Uitslagenlijst Rutbeekcross

Enschede - Zondag 6 januari 2019

MSEN, LOOP 1: 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Jacobs
Nederlandse Triathlonbond
38:17
2
Wouter Doesburg
LAAC Twente
38:46
3
Sven van Munster
TION
39:14
4
Ivan Smid
Emmen
40:46
5
Tim Jongman
Nederlandse Triathlonbond
41:10
6
Pim de Kok
Enschede
42:09
7
Edwin van der Ham
TION
42:22
8
Tjalling de Vries
TION
42:31
9
Nico klein Poelhuis
TION
42:56
10
Hans van der Wal
Enschede
43:23
11
Gijs ter Riet
Enschede
43:32
12
Joost Posthuma
TION
43:53
13
Berjan Bolks
Hengelo Ov
44:01
14
Jan-Roelf Heerssema
Enschede
44:02
15
Joep Zanen
Enschede
45:26
16
Maarten Ranke
Enschede
45:48
17
Arjan Glandrup
Enschede
46:20
18
Marc Kokkelink
Ootmarsum
46:29
19
Gijs Christiaans
Enschede
46:40
20
Ewoud Roest
Kronos
47:31
21
Huub Koster
Oldenzaal
47:56
22
Thijs Hekman
Nederlandse Triathlonbond
47:58
23
Bas Eertman
Ootmarsum
48:04
24
Joost van Bennekom
TION
48:52
25
Richard Grashof
Oldenzaal
49:00
26
Robert Koekkoek
Enschede
49:03
27
Alex Kamphuis
TION
49:35
28
Thomas van Steenbergen
Utrecht
50:04
29
Huub Mensink
Denekamp
50:25
30
Tom Mekenkamp
Hengelo Ov
50:51
31
Bas Linders
Enschede
51:17
32
Mark van Straelen
Enschede
52:32
33
Wouter Wesserdorp
Enschede
53:17
34
Koen van Laar
Rotterdam
54:28
35
Jasper Drost
Enschede
54:46
36
Bas Küthe
Enschede
55:46
37
Leon de Jong
Enschede
56:14
38
Teun Houwers
Enschede
56:41
39
Tom Mekenkamp
Hengelo Ov
59:34
40
Ewout Liefers
Losser
1:01:46
41
Tore Tielemans
Enschede
1:09:17
42
Quinten Beekhuizen
Enschede
1:09:22
M40, LOOP 1: 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnold Klieverik
LAAC Twente
39:36
2
Rik Schulte
Enschede
43:32
3
R Zeeman
Losser
43:46
4
Erik Lentfert
LAAC Twente
47:02
5
Erwin Hondebrink
TION
48:40
6
John Egberts
Zenderen
48:42
7
Khedir Said Nasser
TION
48:51
8
Patrick Lansink
Haaksbergen
50:13
9
Jan Brink
Getelo
50:42
10
Gert-Jan Rodenburg
Enschede
52:06
11
Gerard Reesink
Enschede
52:36
12
Rob Elsweier
Haaksbergen
54:07
13
Guido Gosselink
54:12
14
Bart Winter
Switch
54:22
15
Wouter Kuipers
Albergen
54:36
16
Gerbrand Wilbrink
Hengelo
54:39
17
Stefan Limas
Enschede
55:40
18
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
55:48
19
Mark Nijmeijer
Enschede
57:36
20
Patrick Ketterink
Eibergen
1:00:31
21
René Verdam
Enschede
1:00:50
22
Raymond Asbreuk
Losser
1:02:20
23
Mark Damhuis
Hengelo Ov
1:03:01
24
Vincent Beekhuizen
Enschede
1:03:39
25
Dolf van den Maagdenburg
Switch
1:04:40
26
Bart Sachse
Enschede
1:07:50
M50, LOOP 1: 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Leussenkamp
ASV
43:06
2
Edwin Veenstra
TION
44:40
3
Simon Engelberts
TION
44:47
4
Louis Groot Rouwen
Oldenzaal
46:21
5
Tasos Tzinoudis
Iphitos
46:44
6
Arie Fröberg
Nederlandse Triathlonbond
47:11
7
Erik van der Knaap
Uelsen
50:28
8
Martin Oosterveld
Enschede
50:51
9
Victor Groenewege
Enschede
51:39
10
