Uitslagenlijst Kroese Wevers cross

Winterswijk - Zondag 13 januari 2019

J-11, JEUGDCR 1 T/11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Berkelder
AVA '70
5:21
2
Giel te Brake
AVA '70
5:22
3
Hugo Holkenborg
Zieuwent
5:28
4
Delany Reurink
Archeus
5:32
5
Sten Hulzink
Winterswijk
5:35
6
Flint Tilley
Winterswijk
5:35
7
Mathijs Errinkveld
Atletico '73
5:36
8
Tim Jong
Winterswijk
5:43
9
Mans Hulshof
Gaanderen
5:54
10
Jurre van der Kaaij
Archeus
5:55
11
Alexander Stefas
Atletico '73
5:56
12
Ot Grevers
Winterswijk
5:57
13
Joep Dingemans
Archeus
6:00
14
Lasse Wopereis
Zieuwent
6:06
15
Len Geurts
Atletico '73
6:09
16
Bartjan Pietersen
Archeus
6:09
17
Liam Prinsen
Winterswijk Meddo
6:10
18
Tijn Striekwold
Atletico '73
6:11
19
Loek Daams
Atletico '73
6:12
20
Floris Erinkveld
Atletico '73
6:12
21
Lars Teekman
Archeus
6:14
22
Wessel te Bokkel
Archeus
6:17
23
Senna Brouwer
Archeus
6:30
24
Marron Wolfs
Winterswijk
6:32
25
Nick Huntink
Atletico '73
6:34
26
Jonas Rougoor
Ulft
6:51
27
Mika Teekman
Archeus
6:56
28
Cas Oortgiese
Winterswijk
6:57
29
Milan Kolsté
Winterswijk
7:11
30
Davey Lenting
Atletico '73
7:25
31
Barry Vreeman
Archeus
7:54
32
Florian Kolthof
Winterswijk
9:04
33
Twan Grievink
Archeus
9:05
M-11, JEUGDCR 1 T/11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coralie Zumbansen
Duitsland
5:19
2
Benthe Salemink
Atletico '73
5:22
3
Isis Neijland
Atletico '73
5:37
4
Madelief van Erkelens
AVA '70
5:47
5
Roosmarijn Hulshof
Atletico '73
5:48
6
Noa Jansen van Velsen
Atletico '73
6:02
7
Femke Nijrolder
Archeus
6:03
8
Minke Dost
Winterswijk
6:04
9
Elze Groot Kormelink
Zieuwent
6:08
10
Luna van der Kaaij
Archeus
6:11
11
Anna Stefas
Atletico '73
6:12
12
Esmee Jansen
Atletico '73
6:13
13
Zoë Meinen
Archeus
6:13
14
Kiera Jansen
Atletico '73
6:22
15
Liv Kolsté
Archeus
6:23
16
Fenne Hartjes
Atletico '73
6:28
17
Nine Kwerreveld
Archeus
6:32
18
Viënne Tilley
Winterswijk
6:35
19
Ibtihaal el Khanchouf
Archeus
6:52
20
Wiebke Uenk
Winterswijk Meddo
6:52
21
Imra van Engeland
Archeus
6:54
22
Sophie Kuipers
Archeus
7:10
23
Lott Visser
Atletico '73
7:12
24
Tess Wevers
Archeus
7:18
25
Lilou Zumbansen
Duitsland
7:19
26
Soélle Neerhof
Varsseveld
7:40
27
Bente colenbrander
Atletico '73
7:50
28
Merel van der Veen
Atletico '73
8:18
29
Dide Klomps
Atletico '73
9:06
30
Stacey te Lindert
Archeus
9:13
31
Senna Grievink
Archeus
9:22
32
Isis Schuurman
Lichtenvoorde
9:22
J1214, JEUGDCR 12T/M14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Veenstra
TION
7:14
2
Douwe Bentsink
Archeus
7:17
3
Luke Hiddink
Archeus
7:19
4
Jorben Kraan
Atletico '73
8:02
5
Coen van der Veen
Atletico '73
8:44
6
Max Langeland
Atletico '73
8:58
7
Tijn van den Berg
Winterswijk Huppel
9:01
8
Julian van Erkelens
AVA '70
9:03
9
Mart Hallers
Archeus
9:26
10
Dion Neerhof
Varsseveld
10:11
M1214, JEUGDCR 12T/M14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elizah Tammel
Atletico '73
8:58
2
Nadia de Jong
Archeus
9:04
3
Anne Hovinga
Archeus
9:26
4
Myrthe Jong
Winterswijk
9:33
5
Saskia de Jong
