Uitslagenlijst Leemkuilcross 2019

Berg en Dal - Zondag 20 januari 2019

MAN, KORTE CROSS (36
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Nillessen
Cifla
12:14
12:13
2
Gian Oerlemans
Nijmegen
12:17
12:17
3
Arjen van der Logt
Phoenix
12:38
12:38
4
Lars Biemans
NSAV 't Haasje
12:44
12:44
5
Thomas Doesburg
Nijmegen
12:59
12:59
6
Marco Otten
Nijmegen
13:27
13:27
7
Jens Gerrits
AV Wijchen
13:29
13:28
8
Niels van Lanen
Nederlandse Triathlonbond
13:35
13:34
9
Nart Pistorius
Kronos
13:37
13:33
10
Niels Aarts
NSAV 't Haasje
13:38
13:37
11
Rens Verboeket
Cifla
13:38
13:36
12
Mark van Lieverloo
Nijmegen Atletiek
13:38
13:37
13
Kai van de Brink
Nijmegen
14:03
14:02
14
Jelle Driessen
Nijmegen
14:06
14:04
15
Rob Kwaaitaal
Nederlandse Triathlonbond
14:09
13:52
16
Roel Peters
GAC Gemert
14:44
14:43
17
Mathijs Bögels
Groesbeek
14:48
14:47
18
Pleun Mattijssen
Mook
14:57
14:56
19
Jesse Honkoop
Ciko '66
14:58
14:56
20
Stan van der Meulen
Nijmegen
15:01
14:58
21
Wouter van Casteren
Cifla
15:15
15:13
22
Jasper van Wezel
Nijmegen
15:38
15:36
23
Dennis Cremers
Nijmegen
15:47
15:45
24
Niek van Hout
Cuijk
16:01
15:57
25
Vincent Bronkhorst
Nijmegen Atletiek
16:03
16:01
26
Steven Zollinger
Nijmegen Atletiek
16:09
16:06
27
Stijn Vissers
Nijmegen Atletiek
16:10
16:08
28
Kasper Bos
's-Hertogenbosch
17:01
16:56
29
Jasper Rosmulder
Cifla
17:13
17:09
30
Frank Cornelissen
AV Wijchen
17:15
17:10
31
Marc Jordens
Nijmegen
17:26
17:13
32
Yoran Koppes
Cifla
17:36
17:29
33
Julius van Loon
Nijmegen Atletiek
17:59
17:52
34
Iwan Wopereis
Nijmegen
18:00
17:54
35
Seppe Mulders
Gennep
18:16
18:10
36
Bas Wolters
Nijmegen
18:32
18:20
37
Stefan Houkoop
Arnhem
18:44
18:36
38
Edwin van Casteren
Druten
18:57
18:54
39
Gerard van de Bovenkamp
avVN
19:00
18:55
40
Jerry Achterkamp
Westervoort
19:07
19:03
41
Wilfred Mattijssen
Mook
19:24
19:16
42
Hugo de Vos
Haag Atletiek
19:59
19:51
43
Andy Neyman
Nijmegen
20:23
20:14
44
Simon Turnhout
Nijmegen Atletiek
21:05
20:58
45
Sander Turnhout
Nijmegen
21:05
20:58
46
Peter Kok
Nijmegen
21:24
21:11
47
Joop Tromp
Heilig Landstichting
21:41
21:30
48
Kai Verver
Beek-Ubbergen
21:54
21:44
49
Louis toussaint
Nijmegen
22:36
22:31
50
Koen Defoort
Ubbergen
23:25
23:19
51
Theo Engelen
Nijmegen
24:51
24:39
VROUW, KORTE CROSS (36
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brechtje Kraan
Cuijk
14:27
14:26
2
Laura Hoogers
NSAV 't Haasje
14:32
14:31
3
Janeri Froberg
NSAV 't Haasje
14:36
14:35
4
Karen Wijlaars
Cifla
14:40
14:38
5
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
15:29
15:27
6
Anouk Kruiswijk
Cifla
15:48
15:46
7
Monique Nijkamp
Cifla
15:55
15:53
8
Marieke Siemons