Robert Schulte
Haaksbergen
54:10
11
Bob Vos
Switch
54:57
12
John Hagemeier
TION
55:26
13
Hans de Boer
Buurse
57:10
14
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
57:38
15
Edward Eiling
Enschede
58:53
16
Gerrit Bultman
LAAC Twente
1:00:18
17
Bob Alfrink
LAAC Twente
1:01:13
18
Huub Ruel
Enschede
1:02:11
19
Ton Harmsen
ASV
1:05:14
20
Erwin ten Donkelaar
Enschede
1:07:19
21
Alex Tiehuis
Enschede
1:09:21
M60, LOOP 1: 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Wijlens
Iphitos
51:27
2
Henk-Jan Baltink
AV Haaksbergen
52:09
3
Jan Engbers
Enschede
53:17
4
Paul Slot
Lonneker
54:41
5
Otger Hullegie
LAAC Twente
57:16
6
Cees van Reemst
TION
57:29
7
Koos Jansen
Enschede
57:48
8
Aert Bakker
Enschede
1:00:07
9
Vincent Exterkate
AV Haaksbergen
1:01:53
VSEN, LOOP 1: 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lesley Smit
Enschede
41:37
2
Anne Siersema
Nederlandse Triathlonbond
51:22
3
Simone van der Stelt
Enschede
53:36
4
Marjolein van Ende
Enschede
54:46
5
Susanne Wentink-Nijhuis
TION
58:13
6
Marijke Abma
Enschede
58:14
7
Gemma Olde Agterhuis
TION
1:03:41
V35, LOOP 1: 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Hilboldt
Hengelo Ov
49:17
2
Bianca Menderink
LAAC Twente
51:41
3
Petra Meinen
Archeus
52:37
4
Iris Van Heesch
Enschede
54:16
5
Chantal Lansink
AV Haaksbergen
54:46
6
Harijati Rademaker
Enschede
55:07
7
Tessa Schurink
Enschede
56:27
8
Miranda Bruins
LAAC Twente
1:00:44
9
Ineke Hagemeier
TION
1:01:51
10
Rianne Vossers
LAAC Twente
1:01:58
11
Martha Hettema
Borne
1:03:39
12
Erica Rompelman
TION
1:05:52
13
Martine Wilbrink
Hengelo Ov
1:08:37
V50, LOOP 1: 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jet Klomp
Haaksbergen
57:43
2
Erna Lankhorst
Boekelo
1:01:47
3
Rita Doesburg
LAAC Twente
1:08:04
MSEN, LOOP 2: 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmen Hoek
TION
17:18
2
Niels te Pas
LAAC Twente
17:57
3
Seb Wiggemans
Daventria
18:19
4
Wilfred Jonker
SISU
18:35
5
Stijn Janssen
TION
18:41
6
Dave Pauelsen
TION
18:43
7
Steef Severijn
Kronos
18:49
8
Boy Foks
AV Haaksbergen
18:56
9
Mark Jansonius
AV '34
19:16
10
Martijn Oonk
LAAC Twente
19:43
11
Harald Derks
LAAC Twente
19:44
12
Kevin Schaap
LAAC Twente
19:50
13
Antoine van Brummelen
Eibergen
20:31
14
Mark Vlutters
Iphitos
20:36
15
Evert Teunis
Vriezenveen
20:50
16
Vincent Bosboom
Kronos
21:02
17
Rene Bos
LAAC Twente
21:02
18
Jasper Haselager
Losser
21:09
19
Daan Hardon
SISU
21:22
20
Bram Krijnen
Enschede
21:33
21
Tim Kemp
Enschede
21:35
22
Gerald Korenromp
Enschede
21:40
23
Rolf Schootman
ASV
22:07
24
Sander Bonestroo
Enschede
22:09
25
Bob Kendle
Hengelo Ov
22:50
26
Thijs Coppelmans
Enschede
22:51
27
Ronald Snippers
Iphitos
23:33
28
Bram Mensink
Enschede
25:00
29
Tim Kendle
Hengelo
25:16
30
Caminde Smit
Almelo
25:29
31
Cas Hesselink
Nederland
25:33
32
Michel van 't Klooster
Enschede
27:12
33
Robbert Krijnsen
