Uitslagenlijst Mourik Nieuwjaarsloop

Oud-Beijerland - Zaterdag 5 januari 2019

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jort Benz
Energie
16:11
2
Jim Doornbosch
Hellevoetsluis
16:45
3
Edwin Jansen
Heenvliet
16:58
4
Mario Poldervaart
Zuidland
17:02
5
Martin Nieuwstraten
Spijkenisse
17:25
6
Brandon Groeneveld
Papendrecht
17:47
7
Leon van der Heiden
Nieuw-Beijerland
18:20
8
Jelte Zwart
Oud-Beijerland
18:54
9
Mitchel Koet
's-Gravendeel
19:50
10
Ramón Mol
Rotterdam
22:48
11
Niels Schmidt
Oud-Beijerland
24:19
12
Eelco Fortuin
Oud-Beijerland
24:45
13
Glenn van Straten
Spijkenisse
25:03
14
Dominic Schepen
Klaaswaal
25:06
15
Joost van der Krol
Puttershoek
25:54
16
Giovanni Stutvoet
Oud-Beijerland
26:57
17
Tom Kooyman
Oud-Beijerland
28:12
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Dozy
Strijen
20:33
2
Michel Streux
Kapellen
21:11
3
Jan van Bennekom
Heinenoord
21:19
4
Matei Guttenberg
Spirit Oud Beijerland
22:01
5
Pieter Jorns
Oud-Beijerland
22:04
6
Dennis Oranje
Barendrecht
23:03
7
M. Augustinus
Oud-Beijerland
23:08
8
Anton Fennema
Oud-Beijerland
24:00
9
Perry Groenenberg
Spirit Oud Beijerland
24:42
10
Edwin van Straten
Spijkenisse
25:03
11
Piet van der Meijden
Mijnsheerenland
25:05
12
Michel Siep
Rotterdam
25:07
13
Tim Lodder
Nieuw-Beijerland
25:18
14
Folkert van der Krol
Puttershoek
25:55
15
Tim de Jong
Oud-Beijerland
25:55
16
Aad Van de Hoeven
Nieuw-Beijerland
26:05
17
Hans Wesselink
Oud-Beijerland
26:09
18
Marcel op den Kelder
Oud-Beijerland
26:09
19
Marius van Nes
Oud-Beijerland
26:42
20
Cees Assmann
Oud-Beijerland
26:57
21
Hans Stutvoet
Mijnsheerenland
26:58
22
Marcel Lagendijk
Oud-Beijerland
27:21
23
Walter Rehaen
Spirit Oud Beijerland
27:35
24
Leo Den Hollander
Oud-Beijerland
27:36
25
Chris van Deursen
Steenbergen Nb
28:20
26
Jerry Tilro
Oud-Beijerland
29:09
27
Richard Visser
Oud-Beijerland
30:13
28
Cees den Hartigh
Nieuw-Beijerland
30:16
29
Henk Rodenburg
Mijnsheerenland
30:16
30
Jeroen van der Have
Energie
30:25
31
Arjan van Prooijen
Piershil
30:37
32
Ottto Kap
Zuid-Beijerland
31:08
33
Ad van de Griend
Spirit Oud Beijerland
31:14
34
Hans Buurman
Oud-Beijerland
32:02
35
André van der Giessen
Spirit Oud Beijerland
32:03
36
Coen van Dijk
Spirit Oud Beijerland
32:03
37
Arthur Ruigrok
Oud-Beijerland
32:48
38
Andries van der Giessen
Numansdorp
33:18
39
Henk Lansbergen
Honselersdijk
35:30
40
Arthur Wiashi
Spirit Oud Beijerland
40:54
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Viola van der Waal
Numansdorp
25:15
2
Tamara Makutsky
Spijkenisse
25:30
3
Margriet Schutrups
Oud-Beijerland
25:52
4
Jitske Zwart
Oud-Beijerland
26:01
5
Sasha Bodegom-Kooijman
Mijnsheerenland
26:45
6
Michelle van Voorden
's-Gravendeel
27:59
7
Yara Schutrups