Nijmegen Atletiek
15:57
15:54
9
Lorraine Rosmulder
Nijmegen Atletiek
16:31
16:27
10
Elles Trouw
Nijmegen
16:40
16:37
11
Linda Poelstra
Berg en Dal
16:42
16:35
12
Maite van Wezel
Nijmegen Atletiek
16:53
16:50
13
Els Van den Eede
Ubbergen
17:05
17:01
14
Saskia Brouwers
NSAV 't Haasje
17:08
17:05
15
Crétienne Janssen
Berg en Dal
17:21
17:19
16
Julie Hofstad
Nijmegen Atletiek
18:43
18:39
17
Bauke Schretlen
Nijmegen
18:44
18:39
18
Danique Spierts
Nijmegen
18:56
18:52
19
Lenneke Theunissen
Groesbeek
19:10
19:03
20
Vera van Dreumel
Druten
19:47
19:40
21
Manon Peeters
Nijmegen
20:08
19:56
22
Judith Ellenbroek
Weurt
20:25
20:13
23
Sophie Groenen
Weurt
20:27
20:15
24
Anja van Elk-Coenders
Druten
20:45
20:39
25
Katrin Vossen-Janssen
Wyler
21:29
21:20
26
Leonie Vonk
Nijmegen
21:31
21:23
27
Lotte Brunt
Nijmegen
21:54
21:39
28
Dorien van den Eijnde
Nijmegen
22:23
22:19
29
Eva Biemans
Beek-Ubbergen
23:03
22:53
30
Ilse Vesters
Nijmegen
26:12
26:00
J1116, JEUGDCROSS (180
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Schussel
Nijmegen Atletiek
6:15
6:15
2
Martijn wijnhoven
Nijmegen Atletiek
6:41
6:40
3
Jeroen Jillissen
Cifla
6:45
6:43
4
Tjeu Schmitz
Nijmegen Atletiek
6:50
6:49
5
Ilja Toonen
Nijmegen Atletiek
7:05
7:04
6
Joachim Stapel
Nijmegen Atletiek
7:20
7:19
7
Aram Bakker
Nijmegen Atletiek
7:21
7:21
8
Elihle Tersteeg
Nijmegen Atletiek
7:22
7:22
9
Finn Haveneth
Kleve
7:23
7:23
10
Max Veerbeek
Nijmegen Atletiek
7:28
7:27
11
Mats Ernst
Kleef
7:37
7:36
12
Sven Rosmulder
Nijmegen Atletiek
7:38
7:35
13
Joppe van Sleeuwen
Nijmegen Atletiek
7:51
7:50
14
Bas Wensing
Nijmegen Atletiek
7:58
7:55
15
Kay Nijenhuis
Wijchen
8:06
8:04
16
Yannick Peeters
Nijmegen Atletiek
8:07
8:04
17
Marijn van Loon
Nijmegen Atletiek
8:09
8:07
18
Vigo Nijenhuis
Wijchen
8:12
8:09
19
Brent Hormes
AV Wijchen
9:04
9:01
M1116, JEUGDCROSS (180
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britte Wulterkens
Nijmegen Atletiek
7:00
6:59
2
Jill Huls
Cifla
7:03
7:02
3
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
7:06
7:06
4
Nova IJsveld
Nijmegen Atletiek
7:27
7:27
5
Mare tebes
Ciko '66
7:31
7:30
6
Vienna Janssen
Nijmegen Atletiek
7:32
7:31
7
Frederike Buijinck
Cifla
7:55
7:54
8
Ezra Bakker
Nijmegen Atletiek
7:57
7:56
9
Noor Stapel
Nijmegen Atletiek
7:59
7:58
10
Elke Thijssen
Nijmegen Atletiek
8:01
8:00
11
Félice Lensen
Nijmegen Atletiek
8:05
8:03
12
Jillian Eken
Nijmegen Atletiek
8:13
8:12
13
Puck Oudeman
Nijmegen
8:17
8:14
14
Alyn Venhuizen
Nijmegen Atletiek
8:27
8:26
15
Minne Hofstad
Nijmegen Atletiek
8:39
8:36
16
Jolijn Lamers
Nijmegen Atletiek
8:41
8:39
17
Marit Rood
Nijmegen Atletiek
8:46
8:43
18
Suus van den Broek
