femke Feddema
Hylas
5:49
21
Sara de Waard
AV Castricum
5:49
22
Kim de Greeuw
Hollandia
5:53
23
Tamara Lautenschutz
AV Edam
5:55
24
Jasmijn Kloek
AV Castricum
5:56
25
Pien Koenen
Lycurgus
5:59
26
Esmee Rustenburg
SAV
6:00
27
Joella de Boer
Lycurgus
6:01
28
Yenthe Zonneveld
Hylas
6:08
29
Donna Majoor
Noordkop
6:15
30
Eva Sevenhuijsen
Hylas
6:23
31
Sophie Zuidema
Wieringermeer
6:27
32
Tessa Zwaanenburg
Hera
6:55
33
Lieke Bot
Hera
7:05
34
Indy van Kleef - Denneman
Hera
7:19
35
Veerle Bierman
Hylas
7:39
36
Anna Bruijn
Hera
7:50
JPA1, JPA1 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
6:00
2
Florian Rijks
Trias
6:01
3
Tije Jillings
Hera
6:18
4
Luuk de Haas
Hylas
6:18
5
Espen van der Welle
NOVA
6:22
6
Sven de Haas
SAV
6:29
7
Timo Hensen
Hylas
6:31
8
Sam Pronk
NOVA
6:33
9
Sil Kramer
Hera
6:36
10
Bram Stapel
Lycurgus
6:37
11
Thijs Radder
Lycurgus
6:40
12
Tom Brouwer
Trias
6:45
13
Dex Kay
Lycurgus
6:49
14
Gijs Kant
Lycurgus
6:50
15
Luuk Zwanenburg
Hylas
6:51
16
Cas Weijs
Lycurgus
6:54
17
Tom Bachmohr
Hylas
6:56
18
Sam Glorie
AV Castricum
6:56
19
Gijs van den Hoek
Lycurgus
7:00
20
Jitte Kooij
Hylas
7:00
21
Noah Beentjes
AV Castricum
7:01
22
Mats Venselaar
AV Castricum
7:04
23
Yassine Anwar-Ali
Trias
7:12
24
Wout Wieringa
AV Castricum
7:17
25
Samuel Möhlmann
AV Castricum
7:21
26
Lieuwe Andringa
Lycurgus
7:25
27
Finn Zoutzeling
Noordkop
7:30
28
Lars Schramp
AV Castricum
7:31
29
Jord Stuijt
NOVA
7:31
30
Luuk van der Bunt
AV Castricum
7:36
31
Luke Schuit
NOVA
7:41
32
Vennes de Bont
Hylas
7:41
33
Gert Groot
Hera
7:49
34
Stein Ruarus
Hera
7:57
35
Wout Boekel
NOVA
8:16
36
Bram Wiecherink
Hera
8:45
MPA1, MPA1 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenna van Wijk
Lycurgus
5:51
2
Tess de Weger
Lycurgus
5:58
3
Britt Molenaar
Lycurgus
6:10
4
Femke Hidding
Hylas
6:21
5
Gigi Martens
AV Castricum
6:22
6
Aimee Rood
Lycurgus
6:26
7
Eva Boumans
Hera
6:35
8
Malou Jørgensen
AV Edam
6:42
9
Kris Hoogeland
Hylas
6:43
10
Fien Plak
NOVA
6:43
11
Lisa van Kooten
DOKEV
6:44
12
Florine Renooij
Lycurgus
6:50
13
Ella Mentjens
DOKEV
6:56
14
Sophie Oversteegen
Lycurgus
7:06
15
Leila Smits
Noordkop
7:08
16
Eva Snoek
Wieringermeer
7:08
17
Sofia Bloothoofd
Trias
7:14
18
Esmay van Wonderen
NOVA
7:15
19
Jill Bruin
NOVA
7:21
20
Brechtje Hermsen
Trias
7:24
21
Iris Vonk
Wieringermeer
7:25
22
Ise van Taanom
Lycurgus
7:26
23
Lauretta Donker
NEA Volharding
7:30
24
Evi Drommel
AV Castricum
7:35
25
Elin Binkhorst
AV Castricum
7:45
26
Fleur van der Schaaf
Wieringermeer
7:45
27
Zoey Bakker
NEA Volharding
7:50
28
Britt Borgman
AV Edam
7:51
29
Emma Ketel
Lycurgus
7:52
30
Pleun Goed
TAS '82
7:59
31
Suus Kruijer
NOVA
8:12
32
Maartje Wit
