Uitslagenlijst 36e Rabobank oliebollenloop

Schoonhoven - Maandag 31 december 2018

M 15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
49:21
2
Arjan Kaashoek
Typhoon
53:11
53:11
3
Menno Lieven
Capelle a/d IJssel
55:10
55:10
4
Niels Ros
Leiden
55:38
5
Daryl Beijlen
Voorschoten
56:10
56:09
6
Arnoud van Vliet
Werkendam
56:13
56:12
7
Robert Kras
Zwijndrecht
56:25
56:23
8
Erik-Jan Hoogendoorn
Running Holland vereniging
56:31
56:29
9
Maurtis Heikoop
Nieuwerkerk a/d IJssel
57:34
57:32
10
Niels Spek
Krimpen a/d IJssel
57:38
57:36
11
Matthew Harvey
Rotterdam Atletiek
57:42
57:41
12
Leon van Prooijen
AV '47
58:13
58:12
13
Jacco van der Vliet
Typhoon
58:52
58:50
14
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
59:17
59:16
15
Jan Verwijs
Energie
59:28
59:26
16
Ronald Zaal
AV '47
59:29
59:28
17
René Korevaar
Passaat
59:55
59:54
18
Richard Groenendijk
Loopgroep Aart Stigter
1:00:00
59:58
19
Fred Louter
Maasland
1:00:15
1:00:11
20
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
1:00:30
1:00:27
21
A. van Rijk
Haastrecht
1:00:42
1:00:24
22
Jody Schinkel
Benschop
1:00:48
1:00:45
23
Michel de Langen
Avantri
1:01:21
1:01:17
24
Mart Witvliet
Papendrecht
1:01:43
1:01:41
25
Tonnie van den heuvel
Lekkerkerk
1:01:52
1:01:46
26
Ronald van Mil
Maasland
1:02:01
1:01:51
27
Nico Koppe
Bergambacht
1:02:32
1:02:27
28
Sander de Bruin
Lopik
1:02:46
1:02:40
29
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
1:03:18
1:03:17
30
Arco cooiman
Capelle aan den IJssel
1:03:32
1:03:31
31
Jeroen Klos
Stolwijk
1:03:39
1:03:35
32
Joffrey Maasland
Capelle a/d IJssel
1:03:43
1:03:39
33
Edwin Vrieselaar
Schoonhoven
1:03:50
1:03:46
34
Rini de Jong
PAC
1:04:01
1:03:59
35
Leendert Jan Breur
Haastrecht
1:04:02
1:04:01
36
Bart Graafland
Bergambacht
1:04:05
1:04:02
37
Bouwe de Boer
Voorburg
1:04:16
1:03:59
38
Nick Pruijssers
Lekkerkerk
1:04:19
1:04:14
39
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
1:04:50
1:04:43
40
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
1:04:52
1:04:41
41
Ab de Kluijver
Avantri
1:05:01
1:04:56
42
Ruben van Bruggen
Schoonhoven
1:05:28
1:05:24
43
Jan Hendrikse
Avantri
1:05:30
44
Edwin Evergroen
Gonderak
1:05:46
1:05:41
45
Rik Koorevaar
Schoonhoven
1:05:54
1:05:50
46
Bert van Tuijl
1:06:06
1:06:03
47
Willem Overbeek
Passaat
1:06:24
1:06:15
48
Jeroen Schinkel
IJsselstein
1:06:28
1:06:20
49
Bouke Batema
Benschop
1:06:33
1:06:18
50
Kelvin Klerk
U-Track
1:06:38
1:06:35
51
Adriaan Schouls
Gouda
1:07:00
1:06:47
52
Piet van der Vorm
Poortugaal
1:07:06
1:06:56
53
Raool Winters
Capelle a/d IJssel
1:07:15
1:07:11
54
Robert Vink
Zevenhuizen Zh
1:07:30
1:07:26
55
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:07:44
1:07:42
56
Theo van Vliet
Maasland
1:07:48
1:07:38
57
Jeroen Kouwen
Lopik
1:07:57
1:07:46
58
Karl Bleijenberg
Benschop
1:08:05
1:07:57
59
Ronald Klootwijk
PAC
1:08:13
1:07:49
60
Frank van der Klooster
Haastrecht
1:08:26
1:08:21
61
Boudewijn de Feijter
Lopik
1:08:33
1:08:27
62
Peter de Mooij
Stolwijk
1:08:38
1:08:32
63
Bob van Breukelen
Trecho
1:08:51
1:08:46
64
Martijn Ouweneel
Gouda
1:09:01
1:08:48
65
Hans Vermeer
Maasland
1:09:09
1:08:59
66
Johan Bremmer
Gouda
1:09:53
1:09:41
67
Bastiaan Snoei
Krimpen a/d IJssel
1:09:59
1:09:53
68
Arian van Herk
