Uitslagenlijst Douwe Kleefstraloop

Leeuwarden - Zondag 6 januari 2019

J-15, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas goedhart
LSV Invictus
3:47
2
Koen Scherpenzeel
Lionitas
3:58
3
Ivo snitker
Lionitas
4:16
4
Enrico Pietersma
Goutum
4:21
5
Jan Nieland
Lionitas
4:22
6
Evan van der Vaart
Lionitas
4:34
7
Tiemen Jelsma
Lionitas
4:37
8
Yens van der Schaaf
Lionitas
4:37
9
Kasper Lubbers
Leeuwarden
4:38
10
Ids Douma
Leeuwarden
4:47
11
Hidde van der Zee
Jellum
4:48
12
Mathijs schreur
Lionitas
4:49
13
Sipke Joas van der Sluis
Lionitas
4:51
14
Dani Tamminga
Lionitas
5:05
15
Heston Miedema
Lionitas
5:55
16
Daylan Ivan Dijkstra
Lionitas
6:04
17
Ilan van den Bergh
Leeuwarden
6:05
18
Kristian Lubbers
Leeuwarden
6:10
19
Jasper van Lien
Leeuwarden
6:22
20
Ruben Lubbers
Leeuwarden
6:24
21
Jens Galema
Leeuwarden
6:26
22
Djurre Zuidema
Lionitas
6:33
23
Yme van der Zee
Jellum
7:09
M-15, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amélie Berk
Lionitas
4:04
2
Famke Douma
Leeuwarden
4:50
3
Hanna de Vries
Lionitas
5:02
4
Femke Dijkstra
Leeuwarden
5:04
5
Lisa adema
Lionitas
5:11
6
Marlieke de Vries
Lionitas
5:24
7
Noëlle Berk
Lionitas
5:25
8
Yfke Scherpenzeel
Leeuwarden
5:28
9
Ella van Minnen
Leeuwarden
6:13
10
Sara Baron
Leeuwarden
6:19
11
Femke van der Veen
Leeuwarden
6:22
12
Ronja Lubbers
Leeuwarden
6:24
13
Hannah Noppert
Leeuwarden
6:32
14
Ilse Dijkstra
Leeuwarden
6:46
15
Dycke Wijnsma
Dokkum
6:58
16
Iris snitker
Leeuwarden
7:29
17
Sofie Noppert
Leeuwarden
7:34
18
Merith van Lien
Leeuwarden
8:45
J-15, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ties Fennema
Leeuwarden
9:14
9:12
2
Folkert van der Veen
Leeuwarden
9:20
9:18
3
Jelmer Teppema
Lionitas
9:30
9:28
4
Matthijs Galema
Lionitas
9:43
9:42
5
Olof van den Bergh
Leeuwarden
10:18
10:17
6
Karst Vader
Lionitas
10:22
10:20
M-15, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renske Drenten
Lionitas
7:36
7:35
2
Naomi Teppema
Lionitas
9:26
9:24
3
Lisca van Gelder
Lionitas
9:34
9:33
4
Tessa de Roos
Lionitas
9:36
9:35
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander van Tartwijk
Leeuwarden
18:16
18:15
2
Pasquale Vittorioso
Meppel
19:01
19:00
3
Sander van Hoorn
Lionitas
19:41
19:40
4
Selmar Pigge
Jirnsum
20:56
20:56
5
Goos Bies
Leeuwarden
21:15
21:13
6
Glenn de Vries
Lionitas
21:26
21:25
7
Ruben Korte
Lionitas
21:49
21:45
8
Jurmy Borawitz
Leeuwarden
22:25
22:23
9
Gerko Riedstra
Leeuwarden
23:16
23:13
10
Pieter Willems
Eindhoven
23:24
23:21
11
Pieter van der Bij
Friesland
23:45
23:42
12
Luuk ten Have
Zuidlaren
23:52
23:51
13
Paul Henstra
Leeuwarden
24:20
24:16
14
Hans Breuker
Loopgroep Leeuwarden
24:22
24:15
15
