Uitslagenlijst Zandstuve Bosloop

Vroomshoop - Zaterdag 12 januari 2019

J-9, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brían Pastoor
Hasselt
7:04
7:03
2
Thijmen Lamberink
Spurt '88
7:30
7:29
3
Thies Koekkoek
ACO Van Elderen
7:34
7:32
4
Hidde de Jonge
Hardenberg
7:45
7:44
5
Maro Fokke
Vroomshoop
9:20
9:17
6
Stan Rozemuller
Vroomshoop
10:58
10:55
M-9, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carmen Bruinsma
Atletics Nijverdal
6:34
6:34
2
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
6:38
6:37
3
Emma Duval
ACO Van Elderen
6:49
6:48
4
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
6:57
6:57
5
Aniek Meijerink
Vroomshoop
7:23
7:21
6
Deborah Wessels
AV Rijssen
7:51
7:48
7
Lindy Kramer
ACO Van Elderen
8:18
8:17
8
Liza Smalbrugge
Hasselt
8:39
8:37
9
Liz Meijer
Witharen
9:15
9:14
J-12, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mikel Berenst
Vroomshoop
5:49
5:48
2
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
6:02
6:02
3
Wessel Koekkoek
ACO Van Elderen
6:03
6:02
4
Mika Keizer
De Sprinter
6:04
6:04
5
Wout Voortman
Enter
6:21
6:20
6
Jorn Smalbrugge
Hasselt
6:21
6:20
7
Nout Meijer
ACO Van Elderen
6:28
6:26
8
Bauke ter Weel
Enter
6:32
6:31
9
Thijs Dorgelo
Hoogenweg
6:54
6:53
M-12, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
5:39
5:37
2
Esmee Vis
De Gemzen
5:59
5:59
3
Floor Willems
ACO Van Elderen
6:21
6:20
4
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
6:32
6:31
5
Ilse Makkinga
ACO Van Elderen
8:14
8:12
6
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
8:27
8:25
J-15, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Swabedissen
AV Rijssen
4:56
4:55
2
Masaï Boertje
Vroomshoop
7:43
7:41
M-15, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
6:15
6:15
2
Fleur Gerrits
De Gemzen
6:48
6:47
3
Rilana Lamberink
Gramsbergen
7:24
7:23
4
Lena Nijhof
Marathon Pim Mulier
8:13
8:12
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
17:32
17:32
2
William van Eeken
ACO Van Elderen
17:36
17:35
3
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
17:45
17:45
4
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
18:12
18:12
5
Gerben Tiekstra
Dalen
18:56
18:55
6
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
19:06
19:05
7
Thijs Terlouw
Spurt '88
19:33
19:32
8
Gido Scherphof
Vriezenveen
19:54
19:53
9
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
20:08
20:07
10
Juan Oldehinkel
Spurt '88
20:38
20:37
11
Martijn Kolkman
Almelo
21:02
21:00
12
Sonny Marsman
Daarlerveen
21:05
21:01
13
Wilbert Russcher
Rouveen
22:35
22:31
14
Wouter Post
22:41
22:38
15
Jos Hekman
Wierden
22:42
22:37
16
Tijmen Vosman
Rijssen
23:53
23:50
17
DirkJan Minkjan
Westerhaar-Vriezenv Wijk
24:06
24:01
18
Roberts Egberts
Vriezenveen
24:12
24:05
19
Caminde Smit
Almelo
24:31
24:25
20
Wouter Knol
Nieuwleusen
24:39
24:37
21
Sander Rozemuller
ACO Van Elderen
25:07
25:02
22
Johan Aalbers
25:17
25:13
23
Rolf Abbink
25:36
25:33
24
Tim
Vroomshoop
25:48
25:39
25
Thijs Gellekink
Borne
25:56
25:48
26
Johan Bolman
29:19
29:14
27
Rene Snijder
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:43
29:30
28
Michel van der Have
Vriezenveen
31:46
31:36
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Van Laar
Loopgroep PK
21:07
21:05
2
Henry Toerse
Balkbrug
21:32
21:30
3
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:43
21:41
4
Roland Zwiggelaar
Vriezenveen
21:50
21:49
5
Harold van den Enk
Raalte
23:25
23:23
6
Edwin Gerrits
Vroomshoop
23:41
23:32
7
John Jansen
Vriezenveen
23:55
23:51
8
René Hemstede
Hardenberg
24:51
24:45
9
Dennis Gellekink
Ootmarsum
25:56
25:48
10
Irjan Hekman
Ommen
25:57
25:49
11
Marc Wekamp
