Uitslagenlijst Zac Freudenburg Cross

Groningen - Zondag 13 januari 2019

PUP, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas goedhart
LSV Invictus
3:47
2
Mats Reitsma
Groningen Atletiek
3:51
3
Jitske Visser
4:25
4
Eline Urban
Groningen Atletiek
4:27
5
Cynthia Urban
Groningen Atletiek
4:28
6
Mik Boerema
Paterswolde
4:43
7
Rikst Visser
5:23
8
Mees Boerema
Paterswolde
6:01
JJB, JUNIOREN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter van den Akker
Harkstede
14:58
2
Mads Meijer
De Sprinter
15:06
3
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
16:29
MJB, JUNIOREN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Niestijl
AAC '61
18:15
JJA, JUNIOREN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manolito musters
AAC '61
14:57
VROUW, SENIOREN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabel Andriessen
Vitalis
19:26
2
Eva van der Hulst
Vitalis
20:03
3
Jana Bruijn
Vitalis
21:12
4
Marijke Hoekstra
Groningen
25:44
5
Fran Loughnane
Groningen
27:23
6
Stephanie van Riel
Groningen
29:30
MAN, SENIOREN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
SV Veendam
15:21
2
Thijmen van der Loop
Vitalis
15:25
3
Wouter Dijkstra
Vitalis
15:56
4
Rowan Veenhuizen
Groningen
17:09
5
Olivier Mierau
Aduard
23:41
6
Jos Boerema
Paterswolde
23:49
7
Konstantin mierau
Aduard
26:23
VROUW, SEN LANG VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Jonkman
Vitalis
28:56
2
Ineke Van Koldam
Vitalis
30:27
3
DaniŽlle Vos
De Spartaan
31:21
4
Renske Linstra
Vitalis
31:38
5
Tamara de Vries
HAC '63
32:08
6
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
32:56
7
Erika Broekema
Loopgroep Bedum
33:18
MAN, SEN LANG MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zac Freudenburg
Duivendrecht
28:22
2
Arjan Marchand
Groningen Atletiek
29:28
3
Robin Honebecke
ATC '75
29:31
4
Bram Prins
NSL
30:10
5
Gerard Vos
Fivelstreek
30:54
6
Erwin Akkerman
HAC '63
31:15
7
Luc Sillen
NSAV 't Haasje
31:42
8
Martijn van Haren
Vitalis
32:22
9
Bram Smit
Triathlon
32:58
10
Gerwin in't Veld
Vitalis
34:00
11
Frank Buigel
Vitalis
34:58
12
Alex Kuik
Groningen Atletiek
35:01
13
Sietze Jan Boer
Loopgroep Astrea
35:08
14
Ruairidh MacDonald
Groningen
35:22
15
Jacco Bontkoe
Wageningen
36:39
16
Klaas Kremer
Groningen
38:18
17
Harm Kremer
Eelde
38:45
18
Tom Speelman
Groningen
39:10
19
Frans Freijser
Suomi
39:59
20
Andres Faber
AV Heerenveen
41:25
21
Menco van der Berg
Loopsport Groningen
41:59
22
Rob Libbers
Groningen
42:53
23
Bas KAsemir
Vitalis
43:17
MAN, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Federico Machado
Vitalis
4:36
2
Wouter Olthof
Vitalis
4:39
3
Guido van Weeren
Groningen Atletiek
4:43
4
Thijmen van der Loop
Vitalis
4:57
5
Sjors Kampen
Groningen Atletiek
5:09
6
Robert de Jong
Athlos
5:25
7
Alex Wildeboer
Vitalis
6:36
VROUW, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Mina Saberi
Groningen Atletiek
6:00
2
Anja Bekema
Vitalis
6:23
www.uitslagen.nl
14-01-2019 17:17