Uitslagenlijst 38e Olympia'18 Oliebollen Omloop

Boxmeer - Zondag 6 januari 2019

M0105, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iven Rost
Nijmegen
2
Kai Rost
Sint Anthonis
3
Joep van Hoof
Eersel
M0107, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tuur Kelders
5:00
2
Bradley Verberk
5:04
3
Billy Bentvelsen
Boxmeer
5:06
4
Loeka van den Broek
5:25
5
Sven Arts
5:38
6
Ayden Gerrits
5:39
7
Rens Coppens
5:40
8
Teun Versteegen
5:42
9
Billy Veekens
5:50
10
Vin de Bruijn
6:27
11
Neavido Giepmans
6:37
12
Kyan Gerrits
6:40
13
Milan Dekkers
7:03
14
James Hurkmans
7:18
V0107, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke Rost
Sint Anthonis
4:41
2
Saar van Kempen
5:49
M0811, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Rost
Sint Anthonis
4:20
2
Oscar Rost
Nijmegen
4:22
3
Sem Engels
Ledeacker
4:23
4
Jens de Haan
Boxmeer
5:03
V0811, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma van Leek
Vierlingsbeek
4:26
2
Janske de Bruin
4:31
3
Janske Philips
Boxmeer
4:33
4
Lieke Verkuijlen
Boxmeer
4:36
M0110, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ties van Boekholt
Boxmeer
12:18
2
Luuk Hendriks
Sambeek
12:44
3
Thoma Bisseling
Boxmeer
14:25
4
Vin Bentvelsen
Boxmeer
14:27
5
Hidde van Mierlo
Boxmeer
15:03
6
Fenn Muyris
Boxmeer
16:03
7
Tim van Mierlo
Boxmeer
16:14
8
Vince Thorn
17:08
9
Jim Kusters
Boxmeer
18:12
10
Tunc Akdeniz
Boxmeer
18:37
11
Cas van Son
Boxmeer
18:38
M1115, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs van Haren
Boxmeer
10:21
2
Thomas van Orsouw
Schaijk
10:29
3
Stan Tunnisen
10:52
4
Lucas de Bruin
Boxmeer
11:09
5
Jasper Toenders
Boxmeer
11:31
6
Yves van Eck
11:33
7
Aymeric Nicoleau
11:50
8
Sen Klokgieters
11:55
9
Luuk Verkuijlen
12:05
10
Rasmus Peters
12:09
11
Lucas van der Beek
12:14
12
Hes Jozephs
St Anthonis
12:20
13
Zion van Sambeek
12:29
14
Stijn Hendriks
Sambeek
12:33
15
Tim Hendriks
Beugen
12:42
16
Lex Evers
12:48
17
Teun van Boekholt
Boxmeer
12:54
18
Mohamed Mouridi
13:08
19
Alec Hanssen
Boxmeer
13:09
20
Gino Grootfaam
13:11
21
Camiel Pennings
13:12
22
Tom Weerepas
14:03
23
Gijs Bongaerts
14:05
24
Luuk Jansen
14:08
25
Sam Nelissen
14:08
26
Thijmen Tunnissen
14:28
27
Lasse Tax
14:32
28
Daan van Duuren
14:32
29
Guus Frints
14:34
30
Teun Havens
14:40
31
Florian van de Vorle
14:55
32
Vinn Peeters
15:04
33
Niels van Dommelen
15:11
34
Owen de Water
15:13
35
Sam Claassen
15:15
36
Teun Gietemans
15:16
37
Nick Thorn
16:02
38
Jesse Geene
16:13
39
Déhli Veekens
16:50
40
Sieb Vonken
17:05
41
Jochem Vloet
17:07
42
Quint Weijers
17:35
43
Tijn Bindels
18:11
44
Mees Jansen
19:00
45
Sam Paauwe
19:06
46
Niek Ankersmit
19:14
47
Wout Hoffmans
19:15
48
Jannik Brandwijk
19:20
49
Thomas Stevens
19:20
50
Jasper van den Hoven
24:59
V1115, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manú Postma
