| | | | | Uitslagenlijst Udikloop
Klijndijk - Zaterdag 19 januari 2019
M, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Harm Jan Martens
Hoogeveen
35:33
8
Richard Boxem
Klazienaveen
44:12
13
Peter Scholte
Emmer-Compascuum
47:30
22
Niels Westerman
Valthermond
52:48
25
Erik van der Loon
Nieuw Buinen
57:23
V, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Langerijs
Raamsdonk
40:32
2
Christien Koning
Groningen
42:59
5
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
43:56
7
Grietje Hoogerkamp-Heeg
Odoorn
46:18
10
Marije Oosterbaan
Groningen
48:47
15
Lianne van der Weide
Emmen
51:34
18
Ingrid Krooneman
Groningen
53:22
25
Henriet Weggemans
Ter Apel
58:15
36
Froukje Eynav
Zichron Yaakov
1:02:43
38
Judith Berghuis-Vermaat
Groningen
1:02:46
42
Jacquelien Kroezen
Stadskanaal
1:05:54
43
Jolanda Beerstra
Groningen
1:05:58
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Richard Moesker
Emmer-Compascuum
37:18
23
Hendrikus Schokker
Haskerhorne
44:58
32
Piet Schomaker
Valthermond
47:24
36
Erik Tieben
Ter Apelkanaal
48:44
47
Larry Wesseling
Klazienaveen
50:59
51
Theo Schomaker
Musselkanaal
51:18
54
Bennie Beerling
Schoonebeek
52:44
61
Bert ten Hoff
Musselkanaal
53:58
65
Jonnie Bartelds
Nieuw Buinen
55:26
66
Erik de Haan
Nieuw-Amsterdam
56:05
71
Edwin Claessens
Bellingwolde
57:16
77
Sanjeewa Kahawalage
Nieuw-Amsterdam
1:04:37
78
Marc van Gelder
Leeuwarden
1:05:55
M, 4 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart van Adrichem
Klazienaveen
20:58
2
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
23:07
3
Melchior van der Pol
Apeldoorn
23:15
5
Gerwin in 't Veld
Groningen
23:59
8
Thijs ten Caat
Klazienaveen
25:48
16
Leonardus van der Sluis
Emmen
33:12
25
Thijs Harkema
Klazienaveen
36:01
32
Frans Scheuneman
Hoogezand
37:40
35
Arnold Jeuring
Stadskanaal
40:15
37
Frans Suelmann
Klazienaveen
42:23
V, 4 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan van der Schuur
Nieuwe Pekela
30:56
5
Wendy Zuiderwijk
Nieuwe Pekela
34:41
7
Marianne Ootjers
Groningen
34:45
8
Margreet Struijk
Spijkerboor Dr
34:49
9
Marietje de Rijk
Klijndijk
34:52
14
Trea Fridrichs
Oude Pekela
36:53
15
Ivonne Mooi
Nieuw-Weerdinge
37:05
17
Anita Klompmakers
Nieuw-Weerdinge
37:44
21
Marijke Berken
Barger-Compascuum
38:29
25
Tamara Hoonakker
Bellingwolde
38:58
28
Annieck Overzet
Schoonebeek
40:46
31
Karin luining
Musselkanaal
41:45
32
Marieke Middelburg
Stadskanaal
41:45
39
Audrey van Gelder
Leeuwarden
42:50
M/V, 1 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Micah Wiering
Nieuw-Amsterdam
7:29
2
Jay Langerijs
Schoningsdorf
7:49
7
Yinthe Wiering
Nieuw-Amsterdam
9:00
CC, CANICROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Nathalie Kappers
Bergentheim
51:25
5
Mirna Tammenga
Valthermond
52:58
7
Frances Heijman
Bellingwolde
53:12
9
Linda de Lange-Kluen
Exloo
58:58
12
Chantal Nieman
Stadskanaal
1:16:58
Uitslagen.nl
20-01-2019 16:00