Uitslagenlijst Teuge runs for life

Apeldoorn - Zondag 6 januari 2019

500 M, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lin Hagen
AV '34
2:13
2
Maud Lamfers
AV '34
2:18
3
Eva van Oorspronk
Twello
2:40
4
Fiene van der Wal
Apeldoorn
2:52
5
Puk Lamfers
Apeldoorn
3:06
6
Naomi Hop
Eerbeek
3:45
500M, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Klinkhamer
AV '34
2:01
2
Dees Harbers
Teuge
2:03
3
Dex van der Zouw
Sportclub Teuge
2:18
4
Max de Graaf
Beemte Broekland
2:42
5
Pelle de Graaf
Beemte Broekland
2:45
6
Siem van Wijk
Apeldoorn
2:46
7
Dirk Verhoek
Deventer
2:51
8
Dylan Markvoort
Vaassen
3:07
9
Sven van Riessen
Apeldoorn
3:20
10
Tygo Faas
Apeldoorn
4:24
1 KM, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Dijkman
Apeldoorn
5:17
2
Caitlin Pantus
AV '34
5:18
3
Alieke Klooster
Twello
5:27
4
Eva Harbers
Teuge
5:32
5
Linn Hagen
AV '34
5:35
6
Lies Heiner
AV '34
6:42
7
Kim Prigge
Teuge
7:05
8
Ella Jansen
Apeldoorn
7:43
9
Fenne van Rijswick
Apeldoorn
7:54
10
Iris Boelens
Apeldoorn
8:45
11
Veerle van Schoonhoven
Deventer
10:03
1 KM, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Harbers
AV '34
4:44
2
Rens Klinkhamer
AV '34
4:45
3
Kaj van Riessen
Apeldoorn
5:03
4
Benthe de Vries
AV '34
5:07
5
Alec Pantus
AV '34
5:15
6
Pepijn Haarman
Apeldoorn
5:20
7
Joost Dorst
Apeldoorn
5:25
8
Ryan Gaasbeek
Apeldoorn
5:26
9
Florian Haarman
Apeldoorn
5:27
10
Beau Kamstra
Apeldoorn
5:34
11
Xavi Huis in ‘t Veld
Twello
5:38
12
Jack van der Zouw
Sportclub Teuge
5:40
13
Finn van Riessen
Apeldoorn
5:52
14
Julian Herms
Apeldoorn
5:55
15
Sam van der Wal
AV '34
5:59
16
Coen van Rijswick
Apeldoorn
6:03
17
Thom van der Wal
Apeldoorn
6:14
18
Silvan van Schoonhoven
Deventer
6:16
19
Daan Krijger
Teuge
6:18
20
Ruud Stol
Twello
6:21
21
Thieme Van Mourik
Apeldoorn
6:28
22
Luuk van Oorspronk
Twello
6:30
23
Victor Rigter
Bathmen
6:48
24
Boaz Huis in ‘t Veld
Twello
6:51
25
Willem Heiner
AV '34
6:52
26
Niek van Wijk
Apeldoorn
7:54
27
Thijs Boelens
Apeldoorn
8:42
28
Simon Doornweerd
Glimmen
11:23
5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Oosterhuis
Apeldoorn
22:39
2
Esther van Riessen
Apeldoorn
22:59
3
Christa IJsseldijk
Teuge
24:40
4
Anne-Roos Brons
Apeldoorn
25:10
5
Kirsten Koorevaar
Gorssel
25:31
6
Maaike Streng
Apeldoorn
25:57
7
Maaike van der Zee
Apeldoorn
26:15
8
Nienke Oenemans
Apeldoorn
26:16
9
Chantal Rozeboom
Apeldoorn
26:17
10
Marlou van der Zouw
Apeldoorn
26:35
11
Sanne Linde
Beemte Broekland
27:03
12
Linda Cornelissen
Amersfoort
27:17
13
Annette Postma
Apeldoorn
27:19
14
Sonja Dijkman
Apeldoorn
27:20
15
Annemarie Weijers
Teuge
27:27
16
Ida Spronk
AV '34
28:07
17
Marjolein Nijland
Laren Gld
28:14
18
Céline van de Bruinhorst
Apeldoorn
28:29
19
Barbara Aberson
Apeldoorn
28:45
20
Kim van Wamelen
Apeldoorn
28:55
21
Daisy van der Wiel
Apeldoorn
28:57
22
Elmie Schut-van Middendor
Apeldoorn
29:07
23
Betsie Mulder
Apeldoorn
29:57
24
Els Brons
Apeldoorn
30:43
25
Nicolette Bierlaagh
Apeldoorn
31:02
26
Samantha van Trijp
Apeldoorn
31:03
27
Willemien van Engeland
Glimmen
31:08
28
Christien Rutte-Scheuter
Beemte Broekland
31:08
29
Sonja Streppel
Apeldoorn
31:14
30
Astrid Meijer
Twello
31:34
31
Annette Wijbrans
Apeldoorn
32:00
32
Manon de Haan
Elburg
32:26
33
Annemieke Lebbink
Klarenbeek
32:26
34
Marit van Veldhuizen
Apeldoorn
32:27
35
Marjo Prigge
Teuge
33:08
36
Anouk ten Arve
Apeldoorn
33:11
37
Christien Rutte-Scheuter
Beemte Broekland
34:12
38
Jose Kamstra
Veluwe