Jan Paulus van derr Meulen
Leeuwarden
24:28
24:25
16
Jasper van der Weij
Grou
24:58
24:53
17
Nick Koning
Leeuwarden
25:08
25:03
18
Anco Buning
Leeuwarden
25:32
25:30
19
Wim van der Meulen
Lionitas
25:35
25:32
20
David Korte
Lionitas
25:45
25:37
21
Harry Bruining
Leeuwarden
26:05
25:55
22
Niels Dorhout
Leeuwarden
26:16
26:11
23
Bartele Bies
Leeuwarden
26:46
26:42
24
Aswin van Woudenberg
Leeuwarden
27:47
27:29
25
Keimpe
Friesland
28:40
28:24
26
Peter Boersen
Friesland
28:41
28:25
27
Richard Stillebroer
Goutum
28:56
28:49
28
Martijn van den Bergh
Leeuwarden
29:11
29:01
29
Jan Willem Kooij
Leeuwarden
30:18
30:01
30
Dirk snitker
Leeuwarden
30:21
30:10
31
Fred van Elteren
Leeuwarden
30:26
30:16
32
Gerard Huizinga
Winschoten
30:50
30:30
33
Gerrit Dijkstra
Garyp
30:57
30:45
34
Dirk Dijkstra
Garyp
30:57
30:45
35
Sjoerd Bloemhoff
Leeuwarden
31:03
30:42
36
Ton Poelsma
Boazum
31:16
31:07
37
Mario Postma
Leeuwarden
31:36
31:25
38
Otto de Jong
Leeuwarden
31:38
31:22
39
Bas van der Ploeg
Ferwert
32:15
32:06
40
Barend Visser
Loopgroep Leeuwarden
32:33
32:25
41
Femme de Bruin
Friesland
32:52
32:39
42
Herman Hoekstra
Friesland
38:40
38:26
43
Meindert Roosjen
Friesland
39:37
39:23
44
Jan van der Hoek
Friesland
39:53
39:38
45
Rudy Witteveen
Leeuwarden
41:24
41:18
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wiepkje Tijsma
Leeuwarden
21:44
21:42
2
Janette van Tuinen
Lionitas
23:51
23:44
3
Sandra vd Meulen
Hallum
24:06
24:04
4
Kim Dekker
Friesland
24:37
24:34
5
Anna Veenje
Buitenpost
25:57
25:54
6
Esmay de Jonge
Lionitas
26:01
25:55
7
Sandra Poelsma
Eindhoven
26:29
26:27
8
Roos Veerman
St.-Annaparochie
26:36
26:27
9
Gabrielle Helfferich
Groningen
26:59
26:50
10
Pieteke Binnema
Burgum
28:03
27:54
11
Gaby de Vos
Leeuwarden
28:15
28:00
12
Ines Jonker
Leeuwarden
28:36
28:31
13
Naraysca Cecilia
Drachten
28:54
28:50
14
Anneke van der Zwaag
Leeuwarden
29:01
28:43
15
Anneke Korte
Leeuwarden
29:12
29:04
16
Rebecca Waringa
Aldeboarn
29:25
29:19
17
Kim Wever
Leeuwarden
29:28
29:14
18
Sandra de Ruiter
Leeuwarden
29:33
29:24
19
Trynke Schraa
Leeuwarden
29:49
29:30
20
Karin Jager
Loopgroep Leeuwarden
30:00
29:52
21
Anna Witteveen-Volk
Leeuwaeden
30:00
29:54
22
Martha Buning
Leeuwarden
30:07
30:04
23
Geeske Hooghiemstra
Tijnje
30:10
30:06
24
Greetje Sterken-Nijboer
Leeuwarden
30:11
29:55
25
Iris van der Ploeg
Leeuwarden
30:17
30:04
26
Rolanda Westra
Leeuwarden
30:20
30:12
27
Evelien snitker
Leeuwarden
30:20
30:10
28
Ivana de Jong
Leeuwarden
30:21
30:16
29
Paulien Lamsma
Lionitas
30:26
30:15
30
Femke de Groot
Oentsjerk
30:39
30:35
31
Larissa Bakker
Leeuwarden
30:45
30:39
32
Hennie Zijlstra
Leeuwarden
30:46
30:33
33