Archeus
9:47
6
Lisa Rougoor
Atletico '73
10:00
7
Lize Wensink
Archeus
11:01
8
Lorin Wolfs
Archeus
11:42
A4Y, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent van Riet
Archeus
37:27
2
David van Elst
Archeus
39:18
MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mudesir Awai Aman
Argo
17:54
2
Stefan Ritte
Bocholt
18:31
3
Farhaan Abdi Ali
Hanzesport
19:05
4
Dinant Huurneman
Archeus
19:52
5
Max Meuleman
Archeus
20:10
6
Thomas Konings
Archeus
20:23
7
Herman Domhof
Harreveld
20:37
8
Stefan Wisselink
Varsseveld
20:51
9
Björn Rossel
AVA '70
20:58
10
Leon Jentink
Aalten
21:02
11
Renzo Wassing
Voshaar Outdoor SEC
21:09
12
Jelmer Geerdink
Voshaar Outdoor SEC
21:34
13
Erwin Wamelink
AVA '70
21:41
14
Tom Rensing
Lichtenvoorde
21:48
15
Hans Jentink
AVA '70
21:50
16
Daan Winkelhorst
Bredevoort
21:53
17
Rick Rensing
Lichtenvoorde
21:57
18
Tim van Leeuwen
Voshaar Outdoor SEC
22:04
19
Roel Verwer
AV Haaksbergen
22:05
20
Wouter Vreeman
Archeus
22:15
21
Dèmy Oonk
Haaksbergen
22:31
22
Sietse Brouwer
Doetinchem
22:51
23
Rick Helmink
Utrecht
22:53
24
Ewout ten Pas
Archeus
23:04
25
Jelmer Kuster
Ulft
23:10
26
Roy Dieks
Ulft
23:12
27
Tom Damkot
Winterswijk Henxel
24:02
28
Stijn Schurink
Archeus
24:08
29
Bjorn Neerhof
Varsseveld
24:14
30
Gijs Vrieze
Archeus
24:24
31
Luke Hiddink
Archeus
24:43
32
Douwe Bentsink
Archeus
24:43
33
Gerben Heinen
AVA '70
24:45
34
Yorick Klein Gunnewiek
Voshaar Outdoor SEC
24:47
35
Jordy Droppers
Winterswijk
24:54
36
Joppe Raas
AVA '70
24:57
37
Milan Veenstra
Enschede
25:47
38
Werner Groot Severt
Marienvelde
26:51
39
Janwillem Westerveld
Aalten
27:07
40
Niek te Brummelstroete
Archeus
28:40
41
Jelle Steenbreker
Aalten
29:05
42
Sebastian Schmitz
Ahaus
29:11
43
Jip Grevers
Winterswijk
29:39
44
Bryan van Leeuwen
Winterswijk
31:57
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Groot Kormelink
AVA '70
22:20
2
Vera Mensink
Voshaar Outdoor SEC
22:39
3
Ieneke Voets
Elst Gld
24:42
4
Petra Meinen
Archeus
24:52
5
Rianne Hulshof
Voshaar Outdoor SEC
24:55
6
Ellen Huinink
Varsseveld
25:54
7
Daphne de Koning
Archeus
26:06
8
Sylvia Wassink
Archeus
26:13
9
Anouk Schreurs
Archeus
26:38
10
Paula Verwaaijen
AVA '70
27:45
11
Marloes Wensink
AVA '70
27:55
12
Heike ten Wolde
Archeus
28:41
13
Suzanne Meijer
Hengelo Ov
29:41
14
Diede Hörning
Aalten
30:22
15
Samantha van Arem
Varsseveld
30:51
16
Janneke Gelderblom
AVA '70
31:46
17
Lonneke Ars
Archeus
32:18
18
Bianca Eekelder
AVA '70
32:20
19
Yvonne Roes
Varsseveld
33:00
20
Evelien ten Dolle
Winterswijk
33:39
21
Corinna Frertag
Stadtlohn
33:47
22
Kimberly Kortschot
Winterswijk
35:05
23
Chantal Hoefman
Winterswijk
35:05
24
Esmee Freriks
Winterswijk
35:05
25
Emma Beeks
Archeus
35:11
M40+, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerton Prinsen
LVG
21:09
2
Arjan Tragter
Voshaar Outdoor SEC
21:57
3
Ruud Baars
AVA '70
21:58
4
Arjan Dunnewold
Archeus
22:19
5
Rinke ter Haar
AVA '70
22:46
6
Dave Holkenborg
Zieuwent
23:06
7
Roy Prinsen
Winterswijk Meddo
23:32
8
Ronnie Berendsen
Zelhem
23:34
9
