Uitslagenlijst Heldense Bossen Verloscross

Helden - Zondag 20 januari 2019

MKC, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guy Maas
Atletiek Maastricht
15:38
2
Niels Jacobs
ATH
15:46
3
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
16:31
4
Marcel Gno▀
Sonsbeck
16:47
5
Kenny Janssen
Atletiek Helden
17:02
6
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
17:37
7
Manfred Herzog
Duesseldorf
18:48
8
Frank Hendriks
Deurne
18:52
9
Ton Reuver
Reuver
19:01
10
Wim Setz
Geldrop
19:02
11
Daan Relou
ATH
19:14
12
Ton van Loon
Loopgroep Aart Stigter
20:12
13
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
20:43
14
Bas Mols
STB
20:50
15
Wiel van Lier
Atletiek Helden
21:01
16
Erwin Hoogers
Deurne
21:09
17
Ruud Langstraat
ATH
21:16
18
Peter van Dijk
Helenaveen
21:27
19
Bernie Nagel
't Jasper Sport
21:42
20
Martijn Stigter
GAC Gemert
22:00
21
Michel Groffen
ATV Venray
22:01
22
Mark de Vries
Helmond
22:05
23
Hendrik Jan Hool
AVON
22:33
24
Attila Kovacs
ATH
22:55
25
Jan Hermkes
Velden
22:59
26
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
23:16
27
Henk Bos
Atletiek Helden
24:35
28
Van Langh
Baarlo Lb
24:37
29
Lau Bouten
Baarlo Lb
25:02
30
Hans Bos
Atletiek Helden
25:17
31
Jan van Lessch
Neuss
26:19
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Serana Tielbeek- Kemp
Running Team Eindhoven
18:22
2
Theresa Stevens
Sonsbeck
18:58
3
Melissa Bevers
Asterix
19:16
4
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
20:37
5
Maud Opstals
Atletiek Helden
23:15
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieuwenhuis-Gielen Karin
Tegelen
19:04
2
Diana Golek
Lubliniec
19:21
3
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
21:14
4
Birgit Bertrand
Kerkrade
22:07
5
Myrthe Meex
Achilles-Top
22:11
6
Johanna Josten
Tegelen
22:26
7
Chantal Janssen
Tegelen
22:57
8
Joyce Bouten
Atletiek Helden
26:52
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
20:54
2
Judith de Bruin
Atletiek Helden
21:50
3
Elise Swinkels
Geldrop
24:39
4
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
25:15
5
Suzan Handels-Wiertz
Swift
25:27
6
Wilma Maessen
Scopias
28:35
7
Monique Ottenheim
Baarlo
31:07
8
Tineke van Mullekom
Deurne
32:04
JJUNB, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
17:39
2
Stijn van Dommelen
GAC Gemert
18:04
3
Teun Nagel
't Jasper Sport
18:38
4
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
19:18
5
Mike van Wouwe
ATH
19:31
6
Jordy Dols
Atletiek Maastricht
19:40
7
Bart Manders
GAC Gemert
19:52
8
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
20:04
9
Milan Sonnemans
Atletiek Helden
20:29
10
Mat Baur
Scopias
20:45
11
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
20:49
12
Loek Peute
Atletiek Helden
21:22
JJUNA, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Holten
Scopias
16:56
2
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
17:30
3
Daan Hendrikx
Scopias
17:43
4
Thijs Vermeulen
Venray
18:15
5
Davy Schoeber
HAC
18:51
VLC, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magda Winiarska
Someren
41:40
2
Judith Gijsbers
AV Weert
42:20
3
Eefje Melssen
GAC Gemert
43:34
4
Demi Boerekamp
Someren
44:28
5
Simone Rademakers
Weert
45:09
6
Natalia Fokina
GAC Gemert
45:48
7
Irus Rondeel
avVN
47:16
8
Chantal Wilms
Atletiek Helden
47:23
9
Dorine Bastings
Helden
50:10
10
Gonny Manders
't Jasper Sport