Krimpen aan den IJssel
1:10:01
1:09:55
69
Gerrit van der Plaats
Rotterdam
1:10:04
1:09:51
70
Rick Beekhuizen
Zoetermeer
1:10:20
1:10:11
71
René Looren
Trecho
1:10:25
1:10:21
72
Joey Hollerman
Gouda
1:10:36
1:10:23
73
Jacob van Schaik
Haastrecht
1:10:40
1:10:16
74
Arie Haasnoot
Haastrecht
1:10:49
1:10:42
75
Martin Dales
Amsterdam
1:11:07
1:10:56
76
Hans Rietveld
Stolwijk
1:11:08
1:11:02
77
Cor Terlouw
Avantri
1:11:11
1:11:04
78
Matthijs van der Vorm
Poortugaal
1:11:37
1:11:25
79
John de Boer
Running AP
1:11:45
1:11:36
80
Patrick Degenaar
Zoetermeer
1:11:54
1:11:45
81
Carl Wustefeld
Vianen
1:12:00
1:11:46
82
William Steenbergen
Waarder
1:12:08
1:11:52
83
Erik WEnt
Leiden Road Runners Club
1:12:11
1:11:55
84
Marco Hendriks
Stolwijk
1:12:13
1:12:07
85
Teun Roth
Nieuwgein
1:12:14
1:12:10
86
Peter Spruit
AV Gouda
1:12:17
1:12:09
87
Peter Paludanus
Rotterdam
1:12:21
1:12:12
88
Ruben Timmermans
Sliedrecht
1:12:57
1:12:55
89
André Prijssers
Lekkerkerk
1:13:00
1:12:53
90
Jan-Cees v.d. Lustgraaf
Groot-Ammers
1:13:27
1:13:19
91
Jan Verdoes
Lekkerkerk
1:13:28
1:13:15
92
Ton Nobel
Lekkerkerk
1:13:52
1:13:43
93
Jan van Oosten
Groot-Ammers
1:13:56
1:13:48
94
Jeroen van Schaik
Lopik
1:14:10
1:13:56
95
Teus van der Heiden
Bergschenhoek
1:14:11
1:13:55
96
Werner Martens
Lekkerker
1:14:17
1:14:02
97
Cor Verburg
Lekkerkerk
1:14:21
1:14:10
98
Richard van klaveren
Moordrecht
1:14:29
1:14:05
99
Aad Goedbloed
Energie
1:14:34
1:14:29
100
Nick Scheer
Utrecht
1:14:34
1:14:20
101
Rene van Gils
IJsselstein Ut
1:14:38
1:14:35
102
Aart de With
Benschop
1:14:43
1:14:33
103
Adri Boere
Oudewater
1:14:47
1:14:30
104
Ruud Warmer
De Kieviten
1:14:53
1:14:43
105
Bob Polack
PAC
1:14:53
1:14:43
106
Walter de Bruijn
Moordrecht
1:14:59
1:14:39
107
Wim Lammers
Bleskensgraaf
1:15:11
1:14:59
108
Andy Haagen
Stolwijk
1:15:23
1:15:13
109
Nico van den Heuvel
Avantri
1:15:25
1:15:21
110
Arjan van der Ham
IJsselstein
1:15:31
1:15:17
111
Leo Mes
Lopik
1:15:38
1:15:30
112
Wilco 't Lam
Statina
1:15:40
1:15:24
113
Luuk Rietveld
Rotterdam
1:15:50
1:15:32
114
Sien Ros
Den Haag
1:15:57
1:15:54
115
Arie Ros
Lekkerkerk
1:16:20
1:16:17
116
Pier Luigi Cavallari
Woerden
1:16:24
1:16:18
117
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
1:16:24
1:16:19
118
Arie Visser
Avantri
1:16:25
1:16:21
119
Marinus Steenbergen
Papekop
1:16:38
1:16:21
120
Hans Buitendijk
Krimpen a/d IJssel
1:16:47
1:16:35
121
Hans van Wurmond
Bergambacht
1:16:50
1:16:38
122
Arie van der Heiden
Langerak Zh
1:16:52
1:16:35
123
Roel Wingbermijhle
Lekkerkerk
1:17:09
1:17:00
124
Hans Steenbergen
Waarder
1:17:18
1:17:01
125
Jan van leenen
Ouderkerk aan den IJssel
1:17:24
1:17:09
126
Wim van Herk
Bergambacht
1:17:26
1:17:14
127
Wilco vd Ende
Stolwijk
1:17:31
1:17:09
128
Otto Finkensieper
Schoonhoven
1:17:59
1:17:52
129
Martijn de Kuijper
Schoonhoven
1:18:27
1:18:10
130
Fred Spruit
Gouderak
1:18:45
1:18:40
131
Bert van der Ham
Gorinchem
1:18:51
1:18:33
132
Kees de Koning
Bodegraven
1:19:09
1:18:47
133
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:19:29
1:19:05
134
Sebastiaan Otten
Woerden
1:19:29
1:19:22
135
Nanne Fioole
Bodegraven
1:19:44
1:19:21
136
Bart Reinders
Rotterdam
1:20:20
1:20:01
137
Jan Schinkel
Benschop
1:20:23
1:20:13
138
Edwin Bakker
Oosterhout
