Uitslagenlijst Brabants Kampioenschap veldlopen/Pagnevaartcross

Bosschenhoofd - Zondag 6 januari 2019

HSEN, 10K 1130
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
33:15
2
Melvin Franken
DJA
33:24
3
Ronald Cockx
DJA
33:42
4
Mels Lambregts
THOR
34:53
5
Pieter Cappon
Ulvenhout
35:54
6
Jeroen Nijland
Sprint
36:33
7
Niels Damen
DJA
36:52
8
Sjors Visser
THOR
37:02
9
Nick Jansen
DJA
37:12
10
Edwin van Gurp
Sprint
37:24
11
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
37:55
12
Tim Hanswijk
Diomedon
39:14
13
Koen Hussaarts
AVO 1983
39:31
14
Mark Mol
AVO 1983
45:40
H35, 10K 1130
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Scorpio
32:53
2
Michiel van Nispen
Sprint
33:31
3
Barry van Beers
AVO 1983
37:37
4
Dennis van den Bemt
Road Runners Etten-Leur
38:17
5
Rudy van Mourik
Diomedon
38:39
6
Martijn Potappel
Spado
39:28
7
Jan de Kok
GVAC
41:22
8
Stefan Jorissen
Road Runners Etten-Leur
42:16
9
Rob Luijkx
Achilles
45:59
10
Rene Hollemans
THOR
47:13
H45, 8K 1130
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Achilles
28:48
2
Roland van Loon
Atletiek Oirschot
31:23
3
Ad Verheijen
AV Standdaarbuiten
31:38
4
Wilbert Touw
Achilles
31:45
5
Hans van de Dungen
Achilles
31:50
6
Arno Hulshof
Sprint
32:49
7
Kees van de Riet
Achilles
33:22
8
Renť Machielse
THOR
33:36
9
Arjan Laseroms
AVO 1983
34:15
10
Walter Krijnen
AVO 1983
34:19
11
Erwin de Vrind
THOR
36:24
12
Iwan Damen
Diomedon
36:59
13
Kees van den Berk
Loopgroep Aart Stigter
38:04
14
Jan Kouters
AVO 1983
38:11
H55, 8K 1130
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Lazeroms
Achilles
30:49
2
Wim Douw
Diomedon
32:21
3
Ruud Woord
THOR
32:25
4
Jacques de Groot
Spado
34:44
5
Peter Gulden
Achilles
35:06
6
Jan Jacobs
AVO 1983
37:16
7
Rini Verhoeven
Achilles
38:19
8
Kees de Hoon
Achilles
38:44
H65, 6K 1130
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van der Staak
Atletiek Oirschot
25:44
2
Chrisje Schrauwen
AVR '90
26:36
3
Toon van Peer
THOR
28:30
AJUNJ, 6K 1130
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarreau Suijkerbuijk
Scorpio
19:46
2
Stan de Deugd
Spado
21:59
3
Ruben Baljon
Achilles
24:20
BJUNJ, 4K 1130
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ernson van den Bos
Scorpio
14:05
2
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
14:19
3
Martijn Healy
THOR
14:19
4
Ditchano Suijkerbuijk
Scorpio
15:27
5
Axel Linders
Spado
15:28
6
Mels Hiltemans
DJA
15:29
DSEN, 6K 1230
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
23:53
2
Dyanne Verpaalen
Spiridon
24:44
3
Angela van Haaften
Groene Ster
27:09
4
Debbie Mol
AVO 1983
30:05
D35, 6K 1230
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers
DJA
23:39
2
Sjoukje van de Boom
De Keien
24:07
3
Marijke van Schil
Spado
25:38
4
Annelies Homma
THOR
25:57
5
Chantal van Opheusden
Sprint
26:07
6
Karin de Wild
Achilles
31:11
D45, 6K 1230
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liset van oosterhout
AVO 1983
26:24
2
Petra Bruijs
Spado
26:58
3
Florence van Rijsbergen
THOR
27:20
4
Machteld Verdaasdonk
Spado
27:32
5
Anita van Unen
AVO 1983
30:33
D55, 6K 1230
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Roelen
THOR
29:30
2
Cia Smulders
Achilles
