Uitslagenlijst 55ste Abdijcross

Kerkrade - Zondag 20 januari 2019

MSEN, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit van de Raad
Lopers Company
17:52
2
Ferdy Smeets
Caesar
19:30
3
Tommy Weck
Lopers Company
19:37
4
Stefan Breuer
Simmerath
20:29
5
Roel Gorissen
Caesar
20:44
6
Pieter Max Kam
Lopers Company
21:03
7
Per Velraeds
Caesar
21:25
8
Maickel Beekelaar
Heerlen
22:18
9
Tom Kuypers
Caesar
22:21
10
Stephan Theunissen
Stein Lb
22:24
11
Maarten Notenboom
Bocholtz
22:50
12
Vincent Vlake
Movare
23:42
13
Thomas Kerft
Turngruppe übach
23:50
14
Cristopher Vaessen
Mediamarkt
24:00
15
Mojtaba Ahmadi
TheTeamToBeat
24:03
16
Kaj Raaijmakers
24:25
17
Marek Philippen
Bremen Bouwadviseurs bv
25:29
18
Didier Pluymen
Bremen Bouwadviseurs bv
25:31
19
Mitchell Hellenbrand
Bremen Bouwadviseurs bv
25:39
20
Raphael Weiskopf
Düren
25:50
21
Tom Peters
Movare
26:11
22
Dion Hanssen
Kerkrade
27:02
23
Oscar Schoffelen
Movare
27:46
24
Geordy van Bussel
Heem Wonen
28:07
25
Ralph Paulssen
Bremen Bouwadviseurs bv
29:11
26
Marcel Wendt
Würselen
29:40
27
Rowan Hensels
Gulpen
29:54
28
Adnan Delic
Mediamarkt
33:35
29
Lars Curfs
Achilles-Top
37:57
30
Keano Oomen
Mediamarkt
40:36
31
Robert-Jan Engbers
Mediamarkt
40:36
32
Job Rademakers
Mediamarkt
40:38
VSEN, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shelley van der Ven
AVON
23:32
2
Cathelijne Kam
Lopers Company
23:48
3
Britt Jacobi
Landgraaf
24:13
4
Carolin Küppers
Klosterkirche Wenau
26:42
5
Maartje Claessen
Movare
30:17
6
Carmen Acampo
Movare
30:30
7
Joelle Martens
Mediamarkt
32:18
8
Claudia Dijkstra
Maassluis
32:40
9
Andrea Herff
Übach-Palenberg
32:46
10
Damaris Smit
Movare
34:40
11
Steffi Schumacher
Aachen
35:32
12
Laura Skerka
Bremen Bouwadviseurs bv
35:59
M35, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mikel van Avermate
Lopers Company
24:31
2
Yury Baadjou
Landgraaf
24:33
3
Marco Manganelli
24:37
4
Jos Meessen
Amstenrade
25:36
5
Gottfried Winkler
Stolberg
26:14
6
Niels Smeets
Bremen Bouwadviseurs bv
26:22
7
Andreus Canu
Almania Aachen
26:23
8
Paul Gielen
Landgraaf
27:23
9
Gregor Migas
Alsdorf
27:59
10
Gideon Breuls
Movare
29:04
11
Philipp Scherb
Würselen
30:36
12
Martijn van Weers
Bremen Bouwadviseurs bv
32:12
13
Guido Gordebeke
Bremen Bouwadviseurs bv
32:13
14
Bart Alofs
Movare
34:40
V35, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Meuleners
AVON
24:34
2
Carmen Jacobs
STB
25:12
3
Judith van Rooij
Heerlen
25:29
4
Ilse Meessen
Amstenrade
26:45
5
Joyce Gordebeke-Jamar
Bremen Bouwadviseurs bv
30:23
6
Francien den Teuling
Kerkrade
30:29
7
Antje Jung
Düren
31:07
M40, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Dackus
Maastricht
22:25
2
Michael Matzutt
Würselen
23:39
3
Manuel Eikens
AVON
24:02
4
Bram Defesche
Movare
24:42
5
Danny Jung
Düren
26:22
6
Jürgen Herff
Hückelhoven
27:16
7
Rob Steinschuld
Movare
28:04
8
Markus König
Stolberg
29:04
9
Patrick Bruininks
Movare
29:15
10
Patrick Schaaf
Landgraaf
29:31
11
Maikel van Kooten
Movare
34:40
12
Tim Schumacher
Aachen
35:32
V40, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Grutters
Atverni
21:48
2
Riëlle Philipens
Houten
29:14
3
Natascha de Boer
Movare
29:50
4
Heidi Zimmer
Würselen
34:11
5
Laila Romgens-Potalivo
Mediamarkt
34:39
M45, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Perry Ubachs
Mediamarkt
21:22
2
Leon Reijnders
Caesar
22:50
3
Sascha Reimbold
IAC Düren
23:25
4
Sascha Bergerhausen
Eschweiler
23:29
5
Jean-Paul Stijnen
Schimmert
23:44
6
Jeroen Schoenmakers
Eindhoven
25:15
7
Michael Palm
Klosterkirche Wenau
27:03
8
Ivo Vincken
STB
27:53
9
Peter Starmans
Heem Wonen
28:20
10
Pascal Driessen
Kerkade
29:05
11
Laurence Slaats
Lopers Company
29:22
12
Michiel Sluijsmans
Spaubeek
30:00
13
Guido Becholtz
Bremen Bouwadviseurs bv
34:06
14
Marco Deliège
Kerkrade