Renée Huizinga
Leeuwarden
30:47
30:27
34
Tessa Andringa
Oentsjerk
31:19
31:15
35
Jildou Andringa
Oentsjerk
31:19
31:15
36
Yvonne Attema
Groningen
31:27
31:12
37
Fokelien Visser
Leeuwarden
31:36
31:25
38
Daphne Ettema
Leeuwarden
31:37
31:25
39
Trijntje van Dekken
Leeuwarden
31:41
31:34
40
Kitty Waringa
Aldeboarn
31:45
31:40
41
Madelon van Elteren
Leeuwarden
31:47
31:36
42
Geertje Zijlstra
Leeuwarden
31:52
31:42
43
Jessica de Leeuw
Leeuwarden
32:11
32:05
44
Els Faber
Leeuwarden
32:33
32:26
45
Meriam Reusink
Friesland
32:44
32:32
46
Natasja Laskewitz
Leeuwarden
32:56
32:39
47
Hinke Oost
Friesland
33:35
33:24
48
Annet Koopmans
Leeuwarden
33:41
33:34
49
Minke de Vries
Aldeboarn
33:41
33:28
50
Anne Kwakkernaat
Leeuwarden
33:44
33:30
51
Lian Poelsma
Leeuwarden
34:11
34:01
52
Elly Bar-Hoekstra
Leeuwarden
34:58
34:49
53
Marije Rauwerda
Leeuwarden
35:13
35:09
54
Annemarie de Vlas
Leeuwarden
35:25
35:13
55
Bertine Wassenaar
Leeuwarden
35:25
35:13
56
Elske Fijma
Loopgroep Leeuwarden
35:48
35:31
57
Nanette Caviet
Friesland
35:58
35:51
58
Marije Holtrop
HUGO Hardloopgroep
35:59
35:42
59
Geertje Bakker
Leeuwarden
36:30
36:22
60
Anita de Boer
Leeuwarden
36:44
36:27
61
Sietske vd Let
Lekkum
39:18
39:02
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Straathof
NOP
37:08
37:05
2
Kibrom Teweldebrnan
Lionitas
37:30
37:25
3
Jelle Broersma
Wytgaard
37:47
37:43
4
Romke Rodrigo de Jong
Lionitas
38:12
38:08
5
Leendert van Achteren
Leek
38:40
38:37
6
Marco Kingma
Sneek
39:02
38:59
7
Wouter Zwart
Leeuwarden
39:12
39:08
8
Klaas van Heeringen
Lionitas
39:15
39:12
9
Dennis Brandenburg
Steenwijk
39:41
39:38
10
Richard Spoelstra
Lionitas
41:15
41:12
11
Geart Sierd van der Zee
Lionitas
42:01
41:58
12
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
42:51
42:45
13
Daan van der Geest
Friesland
43:14
43:10
14
André Jellema
Lionitas
43:27
43:23
15
Adrie Atsma
Leeuwarden
44:05
43:59
16
Bert Kobus
Leeuwarden
44:10
43:57
17
Wytse Beetstra
Drachten
44:37
44:37
18
Bart Huizinga
Leeuwarden
44:41
44:32
19
Jacob Munneke
Leeuwarden
44:46
44:32
20
Dies Snoodijk
Goutum
45:38
45:30
21
Sander Teertstra
Sexbierum
45:52
45:37
22
Niels Idsinga
Leeuwarden
45:56
45:49
23
Douwe de Boer
Sexbierum
45:56
45:42
24
Nico Hoeksta
Lionitas
45:59
45:55
25
Marco Balk
Leeuwarden
46:02
46:02
26
Lars Nomden
Leeuwarden
46:08
45:58
27
Herman Elsenbroek
Leeuwarden
46:20
46:14
28
Niels Blaauw
Lionitas
46:31
46:26
29
Robin pryke
2BFit
46:36
46:36
30
Rene Bruinsma
Friesland
46:40
46:14
31
Ad Roosendaal
Leeuwarden
46:41
46:35
32
Kersten Nobel
Leeuwarden
46:42
46:18
33
Gijs Fenenga
Bussum
46:47
46:39
34
Sander Phoelich
Harlingen
46:51
46:28
35
Jasper de Noord