Theo Schreurs
Winterswijk
23:49
10
Hans Winkelhorst
AVA '70
24:17
11
Arjan Onnink
Archeus
24:27
12
Harry Grevers
Archeus
24:33
13
Rick Moezelaar
Ruurlo
24:35
14
Rob Berkelder
AVA '70
24:36
15
Philip Huinink
Lichtenvoorde
24:55
16
Dennis ter Veldhuis
AVA '70
24:58
17
Edward Kleemans
Houten
25:03
18
Ernst Domhof
Zieuwent
25:04
19
Jos Bongers
Archeus
25:13
20
Derby Groot Severt
Zieuwent
25:15
21
Reinhard Krinke
Borken
25:31
22
Wilfried Hengelman
Vreden
25:33
23
Pascal Veldboom
AVA '70
26:08
24
Walter Vaags
AVA '70
26:11
25
Johan Oonk
Winterswijk
26:18
26
Edmond Wopereis
Zieuwent
26:25
27
Jos Tuinte
Vragender
26:28
28
Udo Möllmann
Bocholt
26:47
29
Ronald te Veldhuis
Groenlo
27:01
30
Martin Houben
Archeus
27:04
31
Manfred Ubbink
Lichtenvoorde
27:10
32
Rob Demkes
Aalten
28:05
33
Wim Kortschot
Archeus
28:08
34
Peter van Rijn
Winterswijk
28:35
35
René Laar
AVA '70
29:11
36
John Boom
AVA '70
29:50
37
Bram Loman
Archeus
29:58
38
Axel Reinders
Lievelde
30:15
39
Michel Maas
Winterswijk
30:23
40
Robert Berg
Winterswijk
30:29
41
Marrhias Gericks
Vreden
30:41
42
Kavoos Yousefi
Winterswijk
30:42
43
Jasper Westerhof
Archeus
30:44
44
Joop Schreurs
Archeus
31:04
45
Edwin Bollen
Archeus
31:14
46
Bart Jong
Winterswijk
32:45
47
Jaap Huisinga
Winterswijk
32:51
48
Dr. Jörg Dieckmann
Bocholt
33:45
49
Paul Labee
Archeus
33:54
V40+, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rita Möllmann
Bocholt-Lowick
26:47
2
Diane Dunnewold
Winterswijk
27:15
3
Evelien Hillen
AVA '70
28:16
4
Sandra Wassink
AVA '70
29:25
5
Nicole Westerman
Stadtlohn
29:44
6
Janine ter Veldhuis
AVA '70
29:46
7
Marissa Hollestelle
Winterswijk
29:51
8
Mirjam Hogeboom
Winterswijk
32:46
9
Evelien Ubbink
Lichtenvoorde
32:50
10
Henriette Ruessink
Archeus
33:02
11
Aletta Barink
Houten
33:39
12
Marieke Frank
Groenlo
34:57
13
Christel Labee
Archeus
35:11
14
Anja Ruesink
Archeus
35:45
15
Geertje Eckhardt
Archeus
35:45
16
Nandie Koster
LVG
36:17
17
Lenie Wamelink
AVA '70
37:40
18
Monique Wieskamp
Archeus
40:01
MAN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ferdi Ubbing
Archeus
40:43
2
Stefan Wielers
Vreden
40:44
3
Robbin Elsinghorst
Lichtenvoorde
40:59
4
Björn Jansen
Laufsport 97/30
42:19
5
Niek Kleinhesselink
AVA '70
42:46
6
Michael Engbers
Laufsport 97/30
44:14
7
Niels ter Haar
Bredevoort
45:14
8
Bas Coumans
Winterswijk
47:01
9
Erwin Hekman
Archeus
47:14
10
Jelle Spexgoor
Lichtenvoorde
47:47
11
Arno Derksen
AVA '70
48:21
12
Wouter Horstink
Archeus
48:27
13
Bouke ten Have
Lichtenvoorde
49:29
14
Winand Sehcattmann
Raesfeld
49:45
15
Kasper Zemann
Winterswijk
49:45
16
Tomas Senne
Loopgroep De Zandloper
50:05
17
Teun van Amersfoort
Archeus
50:13
18
Henry Elferdink
Hilversum
51:48
19
Piet van Hees
Winterswijk
52:42
20
Jurgen Vrieze
AVA '70
52:47
21
Wilco Bruil
Doetinchem
52:48
22
Robin Meinen
Winterswijk
53:01
23
Mark Meijerink
Amsterdam
54:49
24
Frank van Braak
Varsseveld
58:38
VROUW, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denise Van Der Donk
AVA '70
51:21
2
Vera Meinen
Loopgroep De Zandloper