Nijmegen Atletiek
8:50
8:47
19
Gitte Defoort
Ubbergen
8:52
8:51
20
Pleun Dodemont
Nijmegen Atletiek
8:55
8:52
21
Sofie Rood
Nijmegen Atletiek
9:20
9:16
J-10, KINDERCROSS (12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Veerbeek
Nijmegen
4:46
4:45
2
Jesse Ernst
Kleef
4:47
4:46
3
Iskander Stapel
Nijmegen Atletiek
4:51
4:51
4
Joris Lensen
Cifla
5:03
5:03
5
Raúl van Seyen
Nijmegen Atletiek
5:04
5:04
6
Luuk van Rossum
Gennep Atletiek
5:10
5:07
7
Vince Huisman
Nijmegen Atletiek
5:11
5:10
8
Jesper van der Locht
Nijmegen Atletiek
5:18
5:18
9
Aleksandar Pos
Malden
5:19
5:17
10
Rijk Tromp
Nijmegen Atletiek
5:21
5:20
11
Tygo Top
Malden
5:26
5:25
12
Emile Struijvé
Doorwerth
5:29
5:27
13
Siem Koelemeij
Ottersum
5:32
5:30
14
Sam Konings
Beneden-Leeuwen
5:36
5:34
15
Abel Bakker
Nijmegen Atletiek
5:38
5:38
16
Rowan van der Locht
Nijmegen Atletiek
5:52
5:52
17
Gijs van der Walle
Malden
5:54
5:50
18
Thijs ten Hoeve
Nijmegen Atletiek
5:56
5:53
19
Stef Lensen
Groesbeek
6:11
6:10
20
Lars Achten
Nijmegen Atletiek
6:18
6:17
21
Siem Meelkop
Nijmegen Atletiek
6:33
6:32
22
Rens Mulden
Malden
6:35
6:31
23
Sven van Zadelhoff
Elst Gld
6:38
6:34
24
Bram van der Walle
Malden
6:41
6:38
25
Bas Schoenmaker
Nijmegen Atletiek
7:08
7:05
26
Nolan van der Zee
Lent
8:15
8:15
M-10, KINDERCROSS (12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelotte Schussel
Nijmegen Atletiek
5:10
5:09
2
Dante van den Kieboom
Nijmegen
5:17
5:16
3
Celine Struijvé
Doorwerth
5:23
5:21
4
Lente de Koning
Nijmegen Atletiek
5:25
5:24
5
Elin Rosmulder
Nijmegen Atletiek
5:51
5:50
6
Nane Vossen
Wyler
5:55
5:53
7
Anouschka Eijgelaar
Nijmegen Atletiek
5:56
5:54
8
Rozemarijn Trouw
Nijmegen Atletiek
5:57
5:55
9
Jenthe van Loon
Nijmegen Atletiek
6:05
6:03
10
Maartje Koelemeij
Ottersum
6:05
6:04
11
Fleur Sesink
Nijmegen Atletiek
6:07
6:06
12
Kiki Langen
Nijmegen Atletiek
6:09
6:07
13
Suze Roosendaal
Nijmegen
6:13
6:10
14
Niene Konings
Beneden-Leeuwen
6:19
6:16
15
Merel jansen
Nijmegen Atletiek
6:35
6:32
16
Fien Defoort
Ubbergen
6:44
6:41
17
Fleur jansen
Nijmegen
6:52
6:49
18
Dewi van Zadelhoff
Elst Gld
6:55
6:51
19
Kyra Top
Nijmegen Atletiek
7:19
7:18
MAN, LANGE CROSS (84
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Theloosen
Nijmegen Atletiek
29:17
29:16
2
Ties van den Hurk
NSAV 't Haasje
29:21
29:21
3
Kamiel Jacobs
NSAV 't Haasje
29:43
29:43
4
Pieter Bakx
Rotterdam Atletiek
30:03
30:02
5
Luuk Wijering
NSAV 't Haasje
30:14
30:13
6
Florian Falkenthal
Kleven
31:15
31:13
7
Luc Sillen
NSAV 't Haasje
31:20
31:17
8
Teije van Prooije
Cifla
31:27
31:26
9
Daan Pistorius
Tartlétos
32:07
32:04
10
Hendrik Venema
Cifla
32:27
32:27
11
