Uitslagenlijst Crosscompetitie voorronde Zuid

Amersfoort - Zaterdag 26 januari 2019

JA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Timmerman
Clytoneus
19:53
2
Jelle van der Schoot
U-Track
20:05
3
Daan Kothman
Altis
20:29
4
Stef Ploeg
Pijnenburg
21:10
5
Sybren Kiewiet
Hellas
22:01
6
Lennert Oosterbaan
Altis
22:16
7
Faas van der Ven
Triathlon
22:33
8
Wessel Terpstra
BAV
23:07
9
Joris Luczak
BAV
24:18
JB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Wild
Hellas
19:01
2
Max van Liempdt
Almere '81
20:00
3
Pablo Velt
Atverni
20:25
4
Yordi Druijff
Triathlon
20:25
5
Danil Vink
U-Track
20:28
6
Viggo Parol
Triathlon
20:34
7
Stijn Verheij
U-Track
20:35
8
Pepijn Orom
Hellas
20:50
9
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
21:52
10
Anton van Triest
Clytoneus
22:09
11
Yafet Yewhanes
Triathlon
22:13
12
Djimon de Groot
Almere '81
22:22
13
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
22:59
14
Remco Martens
BAV
23:31
15
Luuk van Eden
Spirit Lelystad
23:47
16
Joppe Bakker
Clytoneus
23:47
17
Justin Lagadeau
Altis
23:48
18
Jorg Bomas
Altis
23:50
19
Jelle Swaanen
Altis
23:50
20
Eric Glas
Spirit Lelystad
24:49
21
Ivo van der Harst
Altis
24:54
22
Roy Meurs
Atverni
24:54
23
Martijn Timmerman
Clytoneus
25:38
24
Tim IJsseldijk
Altis
25:38
25
Bart Huizinga
Altis
28:03
26
Koen Overbeek
Altis
28:06
27
Jeroen Visser
Atverni
28:15
MA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelief Kok
Triathlon
13:23
2
Sanne de Ruiter
Clytoneus
13:24
3
Anne Geytenbeek
U-Track
14:04
4
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
14:08
5
Nadine de Vries
Clytoneus
15:09
6
Gabriela Riebeek
Almere '81
15:24
7
Liza van de Vooren
Hellas
15:36
MB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hieke van Rijnsoever
Hellas
14:41
2
Ines van den Berg
U-Track
14:51
3
Christine de Waal
Hellas
15:32
4
Noor Schepers
Altis
15:33
5
Sabien Hilhorst
BAV
16:17
6
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
16:22
7
Marit Jansons
Triathlon
16:38
8
Emma van de Beek
BAV
16:46
9
Pien Kempe
Altis
17:59
10
Kaixin Tensen
Triathlon
18:35
JC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pablo van Hoorn
Altis
13:12
2
Jarik van de Mast
Altis
13:35
3
Rick van der Meer
AV Zeewolde
14:15
4
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
14:16
5
Lars Molenkamp
Almere '81
14:30
6
Jonah Broer
Triathlon
14:46
7
Iker Bruggink
Phoenix
14:51
8
Senna Kampinga
AV Zeewolde
14:58
9
Jonas Kole
Altis
15:07
10
Oscar Meijer
Altis
15:14
11
Joris IJzinga
Altis
15:15
12
Nathan Houwaard
Triathlon
15:19
13
Marijn van der Harst
Altis
15:23
14
Finn van der Maas
Fit
15:25
15
Mats Medema
Altis
15:32
16
Hugo van Westerneng
Triathlon
15:37
17
Sven Kroon
Almere '81
15:38
18
Pim Zeeman
Hellas
15:39
19
Jip van der Kieft
Altis
15:40
20
Bas van Groenestein
Almere '81
15:53
21
Thomas Schols
Atverni
15:56
22
Pier van der Ploeg
Triathlon
15:58
23
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
16:00
24
Koen van Eden
Spirit Lelystad
16:09
25
Arvid Jansons
Altis
16:10
26
Luc Nederpel
Atverni
16:11
27
Dat de Kiefte
Phoenix
16:36
28
Floris van Schagen
Triathlon
16:36
29
Koen Bijlsma