1:20:26
1:20:11
139
Gerrit Koerting
Statina
1:20:33
1:20:17
140
Rene van der Ende
Delft
1:20:43
1:20:23
141
Richard Schoenjes
Rotterdam
1:20:43
1:20:24
142
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:20:51
1:20:44
143
Hendri Koenhein
Lopik
1:21:00
1:20:50
144
Ed van Vianen
Nieuwpoort
1:21:01
1:20:52
145
Roel Leeuwis
Hardinxveld-Giessendam
1:21:10
1:20:51
146
Martin wiersma
Stolwijk
1:21:35
1:21:13
147
Rob Lagendijk
Barendrecht
1:22:33
1:22:13
148
Fred van Erkel
Capelle a/d IJssel
1:23:20
1:23:00
149
Jeroen van Hoorn
PAC
1:23:25
1:23:06
150
Dick Rietkerk
Lekkerkerk
1:23:40
1:23:33
151
Edward van der Pijl
Rotterdam
1:23:52
1:23:33
152
Arie Bunnik
AAV '36
1:24:24
1:24:12
153
Piet van Vuuren
LOGO
1:24:53
1:24:38
154
John Iseger
Berkenwoude
1:25:58
1:25:44
155
Kees Odijk
Lekkerkerk
1:26:16
1:25:55
156
Ardi Boeren
Runners Club Woerden
1:27:53
1:27:32
157
Rudy Megens
Schoonhoven
1:28:06
1:27:52
158
Jos Cornelissen
Aalsmeer
1:28:18
1:27:56
159
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
1:28:23
1:28:03
160
Jochem van Loon
Rotterdam
1:28:58
1:28:42
161
Chris Bruinsma
Ouderkerk a/d IJssel
1:29:30
1:29:16
162
Rinus van Meijeren
Lekkerkerk
1:29:30
1:29:17
163
Jan de Boer
Bergambacht
1:31:09
1:30:55
164
Coen Wouda
Stolwijk
1:31:58
1:31:53
165
Michel van Wingerden
Almere
1:33:22
1:33:02
166
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:35:05
1:34:45
167
Gerard Rietveld
Krimpen aan den IJssel
1:37:29
1:37:11
168
Toby van Vuuren
Oudewater
1:39:00
1:39:00
169
Tom Jeursen
Waddinxveen
1:39:09
1:38:46
V 15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liselotte van den Berg
AAV '36
58:40
58:39
2
Ilona van Vliet
Lekkerkerk
1:09:55
1:09:55
3
Christiana van der Sloot
Trecho
1:10:25
1:10:21
4
Maxime Copsy
Schoonhoven
1:12:20
1:12:14
5
Stefanie Nijman
Lekkerkerk
1:13:04
1:12:56
6
Carola koppe
Bergambacht
1:14:23
1:14:16
7
Jantine de Wit
Utrecht
1:14:34
1:14:20
8
Soria Rijnhout
Rotterdam
1:14:37
1:14:27
9
Isabelle Heemskerk
Rotterdam
1:14:53
1:14:46
10
Lydia van den Brink
Nieuwegein
1:14:58
1:14:48
11
Anne Rietveld
U-Track
1:16:30
1:16:23
12
Carolien van Dijck
Lekkerkerk
1:17:16
1:17:08
13
Serena de Vries
Schoonhoven
1:18:53
1:18:37
14
Saskia Warmer
De Kieviten
1:18:57
1:18:47
15
Gina Heuser
Ridderkerk
1:19:06
1:18:59
16
Marjolein Hemelaar
Rotterdam
1:20:56
1:20:45
17
Ketura Sikken
Bergschenhoek
1:23:19
1:23:19
18
Jolanda Maarseveen
Fortius
1:23:41
1:23:29
19
Elly Odijk
Lekkerkerk
1:24:52
1:24:33
20
Miranda Witte
Dronten
1:26:24
1:26:12
21
Nikki van Alem
Rotterdam
1:26:29
1:26:14
22
Michelle Bijkerk
Gouda
1:26:48
1:26:40
23
Alexandra Lingen
Avantri
1:27:25
1:27:07
24
Antoinette van Wijck
IJsselstein Ut
1:28:22
1:28:03
25
Patriche Korn
Rotterdam
1:28:30
1:28:14
26
Annemarie Malschaert
Fortius
1:28:57
1:28:52
27
Marina Boukema
Krimpen a/d Lek
1:29:52
1:29:39
28
Martine van Leerdam
Krimpen a/d Lek
1:29:57
1:29:45
29
Monique vd Berg
Vianen Ut
1:31:08
1:31:05
30
Ilonka Uiterwaal
Vianen
1:31:08
1:31:05
31
Lenie de Visser
Waterweg
1:31:10
1:31:00
32
Ellen van Wingerden
Almere
1:33:22
1:33:01
33
Christine Rietveld
Rotterdam
1:34:10
1:33:53
34
Jolanda Pronk
Runners Club Woerden
1:36:34
1:36:12
35
Ina Heikoop
Schoonhoven
1:38:14
1:37:57
36
Jolanda van Vuuren
LOGO
1:39:00