51:19
11
Christel Verstappen
Helden
52:30
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Elfring
Running Team Eindhoven
33:01
2
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
33:21
3
Kai Weyers
NiederkrŘchten
33:54
4
Guus Heijnen
TartlÚtos
34:44
5
Peter Hoex
Venlo
35:15
6
Ralph Scherjon
Scopias
35:20
7
Ron spreeuweberg
Atletiek Helden
37:15
8
Simon Verwijlen
AV Weert
37:33
9
Jeroen Dael
Scopias
37:36
10
Dirk van Dooren
AV Weert
38:09
11
Ton Smetsers
Reuver
38:14
12
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
38:15
13
Wiljo Ermers
GAC Gemert
39:11
14
Ferdi Hensen
Kessel
39:28
15
Fabiaan Hendricks
Venlo
40:01
16
Mathijs Janssen
Egchel
40:03
17
Puck Huijs
Baarlo Lb
40:20
18
Guus Ummenthun
Sevenum
40:42
19
Sjon Seuren
Lottum
42:12
20
Wout Vinken
Landhorst
42:34
21
Martijn Bakker
Weert
42:43
22
Jeroen Vaessen
Venlo
43:49
23
Adam kudrewicz
Helmond
45:12
24
Bart Bos
Venlo
56:48
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
36:15
2
Jeroen Hendriks
Tegelen
37:03
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
37:19
4
Jules van Hensberg
Atletiek Leudal
38:20
5
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
39:18
6
Roel Roubroeks
Atletiek Helden
39:22
7
Bjorn koelink
Nuenen
39:44
8
Bart van Mierlo
Someren
40:43
9
Eddy Gebroers
't Jasper Sport
43:53
10
Klaas Visscher
Nuenen
44:09
11
Karl van Daal
Venray
44:21
12
Soon Woo
Atletiek Helden
45:01
13
Radek Winiarski
Someren
46:56
14
Sander Dinghs
Venlo
48:14
15
Ruud van Ninhuijs
Egchel
48:45
16
Marco Ottenheijm
Baarlo Lb
53:44
17
Peter Stiphout
Venlo
1:00:16
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Achterberg
Nederlandse Triathlonbond
34:51
2
Erik de Laat
AV Weert
35:37
3
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
36:43
4
Edwin Kok
GAC Gemert
36:59
5
RenÚ Jacobs
Someren
38:19
6
Joost Derikx
Neer
38:22
7
Maurice Bastings
Atletiek Helden
39:00
8
David leidelmeijer
AV Weert
39:15
9
Jos Adriaens
AV Weert
39:24
10
Hans Steijaert
HAC
40:14
11
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
40:41
12
Stephan Qarimi
AV Weert
41:24
13
John Thielen
Lopersgroep Deurne
43:47
14
Maarten van Lent
Helden
44:12
15
Ruud Fleuren
Baarlo Lb
48:17
16
Paul van Dillen
Nuenen
50:59
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Stijnen
Baexem
37:45
2
Jos de Groot
De Rips
38:25
3
Mario Arts
LOGO
40:45
4
Maarten Manders
GAC Gemert
40:45
5
Marcel vn Berkum
LOGO
43:27
6
Ton van der Honing
Swift
43:50
7
Jones Ewalds
Venlo
44:56
8
Jhonny van Rhee
Scopias
45:41
9
Roeland Spiering
Beringe
46:49
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans vd Mortel
Lopersgroep Deurne
35:49
2
Wim Janssen
Atletiek Helden
38:30
3
John Kocken
HAC
39:31
4
Hans Peeters
Atletiek Helden
40:19
5
Jan Hermkes
Velden
43:14
6
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
43:55
7
Perry Peeters
STB
44:45
8
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
46:00
9
Jos Thielen
Wanssum
50:19
10
nol Geurts
Heythuysen
51:26
11
Hans Lieverse
't Jasper Sport
51:32
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Oehlen
avVN
39:59
2
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
40:23
3
Nico Verstraten
Atletiek Helden
40:39
4
Wiel van Lier
Atletiek Helden
41:05
5
Wil Cootjans
Kessel
45:06
6
Henk van Eck
GAC Gemert
45:08
7
Ad Meeuws
't Jasper Sport
45:28
8
Wiel brouwers
