Uitslagenlijst 3e cross GO crosscompetitie - gecorrigeerd

Epe - Zaterdag 12 januari 2019

MPC, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Schoonhoven
De Gemzen
4:55
2
Lisette Veldkamp
Cialfo
5:05
3
Merel Geursen
Athlos
5:10
4
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
5:18
5
Arinya Van 't Ende
Isala '96
5:28
6
Suze de Groot
PEC 1910
5:30
7
Sennah de Vlaming
Athlos
5:41
8
Valerie de Vries
PEC 1910
5:52
9
Norah van Elst
Flevo Delta
5:53
10
Tess Schuttelaar
Athlos
5:54
11
Sanne Maat
De Gemzen
5:55
12
Noa Kroese
Cialfo
5:57
13
Fenne Schipper
Flevo Delta
5:57
14
Bobbi Roos van Rossum
Cialfo
6:19
JPC, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn van Putten
Isala '96
4:40
2
Jesse Koornstra
Athlos
4:45
3
Federico Talen
Flevo Delta
5:08
4
Sem Eenkhoorn
Isala '96
5:16
5
Jesper Wieten
Isala '96
5:18
6
Timo Huijsmans
Athlos
5:20
7
Robin de Vos
Athlos
5:23
8
Delano Thielman
PEC 1910
5:27
9
Tim van Plateringen
Athlos
5:29
10
Victor Duits
Athlos
5:30
11
Wout Kuis
NOP
5:30
12
Jorik Splinter
Cialfo
5:31
13
Sam Verhoeff
Isala '96
5:37
14
Job Everaars
PEC 1910
5:37
15
Thomas van der Weerd
Isala '96
5:38
16
Hugo Hoekwater
Athlos
5:39
17
Sem Rijlaarsdam
Athlos
5:52
18
Thijs Burgman
PEC 1910
5:56
19
Friso van Veldhuijzen
NOP
6:01
20
Irjan van Ommen
De Gemzen
6:17
MPB, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
4:37
2
Julia Seppenwoolde
Atletics Nijverdal
4:56
3
Mare Holtrop
Isala '96
5:16
4
Demi Huijsmans
Athlos
5:22
5
Noor Boldewijn
De Sprinter
5:26
6
Fenne Korstanje
Athlos
5:38
7
Suleen Penninkhof
Isala '96
5:39
8
Isabo Bleijenberg
Cialfo
5:53
9
Mare Huisman
De Gemzen
5:58
10
Leoni Vonk
Athlos
6:02
11
Tessel van de Valk
Cialfo
6:03
JPB, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joshua Gooijer
PEC 1910
4:28
2
Koen de Vries
Isala '96
4:33
3
Tibo Pierik
Athlos
4:43
4
Querijn Wierbos
Athlos
4:45
5
Tristan van der Weerd
Isala '96
4:47
6
Joris Wever
Athlos
4:51
7
Lars van Dalfsen
NOP
4:52
8
Job Keppel
De Gemzen
4:53
9
Fenn Steur
PEC 1910
4:54
10
Thijs Metsemakers
PEC 1910
4:54
11
Youday Heule
NOP
5:00
12
Joel van den Dool
Isala '96
5:07
13
Sam Panman
PEC 1910
5:11
14
Wout Hinrichs
Athlos
5:34
15
Lior op den Kamp
PEC 1910
5:41
16
Stan Overeem
Cialfo
5:42
17
Emiel de Zoeten
PEC 1910
5:54
18
Louran Veldhuis
Cialfo
5:54
19
Mats Brouwer
De Gemzen
5:58
20
Samuel de Bruin
Cialfo
6:00
MPA1, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magali Kanis
De Gemzen
4:36
2
Anna van Elst
Flevo Delta
4:56
3
Julynn Huijsmans
Isala '96
5:00
4
Catrijn Heere
Cialfo
5:04
5
Mara Schreuder
Athlos
5:14
6
Emma Everaars
PEC 1910
5:24
7
Jenneke Heere
Cialfo
5:33
8
Marely Bijma
NOP
5:37
9
Marli Anne van Rossum
Cialfo
5:47
10
Amber Veldkamp
Cialfo
6:05
MPA2, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mente Kommer
De Gemzen
4:21
2
Anouk Heere
Cialfo
4:22
3
Noemi Blankvoort
De Gemzen
4:24
4
Carlijn Scholte
Athlos
4:38
5
Jaydee Broersma
Athlos
4:50
6
Flore Kroes
De Gemzen
4:58
7
Sannah de Vries
PEC 1910
5:06
8
Renee Blok
De Gemzen
5:08
9
Chamena hoekman
Isala '96
5:10
10
Brecht van der Haar
Isala '96
5:18
11
Eline Vonk
Athlos
5:26
12
Fenna Thijs
Athlos
5:28
13
Brenda Wensink
De Gemzen
5:39
14
Sanne Kobus
NOP
5:41
15
Los Schuurman
Isala '96
5:42
16
Carice van Arken
De Gemzen
5:51