1:38:45
M 10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Licht
Beekbergen
31:43
31:42
2
Patrick van der Zande
Leiden
33:36
33:33
3
Erwin Poldervaart
Geervliet
33:37
33:37
4
Leendert van der Lugt
Capelle aan den IJssel
34:01
34:00
5
Florus van Meijl
Utrecht
35:00
34:59
6
Jaimy Voogt
Barendrecht
35:39
35:39
7
Flo van der Vlist
Haastrecht
36:06
36:04
8
Tijn Huberts
Rotterdam
36:07
36:07
9
Filimon Meles
Avantri
36:20
36:20
10
Melvin Vendrig
Benschop
36:22
36:21
11
Jorrit Slaman
Bergambacht
36:29
36:28
12
Bert de Wit
Nieuwerkerk ad IJssel
36:41
36:39
13
Khalid mokhtari
PAC
37:03
37:02
14
Aron van Vliet
Polsbroek
37:31
37:30
15
Sven Strijk
Bodegraven
37:34
37:33
16
Mario Poldervaart
Zuidland
37:51
37:51
17
Martijn Rodel
PAC
37:52
37:48
18
Arjan van Limborgh
Krimpen ad Lek
38:05
38:02
19
Robert Hofman
Avantri
38:08
38:07
20
Andy Koolmees
Gouda
38:14
38:11
21
Tom Hoffland
Hekendorp
38:17
38:11
22
Ruben van der Gun
IJsselstein
38:24
38:22
23
Edward Molenaar
AV Gouda
38:38
24
Bart Gerrits
GAC Hilversum
38:41
38:39
25
Gerard Hagoort
Clytoneus
38:43
38:41
26
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
38:44
38:42
27
Ron Jong
IJsselstein Ut
38:51
38:46
28
René van der Waal
AV Gouda
38:53
38:51
29
Rene Hage
AV Gouda
38:56
38:55
30
Leon Slingerland
Schoonhoven
39:02
38:54
31
Corniel Nobel
Leiden
39:03
39:02
32
Niels van Buren
Schoonhoven
39:07
39:04
33
Jaco van Buren
Stolwijk
39:07
39:05
34
Pepijn v/d Wiel
Gouda
39:15
39:07
35
Paul Schermers
Gouda
39:25
39:22
36
Sander Wools
AV Gouda
39:25
39:22
37
Wilco Rijneveld
Schoonhoven
39:26
39:24
38
Robin Vergeer
Clytoneus
39:30
39:27
39
Raoul Smit Sibinga
AV Gouda
39:34
39:31
40
Mathijs Vermond
Utrecht
39:45
39:42
41
Bouke van Bergen
Den Haag
39:47
39:44
42
Dennie limpens
Bergambacht
39:48
39:40
43
Peter Wielaard
AV Gouda
39:48
39:47
44
Dennis Hordijk
Bergamabacht
39:50
39:26
45
Mark Kooger
Zoetermeer
39:51
46
Zefanja de Feijter
Clytoneus
39:54
39:51
47
Koen van Klaren
Lopik
39:58
39:54
48
Jacco van der Wel
Avantri
40:08
40:05
49
Henk van Zutphen
AV Gouda
40:16
40:14
50
Arjan Nomen
Stolwijk
40:21
40:16
51
Melvin Rorijs
Barendrecht
40:23
40:11
52
Wim in 't Veld
Giessenburg
40:48
40:40
53
Max Lagraauw
Voorschoten
40:50
40:44
54
Onno den Toom
Giessenburg
40:51
40:43
55
Bram van Klaren
Lopik
40:57
40:53
56
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
40:58
40:55
57
Kees-Jan Verwaal
Phoenix
41:03
40:59
58
Dennis de Vaal
IJsselstein Ut
41:05
40:49
59
Arne Pedersen
Gouda
41:09
41:02
60
Vincent Uilenberg
Avantri
41:16
41:13
61
Geert Moelker
Gouda
41:30
41:27
62
Eric Verweij
Schiedam
41:43
41:40
63
Martijn de Langen
IJsseltein
41:47
41:45
64
Teunis Jan Visser
Bergschenhoek
41:50
41:41
65
Frederik de Vries
Utrecht
41:53
41:43
66
Bart Sterkenburg
HI Ambacht
41:55
41:47
67
Mark Brok
IJsselstein
41:55
41:42
68
Niels v/d Dool
Schoonhoven
41:56
41:50
69
Jeffrey de Vries
Lekkerkerk
41:57
41:56
70
Marc Loeve
Krimpen a/d IJssel
42:01
41:57
71
Hans Visser
Gouda
42:03
41:56
72
Perry Van Oosterum
Schoonhoven
42:09
42:07
73
Niels Hartman
Estepona
42:11
42:05
74
Stefan van der Ploeg
PAC
42:12
42:08
75
Remco Haanstra
Avantri
42:14
42:13
76
Marnix Vronik
Oudewater
42:22
42:08
77
Dammers Bergman
Hazerswoude Rijndijk
42:26
42:17
78