Vierlingsbeek
12:40
2
Elize Marcus
Sambeek
14:56
3
Lola Flohr
15:20
4
Pam Kusters
Boxmeer
18:07
M1699, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Boeijen
10:59
2
Ramon Bulkens
Boxmeer
11:54
3
Robert Jansen
12:00
4
Derk Nellissen
Boxmeer
12:13
5
Rik Kusters
Boxmeer
12:13
6
Robin Stoffelen
Gennep
12:37
7
Carlo Hendriks
Sambeek
12:45
8
Peter Havens
13:09
9
Erik Broeren
Boxmeer
13:46
10
Frank Pennings
13:47
11
Bastiaan Görts
Boxmeer
14:01
12
Geert Linders 1
Boxmeer
14:06
13
Niels van de Hee
14:07
14
Geert Linders 1
Boxmeer
14:10
15
Jurgen Verkuijlen
14:12
16
Wilbur van den Hoven
14:24
17
Jochem Zwaan
Boxmeer
14:29
18
Levi Meulensteen
Boxmeer
14:30
19
Douwe Zwaan
Boxmeer
14:30
20
Mitch Verstraaten
Boxmeer
14:31
21
Jasper Görts
Boxmeer
14:33
22
Tijn Coenen
Boxmeer
14:34
23
Lee Sneijder
Cuijk
14:35
24
Tijmen Philips
Sambeek
14:36
25
Tom vd Rijdt
Boxmeer
14:36
26
Okki van Dalen
Boxmeer
14:37
27
Niels Rutten
Boxmeer
14:53
28
Jimmy Nabbe
Boxmeer
14:53
29
Coen van Straaten
15:08
30
Guul Muselaers
Boxmeer
15:09
31
Guido Heutink
Boxmeer
15:11
32
Frank Keijzers
15:46
33
Leo Thorn
20:19
34
Maarten In 't Groen
Sint Anthonis
26:07
V1699, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karien Bentvelsen
Boxmeer
14:33
2
Hennie Hoffmans
14:35
3
Aafje Stevens-Schilderman
16:03
4
Shirley Ferreira
Milheeze
26:11
G0199, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Groot
Boxmeer
10:42
2
Chritian Lukas
Oploo
12:14
3
Gerrit Jans
St Anthonis
14:09
4
Jan Jacobs
Boxmeer
14:10
5
Michel Faber
Oploo
14:25
6
Luuk Niessen
Cuijk
17:38
7
Joey Janssen
Boxmeer
18:36
8
Francois Janssen
Boxmeer
18:36
9
Frans Pruijmboom
Oploo
19:48
10
Rik van de Logt
Oploo
19:52
11
Peter Raafs
Boxmeer
19:54
12
Andreas Clarissen
Oploo
26:26
M0115, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Awil Adan
Boxmeer
23:48
2
Thomas Toenders
Boxmeer
24:29
3
Jort Cuijpers
Sint Anthonis
25:42
4
Mart Wijers
25:48
5
Menno Faassen
25:52
6
Max van der Weijden
26:21
7
Tijn van Lin
28:11
8
Tim Hanegraaf
28:30
9
Sem Janssen
28:31
10
Servie Bongaerts
28:38
11
Lukas van Kraaij
28:43
12
Roën Theunissen
29:07
13
Bennit Plessa
Emmerich
32:32
14
Damian Marten
33:37
15
Giel van Vliet
33:38
V0115, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isra Worst
Arnhem
22:22
2
Lotte van Orsouw
Schaijk
23:55
M1639, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tecle Mekonen
Boxmeer
18:37
2
Martijn van de Pol
Boxmeer
19:29
3
Roy Dennemans
Bergen Lb
19:55
4
Steef Gijsbers
Nijmegen
20:13
5
Willy Hubers
Ysselstein
20:50
6
Bas Hurkens
Boxmeer
20:51
7
Thijs Bisseling
Boxmeer
20:55
8
Stijn Caspers
Boxmeer
21:49
9
Frank Cornelissen
Sint Anthonis
22:21
10
Daan Jakobs
Tilburg
23:01
11
Danny van Vlissingen
Boxmeer
23:02
12
Remco Muyris
Boxmeer
23:37
13
Tim van de Broek