33:10
AJUNM, 4K 1230
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Leijsen
Prins Hendrik
17:02
2
Lotte Bakx
THOR
20:25
3
Lara van der Klugt
THOR
22:19
BJUNM, 2K7 1230
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janne Lemstra
Achilles
10:36
2
Neeltje Lodiers
THOR
11:21
3
Drieke Keuppens
Essen(ESAK)
12:16
4
Marit Waterman
THOR
12:38
5
Marit van Bergen
THOR
13:09
6
Marit van der Klugt
THOR
13:33
7
Iris Coljee
THOR
16:56
CJUNJ, 2K7 1340
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle van Geel
Scorpio
9:49
2
Rick Smits
DAK
10:09
3
Quinten Steijns
Spado
10:27
4
Cas van Wesel
THOR
10:34
5
Jake Romijn
Prins Hendrik
11:00
6
Lucas van den Berg
Groene Ster
11:14
7
Jens Remijn
AVO 1983
11:21
8
Tim van Iersel
THOR
12:06
9
Jude Khalil
THOR
12:16
10
Jeroen Schepers
Spado
12:23
11
Fedde Snelder
Achilles
14:14
CJUNM, 2K 1400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bieke Schipperen
Scorpio
7:12
2
Eefke Leeuwis
Spado
7:30
3
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
7:40
4
Anouk Boomaerts
DJA
7:55
5
Ancia van den Bos
THOR
7:57
6
Anouk Schellekens
Scorpio
8:04
7
Brittany Cools
Spado
8:11
8
Isis Bakx
Spado
8:26
9
Kaylee Damen
Achilles
9:08
10
Sabine Dirven
Achilles
10:20
11
Fleur Verwijmeren
Achilles
10:49
12
Elise DaniŽls
Scorpio
10:57
DJUNJ, 2K 1415
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
DJA
7:06
2
Lucas Koeling
GVAC
7:32
3
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
7:35
4
Geert Kanters
Groene Ster
7:39
5
Lennart de Vries
Scorpio
7:45
6
Jim Putter
DJA
7:46
7
Bram van Dongen
DJA
7:47
8
Bjarne Maas
Spado
7:53
9
Dyero IJzermans
Spado
7:57
10
Morris van Zandbergen
Spado
8:15
11
Rick van Dongen
Scorpio
8:16
12
Jamie van Steen
THOR
8:21
13
Aiden Dictus
DJA
8:24
14
Stijn Maarschalk
Scorpio
8:25
15
Felix Linders
Spado
8:27
16
Dries-Peder Janse
Spado
8:28
17
Jules van Kan
Sprint
8:29
18
Pim van der Maale
THOR
8:30
19
Thijs Nagtzaam
THOR
8:39
20
Tom Kerkmeester
Groene Ster
8:57
21
Jur van Sliedregt
Groene Ster
8:58
22
Dani Goorden
THOR
9:13
23
Luuk Holleman
Achilles
9:59
24
Florian Besselink
Diomedon
11:05
25
Lucas Uijtdehaag
THOR
11:37
DJUNM, 1K335 1430
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
4:55
2
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
5:04
3
Sophie van Gurp
Achilles
5:10
4
Elien Smits
DAK
5:24
5
Floor Verkaart
Spado
5:26
6
Maartje Lokers
AVO 1983
5:36
7
Pleun Vermeeren
DJA
5:39
8
Sarah Touw
Achilles
5:39
9
Luanna Vergeer
Spado
5:44
10
Eline Luteijn
Achilles
5:47
11
Lotte van Dessel
DJA
5:50
12
Noa Casparie
THOR
5:51
13
Heleen van Tilburg
Sprint
5:54
14
Yinthe Jaspers
AVO 1983
6:07
15
Tinka Fokke
Spado
6:09
16
Anne de Barbanson
THOR
6:10
17
Leonie Schepers
Spado
6:12
18
Anouk Taks
Achilles
6:13
19
Fleur van Gaans
THOR
6:34
MPUPJ, 0K6 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Bolders
Spado
2:33
2
Lars
2:37
3
Alejandro Martinez
THOR
2:51
4
Sebastiaan van den Biggelaar
THOR
2:53
5
Julius Well
Achilles
2:53
6
Djim Kaufman
Groene Ster
3:36
7
Jurre Vos
Groene Ster
4:06
MPUPM, 0K6 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
2:41
2
Josje van Kooten
AVO 1983
3:03
3
Evy van den Beemt
Sprint
3:07
4
Laurien Koch