Horst
45:46
9
Thijs Verhaegh
Atletiek Helden
47:03
10
Hay Driessen
Atletiek Helden
48:56
11
Piet Jaspers
't Jasper Sport
49:20
12
Piet Aarts
Wanssum
50:19
MJUNB, MEISJES A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Maes
Unitas
12:31
2
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:46
3
Brenne Caubergh
Atletiek Maastricht
13:17
4
Johanna Winkels
Sonsbeck
13:35
5
Resy van Iersel
't Jasper Sport
13:38
6
Nina van der Weele
Running Team Eindhoven
14:06
7
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
15:07
8
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
15:42
MJUNA, MEISJES A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van Heeckeren
Venloop Running Team
12:07
2
Jette Winkelman
't Jasper Sport
12:13
3
Hannah Clercx
Asterix
12:39
4
Channelyn Ambrosiussen
Running Team Eindhoven
14:36
5
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
16:17
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Holten
Scopias
11:03
2
Timo Klomp
ATH
11:09
3
Gijs Buist
AV Weert
11:41
4
Ole Kuse
Sonsbeck
11:58
5
Kars Reijnen
HAC
12:02
6
Tjeerd Buist
AV Weert
12:44
7
John Linders
Lopersgroep Deurne
12:47
8
Guus van Riel
Atletiek Helden
12:49
9
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
12:58
10
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
15:06
11
Julian Achterberg
nuenen
15:39
12
Dennis de Jager
HAC
16:33
13
Roel van Engeland
HAC
16:40
14
Huub Janssen
Weert
16:46
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn van Ham
Achilles-Top
8:42
2
Emma Bijnen
HAC
8:55
3
Lieke Rijk
Swift
9:04
4
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
9:25
5
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
9:26
6
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
9:38
7
Robin Scheenen
Atletiek Helden
9:41
8
Mirre Vissers
Atletiek Helden
9:42
9
Demi de Vries
HAC
9:43
10
Meike Janssen
AV Weert
9:44
11
Sophie Luyven
Sonsbeck
10:15
12
Maureen Mols
Achilles-Top
10:47
13
Femke Bouten
Atletiek Helden
11:01
14
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
11:45
15
Maud Seuren
AV Weert
12:57
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:10
2
Julian van Rens
ATV Venray
8:14
3
Fergus Tabor
HAC
8:19
4
Loek Moons
Budel-Schoot
8:26
5
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
8:36
6
Jesse van Doren
Geldrop
8:44
7
Luuk Verhoeven
HAC
8:45
8
Lasse Reijnen
HAC
8:52
9
Finn Janssen
Atletiek Helden
8:54
10
Bas Verheijen
AV Weert
9:06
11
Splinter Ikkink
Geldrop Runners
9:08
12
Simon Goossens
Atletiek Helden
9:15
13
Cas Rijvers
Scopias
9:16
14
Merijn Bond
Achilles-Top
9:24
15
Raf Verbruggen
Atletiek Helden
9:26
16
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
9:29
17
Kay Marris
AV Weert
9:34
18
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
9:39
19
Jort Fleuren
Atletiek Helden
10:22
20
Tom van Rijn
Atletiek Maastricht
10:41
21
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
10:42
22
Levi Vissers
Atletiek Helden
10:49
23
Luc Sanders
ATV Venray
11:20
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
5:00
2
Chayel Bletterman
ATV Venray
5:02
3
Claire van den Hurk
ATH
5:19
4
Kyra Kluckow
Sonsbeck
5:22
5
Nica Niersmann
Sonsbeck
5:36
6
Layla v. Berkel
HAC
5:42
7
Vera van Erp
Atletiek Leudal
5:48
8
Floor van Riel
Atletiek Helden
5:55
9
Mirthe Reijnen
HAC
6:02
10
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