38:36
15
Danny Roufs
Lopers Company
38:36
16
Danny Kil
Lopers Company
38:36
V45, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Kozyska
IAC Düren
28:07
2
Claudia Polis
TV Roetgen
28:18
3
Esther Muris
Nuth
29:50
4
Bianca Schoeters-Sluis
Achilles-Top
30:29
5
Gabi Bongard
Roetgen
33:30
6
Bianca Oostman
Groningen Atletiek
34:50
7
Marielle Frijters
Sprint
36:42
8
Desiree van Puijvelde
AVON
36:43
M50, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald van den Hoven
Atletiek Maastricht
21:27
2
Rombout Senden
Lopers Company
21:28
3
Frank Kouchen
Herzogenrath
25:08
4
William Lipperts
Kerkrade
25:22
5
Frank Schmidt
Aachen
25:22
6
Wiel Peters
Heerlen
25:38
7
Ron Cremers
Bremen Bouwadviseurs bv
26:28
8
Roger Leenhouts
Heem Wonen
28:00
9
Leon Walraven
Kerkrade
28:50
10
John Wevers
Movare
28:56
11
Holger Schüttrumpf
Baesweiler
30:16
12
Christian Driehöfer
Aachen
35:33
V50, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christien Breukink
Caesar
23:00
2
Christine Karl
Eschweiler
23:59
3
Anette Schickel
Herzogenrath
27:54
4
Uta Kouchen
Herzogenrath
28:37
5
Peet Acampo
Movare
30:30
6
Leidi van den Bergh
Movare
32:10
7
Claudia Kremer
Herzogenrath
32:28
8
Elke Terhorst
Kerkrade
33:51
9
Elke Ramers
Stolberg
34:23
10
Josiane Mergelsberg
Amel
34:52
M55, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hub Kurvers
Lopers Company
21:17
2
Peter Claessen
Movare
22:05
3
Gert Bongard
Roetgen
25:44
4
Paul Jacobs
STB
26:09
5
Gerd Kremer
Herzogenrath
26:17
6
John van Puijvelde
AVON
27:51
7
Burkhard Pütz
Eschweiler-Hastenrat
28:24
8
Arry Zwaan
Alphen aan den Rijn
29:08
V55, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith Zukowski
Kerkrade
28:44
2
Anjolie Deguelle
Heerlen
29:52
3
Jolanda Kanters
Movare
36:15
M60, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adam Rogalski
IAC Düren
21:06
2
Gerard Stüber
Aachener TG
23:53
3
Boy Van Oppen
Stein Lb
24:36
4
Ad van Kempen
Achilles-Top
25:47
5
René Jongen
Valkenburg Lb
26:35
6
Anton Gruben
Germania Dürwess Rureifel
30:55
7
Mario Vucans
IAC Düren
31:20
8
Ger Gorissen
Movare
32:19
9
René Coenen
Heerlen
33:12
10
Harry Hamers
Simpelveld
34:21
V60, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Hillebrand
Skikeller Kaulard&Schroif
25:15
2
Andrea Reimbold
IAC Düren
34:11
M65, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans-Jakob Bendlage
TSV Kaldenkirchen
28:50
2
Paul Boltersdorf
IAC Düren
31:49
M70, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hein Bodelier
Lopers Company
26:18
2
Joseph Boursie
ERTKelmis
29:01
3
Jo Pfeifer
Stein
32:59
M75, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mergelsberg
Kelmis
38:55
M80, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rainer Wick
SV Germania Duerwiss
35:08
MD, 1750M MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
6:26
2
Sophie Eikendal
Ciko '66
6:29
3
Laila Yahyaoui
Almere '81
6:39
4
Yzara van der Born
AAV '36
6:45
5
Lila van Nieuwkoop
Energie
6:46
6
Jikke van der Ploeg
Triathlon
6:50
7
Milou Karssies
HAC '63
6:51
8
Layana Chrafih
PAC
6:52
9
Cecilia Lima
Energie
6:56
10
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:58
11
Evie de Roos
Fit
7:08
12
Tess Homan
AV '40
7:16
13
Kiara Sluijpers
AVON
7:21
14
Aafke Wijkmans
Astylos
7:29
15
Maartje Vervuren
STB
7:45
16
Amy Sterk
STB
8:30
17
Johanna Kamps
Würselen
8:43
18
Johanna Heidrich
DJK Jung Siegfried
8:53
19
Daphne Erens
STB
8:55
JD, 1750M JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
DJA
6:16
2
Ate Clobus
AAC '61
6:19
3
Dani Meisen
Caesar
6:20
4
Nariño Renfurm
Almere '81
6:37
5
Tom de Jong
Caesar
6:39
6
Milan van Holsteijn
AV '40
6:40
7
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
6:45
8
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
6:49
9
Mika Keizer
De Sprinter
7:24
10