Lionitas
46:55
46:48
36
Klaas Jan Huizing
Lionitas
47:04
46:57
37
Hille Hellema
Hallum
47:06
47:01
38
Wouter-Geert Meijer
Lionitas
47:59
47:50
39
Edwin Haasdijk
Leeuwarden
48:05
47:55
40
Jan Jaap Dicke
Lionitas
48:13
47:51
41
Ype Boelens
Bitgum
48:32
48:13
42
Dedde de Vries
Loopgroep Leeuwarden
48:49
48:42
43
Pieter Rinze Hallema
Leeuwarden
49:15
49:08
44
Raymond de Ruiter
Leeuwarden
49:28
49:02
45
Kees Oosterbaan
Lionitas
49:30
49:13
46
Peter Hoekstra
Leeuwarden
49:37
49:14
47
Johan Capelle
Giekerk
49:37
49:21
48
Ed Velderman
Friesland
49:52
49:44
49
Martijn Troostheide
Dokkum
49:57
49:45
50
Johannes Huitema
Leeuwarden
50:34
50:25
51
Marcel Perdu
Leeuwarden
50:51
50:23
52
Rik Troostheide
Leeuwarden
50:54
50:43
53
Hein Riewald
Dronrijp
50:59
50:50
54
CHRIS Vreugdenhil
Leeuwarden
51:28
51:06
55
Rinke Booi
Burgum
51:36
51:11
56
Piet Struiksma
Lionitas
51:42
51:18
57
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
51:53
51:47
58
Dennis Wijchers
Goutum
52:01
51:52
59
Dennis Krigee
Goutum
52:02
51:31
60
Rob Verveer
Berltsum
52:03
51:54
61
Marco lexmond
Leeuwarden
52:08
51:50
62
Anne-Oetze vd Burg
Loopgroep Hugo Veenker
52:11
51:52
63
Marco Kikkert
Leeuwarden
52:27
51:57
64
Jacob Dijkstra
Friesland
52:29
52:16
65
Pieter Troostheide
Utrecht
52:44
52:32
66
Klaas de Ruiter
Leeuwarden
52:58
52:37
67
Wilco Veltien
Leeuwarden
53:06
52:32
68
Arie van Heeringen
Leeuwarden
53:11
52:54
69
Rein Faber
Minnertsga
53:19
52:57
70
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
53:19
52:42
71
Sander Moojen
Leeuwarden
53:35
53:03
72
Wieger van Keulen
Friesland
53:41
53:14
73
Jeen Bruinsma
Katlijk
53:45
53:25
74
Wim de Vries
Lionitas
53:50
53:39
75
André Bär
Lionitas
53:57
53:34
76
Rob van der Linden
Leeuwarden
54:05
53:36
77
Simon Andringa
Loopgroep Leeuwarden
54:25
54:12
78
Klaas-Tette Galema
Leeuwarden
54:32
54:11
79
Haije de Vries
Drachten
54:39
54:01
80
Wieko van den Bosch
Hurdegaryp
54:44
54:34
81
Ron Fonville
Leeuwarden
54:47
54:31
82
Edo Eisma
Goutum
55:10
54:53
83
René Vader
Leeuwarden
55:23
54:59
84
Jan Broekroelofs
Leeuwarden
55:42
55:13
85
Lars Olsen
Lemmer
55:53
55:39
86
Mark Boonstra
Lionitas
56:19
55:45
87
Hans Bargerbos
Leeuwarden
56:49
56:17
88
Meine Stegenga
Leeuwarden
56:53
56:37
89
Dominique Mulder
Loopgroep Leeuwarden
56:55
56:21
90
Peter Bar
Lionitas
57:02
56:39
91
Berend de Jong
Leeuwarden
57:12
56:50
92
Johan Zijlstra
Leeuwarden
57:28
57:08
93
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
57:36
57:10
94
Anne Martin de Jong
Loopgroep Leeuwarden
57:43
57:31
95
Alex Kramer
Loopgroep Stiens
57:48
57:16
96
Jan Will
Loopgroep Leeuwarden
57:56
57:45
97
Daniel Kik
