Uitslagenlijst Beers Binnenmaas Cross

Mijnsheerenland - Zondag 20 januari 2019

VROUW, 5 KM CROSS CIRC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Klootwijk
Oud-Beijerland
21:46
2
Tessa Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
21:47
3
Marjolein Bakker
Numasdorp
22:24
4
Astrid Skarp
Rotterdam
23:06
5
Puck Malais
Oud-Beijerland
24:55
6
Deniece Veenstra
Zuid-Beijerland
25:23
7
Shirley van Beers
Rotterdam
25:25
8
Viola van der Waal
Numansdorp
25:40
9
Marjoke Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
26:58
10
Maaike Klootwijk
Oud-Beijerland
27:04
11
Simone Kranendonk
's-Gravendeel
28:56
12
Miranda Noordam
Schipluiden
29:06
13
Lisa van Gils
Maasdam
29:20
14
Ingeborg Malais
Oud-Beijerland
32:40
15
Monique van Kesteren
Oud-Beijerland
33:36
MAN, 5 KM CROSS CIRC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
18:23
2
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
18:51
3
Arnold arnold Vonk
Schipluiden
19:10
4
André de Geus
Sliedrecht
19:20
5
Niels Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
20:06
6
Aernoud van Hulst
Spijkenisse
20:08
7
Hans Blom
Numansdorp
20:55
8
Raf Malais
Oud-Beijerland
21:43
9
Wouter Schipper
Spijkenisse
22:14
10
Sander van Dijk
Rotterdam
22:47
11
Harry Gerritse
's-Gravendeel
23:00
12
Douwe van Hartingsveldt
Oud-Beijerland
23:24
13
Maarten Schipper
Spijkenisse
24:22
14
Lucas Dekker
Goudswaard
25:04
15
John Dekker
Goudswaard
25:04
16
Flip Smorenburg
Rotterdam
25:56
17
Martijn Hordijk
Oud-Beijerland
26:58
18
Patrick van Kesteren
Oud-Beijerland
29:12
19
Dirk Schipper
Spijkenisse
31:12
20
John Beijeman
Rhoon
31:40
VROUW, 10 KM CROSS CIR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Zaal
Dordrecht
44:20
2
Marianne Muijzer
Puttershoek
46:02
3
Marie-José Torenvliet
Klaaswaal
48:59
4
Carla van den Berg
Numansdorp
54:05
5
Suanne bitter
Willemstad Nb
55:22
6
Jolanda van der Beek
Strijen
56:37
7
Natalie in 't Veld
Capelle aan den IJssel
56:52
8
Anouk de Pee
Strijen
57:09
9
Diane Klootwijk
Bergschenhoek
1:02:27
10
Jantine van der Sluis
Rotterdam
1:04:10
11
Miranda Klootwijk
Rotterdam
1:10:58
MAN, 10 KM CROSS CIR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
's-Gravendeel
32:02
2
Roy Werner
Dordrecht
35:16
3
Robin Robart
Strijensas
36:38
4
Alex Bouthoorn
Rotterdam
38:22
5
Ed de Looff
Pernis Rotterdam
40:08
6
Michel de Vos
Barendrecht
41:53
7
Eric den Outer
Mijnsheerenland
41:57
8
Rene Kruis
Rotterdam
42:28
9
Alex de Langen
Oud-Beijerland
42:54
10
Dave Van Leeuwen
Puttershoek
43:47
11
Jens de Jong
Puttershoek
44:03
12
Olaf Torenvliet
Klaaswaal
44:41
13
Frans den Outer
Oud-Beijerland
45:34
14
John van de Laar
Rhoon
45:54
15
Fred Kuipers
Dordrecht
46:44
16
Dennis Hofman
Hendrik-Ido-Ambacht
47:35
17
Johan Plomp
Numansdorp
47:36
18
Jan Vos
Zuid-Beijerland
48:38
19
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
48:49
20
Teun Noordhoek
Numansdorp
50:27
21
Jeroen van Hees
Hoeven
51:27
22
Patrick van Leeuwen
Zuid-Beijerland
51:38
23
Bart de Boer
Oud-Beijerland
52:10
24
Murk Blankevoort
Willemstad Nb
55:22
25
Willem van den Berg
Zuid-Beijerland
55:27
26
Dennis Oranje
Barendrecht
55:28
27
Arjan van Prooijen
Piershil
1:00:40
28
Ron van den Berg
Numansdorp
1:04:39
VROUW, 5 KM BINNENMAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen Vermeer
Oud Beijerland
23:17
2
Yolanda Nobel
Heinenoord
27:38
3
Marian Nijssen
Mijnsheerenland
29:03
4
Colette Vermunt
Oud-Beijerland
29:05
5
Nelleke van Dijk
Oud-Beijerland
29:11
6
Bie Keiluhu
Mijnsheerenland
30:54
7
Myrthe Speijer
Mijnsheerenland
32:28
8
Liesbeth Andeweg
Piershil
32:43
9
Astrid Snijders
Numansdorp
33:33
10
Corinne Groenenberg
Klaaswaal
33:33
MAN, 5 KM BINNENMAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard den Hollander
Hendrik-Ido-Ambacht
16:56
2
Jelte Zwart
Oud Beijerland
18:34
3
Cees de Geus
's-Gravendeel
20:09
4
Emiel van Antwerpen
Hendrik-Ido-Ambacht
20:50
5
Shaun Faulkner
Spijkenisse
23:28
6
Peter van Beek
Rotterdam
24:12
7
Nico Holleman
Piershil
25:29
8
Adrie Bons
26:09
9
Wilco Dekker
Numansdorp
27:31
10
Tjeerd de Zeeuw
28:46
11
André van der Giessen
Oud-Beijerland
32:40
VROUW, 10 KM BINNENMAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle van Dorst
Westmaas
44:37
2
Ilse van der Have
Nieuwe-Tonge
51:56
3
A. Kalverkamp
Numansdorp
53:20
4
Suzanne Agterberg
Mijnsheerenland
54:47
5
Sasha Bodegom
Mijnsheerenland
56:42
6
Sylvia Vermeulen
Rotterdam
58:27
7
Michelle Bestman
Dirksland
59:49
8
Ilvi van den Berg
Zwijndrecht
1:00:32
9
Gerda van Stee
Herkingen
1:02:35
10
Monica buitendijk
Dordrecht
1:11:39
MAN, 10 KM BINNENMAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees de Winter
Rotterdam
35:42
2
Rolf Kuiper
's-Gravenhage
40:16
3
Jan van Gent
41:43
4
Malei Gallenberg
Oud-Beijerland
44:31
5
Jeroen Reedijk
Numansdorp
44:53
6
Cees van Es
Oud-Beijerland
45:11
7
Hans Blom
Numansdorp
45:55
8
Jan Selten
Numansdorp
46:10
9
Rutger Agterberg
47:44
10
Gerard van Wissen
48:23
11
Reimar Mommers
Mijnsheerenland
48:35
12
Jaco van der Velde
Middelharnis
48:39
13
Arjan van der Velde
Nieuw-Beijerland
48:44
14
Armand Osseweijer
49:13
15
Sjoerd ter Riet
50:13
16
Martijn Landzaat
Berkel en Rodenrijs
51:04
17
Martin van der Have
Nieuwe-Tonge
51:57
18
Ed Becude
Oud-Beijerland
54:35
19
Ad vd griend
Zuid-Beijerland
58:46
20
Stijnus Schotte
Rotterdam
59:50
www.uitslagen.nl
20-01-2019 15:09