Leif Jaspers
PAC
7:27
11
Senna America
Achilles-Top
7:52
12
Alexander Dirven
PAC
7:57
13
Hense Teneij
Caesar
8:09
14
Fynn Vannuys
Achilles-Top
8:30
15
Olaf de Koning
Atletiek Maastricht
8:35
16
Marijn Winthagen
STB
9:53
17
Jelle Quaedackers
STB
9:54
18
Julian van Voorst
STB
9:54
MC, 2550M MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
9:33
2
Michelle Frowijn
PAC
9:52
3
Selina Franken
AV Zeewolde
10:01
4
Merel Veltman
Almere '81
10:19
5
Femke Yska
Horror
10:22
6
Tess Jaarsma
Horror
10:25
7
Theresa Brosthaus
LG Dorsten
10:29
8
Loes Kempe
Altis
10:33
9
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
10:48
10
Sativa Wenker
Ciko '66
10:57
11
Suze de Vries
Horror
10:59
12
Ancia van den Bos
THOR
11:10
13
Eefke Leeuwis
Spado
11:24
14
Flora Reimbold
Birkersdorfer TV
11:32
15
Shalomy Karreman
Rotterdam Atletiek
11:34
16
Lisan Stijnen
Caesar
11:36
17
Anniek Vissers
Nijmegen Atletiek
11:39
18
Liv Musz
Achilles-Top
11:40
19
Bo Spoor
Running Team Eindhoven
11:48
20
Mariëlle Lensen
HAC '63
11:50
21
Hannah Kling
AVON
12:06
22
Alina Kamps
Würselen
13:34
JC, 2900M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauro Dieters
Almere '81
10:25
2
Wouter de Roo
HAC '63
10:31
3
Juan Zijderlaan
Atverni
10:31
4
Sam Van der Werf
Horror
10:34
5
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
11:09
6
Jelle van Geel
THOR
11:22
7
Sietze Ketelaar
Horror
11:29
8
Tim van Es
HAC '63
11:32
9
Jaimy de Lannoy
Caesar
11:42
10
Ioann Lobles
Noordkop
11:43
11
Jeroen van Lith
Running Team Eindhoven
12:03
12
Nando Kramer
Groningen Atletiek
12:12
13
Thomas van Orsouw
Oss '78
12:39
14
Witte Jaspers
PAC
12:52
15
Niklas Koch
IAC Düren
15:29
16
Renco Coenen
Hoensbroek
17:41
MB, 3350M MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Hightower
Nederland
11:58
2
Manjorie Janssen
Cifla
12:00
3
Yasmine Abbes
Cifla
12:04
4
Ellen van Doorn
Cifla
12:10
5
Vera de Vries
Horror
12:34
6
Teresa Schulte-Wermlinghoff
LG Dorsten
12:40
7
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
12:47
8
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
13:02
9
Nienke van Dok
AV Aalsmeer
13:02
10
Sara Schouten
Atverni
13:03
11
Willemijn Fuite
Attila
13:07
12
Sanne Schouten
Atverni
13:47
13
Elke Wijkmans
Astylos
14:04
14
Jill Wanten
Swift
14:09
15
Jonine Hofstra
LSV Invictus
14:19
16
Violet Willems
Achilles-Top
14:49
17
Lotte van Orsouw
Oss '78
15:27
18
Parel van Nieuwkoop
Energie
15:44
19
Maud Missler
STB
18:27
MSEN, 10500M LANG M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samuel Fitwi
LG Vulkaneifel
32:58
2
Tarik Ahmed el Amri
Saudi-Arabië
33:11
3
David Nilsson
Zweden
33:18
4
Mohammed Reza
Iran
33:29
5
Chakib Lachgar
Spanje
33:32
6
Tom Hendrikse
AAC '61
33:33
7
Ahmed Ouhda
Italië
33:48
8
Geart Jorritsma
Sneek
34:06
9
Edwin de Vries
AV Castricum
34:19
10
Archie Casteel
Zweden
34:21
11
Lars Gerritsen
Passaat
34:33
12
Benoit Goethals
ACBR
34:54
13
Ralf Ulmer
Kall
35:18
14
Freek van de Weerd
Sprint
35:28
15
Mohamed Azzouz
Spanje
35:34
16
Wesley Mols
Team Zevenheuvelen
35:37
17
Frederik Uhrborn
Zweden
35:53
18
Andreas Keil Forneck
Duitsland
35:57
19
Hachem Migou
België
36:00
20
Jasper Boot
Leiden Atletiek
36:17
21
Bilal Ziadi
Spanje
36:22
22
Robin Honebecke
ATC '75
36:23
23
Ben Vriends
Nederland
36:24
24
Daniel Schmidt
Duitsland
36:30
25
Corné Timmer
AV Aalsmeer
36:56
26
Lutz Holste
LG Dorsten
37:20
27
Peter-Jan de Jong
Horror
37:20
28
Anday Tilke
Roermond
37:21
29
Jeroen Matthes
STB
37:24
30
Jordy Kloet
Argo
37:52
31
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
38:03
32
Valentin Schimpf
ASV Köln
38:08
33
Rick Heutinck
Argo
38:23
34
Finn Küper
Duitsland
39:40
35
Daniel Kappes
Marathon club Eschweiler
50:58
36
Theo van de Ven
Heerlen
53:12
37
Thomas Faber
Duitsland
54:11
38
Marcel van Kasteren