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:59
25:54
12
Jan van der Molen
Rheezerveen
26:40
26:34
13
Gerko van Dalen
Ommen
31:34
31:25
14
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
32:01
31:57
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
19:41
19:41
2
Fred Sluijs
Wierden
20:26
20:25
3
André Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
20:57
20:54
4
Jan Beldman
Dalfsen
21:47
21:46
5
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
22:02
22:00
6
Bert Manenschijn
Lemele
22:13
22:11
7
Roelof Hutten
Spurt '88
22:39
22:38
8
Jan Hankamp
Vroomshoop
23:22
23:19
9
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
23:55
23:53
10
Anne Marsman
ACO Van Elderen
24:13
24:07
11
Roel Otten
Spurt '88
24:40
24:35
12
Tony Ruiter
Den Ham Ov
25:00
24:50
13
Rob Somsen
Vechtdallopers
25:14
25:12
14
Henri Gerrits
Sibculo
25:22
25:12
15
Benno Braamhaar
Rijssen
25:57
25:53
16
Theo Oldehinkel
Spurt '88
26:01
25:56
17
Henk Akkerman
Staphorst
26:19
26:14
18
Hans Hoekman
Ommen
26:46
26:38
19
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:29
28:21
20
Henk Spoor
Vroomshoop
28:53
28:43
21
Derk Hendriks
Sibculo
34:14
34:04
22
Jan Snijder
Spurt '88
38:44
38:32
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
20:09
20:08
2
Naomi Heidema
Dedemsvaart
20:35
20:34
3
Marieke ten Brinke
ACO Van Elderen
21:24
21:23
4
Jolanda van Dam - Dijk
ACO Van Elderen
22:18
22:16
5
Eva Heidema
Dedemsvaart
23:49
23:47
6
Gerlinda Marsman-Kuilder
Daarlerveen
24:08
24:02
7
Hennie Meijerhof
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:58
25:53
8
Miranda van den Berg
Slagharen
25:59
25:55
9
Judy Arkes
Slagharen
26:41
26:38
10
Nienke van der Woude
Hasselt
27:08
27:01
11
Laura Russcher
Rouveen
27:21
27:17
12
Mieke Pastoor
Hasselt
27:59
27:56
13
Chantal van der Molen
Rheezerveen
28:08
28:01
14
Kristyna Lexova
Hardenberg
28:31
28:25
15
Karin Post
Hasselt
29:00
28:51
16
Coralien Wemmenhove
Hoogeveen
29:56
29:46
17
Iris Ruiter
Den Ham Ov
29:56
29:45
18
Bertine Hoeve
Punthorst
31:02
30:53
19
Marleen Hegeman
Hasselt
32:35
32:25
20
Gerdienke Zielman
Hasselt
32:56
32:46
21
Lucinda Tuenter
Rheezerveen
33:06
32:55
22
Marjanne Vos
Lutten
33:07
32:56
23
Esther de Boer
Vroomshoop
36:02
35:56
24
Susan Otter
Hardenberg
37:24
37:17
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Bekhuis
Nederlandse Triathlonbond
23:33
23:30
2
Jolanda Assink
Bergentheim
26:13
26:10
3
Henriet van Nuil
Westerhaar
27:14
27:08
4
Margreet van der Vecht
Hasselt
28:04
27:55
5
Ria Smalbrugge
Hasselt
30:39
30:32
6
Herma Brinkhuis
Ommen
31:35
31:23
7
Roselin van Gerresheim
ACO Van Elderen
31:55
31:49
8
Gerjanne Journee
Dalfsen
31:59
31:52
9
Dianne Hankamp
Vroomshoop
33:04
32:57
V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Fuselier
Heino
23:59
23:56
2
Agnes Doedens
Schalkhaar
24:44
24:39
3
Gerda Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
26:19
26:14
4
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
28:56
28:52
5
Brigitte van der Veen
Ommen
31:01
30:50
6
Gerda van der Vegt
Dalfsen
33:09
33:02
7
Hannie Lenters
Vriezenveen
34:17
34:09
8
Roelie Nijstad
Zuidwolde
34:51
34:42
9
Ankelien Mepschen
Spurt '88
36:04
35:58
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pascal Dankelman
ACO Van Elderen
39:44
39:44
2
Lambert Russcher
Staphorst
40:19
40:18
3
Henk Bloemert
Rouveen
41:04
41:02
4
Gert-Jan Smelt
Zwolle
41:44
41:43
5
Maarten Oosterhuis
Triathlon
41:50
41:49
6
Evert Teunis
Vriezenveen
43:06
43:05
7
Emiel Winkler
BB lopers
43:21
43:20
8
Lars Knol
44:55
44:52
9
Sander Tijink
Tubbergen
46:24
46:20
10
Chris Willems
Bergentheim
46:52
46:47
11
Martin Grootoonk
Hardenberg
47:11
47:02
12
Robin Brands