Leeuwarden
58:30
58:10
98
Marcel Kik
Leeuwarden
58:47
58:27
99
Theo van Bergen
Loopgroep Leeuwarden
59:04
58:52
100
Willem Reitsma
Friesland
59:06
58:54
101
Frans Hoitinga
Leeuwarden
59:06
58:53
102
Harrie Moerings
Friesland
59:11
58:45
103
Bas Verdoorn
Goutum
59:21
58:42
104
Wim Manshande
Harlingen
59:51
59:14
105
Harold Rakers
Lionitas
59:56
59:23
106
Sido van der Leij
Leeuwarden
59:57
59:39
107
Oeds Veenstra
Lionitas
1:00:21
59:43
108
Pieter Postma
Goutum
1:00:31
59:52
109
Jan Feenstra
Friesland
1:01:09
1:00:55
110
Donald Rijfkogel
Leeuwarden
1:01:16
1:00:44
111
Willem Schokker
Bitgummole
1:01:34
1:01:16
112
Harm Postma
Friesland
1:02:29
1:02:18
113
Jan Panhuis
Friesland
1:02:29
1:02:19
114
René Westra
K pingsvik
1:02:31
1:02:25
115
John Monincx
Friesland
1:09:05
1:08:52
116
Robert Pijl
Leeuwarden
1:11:46
1:11:13
117
Reinder Sinnema
Lionitas
1:21:11
1:20:43
118
Joop Boonstra
Friesland
1:21:11
1:20:43
119
Jippe Bokma
Friesland
1:21:11
1:20:41
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lizette van der Vegt
Impala
40:45
40:42
2
Ivet Panjer
Venlo
41:22
41:18
3
Anita Flapper
Berlikum
43:57
43:52
4
Anita Bouma
Leeuwarden
44:18
44:08
5
Miny Verheij
Leeuwarden
45:06
44:48
6
Gerda van Klaarbergen
Leeuwarden
49:31
49:14
7
Hillegien Tol
Leeuwarden
50:38
50:27
8
Margriet Feenstra
Hardlopen.nl
50:58
50:40
9
Bettie Koops
Lionitas
51:49
51:28
10
Rinyanne Dirksma
Friesland
52:34
52:24
11
Lydia De Roos
Leeuwarden
53:18
53:08
12
Jolanda Wijnsma- van der Laan
Dokkum
54:02
53:42
13
Petra Pol
Leeuwarden
54:35
54:09
14
Susan de Kort
Leeuwarden
54:45
54:10
15
Yvonne Sjaarda
Leeuwarden
55:10
54:45
16
Jeltsje van der Wal
Lionitas
55:12
54:57
17
Miranda Flapper
Berltsum
55:28
55:21
18
Inez Fonville
Leeuwarden
55:53
55:39
19
Maureen van Meegdenburg
Leeuwarden
56:19
56:04
20
Froukje Striesenou
Loopgroep Leeuwarden
56:24
56:07
21
Anita de Vreeze
Leeuwarden
56:49
56:34
22
Susan Van der Veer
Leeuwarden
56:52
56:36
23
Tjitske van Lien
Lionitas
57:19
57:10
24
Karst Anema
Friesland
57:20
57:05
25
Lineke Veenstra
Leeuwarden
57:22
57:10
26
Trea Walstra
Lionitas
57:27
57:18
27
Claire Cynthia de Bruin
Lionitas
57:27
57:19
28
Mariëlle de Haan
Stiens
57:48
57:17
29
Linda Zeggelaar
Lionitas
58:02
57:38
30
Anneke Kiewiet
Gytsjerk
58:11
58:05
31
Lucia Oenema
Gytsjerk
58:11
58:05
32
Dorithia Jansma
Stiens
58:19
57:48
33
Marian van der Harst
Leeuwarden
58:21
58:14
34
Martha Rosier
Leeuwarden
58:37
58:22
35
Irene van Elteren
Leeuwarden
58:39
58:24
36
Monique de Jong
Goutum
59:06
58:58
37
Mathilda Wassenaar-Smits
Wirdum
59:06
58:58
38
Linda Hofman
Loopgroep Leeuwarden
59:51
59:39
39
Jelly Koopmans
Lionitas
59:52
59:42
40