Nederland
27:43
34
Gerben Weldink
Enschede
27:46
35
Daniël de Jong
TION
27:54
36
Diede Bult
Rekken
28:18
37
Thijs van Lenthe
Ede
28:46
38
Daniel Berger
Enschede
30:20
39
Thomas Bekkedam
Almelo
30:24
40
Antoine Dekker
Road Runners
32:00
41
Jesper van Schoonhoven
Hengelo
33:20
42
Gert-Jan van der Beek
Enschede
34:17
43
Remco ter Horst
RoadRunners
34:18
44
Roy Huttenhuis
RoadRunners
38:52
45
Martin Schulz
Gronau
42:27
M40, LOOP 2: 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bob Gosemeijer
LAAC Twente
19:13
2
Dennis Maats
Daventria
19:31
3
Hendri Weenk
ASV
19:47
4
Jan Luttikhedde
Haaksbergen
21:22
5
Daniele Arseni
Enschede
21:31
6
Robbie Bell
LAAC Twente
22:04
7
Paul Baars
Daventria
23:10
8
Pascal Butterhoff
LAAC Twente
23:12
9
Sjabbo Smedes
Nederland
24:30
10
Reinier van der Wal
Borne
25:17
11
Ronald Verbeek
TION
25:59
12
Joost Rinket
Iphitos
26:06
13
Joris Smit
Boekelo
27:12
14
T. van den Berg
Iphitos
27:17
15
Pascal Michorius
Haaksbergen
27:46
16
Gerard Bannink
ASV
29:36
17
Fokke-Gert Spinder
ASV
29:53
18
Marc Woesthuis
TION
30:01
19
Dick van der Sar
Hengelo
31:48
20
Robert-Jan Van Scherpenzeel
Enschede
34:20
21
Fred Schoonhoven
Hengelo
34:21
22
Brian Bruinewoud
Nederland
45:07
M50, LOOP 2: 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Loskamp
Iphitos
21:50
2
Frank Maasdam
Enschede
22:53
3
Wim Kuiper
TION
23:20
4
Bert Boer
Daventria
23:28
5
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
23:45
6
John Röring
Enschede
24:05
7
Henk Aalpol
Enschede
24:51
8
Henrie Denneboom
TION
25:01
9
Albert van der Smissen
Enschede
25:36
10
Jos Keulstra
TION
26:39
11
Ronald Teeuw
Enschede
27:24
12
Edwin van Eijk
Enschede
27:51
13
Gerrit Meutstege
Enschede
28:00
14
Harrie Bellers
Enschede
28:10
15
Adri Berger
Enschede
30:20
16
Joop Tiehuis
Oldenzaal
30:52
17
Hendo Bijkerk
Enschede
33:54
18
Joan Oldersma
Enschede
34:58
19
Douwe Yntema
Hengelo
37:40
M60, LOOP 2: 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Rumawatine
Marathon Pim Mulier
23:50
2
Theo Schootman
ASV
25:09
3
Bert Nijkamp
Almelo
25:36
4
Marcel Vlutters
Losser
25:51
5
Johny Röwer
TION
26:21
6
Cor Kuiper
TION
26:51
7
Gert Jan Foks
AV Haaksbergen
27:21
8
Carel van Leeuwen
TION
29:16
9
Eddy van Essen
LAAC Twente
30:03
10
Wim Delmte
Loopmaatjes
32:25
11
Dick Wezel
ASV
34:48
12
Henk Laarman
Loopmaatjes
38:53
VSEN, LOOP 2: 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deborah Wissink
Diepenheim
21:46
2
Leonie Glazenborg
Daventria
21:48
3
Gemma Frances
TION
22:05
4
Lisa Bielevelt
AV Haaksbergen
23:03
5
Liselot Goris
Nederlandse Triathlonbond
23:53
6
Anouk Visscher
TION
24:03
7
Nadinja Schonewille
SISU
24:34
8
Hasse Keulstra
TION
24:47
9
Rosanne van Heijst
Kronos
25:33
10
Anouk Schreurs
Archeus
26:22
11
Ester Scholten
Hengelo Ov
26:42
12
Annemiek Engbers
Enschede
27:24
13
Kirsten Pondman
Enschede
27:38
14
Pauline Oonk
Kronos