AV Castricum
8:24
33
Angelina Farkas
Hera
10:01
JPA2, JPA2 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boet van Hove
Trias
5:41
2
Tijs Witte
Trias
5:49
3
Biek Komen
Hylas
6:00
4
Sven van Loon
TAS '82
6:12
5
Bam Papavoine
Lycurgus
6:12
6
Jeepe Daas
Lycurgus
6:15
7
Ramon Groot
TAS '82
6:16
8
Bandi Leijen
AV Castricum
6:16
9
Tim Lienos
Noordkop
6:20
10
Ivar Kalf
Lycurgus
6:20
11
Manuel Cronie
Trias
6:23
12
Thijmen de Gier
Hylas
6:32
13
Sven Mulder
Hylas
6:33
14
Gillion van den Bosch
Lycurgus
6:34
15
Bodey van Oosten
Lycurgus
6:45
16
Thijn Bakker
Lycurgus
6:47
17
Kasper Zweers
Lycurgus
6:48
18
Robin Fictoor
Hera
6:49
19
Ties Overtoom
Hera
6:52
20
Kees Kruijer
NOVA
6:52
21
Noud van Saase
AV Castricum
6:52
22
Pieter Bron
NEA Volharding
6:53
23
Jens Elsensohn
Trias
6:57
24
Koen van de Beek
Lycurgus
7:05
25
Geert Beukers
AV Castricum
7:08
26
Imme de Reuver
AV Castricum
7:09
27
Björn van Heijninge
Hera
7:11
28
Aiden Voskuilen
NOVA
7:14
29
Tim Gortzak
NEA Volharding
7:14
30
Bjorn Schneider
Lycurgus
7:20
31
Brent Wehnes
Lycurgus
7:21
32
Kris Onda
Hera
7:26
33
Jay van Wanrooij
NEA Volharding
7:27
34
Thijs overtoom
Hera
7:28
35
Luuk Reurts
AV Castricum
7:29
36
Wobbe Bleeker
NOVA
7:30
37
Jan Nijssen
Hylas
7:31
38
Kevin Bruin
DOKEV
7:39
39
Gijs Schouten
Hollandia
7:40
40
Thijs Overwater
Lycurgus
7:56
41
Kai Boldewijn
Lycurgus
8:01
42
Maurits Nibbering
NEA Volharding
8:12
43
Joey Wempe
Lycurgus
8:19
44
Jens de Heer
Hera
8:45
45
Aydan Hopster
Lycurgus
9:51
MPA2, MPA2 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoë Hoebe
Trias
6:00
2
Sterre Kuipers
AV Edam
6:01
3
Fiene Jonk
AV Edam
6:04
4
Eliane Meurs
NEA Volharding
6:22
5
Jonna Brommer
Hylas
6:24
6
Amy Tijmstra
Hylas
6:24
7
Wendy Tijmstra
Hylas
6:28
8
Isa de Groot
Hylas
6:28
9
Sanne Vader
DOKEV
6:29
10
Maria Di Persio Nunez
Hylas
6:33
11
Rosalie ten Bruggencate
Hera
6:36
12
Nora de Rijk
AV Edam
6:37
13
Lieve Keppel
NOVA
6:38
14
Bregt Hopman
NOVA
6:52
15
Katja Lautenschutz
AV Edam
6:58
16
Janet de Leeuw
Lycurgus
7:01
17
Suze-Anne Molenaar
NOVA
7:02
18
Tara Grootes
Lycurgus
7:06
19
Saar Warger
AV Edam
7:07
20
Kim Duin
Hera
7:07
21
Emma Beentjes
Lycurgus
7:08
22
Tess Munts
Hera
7:08
23
Anouk Rummens
Hera
7:12
24
Delilah Hilgerink
Hera
7:31
25
Bente Denneman
AV Castricum
7:34
26
Nikki Bot
Hera
7:37
27
Janiek van Tilborg
Lycurgus
7:43
28
Bloem Berkhout
Hera
7:49
29
Amy Louise Bakker
Hylas
7:49
30
Emma Bos
Hollandia
8:29
31
Suzette Berkhout
Lycurgus
8:51
32
Youssra s'Khairi
AV Edam
9:36
33
Suraya Buskens
Hera
9:54

Opmerking over de uitslag: woc@avwieringermeer.nl
iPICO tijdregistratie: woc@avwieringermeer.nl
www.uitslagen.nl
26-01-2019 23:07