Nellie Dijkstra
Friesland
59:57
59:43
41
Aukje Kracht
Leeuwarden
1:00:00
59:24
42
Anneke van der Meulen
Loopgroep Leeuwarden
1:00:09
59:33
43
Annet Reitsma
Drachten
1:00:10
59:39
44
Celesta Braaksma
Leeuwarden
1:00:10
59:57
45
Jeannet Huitema
Lionitas
1:00:17
1:00:09
46
Heidi Huizenga
Leeuwarden
1:00:20
1:00:06
47
Inge Kools
Leeuwarden
1:01:13
1:00:53
48
Marijke de Boer
Lionitas
1:01:45
1:01:17
49
Daniëlle Wester
Koarnjum
1:01:46
1:01:21
50
Dorothee Veenstra
Leeuwarden
1:02:51
1:02:29
51
Therese Wester
Lionitas
1:03:02
1:02:43
52
Anne Houttuin
Leeuwarden
1:03:15
1:02:56
53
Carla Buurman
Lionitas
1:04:28
1:04:08
54
Annemieke Fortuin
Loopgroep Leeuwarden
1:04:53
1:04:36
55
Nicole Hofman
Zwolle
1:05:08
1:04:37
56
Tineke Dijkstra
Friesland
1:05:13
1:04:53
57
Sonja Schepel
Hijum
1:05:13
1:04:48
58
Jos Smits
Goutum
1:06:20
1:05:48
59
Audrey van Gelder
Friesland
1:07:39
1:07:15
60
Anneke Sijtsma
Friesland
1:07:39
1:07:15
61
Grietje Stoker_Annema
Friesland
1:07:40
1:07:15
62
Tine Visser
Leeuwarden
1:08:07
1:07:58
63
Karin Lakerveld
Leeuwarden
1:10:50
1:10:13
64
Cornelia kooistra
Leeuwarden
1:11:46
1:11:13
65
Sietske van der Bij
Friesland
1:14:23
1:13:56
MAN, 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Vijver
Lionitas
56:29
56:28
2
Janco Rijpstra
Lionitas
57:20
57:19
3
Douwe Nauta
Lionitas
58:28
58:27
4
Wilco Kooistra
Leeuwarden
58:48
58:44
5
Steven Hemstra
Friesland
59:04
59:02
6
Rémon van Lunzen
Lionitas
59:15
59:12
7
Remco Schraa
Loopgroep Leeuwarden
1:00:09
1:00:08
8
Fokko Smedema
Hellas
1:02:25
1:02:24
9
Erwin de Vries
Leeuwarden
1:02:55
1:02:50
10
Tom Pietersma
Friesland
1:04:21
1:04:17
11
Martijn Schmit
Grou
1:04:32
1:04:29
12
Rogier Rozendaal
Leeuwarden
1:05:01
1:05:00
13
Jordy Idsinga
Loopgroep Leeuwarden
1:05:03
1:04:58
14
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:05:05
1:05:00
15
Edwin Voorwinde
Grou
1:05:10
1:05:08
16
Saco Hemstra
Friesland
1:05:34
1:05:28
17
Wim Douma
Leeuwarden
1:06:04
1:06:02
18
Kees Noppert
Lionitas
1:06:55
1:06:52
19
Richard van der Wal
Lionitas
1:07:04
1:07:00
20
Pieter Kingma
Berlikum
1:07:05
1:07:01
21
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:07:06
1:07:00
22
Stefan van der Wal
Impala
1:07:11
1:07:07
23
Douwe Peter Rijpstra
Oenkerk
1:07:12
1:07:10
24
Erwin Krikke
Leeuwarden
1:08:06
1:07:59
25
Jan van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
1:08:56
1:08:47
26
Hans van der Steen
Lionitas
1:09:32
1:09:27
27
Pieter Miedema
Leeuwarden
1:10:43
1:10:40
28
Hugo Reitsma
Lionitas
1:11:32
1:11:26
29
Arnold Hager
Leeuwarden
1:11:41
1:11:34
30
Tsjerk-Sake Castelein
Grou
1:11:55
1:11:47
31
Paul van Snick
Groningen
1:11:57