53:55
3
Femke Douma
Winterswijk
58:04
4
Marion Doornink
Loopgroep De Zandloper
58:43
5
Ruth Tenbusch
Ahaus
1:00:21
6
Merle Kleine Schaars
Loopgroep De Zandloper
1:00:53
7
Josta Hoenink
Ruurlo
1:03:49
8
Gabrielle Bruil
AVA '70
1:06:25
M40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronnie Leusink
ASV
40:52
2
Edwin Veenstra
TION
41:56
3
Andrej Kubani
Borken
42:16
4
Andre Neerlaar
Beltrum
44:12
5
Friedhelm Betting
Laufsport 97/30
44:15
6
Herbert Wienen
Heiden
44:18
7
Marcel Kuenen
Elst Gld
44:38
8
Frank Buiting
Braamt
45:04
9
Mark Sticker
Dinxperlo
45:21
10
Herbert ter Maat
AVA '70
46:07
11
Klaas van Wingaarden
Varsseveld
46:20
12
Wim Brinkman
AVA '70
46:53
13
Erik Meijerink
Borken
46:55
14
Sven Köller
Laufsport 97/30
46:59
15
Remon te Boome
Argo
47:21
16
Werner Enk
Laufsport 97/30
47:37
17
Rudi de Vries
Varsseveld
48:24
18
Mario Holkenborg
Archeus
48:24
19
Andre Geukes
Laufsport 97/30
48:37
20
Antonio Crisner
Heek
49:03
21
Eric Klein Holkenborg
AVA '70
49:07
22
Leo Grooters
Ruurlo
49:40
23
Theo Neerhof
Loopgroep De Zandloper
50:06
24
Jelle Bosch
Archeus
50:07
25
John Krabbenborg
Zieuwent
50:12
26
Armand Burgers
Winterswijk
50:40
27
Peter Ebbers
Loopgroep De Zandloper
52:16
28
Wiljo Bussink
Loopgroep De Zandloper
52:16
29
Gerko Hulshof
Aalten
52:55
30
Günter Schierenberg
Rhede
53:35
31
André Grievink
Archeus
53:36
32
Carel Horstink
Winterswijk
54:30
33
Frank van Hees
Glane
54:48
34
Barry Bigham
Vreden
54:58
35
Patrick Dielen
Archeus
55:02
36
Michiel Schaafsma
Loopgroep De Zandloper
55:06
37
Andreas Hintemann
Stadtlohn
56:24
38
Herman Abbink
Loopgroep De Zandloper
56:32
39
Gerard Wieringa
Archeus
56:48
40
Erik Flint
Winterswijk
57:34
41
Albert ten Wolde
Winterswijk
58:16
42
Andre Brosius
Rhede
58:52
43
Henk Lammers
Archeus
1:00:18
44
Ronald Duistermaat
Winterswijk
1:00:25
45
Christian Warmers
Rhede
1:01:07
46
Carsten Köyer
Borken
1:01:08
47
Markus Uvermann
Borken
1:04:16
48
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:06:04
49
Erwin Rothman
Beltrum
1:06:14
V40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Wassink
Archeus
44:40
2
Dorothé Vrieze
Zelhem
46:51
3
Maureen Leemrijse
Winterswijk
47:34
4
Helga Willemsen
Laufsport 97/30
47:44
5
Sylvia Uebbing
Laufsport 97/30
50:45
6
Linda Stronks-ter Haar
Loopgroep De Zandloper
53:55
7
Angelique Vrijdag
AVA '70
55:00
8
Britta Ihling
Laufsport 97/30
55:28
9
Astrid Goossens
Varsseveld
55:49
10
Willy Doosje
Loopgroep De Zandloper
56:33
11
Anke Hinkamp
AVA '70
56:33
12
Lianne Bosch
Archeus
56:48
13
Gerrie Visschers
Loopgroep De Zandloper
58:08
14
Sandra Ouwersloot-Wensink
Loopgroep De Zandloper
58:44
15
Nanny Ebbers-Wassink
Loopgroep De Zandloper
58:44
16
Ingeborg Bröcker
Laufsport 97/30
59:12
17
Nicole Köyer
Borken
1:01:08
18
Miranda ter Haar
Loopgroep De Zandloper
1:01:31
19
Dian Schurink
Archeus
1:02:32
20
Ineke Kraan
Heelweg
1:02:35
21
Dienke Nijboer
Archeus
1:03:23
22
Ingrid Hochstenbach
Archeus
1:07:28
Kroese Wevers.........ontcijfert
www.uitslagen.nl
13-01-2019 13:57