Uitslagenlijst DES Dieprijt Cross

Eersel - Zondag 20 januari 2019

VROUW, TRIMLOOP DIV AF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes Menting
DES
22:03
2
Suzanne Faasen
GVAC
22:53
3
Maaike Schotman
Eindhoven
25:37
4
Hannie Dreves
GVAC
26:17
5
Dorie Jansen
GVAC
26:17
6
Annette van Grotel
DES
27:12
7
Esther du Maine
DES
27:20
8
Sisan Caeyers
DES
29:40
9
Bettina Lauwers
Luyksgestel
31:12
10
Lenne Lemmens
Eindhoven
37:07
11
Bianca Broumels
Eindhoven Atletiek
39:01
12
Karen Bessembinder
Eindhoven Atletiek
39:17
13
Diana de Bont
Eindhoven
39:33
14
Ingrid Jansen
DES
40:31
15
Marlies Wilkens
Eindhoven
40:53
16
Natasja Gerritzen
Eindhoven Atletiek
41:16
17
Mirella van Kooten
DES
41:39
18
Els van de Kam
DES
42:03
19
Angela Lavrijsen
DES
42:54
20
Saskia de Hoog
Veldhoven
43:40
21
Marja Geven
DES
44:06
22
Willy Gommers
Eindhoven Atletiek
46:19
23
Liesbeth Cruts
GVAC
46:47
24
Danielle ten Boske
GVAC
47:17
25
Meike Lavrijsen
Eersel
47:47
26
Maaike Niesten
Eindhoven Atletiek
48:08
27
Rina Beckers
AVV
49:18
28
Janneke Maas
Eersel
50:39
29
Ietje Verhoeven
AVV
50:58
30
Loes Bax
Bergeijk
52:02
31
Marjolein Sentjens
Hoogeloon
52:34
MAN, TRIMLOOP DIV AF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linus la Grand
Eindhoven
10:32
2
Wouter Rijckaert
Eindhoven
16:30
3
Calvin Craens
22:58
4
Koen van den Putte
Eersel
23:03
5
Jip Wouters
Eersel
23:11
6
Jim Dieterman
GVAC
26:21
7
Bart Kuijkx
Veldhoven
26:26
8
Arjan van Uijtregt
Hoogeloon
26:31
9
Tom van den Putte
DES
28:01
10
Rob van den Putte
Eersel
28:02
11
Ad van Limpt
DES
28:25
12
Thom Schiltmans
DES
29:00
13
Ron Wouters
Reusel
30:09
14
Frank Bartelen
Eindhoven
31:01
15
Leon Liebregts
31:05
16
Jeroen Janse
Eindhoven
32:03
17
Andrew Staal
DES
33:34
18
Jimmy Cox
Eindhoven
34:05
19
Bas Pluyms
DES
34:20
20
Christian Kelders
Eersel
34:45
21
Maurice van den Berge
Eindhoven
35:37
22
Paul van Limpt
Reusel
35:49
23
Leo Waeken
GVAC
36:00
24
Jan Smetsers
Eindhoven Atletiek
36:19
25
Bram Fabrie
Eersel
36:22
26
Floris van Ooijen
Eersel
36:22
27
Ferry Moonen
Eersel
36:41
28
Wilko Foolen
Eindhoven Atletiek
36:57
29
Paul Kuijken
37:01
30
Jeroen Panhuizen
Eersel
37:04
31
Roel Beckers
Eindhoven Atletiek
37:04
32
Frank Abbink
Generaal Michaelis
37:53
33
Gijs Lavrijsen
DES
38:02
34
Gerard Helmond
DES
38:10
35
Stijn Gerritsen
Bergeijk
38:12
36
Léon Mutsaers
GVAC
38:30
37
Berry van den Putte
Eindhoven
38:32
38
Joris Kuppens
Eindhoven Atletiek
38:35
39
Rien Vlemmix
GVAC
38:39
40
Walter van Loon
Eindhoven Atletiek
38:51
41
Hugo Sparidans
39:03
42
Erik Timmermans
Hoogeloon
39:06
43
Francis-Paul Janssen
Eindhoven
40:05
44
Koen Nouwens
Reusel
40:09
45
Stefan van Bogget
Eindhoven Atletiek
40:12
46
Sjors van Herk
DES
40:41
47
Corné de Hoon
Eindhoven
40:58
48
Hans van Eindhoven
AVR '69
41:07
49
Bart Geenen
Veldhoven
41:24
50
Jan Kemps Jr
Oirschot
41:27
51
Marco van de Kam
DES
41:32
52
Martin Struijk
Veldhoven
41:37
53
Harry Geven
DES
42:06
54
Stijn Wouters
Eersel
42:24
55
Niels van Hoof
Eersel
42:24
56
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
42:32
57
Ronnie Witjes
DES
42:52
58
Huub Waterval
Eersel
42:53
59
Ronald Seghers
DES
42:55
60
Toine Seuntjens
AVR '69
43:17
61
Mark Hendriks
Veldhoven
43:21
62
Michel Jacobs
DES
43:34
63
William Beukenkamp
Veldhoven
44:07
64
Wim van de Pas
Veldhoven
44:07
65
Andre ten Boske
Wintelre
44:14
66
Bert van der Meijden
Luijksgestel
44:29
67
Hans van Hal
Atletiek Oirschot
44:43
68
Wil Dijkhuizen
Veldhoven
44:46
69
Tinus Cornelissen
AVV
44:54
70
Peter Rossieau
GVAC
45:30
71
Wilco de Boer
Valkenswaard
46:02
72
Martin Ritter
DES
47:19
73
Merijn Trommar
Eindhoven
48:08
74
Simon van den Berg
Knegsel
48:13
75
Jan Kemps Sr.