17
Keren Vogel
PEC 1910
5:54
JPA1, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Per Bakker
PEC 1910
4:00
2
Noud Kanis
Isala '96
4:10
3
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:18
4
Milan Jager
Athlos
4:22
5
Tieme Koornstra
Athlos
4:25
6
Levi Wielstra
NOP
4:47
7
Milo ter Mors
Athlos
4:49
8
Stan van Dalfsen
NOP
4:54
9
Tije Annema
Isala '96
4:58
10
Tjalle Bruining
Athlos
5:02
11
Levi Wolters
Athlos
5:06
12
Titus Leurink
Isala '96
5:09
13
Tim Schuttelaar
Athlos
5:14
14
Timo Westerhof
NOP
5:15
15
Sjoerd van der Steege
Isala '96
5:15
16
Thijmen Hiemstra
Cialfo
5:19
17
Cas Sanders
PEC 1910
5:25
18
Hugo Duits
Athlos
5:34
19
Timo Goedhart
Athlos
5:37
20
Gerrit Wensink
De Gemzen
5:45
21
Jelte Fidder
De Gemzen
5:50
22
Lucas Stolte
NOP
6:05
JPA2, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon van den Pol
PEC 1910
4:01
2
Lars Hansman
Isala '96
4:20
3
Giel Scholte
Athlos
4:23
4
Luuk Selhorst
PEC 1910
4:30
5
Tomas Platje
NOP
4:34
6
Luuk Labots
PEC 1910
4:45
7
Sijmen de Vos
Athlos
4:46
8
Axel Konijnenberg
Cialfo
4:50
9
Patrick Duiveman
Isala '96
4:53
10
Kas Meuleman
Isala '96
4:54
11
Sander de Vries
Isala '96
5:04
12
Jochua Broeksema
Athlos
5:07
13
Danny Gerrits
Cialfo
5:13
14
Jochem de Wilde
Athlos
5:17
15
Sven van der Weide
Athlos
5:21
16
Levi Koers
Athlos
5:40
17
Nathan van der Weerd
PEC 1910
5:50
MJD1, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nall Huijsmans
Isala '96
8:58
2
Marlou Huijssoon
Atletics Nijverdal
9:37
3
Jolein Huijssoon
Atletics Nijverdal
9:39
4
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
9:49
5
Jaira Gooijer
PEC 1910
9:50
6
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
10:04
7
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
11:02
8
Merel van der Haar
De Gemzen
11:06
9
Romy Klein Heerenbrink
Cialfo
12:29
10
Diane Wensink
De Gemzen
14:08
MJD2, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
8:17
2
Naomi Gooijer
PEC 1910
9:09
3
Sara Meijer
PEC 1910
9:28
4
Julia Fahner
Isala '96
9:33
5
Meike Schipper
Athlos
9:39
6
Valicia Bouwman
PEC 1910
9:42
7
Guusje Koning
Athlos
9:46
8
Kim Remijn
Flevo Delta
9:47
9
Vera Kruis
NOP
9:49
10
Amber van Manen
Athlos
10:45
11
Eva Middelkamp
Athlos
10:53
12
Lisa van dr Sluijs
Athlos
12:24
JJD1, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merijn Sol
Flevo Delta
8:44
2
Josse Kampen
Isala '96
8:46
3
Twan van der Weiden
Athlos
8:50
4
Robin Ros
Atletics Nijverdal
9:17
5
Nick Jacobs
Athlos
9:35
6
Jesper Pauw
PEC 1910
9:45
7
Laurens van Haaren
Atletics Nijverdal
9:55
8
Dennie Alberts
Cialfo
9:56
9
Hugo Visser
Isala '96
10:02
10
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
10:26
11
Nick Oosting
PEC 1910
10:34
12
Figo Mussche
PEC 1910
10:35
13
Sam Bolt
Isala '96
10:49
14
Thymo Michelsen
Athlos
11:17
15
Joey Faassen
Flevo Delta
11:23
16
Anders Vogel
PEC 1910
11:58
17
Mark Delhez
Athlos
12:26
JJD2, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
De Gemzen
8:30
2
Thijmen Knobben
Atletics Nijverdal
8:49
3
Thijs ter Maat
PEC 1910
8:51
4
Matthijs Onink
NOP
8:54
5
Boyd Steur
PEC 1910
9:03
6
Lukas Smit
PEC 1910
9:07
7
Jan Rotink
Atletics Nijverdal
9:17
8
Gideon Nijland
Atletics Nijverdal
9:18
9
Olaf Souren
PEC 1910
9:26
10
Rens Konijnenberg
Cialfo
9:41
11
Hendrik Olthuis
De Gemzen
9:59