Harry Nillesen
Heijen
32:31
32:29
12
Lino van Enckevort
NSAV 't Haasje
32:34
32:31
13
Tim van Os
Cifla
32:38
32:38
14
Christian Bakker
Cifla
32:40
32:39
15
Rob Musters
Nederlandse Triathlonbond
33:22
33:17
16
Tim Janssen
Cifla
33:29
33:28
17
David van der Geld
Cifla
33:35
33:33
18
Kaj Derks
Berg en Dal
33:49
33:45
19
Dennis Juhniewski
Bedburg-Hau
34:13
34:12
20
Dave Rost
Nederlandse Triathlonbond
34:15
34:14
21
Thierry Felkers
Valburg
34:18
34:14
22
Kristian Peeters
Cifla
34:35
34:33
23
Pelle Hoek
Nijmegen
34:44
34:34
24
Ruud van Leeuwen
Cifla
34:55
34:53
25
Youri Lentjes
Nijmegen
35:04
35:02
26
Daan Reijnen
Tartlétos
35:05
35:01
27
Mark Jillissen
Cifla
35:43
35:40
28
Dirk van Haastrecht
Hellas
35:48
35:40
29
Robin Jongeneel
Nijmegen
36:02
35:47
30
Frank Soree
Nijmegen
36:06
36:04
31
Ernst Dost
Nijmegen
36:07
35:48
32
Max Heijmans
Oss '78
36:08
36:04
33
Rick Kokken
Nijmegen
36:13
36:04
34
Jean-Pierre Louvet
Cuijk
36:22
36:09
35
Gert Jan Pinpen
Nijmegen
36:24
36:13
36
Vincent Smal
Malden
36:29
36:27
37
Arjan Hoenselaar
Arnhem
36:32
36:28
38
Rob Claassen
Gennep
36:33
36:30
39
Thomas Barten
Nijmegen
36:56
36:32
40
Harmen hendrikx
Lent
36:57
36:52
41
Jochem Tolsma
Ooij
36:58
36:47
42
Johan Uijen
Nijmegen
36:59
36:48
43
Stijn van Vugt
AV Wijchen
37:02
36:42
44
Valentijn Trouw
Nijmegen
37:05
36:59
45
Stan Eijsink
Nijmegen
37:11
37:03
46
Chris
Bemmel
37:18
37:18
47
Dirk Schaars
Nijmegen
37:22
37:13
48
Daan Heuvelmans
Cifla
37:25
37:17
49
Bart van Es
Bunnik
37:28
37:14
50
Kees-Jan Verwaal
Phoenix
37:32
37:28
51
Thijs Poelstra
Berg en Dal
37:33
37:27
52
Sjoerd Hoefnagel
Millingen aan de Rijn
37:41
37:30
53
Jens Burkhard
Kleve
37:53
37:50
54
Koen Vossen
Wyler
37:56
37:43
55
Martijn van de Ven
Mill
37:57
37:51
56
Jelle van de Graaf
Nijmegen
38:06
37:42
57
Loet van Daelen
Nijmegen
38:13
37:52
58
Jos van Loon
Nijmegen
38:15
37:53
59
Ruud Hermsen
Nijmegen
38:33
38:12
60
Menno Pistorius
Heilig Landstichting
38:35
38:24
61
Piet Jonkers
Triathlon
38:44
38:26
62
Max Kalscheuer
Kleve
38:46
38:33
63
Thomas Tanck
Nijmegen
38:49
38:36
64
Peter Huls
Cifla
38:56
38:49
65
Harm van Hal
Elst Gld
38:59
38:54
66
Marc Nijhof
Nijmegen
39:13
38:38
67
Jasper Bons
Nijmegen
39:19
39:04
68
Arian Adriaans
Cifla
39:26
39:23
69
Jelle Buiting
Nijmegen
39:30
39:21
70
Frank Bod
Oosterhout Gld
39:39
39:29
71
Edmar Bos
Arnhem
39:42
39:06
72
Jeroen Eeren
Ottersum
39:44
39:22
73
Frank van Gaal
Wijchen
39:59
39:45
74
René Hillebrink
Elst
40:12
39:46
75
Bram van Schie
NSAV 't Haasje
40:13
40:09
76
Pieter van Rooij
Bemmel
40:14
40:05
77
Freek Nabuurs
Nijmegen
40:19
40:11
78
Rogier Verstralen
Malden
40:19
40:10
79
Bastiaan Eekhout