Spirit Oud Beijerland
29:08
8
Edith van den Heuvel
Spirit Oud Beijerland
29:20
9
Martine van Teulingen
Oud-Beijerland
30:15
10
Anna van Zijderveld
Oud-Beijerland
30:23
11
Isabelle van der Have
Energie
30:24
12
Roosmarijn van Straten
Utrecht
30:34
13
Carola Reedijk
Zuid-Beijerland
30:34
14
Sandra Vink
Maassluis
30:35
15
Karishma Shunima Gharbaran
Oud-Beijerland
30:39
16
Gillian Wels
Dordrecht
30:47
17
Irene Berveling
Maasdam
31:04
18
Jamey Koet
Dordrecht
31:29
19
Marjuul Stekelenburg
Mijnsheerenland
31:46
20
Annemieke Fernandes
Poortugaal
32:46
21
Lotte Ruigrok
Oud-Beijerland
32:47
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicolette Seelaar
Rotterdam
24:27
2
Mariska Stam
Oud-Beijerland
25:07
3
Denise van Leeuwen-Weeda
Oud-Beijerland
25:38
4
Karen Ketting
Oud-Beijerland
26:59
5
Jan Paul Lottering
Oud-Beijerland
27:08
6
Lea Melis
Spirit Oud Beijerland
27:18
7
Els Hoogendam
Goudswaard
27:25
8
Jeanette Roye
Energie
28:00
9
Brenda de Zeeuw
's-Gravendeel
28:56
10
Linda Flanderijn
's-Gravendeel
29:29
11
Bie Keiluhu
Mijnsheerenland
29:36
12
Conny Fortuin
Oud-Beijerland
29:56
13
Nicole Helweg
Rotterdam
30:00
14
Simone Leeuwenburgh
Spirit Oud Beijerland
30:15
15
Anja Hoogwerf
Spirit Oud Beijerland
31:01
16
Joke Waltmans
Oud-Beijerland
31:03
17
Anneke Kooyman
Spirit Oud Beijerland
31:19
18
Ingeborg Malais
Spirit Oud Beijerland
32:06
19
Ellen Bosch-Kossen
Spirit Oud Beijerland
32:13
20
Jannet Both
Oud-Beijerland
32:54
21
Esther van Groendael
Steenbergen Nb
33:20
22
Jantine van der Stel
Oud-Beijerland
33:39
23
Netty Wesselink
Oud-Beijerland
34:23
24
Jeanet van Nes
Spirit Oud Beijerland
34:25
25
Magda Liefhebber
Spirit Oud Beijerland
35:16
26
Wilma van Eijmeren
Spirit Oud Beijerland
40:55
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
32:55
2
Volkan Bugur
Rotterdam
37:20
3
Stephan Hoogendam
Rotterdam Atletiek
37:25
4
Jeffrey van Agtmaal
Ossendrecht
39:52
5
Ype Kerkstra
's-Gravendeel
40:44
6
Dirk Jan Misbeek
Spark
41:40
7
Maikel Scholten
Weesp
42:57
8
Robin van der Valk
Maassluis
43:42
9
Erik Baan
Oud-Beijerland
44:59
10
Joran Broer
Barendrecht
45:35
11
Jeroen Schmidt
Oud-Beijerland
45:36
12
Martijn Geerdsen
Zwijndrecht
45:40
13
Nigel Koet
's-Gravendeel
45:47
14
M van Egmond
Hoogvliet Rotterdam
47:04
15
Erik van Arendonk
Rotterdam
48:58
16
Koen van der Meer
Oud-Beijerland
49:05
17
Karel de Hooge
Dordrecht
49:22
18
Nicky Mayer
Nieuw-Beijerland
51:46
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ab Snoeij
Pallas '93
39:01
2
Melvin Rorijs
Energie
39:23
3
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
41:07
4
Toby Bergshoeff
Rotterdam
41:35
5
Leo Jansen
Zuidland
42:11
6
Bas Koning
's-Gravenhage
42:35
7
Jan van Gent
Oud-Beijerland
43:24
8
Fred Raaymakers