12
Ruben Jacobs
Athlos
10:05
13
Coen Bloemberg
Flevo Delta
10:12
14
Damian Wolters
Athlos
10:18
15
Ruben Scholte
Flevo Delta
10:23
16
Kiran Rorije
De Gemzen
10:35
17
Rowan Tiemens
Flevo Delta
11:37
SKORT, 2500M KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Doornwaard
De Gemzen
8:20
2
Bob te Lindert
Argo
8:38
3
Ruben Garretsen
Argo
8:46
4
Raimo Westerhof
Athlos
8:47
5
Sander Kloosterziel
PEC 1910
9:06
6
Lars van Surksum
PEC 1910
9:18
7
Stan Ruessink
PEC 1910
9:36
8
Jarno de Groot
Flevo Delta
10:03
9
Stefan Breet
Flevo Delta
10:10
10
Kjell Raaijmakers
Athlos
10:30
11
Timo Haquebord
Isala '96
10:40
12
Martin Hendrikx
Cialfo
11:58
M4KRT, 2500M KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel van den Bosch
De Gemzen
9:59
2
Gerard Kroes
De Gemzen
10:12
3
Joost Jansen
NOP
10:16
4
Rien Janse
NOP
10:31
5
Aalt Wensink
De Gemzen
10:38
6
Remco de Vries
PEC 1910
11:21
7
Harry Veldkamp
Cialfo
12:34
8
Wim Westerink
De Gemzen
14:20
VSKRT, 2500M KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris van Driest
Flevo Delta
10:39
2
Nicola Krukkert
Atletics Nijverdal
10:46
3
Gerber Loman
Cialfo
10:50
4
Iris Bredewolt
De Gemzen
10:59
5
Do Krol
AV '34
11:00
6
Marleen loman
NOP
11:15
7
Iris Eringa
Flevo Delta
12:04
8
Jantina Loosman
NOP
12:13
9
Angelique van Ommen
De Gemzen
12:45
10
Ilona Hogenkamp
ACO Van Elderen
13:30
V4KRT, 2500M KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Zoon
Flevo Delta
13:02
2
Marieke Sol
Flevo Delta
13:35
3
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
13:49
4
Aaltje Post
De Gemzen
14:42
5
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
15:29
6
Stephanie Falkena
Flevo Delta
15:51
MJC, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bridget Konings
Ciko '66
12:49
2
Tessa Harbrink
PEC 1910
13:09
3
Nora Assink
Spurt '88
13:16
4
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
13:25
5
Indy Faassen
Flevo Delta
13:28
6
Fien Molenberg
Athlos
13:35
7
Indy Broersma
Athlos
13:35
8
Anniek Draaistra
NOP
13:37
9
Fleur Pieters
Flevo Delta
13:48
10
Ella van den Bosch
De Gemzen
14:21
11
Sylvie Meesters
Atletics Nijverdal
14:37
12
Jasmijn Postma
Atletics Nijverdal
14:39
13
Maud Schrijvers
Atletics Nijverdal
15:20
14
Iris Spijkerman
Atletics Nijverdal
15:37
15
NoaSinte Maartensdijk
Athlos
15:42
16
Lynn Bunnik
Athlos
15:46
17
Carolien Remijn
Athlos
15:55
18
Irene Doeze Jager
Flevo Delta
16:01
19
Lisa Zoon
Flevo Delta
16:01
JJC, 3500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Reining
PEC 1910
13:58
2
Tijmen Wisselink
Argo
14:02
3
Jaap Zoon
Flevo Delta
14:26
4
Wouter Seppenwoolde
Atletics Nijverdal
14:44
5
Ids Peenstra
PEC 1910
15:30
6
Sam van Emmerik
Cialfo
15:42
7
Thijmen Middelkamp
Athlos
15:45
8
Daniel Kleermaker
Athlos
15:51
9
Bram Nusmeier
Athlos
15:54
10
Olivier van Benthem
PEC 1910
15:54
11
Joris van Dam
PEC 1910
16:09
12
Stein Reinhard
De Gemzen
16:14
13
Jim van Emmerik
Cialfo
16:16
14
Koen Geerling
Athlos
16:32
15
Cas Kanis
Isala '96
16:37
16
Daan Scholte
Athlos
16:41
17
Maarten Sijbrandij
Fortius
17:01
18
Luuk van der Maaten
Athlos
17:26
19
Tygo Schuurkamp
Athlos
17:58
20
Mohamed Bouzalmat
Athlos
18:18
21
Bram Eleveld
Athlos
19:35
22
Mike Keizer
Athlos
20:14
23
Maarten Scholte
Flevo Delta
23:18
