Uitslagenlijst Global-e Spiridoncross

Rijen - Zondag 20 januari 2019

G-VRW, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
5:43
2
Lieke Sweep
Sprint
6:05
3
Pim Broos
Scorpio
6:57
4
Minke Geraerts
Sprint
7:00
G-MAN, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
3:53
2
Jordan Beute
Sprint
4:30
3
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:30
4
Jesse Vink
ACW '66
4:42
5
Rick Standaert
ACW '66
4:43
6
Brydon Dammers
Sprint
5:17
7
Arie van Maastricht
Sprint
5:56
8
Tom Schoeters
Gloria
6:06
9
Jeffrey Pellicaan
Sprint
6:38
10
Youri Stoop
Sprint
7:43
MPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn van Hest
Tilburg Road Runners
5:11
2
Eline Pelkmans
Sprint
5:26
3
Fleur Claessen
ACW '66
5:45
4
Isa Stroucken
Taxandria Atletiek
5:46
5
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
5:57
6
Evy van den Beemt
Sprint
6:03
7
Maud Buschman
Spiridon
6:54
JPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:53
2
Bram Groot
Tilburg Road Runners
4:59
3
Willem de Jong
Atledo
5:01
4
Ilian Strooper
Attila
5:02
5
Abel Loderus
Breda
5:17
6
Bjarne Goethals
Spiridon
5:21
7
Mike van der Galien
Atledo
5:26
8
Brim Deveu
Gloria
5:35
9
Lander Jansens
Gloria
5:35
10
Hugo de Jong
Attila
5:43
11
Jelle Jansen
Atledo
5:44
12
Bram van Aert
Sprint
5:48
13
Liam Le Sage
Atledo
6:11
14
Daan van Daelen
Rijen
6:36
15
Dion van Beek
Fortuna
6:45
16
Thomas Niessen
Scorpio
6:56
MPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Boutkan
Olympus '70
4:46
2
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:58
3
Elin de Koeijer
Attila
5:06
4
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
5:27
5
Minke van der Heijden
Sprint
5:33
6
Mirthe van den Broek
Gloria
5:45
7
Fleur Oomen
5:47
8
Hanna Oomen
5:49
9
Ise Roozen
Taxandria Atletiek
5:51
10
Sanne van Daelen
Spiridon
5:54
11
Keisha Jansen
Scorpio
6:00
12
Saar van Holland
Attila
6:05
13
Fleur Bouman
Attila
6:16
JPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daimy van Beek
Fortuna
4:23
2
Stan Struyfs
Gloria
4:34
3
Thom Pelkmans
Sprint
4:41
4
Sep Hendrix
Gloria
4:49
5
Siebe van der Lee
Atledo
4:55
6
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
4:57
7
Rens Gulickx
Gloria
5:06
8
Jop Nijeholt
Sprint
5:08
9
Riemer van Son
Scorpio
5:10
10
Gijs Versteden
Attila
5:11
11
Milan den Dopper
Sprint
5:20
12
Gijs Winnubst
Spiridon
5:21
13
Tygo v/d Schoof
Scorpio
5:22
14
Milan Bavius
Atledo
5:29
15
Timme Weterings
Attila
5:31
16
Jasper Dolmans
Sprint
5:32
17
Marijn Niessen
Scorpio
5:32
18
Jort Griep
Scorpio
5:33
19
Ramon Derks
Atledo
5:34
20
Goof Schoormans
Atledo
5:42
21
Jasper Broeders
Atledo
5:58
22
Ferre Florijn
Scorpio
6:01
23
David Wolvekamp
Spiridon
6:07
24
Armin Ehrismann
Spiridon
6:25
MPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieke Westerveen
Atledo
4:30
2
Freke van Eil
Gloria
4:37
3
Anne Bos
Scorpio
4:41
4
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:42
5
Juul Hoekstra
Sprint
4:52
6
Puck van Gils
Sprint
4:55
7
Amber Jansens
Gloria
4:57
8
Roos Marijnissen
Sprint
4:58
9
Eva Den Boer
Atledo
4:59
10
Mila Pullens
ACW '66
5:07
11
Nienke Mol
Sprint
5:12
12
Amy van Gestel
Attila
5:14
13
Anouk Rutjes
Atledo
5:15
14
Annika van Loon
Spiridon
5:25
15
Sophie de Graaf
Spiridon
5:25
16
Tessa van Tilburg
Sprint
5:28
17
Jitte Stabel
Gloria
5:30
18
Jip de Wijs
