Uitslagenlijst Robbenoordbosloop

Wieringerwerf - Zondag 6 januari 2019

H1.5, 1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn Putto
Wieringerwerf
7:20
2
Dion Brand
oosterleek
9:32
D1.5, 1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur van der Schaaf
Wieringermeer
7:50
2
Elin Struik
Slootdorp
8:08
3
Niki van der Meij
Middenmeer
8:43
H4, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leander Schraal
Wieringermeer
19:11
2
Theo van Zanen
Wijdenes
22:08
3
Herman Hommen
Wieringermeer
24:06
4
Coen van der Geest
Wieringermeer
24:19
5
Hans Folkers
Wieringermeer
25:11
6
Eric Struik
Slootdorp
31:08
7
Theo List
Wieringermeer
32:50
D4, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wendy Sanders
Wieringermeer
24:12
2
Anja de Smet
Winkel
25:56
3
Ellen Bink
Wieringermeer
26:20
4
Rianne Seekles
Hippolytushoef
30:24
H6, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Seekles
Hippolytushoef
30:33
2
Bram Laan
Blokker
34:34
3
Sander Brandt
Oosterleek
37:49
4
Menno Brandt
Oosterleek
38:20
D6, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lianda Pruisscher
Hippolytushoef
38:32
2
Jolanda van der Schaaf
Wieringermeer
38:58
3
Kristen Francis
Wieringermeer
45:10
H8, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Horneman
Wieringerwerf
37:40
2
Frank Bakker
Hippolytushoef
37:40
3
Marcel Laan
Blokker
43:51
4
Michiel Ooms
Wieringermeer
43:56
5
Andrew Kater
Hippolytushoef
43:59
6
Jochem Marcus
Wieringermeer
45:11
7
Co Kuip
Sijbekarspel
45:36
8
Jan de Dood
Wieringerwerf
46:17
9
Gerard Beerepoot
Wognum
49:13
10
Jan van Oers
Wieringerwerf
54:32
D8, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke van Bruggen
Wieringermeer
43:58
2
Marit Staal
Wieringermeer
1:00:44
H10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
47:30
2
Kevin de Bruin
Slootdorp
49:47
3
Rene van Wijk
NEA Volharding
1:01:33
D10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine de Smet
Den Oever
1:04:20
2
Danielle Stoffer Roelen
Wieringerwerf
1:07:44
3
Monique Ooms Abbekerk
Wieringermeer
1:08:52
H12, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Vossen
Wieringerwerf
59:16
2
Jacco de Weerdt
Wieringerwaard
1:09:39
3
Andre v d Weijde
Wieringermeer
1:14:55
D12, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmiralda Beijer
Wieringermeer
1:09:00
2
Danielle Jissink
Wieringermeer
1:13:00
3
Annelies v d Weijde
Middenmeer
1:14:41
H14, 14 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilbert Siebelink
Den Helder
1:28:24
2
Jaap Wit
Friesland
1:31:57
H16, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen van Wieren
Middenmeer
1:16:39
2
Co Wissekerke
TAS '82
1:35:18
3
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
1:44:12
4
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:44:12
5
Gijs Honing
Blokker
1:44:12
6
Rob Groot
Zaandam
2:20:18
D16, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oana Ababei
Den Helder
1:24:43
2
Mirjam van Eijk
Wieringermeer
1:43:50
Gemeten met het IPIOCO tijdregistratie systeem

Opmerkingen: woc@avwieringermeer.nl
Volgende Robbenoordbosloop is 3 februari 2019
www.uitslagen.nl
08-01-2019 17:00