Berg en Terblijt
1:01:15
39
Ramdan Snoussi
Antwerpen
1:19:25
VSEN, 7400M LANG V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Gehring
ASV Köln
25:58
2
Ruth van der Meijden
Cifla
26:18
3
Sylvia Medugu
Denemarken
26:33
4
Vera Coutellier
ASV Köln
26:41
5
Anne Luijten
Olympus '70
26:55
6
Diane van Es
PAC
27:07
7
Marijke de Visser
Dolichos
27:46
8
Ellen van der Kolk
TION
28:00
9
Sanne Mooldijk
Rotterdam Atletiek
28:17
10
Ellis Jacobs
STB
29:05
11
Hinde Fokkema
Start '78
30:04
12
Eartha Weber
Atletiek Maastricht
31:34
MA, 5200M MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Vernikov
Duitsland
19:48
2
Marije Hijman
PAC
19:50
3
Renee Sijbesma
Eindhoven Atletiek
20:17
4
Evelien Kuiper
Nederland
20:25
5
Ynte Biemans
Tartlétos
20:27
6
Elsa Rijpstra
Lionitas
20:42
7
Eline Runderkamp
AV Edam
21:15
8
Cheryl Konijn
AV Castricum
22:19
9
Zoe van Dijk
AV '34
22:51
JB, 4600M JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Baltus
SAV
15:07
2
Jesse Fokkenrood
U-Track
15:20
3
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
15:24
4
Lars Laros
Scorpio
15:48
5
Hakim Riadi
SISU
15:51
6
Olaf Bosscher
AV Heerenveen
15:57
7
Teun ter Haar
Nijmegen Atletiek
16:00
8
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
16:01
9
Gjalt Panjer
Veluwe
16:01
10
Pablo Velt
Atverni
16:03
11
Luca van Diepen
Hylas
16:13
12
Fraon Bischoff
Unitas
16:21
13
Niels Peeters
Venloop Running Team
16:24
14
Ernson van den Bos
Scorpio
16:37
15
Wiktor Vernikov
Mechernich
16:40
16
Thijs van Lith
Running Team Eindhoven
16:48
17
Mischa Hermans
Unitas
17:00
18
Archie Hall
U-Track
17:24
19
Pepijn Oron
Hellas
17:24
20
Jip Janissen
Venloop Running Team
17:25
21
Luca Thiele
Stolberg
17:37
22
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
17:42
23
Jing Oldhoff
Lionitas
17:52
24
Nick Kerkhof
HAC '63
17:59
25
Yassine Bouaziz
AV '34
18:16
26
Ditchano Suijkerbuijk
Scorpio
18:27
27
Wilbert Knol
HAC '63
18:54
JA, 7400M JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
24:03
2
Siraj Awal Aman
Argo
24:26
3
Illias el Khattabi
Nederland
24:31
4
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
24:36
5
Max Polak
Nederland
24:37
6
Rick van Riel
Attila
24:52
7
Michael Tesfahiwet
LTPH
24:52
8
Aimane Benchellal
PAC
25:09
9
Stan Schipperen
Nederland
25:13
10
Jort Benz
Energie
25:17
11
Duncan Steenbakker
AV Castricum
25:18
12
Norbert Weijenberg
Spado
25:33
13
Tijmen Bouw
AV '34
25:51
14
Zeb Beelen
De Spartaan
26:05
15
Jarreau Suijkerbuijk
Scorpio
26:20
16
Daan van der Velden
Eindhoven Atletiek
26:36
17
Koen Grandiek
AV Castricum
26:50
18
Jan Bouwknegt
HAC '63
26:57
19
Bezuayehu Petersen
AV '56
26:58
20
Bereket Petersen
AV '56
26:58
21
Bram Maas
Attila
27:01
22
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
27:03
23
Jippe Lasschuijt
AV '34
27:09
24
Jonatan Venema
NOP
27:15
25
Jesse van der Raadt
STAP
27:51
26
Hugo Bosscher
AV Heerenveen
27:59
27
Stefan de Vries
Start '78
28:09
28
Peer Voesenek
Scorpio
28:49
29
Simon Jaschke
LG Dorsten
29:59
M35, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonas Roels
Lebbeekse Atletiek Toekom
24:46
2
Maarten Zeegers
Atletiek Maastricht
26:54
3
Christoph Jahnert
LG Dorsten
28:28
4
Johni Vernikov
Ski Keller
36:34
M40, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph van Dijk
Aquapoldro
30:26
2
Jerry Kenbeek
Nederlandse Triathlonbond
31:37
3
Robert Beckmann
Herzogenrath
32:36
4
Francisco Granda Zapico
Geilenkirchen
34:19
M45, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
AV Scorpio
25:37
2
Ron van Diepen
Hylas
26:31
3
Johann-Frederick Te Peele
Phanos
35:58
M50, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erling Worm
Denemarken
29:06
2
Michael Pauluszen
Linnich
31:01
M60, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Driessen
Achilles-Top
35:22