Sprint
5:35
19
Myla Gelens
Sprint
5:36
20
Inge Winnubst
Spiridon
5:43
21
Veerle de Jong
Attila
5:49
22
Meike Koeman
Scorpio
5:51
23
Lotte Damen
Sprint
5:52
24
Sterre Billekens
Spiridon
5:59
25
Loïs Martens
Sprint
5:59
26
Lizzy Meyer
ACW '66
6:01
27
Emma van Kan
Sprint
6:05
28
Sarah de Graaf
Spiridon
7:06
JPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:02
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:03
3
Lucas Rutjes
Atledo
4:05
4
Len Horvers
Tilburg Road Runners
4:06
5
Luuk Boutkan
Olympus '70
4:16
6
Boris Bastiaans
Sprint
4:16
7
Boris Griep
Scorpio
4:18
8
Tijn Loderus
Sprint
4:23
9
Loek Graafmans
Spiridon
4:31
10
Bram van Wagtendonk
Sprint
4:41
11
Floris den Boer
Atledo
4:46
12
Jelle Kreeft
Spiridon
4:48
13
Yuri Derks
Atledo
4:51
14
Wilbert van den Burg
Spiridon
4:51
15
Jurre van Rossum
Spiridon
4:53
16
Juul van Eil
Gloria
4:54
17
Jur van der Heijden
Sprint
4:58
18
Dudley Kolsteren
Spiridon
5:00
19
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
5:08
20
Solar Neguse
Gloria
5:09
21
Thijs van Aert
Sprint
5:11
22
Joep Warnaar
Sprint
5:12
23
Mark Franken
Sprint
5:14
24
Tijmen Rotte
Sprint
5:14
25
Tom Weevers
Scorpio
5:15
26
Bob ten Wolde
Sprint
5:21
27
Lukas Kegler
Sprint
5:23
28
Lucca Soler
Spiridon
5:25
29
Daan van Heel
Spiridon
5:25
30
Fynn Bermingham
Sprint
5:28
31
Tim van Sas
Gloria
5:29
32
Jurre Verschure
Atledo
5:35
33
Tim Rombouts
Scorpio
5:40
34
Fenn Oerlemans
Atledo
5:44
35
Benjamin Wolvekamp
Spiridon
5:55
MJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roza Willemen
Sprint
4:03
2
Lotte Griep
Scorpio
4:04
3
Gwen van Hest
Tilburg Road Runners
4:13
4
Elien Smits
DAK
4:17
5
Jill Paulus
Scorpio
4:23
6
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:27
7
Emma Ardon
Attila
4:30
8
Fenna Winkel
Sprint
4:31
9
Meike van den Broek
Gloria
4:34
10
Yara van der Heijden
Sprint
4:35
11
Jade Pullens
ACW '66
4:38
12
Madelief Ruijters
Attila
4:48
13
Josje van Straalen
Attila
4:49
14
Ziva Devue
Gloria
4:50
15
Valerie Bruurmijn
Gloria
4:50
16
Juul Lammers
Sprint
4:51
17
Ghislaine Schalk
Spiridon
4:55
18
Cateau van Gelder
Scorpio
4:57
19
Mirre Stabel
Gloria
5:02
20
Heleen van Tilburg
Sprint
5:02
21
Femke Sprangers
Gloria
5:06
22
Imke Geenen
Gloria
5:09
23
Heleen de Bie
Atledo
5:11
24
Pien Heddes
Sprint
5:15
25
Renée Kramer
Atledo
5:24
JJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Lorkeers
Sprint
3:58
2
Vigo Maljaars
Scorpio
3:59
3
Kilan Goddijn
Sprint
4:00
4
Lennart de Vries
Scorpio
4:01
5
Sjoerd Bastiaans
Sprint
4:10
6
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:16
7
Ryan Heeren
Spiridon
4:19
8
Stijn Maarschalk
Scorpio
4:20
9
Thijmen Kegler
Sprint
4:21
10
Jonas Vos
DAK
4:26
11
Jip Slobbe
Attila
4:30
12
Jesse van Gestel
Attila
4:30
13
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
4:30
14
Jules van Kan
Sprint
4:31
15
Michiel Gulickx
Gloria
4:37
16
Jasper Buschman
Spiridon
4:39
17
Stijn van Daelen
Spiridon
4:40
18
Lars Bloemers
Sprint
4:40
19
Pelle Verschure
ACW '66
4:41
20
Dario Ehrismann
Spiridon
4:41
21
Rik Tuijtelaars
Gloria
4:50
22
Quinten Bressers
Atledo
4:51
23
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
4:54
24
Luca Uitenbroek
Scorpio
4:58
25
Merlijn Pellis
Sprint
5:00
26
Merijn van der Veek
ACW '66
5:00
27
Pelle Slobbe
Attila
5:12
28
Joran Kant
Scorpio