Steenbergen Nb
43:49
9
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
43:53
10
Henk VERMAAS
Rotterdam Atletiek
43:56
11
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
44:15
12
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
44:35
13
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
45:06
14
Hans de Jong
avVN
47:14
15
Frans den Outer
Oud-Beijerland
47:15
16
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerland
47:33
17
Ton Romeijn
Rotterdam
48:01
18
Marcel van de Wiel
Spirit Oud Beijerland
48:15
19
Rolf Dekens
Mijnsheerenland
48:24
20
Teele Westerhuis
Spirit Oud Beijerland
48:25
21
Cees van Es
Spirit Oud Beijerland
48:42
22
Gertjan van Dueren den Ho
Oud-Beijerland
48:50
23
Verhaar
Klaaswaal
48:54
24
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
49:16
25
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerland
49:24
26
Johan van Straaten
Barendrecht
49:33
27
Johan Meinster
Oud-Beijerland
50:08
28
Armand Osseweijer
Spirit Oud Beijerland
50:35
29
Jeroen de Lange
Barendrecht
51:13
30
Jaap Klok
Spirit Oud Beijerland
51:44
31
Willem de Jong
Barendrecht
51:54
32
Leen de Koning
avVN
52:16
33
Hans Nieland
Heinenoord
52:44
34
Han Krijgsman
Oud-Beijerland
53:57
35
Bas Both
Spirit Oud Beijerland
54:13
36
Rene Hommes
Oud-Beijerland
54:19
37
Marus van Gent
Oud-Beijerland
55:37
38
Coen Struijs
Sliedrecht
55:37
39
Kennard van der Bijl
Hendrik-Ido-Ambacht
55:50
40
Nico de Korte
Oud-Beijerland
55:52
41
Wim Leunis
Strijen
56:14
42
Frans Chaulet
Etten-Leur
57:04
43
John Bakker
Spirit Oud Beijerland
57:10
44
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerland
57:32
45
John Barends
Spirit Oud Beijerland
57:48
46
Ronald Dikker
Oud-Beijerland
57:56
47
André Hoogendam
Spirit Oud Beijerland
59:15
48
Bram Japin
Oud-Beijerland
59:40
49
Ruud van Balkom
Dordrecht
1:01:54
50
Joop de Gier
Rijswijk Zh
1:02:28
51
Ron van den Berg
Numansdorp
1:03:21
52
John van Gilst
's-Gravendeel
1:03:44
53
Rene Schilperoord
Oud-Beijerland
1:04:22
54
Peter de Valois
Zoetermeer
1:08:22
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Lossie
Woensdrecht
40:04
2
Sandra Vermeulen
Brielle
43:30
3
Cher van der Linden
Nieuw-Beijerland
55:10
4
Danielle van Zoest
Dordrecht
57:16
5
Romee Aussems
Oud-Beijerland
57:18
6
Elise Barends
Rotterdam
57:48
7
Iris Barends
Rotterdam
58:12
8
Mandy de Haas
Numansdorp
58:13
9
Cilla Knook
Willemstad Nb
58:45
10
Francis De Rooij
Rotterdam
1:05:21
11
Esther van der Hoeven
Rotterdam
1:05:21
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carola Schot
Energie
42:31
2
Anita van der Wal
Hendrik-Ido-Ambacht
45:45
3
Ivonne van der Pad-Blanke
avVN
46:18
4
Anja de Snoo
Oud-Beijerland
49:00
5
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