AV Zeewolde
16:43
30
Jesse van de Beek
BAV
16:50
31
Sem Kleijne
Fit
17:05
32
Yuri Stolk
Pijnenburg
17:22
33
Ilja van Ekkendonk
Altis
17:30
34
Mats Roskamp
BAV
17:35
35
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
17:38
36
Kevin Weerdenburg
Altis
17:56
37
Jesse van der Veen
Triathlon
17:56
38
Tobias Favier
Altis
18:11
39
Remy Vink
Altis
18:12
40
Tijmen Hoogendoorn
BAV
18:17
41
Boris van de Beek
Fit
18:18
42
Lars Thijssen
Atverni
18:25
43
Ivo Rots
Altis
18:43
44
Gijs Broere
Triathlon
19:01
45
Jan Spekman
Hellas
20:09
46
Kenan van der Kooij
Altis
21:01
47
Marten Krikken
Pijnenburg
21:14
48
Storm Schifflers
Clytoneus
21:42
49
Mitchel van Dam
AV Zeewolde
22:16
50
Lars Bgels
Altis
23:04
51
Tim van Weering
BAV
23:33
MC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Veltman
Almere '81
8:53
2
Emma Landman
Triathlon
9:01
3
Luna Zimnik
Clytoneus
9:07
4
Karlijn Mesman
Atverni
9:08
5
Anniek van Triest
Clytoneus
9:11
6
Eva Kroon
Altis
9:13
7
Marlot Groeneweg
Altis
9:30
8
Nora Stemerding
Triathlon
9:38
9
Lidewij Boddeke
Hellas
9:40
10
Iris Turksema
Spirit Lelystad
9:43
11
Marinka Schuurman
Altis
9:58
12
Katya Stappers
Altis
10:05
13
Myrthe Vernooij
Altis
10:06
14
Maartje Rinsema
Altis
10:07
15
Febe Bakker
BAV
10:11
16
Berber Schaap
AV Zeewolde
10:13
17
Emma Swaanen
Altis
10:13
18
Jolijn Stemerdink
Triathlon
10:22
19
Elieke Kars
AV Zeewolde
10:24
20
Lena Broere
Triathlon
10:25
21
Lotte van der Worp
U-Track
10:31
22
Myrthe Martens
Altis
10:34
23
Elin Kruizenga
Altis
10:37
24
Janna de la Croix
Triathlon
10:40
25
Pip Verschuijten
Altis
10:41
26
Rilana Duynstee
Spirit Lelystad
10:44
27
Nora Kwakman
Triathlon
10:46
28
Robin van der Have
Altis
11:05
29
Lotte Stam
Altis
11:06
30
Rene van de Mast
Altis
11:07
31
Inez Bosker
Altis
11:12
32
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
11:16
33
Anouk Wegerif
Pijnenburg
11:25
34
Donna Schomaker
Altis
11:26
35
Joyce Bakker Schut
Triathlon
11:32
36
Erica de Lange
Spirit Lelystad
11:35
37
Noor Uyt den Bogaard
Altis
11:36
38
Hanna Latour
Triathlon
11:39
39
Floor den Heijer
Pijnenburg
11:43
40
Elise Hamberg
Pijnenburg
11:44
41
Sophie de Graaf
Pijnenburg
11:49
42
Eva Schrooten
Altis
12:01
43
Isabel Kerstholt
Altis
12:17
44
Estelle Hurts
Atverni
12:21
45
Lieke Bakker
Triathlon
12:21
46
Keziah Orie
Altis
12:37
47
Dagmar Schepers
Altis
12:42
48
Indyra Jonkers
Triathlon
12:46
49
Danne Teeuwisse
Triathlon
12:50
50
Anika van der Wolf
Altis
12:58
51
Lieke Koene
Altis
13:01
52
Ynske van de Poll
Altis
13:04
JD2, JONGENS JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Post
Altis
8:27
2
Sam de Wild
Hellas
8:36
3
Rhune van Doorn
Triathlon
8:37
4
Niels Hulsman
Altis
8:43
5
Harm Welleweerd
Hellas
8:50
6
Thom van der Leest
Altis
8:55
7
Finn van Ek
Hellas
8:57
8
Rick Snijder
Triathlon
9:17
9
Bruno Stoon
U-Track
9:23
10
Rogier Groeneweg
Altis
9:26
11
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
9:26
12
Wytze de Jong
Fit
9:28
13
Floris van der Vijgh
Hellas
9:42
14
Stijn Beverwijk
Triathlon
9:44
15
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
9:45
16
Ryan van Oudheusden
Hellas
9:45
17