Mark Rietveld
Stolwijk
42:29
42:19
79
John Schot
Schoonhoven
42:36
42:29
80
Hans Overbeek
Polsbroek
42:39
42:34
81
Glenn Versteeg
Bergambacht
42:43
42:16
82
Wim Polderman
Clytoneus
42:47
42:46
83
John van Dam
Bergambacht
42:49
42:25
84
Martjan Bodegom
Lekkerkerk
43:12
43:06
85
Theo Kion
Ouderkerk ad IJssel
43:15
43:11
86
Arnoud Rijneveld
AV Gouda
43:20
43:16
87
Martin Hartvelt
Den Haag
43:22
43:17
88
Perry Heyne
Woerden
43:23
43:20
89
Kees Benard
Krimpen aan de Lek
43:29
43:20
90
Rick Cluistra
Schoonhoven
43:30
43:23
91
Ivak van Tol
Rotterdam
43:36
43:13
92
Niels Vermeulen
Schoonhoven
43:42
43:35
93
Marcel Maurik
Hazerswoude Dorp
43:47
43:45
94
Bart Alst
Den Haag
43:51
43:46
95
Rikkert Pilaar
's-Gravenhage
43:52
43:47
96
André Schravemade
Zoetermeer
44:03
44:00
97
Rob van Ipenburg
Schoonhoven
44:03
43:53
98
Jarno Kramer
IJsselstein
44:07
43:21
99
Ian Correljé
Gouda
44:16
44:01
100
Geert Minkema
Schoonhoven
44:18
44:10
101
Sander Kempkes
Utrecht
44:22
43:51
102
Alain van Hoof
Gouda
44:25
44:06
103
Jan Spelt
Vlist
44:28
44:25
104
Barry vd Stel
Zierikzee
44:31
44:19
105
Arjan Hoek
Schoonhoven
44:31
44:00
106
Peter Kramer
Brielle
44:33
44:27
107
Rogier Ritter
IJsselstein Ut
44:34
44:26
108
Jeroen van Retiten
Capelle ad IJssel
44:39
44:11
109
Guido Davids
Schoonhoven
44:40
44:33
110
Pieter de Bruijn
Capelle aan den IJssel
44:42
44:30
111
Rick Schenk
Lekkerkerk
44:45
44:34
112
Hugo Kooiman
Delft
44:47
44:40
113
Jan van den Berger
Vinkeveen
44:57
44:49
114
Dik Heuvelman
Capelle aan den IJssel
44:57
44:39
115
Serge van de Meent
AAV '36
44:59
44:50
116
Rutger Peenstra
Montfoort
45:01
44:54
117
Robert de Smet
Atverni
45:07
45:02
118
Stefan Graafland
Lekkerkerk
45:07
44:38
119
Remy bouwens
Krimpen aan den IJssel
45:09
45:03
120
Stefan Rossum
Schoonhoven
45:10
45:05
121
Menno Hordijk
Atverni
45:24
45:20
122
Berry Teeuwen
Stolwijk
45:26
45:16
123
Einte Elsinga
AV Gouda
45:26
45:00
124
Jos Broere
Typhoon
45:27
45:20
125
Sjoerd Hoornweg
Gouda
45:32
44:54
126
Walter de Wilde
AV Gouda
45:35
45:25
127
Laurens Rus
Schoonhoven
45:37
45:33
128
Erik Rietveld
Ouderkerk a/d IJssel
45:43
45:24
129
Roeland Romijn
Clytoneus
45:46
45:39
130
Bart van Vliet
avVN
45:48
45:30
131
Tys de Vries
Bergambacht
45:48
45:21
132
Vincent van Saylekom
Zwijndrecht
45:53
45:44
133
Roef Eijzenga
Jaarsveld
45:57
45:50
134
Ronald Bode
Gouda
45:59
45:26
135
Johan de Rooij
Bergambacht
46:01
45:56
136
Eric Schenk
Schoonhoven
46:05
45:55
137
Arnoud Koppe
Bergambacht
46:09
46:04
138
Olivier Dussine
Hazerwoude Dorp
46:11
45:39
139
Gideon van IJzeren
Schoonhoven
46:12
45:52
140
Arie van Vliet
Altena Road Runners
46:17
45:56
141
Hans van der Waal
Avantri
46:22
46:12
142
Roel van Heumen
Linschoten
46:35
46:21
143
Altair Garakounis
Capelle aan den IJssel
46:36
46:25
144
Johan de Langen
Bergambacht
46:36
46:15
145
Ruud van der Dool
Krimpen a/d Lek
46:36
46:31
146
Hans de Jong
avVN
46:36
46:35
147
Pieter van Rossum
Avantri
46:40
46:28
148
Stephan Visser
Harmelen
46:42
46:25
149
Ron van Lamoen
Houten
46:43
46:27
150
Rob Stofberg
Clytoneus
46:44
46:34
151
Goof van den Heuvel
Typhoon
46:48
46:45
152
Corstiaan de Leeuw
Hoornaar
46:52
46:25
153
Michel de Heer
Bergambacht
46:55
46:45
154
Floris de Jonge
Waddinxveen
46:56
46:23
155
Erik Kuiper