28:14
15
Laura van Velzen
Enschede
29:27
16
Enith Bouwmeesters
29:34
17
Carlijn Jansen
Nederland
31:18
18
Roxanne van der Laan
LAAC Twente
31:32
19
Marie-Claire Ottenhof
Enschede
32:30
20
Josien van Engers
Enschede
34:17
21
Lisanne Röring
Enschede
34:55
22
Lisa Boodt
Nederland
35:33
23
Anouk van de Luitgaren
Nederland
35:33
24
Danitsja Stein
Nederland
36:03
25
Daphne Verbeek
Nederland
36:09
26
Nienke Koopmans
Enschede
36:22
V35, LOOP 2: 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Trouw
Marathon Pim Mulier
25:57
2
Margot Damhof
Borne
26:09
3
Bertine Luttikhedde
Haaksbergen
27:25
4
Marijke Kenkhuis
TION
27:50
5
Laura Tuller
Enschede
27:51
6
Evelien van Nieuwkuijk
Iphitos
27:55
7
Carin Bornebroek
Enschede
28:46
8
Mirthe Niehoff
Enchede
29:04
9
Anke Tuinman
29:07
10
Kim Baas
Enschede
29:13
11
Manon Houdel
Enschede
30:05
12
Anne Mechteld
Enschede
30:07
13
Hanneke Wielink
Enschede
30:21
14
Nienke Visser
Enschede
31:06
15
Brechje Marechal
Enschede
31:23
16
Irene Oenes
Enschede
31:48
17
Dorien Boonstra
TION
32:11
18
Rienke Boersma
TION
33:01
19
Giulia Baracco
Rotterdam
33:30
20
Debbie Barends
Enschede
33:38
21
Maaike van der Voort
Deventer
33:48
22
Liane Bannink
Geesteren
33:50
23
Laura van Os
Enschede
34:07
24
Kirsten Weldink
Enschede
34:24
25
Nathalie Randazzo
Enschede
34:24
26
Monique Greftenhuis
LAAC Twente
35:03
27
Monique Wijma
Enschede
35:42
28
Inge Lefers
Enschede
36:32
29
Judith Rinsema
Enschede
37:43
30
Susanne Hageman
Hengelo Ov
38:59
31
Jasmijn Bomers
Enschede
44:41
V50, LOOP 2: 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
TION
22:31
2
Diana Luijrink
LAAC Twente
26:00
3
Monique Kropmans
LAAC Twente
26:24
4
Ineke Visser
LAAC Twente
28:49
5
Hedy Hempe
Enschede
29:18
6
Gera Weber
Loopgroep RUN&FUN Twente
33:11
7
Annet Engbers
Enschede
33:43
8
Mereke Foks
AV Haaksbergen
33:45
9
Annelies van der Burg
Enschede
33:52
10
Marian Wassenburg
TION
33:58
11
Annemarieke Maltha
TION
34:23
12
Erna Laarman
Loopmaatjes
34:24
13
Herma Diele
SISU
34:54
14
Monique Kerkhoffs
TION
37:49
JJUNA, LOOP 2: 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hakim Riadi
SISU
18:38
2
Sven Westerop
Enschede
21:23
3
Loek Geelen
Enschede
21:24
4
Maikel Bloemen
Iphitos
24:16
5
Floris Ladrak
Enschede
27:00
6
Luca Everink
Diepenveen
27:51
7
Rohat Agca
Almelo
27:51
8
Fabio Paol
Enschede
27:51
9
Merlin Kraak
Haaksbergen
28:24
10
Jay Reinshagen
Enschede
28:24
11
Mart Peterink
Nederland
29:10
12
Lars ten Harkel
Enschede
29:20
13
Lars Gouma
Nederland
29:37
14
Sam ten Harkel
Enschede
30:01
15
Sam van Dorp
Nederland
30:32
16
Lorenzo Wiggers
Nederland
30:58
17
Steph Vulker
Nederland
33:11
18
Jordy Scholte
Nederland
33:12
19
Jesaja Elma
Nederland
33:56
20
Quinten Bourguignon
Nederland
34:25
21
Stein Veldman
Nederland
36:01
22
Damian Verwey
Nederland
36:44
23
Dennis Kupers
Nederland
38:01
24
Michael Ilik
Nederland