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
9:47
18
Sven Huijnen
Altis
9:50
19
Philip Walraven
Altis
9:51
20
Theun Blommers
Pijnenburg
9:52
21
Aaron Grul
Phoenix
9:59
22
David Zwaal
Phoenix
10:00
23
Edward Dijkstra
Fit
10:04
24
Finn van der Es
AV Zeewolde
10:04
25
Sjoerd van Solinge
U-Track
10:05
26
Timo Laseur
Altis
10:19
27
Ard de Jong
Altis
10:21
28
Kian Schouten
Fit
10:22
29
Boris Hermsen
Atverni
10:31
30
Jan Pieter de Waal
Hellas
10:38
31
Giel Sportel
Altis
10:44
32
Tibbe Moro
Altis
10:45
33
Finn Mesker
Phoenix
10:48
34
Jenson de Groot
Almere '81
10:51
35
Lucas Pasker
Altis
11:08
36
Jesse Hoogendijk
Altis
11:12
37
Jacob van Alstein
Fit
11:19
38
Marijn Keswiel
Pijnenburg
11:22
39
Merlijn van Urk
Altis
11:26
40
Joran Pijl
Altis
11:26
41
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
11:53
42
Julian Kriek
AV Zeewolde
11:58
43
Huub Olde Dubbelink
Altis
12:18
44
Guus Roskamp
BAV
12:40
JD1, JONGENS JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sybe van Dijk
U-Track
8:56
2
Teun Merckx
Almere '81
9:08
3
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
9:17
4
Benjamin Gtte
Triathlon
9:18
5
Jente van Geest
Altis
9:21
6
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
9:23
7
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
9:30
8
Koray Yandi
Almere '81
9:35
9
Arvin Bronder
Altis
9:38
10
Guus Boorsma
Altis
9:47
11
Jochem Klein
Altis
9:49
12
Noah Groen in t Wout
Clytoneus
9:49
13
Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse
Altis
9:53
14
Rens Kelder
Triathlon
9:59
15
Menno Hoornstra
ATHLOI
9:59
16
Jelle van der Heijden
Altis
10:15
17
Mike Middelkoop
Triathlon
10:22
18
Martijn van Doorn
Altis
10:32
19
Ravi Snoek
BAV
10:32
20
Idse van der Schoot
U-Track
10:33
21
Lars Bergmann
Triathlon
10:43
22
Floris van Tuijl
Almere '81
10:44
23
Nathaniel Dijkerman
Almere '81
10:45
24
Jesse Cools
Altis
10:49
25
Lukas van der Linde
Fit
10:50
26
Siem van Tuyl
Altis
10:51
27
Wessel Meskers
Almere '81
10:51
28
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
10:56
29
Mik Stroo
BAV
10:58
30
Teun Lip
Triathlon
10:59
31
Ruben Immerzeel
Phoenix
11:04
32
Navajo Nahumury
Altis
11:22
33
Quinn Jager
Pijnenburg
11:25
34
Max Tesser
Clytoneus
11:29
35
Satria Jansen
Triathlon
11:31
36
Pepijn Sierat
BAV
11:36
37
Mees Hirsch
Pijnenburg
11:54
38
Timo Kieft
Pijnenburg
11:54
39
Jochem van den Berg
AV Zeewolde
12:13
40
Teije Benschop
Pijnenburg
12:20
41
Levi Bras
Altis
12:22
42
Quinten Landman
Almere '81
12:54
43
Rico Osnabrugge
Phoenix
13:02
44
Bart Jansen
Altis
13:30
45
Kingston Schuld
Altis
13:43
46
Etienne Hartgers
BAV
14:13
MD2, MEISJES JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noor ter Rahe
Fit
6:27
2
Britt van Westerlaak
Altis
6:46
3
Olivie van der Linden
Hellas
6:46
4
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
6:49
5
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
6:53
6
Bo Engel
Spirit Lelystad
6:54
7
Jacobien Hoyng
Triathlon
6:55
8
Indy Kortman
Altis
6:56
9
Ireen Stoter
Triathlon
6:57
10
Sanne Geurtsen
Hellas
6:57
11
Jelke Steenbeek
Altis
7:08
12
Elena Slagt
Altis
7:13
13
Emily Verhoef
Pijnenburg
7:14
14
Aisha Meijer
Hellas
7:22
