Uitslagenlijst NSK Cross 2019

Amstelveen - Zaterdag 26 januari 2019

MAN, NSK KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Bakker
Utrecht
7:43
2
Gian Oerlemans
Nijmegen
7:56
3
Twan Kleijwegt
Bergschenhoek
8:08
4
Roel Kox
Ede Gld
8:09
5
Thomas van der Heijde
Wageningen
8:24
6
Lars Biemans
Nijmegen
8:40
7
Jordi Bot
Eindhoven
8:42
8
Nart Pistorius
Enschede
8:55
9
Marvin Arts
Eindhoven
8:58
10
Thomas van der Vooren
Amersfoort
9:00
11
Harry van Ham
Eindhoven
9:09
12
Vincent Bosboom
Enschede
9:10
13
Casper kroon
Enschede
9:14
14
Roland Hoogendoorn
Amsterdam
9:16
15
Willem Verhoeven
Eindhoven
9:16
16
Samuel Stockhausen
Maastricht
9:23
17
Marnick Los
Enschede
9:23
18
Stijn Engelen
Maastricht
9:26
19
Basile Wieser
Enschede
9:33
20
Jitse van Esch
Enschede
9:36
21
Jurriaan Berger
Maastricht
10:22
22
Nadim van Minnen
Culemborg
10:32
23
Jelle Heijne
Eindhoven
10:35
24
Fabian Pelgröm
Enschede
11:18
25
Jasper Gerritsen
Enschede
11:32
26
Daniël Gorgels
Maastricht
12:15
27
Oscar Heijdra
Eindhoven
12:43
28
Thijs Roskamp
Enschede
12:50
VROUW, NSK KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janeri Froberg
Nijmegen
9:37
2
Margo Heurman
Ubbergen
10:01
3
Ijke mourits
Haarlem
10:06
4
Maaike de Kreek
Wageningen
10:40
5
Jeske Hoogeboom
Amsterdam
11:09
6
Anja Bekema
Groningen
11:32
7
Danique Slob
Nijmegen
11:44
8
Dionne Sloot
Nijmegen
11:52
9
Femke van den Bos
Groningen
12:06
10
Annabel Boonman
Enschede
12:11
11
Charlotte Holderied
Maastricht
12:14
12
Pien Meijs
Nijmegen
13:40
13
Emma Rouanet
Maastricht
13:41
14
Rianna Lugtenborg
Groningen
17:18
VROUW, NSK LC VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee Cardinaals
Wageningen
22:55
2
Silke Jonkman
Groningen
23:07
3
Eartha Weber
Maastricht
23:23
4
Femke van der Pal
Groesbeek
24:43
5
Geke Kloosterziel
Nijmegen
25:08
6
Meyke Scholman
Nijmegen
26:22
7
Annelie Hering
Enschede
26:28
8
Sophie koning
Leiden
28:11
9
Margot Thuy
Zeist
29:41
10
Fenna Rademaker
Enschede
32:09
11
Nienke Timmermans
Enschede
32:09
12
Jing Yun Lim
Enschede
33:06
13
Marije van der Kamp
Utrecht
33:29
14
Katja Konstantinovski
Amsterdam
38:14
MAN, NSK LC MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bob van Kasteren
Maastricht
29:18
2
Casper van der Putten
Eindhoven
29:27
3
Luuk Wijering
Nijmegen
29:40
4
Mervin van der Horst
Hoevelaken
30:28
5
Joost van Wijngaarden
Nijmegen
31:10
6
Luc Sillen
Nijmegen
31:18
7
Menno Munster
Oudorp Nh
31:33
8
Tom Reep
Heerlen
31:51
9
Selim Gilon
Verviers
32:02
10
Max van Gerrevink
Amstelveen
32:18
11
Daan Oppenhuis
Haarlem
32:20
12
Martijn van Haren
Groningen
32:34
13
Tijmen van den Born
Utrecht
33:14
14
Thijmen van der Loop
Groningen
34:06
15
Thijs van Aalten
Enschede
34:35
16
Ingmar Kloek
Dedemsvaart
35:18
17
Sebastien Pontier
Targon
35:26
18
Sietse van der Pal
Westzaan
35:33
19
Jonas Amtsfeld
Enschede
35:39
20
Daan Reijnen
Bennekom
35:42
21
Twan Wildeboer
Enschede
37:17
22
John Verdonschot
Eindhoven
37:40
23
Jeroen van Tubergen
Leiden
38:47
24
Tim de Graaff
Leusden
39:57
25
Ramon de Nooijer
Eindhoven
40:08
26
Joost Van Der Weijden
Maastricht
40:09
27
Rogier Monshouwer
Enschede
42:49
MAN, BM KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten van Doornik
Amsterdam
8:28
VROUW, BM KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Wagenaar
Amstelveen
15:29
2
Maaike de Bruin
Ede Gld
17:38
VROUW, BM LC VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margot Rijsman
Wageningen
25:22
2
Frenchie de Kunder
Hoorn Nh
39:00
www.uitslagen.nl
27-01-2019 15:46