Sprint
3:07
5
Noa van Gils
Diomedon
3:17
6
Jip de Rooij
THOR
3:34
CPUPJ, 1K 1510
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:01
2
Thijmen Mol
GVAC
4:04
3
Sjoerd Dekkers
AVO 1983
4:06
4
Tim de Kok
GVAC
4:17
5
Lucas Touw
Achilles
4:26
6
Sam Bakx
THOR
4:28
7
Thijs Verschuren
THOR
4:33
8
Dex van Bijsterveld
Groene Ster
4:39
9
Daan van de Sande
Achilles
4:53
10
Bas van der Zanden
THOR
4:54
11
Giel Ammerlaan
Achilles
4:57
12
Jore Korving
Achilles
5:10
13
Jonathan Groenenboom
Groene Ster
5:55
CPUPM, 1K 1510
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
4:11
2
Annelin van den Biggelaar
THOR
4:12
3
Tessa Kuster
Spado
4:45
4
Floor Vloedgraven
DJA
4:46
5
Irene van Gurp
Achilles
4:59
6
Luna Suijkerbuijk
THOR
5:02
7
Lillie Gerdes
THOR
5:20
8
Jaily Smits
AVO 1983
5:21
9
Puk de Rooij
THOR
5:24
10
Melief Maas
THOR
5:25
11
Milou Vos
Groene Ster
5:27
12
Elin van Treijen
Spado
5:43
13
Noor Versteeg
Spado
5:52
BPUPJ, 1K 1520
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
3:45
2
Max Crutzen
Sprint
3:55
3
Lyano Ijzermans
Spado
4:00
4
Micah van Beek
Achilles
4:05
5
Douwe van Kooten
AVO 1983
4:09
6
Teun Verpalen
DJA
4:11
7
Jurre Herijgers
DJA
4:12
8
Joost Epping
THOR
4:16
9
Wouters Stevens
Diomedon
4:23
10
Liam Mies
THOR
4:27
11
Luc Bijvoet
Groene Ster
4:37
12
Teun van Herel
Spado
4:38
13
Bram van Beers
AVO 1983
4:40
14
Freek Roks
AVO 1983
4:41
15
Arne Vos
Groene Ster
4:41
16
Luuk Kosten
THOR
4:46
17
Jort Griep
Scorpio
4:52
18
Max van Beers
AVO 1983
5:01
19
Sem Hilkhuijsen
Groene Ster
5:14
20
Koen van Paradijs
Achilles
5:48
21
Merijn Musters
THOR
5:49
BPUPM, 1K 1520
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
4:04
2
Elin de Koeijer
Attila
4:08
3
Luna Meijer
Sprint
4:17
4
Lizzy van de Borst
DJA
4:19
5
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:24
6
Kenza Burger
AVO 1983
4:35
7
Tess Mutsaers
GVAC
4:37
8
Milou van der Ham
Spado
4:39
9
Tess Aerts
Generaal Michaelis
4:40
10
Veerle Manders
Achilles
4:50
11
Bregje ter Wolde
Sprint
4:53
12
Maythe Martinez
THOR
4:55
13
Noa Bedaf
Sprint
5:04
14
Anna Hendrikx
Groene Ster
5:06
15
Tara Castenmiller
Spado
5:07
16
Yara van den Boomen
GVAC
5:11
17
Yuna Bastiaanse
Spado
5:12
18
Eline Terhell
THOR
5:22
19
Elena Alliaj
THOR
5:28
20
Romy Schneider
Groene Ster
5:33
21
Ise van Agtmaal
Groene Ster
5:50
22
Maxe van Hal
Groene Ster
6:19
APUPM, 1K335 1530
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:05
2
Lorijn Kessels
Spado
5:25
3
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
5:28
4
Lykke van der Vegte
Groene Ster
5:29
5
Sara den Hollander
Groene Ster
5:34
6
Tessa Noom
Spado
5:42
7
Anne Obbink
AVO 1983
5:46
8
Anniek van Broekhoven
Groene Ster
5:49
9
Milou van Mook
THOR
5:50
10
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
5:58
11
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
6:04
12
Sophie Dekkers
AVO 1983
6:05
13
Joan Zwakenberg
Spado
6:06
14
Willemijn Poot
AVO 1983
6:07
15
Indy Brinkman
Achilles
6:07
16
Yara Prinsen
Achilles
6:08
17
Elisa Freij
Groene Ster
6:08
18
Rosanna Oosterbaan
Groene Ster
6:10
19
Evi de Schipper
AVO 1983
6:11
20
Nora Suijkerbuijk
THOR
6:14
21
Maud Lambregts
THOR
6:16
22
Emma van Gurp
Achilles
6:20