15
Ereza Plochg
Triathlon
7:22
16
Nikita Vissers
Hellas
7:23
17
Noor Tewes
Fit
7:23
18
Sterre de Jonge
BAV
7:30
19
Robin van de Grijp
Altis
7:36
20
Bente Wiggers
Fit
7:48
21
Imme Kleijne
Fit
7:55
22
Lieke Reyn
Fit
7:57
23
Suus van Riet
Atverni
8:00
24
Tiara de Beet
Hellas
8:02
25
Noawende Kok
Altis
8:03
26
Sofie Morsch
Triathlon
8:04
27
Janna Luijk
Fit
8:04
28
Karlijn Rinsema
Altis
8:06
29
Valerie Dorland
Altis
8:07
30
Famke Fonken
Pijnenburg
8:23
31
Ilse Veenma
Altis
8:24
32
Noortje Feijen
Pijnenburg
9:19
33
Fay Kuipers
Triathlon
9:36
34
Maureen Baartmans
Altis
9:40
35
Anouk van Dalen
Altis
9:44
MD1, MEISJES JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benita Beerse
Almere '81
6:27
2
Tirza Streppel
Fit
6:39
3
Marit Elkerbout
Altis
6:40
4
Hannah Vos
Fit
6:41
5
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
6:58
6
Denise Kliphuis
Fit
6:59
7
Lara van 't Klooster
Triathlon
7:03
8
Danne Mossink
Altis
7:05
9
Mara Schouw
Pijnenburg
7:07
10
Lieve Kroon
Almere '81
7:11
11
Faisa Nicolaas
Altis
7:11
12
Madelief van Leur
Altis
7:20
13
Berrit Roex
Triathlon
7:22
14
Anna Braeken-Kristensen
Altis
7:24
15
Anneloes van Erkelens
Fit
7:28
16
Nynke Glas
Spirit Lelystad
7:31
17
Ella Haaksman
Hellas
7:33
18
Laurenne van den Berg
Almere '81
7:34
19
Rebecca Pagee
AV Zeewolde
7:34
20
Imke van der Spoel
Altis
7:36
21
Noortje Biemond
Spirit Lelystad
7:37
22
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
7:38
23
Carmen Schipper
Pijnenburg
7:40
24
Rosalie Franken
Almere '81
7:44
25
Hanne Pinxterhuis
Hellas
7:48
26
Kim van der Wal
Altis
7:51
27
Jinte Jonker
Triathlon
7:52
28
Eva van der Linden
Triathlon
7:55
29
Robin de Bruin
Altis
7:59
30
Emma de Jong
OSM '75
8:01
31
Indy Broer
Triathlon
8:08
32
Madny Dorresteijn
Pijnenburg
8:15
33
Selene Janmaat
Spirit Lelystad
8:15
34
Esmee Kramer
Pijnenburg
8:20
35
Mariana Mak
Altis
8:24
36
Maud Ruitenberg
Altis
8:28
37
Anick Arends
BAV
8:32
38
Sasha Smink
Triathlon
8:35
39
Dilara Oktay
Pijnenburg
8:36
40
Carmen Lijzenga
Triathlon
8:38
41
Ilana Akkerman
Pijnenburg
8:38
42
Maartje Oortwijn
Atverni
8:41
43
Ana van der Sande
Altis
9:16
44
Femke Wybenga
Altis
9:22
JPD, JONGENS MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Versteeg
AV Zeewolde
4:03
2
Floris Smulders
AV Zeewolde
4:05
3
Jylian Eccles
Altis
4:26
4
Rein Tewes
Fit
4:29
5
Chris van Amerongen
BAV
4:30
6
Tiemen Ingram
Fit
4:30
7
Daniel Verweij
AV Zeewolde
4:34
8
Lennard Smedema
Triathlon
5:03
9
Boyd Lankreijer
BAV
5:04
10
Lasse van den Akker
Pijnenburg
5:08
11
Bram Geurtsen
Hellas
5:13
12
Tom Cools
Altis
5:23
13
Sirius Bouwens
Triathlon
5:28
14
Matthijs Hogendoorn
Pijnenburg
5:33
15
Aidan Janssen
BAV
5:33
16
Bram Wunderink
BAV
5:36
17
Kyan Blaauw
AV Zeewolde
5:50
18
Surya Jansen
Triathlon
5:54
19
Cas Kalksma
Altis
6:32
MPD, MEISJES MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Smit
BAV
4:07
2
Kari Cranenbroek
Pijnenburg
4:16
3
Flore van Keulen
Clytoneus
4:20
4
Jeslyn de Graaf
Atverni
4:52
5
Anne Kooistra
Altis
4:53
6
Eola Verbakel
Pijnenburg
5:09
7
Pippa Dijkman
Altis
5:16
8
Esme Schwarts
Spirit Lelystad
5:44
9
Nora Martijn
Altis
5:53
10
Eva Knoop