Boxmeer
23:39
14
Ward Strik
Boxmeer
23:41
15
Stephen Daalen de Jel
Boxmeer
23:54
16
Edwin Jansen
Boxmeer
23:56
17
Luuk Heijligers
Boxmeer
24:14
18
Youri Lenbelink
Boxmeer
24:26
19
Luuk Gerritsen
Boxmeer
24:39
20
Joep de Bruijn
Boxmeer
24:40
21
Juul Schelbergen
Sambeek
24:55
22
Max Faassen
Boxmeer
25:00
23
Dave Hanegraaf
Boxmeer
25:00
24
Thijn Hendriks
Beugen
25:04
25
Rik Geurts
Venray
25:05
26
Patrick Peters Rit
Boxmeer
25:07
27
Peter Hol
Vierlingsbeek
25:08
28
Stan Otten
Boxmeer
25:23
29
Martijn Boeijen
Boxmeer
26:11
30
Bart Thorn
Boxmeer
26:33
31
Kai de Kievit
26:35
32
Tim Kuijpers
Boxmeer
26:39
33
Jos Boumans
Boxmeer
27:22
34
Stan Aerdts
28:28
35
Pieter Sneijers
Boxmeer
28:39
36
Tom Willems
29:13
37
Alec Kouwenberg
29:13
38
Roel Nabuurs
Boxmeer
29:18
39
Sjoerd van Leeuwen
Boxmeer
29:55
40
Erik van Rijsewijk
Vierlingsbeek
31:08
V1639, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanne van Dijk
Kleve
24:12
2
Emmeke Aben
Vierlingsbeek
25:39
3
Sandra Cuijpers
Sint Anthonis
27:32
4
Jetske Janssen
Beers Nb
28:11
5
Rian Alders
Well Lb
28:40
6
Nancy Baltissen
Venray
29:18
7
Shelly van Els
Vierlingsbeek
30:38
8
Marieke van den Heuvel
Boxmeer
34:31
9
Michelle Jansen
Boxmeer
34:31
M4049, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean-Pierre Louvet
Cuijk
20:05
2
Pim van den oever
Oploo
20:11
3
Andrzej Lulko
Boxmeer
20:40
4
Ko Arts
Boxmeer
21:41
5
Robert van Orsouw
Schaijk
21:45
6
Rene Aben
Rijkevoort
22:09
7
Mark van Beek
Sint Anthonis
22:10
8
Jurgen Engels
Ledeacker
22:20
9
Martijn Van Heereveld
Cuijk
23:26
10
Markus Plessa
Emmerich
24:07
11
Bennie van Kempen
Boxmeer
27:03
V4049, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie van Dongen
Oeffelt
25:33
2
Natasja Marcellis
Overloon
26:08
3
Mirjam van der Wielen
Schaijk
26:53
4
Heidy Meeuws
Beek en Donk
28:28
5
Anne-Marie Ketzinger
Blitterswijck
30:25
6
Ingrid van Lieshout
Best
31:10
7
Marie Joze Pingen
Boxmeer
31:40
8
Nadine Thielen
Emmerich
32:55
M5099, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John de Rooij
Venray
19:50
2
Geert Linders
Venray
20:25
3
Ronald van Noordenburg
Escharen
20:37
4
Mart van Rooij
Venray
20:45
5
Marcel van Elst
Boxmeer
21:10
6
Guido Verdijck
Boxmeer
21:59
7
Klaus Janssen
Kleve
22:19
8
Rob Aerdts
Siebengewald
23:44
9
Matt Gerrits
Escharen
23:51
10
Huub Aben
Vierlingsbeek
24:30
11
Jan Vos
Gemert
25:07
12
Jos Thielen
Wanssum
25:10
13
Theo Tinte
Wijchen
25:31
14
Jan Kusters
Vianen
25:53
15
Marc van Sambeek
Boxmeer
26:20
16
Anco van den Elsen
Boxmeer
26:37
17
Vincent van Sambeek
Haps
26:40
18
Stefan van Dülmen
Kleve
26:48
19
Fons Görts
Boxmeer
27:24
20
Maurice van Neerven
Boxmeer
27:31
21
Toon van Tienen
Rijkevoort
27:32
22
Wim van Maaren
Well Lb
28:25
23
Martien Weerts
Vierlingsbeek
29:45
24
Onno Brenninkmeijer
Boxmeer