5:19
29
Troj van Dongen
Spiridon
5:24
30
Noah Baars
Sprint
5:41
MJUNC, 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Froukje Mons
Energie
9:01
2
Silkie Graafmans
Spiridon
9:21
3
Gonda Boer
Energie
9:27
4
Anouk Andeweg
Spiridon
9:32
5
Nienke Blom
Sprint
9:35
6
Vera van den Burg
Spiridon
9:41
7
Lani de Boer
Scorpio
10:07
8
Femke Gijzen
Sprint
10:10
9
Nynke van der Geest
Energie
10:23
10
Robin van Eijck
Spiridon
11:57
JJUNC, 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Watzeels
Attila
8:05
2
Remko van den Hout
Attila
8:27
3
Tygo Naafs
Spiridon
8:31
4
Joost Winkel
Sprint
8:33
5
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
8:38
6
Arne Dierckx
Gloria
9:07
7
Kamiel Watzeels
Attila
9:13
8
Maurits Kuipers
Sprint
9:24
9
Tristan van der Loop
ACW '66
9:31
10
Michon Goddijn
Sprint
9:55
11
Daniel Kong
Spiridon
9:58
12
Kasper Baalmans
Atledo
10:04
13
Guus Guikink
Sprint
10:11
14
Roan van Vessem
Scorpio
10:16
15
Kwinten Rotte
Sprint
10:31
16
Olivier van Gelder
Scorpio
11:40
MJUNB, 4050 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gitte Wilmsen
Gloria
19:08
2
Janiek Leijtens
ACW '66
19:59
3
Nikki van Gool
Gloria
20:51
4
Jeske van de Laar
Attila
22:37
5
Daphne van den Burg
Spiridon
25:23
6
Elle van den Burg
Spiridon
34:17
JJUNB, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel van Noordenne
Energie
22:44
2
Jasper Mol
Sprint
23:58
3
Ewoud Boer
Energie
25:14
4
Koen Tilman
Sprint
25:38
5
Tijn Blom
Sprint
25:43
MJUNA, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Leijsen
Prins Hendrik
25:14
2
Laura Hanning
Spiridon
26:35
JJUNA, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Schellekens
Attila
20:55
2
Haico Boer
Energie
22:19
3
Sander Verweij
Attila
22:58
4
Ian de Juncker
Attila
23:25
5
Jason Smits
ACW '66
25:55
VSEN, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
31:03
2
Dyanne Verpaalen
Spiridon
32:40
3
Rowan van Dongen
Prins Hendrik
35:55
4
Joske van Schijndel
Prins Hendrik
36:00
5
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
38:18
6
Indy Nebbeling
Spiridon
39:33
7
Esmay van de Laar
Attila
41:28
V35, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
34:55
2
Hester Lingsma
Rotterdam Atletiek
35:45
3
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
36:35
V45, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
32:11
2
Marionne Kat
Spiridon
35:10
3
Monique van Beurden
Spiridon
35:23
4
Ingrid Spapens-van Korven
Achil '87
35:53
5
Marie-Louise Smagge
Attila
39:00
6
Karen Jansen-Kelderman
Spiridon
42:04
7
Karen Eldred
ACW '66
44:13
8
Margriet ter Horst
Atledo
50:27
MSEN, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
33:29
2
Niek den Exter
Scheldesport
34:04
3
Ahmed Abubakar
DAK
34:22
4
Niels de Jong
Sprint
34:38
5
Dirk Evers
Spiridon
34:39
6
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
35:22
7
Alwin Groen
Sprint
36:21
8
Hassan Mahamed
Attila
36:42
9
Alexander Picard
Parcival
36:46
10
Nick Jansen
DJA
37:24
11
Koen Voermans
Scorpio
37:30
12
Lars van Aalst
Attila
37:31
13
Douwe Schouwenaars
Sprint
39:09
14
Jorg Schellekens
Attila
39:29
15
Sven van der Pas
Scorpio
40:11
16
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
45:03
17
Christian le Sage
Atledo
48:21
M35, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Scorpio
33:15
2
Michiel van Nispen