Hellas
6:01
11
Emily de Groot
Pijnenburg
6:10
12
Puck Johannes
Altis
6:40
JPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eneas Verbakel
Pijnenburg
4:51
2
Jesse Fonken
BAV
5:03
3
Jelger Boorsma
Altis
5:08
4
Lars Epema
Altis
5:10
5
Dhedde van Doorn
Triathlon
5:30
6
Siem Sweep
Spirit Lelystad
5:32
7
Fedde van der Meer
AV Nijkerk
5:33
8
Joep Hofman
Altis
5:33
9
Nick van den Berg
Triathlon
5:35
10
Timo van Lien
AV Zeewolde
5:39
11
Tymen Wouterse
BAV
5:43
12
Jurre Bot
Pijnenburg
5:47
13
Menno Walgemoed
Altis
5:49
14
Erik van Heusden
Phoenix
5:51
15
Alex van 't Wout
Altis
5:51
16
Marijn Berfelo
Altis
5:52
17
Auke Binnekamp
Altis
5:55
18
Tobias van Boven
AV Nijkerk
6:00
19
Tygo Spendel
Altis
6:07
20
Renzo Schouw
Pijnenburg
6:14
21
Dito Jansen
Triathlon
6:18
22
Lasse Faber
Altis
6:24
23
Abe Elsenaar
Altis
6:25
24
Niels Bakker
Triathlon
6:27
25
Noah van Ramshorst
Triathlon
6:32
26
Nathan Zwiers
AV Zeewolde
6:55
27
Dex Berghuis
Triathlon
7:05
28
Marijn Jort Pater
Triathlon
7:21
29
Nick Dekker
BAV
7:31
MPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Rothuizen
Altis
5:11
2
Noortje Boswinkel
Triathlon
5:28
3
Rinke Scholten
Triathlon
5:33
4
Wende Geurtsen
Pijnenburg
5:35
5
Lana Lillian Eccles
Altis
5:38
6
Esme van Lammeren
Almere '81
5:45
7
Benthe van Veen
Pijnenburg
5:46
8
Quirine Winkel
U-Track
5:48
9
Zee de Kiefte
Phoenix
5:48
10
Catolijne van den Berg
Almere '81
5:48
11
Luna Meinten
AV Zeewolde
5:53
12
Liz van Diepen
Triathlon
5:56
13
Ellemijn Visscher
Altis
6:05
14
Aafke Simons
Clytoneus
6:08
15
Iva Wijnberger
Pijnenburg
6:11
16
Maud Langendijk
AV Zeewolde
6:12
17
Annabel van Schagen
Pijnenburg
6:14
18
Floor van Geest
Altis
6:14
19
Doutze Gielbert
Altis
6:15
20
Chlo Ponsteen
AV Zeewolde
6:16
21
Julia Pronk
Atverni
6:20
22
Elise Singels
Hellas
6:22
23
Evi Visser
Triathlon
6:28
24
Ymke Valkonet
Triathlon
6:31
25
Irene Riesenkamp
Altis
6:33
26
Lize Veldkamp
Triathlon
6:39
27
Merel de Wee
Triathlon
6:40
28
Benthe Knetsch
Clytoneus
6:43
29
Roos Verhagen
Altis
6:47
30
Fay van Eijkelenburg
Altis
6:53
31
Sara Wunderink
BAV
7:35
32
Mila Clappers
BAV
7:38
33
Anouk Kuijer
Pijnenburg
8:28
JPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van den Heuvel
Atverni
5:31
2
Ole van der Grinten
Altis
5:40
3
Casper Holterhues
Altis
5:45
4
Sedic Wanders
Almere '81
5:48
5
Juuso van der Ende
Almere '81
5:49
6
Friso Leunk
Fit
5:57
7
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
6:07
8
Lucas Hendrickx
Triathlon
6:08
9
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
6:09
10
Luuk van Meerveld
Altis
6:10
11
Thijs van Amerongen
BAV
6:15
12
Jonas Cressent
Altis
6:16
13
Olivier Zwaal
Altis
6:20
14
Floris van den Berg
Altis
6:20
15
Guus van de Burgwal
Altis
6:21
16
Teun Hompes
BAV
6:26
17
Bart Jansen
Triathlon
6:27
18
Rutger Vloo
Triathlon
6:31
19
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
6:35
20
Bram Hiemstra
Spirit Lelystad
6:38
21
Vriend Allom
Triathlon
6:38
22
Tim Doorn
Atverni
6:47
23
Thijs van der Wal
Altis
6:48
24
Martijn Kok
BAV
6:49
25
Akram Pinard
Altis
6:49
26
Julian Dierdorp
Pijnenburg
6:52
27
Rubin Michiels
Clytoneus
6:53
28
Lucas Hoek