36:15
39
Amber van Veldhuizen
Apeldoorn
38:34
40
Esther Hevelingen
Apeldoorn
38:39
41
Riette Modderkolk
Veluwe
39:19
42
Aziza Salama
Teuge
48:05
5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Wind
Amsterdam
18:15
2
Pieter Dijksterhuis
Ugchelen
18:16
3
Dennis 't Hoen
Veluwe
18:16
4
Randall de Boer
Apeldoorn
19:15
5
Gert van Riessen
Apeldoorn
20:32
6
Wessel 't Hoen
Apeldoorn
21:58
7
F Jansen
22:04
8
Ryan Blumink
Sportclub Teuge
22:11
9
Robin Huis in ‘t Veld
Twello
22:19
10
Luuk Jansen
AV '34
22:21
11
Martien de Haas
AV '34
22:32
12
Ynre Dhont
Sportclub Teuge
22:34
13
Wout de Haan
Teuge
22:36
14
Tom Dhont
Sportclub Teuge
22:37
15
Jesper Rozeboom
Apeldoorn
22:42
16
Jonni Smeenk
Teuge
22:51
17
Harry van der Haar
De Vecht
23:55
18
Erwin van Oorspronk
Twello
24:13
19
Daan Leidekker
Apeldoorn
24:41
20
Ronny Huiskamp
AV '34
25:07
21
Hans Lubbers
Apeldoorn
25:24
22
Steyn Rozeboom
Apeldoorn
26:14
23
Jasper Esselink
Twello
26:35
24
Peter Verhoef
Apeldoorn
26:48
25
Peter Hoksberg
Twello
26:50
26
Rene Jansen
Apeldoorn
26:56
27
Thijs Krijger
Teuge
27:18
28
Thom van Brummen
Apeldoorn
27:31
29
Rob van Brummen
Apeldoorn
27:32
30
Robert Hulsebos
Apeldoorn
28:40
31
Jaco Faas
Apeldoorn
29:22
32
Jan Reuvekamp
AV '34
29:41
33
Mark Bierlaagh
Apeldoorn
30:19
34
Remco Herms
Apeldoorn
30:33
35
Thijs Dijkman
Sportclub Teuge
30:43
36
Jasper Bierlaagh
Apeldoorn
31:02
37
Rens van Peer
Apeldoorn
31:04
38
Piet Dijksterhuis
Ugchelen
31:55
39
Mick van der Zouw
Sportclub Teuge
32:02
40
Michel de Haan
Teuge
33:12
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje van Spijker
Bas vn d Goor foundation
43:39
2
Ingrid Rook
Veluwe
44:29
3
Pauline ten Veen
Apeldoorn
46:50
4
Anke Harbers
Bornerbroek
47:47
5
Jacolien Vukkink-Harbers
AV '34
50:01
6
Antoinette Heijdra
Opotiki
51:14
7
Veronica van Gerrevink
Apeldoorn
51:30
8
Erna Oonk
Twello
53:46
9
Rieneke Uitslag
Apeldoorn
54:50
10
Karin van Vorden
Apeldoorn
57:47
11
Rienke van der Marel
Apeldoorn
1:01:37
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Willemsen
Apeldoorn
36:42
2
Dirk Boelens
Nederlandse Triathlonbond
37:02
3
Jeroen Lamfers
Veluwe
38:39
4
Peter Jan de Fijter
Barneveld
39:40
5
Mark Pantus
AV '34
41:20
6
Johan Wensink
Klarenbeek
41:39
7
Jan Steegink
Deventer
42:39
8
Henry Udinga
Apeldoorn
43:01
9
Lucas Harbers
Teuge
44:12
10
Elmer Hartkamp
Veluwe
44:27
11
Geert Stienen
Utrecht
44:44
12
Melvin Peters
Deventer
44:45
13
Jari Weijers
Teuge
45:02
14
David Hunink
Beemte Broekland
45:25
15
Jaap Looijen
Almere
46:28
16
Klaas Visser
Apeldoorn
46:34
17
Erik van Luxzenburg
Apeldoorn
46:55
18
Roy Bisseling
Apeldoorn
47:00
19
Steven Hunink
Apeldoorn
47:03
20
Cesar Krijger
Teuge
47:22
21
Henk Zegers
AV '34
47:37
22
Steffen Landman
Leusden
48:00
23
Ruud Dijkman
Apeldoorn
48:11
24
Hans van Gerrevink
Apeldoorn
49:00
25
Reinder Wijngaards
Beemte
49:49
26
Ton Veldhuizen
AV '34
49:49
27
Rudy Haverkamp
AV '34
50:00
28
Lewalt Eland
Apeldoorn
50:48
29
Bas Moes
Apeldoorn
50:49
30
Peter Eerenbeemd
Deventer
52:15
31
Sander Kluft
Apeldoorn
53:33
32
Henk Jolink
AV '34
54:53
33
Marco Masselink
Apeldoorn
54:53
34
Bjorn Jansen
Apeldoorn
55:36
35
Olaf van der Draft
Apeldoorn
55:36
36
Hans Jurriëns
Apeldoorn
55:59
37
Tjerk de Jong
Apeldoorn
58:30
38
Tako de Jong
Apeldoorn
58:30
39
Richard Jonker
Apeldoorn
59:14
40
Robert Nijkamp
Apeldoorn
1:05:49
Met dank aan DSFB, ATB Teuge, Bas van de Goor Foundation en AV '34
www.uitslagen.nl
14-01-2019 11:59