Atletiek Oirschot
48:16
76
Peter Broeders
AVV
49:17
77
Jelle Poeliejoe
Eersel
50:09
78
Ruben van de Ven
Knegsel
50:09
79
Raoui Bekers
Eersel
50:10
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Beuwer
Eindhoven Atletiek
34:54
2
Marco van Erp
Leiden Atletiek
35:15
3
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
36:01
4
Robin Spijkerboer
Nederlandse Triathlonbond
38:33
5
Roy Goossens
GVAC
41:06
6
Maik van de Pas
AVR '69
41:35
7
Paul Roest
AVR '69
41:37
8
Rob Meulenbroeks
AVR '69
44:48
9
Ruud van den Borne
AVR '69
45:38
10
Rob Maas
AVR '69
46:31
11
Ruud Lauwers
AVR '69
56:57
M35, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joan School
GVAC
29:08
2
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
29:45
3
Peter Eshuis
Generaal Michaelis
30:43
4
Jur Pauw
Eindhoven Atletiek
31:24
5
Bas van Summeren
De Keien
31:50
6
Richard Dekker
Eindhoven Atletiek
32:24
7
Jan de Kok
GVAC
32:28
8
Ron Dielhof
Generaal Michaelis
32:46
9
Walter Stals
32:56
10
Joris Korbeeck
GVAC
33:51
11
Roland de Haan
Triathlon
35:31
M45, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roland van Loon
Atletiek Oirschot
31:36
2
Stefan van Happen
Eindhoven Atletiek
32:09
3
Hans van Delft
Eindhoven Atletiek
32:16
4
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
32:25
5
Fons Liebregts
Eindhoven Atletiek
32:38
6
Angelo Jansen
GVAC
33:07
7
Peter Verdonk
Eindhoven Atletiek
35:34
8
Etienne Vissers
Eindhoven Atletiek
36:02
9
Leon Schrijvers
Eindhoven Atletiek
36:46
M55, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans deenen
ATV Venray
32:39
2
Carlo Buijs
GVAC
34:45
3
Will Boudewijns
Bergeijk
35:19
4
Geert Alofs
Prins Hendrik
35:25
5
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
36:00
6
Dis Kusters
Eindhoven Atletiek
37:08
M65, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van der Staak
Eindhoven Atletiek
35:05
2
Gert van Kooij
DES
41:11
3
Joop Slagboom
GVAC
41:44
4
Johan van Litsenburg
GVAC
41:47
5
Wim Hermans
Eindhoven Atletiek
42:56
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lysanne Wilkens
Prins Hendrik
31:01
2
Kathelijn Lemmens
Eindhoven Atletiek
33:25
3
Tamara Renders
GVAC
37:21
4
Evelien Lauwers
AVR '69
37:46
5
Jolien Bruininx
AVR '69
38:40
6
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
39:06
7
Yvonne Vosters
AVR '69
39:45
V35, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
33:16
2
Maryll Koenraadt
Eindhoven Atletiek
35:51
3
Annelies van der Zwart
Eindhoven Atletiek
36:07
4
Marian Crombag-Otter
GVAC
37:55
5
Femke Meurs
DES
38:18
6
Karin Dekkers
GVAC
39:57
V45, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
AVR '69
36:30
2
Loes van Wershoven
Fortuna '67
42:47
V55, VROUWEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Verheijden
GVAC
36:36
2
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
40:52
MKORT, KORTE CROSS 2.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Michiels
AVR '69
6:27
2
Koen van der Meijden
Rotterdam Atletiek
6:37
3
Luc Krawczyk
Scopias
6:38
4
Niek Verdijck
Asterix
6:47
5
Juul Knoester
GVAC
7:00
6
Marvin Arts
Asterix
7:04
7
Willem Verhoeven
Asterix
7:10
8
Jos van Vliet
AVV
7:48
9
Joran de Bie
Tartlétos
7:53