BAV
6:53
29
Giel Hompes
BAV
6:54
30
Jayden Blaauw
AV Zeewolde
6:56
31
Luka van Donk
Pijnenburg
6:56
32
Brent Holwerda
Triathlon
6:58
33
Thorsten Bouwens
Triathlon
6:59
34
Levi Takken
Fit
7:00
35
Siem van den Akker
Pijnenburg
7:04
36
Nout Kroeze
Altis
7:05
37
Luuk Walraven
Altis
7:06
38
Sebastian Redel
Altis
7:12
39
Mick Lablans
Triathlon
7:13
40
Sven van den Breemer
Pijnenburg
7:13
41
Mees Otto
Clytoneus
7:13
42
Finn Tebbens
Altis
7:15
43
Jonas Rijkenberg
Hellas
7:17
44
Nanne Langemeijer
Altis
7:18
45
Rik Burgel
Clytoneus
7:20
46
Jakob van Dijk
Triathlon
7:33
47
Sven Gerlings
Pijnenburg
7:34
48
Collin Hooijer
BAV
7:35
MPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
5:26
2
Zoy Fonken
BAV
5:39
3
Alana Dijkman
Altis
5:47
4
Elske Dunnink
Altis
5:50
5
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
6:03
6
Stella Paulusma
Triathlon
6:08
7
Sacha Walgers
Pijnenburg
6:12
8
Leena van Dijk
U-Track
6:15
9
Nunne Olde Dubbelink
Altis
6:19
10
Marije Kars
AV Zeewolde
6:20
11
Tsima Verdoner
U-Track
6:20
12
Roos de Jong
Pijnenburg
6:35
13
Hanne van der Meer
Altis
6:37
14
Jet van Oostenbrugge
Fit
6:40
15
Hinde Wunderink
BAV
6:43
16
Moyra Tissingh
Pijnenburg
6:44
17
Carina Pastoor
AV Zeewolde
6:46
18
Jayda Verhaar
Pijnenburg
6:46
19
Eline van Duinen
BAV
6:47
20
Luce van der Lee
Pijnenburg
6:48
21
Miriam Takke
Pijnenburg
6:52
22
Itske van der Ploeg
Triathlon
6:55
23
Emely Bronder
Altis
6:55
24
Neva Kapelle
Triathlon
6:58
25
Eva Buitenkamp
Altis
6:59
26
Evi van den Broek
Fit
7:01
27
Noor Pillen
Pijnenburg
7:01
28
Jasmijn van der Heijden
Altis
7:05
29
Linde de Rooy
Triathlon
7:07
30
Eleanore Joosse
Altis
7:09
31
Meis Kingma
Triathlon
7:10
32
Louise Oosterhuis
AV Zeewolde
7:12
33
Tessa van den Berg
AV Zeewolde
7:12
34
Indy Muller
Almere '81
7:14
35
Indy Ruitenberg
AV Zeewolde
7:16
36
Elin Hamberg
Triathlon
7:16
37
Lena Driessen
Pijnenburg
7:16
38
Melissa van Duijn
Altis
7:19
39
Jade Koelewijn
Almere '81
7:29
40
Milou van Bruxvoort
Triathlon
7:30
41
Hiske Eshuis
Triathlon
7:33
42
Defne Keskin
Triathlon
7:39
43
Isabelle Snijder
Triathlon
7:42
44
Joosje Arentsen
Triathlon
7:46
45
Lisa Verblauw
Altis
7:50
46
Iris Kooistra
Altis
7:54
47
Daantje Snelder
Triathlon
7:57
48
Rema Misignha
Altis
8:12
49
Sofie van Drie
BAV
8:29
50
Fleur van Gorkum
Altis
9:23
JPA1, JONGENS PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Huneker
U-Track
6:40
2
Tijn Zwart
Pijnenburg
6:44
3
Samuel Post
Altis
6:46
4
Pelle de Raad
Altis
6:48
5
Teun Westein
Phoenix
6:48
6
Janowa Weide
U-Track
6:59
7
Matthias Maasse
AV Zeewolde
7:06
8
Melle Pietersma
Fit
7:07
9
Guus Lemmens
OSM '75
7:08
10
Pepijn Keppel
Phoenix
7:17
11
Zeki Mihci
BAV
7:17
12
Jasper van Eck
Atverni
7:18
13
Robin Versteeg
AV Zeewolde
7:22
14
Lucas van Lien
AV Zeewolde
7:24
15
Mels van Stratum
Triathlon
7:24
16
Taeke Doevendans
Triathlon
7:24
17
Jens van de Wetering
Triathlon
7:29
18
Rolan Iking
Altis
7:32
19
Damian Verweij
AV Zeewolde
7:37
20
Hugo van Rens
BAV
7:38
21
Lode Sanders
Phoenix
7:41
22
Mees Ruitenbeek
Altis
7:42
23
Nils Medema
Altis
7:42
24
Liu Spijker
Triathlon
7:44
25
Ivar Vink
Phoenix
7:44
26
Sven Dekker
Clytoneus