38:39
25
Naoufal Ameur
Enschede
38:42
MJUNA, LOOP 3: 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne de Koning
Archeus
11:54
2
Mariska Lensink
ASV
11:58
3
Britt Orriens
AV Haaksbergen
16:51
4
Verena Keizer
Enschede
16:53
5
Lente de Kruyk
Enschede
17:45
JJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olivier van Noort
Daventria
9:38
2
Luc Kappert
Daventria
9:50
3
Niels Haverkate
ambt-delden
10:05
4
Thijmen Trouw
Marathon Pim Mulier
10:11
5
Joep Schmitz
AV Haaksbergen
10:53
6
Andor Engeberts
TION
10:57
7
Luca Walhof
Goor '75
10:57
8
Luc ter Linde
TION
11:28
9
Matthijs Derksen
SISU
11:58
10
Casper Boer
Daventria
13:46
MJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Westerop
Enschede
13:24
2
Elise Abma Rademaker
Enschede
15:45
3
Lena Nijhof
Marathon Pim Mulier
15:49
4
Lotte Snellers
Nederland
16:55
5
Linn Klasens
Nederland
18:45
6
Indy Bomers
Nederland
18:54
JJUNC, LOOP 3: 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Veenstra
TION
10:13
2
Luke Hiddink
Archeus
10:16
3
Steven Luttikhedde
Buurse
11:00
4
Ingmar van Noort
Diepenveen
11:26
5
Jonas Trouw
Marathon Pim Mulier
11:48
6
Jesse Olde Riekerink
Losser
12:10
7
Tijn Lansink
AV Haaksbergen
12:12
8
Marik Bredenoord
Nederland
12:13
9
Cars Bennink
TION
12:14
10
Mitch Michorius
AV Haaksbergen
12:22
11
Lucas ter Weele
Nederland
12:55
12
Koos Gosemeijer
Oldenzaal
13:20
13
Dustin Holtkamp
Nederland
13:52
14
Duncan Wagemakers
Nederland
14:24
15
Ruben Olde Riekerink
Iphitos
15:01
16
Mees Kirchjunger
Nederland
15:10
17
Dani Middelhuis
Nederland
15:11
18
Sep van der Voort
Nederland
15:42
19
Tim ter Linde
TION
15:50
20
Sem Boodt
Nederland
17:00
21
Kevin Beumer
Nederland
17:50
22
Noah Gringhuis
Nederland
17:50
23
Lars Kirchjunger
Nederland
17:50
24
Sam Horsey
Nederland
17:52
25
Mike Krüger
Nederland
17:54
26
Erik Stappenbelt
Nederland
18:49
27
Mathijn Leerkotte
Nederland
19:21
MSEN, LOOP 3: 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frido Rademaker
Enschede
15:47
2
Roy Bosscher
Dalfsen
18:09
VSEN, LOOP 3: 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janet van der Voort-Bokxem
Nederland
15:48
2
Carla Eilander
Enschede
16:32
3
Esmee Weldink
Enschede
16:43
4
Bianca Rauwers
Borne
18:09
5
Maren Katzur
Nordhorn
19:36
MJUNC, LOOP 4: 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celine Spinder
Marathon Pim Mulier
10:31
2
Iris Wilms
Marathon Pim Mulier
10:40
3
Annemarie Gosselink
11:25
4
Anne Hovinga
Archeus
11:50
5
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
11:53
6
Cato Vervelde
ASV
13:44
JJUND, LOOP 4: 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens Gosselink
9:56
2
Lars van Kempen
Iphitos
10:06
3
Marijn Klein Poelhuis
TION
10:11
4
Quido Damhof
Marathon Pim Mulier
10:12
5
Leon Wiedemeijer
Marathon Pim Mulier
10:19
6
Mika ten Doeschot
Marathon Pim Mulier
10:30
7
Dani Martens
TION
10:35
8