23
Lisa Touw
Achilles
6:20
24
Juliette Bijlsma
AVO 1983
6:21
25
Emy Voesenek
Achilles
6:24
26
Tessa van Tilburg
Sprint
6:25
27
Lisa Obbink
AVO 1983
6:25
28
Djinn Bastiaanse
Spado
6:37
29
Indy Mutsaers
GVAC
6:39
30
Marliecke de Graaf
AVO 1983
6:40
31
Ileyke Kilic
Achilles
6:41
32
Floor van Dongen
DJA
6:44
33
Emma van Beers
AVO 1983
6:45
34
Ymke Verhulst
AVO 1983
6:45
35
Emma van Kan
Sprint
6:52
36
Jasmijn Well
Achilles
6:55
37
Jalou de Kock
AVO 1983
6:56
38
Kato Kerkmeester
Groene Ster
6:56
39
Dylana Goorden
THOR
6:59
40
Sterre Salome
AVO 1983
7:00
41
Merle Baars
AVO 1983
7:22
42
Kathleen Beljaars
Groene Ster
8:13
43
Inge Ronks
AVO 1983
8:15
44
Charlotte Nijssen
Diomedon
9:03
APUPJ, 1K335 1545
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scott Romijn
Prins Hendrik
6:03
2
Robin Stevens
Diomedon
6:07
3
Luuk Roubroeks
GVAC
6:09
4
Tim Epping
THOR
6:17
5
Tim Farla
Groene Ster
6:20
6
Kay Francois
Groene Ster
6:22
7
Boris Griep
Scorpio
6:22
8
Tristan van Meer
Spado
6:28
9
Stijn Bolders
Spado
6:37
10
Nathan Kuster
Spado
6:37
11
Yari Peetermans
DJA
6:38
12
Thomas Boersma
THOR
6:46
13
Finn Versteeg
Spado
6:53
14
Auke Korving
Achilles
6:54
15
Karsten Herijgers
DJA
6:58
16
Brent Knobel
THOR
7:01
17
Stijn Dielens
Diomedon
7:03
18
Bob ten Wolde
Sprint
7:04
19
Jort Snuverink
THOR
7:08
20
Mark Franken
Sprint
7:25
21
Ruben Hellemons
Achilles
7:42
22
Tim Olsthoorn
THOR
7:59
23
Stijn Uijtdehaag
THOR
8:02
24
Jeroen Luijsterburg
THOR
8:02
25
Xavi Maas
Spado
8:04
26
Sieb van Manen
THOR
8:14
27
Thomas Schoonen
AVO 1983
8:33
28
Ruben Evers
Groene Ster
8:39
REC, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Boot
AVO 1983
10:17
2
Kees Schipperen
Bosschenhoofd
20:49
3
Felicia Linders
AVO 1983
21:58
4
Claudia Bakker
AVO 1983
25:12
5
Eva Houtepen
AVO 1983
27:33
6
Kiki Kerstens
AVO 1983
27:34
7
Meike de Voit
Enspijk
27:35
8
Carla Nijenhuis
AVO 1983
28:00
9
Adrie Baremans
AVO 1983
29:22
10
R. Rijsdijk
30:59
11
M. Moermans
31:59
12
Michiel Koeijvoets
Achilles
34:41
13
Dick Ernest
AVO 1983
35:18
14
Sander Thijs
THOR
35:29
15
Irene Knipscheer
Oud Gastel
35:55
16
Martijn Renne
Sprint
35:57
17
John Snepvangers
AVO 1983
36:10
18
Rene Otto
Groene Ster
36:28
19
Toine Bronk
Roosendaal
37:16
20
Rene Hoorn
Oud Gastel
38:22
21
Marco van den Berg
Etten Leur
39:12
22
Wendy Deijkers
AV Standdaarbuiten
39:14
23
Astrid Willemse
Oud Gastel
39:42
24
Jack Braspenning
Roosendaal
39:58
25
John Huijbregts
St Willibrord
40:24
26
Corne van Dravik
Hoeven
40:42
27
Olaf Linders
THOR
40:56
28
Pascal van Dokkum
Groene Ster
41:25
29
Michel van de Weegen
AVO 1983
41:34
30
Michael van Stee
Oud Gastel
42:00
31
Jolien van Osta
AVO 1983
42:19
32
Ivan Yastrubins'kyy
AVO 1983
42:35
33
Corina Kriesels
Oud Gastel
42:43
34
Peter Palings
Roosendaal
42:43
35
Robert Bongertman
Roosendaal
43:03
36
Johnny van Dijk
Rucphen
44:11
37
Dirk-Jan Versteegen
AVO 1983
44:39
38
Sjors van der Straten
Oud Gastel
45:32
39
Sandra den Dunnen
Fijnaart
46:48
40
Marion Sweere
Oud Gastel
46:49
41
John Kremers
Groene Ster
48:17
42
Karin Braspenning
Etten Leur
48:45
43
Kiki van Gool
Etten-Leur
48:46
44
Astrid Buckens
Oud Gastel
49:09
45
Johan
52:40
www.uitslagen.nl
08-01-2019 15:13