Schoonhoven
47:00
46:38
156
Miguel Reijs
Krimpen aan den IJssel
47:01
47:01
157
Koene Boverhoff
Oranjestad
47:05
46:32
158
Thomas van Bruggen
Heidelberg
47:07
46:46
159
Edwin Bakker
Benschop
47:13
46:50
160
John van de Laar
Rhoon
47:20
47:14
161
Stephan Dooms
Avantri
47:20
162
Mart van Zijl
Krimpen ad IJssel
47:23
46:57
163
Frank de Lange
Woerden
47:30
46:54
164
Marcel de Koning
Barendrecht
47:32
46:37
165
Herman van Hoeven
Altena Road Runners
47:35
47:07
166
Reinoud de Leeuw
Hoornaar
47:35
47:09
167
Kees Both
Krimpen ad IJssel
47:38
47:25
168
Stef Verhoek
Bergambacht
47:42
47:25
169
Cees de Jong
Schoonhoven
47:44
47:25
170
Willem Blonk
Rotterdam
47:51
47:34
171
Marcel Wiegantbruss
IJsselstein
47:57
47:32
172
Eric Cats
Utrecht
47:58
47:32
173
Hidde van Dam
Montfoort
47:59
47:52
174
Johan Goudriaan
Oudewater
48:00
47:45
175
Maurits de Bruin
Schoonhoven
48:04
47:30
176
Bas vd Lest
Boskoop
48:11
47:31
177
Mark Duinkerken
Pijnacker
48:13
47:42
178
Latif Aksu
Avantri
48:14
48:06
179
Eric de Vos
Avantri
48:15
48:04
180
André Kraaijeveld
Schoonhoven
48:16
48:02
181
Ricardo Dietvorst
Lopik
48:21
47:59
182
Bert van Buren
Schoonhoven
48:22
47:56
183
Arco Blanken
AV Gouda
48:23
48:16
184
Arie van Buuren
Lekkerkerk
48:34
48:23
185
Govert van Herk
Krimpen ad IJssel
48:36
48:09
186
Arie Rooken
Schoonhoven
48:37
48:18
187
Ferd Veelenturf
Schoonhoven
48:39
48:27
188
Sjoerd Veth
Schoonhoven
48:46
48:28
189
Mario Hartog
Lopik
48:51
48:25
190
Rik van Breukelen
IJsselstein
48:51
48:27
191
Peter van Steen
Ede Gld
48:53
48:22
192
Tom van Steen
Ede Gld
48:53
48:22
193
Edo van Gink
Avantri
48:54
48:43
194
Jan Duel
Schoonhoven
48:54
48:48
195
Gerard Dunnink
Giessenburg
48:54
48:24
196
Rémon Duel
Krimpen a/d Lek
48:55
48:49
197
Guus Vergeer
Gouda
48:55
48:50
198
Johan Plomp
Numansdorp
48:58
48:49
199
Ton Jongbloed
Lopik
48:58
48:08
200
Michiel de Haas
Gouda
49:02
48:49
201
Henco van Veen
Schoonhoven
49:06
48:49
202
Dennis Hofman
Fortius
49:08
48:59
203
Erik Jan Rem
Fortius
49:14
48:54
204
Harald Driesse
Avantri
49:23
49:10
205
Rob vd Gunt
IJsselland
49:32
49:06
206
Ruud Stokman
Rotterdam
49:32
48:47
207
Thomas Stokman
Rotterdam
49:32
48:47
208
Marcel Roos
Rotterdam
49:40
49:04
209
Marcel de Vos
Cabauw
49:41
48:57
210
Rob Froonhoff
Amersfoort
49:43
49:31
211
Thijs van Achthoven
Bergambacht
49:43
49:22
212
Arie van Kooten
Lekkerkerk
49:46
49:36
213
Johan Laman
Lopik
49:50
49:41
214
George de Wit
Berkenwoude
49:51
49:37
215
Jacques Paul van Gils
Bergambacht
49:52
49:19
216
Peter Verhoek
Avantri
49:55
49:42
217
Matthijs Bijl
Oosterwijk
49:56
49:38
218
Lars Kortleve
Hardinxveld-Giessendam
49:59
49:27
219
Jac Vermeer
IJsselstein
50:01
49:36
220
Wessel Boerefijn
Oudewater
50:01
49:52
221
Wijcher Smits
Amstelveen
50:01
49:10
222
John Wiegersma
Schoonhoven
50:10
49:37
223
Maurits Peeters
Woerden
50:16
49:45
224
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
50:23
50:06
225
Karl Sou
Rotterdam
50:24
50:02
226
Paul Heijligers
Eindhoven
50:25
49:49
227
Martin van Gemert
Hendrik Ido Ambacht
50:28
49:56
228
Pieter van Ipenburg
Schoonhoven
50:29
50:11
229
Gina Goedbloed
Barendrecht
50:32
50:27
230
Maurits Hekman
Rotterdam
50:35
50:21
231
Ivo Langbroek
Atverni
50:35
50:21
232
Huub van der Zwet
Rotterdam