10
Rob Schelle
AVR '69
8:15
VKORT, KORTE CROSS 2.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marissa Damink
Rotterdam Atletiek
7:13
2
Rian van der Burgt
GVAC
7:55
3
Rianne van Slooten
AVV
8:30
JJA/B, JONGENS JUN A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William Webster
GVAC
17:15
2
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
18:11
3
Matthijs van den Broek
Generaal Michaelis
18:29
4
Jarmo de Vries
GVAC
21:54
5
Joris Jungblut
GVAC
22:28
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
11:26
2
Vie Cant
Sgola
11:50
3
Quinn Peeters
DES
13:13
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem van der Heijden
DES
7:26
2
Koen van de Ven
GVAC
7:35
3
Michiel Jasper Kruk
Eindhoven Atletiek
7:44
4
Orlando Louwers
Generaal Michaelis
7:52
5
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
7:52
6
Luuk van der Zanden
AVR '69
8:05
7
Niels Engelen
AVV
8:08
8
Emiel van de Vijver
GVAC
8:24
9
Vidar van Haren
AVV
8:25
10
Brecht Wijnholds
GVAC
8:40
11
Dario Delgado
Generaal Michaelis
8:41
12
Tijn van den Berg
AVV
8:42
13
Sjoerd Rikkers
GVAC
8:57
14
Sven van der Schoot
Atletiek Oirschot
9:05
15
Robin Hendriks
Eindhoven Atletiek
9:07
16
Stian Willems
AVR '69
9:29
17
Hidde Holshuijsen
Eindhoven Atletiek
10:03
18
Dries Smulders
Atletiek Oirschot
10:09
19
Rick van der Schoot
Atletiek Oirschot
10:10
20
Luke Suijkerbuijk
DES
10:16
21
Cas Verhagen
Reusel
10:18
22
Chris de Kort
AVR '69
10:19
MJA/B, MEISJES JUN A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saar van den Nieuwenhof
Eindhoven Atletiek
18:06
2
Lois Stokkingreef
GVAC
19:38
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenne Claassens
Helmond
8:01
2
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
8:13
3
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
8:20
4
Hannah Dijkman
GVAC
8:23
5
Mieke de Vos
Fortuna '67
8:36
6
Marit Wiegerinck
GVAC
8:47
7
Floor Jonkers
AVV
9:03
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
6:56
2
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
7:00
3
Iris Vugts
AVR '69
7:11
4
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
7:17
5
Fenna Cant
Sgola
7:24
6
Isa Kloks
AVV
7:39
7
Sanne Knikkink
Eindhoven Atletiek
8:15
8
Iris Gijsbers
AVV
8:25
9
Fenne van Empel
DES
8:37
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Caljouw
Eindhoven Atletiek
3:35
2
Luuk Roubroeks
GVAC
3:38
3
Ramon Vaandrager
Energie
3:40
4
Tuur Sterrenburg
DES
3:43
5
Jasper Klok
AVV
3:47
6
Jakub Maca
GVAC
3:56
7
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
3:57
8
Juul Cox
AVR '69
4:00
9
Dorus van Hulsel
Eersel
4:04
10
Justin Floris
AVV
4:05
11
Joep Geerts
GVAC
4:05
12
Ezra Born
Eindhoven Atletiek
4:08
13
Tygo Janssens
Marvel
4:11
14
Arvo van Haren
AVV
4:13
15
Tim van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
4:14
16
Jorn Wintermans
DES
4:17
17
Bo van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
4:21
18
Bjorn Duis
AVR '69
4:27
19
Luuk Kramer
Atletiek Oirschot
4:28
20
Sebastian van Os
DES
4:30
21
Tijn de Kort
AVR '69
4:31
22
Tibbe School
GVAC
4:34
23
Vic Verhagen
AVR '69
4:35
24
Tijn van Empel
DES
4:43
25
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