M70, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hein Bodelier
MarathonPlus
39:01
VROUW, 2600M KORT V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
AAV '36
9:17
2
Britt Ummels
Unitas
9:18
3
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
9:33
4
Seline Scherrer
Phanos
9:40
5
Nikita van Lierop
Rotterdam Atletiek
9:49
6
Aniek Aper
Rotterdam Atletiek
10:23
7
Lindsey Faken
Energie
10:29
8
Nina van Diepen
Hylas
10:40
9
Mariska Poel
DEM
10:44
10
Anna Gommer
Achilles-Top
11:12
MAN, 2600M KORT M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Anderiessen
AKU
7:54
2
Wouter Ploeger
AAC '61
7:55
3
Nick Marsman
ACO Van Elderen
7:58
4
Jelmer van der Linden
Statina
8:01
5
Tom de Gelder
Olympus '70
8:11
6
Wout Daniels
AVT Houthalen
8:15
7
Jeroen Bakker
Triathlon
8:22
8
Casper van der Putten
Asterix
8:24
9
Mundesir Awal Aman
Argo
8:26
10
Shaween Mohammed
Saudi-Arabië
8:26
11
Edwin Sjerps
SAV
8:27
12
Thomas Lewis
Phanos
8:29
13
Joeri Slagter
TAS '82
8:30
14
Brian Versluis
Avantri
8:32
15
Arne Agten
België
8:36
16
Djoao Lobles
Noordkop
8:38
17
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
8:46
18
Yoram Polak
PAC
8:47
19
Bob te Lindert
Argo
8:49
20
Ralf Looze
Phanos
8:54
21
Twan Pormes
DOKEV
8:55
22
Guus Winkelmolen
Wessem
8:58
23
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
8:58
24
Timo Küpper
Bonn
8:58
25
Victor van der Wel
PAC
9:03
26
Paavo de Leng
Dynamica
9:03
27
Timo Stegink
AV Castricum
9:05
28
Rens Simons
Venloop Running Team
9:11
29
Patrick Smit
Pallas '67
9:12
30
Tijke Wentink
Attila
9:21
31
Tycho Schol
Pallas '67
9:27
32
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
9:30
33
Youri Driessen
Venloop Running Team
9:39
34
Jeen Nauta
Start '78
9:40
35
Ephren Been
HAC '63
9:53
36
Vincent Perquin
Leiden Atletiek
10:13
37
Yannick Speetjens
Hellas
10:50
V35, 7400M V MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Verschuure
AV '56
30:54
2
Mechtild Dackus-Panhuysen
Atletiek Maastricht
33:50
V40, 7400M V MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia van Tellingen
HAC '63
35:30
V45, 7400M V MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Philippens
Triathlon
31:07
2
Verona Janssen
Unitas
49:07
V50, 7400M V MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Hofman
LAAC Twente
36:56
BAJ, KIDS BAMBINO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Tans
De Veldhof
2:29
2
Isaac Mingelers
St. Ursula
2:41
3
Jeremyiah Bout
Op Gen Hei
2:42
4
Jop Jacobs
De Veldhof
2:43
5
Mats Janssen
De Veldhof
2:45
6
Dylan van der Leij
OBS Harlekijn
2:47
7
Jort de Boer
Steltloper
2:56
8
Alex Aleksa
De Schakel
2:57
9
Lee Schloen
OBS Harlekijn
3:01
10
Niek Cremers
De Veldhof
3:01
11
Ylano Ariëns
OBS Harlekijn
3:02
12
Levi Spiekers
OBS Harlekijn
3:02
13
Jasper Weijers
De Diabolo
3:06
14
Cas Vullings
OBS Harlekijn
3:06
15
Finn Lochtman
St. Ursula
3:07
16
Noah Velroy
Steltloper
3:09
17
Jelle Jeurissen
OBS Harlekijn
3:14
18
Noah Reinders
Steltloper
3:25
19
Pieke Harst
Steltloper
3:27
20
Torre Vreuls
De Spoorzoeker
3:40
21
Jim Merken
De Diabolo
3:46
22
Mike Ubachs
OBS Harlekijn
3:50
23
Jules Hausoul
OBS Harlekijn
4:09
24
Vinz van Rumpt
OBS Harlekijn
4:13
25
Gianni Loi
OBS Harlekijn
4:19
26
Jasper Herings
BS Schinveld
4:23
BAM, KIDS BAMBINO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Franssen
De Spoorzoeker
2:43
2
Julie van Bree
De Diabolo
2:54
3
Femm van Gestel
OBS Harlekijn
2:54
4
Jasmijn Dackus
Manjefiek Maastricht
3:00
5
Pien Keeris
De Diabolo
3:03
6
Jadey Feenstra
Steltloper
3:05
7
Senna Bos
OBS Harlekijn
3:08
8
Vajèn Coppes
OBS Harlekijn
3:16
9
Evi Elders
OBS Harlekijn
3:17
10
Tess Gerris
De Veldhof
3:21
11
Eva Rosbeek
St. Ursula
3:27
12
Zaidah Verbunt
OBS Harlekijn
3:27
13
Femke Geestman
Steltloper
3:29
14
Saar Eijkenboom
OBS Harlekijn
3:35