50:42
50:05
233
Jos Sijbesma
Sliedrecht
50:45
50:38
234
Ruud van Brecht
Leiden
50:46
50:35
235
Fred van Klaren
Lopik
50:48
50:27
236
Bart Malkus
Gorinchem
50:54
50:40
237
Floor Stibbe
Krimpen a/d IJssel
50:54
50:41
238
Bas de Haan
Krimpen a/d IJssel
50:54
50:42
239
Mark Hartman
Estepona
50:55
50:41
240
Rob Meijer
Antilope
50:57
50:34
241
Martin vd Bijllaardt
Zoetermeer
51:02
50:52
242
Tjeco Smits
AV Gouda
51:07
50:23
243
Edwin de Visser
Rotterdam
51:09
50:57
244
Bert Rijneveld
Schoonhoven
51:12
51:04
245
Marcel Straver
Bergambacht
51:15
50:28
246
Govert Gijsbers
AV Gouda
51:17
50:34
247
Sjoerd Wennekes
Gouda
51:18
50:51
248
Frank van der Horst
Delft
51:20
50:58
249
JO Ooms
Capelle aan den IJssel
51:27
50:47
250
Leendert Brak
Rotterdam
51:32
51:24
251
JW Timmerman
Zegveld
51:36
50:46
252
Ed Toonen
Antilope
51:39
51:16
253
Leon de Hoop
Ammerstol
51:40
51:35
254
Jan van der Heide
Lopik
51:42
51:30
255
Paul verdouw
Gouda
51:48
51:29
256
Jeroen Bommelé
Gouda
51:50
51:24
257
Richard Poolen
Zwijndrecht
51:53
51:45
258
Reinder Hendriks
Lopik
51:56
51:47
259
Rob van der Zwet
Schoonhoven
51:57
51:21
260
Joost van den Dool
Bergambacht
51:58
51:38
261
Wouter Hylkema
Schoonhoven
52:04
51:39
262
Reinier Reijers
Lopik
52:11
51:34
263
Willem Brummel
Clytoneus
52:13
51:43
264
Paul Klis
Capelle a/d IJssel
52:14
52:06
265
Eric Pols
AV Gouda
52:16
51:47
266
Paul Klomp
Lekkerkerk
52:20
52:07
267
Carlos Bakker
Montfoort
52:23
51:50
268
Thomas Bark
IJsselstein Ut
52:24
51:43
269
Dirk Franssens
Dordrecht
52:27
51:36
270
Albert Ponsioen
Polsbroek
52:27
51:58
271
Kevin Liefhebber
Lekkerkerk
52:29
52:17
272
Arie Terlouw
Krimpen a/d IJssel
52:31
52:19
273
Ad A
Lopik
52:40
52:03
274
Cero Methorst
avVN
52:42
52:25
275
Kees v/d Heul
Avantri
52:43
52:33
276
Bastiaan Verhoef
AV Gouda
52:53
52:33
277
Theo Kleijweg
Capelle ad IJssel
53:09
52:58
278
Pieter van der Veden
Energie
53:11
53:03
279
Ferry Becker
Pallas '93
53:17
52:56
280
Frank van bruggen
Avantri
53:34
53:17
281
Karel Matla
Avantri
53:39
53:05
282
Robert Isendoorn
Rotterdam Atletiek
53:40
53:25
283
Eimert Hoeven
Wijk en Aalburg
53:42
53:14
284
Stefen Buis
Schoonhoven
53:53
53:23
285
Stefan Nieuwenhuis
Bergambacht
53:54
53:33
286
Arie Pancras
Dordrecht
53:59
53:42
287
Hans de Ruiter
Hazerswoude Dorp
54:10
53:40
288
Rene van der Hoff
Lopik
54:20
53:58
289
Sander de Rover
Barendrecht
54:20
54:00
290
Remco Kelder
Lekkerkerk
54:23
53:55
291
Wilco van Abkoude
PAC
54:31
53:49
292
Henk Jan Horstmanshoff
Schoonhoven
54:33
53:40
293
Edmond Walma
Schoonhoven
54:36
54:06
294
Wim Bol
Lekkerkerk
54:38
53:54
295
Henk Raven
Krimpen aan den IJssel
54:48
54:05
296
Ben de Wildt
Avantri
55:20
54:49
297
Andre Mijderwijk
Haastrecht
55:22
54:57
298
Aat van Dalen
Rotterdam
55:31
55:16
299
Rob Langeveld
Lekkerkerk
55:37
55:18
300
Ardin Schmael
Lopik
56:00
55:16
301
Niels Jongbloed
Lopik
56:00
55:16
302
Martin Stolk
Zevenhuizen Zh
56:05
55:29
303
Roel de Boer
Schoonhoven
56:08
55:49
304
Laurens de Wit
Schoonhoven
56:24
55:54
305
Ronald Kloet
Schoonhoven
56:34
55:43
306
Mattias Godijn
Avantri
56:34
56:18
307
Kees sluijs
Lopik
56:43
56:30
308
Max Hartwell
Schoonhoven
56:44
56:05
309
Mark van Loon
Nigtevecht
56:48
56:09
310
Johan Kompier
Nieuwerbrug
56:51
56:47
311