6:06
11
Lyan van Dop
Sonsbeek
6:13
12
Sanne Michiels
ATH
6:14
13
Brechje Arts
ATV Venray
6:21
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Hutjens
Venloop Running Team
4:54
2
Karsten Debets
Caesar
4:56
3
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
5:03
4
Jorg Klomp
ATH
5:04
5
Mads Verhofstadt
HAC
5:20
6
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
5:23
7
Ivar Colijn
AV Weert
5:25
8
Gijs Deckers
Swift
5:30
9
Alain Ritten
Achilles-Top
5:34
10
Jop slaats
Lopersgroep Deurne
5:36
11
Ravi Classen
Scopias
5:40
12
Ivo Bierman
AV Weert
5:47
13
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
5:48
14
Gilles Hermans
Atletiek Helden
5:50
15
Ties van de Werken
AV Weert
5:50
16
Rens Heygele
HAC
6:00
17
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:01
18
Joep van Casteren
ATH
6:03
19
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:05
20
Tim Michiels
ATH
6:06
21
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:15
22
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:15
23
Teun Schattefor
Scopias
6:16
24
Sem Elzinga
Atletiek Helden
6:17
25
Rik Roeling
Atletiek Maastricht
6:22
26
Koen Donkers
HAC
6:28
27
Sven Theunissen
AV Weert
6:30
28
Luuk Schreurs
Scopias
6:31
29
Robbert van Rooyen
Atletiek Leudal
6:32
30
Raf Wolters
Swift
6:34
31
Kane Vijgenboom
Scopias
6:35
32
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
6:38
33
Yon Peeters
Atletiek Helden
6:40
34
Mathijs Ottenheijm
Atletiek Helden
6:42
35
Joppe van den Bercken
Scopias
6:49
36
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
6:51
37
Tim Hendrikx
Scopias
6:52
38
Casper Rekmans
AV Weert
6:55
39
Loek van Leeuwen
't Jasper Sport
6:57
40
Lieven van den Broek
ATV Venray
7:07
41
Tijn Kirkels
Nederweert
7:07
42
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
7:08
43
Tijs Rijvers
Scopias
7:09
44
Lukas Canjels
Scopias
7:11
45
Mika Vermeulen
ATV Venray
7:12
46
Jop Gubbels
Scopias
7:13
47
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
9:35
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:08
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:16
3
Lot van Veghel
ATV Venray
5:23
4
Amina dillmann
Achilles-Top
5:25
5
Kira Kanditt
Kleinenbroich
5:31
6
Lieke Jans
Achilles-Top
5:34
7
Malin Kluckow
Sonsbeck
5:36
8
Sofie van Wouwe
ATH
5:38
9
Lieve Derks
ATH
5:48
10
Sara van Ham
Achilles-Top
5:53
11
Lucy Janssen
ATV Venray
5:54
12
Merel Teeuwen
Scopias
5:58
13
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:00
14
Eline bartels
Lopersgroep Deurne
6:01
15
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:04
16
Hedwig Tabor
HAC
6:10
17
Ilse Hanreats
Scopias
6:11
18
Lieke van Rengs
ATV Venray
6:12
19
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
6:14
20
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
6:18
21
Sofie Soer
AV Weert
6:19
22
Evi Jongen
Scopias
6:21
23
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:25
24
Dagmar Oosting
ATV Venray
6:28
25
Saartje Litjens
Scopias
6:29
26
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
6:31
27
Nikki Peeters
Atletiek Helden
6:32
28
Alicia van Leeuwen
Atletiek Leudal
6:54
29
Evi Hovens
Scopias
6:59
30
Michelle Haenen
Scopias
7:06
31
Rian Janssen
Scopias
7:19
32
Lis Scheijmans
AV Weert
7:21
33
Chiara Toller
ATH
7:28
34
Imke Wijnen
AV Weert
7:29
MPUPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
5:29
2
Aila Colijn
AV Weert
5:59
3
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
6:01
4
Maud Heygele
HAC
6:08
5
Sien van Veghel
ATV Venray
6:21
6
Marijke Schraets
Scopias
6:34
7
Roos van Houts
't Jasper Sport
6:36
8
Nienke den Engelsman
Deurne
6:37
9
Maud Helmink
Scopias
7:04
10
Lizz Spann
Scopias
7:17
11
Lara Peeters
7:25
12
Pien Janssen
Atletiek Helden
7:38
13
Nienke Roesink
HAC
10:00
JPUPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo wassenberg
Unitas
5:28
2
Lars Custers
HAC
5:37
3
Ferde Saenen
Zichem
5:42
4
Jasper van Bussel
Asten
5:44
5
Jente wekenborg
Venlo
5:49
6
Jarne Reijnen
HAC
5:57
7
Twan ten Have
Scopias
6:00
8
Noud Kessels
Scopias
6:02
9
Jens Pasmans
Geldrop
6:09
10
Sem Vissers
Scopias
6:12
11
Luuk Donkers
HAC
6:13
12
Alex Haenen
Atletiek Helden
6:15
13
Huub Oerlemans
ATV Venray
6:23
14
Niek van Montfort
Scopias
6:24
15
Timo Broekmans
Unitas
6:29
16
Justin Smirk
HAC
6:30
17
Jan Aardenburg
Unitas
6:31
18
Kevin Kersten
ATH
6:33
19
Casper Van de Weert
't Jasper Sport
6:39
20
Stan Willemsen
Atletiek Helden
6:40
21
Sjoerd Janssen
Scopias
6:42
22
Stijn Vissers
Atletiek Helden
6:46
23
Sven Broekmans
Geleen
6:57
24
Tobias de smit
't Jasper Sport
7:14
25
Lucas Ottenheijm
Atletiek Helden
7:30
26
Eef Kirkels
AV Weert
7:32
27
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
7:40
28
Flip van Oorschot
AV Weert
7:53
29
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
9:01
MPUPC, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
3:39
2
Emmy Kluckow
Sonsbeck
3:41
3
Daphne Klomp
Scopias
3:47
4
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
3:58
5
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
4:00
6
Anouk Mevis
Scopias
4:04
7
Lorijn Rutten
ATV Venray
4:05
8
Arden Veldman
Achilles-Top
4:13
9
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
4:15
10
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
4:17
11
Robin van den bogaard
Helmond
4:26
12
Fenna Linssen
Scopias
4:39
13
Lune Verhofstadt
HAC
4:45
14
NoŰlle Martens
Lopersgroep Deurne
4:48
15
Amy Jacobs
Atletiek Helden
4:57
16
Sofia Toller
ATH
4:58
JPUPC, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Rekmans
AV Weert
3:42
2
Aron Kovacs-Borbas
ATH
3:48
3
Rubon Thuijls
Scopias
3:49
4
Tijn Parren
Atletiek Leudal
3:55
5
Koen Verheijen
AV Weert
3:58
6
Sem Kusters
Scopias
3:59
7
Michiel Klomp
ATV Venray
4:06
8
Lins Kiggen
AV Weert
4:24
9
Finn Theunissen
AV Weert
4:27
10
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
4:46
11
Teun Brouwers
Scopias
5:06
12
Jort vd Hoef
ATV Venray
5:46
MPUPM, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Schreurs
Scopias
3:59
2
Nouk Helmink
Scopias
4:14
3
Jitske wekenborg
Venlo
4:20
4
Pleun van Woezik
Scopias
4:22
5
Fien Houben
Atletiek Helden
4:28
6
Nina Kersten
ATH
4:34
7
Anna Dinghs
Venlo
4:36
8
Tess wassenberg
Unitas
4:46
JPUPM, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Boekholdt
Venlo
3:51
2
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
4:08
3
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
4:09
4
Gijs van Bussel
Asten
4:18
5
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
4:30
6
Enne Dinghs
Venlo
5:00
7
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
5:23
8
Daan Mostert
Atletiek Helden
5:24
www.uitslagen.nl
21-01-2019 20:23