15
Britt Meijs
OBS Harlekijn
3:36
16
Bo Merken
De Diabolo
3:36
17
Nicky Meijs
OBS Harlekijn
3:37
18
Lotte Klein
OBS Harlekijn
3:52
19
Faya Woinowski
OBS Harlekijn
3:56
20
Sijtje Vreuls
OBS Harlekijn
3:58
21
Lucie Stevelmans
De Schakel
4:07
22
Joy Bodelier
OBS Harlekijn
4:18
J_E1, KIDSCROSS E1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Kleintjens
OBS Harlekijn
1:59
2
Elaijh Lassauw
De Spoorzoeker
2:03
3
Djevian Dormans
De Ganzerik
2:07
4
Delil Barut
De Veldhof
2:13
5
Nowe Lebens
De Veldhof
2:15
6
Julian Langenhuizen
De Doorkijk
2:18
7
Boris Reisinger
Steltloper
2:21
8
Kayden Dingemans
Steltloper
2:22
9
Tidde Otten
OBS Harlekijn
2:22
10
Noud Lucassen
De Veldhof
2:23
11
Joep Kusters
De Diabolo
2:23
12
Ricardo Winters
De Veldhof
2:26
13
Noel Feder
De Veldhof
2:26
14
Twan Engelen
De Diabolo
2:26
15
Dany Jansen
St. Ursula
2:26
16
Danilo Bessems
De Spoorzoeker
2:26
17
Yusri Hoesen
De Veldhof
2:28
18
Noud Fuhren
De Schakel
2:29
19
Raf van der Miessen
St. Ursula
2:29
20
Aiden Aarts
't Valder
2:29
21
Ward Souren
De Diabolo
2:30
22
Niels Rosbeek
St. Ursula
2:32
23
Noud Pelzer
De Doorkijk
2:33
24
Ruben Herings
BS Schinveld
2:33
25
Rami Elgherbi
Steltloper
2:35
26
Dylan Bertrand
De Diabolo
2:37
27
Juup Heijnen
St. Ursula
2:37
28
Djaro Vlake
't Valder
2:40
29
Jax Hendrix
't Valder
2:41
30
Noah Gerris
De Veldhof
2:41
31
Joep Keeris
De Diabolo
2:42
32
Mason Bauermann
OBS Harlekijn
2:46
33
Siebe Offermans
De Diabolo
2:46
34
Luca Beckers
De Wegwijzer
2:47
35
Alessandro Bremmers
De Spoorzoeker
2:47
36
Hidde van der Meer
OBS Harlekijn
2:48
37
Rudi Hmmoodi
Steltloper
2:49
38
Gio Vrösch
Steltloper
2:49
39
Thibeau Cammelot
OBS Harlekijn
2:49
40
Iven van Loon
De Veldhof
2:50
41
Wojciech Zielinski
De Veldhof
2:50
42
Dennis Kunic
De Veldhof
2:50
43
Renzo Lagalante
OBS Harlekijn
2:51
44
Melle Linders
OBS Harlekijn
2:51
45
Sam Gulpen
OBS Harlekijn
2:51
46
Yannick Pasmans
De Diabolo
2:52
47
Kiano Woinowski
OBS Harlekijn
2:53
48
Robin Spedding
St. Ursula
2:54
49
Philip Jansen
De Veldhof
2:55
50
Pepijn STevelmans
St. Ursula
2:56
51
Sem Elders
OBS Harlekijn
2:56
52
Luca Schmits
De Diabolo
3:01
53
Sander Vodeb
St. Ursula
3:01
54
Dylan Huppertz
De Veldhof
3:08
55
Wesley Eijkenboom
OBS Harlekijn
3:09
M_E2, KIDSCROSS E2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arden Veldman
Brede school Cortemich
2:11
2
Ise Jans
De Spoorzoeker
2:13
3
Mayra Eikens
Caleidoscoop
2:13
4
Merel Voortman
De Veldhof
2:13
5
Norah Weerts
De Veldhof
2:14
6
Saar Capellen
OBS Harlekijn
2:16
7
Emma Smids
De Veldhof
2:18
8
Lot Heyse
De Doorkijk
2:18
9
Amina Oszaczki
St. Ursula
2:21
10
Saartje Harst
Steltloper
2:21
11
Maja Podgorscy
St. Ursula
2:22
12
Janne Lochtman
St. Ursula
2:30
13
Esmee Geurts
De Doorkijk
2:31
14
Senna Coppes
OBS Harlekijn
2:32
15
Eline Roozen
De Blokkenberg
2:32
16
Nova van Elteren
OBS Harlekijn
2:33
17
Meike Pluijmen
St. Ursula
2:38
18
Emilia van Bree
De Diabolo
2:39
19
Quinty Remmerde
OBS Harlekijn
2:39
20
Vajèn Graf
St. Ursula
2:39
21
Quyandra Simmons
De Diabolo
2:39
22
Eva Senden
De Veldhof
2:40
23
Pien Pinckaers
Steltloper
2:40
24
Puck Scholten
De Diabolo
2:41
25
Josine Roozen
De Blokkenberg
2:42
26
Robyn Hanneman
St. Ursula
2:43
27
Cindy Stitzinger
St. Ursula
2:43
28
Cato Bouwland
De Diabolo
2:44
29
Jolé Marijnissen
St. Ursula
2:44
30
Shanaily Pablo
St. Ursula
2:45
31
Jinthe Lennertz
De Schakel
2:46
32
Evelien Dackus
Manjefiek Maastricht
2:47
33
Isa Loven
St. Ursula
2:48
34
Benthe Heijse
St. Ursula
2:51
35
Bo Schrijen
OBS Harlekijn
2:51
36
Lotte Groeneveld
't Valder
2:51
37
Chavelli Molendijk
De Veldhof
2:52
38
Dilayla Baadjou
St. Ursula
2:54
39
Geyria Barut
De Veldhof
2:54
40
Rojvin Horo
Steltloper
2:54
41
Anne Jacobs
De Veldhof
2:55
42
Imani Kroes
OBS Harlekijn
2:56
43
Jocelyn Anemaat
OBS Harlekijn