MJB, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Desi van Emmerik
Cialfo
15:57
2
Mandy Hansma
PEC 1910
16:08
3
Lieke Geerling
Athlos
16:15
4
Rosa Molenberg
Athlos
16:49
5
Joanne Lehr
PEC 1910
18:32
6
Sara Lankhaar
Athlos
18:38
7
Natalja Duiveman
Isala '96
18:50
8
Emma van Emmerik
Cialfo
19:01
9
Eeke Flink
Athlos
19:13
10
Maureen Wind
Isala '96
23:56
MJA, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eveline Houtman
De Gemzen
16:22
2
Anna Molenberg
Athlos
16:31
3
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
17:05
4
Femke Reitsema
Isala '96
18:59
JJB, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hakim Riadi
SISU
21:33
2
Kjell de Groot
Flevo Delta
22:08
3
Gijs van de Wetering
De Gemzen
22:09
4
David Koning
Athlos
22:20
5
Jip Voshol
Flevo Delta
22:37
6
Thijs Zoon
Flevo Delta
22:55
7
Karsten van Ommen
Isala '96
22:56
8
Duncan Mulder
PEC 1910
24:17
9
Lex Huther
Athlos
24:44
10
Lucas Karenbeld
Athlos
28:35
11
Tom Bloemberg
Flevo Delta
33:35
12
Job Doornhof
Athlos
36:35
13
Imre ter Halle
Atletics Nijverdal
JJA, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siraj Awal Aman
Argo
21:00
2
Bas de jong
PEC 1910
21:20
3
Evan Oosterink
Argo
22:29
4
Lars Spijkerman
Nijverdal
23:32
5
Olav Koning
Athlos
24:12
6
Michiel Schouten
PEC 1910
24:33
M50, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ritsema
Gelre
32:22
2
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
32:38
3
Paul de Brie
Spirit Lelystad
32:44
4
Robert Reitsema
Isala '96
34:15
5
Doede Terluin
NOP
34:38
6
Tjibbe de Vries
BB lopers
35:02
7
Jaap Vlaming
NOP
36:51
8
Pieter jan vlaming
NOP
36:56
V40, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
36:25
2
Erna van Es-Keen
De Gemzen
37:14
3
Hannelore Van der Spek
De Sprinter
38:02
4
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
39:51
5
Krista van Os
BB lopers
39:56
6
Ylona Wolf
Cialfo
45:44
7
Marjon Fidder
De Gemzen
48:59
V50, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Bultman
De Gemzen
36:09
2
Lianne van de Guchte
NOP
40:11
3
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
44:01
4
Annet Buitenhuis
De Gemzen
45:21
VSEN, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Boekema
BB lopers
32:31
2
Lieve Tollet
BB lopers
35:42
3
Monique Fibbe
De Gemzen
35:52
4
Irene Bijman
Isala '96
36:44
5
Marie Klein
Hattem
38:43
6
Iris Bakker
De Gemzen
39:29
MSEN, 10.000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert van Vliet
Venloop Running Team
34:01
2
Erik Slomp
BB lopers
34:32
3
Taco Schaaf
Phoenix
35:07
4
Jordy Kloet
Argo
35:20
5
Rick Heutinck
Argo
35:21
6
Falco Olivier
BB lopers
35:57
7
Ruben Postma
Athlos
36:37
8
Remco Akse
BB lopers
36:51
9
Tim den Besten
BB lopers
37:04
10
Remi Rondeel
Argo
37:42
11
Niels van den Hoorn
BB lopers
38:48
12
Harald Huijssoon
Atletics Nijverdal
39:01
13
Rob Goutbeek
BB lopers
39:22
14
Maurits Bloem
BB lopers
39:34
15
Mark Hogeboom
BB lopers
39:53
M40, 10.000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Mekking
De Gemzen
35:22
2
Jan Sinke
NOP
38:19
3
Jan loosman
NOP
40:37
4
Frankwin Mussche
BB lopers
41:15
5
Roel van der Steege
Isala '96
41:22
6
Wim Wolf
Cialfo
42:51
7
Maurice mulder
NOP
42:59
8
Wynand Fokkert
BB lopers
43:27
9
Roel Fidder
De Gemzen
59:29
10
Erwin bredewolt
De Gemzen
59:29
www.uitslagen.nl
18-01-2019 12:07