4:57
26
Dylan Wichman
Atletiek Oirschot
5:00
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jimi Coolen
GVAC
4:13
2
Martin Maca
GVAC
4:17
3
Kyan Lasance
GVAC
4:22
4
Ties van der Zanden
AVR '69
4:24
5
Kjell Liebregts
AVV
4:25
6
Gijs Baselmans
AVR '69
4:30
7
Luuk Kwinten
AVR '69
4:32
8
Pim Niezen
Eindhoven Atletiek
4:44
9
Mel Verhagen
AVR '69
4:45
10
Axel Dijkman
GVAC
4:56
11
Sam van den Borne
Reusel
4:59
12
Luuk Geurden
AVV
5:02
JPUPC, JONGENS PUPC +M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
2:50
2
Tim de Kok
GVAC
2:53
3
Sam van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
3:00
4
Bram van de Meulen
Eindhoven Atletiek
3:02
5
Twan van Liempt
Eindhoven Atletiek
3:05
6
Floris Jedema
Eindhoven Atletiek
3:22
7
Timo Lavrijsen
Eersel
3:32
8
Julian Savelsberg
Eindhoven Atletiek
3:40
9
Jari Kelders
3:41
10
Falco School
GVAC
3:45
11
Bram Westerveld
Bergeijk
3:57
JPMIN, JONGENS PUPC +M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias Maca
2BFit
3:10
2
Kes van Dijk
AVV
3:17
3
Chris Lammers
Eersel
3:18
4
Josh Hover
Atletiek Oirschot
3:23
5
Jason Wichman
Atletiek Oirschot
3:50
6
Rik Janssen
AVV
3:51
7
Jelle van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
3:54
8
Bruis Eshuis
Eindhoven Atletiek
4:42
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
3:00
2
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
3:50
3
Saskia Grosfeld
AVV
4:04
4
Puck Holshuijsen
Eindhoven Atletiek
4:15
5
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
4:16
6
Julia Graat
AVR '69
4:22
7
Silke van de Ven
GVAC
4:23
8
Marit Hendriks
Eindhoven Atletiek
4:23
9
Indy Mutsaers
GVAC
4:24
10
Renske te Paske
GVAC
4:26
11
Doortje Hoeks
DES
4:27
12
Janneke van der Zanden
AVR '69
4:28
13
Janne Brands
Atletiek Oirschot
4:32
14
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
4:39
15
Nova van Dijk
AVV
4:42
16
Faye Donkers
AVV
4:46
17
Floortje van Gisbergen
Atletiek Oirschot
4:51
18
Enna Muller
AVV
5:03
19
Dinte Wilting
Eindhoven Atletiek
5:06
20
Evi van Gisbergen
Atletiek Oirschot
5:12
21
Sara van Beers
Generaal Michaelis
5:24
MPUPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Mutsaers
GVAC
4:25
2
Tessa van Helvoort
GVAC
4:29
3
Bente Brands
Atletiek Oirschot
4:36
4
Suze Cox
AVR '69
4:45
5
Pien Gijsbers
AVV
4:46
6
Mijs Kox
AVR '69
4:46
7
Saar Brands
Atletiek Oirschot
5:03
8
Teun van Hulsel
5:04
9
Emma Graat
AVR '69
5:12
10
Lotte Kox
DES
5:12
11
Tessa Moonen
DES
5:13
12
Zoë den Holder
AVV
5:13
13
Mae Paulissen
Atletiek Oirschot
5:13
14
Yara van den Boomen
GVAC
5:19
15
Floor Niekel
AVV
5:40
16
Annemijn Janssen
AVV
5:42
17
Anne van der Schoot
Atletiek Oirschot
5:45
18
Suze Wintermans
DES
5:55
MPUPC, MEISJES PUPC+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila van Dijk
AVV
3:06
2
Birgit van Summeren
Uden
3:06
3
Caro Clijsen
Eindhoven Atletiek
3:17
4
Elise Grosfeld
AVV
3:28
5
Wiep Eshuis
Eindhoven Atletiek
3:46
6
Fieke Kwinten
AVR '69
3:56
MPMIN, MEISJES PUPC+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suus Amting
DES
3:29
2
Sophie Spee
Atletiek Oirschot
3:53
3
Sanne Lavrijsen
AVR '69
3:59
4
Floor Lavrijsen
Eersel
4:40
www.uitslagen.nl
25-01-2019 21:42