50:39
6
Henriette de Bruin
's-Gravendeel
51:55
7
Louise Cornelis
Rotterdam
53:28
8
Hannie Vermeulen
Brielle
53:59
9
Andrea de Winkel-Koehof
Spirit Oud Beijerland
54:57
10
Marjan de Hoog
Voorne Atletiek
55:25
11
Tineke Schutrups
Spirit Oud Beijerland
55:25
12
Willy vd Linden
Nieuw-Beijerland
56:40
13
Yolanda Nobel
Spirit Oud Beijerland
57:30
14
Jacqueline Peper
Spirit Oud Beijerland
57:54
15
Martha van Beurden
Oud-Beijerland
58:12
16
Carla van den Berg
Spirit Oud Beijerland
58:53
17
Lenie de Visser
Waterweg
1:00:20
18
Bianca van den Berg
Spirit Oud Beijerland
1:01:00
19
Ria van Deursen
Energie
1:04:50
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Augusta van Hoogdalem
Vlaardingen
46:13
2
Marie-José Torenvliet
Klaaswaal
49:39
3
Elles van Dillen
Spark
51:45
4
Sandra Loohuis
Spirit Oud Beijerland
51:57
5
Annelies Vos
Hellevoetsluis
52:22
6
Angela Krijgsman
Nederlandse Triathlonbond
54:15
7
Esther Bisdom
Oud-Beijerland
54:46
8
Maaike Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
54:49
9
Therese Schilperoord
Oud-Beijerland
55:24
10
Francien Kleinendorst
Oud-Beijerland
56:11
11
Judith Kruithof
Zuid-Beijerland
56:28
12
Carmen Naaktgeboren
Oud-Beijerland
56:37
13
Natasja Spuij
Maasdam
56:45
14
Sandra Kannekens
Zuid-Beijerland
57:53
15
Thalita Holleman
Oud-Beijerland
58:31
16
Jacqueline Smit
Oud-Beijerland
59:16
17
Sandra Hilhorst
Spirit Oud Beijerland
59:25
18
Evelyne Tol
Spirit Oud Beijerland
1:00:07
19
Simone van Wageningen
Oud-Beijerland
1:01:42
20
Caroline van der Ree
Zuid-Beijerland
1:01:53
21
Mirjam Peters
Nieuw-Beijerland
1:03:22
22
Mirjam Both
Oud-Beijerland
1:04:22
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nixon Fernandes
PAC
32:11
2
Jeroen van Damme
Roosendaal
33:04
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
35:55
4
Ali Shugul
PAC
36:22
5
Richard van Waardenburg
Pallas '93
36:30
6
Kees van der Voorden
Oud-Beijerland
36:41
7
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
38:09
8
Otman Fertoute
Oud-Beijerland
39:09
9
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
39:39
10
Alex Bouthoorn
Rotterdam
39:56
11
Christian Monna
Nederlandse Triathlonbond
40:00
12
John Dekker
Goudswaard
40:37
13
Jos Noordegraaf
Hellevoetsluis
40:47
14
Marcel de Vette
Oud-Beijerland
42:52
15
Wilco de Wijze
Oud-Beijerland
43:04
16
Gerard Bril
Groot-Ammers
44:16
17
Erwin Commijs
PAC
45:03
18
Jan Willem Barends
PAC
45:12
19
Marcel van Rumpt
Rockanje
45:21
20
Marco Bandsma
Oud-Beijerland
45:48
21
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
46:06
22
Peter Bruins
Klaaswaal
46:36
23
Lars Lageweg
Spirit Oud Beijerland
47:06
24
Olaf Torenvliet
Klaaswaal
47:07
25
Adri Paans
Oud-Beijerland
48:10
26
Marco Schelling
Westmaas