Nijmegen
40:31
40:26
80
Leon Wijnhoven
Groesbeek
40:48
40:36
81
Klaus Jan?en
Kleve
41:16
41:04
82
Johan van Hal
De Keien
41:24
41:12
83
Ronald Zollinger
Nijmegen Atletiek
41:25
41:19
84
Sven Hillebrink
Elst
41:31
41:03
85
Jan-Willem Bardoel
Delft
41:32
41:04
86
Mark van 't Hof
Cifla
41:45
41:39
87
Sander Witte
Nijmegen
41:46
41:41
88
Leo Klaassen
Cifla
41:47
41:30
89
Mario Mies
Loopvereniging Nijmegen-Noord
41:47
41:15
90
Rik Windt
Lent
41:47
41:24
91
Bart van Beusekom
Amsterdam
42:09
41:52
92
H vd Sande
De Keien
42:16
42:04
93
Andre van Haren
Millingen a/d Rijn
42:21
42:10
94
Rob Geurts
Wijchen
42:31
42:08
95
Jos Heurman
Loopgroep Wijbosch
42:38
42:29
96
Arnout Helwig
NSAV 't Haasje
42:47
42:23
97
Edwin van der Plas
Cifla
42:54
42:33
98
Wouter Hermkens
Lent
43:10
42:51
99
Jorg Basten
Lent
43:10
42:52
100
Riny Crul
B.o.d. De Sprinters
43:27
43:11
101
Roy Vemaesen
Nijmegen
43:34
42:56
102
Jasper Wattjes
Nijmegen
43:46
43:35
103
Bert van der Sande
De Keien
43:47
43:42
104
Erik van Eijken
Lent
43:53
43:17
105
Machel Haag
Elst Gld
43:55
43:41
106
Bram van Ginneken
Nijmegen
43:57
43:52
107
Joost van Zee
Nijmegen
43:57
43:57
108
Vincent van der Zee
Lent
44:15
43:56
109
Willem Vink
Gennep Atletiek
44:25
44:06
110
Klaas Peters
Bemmel
44:27
43:53
111
Rob Konings
Beneden-Leeuwen
44:30
43:57
112
Henri Stakenburg
Nijmegen
44:35
44:19
113
Martijn van Broekhoven
Arnhem
44:44
44:33
114
PP Horsting
Nijmegen
44:48
44:13
115
Michael Steenbreker
Emmerich
44:58
44:38
116
Jürgen van der Venn
Emmerich
45:11
44:57
117
Sjaak Hendriks
Elst Gld
45:21
44:55
118
André Toonen
Nijmegen Atletiek
45:22
45:05
119
Milan Francot
Ciko '66
45:38
45:31
120
Jorg de Goey
Duiven
45:46
45:32
121
Hans Theunissen
Ciko '66
45:48
45:35
122
Arie van de Wetering
Nijmegen
45:58
45:33
123
Ernst merks
Nijmegen
46:30
45:52
124
Hans Peperkamp
Nijmegen
46:32
46:06
125
Bob Renkens
Nijmegen
46:35
46:27
126
Stefan Riegl
Nijmegen
46:50
46:16
127
Jeroen Hermsen
Nijmegen
46:55
46:33
128
Marco van der Wiel
Lent
47:04
46:35
129
Ivo Van Druten
Arnhem
47:18
46:42
130
Michel den Boogert
Nijmegen
47:54
47:34
131
Cas Verver
Beek-Ubbergen
47:56
47:39
132
Frans Cuijpers
Nijmegen
48:11
47:52
133
Sebastiaan Wilms
Lent
48:20
47:59
134
Michiel van der Hoeven
Bemmel
48:26
47:47
135
Mark van Boxtel
Nijmegen
48:46
48:29
136
Nathan Stoffels
Haalderen
48:59
48:31
137
Kian Hooghoff
Groesbeek
49:04
48:52
138
Han Philipsen
Beuningen
49:05
48:31
139
Jan Wildeman
Millingen aan de Rijn
49:17
49:06
140
Ben van den Broek
Beuningen Gld
49:54
49:21
141
Hans Peters
Kleve
50:06
49:48
142
Wouter Roosendaal
Nijmegen
50:15
49:35
143
Kores Worst
Arnhem
50:19
49:47
144