2:58
44
Asia Lama
Steltloper
3:00
45
Inaya Meskine
De Veldhof
3:01
46
Jint Bakker
De Doorkijk
3:02
47
Danique de Vries
St. Ursula
3:04
48
Saar Extra
't Valder
3:06
49
Evi Cremers
De Veldhof
3:08
50
Roxanne Alleleijn
De Veldhof
3:09
51
Sophia di Girolamo
't Valder
3:12
52
Linn Waelen
't Valder
3:13
53
Melina Jurinda
Steltloper
3:17
54
Mila Peeters
De Veldhof
3:22
55
Britt Ubaghs
De Spoorzoeker
3:23
56
Lotte Kamphuis
De Veldhof
3:24
57
Lisanne Heijens
OBS Harlekijn
3:57
58
Una Marstjepovic
Steltloper
4:08
J_D1, KIDSCROSS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alain Ritten
De Blokkenberg
3:09
2
Sep Weerts
De Veldhof
3:10
3
Pim Wiesen
St. Ursula
3:30
4
Ricco Beckers
De Wegwijzer
3:34
5
Djaviëno Dormans
De Ganzerik
3:41
6
Sam Schrijen
OBS Harlekijn
3:47
7
Max Hamstra
St. Ursula
3:51
8
Pierre Tarbusch
OBS Harlekijn
3:51
9
Vygo Goovaerts
St. Ursula
3:54
10
Yannick Brouns
De Veldhof
3:58
11
Joeri Krutzen
't Valder
3:59
12
Dimi Augustat
OBS Harlekijn
3:59
13
Phoenix Lassauw
De Spoorzoeker
4:00
14
Milan Capellen
OBS Harlekijn
4:02
15
Jesse Ariëns
OBS Harlekijn
4:03
16
Pepijn van der Meer
OBS Harlekijn
4:05
17
Finn Beckers
De Diabolo
4:07
18
Niels Severins
St. Ursula
4:09
19
Jayden Jeurissen
De Blokkenberg
4:15
20
Max Verbunt
OBS Harlekijn
4:15
21
Stef van Steenbruggen
OBS Harlekijn
4:15
22
Pepijn Gulpen
OBS Harlekijn
4:16
23
Jens van Heeswijk
OBS Harlekijn
4:24
24
Laurens Glerum
Steltloper
4:26
25
Jilles Haan
OBS Harlekijn
4:27
26
Job Gorgels
De Veldhof
4:30
27
Noah Spedding
St. Ursula
4:30
28
Jamie Eijgelshoven
't Valder
4:30
29
Tim Langenberg
OBS Harlekijn
4:32
30
Michael Jiany
Steltloper
4:32
31
Milan van Loon
OBS Harlekijn
4:36
32
Luc Brouns
De Veldhof
4:37
33
Sem Bussey
Steltloper
4:38
34
Devin Feenstra
Steltloper
4:40
35
Maurice Feder
De Veldhof
4:47
36
Sven Radermacher
OBS Harlekijn
4:48
37
Jip Haagen
De Diabolo
4:59
38
Qiyaro Zwart
De Veldhof
4:59
39
Tristan Horbach
Steltloper
5:00
40
Ming-le Ye
Steltloper
5:04
41
Coen de Groot
De Diabolo
5:04
42
Kyano van de Kandelaar
St. Ursula
5:07
43
Sem van Loon
De Veldhof
5:07
44
Jason Hambeukers
De Diabolo
5:08
45
Ruben Stevens
De Diabolo
5:20
46
Dylano Blom
De Veldhof
5:33
47
Hidde Sieler
St. Ursula
5:34
48
Fedde van de Kleut
OBS Harlekijn
5:37
49
Miguel Reulen
St. Ursula
6:04
50
Luca Haeren
Steltloper
7:14
M_D2, KIDSCROSS D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amina Dillmann
Steltloper
3:18
2
Laura Sluijpers
BS Langeberg
3:37
3
Julie Bohlen
An d'r Put
3:43
4
Nora Tummers
St. Ursula
3:45
5
Renée Scholtissen
De Doorkijk
3:47
6
Robin Peters
De Spoorzoeker
3:58
7
Fabienne Langenhuizen
De Doorkijk
4:02
8
Faith Jongen
De Spoorzoeker
4:03
9
Kaylee Remmerde
OBS Harlekijn
4:05
10
Nina Kil
De Spoorzoeker
4:05
11
Nienke Bouman
De Veldhof
4:07
12
Mirte de Boer
Steltloper
4:14
13
Senna Franssen
De Spoorzoeker
4:17
14
Soraya Ariëns
OBS Harlekijn
4:19
15
Sara Boudad
Steltloper
4:20
16
Sam van der Miessen
St. Ursula
4:22
17
Janna Lafit
OBS Harlekijn
4:25
18
Tara Haziri
Steltloper
4:28
19
Lotte-Sophie Steijvers
De Spoorzoeker
4:32
20
Annika Dackus
Majefiek Maastricht
4:34
21
Kaylee Boots
OBS Harlekijn
4:35
22
Isa Voogt
De Diabolo
4:37
23
Moyra Mommertz
OBS Harlekijn
4:38
24
Syham van Neer
De Diabolo
4:45
25
Kyara Mommertz
OBS Harlekijn
4:48
26
Lizzy van Leeuwen
Steltloper
4:48
27
Jill Prikken
Steltloper
4:50
28
Naomi Bussey
Steltloper
4:53
29
Abellyn Vrösch
Steltloper
4:54
30
Julia Jansen
De Veldhof
4:54
31
Alyssa Schins
OBS Harlekijn
4:57
32
Britt Schaaf
OBS Harlekijn
4:59
33
Lisa Hursel
De Spoorzoeker
5:04
34
June Bruinenberg
OBS Harlekijn
5:06
35
Hannah Gouders
De Diabolo
5:09
36
Janel Muijrers
Steltloper
5:11
37
Ilse van der Meij
Steltloper
5:11
38
Isis Vreuls
De Spoorzoeker
5:11
39
Ymke Vreuls
De Spoorzoeker
5:11