29:55
25
Frank Weimar
Best
29:57
26
Joop Coolen
Wijchen
31:09
27
Robbin Grootfaam
Boxmeer
34:08
28
Egbert Knol
Overloon
34:08
29
Ruud Lemmens
Boxmeer
35:52
30
Jeroen Aarts
Oploo
37:07
31
Gert Schuller
Eindhoven
38:14
V5099, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanne Janssen
Kleve
24:12
2
Ellie Felten
Wijchen
25:06
3
Sjan Cornelissen
Beers Nb
27:55
4
Henriette Verhoeven
Mill
28:42
5
Antoinette Wilems
Stevensbeek
29:47
6
Mela Splinter
Well
31:17
M0139, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
Venray
36:24
2
Harry Nillesen
Heijen
37:41
3
Martijn van de Pol
Boxmeer
40:14
4
Steef Gijsbers
Nijmegen
40:49
5
Kay Hubers
Haps
42:00
6
Rudy van Kempen
Beek en Donk
44:55
7
Jack Staadegaard
Gemert
45:23
8
Tom van den Berg
Sambeek
45:46
9
Andy Willems
Boxmeer
46:36
10
Thomas Sauvage
Nijmegen
47:22
11
Willem de Weerd
St Anthonis
50:30
12
Harry hofmans
Heijen
1:00:46
V0139, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy Hermens
Ledeacker
46:51
2
Stina Isselhorst
Hegelsom
52:45
3
Gertie Wientjens
Haps
54:30
M4049, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
37:52
2
Dave Rost
Bemmel
38:22
3
Huib Rost
Sint Anthonis
41:30
4
Chris van Schijndel
Gemert
41:44
5
Mantje Marten
Boxmeeer
43:16
6
Dave Peters
Maashees
44:00
7
Joop van den Heuij
Oeffelt
44:23
8
Tim Rost
Nijmegen
44:34
9
Ramon Mols
Boxmeer
44:44
10
Remco Heijnen
Cuijk
48:12
11
Roy Schaeps
Boxmeer
48:20
12
Joey Bodde
Boxmeer
49:32
13
Richard Snoeks
Gemert
51:12
14
Rob Thijs
Gemert
52:18
15
Rob Kersten
Bergen Lb
1:00:48
V4049, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Castricum
Cuijk
47:49
2
Yvonne Tielemans
Boekel
48:44
3
Mieke van Berlicum
Oploo
50:09
M5059, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Mill
37:56
2
Willy Kanters
Griendtsveen
39:55
3
Eric Sommers
Sint Anthonis
43:55
4
Eugene Roelofs
Boxmeer
44:47
5
Frans Versteegen
Rijkevoort
45:28
6
Willie van Boxtel
Sambeek
46:52
7
Martien Verbeek
Boxmeer
48:52
8
Henk Bernards
Gennep
50:07
9
Trudo Jans
Vianen Nb
50:31
10
Wim Simmelink
Boxmeer
53:02
M6099, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop van WIJK
Vierlingsbeek
42:15
2
Ton Rückert
Venlo
49:53
3
Toon Aben
Rijkevoort
50:22
4
Wim van der Maat
Eindhoven
51:51
5
Philip Wheeler
Cuijk
52:10
6
Piet Aarts
Wanssum
52:27
7
Jan van Haare
Beers Nb
53:40
8
Harrie Heijnen
Boxmeer
57:53
9
Thijs van Kempen
Westerbeek
58:05
10
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:00:45
11
Cees Nabuurs
Boxmeer
1:01:48
V5099, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mientje van Haare
Wanroij
49:40
2
Marian Kerkhof
Mill
50:17
3
Dorien Gerrits
Rijkevoort
54:02
4
Thea Verstegen
Mill
1:01:58
van Neerven sport 2000, Advies & Bewegings Centrum Maassen en
Profile tyre centrum Thoonen
www.uitslagen.nl
06-01-2019 18:41