48:12
27
Henri Kruithof
Klaaswaal
48:25
28
Jeroen Hoek
Oud-Beijerland
48:26
29
Mark Stuurman
Oud-Beijerland
48:34
30
Marcel Koornneef
Rozenburg Zh
48:59
31
Pieter van der Ree
Zuid-Beijerland
49:16
32
Dion Polak
Willemstad Nb
49:16
33
Gerto Hoek
Oud-Beijerland
49:26
34
Reza Vakeel
Oud-Beijerland
49:58
35
Erik van der Velde
Zuidland
50:03
36
Jerry de Valk
Spijkenisse
50:06
37
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
50:34
38
Maurice Laban
Oud-Beijerland
50:48
39
Roeland van Everdingen
Strijen
50:54
40
Martin Hanszen
Oud-Beijerland
51:42
41
Danny Lagerwerf
Spirit Oud Beijerland
52:53
42
Koen van Zomelen
Etten-Leur
56:58
43
John Hoegee
Oud-Beijerland
57:21
44
Menno Bruinsma
Oud-Beijerland
57:59
J10, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raf Malais
Spirit Oud Beijerland
3:38
2
Ramon Vaandrager
Energie
3:42
3
Eduardo Fernandes
Energie
4:01
4
Dion Mertens
Oud-Beijerland
4:20
5
Duco van Leeuwen
Oud-Beijerland
4:22
6
Jelmer Klootwijk
Oud-Beijerland
4:27
7
Sten Tilro
Oud-Beijerland
4:43
8
Niek van Leeuwen
Oud-Beijerland
4:45
9
Jack Hulhoven
Spirit Oud Beijerland
4:50
10
Thijmen den Otter
Puttershoek
4:52
11
Finn Steinbach
Oud-Beijerland
4:59
12
Jonathan Konijnendijk
Spirit Oud Beijerland
5:05
13
Kaj Bodegom
Mijnsheerenland
5:25
14
Wesley Toth
Oud-Beijerland
5:27
15
Daan Sundermeijer
Oud-Beijerland
5:29
16
Bert Sundermeijer
Oud-Beijerland
5:34
17
Olav Berghoeff
Rotterdam
6:06
M10, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
3:44
2
Valerie Holleman
Spirit Oud Beijerland
4:03
3
Fee Lagendijk
Oud-Beijerland
4:07
4
Fenne Ruigrok
Spirit Oud Beijerland
4:09
5
Kim Pegels
Spirit Oud Beijerland
4:16
6
Esmée Holleman
Oud-Beijerland
4:38
7
Soraya Torenvliet
Klaaswaal
4:58
8
Lisa Berghoeff
Rotterdam
4:59
9
Britt van den Heuvel
Spirit Oud Beijerland
5:37
10
Dagmar Bruins
Klaaswaal
6:10
J1114, 2 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
7:06
2
Robin Schols
Nederlandse Triathlonbond
7:07
3
Jelle Ruigrok
Oud-Beijerland
7:58
4
Dylan Groeneveld
Papendrecht
8:10
5
Mike Bakhuizen
Goudswaard
8:17
6
Douwe van Hartingsveldt
Spirit Oud Beijerland
8:23
7
Sjoerd Maasland
Spirit Oud Beijerland
8:24
8
Sven Nihot
Heinenoord
8:36
9
Merijn Laban
Spirit Oud Beijerland
8:43
10
Raf Malais
Oud-Beijerland
8:46
11
Stephan Hulhoven
Spirit Oud Beijerland
8:48
12
Daan Eeltink
Oud-Beijerland
9:05
13
Lucas Dekker
Goudswaard
9:06
14
Timo
Oud-Beijerland
9:43
15
Tjeerd
Heinenoord
10:43
M1114, 2 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Klootwijk
Oud-Beijerland
8:22
2
Puck Malais
Spirit Oud Beijerland
8:23
3
Noortje Bosch
Spirit Oud Beijerland
9:32
4
Karuna Torenvliet
Klaaswaal
9:35
5
Michaella Brinkman
Oud-Beijerland
10:29
www.uitslagen.nl
13-01-2019 19:42