Roel van Esch
Nijmegen
50:27
50:08
145
Mark Peters
Nijmegen
50:37
50:12
146
Arno Klabbers
Gennep
50:59
50:34
147
Maurice Eichhorn
Well Lb
51:01
50:23
148
Tom Coenen
Hoboken
51:23
51:00
149
Herman Lenferink
Phoenix
51:35
51:25
150
Albert van Rossum
Wijchen
52:21
51:44
151
Joop van Strien
Nijmegen
52:25
52:18
152
Marcel van leeuwen
Nijmegen
52:30
51:54
153
Hans Jacobs
Cifla
52:45
52:31
154
Theo Verwoert
Nijmegen Atletiek
53:15
52:44
155
Hans Hulsbos
Westervoort
53:33
53:05
156
Chris van Rossum
Wijchen
57:16
56:38
157
Marc Hekker
Nijmegen
58:06
57:36
158
Frans van Rossum
Wijchen
1:11:10
1:10:32
VROUW, LANGE CROSS (84
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renee Cardinaals
Tartlétos
35:07
35:00
2
Imme Lammertink
Cifla
36:22
36:19
3
Francis Helling-Linthorst
Nijmegen
39:15
39:08
4
Christa Hijkoop
Cifla
39:47
39:43
5
Dieuwertje Poort
Cifla
40:06
40:00
6
Meyke Scholman
NSAV 't Haasje
40:15
40:10
7
Renske Dickhout
Cifla
40:36
40:24
8
Lucia Eykholt
Kleve
41:50
41:41
9
Annemarie Goede
Nijmegen
41:55
41:34
10
Faye pepping
Nijmegen
42:07
41:51
11
Liz Root
Nijmegen
42:23
42:13
12
Heike Brenda
Kleve
43:57
43:48
13
Alitha Lanting-Werner
Nijmegen
43:59
43:42
14
Loes van den Boom
Molenhoek
44:00
43:48
15
Miriam Boot
Nijmegen
44:04
43:34
16
Anna de Wit
Nederlandse Triathlonbond
44:24
44:09
17
Eefje Roelofsen
Nijmegen
44:31
44:22
18
Annemiek Schussel
Bemmel
44:33
44:29
19
Merel Kersten
Elst Gld
44:35
44:15
20
Ilse Gerrits
AV Wijchen
44:37
44:31
21
Saskia Gudde
Nijmegen
45:03
44:34
22
Noortje van de Water
Nijmegen
45:03
44:46
23
Paula Fikkert
Hardlopen.nl
46:04
45:33
24
Anouk Stoffels
Nijmegen
46:07
45:37
25
Marieke Roelofs
Cifla
46:47
46:14
26
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
46:47
46:26
27
Margo Dickhout
Nijmegen
46:51
46:27
28
Gila Heesters-Kruijsen
Elst Gld
47:21
46:58
29
Elvira Spoelman - Hecker
AV Wijchen
47:38
47:16
30
Gonnie Janssens
Prins Hendrik
47:47
47:14
31
Regina Konst
Malden
47:55
47:35
32
Hester Gerritsen
AV Wijchen
48:53
48:46
33
Wendy van Reus
Nijmegen
48:59
48:31
34
Madeleine Ligtenberg
Nijmegen
49:07
48:54
35
Nicky Nillesen
Arnhem
49:50
49:19
36
Tessa Waterberg
Duiven
49:59
49:45
37
Judith Hekker
Goch-Pfalzdorf
50:42
50:09
38
Jellie van der Meer
Ciko '66
50:42
50:26
39
Jeanine Leijser
Nijmegen
52:07
51:37
40
Patricia Jansen
Haalderen
52:08
51:47
41
Petra Schmitz
's-Hertogenbosch
53:11
52:43
42
Astrid Schmitz
Hernen
53:11
52:43
43
Marieke nellissen
Nijmegen
53:32
53:17
44
Marianne Kaus
Nijmegen
1:04:46
1:04:07
Organisatie: AV Cifla & NSAV 't Haasje
Mogelijk gemaakt door: Run2Day Nijmegen & Banketbakkerij Looijenga
www.uitslagen.nl
25-01-2019 23:17