7:47
27
Ivo van Hall
Hellas
7:47
28
Matas Fontes Wentink
Triathlon
7:50
29
Kyano Lankreijer
BAV
7:50
30
Daniel van Schayik
Fit
7:51
31
Wessel Siezen
Fit
7:51
32
Lars van der Spek
Fit
7:55
33
Hielke van Gelder
Altis
7:55
34
David Louwe Kooijmans
Altis
7:57
35
Stijn van Zijst
Fit
7:59
36
Tygo Pureveen
Pijnenburg
8:03
37
Bouke Streefland
Pijnenburg
8:11
38
Quinten Bousche
Pijnenburg
8:13
39
Floris Valkonet
Triathlon
8:16
40
GIjs Langendijk
AV Zeewolde
8:17
41
Julian krist
AV Zeewolde
8:18
42
Thomas Pronk
Atverni
8:19
43
Tygo Pothoven
Pijnenburg
8:21
44
Kevin Schwarts
Spirit Lelystad
8:26
45
Timme Bussemaker
Pijnenburg
8:26
46
Steven Jansen
Triathlon
8:28
47
Kjell Berends
BAV
8:31
48
Brent Schifflers
Clytoneus
8:33
49
Sebastiaan Boonstra
Triathlon
8:35
50
Maarten Koop
Altis
8:35
51
Damian Scholten
Triathlon
8:37
52
Oscar Overbeek
Fit
8:38
53
Lars Rijksen
Pijnenburg
8:43
54
Alek Baggerman
Hellas
8:44
55
Sjoerd van Schaick
Hellas
8:47
56
Jules Sprenger
Fit
8:58
57
Jasper van Logtenstein
Pijnenburg
9:00
58
Sep van Diepen
Triathlon
9:04
59
Thijmen Lamers
Atverni
9:04
60
Jim Vreman
Pijnenburg
9:11
61
Niek Lippinkhof
AV Zeewolde
9:18
62
Beer Goense
Altis
9:21
63
Naud van Veenendaal
Pijnenburg
9:26
64
Onno Hoekstra
Triathlon
9:31
65
Ruben Baartmans
Altis
9:32
66
Ruben Kwakkel
Altis
9:35
67
Dexter Brouwer
AV Nijkerk
9:41
68
Mats Beverwijk
Triathlon
9:42
69
Bas van der Schriek
Altis
9:44
70
Tobias Hilhorst
Triathlon
11:04
MPA1, MEISJES PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyara Lankheet
Altis
6:54
2
Alexandra Koenis
Almere '81
6:57
3
Wies Schmitz
Almere '81
6:58
4
Dot Pouw
BAV
7:07
5
Anniek Mateman
Triathlon
7:08
6
Laura Duits
Pijnenburg
7:09
7
Evy Roose
Hellas
7:18
8
Carlijn Kannegieter
Altis
7:23
9
Liz Schoonhoven
Atverni
7:29
10
Nola van der Loos
Hellas
7:29
11
Bodine Roza
Altis
7:32
12
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
7:33
13
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
7:33
14
Noena van den Berg
Almere '81
7:35
15
Isabelle Lankreijer
BAV
7:39
16
Jette de Jonge
BAV
7:47
17
Eva van Lammeren
Almere '81
7:47
18
Hannah Rietveld
Fit
7:48
19
Fiene van Maanen
Pijnenburg
7:51
20
Neva van der Woude
Hellas
7:51
21
F Legall Melendez
Pijnenburg
7:52
22
Mirthe Petra
Pijnenburg
7:52
23
Thiebe van Doorn
Triathlon
7:53
24
Ivana Marzec
Pijnenburg
7:53
25
Cato Hompes
BAV
7:53
26
Gwen Dassen
Altis
7:57
27
Solene de Haan
Atverni
8:01
28
Lucia van der Linden
Almere '81
8:01
29
Britte Wijnberger
Pijnenburg
8:06
30
Kathelijne ter Huurne
U-Track
8:06
31
Ella Cools
Altis
8:09
32
Veerle van Heusden
Phoenix
8:13
33
Floor van Drumpt
Altis
8:14
34
Linn Peters
AV Nijkerk
8:15
35
Annet Kamp
Fit
8:16
36
Indy Besse
OSM '75
8:24
37
Jose Dammers
Pijnenburg
8:25
38
Annebel Bon
BAV
8:27
39
Juna van Sonderen
Altis
8:30
40
Anna Lisa Mak
Altis
8:32
41
Julia Clayton
Triathlon
8:34
42
Lies Vogelzang
Triathlon
8:38
43
Cato Klein Willink
Triathlon
8:43
44
Cato Willems
Altis
8:54
45
Anouk van Nifterik
AV Nijkerk
8:57
JPA2, JONGENS PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Wijnalda
Hellas
6:18
2
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