Sprint
34:51
3
Jeroen Maas
Spiridon
35:04
4
Bram van Hoek
Spiridon
37:54
5
Ruerd Nauta
Sprint
39:09
6
Michel Broeders
Spiridon
39:16
7
Marcel Scherrenburg
Attila
40:37
8
Bas van Gestel
Attila
41:03
9
Patriek Bruurs
Spiridon
44:07
10
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
44:54
M45, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
35:31
2
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
38:20
3
Eduard Linnenbank
Attila
38:26
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
39:59
5
Jan van Stigt
Altena Road Runners
41:06
6
Bart van Loon
Attila
41:31
7
Louis van den Dungen
Spiridon
42:10
8
Cocky de Brouwer
Achil '87
42:37
9
John Marijnissen
Sprint
43:23
10
Bas Barten
Spiridon
44:13
11
Gijs Kloek
Sprint
44:32
12
Sjef Schijven
Spiridon
44:58
13
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
45:18
14
Huub Hieltjes
Sprint
45:40
15
Michael de Wolf
47:19
16
Thomas Bernard
Atledo
47:40
17
Ron Breij
Achil '87
48:17
18
Dirk Wernsen
Spiridon
48:43
19
Peter Kramer
Atledo
49:25
20
Hans Lodewijks
Atledo
50:27
21
David Eldred
ACW '66
50:37
22
Rob Berg
Scorpio
51:55
23
Alex van Krevelen
Atledo
54:26
M55, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
30:03
2
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
32:28
3
Kees van Dongen
Sprint
33:14
4
Cees van Gageldonk
Spiridon
33:44
5
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
33:50
6
Peter Honcoop
Spiridon
33:57
7
Joop Mathon
Scorpio
34:35
8
Hens Koreman
Atledo
35:26
9
Ad Kieboom
Scorpio
36:18
10
Jan Vermeer
Spiridon
37:27
11
Johan van Wanrooij
Atledo
38:36
12
Frans van Gestel
Gloria
39:02
13
Frits van der Velden
Atledo
43:52
14
Gerrit Heij
Attila
46:13
M65, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
35:01
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
36:50
VROUW, 4050 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Dijkstra
Spiridon
20:58
2
Herman van Geijlswijk
Berkel-Enschot
41:16
VROUW, 5900 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Jongerius
Olympus '70
22:57
2
Myrthe Keustermans
Baarle-Nassau
27:40
3
Ria Aarts
31:21
4
Cindy Bernaerts
32:07
VROUW, 7925 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danique Vissers
39:29
2
Nienke Van Loenen
Molenschot
48:44
MAN, 5900 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul de Kort
Alphen Nb
27:35
2
Bram Mutsaers
Tilburg
28:28
3
Gijs de Kort
Breda
28:53
4
Bram Billekens
Rijen
30:27
5
Frank van den Burg
Dorst
30:43
6
Mark Mallens
Rijen
31:03
7
Roland van Oosterwijk
31:11
8
Bas Flaton
31:17
9
Jan Raaijmakers
Rijen
31:19
10
Dolf Brinkmans
31:47
11
Ben Spaninks
Poppel
33:15
12
Robbert-Jan Veldhuijzen
Poppel
33:17
13
Simi Leuverman
Poppel
33:19
14
Hedzer Douma
Spiridon
38:40
MAN, 7925 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Möller
34:58
2
Mark van der Eerden
Rijen
39:48
3
Ton van der Borg
Tilburg Road Runners
44:15
MAN, 10200 M TRIMLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Hansen
40:04
2
Robbie op de Weegh
Oosterhout Nb
40:36
3
Bas van Giessel
Rijen
42:01
4
Marcel de Weerdt
Breda
42:45
5
Billy de Bruijn
Dongen
42:48
6
Maikel Kokx
GVAC
48:36
7
Bert Jan Bax
49:16
8
Eric Withaar
Spiridon
49:42
9
Tonny Baalmans
Atledo
50:57
10
Koen Koevoets
51:01
11
Ton van Cuijk
Vught
52:15
www.spiridoncross.nl
www.uitslagen.nl
15-02-2019 08:13