1:11:50
32
Jacob van der Ley
Friesland
1:12:01
1:11:59
33
Johannes Postma
Lionitas
1:12:41
1:12:37
34
Douwe Schermer
Leeuwarden
1:12:49
1:12:43
35
Marcel Hoekstra
Friesland
1:13:56
1:13:53
36
Kevin Buursen
Leeuwarden
1:14:22
1:14:10
37
Rinke De Jong
Loopgroep Leeuwarden
1:15:07
1:15:01
38
Stefan van der meulen
Leeuwarden
1:15:18
1:15:02
39
Willem Biemolt
Friesland
1:15:34
1:15:20
40
Aldert Cuperus
Lionitas
1:15:41
1:15:36
41
Theo Zijlstra
Lionitas
1:15:42
1:15:35
42
Wouter van der Meer
Lionitas
1:15:42
1:15:35
43
Jan van der Werf
Lionitas
1:15:43
1:15:35
44
Kor Kingma
Menaam
1:15:44
1:15:37
45
Robert de Groot
Wirdum Fr
1:15:50
1:15:40
46
Otto Galema
Lionitas
1:15:57
1:15:45
47
Marco van der Wal
Lionitas
1:16:13
1:16:10
48
Dirk Muizer
Leeuwarden
1:16:27
1:16:12
49
Mark van Krimpen
Berlikum
1:17:04
1:16:59
50
Lammert van der Meij
Loopgroep Leeuwarden
1:17:48
1:17:39
51
Bert van der Heide
Leeuwarden
1:17:50
1:17:44
52
Tjeerd-Menno Douma
Lionitas
1:17:52
1:17:42
53
Rutger Beckers
Leeuwarden
1:18:12
1:17:54
54
Eelco de Groot
Assen
1:18:17
1:17:54
55
Rudy Miedema
AV Heerenveen
1:18:59
1:18:50
56
Harry Papjes
Loopgroep Hugo Veenker
1:19:00
1:18:43
57
Emiel Adema
Menaam
1:19:02
1:18:53
58
Erik Beek
Leeuwarden
1:19:10
1:19:07
59
Siem de Vlas
Lionitas
1:19:49
1:19:42
60
Peter Kikkert
Oenkerk
1:20:28
1:20:18
61
Bouwe Hiddinga
Lionitas
1:21:09
1:20:58
62
Piet Boelens
Friesland
1:22:42
1:22:41
63
Auke Mulder
Leeuwarden
1:22:49
1:22:32
64
Rogier Mink
Leeuwarden
1:22:50
1:22:34
65
Jan Nanninga
Leeuwarden
1:22:53
1:22:39
66
Sienk Werner
Goutum
1:23:01
1:22:56
67
Harold Wever
Assen
1:23:16
1:23:05
68
Carlo Loos
Lionitas
1:23:17
1:23:04
69
Peter Nijholt
Leeuwarden
1:23:19
1:23:01
70
Johan Beintema
Friesland
1:23:39
1:23:19
71
Dirk van der Wal
Burgum
1:24:01
1:23:58
72
Donald Koster
Loopgroep Leeuwarden
1:24:08
1:23:49
73
Reno Papa
Leeuwarden
1:24:08
1:23:59
74
Sietze Braaksma
Loopgroep Leeuwarden
1:24:08
1:23:50
75
Richard Jonkman
Loopgroep Leeuwarden
1:24:09
1:23:49
76
Julius van der Werf
Loopgroep Leeuwarden
1:24:09
1:23:48
77
Anne Miedema
Athleta
1:24:11
1:24:02
78
John Adema
Goutum
1:25:03
1:24:49
79
Gerard Schade
Leeuwarden
1:25:26
1:25:14
80
Peter Planting
Loopgroep Leeuwarden
1:25:27
1:25:16
81
Jilco Tigchelaar
Beetgum
1:25:38
1:25:28
82
Uif van Driel
Lionitas
1:25:40
1:25:31
83
Hans Bonnema
Lionitas
1:25:55
1:25:41
84
Johannes van der Schaaf
Lionitas
1:25:57
1:25:42
85
Lekkie Fijma
Goutum
1:26:31
1:26:18
86
Jeffrey rietbroek
Friesland
1:26:44
1:26:31
87
Johan Bruinsma
Joure
1:27:02
1:26:57
88
Seth Dorenbos
Dokkum
1:27:16
1:27:03
89
Piet Attema
Leeuwarden
1:27:18
1:27:16
90
Theo Sikkema
Franeker