6:29
3
Dim Petrusma
Altis
6:37
4
Loek Scholten
Triathlon
6:40
5
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
6:44
6
Mike van de Vooren
Hellas
6:46
7
Hidde de Jong
Fit
6:54
8
Jitte Ydema
Pijnenburg
6:55
9
Floris van de Ven
Hellas
6:58
10
Marijn Wouters
U-Track
6:59
11
Niels Karel
Altis
7:02
12
Sami Benali
Atverni
7:05
13
Luuk van Burgsteden
Triathlon
7:06
14
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
7:08
15
Tijn van der Grijp
Altis
7:10
16
Mike Kragten
Altis
7:12
17
Jaron Hamoen
AV Zeewolde
7:14
18
Jeppe Meesters
Altis
7:16
19
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
7:16
20
Bjorn Klein
AV Zeewolde
7:24
21
Sijmen van der Harst
Altis
7:24
22
Hielke van den Kieboom
Fit
7:25
23
David Knuth
Altis
7:25
24
Marijn de Vries
Clytoneus
7:28
25
Pieter van der Zee
Hellas
7:29
26
Thijmen Hatzmann
BAV
7:31
27
Hugo Wouters
U-Track
7:39
28
Jop van den Hoorn
Triathlon
7:40
29
Daniel Kuipers
Atverni
7:42
30
Ties Kok
Pijnenburg
7:44
31
Quintin Landskroon
Altis
7:45
32
Stijn Kroeze
Altis
7:46
33
Floris Kamer
Hellas
7:46
34
Noam Michiels
Clytoneus
7:55
35
Pierre Verhoosel
Triathlon
7:58
36
Bilal Bounjoum
BAV
7:59
37
Tom Westdijk
Altis
8:03
38
Ilian van Schaik
Phoenix
8:09
39
Danil van der Leest
Altis
8:13
40
Teun Heijerman
Altis
8:20
41
Danilo Roest
Pijnenburg
8:22
42
Floris van Baar
Atverni
8:22
43
Justin van Dam
AV Zeewolde
8:28
44
Jurre Schoenmakers
Altis
8:32
45
Alain Tourne
Triathlon
8:33
46
Luca Krijger
AV Zeewolde
8:34
47
Thijs Berkhof
Triathlon
8:35
48
Tycho van Hussel
AV Nijkerk
8:47
49
Kai Swiebel
Altis
8:48
50
Luc Roelofs
Pijnenburg
8:49
51
Chris Sluimer
Triathlon
9:01
52
Jason Hofstede
Pijnenburg
9:13
MPA2, MEISJES PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje Zwaal
Altis
6:37
2
Donna Lokhorst
Altis
6:40
3
Roos Verblauw
Altis
6:51
4
Linde Zijlstra
Altis
6:55
5
Jelincy Nijlhof
Almere '81
6:56
6
Renske van der Maas
Fit
7:10
7
Ronja van Oostenbrugge
Fit
7:13
8
Jade Broer
Triathlon
7:14
9
Romy Bendanon
Triathlon
7:16
10
Marit Kleijnen
Pijnenburg
7:28
11
F van der Weij
Altis
7:32
12
Yara Keers
Fit
7:32
13
Mette Wiggers
Triathlon
7:35
14
Yfke van der Meer
Altis
7:37
15
Meinou de Jong
Triathlon
7:37
16
Noa Schut
Altis
7:38
17
Iris van Eerde
AV Zeewolde
7:40
18
June Besuyen
Altis
7:41
19
Kim Scheffers
BAV
7:42
20
Judith Sjenitzer
Pijnenburg
7:46
21
Vere Ingram
Fit
7:47
22
Mette van der Veen
Pijnenburg
7:52
23
Majken Berends
BAV
7:55
24
Renske Versteeg
Pijnenburg
7:58
25
Epy Beerse
Almere '81
8:00
26
Karlijn Mossink
Altis
8:01
27
Roos van Oostveen
Altis
8:06
28
Aime Pillen
Pijnenburg
8:14
29
Juno Kapelle
Triathlon
8:15
30
Marlou Pronk
BAV
8:19
31
Laura van de Beek
Hellas
8:23
32
Dominique Poelhekke
AV Zeewolde
8:24
33
Rosalie Kriek
AV Zeewolde
8:31
34
Lois Rijnders
Altis
8:32
35
Marrit Jelgerhuis
Triathlon
8:32
36
Famke Brunt
Triathlon
8:32
37
Fenna Miedema
Altis
8:34
38
Fenne Boudewijns
Pijnenburg
8:34
39
Sofie Kruiswijk
BAV
8:41
40
Mayke van Lieshout
Triathlon
9:10
41
Clarice van der Zanden
Altis
9:20
42
Julia de Keijzer
BAV
9:21
43
Anouk Bakker
Triathlon
9:21
44
Jorieke van Duinen
BAV
9:22
www.uitslagen.nl
27-01-2019 10:59