Brucht
47:15
47:12
13
Wouter Dirk de Jong
Ommen
47:49
47:42
14
Gerard Meijerink
Vroomshoop
47:54
47:50
15
Mitchell vd Berg
Nijverdal
48:33
48:29
16
Rick Dalvoorde
Nijverdal
48:37
48:33
17
Sjaak Kolthof
Vroomshoop
48:53
48:46
18
Joris Bosch
Vroomshoop
49:10
49:03
19
Sander Popma
Tubbergen
49:40
49:36
20
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
50:16
50:10
21
Jesse Oosterhuis
Hasselt
50:18
50:10
22
Laura vd Heuvel
Ommen
53:44
53:30
23
Simon Kosse
Geerdijk
54:39
54:29
24
Erik Zagers
Hardenberg
56:05
55:58
25
Peter Kosse
Geerdijk
57:18
57:09
26
Patrick Kelder
Vriezenveen
58:33
58:25
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
37:57
37:57
2
Rudolf Martens
Hardenberg
41:34
41:33
3
Michiel Huzen
Nieuwleusen
41:39
41:36
4
Serge Hofkamp
ACO Van Elderen
41:45
41:44
5
Edwin Schrik
Triathlon
41:58
41:55
6
Peter van Keulen
Den Ham
43:28
43:26
7
Bennie Akkerman
Rouveen
44:07
44:05
8
Bert Luchies
Vroomshoop
44:29
44:26
9
Tom van Tellingen
HAC '63
44:53
44:48
10
John Egberts
Zenderen
45:44
45:42
11
Jan Hendrik Kollen
Den Ham
45:44
45:35
12
Arjan Jaspers
Den Ham
46:25
46:22
13
Gerrit van Oene
Isala '96
48:39
48:37
14
Dick Kampjes
Hardenberg
48:41
48:37
15
Marcel Heuver
Hardenberg
53:45
53:31
16
Gert-Jan Meinen
Hardenberg
54:43
54:38
17
Ferdinand Dam
Daarlerveen
59:52
59:46
18
Marc Kosse
Vroomshoop
1:00:34
1:00:27
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilco Mars
ACO Van Elderen
42:05
42:04
2
Stef Riemens
BB lopers
43:34
43:34
3
Roel Westert
Ruinerwold
44:44
44:43
4
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
45:46
45:45
5
Wim Matel
Spurt '88
46:08
46:06
6
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
46:18
46:15
7
Eize Wind
Radewijk
46:59
46:53
8
Heinz Stroeve
Emlichheim
47:28
47:26
9
Fred Koningstein
Dalfsen
48:04
47:59
10
Henk-Jan Meier
Hardenberg
49:43
49:40
11
Rooseboom Peter
Hardenberg
50:24
50:19
12
Gert Goos
Oudleusen
50:24
50:17
13
Theo Salomons
Spurt '88
50:54
50:48
14
Geet Jan Blom
Wierden
52:21
52:16
15
Jan Snijder
Nieuwleusen
53:00
52:54
16
Henk Korterink
Hasselt
53:07
52:58
17
Dick Remmers
ACO Van Elderen
53:29
53:20
18
Jan Altena
Bruchterveld
56:00
55:55
19
Ed Buijtenweg
Zwolle
57:32
57:23
20
Jan Schutte
Sibculo
58:33
58:25
21
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
58:56
58:47
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefanie Bouma
Veeningen
43:23
43:22
2
Corien Jansen
De Sprinter
44:35
44:33
3
Marieke Falkmann
Groningen
44:59
44:58
4
Edine Pape
Vriezenveen
48:47
48:42
5
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
49:06
49:04
6
Sabine Nijstad
HAC '63
49:25
49:22
7
Moniek van Buren
Den Ham
52:11
52:05
8
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
53:23
53:18
9
Sharon Dekker
Hardenberg
54:43
54:39
10
Angela de Boer
Dalfsen
57:18
57:10
11
Corine Dankelman
Hellendoorn
59:05
58:57
12
Marloes Nijkamp
Nieuwleusen
59:23
59:15
13
Judith Vogelzang
Ommen
1:01:42
1:01:36
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
44:23
44:19
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
44:51
44:48
3
Claudia van Tellingen
HAC '63
48:21
48:19
4
Geke Tempelman
Vechtdallopers
53:30
53:26
5
Annemarie Wessels
ACO Van Elderen
56:28
56:24
6
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:06:17
1:06:10
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Akkerman
Rouveen
53:25
53:21
2
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
56:12
56:07
Deze wedstrijd is onderdeel van de
Vechtdalcrosscompetitie.
De laatste wedstrijd van dit seizoen is de
Aco van Elderen Crossloop op 16-02-2019
www.loopgroep-dezandstuve.nl
www.vechtdalcrosscompetitie.nl
www.uitslagen.nl
12-01-2019 15:48