1:27:25
1:27:18
91
Chris Buijtenhuijs
Groningen
1:28:02
1:28:01
92
Henk de Groot
Burgum
1:28:28
1:28:10
93
Wiep vd Heide
Drachten
1:29:54
1:29:51
94
Timo Schraa
St.-Annaparochie
1:30:08
1:29:54
95
Gerard Hendriksma
Lionitas
1:30:17
1:30:04
96
Herman Wassens
Lionitas
1:30:17
1:30:04
97
Sander Zielhuis
Loopgroep Leeuwarden
1:30:23
1:30:08
98
Egbert Geertsma
Groningen
1:31:55
1:31:47
99
Sieds Brouwer
Loopgroep Leeuwarden
1:33:32
1:33:19
100
Johan Zwerver
Friesland
1:33:40
1:33:21
101
Bouke Fennema
Friesland
1:34:04
1:33:52
102
Daniël Schmidt
Goutum
1:34:37
1:34:16
103
Reinder Tel
Surhuizum
1:34:37
1:34:24
104
Dick Wielenga
Leeuwarden
1:37:20
1:37:02
105
Rense Zwerver
Leeuwarden
1:41:55
1:41:36
106
Jan Miedema
Friesland
1:42:07
1:41:44
107
Steve Blokker
Leeuwarden
1:43:16
1:42:52
108
Max Hutting
Goutum
1:45:14
1:44:53
109
Wiebe Rooze
Leeuwarden
1:50:37
1:50:21
VROUW, 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elsa Rijpstra
Lionitas
1:04:39
1:04:37
2
Judith van der Meer
Lionitas
1:05:09
1:05:06
3
Sanne Heidinga
Lionitas
1:10:05
1:10:01
4
Linda Werner
Goutum
1:12:41
1:12:37
5
Cathelijne Snijders
Leeuwarden
1:14:17
1:14:15
6
Tessa Boot
Leeuwarden
1:15:30
1:15:24
7
Freke Kloek
Lionitas
1:16:55
1:16:54
8
Natasja Young Mi vd Ploeg
Leeuwarden
1:20:48
1:20:42
9
Rosalie Torensma
Marsum
1:22:28
1:22:17
10
Jolanda Muizer
Friesland
1:24:08
1:23:58
11
Rianne Tierolf
Leeuwarden
1:24:56
1:24:39
12
Jacinta Fancel
Leeuwarden
1:24:57
1:24:48
13
Inge van Schaick
Lionitas
1:24:58
1:24:48
14
Ingrid Prins
Loopgroep Leeuwarden
1:25:35
1:25:24
15
Kim Boonstra
Leeuwarden
1:25:57
1:25:50
16
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:26:03
1:25:59
17
Yldau Visser
Loopgroep Leeuwarden
1:26:15
1:25:54
18
Jelma wassenaar
Loopgroep Berlikum
1:26:26
1:26:11
19
Rosa Brandsma
Groningen
1:26:32
1:26:13
20
Annechien van der Veen
Lionitas
1:26:50
1:26:26
21
Hikmet Yigit
Goutum
1:28:18
1:27:58
22
Jolien Bandstra
St.-Annaparochie
1:30:08
1:29:54
23
Helga de Ruiter
Marsum
1:31:45
1:31:29
24
Manon Postma
Leeuwarden
1:31:52
1:31:32
25
Janneke Samplonius
Leeuwarden
1:33:02
1:32:50
26
Marja van der Werf-Zoer
AV Heerenveen
1:33:14
1:32:57
27
Corrie Pars
Loopgroep Berlikum
1:38:10
1:37:52
28
Cindy de Jager
Friesland
1:38:11
1:37:53
29
Willy de Jong
Leeuwarden
1:41:51
1:41:29
30
L. Broenink
Joure
1:42:08
1:41:46
31
Anke Peterson
Lionitas
1:48:19
1:48:04
32
Jitty Krol
Leeuwarden
1:50:36
1:50:19
Opmerkingen over uitslag naar wocweg@lionitas.nl
Met dank aan onze sponsors Running Center, FrieslandCampina, Auke Rauwerda.
Tevens dank aan alle vrijwilligers, zonder hen was het niet gelukt.
www.uitslagen.nl
15-01-2019 21:00