40
Sophie Snel
De Veldhof
5:11
41
Amy Bronneberg
Steltloper
5:12
42
Dewi Cremers
De Diabolo
5:17
43
Nijico Bronneberg
De Diabolo
5:33
44
Anouk Novak
St. Ursula
5:59
45
Linde Vanderheijden
De Veldhof
6:28
J_C1, KIDSCROSS C1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarnik van der Heijden
OBS Harlekijn
3:08
2
Deliano Dormans
De Ganzerik
3:13
3
Stijn Pelzer
De Doorkijk
3:14
4
Joy van Dijk
OBS Harlekijn
3:15
5
Damien Oerlemans
De Veldhof
3:24
6
Wes Dassen
't Valder
3:24
7
Vince Bohlen
An d'r Put
3:24
8
Noah Ramakers
Brede school Bocholtz
3:32
9
Tom Nelissen
OBS Harlekijn
3:34
10
Keäno Boots
OBS Harlekijn
3:41
11
Fabio Neto
De Veldhof
3:41
12
Fabio Pasmans
De Diabolo
3:44
13
Stan Lucassen
De Veldhof
3:47
14
Douwe Schmetz
De Veldhof
3:51
15
Jelle van Hof
St. Ursula
3:53
16
Ben Langenberg
OBS Harlekijn
3:53
17
Sem Bruinenberg
OBS Harlekijn
3:53
18
André Marstjepovic
Steltloper
3:58
19
Noud Gorgels
De Veldhof
3:58
20
Brian Peters
De Veldhof
3:59
21
Finn Defesche
De Diabolo
4:05
22
Joris Mathissen
St. Ursula
4:09
23
Luca Drenth
De Veldhof
4:19
24
Randy Dielemans
St. Ursula
4:26
25
Ziagelo Klooster
Steltloper
4:32
26
Kristian van Heeswijk
OBS Harlekijn
4:33
27
Matt Bahnen
OBS Harlekijn
4:34
28
Dylan Podgorscy
St. Ursula
4:34
29
Luca Pijpers
Steltloper
4:45
30
Dylano Prikken
Steltloper
4:47
31
Jeremy Spreutels
De Diabolo
4:52
32
Sami Bouih
De Diabolo
4:52
33
Jayden Kooijman
OBS Harlekijn
4:57
34
Milan Lagalante
OBS Harlekijn
5:00
35
Lars Engels
St. Ursula
5:11
M_C2, KIDSCROSS C2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Jans
De Spoorzoeker
3:20
2
Nina Arets
De Veldhof
3:26
3
Gwennett Krützer
De Spoorzoeker
3:30
4
Lisa Hilgers
De Spoorzoeker
3:31
5
Senna Zinken
Steltloper
3:42
6
Chloë Novak
Oirsbeek
3:43
7
Storm van Dijk
OBS Harlekijn
3:52
8
Omosuzi Odus
De Veldhof
4:05
9
Femke Reuters
De Spoorzoeker
4:08
10
Juelley Sijstermans
De Veldhof
4:19
11
Ilja Counotte
OBS Harlekijn
4:21
12
Kieki Bakker
De Doorkijk
4:22
13
Ida Hoeppertz
De Diabolo
4:23
14
Aabidah Gamiet
OBS Harlekijn
4:40
15
Marly Kappes
Steltloper
4:41
16
Shurgali Hooi
De Veldhof
4:48
17
Jaylynn Almanzouri
De Veldhof
4:56
18
Munowarah Gamiet
OBS Harlekijn
4:59
19
Demi Marckus
De Veldhof
5:00
20
Jouwi Hodzelmans
De Veldhof
5:03
21
Abby ter Horst
OBS Harlekijn
5:19
22
Chloé Schaaf
OBS Harlekijn
5:31
J<=11, G-LOOP T/M 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohammed Loukili
St. Jan Baptist
2:33
2
Shane Cox
SBO Arcadia
2:36
3
Ricardo Polstra
St. Jan Baptist
2:38
4
René Petalo
St. Jan Baptist
2:41
5
Serviè Willems
SBO Arcadia
3:02
6
Benjamin Hagoort
SBO Arcadia
3:14
7
Devin Mastenberg
St. Jan Baptist
3:15
8
Aymen Boudad
St. Jan Baptist
3:44
9
Damian Nauta
St. Jan Baptist
4:22
M<=11, G-LOOP T/M 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Vellen
St. Jan Baptist
2:59
2
Rishly Lukombo
St. Jan Baptist
3:17
3
Sumera Ramakers
SBO Arcadia
3:21
4
Dajenna van Rooij
St. Jan Baptist
5:23
J>=12, G-LOOP VANAF 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingo Keller
St. Jan Baptist
3:36
2
Luchendrick Monte
St. Jan Baptist
3:43
3
Ties Smits
St. Jan Baptist
3:49
4
Sammy Smeets
St. Jan Baptist
4:04
5
Levi Schuurmans
St. Jan Baptist
4:16
6
Sanayro Sayeisbenb
St. Jan Baptist
4:28
7
Jamiro Haanraets
St. Jan Baptist
4:30
8
Layten Plum
St. Jan Baptist
4:46
9
Daan Roeleveld
St. Jan Baptist
8:54
M>=12, G-LOOP VANAF 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nanah Römkens
St. Jan Baptist
4:31
2
Blanche Velraeds
St. Jan Baptist
5:41
J1218, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Gooters
SG Sophianum
13:11
2
Raf Berghof
Eijkhagen
13:41
M1218, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alma Broere
SG Sophianum
14:25
2
Djoriana Dormans
Sint-Jan
14:25
www.uitslagen.nl
29-01-2019 08:53