Henrik Boomkamp
ASV
11:09
9
Brian Luttikhedde
Buurse
11:21
10
Sven Kosters
Marathon Pim Mulier
11:30
11
Lennert van der Wal
Marathon Pim Mulier
11:51
12
Fabian Bos
Iphitos
11:58
13
Christiaan Righart
Iphitos
13:20
14
David Dinter
ASV
13:27
15
Bas van Eijk
TION
14:39
16
Oscar Tran
Enschede
18:37
MJUND, LOOP 4: 2.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadia de Jong
Archeus
11:43
2
Feline Wierdsma
Iphitos
12:06
3
Saskia de Jong
Archeus
12:22
4
Sam Schra
SISU
12:46
5
Sannah Damhof
Marathon Pim Mulier
13:09
JPUPA, LOOP 5: 1.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Per Bakker
PEC 1910
4:43
4:41
2
Ruben Luttikhedde
AV Haaksbergen
5:06
5:05
3
Ruben Stuifzand
Enschede
5:12
5:11
4
Kasper Nijmeijer
TION
5:16
5:15
5
Bram van Kempen
Enschede
5:18
5:18
6
Delany Reurink
Archeus
5:30
5:29
7
Maarten de Olde
Almelo
5:33
5:32
8
Teun van der veen
TION
5:35
5:33
9
Lars Jansen
Goor '75
5:38
5:38
10
Matthijs Righart
Iphitos
6:13
6:12
11
Sem Smidt
Iphitos
7:14
7:13
12
Damian Bosscher
Dalfsen
8:36
8:35
MPUPA, LOOP 5: 1.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liz Ekelhof
Iphitos
4:53
4:52
2
Faye Hardon
TION
5:19
5:18
3
Melle Hup
Almelo
5:32
5:31
4
Yinthe Kooreman
Borne
5:50
5:49
5
Lobke Schmnitz
AV Haaksbergen
5:52
5:51
6
Chelsey Timme
ASV
5:55
5:55
7
Kim ten Doeschot
Hengelo Ov
6:09
6:08
8
Gwen Wiedemeijer
Marathon Pim Mulier
6:22
6:21
9
Evelien Gosselink
6:32
6:31
10
Vivienne van Leeuwen
TION
6:40
6:38
11
Isis Schinkel
TION
7:17
7:16
JPUBB, LOOP 6: 1.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorrit van Rooijen
TION
5:22
5:22
2
Finn Posthuma
Enschede
5:22
5:22
3
Odin Kooreman
Marathon Pim Mulier
5:44
5:44
4
Tiemen Damhof
Marathon Pim Mulier
5:48
5:48
5
Roan Meester
TION
5:52
5:52
6
Lars Nijenhuis
Usselo
6:32
6:30
7
Tobias Righart
Iphitos
6:46
6:46
8
Thijmen Bos
Iphitos
7:52
7:52
MPUPB, LOOP 6: 1.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noek Ekelhof
Iphitos
5:45
5:45
2
Esmee Kosters
Marathon Pim Mulier
5:57
5:57
3
Zoe Meinen
Archeus
6:00
6:00
4
Jetske de Jonge
TION
6:23
6:21
5
Jasmijn Hulshoff
TION
6:51
6:49
6
Floor Ticheler
TION
7:41
7:39
JPUPC, LOOP 7: 1.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Posthuma
Enschede
5:37
5:37
2
Mika Hup
Almelo
5:55
5:55
3
Bart-Jan Pietersen
Archeus
6:03
6:03
4
Tom Spek
Boekelo
6:15
6:15
5
Kamiel Schulte
Enschede
6:19
6:19
6
Mats Ekelhof
Iphitos
6:28
6:27
7
Siem Schulte
Enschede
8:00
7:58
8
Maarten Gosselink
Enschede
8:36
8:35
9
Paul Louis Katzur
Nordhorn
9:21
9:19
10
Joël de Kok
Enschede
10:11
10:08
MPUPC, LOOP 7: 1.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur van der veen
TION
6:50
6:50
2
Lotte van Kempen
Iphitos
7:25
7:24
3
Evi ten Doeschot
Marathon Pim Mulier
7:36
7:36
4
Kim Jansen
Goor '75
8:13
8:12
5
Marley Kruise
Hengelo Ov
12:43
11:43
www.twentsecrosscompetitie.nl
www.uitslagen.nl
12-01-2019 07:28