Kas van der Vlist
Haastrecht
56:51
56:39
312
Chico Elaisati
Schoonhoven
56:56
56:23
313
Martijn van Beeten
Schoonhoven
57:00
56:12
314
Willem Meeuwsen
Gouda
57:11
56:28
315
Arnoud Nederpel
Gouda
57:18
56:37
316
Jos Nederpel
Gouda
57:18
56:38
317
Siem Hornis
Gouda
57:19
56:26
318
Okke van der Have
Gouda
57:19
56:29
319
Johan Gelderblom
Avantri
57:22
57:03
320
Rinke Raven
Rotterdam
57:30
56:51
321
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
57:44
57:20
322
Dyon Vervoordeldonk
Barendrecht
58:00
57:06
323
Peter Verveen
Capelle aan den IJssel
58:13
57:53
324
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
58:15
57:37
325
Pieter 't Hart
Clytoneus
58:21
57:49
326
Sander van der Meer
AV Gouda
58:26
57:48
327
Michel du Chatinier
Hazerswoude-Rijndijk
58:34
57:49
328
Gerard van Baaren
Haastrecht
58:55
58:30
329
Stefan van Engelen
Schoonhoven
59:06
58:46
330
Jan Matthesius
Schoonhoven
59:09
58:33
331
Piet Vos
Cabauw
59:20
59:09
332
René Guiaux
Bergschenhoek
59:23
58:45
333
Jos van Hall
Benschop
59:30
59:07
334
Siebe de Vries
Stolwijk
59:30
59:12
335
Julian Boekhout
IJsselstein Ut
59:32
58:47
336
Pieter van der Bas
Schoonhoven
59:33
58:45
337
Rene Skusa
Mannheim
59:44
59:03
338
Hans Steenbergen
Helmond
59:45
58:55
339
Jan van der Ham
Fortius
59:48
59:19
340
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:00:00
59:06
341
Bert Koster
AV '47
1:00:02
59:35
342
Marcel Langerak
Lekkerkerk
1:00:05
59:21
343
Emiel Roth
Schoonhoven
1:00:11
59:38
344
Henri Nafzger
Barendrecht
1:00:32
1:00:32
345
Ted Bark
IJsselstein Ut
1:00:47
1:00:06
346
Harold van Aart
Linschoten
1:00:51
1:00:26
347
Andre Feenstra
Gouda
1:00:57
1:00:22
348
Aad van Abkoude
PAC
1:01:09
1:00:26
349
Henk van Soolingen
IJsselstein
1:01:23
1:00:35
350
Peter Saers
Uden
1:02:00
1:01:34
351
Dennis Meerveld
Oudewater
1:02:03
1:01:34
352
Chris Hoog Antink
Haaksbergen
1:02:22
1:01:28
353
Frans van der Have
Gouda
1:02:26
1:01:35
354
Thom Nobel
Ouderkerk ad IJssel
1:02:35
1:01:53
355
Peter Bos
Nieuwegein
1:02:38
1:02:04
356
Arie de Vos
Lopik
1:02:47
1:02:00
357
Jan van der Ham
Krimpen aan den IJssel
1:02:57
1:02:13
358
Albert Johannes Th Weber
Krimpen aan den IJssel
1:03:37
1:02:55
359
Dennis Geurts
Lopik
1:03:44
1:02:52
360
Harry van den Bergh
Schoonhoven
1:03:53
1:03:08
361
Dick van Achthoven
Bergambacht
1:05:06
1:04:44
362
Koos Steenbergen
Stolwijk
1:05:46
1:05:13
363
Yvo Steenbergen
Stolwijk
1:05:47
1:05:13
364
Hans Mudde
Lekkerkerk
1:06:23
1:05:48
365
JP Spruit
Lopik
1:06:51
1:05:59
366
Hans Vergeer
Clytoneus
1:07:23
1:07:09
367
Johan van Wijngaarden
Polsbroek
1:08:24
1:07:37
368
Tonie Voordendag
Strijen
1:09:55
1:09:04
369
Peter de Valois
Zoetermeer
1:11:24
1:11:24
370
Gerard van Amstel
Rotterrdam
1:11:44
1:11:07
371
John baas
Bergambacht
1:12:04
1:11:16
372
Leo de Lange
Nieuwerkerk ad IJssel
1:12:46
1:12:10
373
Wouter Monden
Lopik
1:13:36
1:12:58
374
Aad van der Tas
Schoonhoven
1:15:10
1:14:29
V 10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Steffie Broere
PAC
42:12
42:08
2
Daphne Lamboo
Gouda
42:45
42:42
3
Rosanne Teeuwen
Rotterdam
43:16
43:04
4
Lotte van Trigt
Haarlem
45:16
45:11
5
Gerda Huiskamp
Dordrecht
45:22
45:18
6
Ellen Zaal
Dordrecht
45:28
45:22
7
Linda Kraakman
Rotterdam
46:29
46:13
8
Annika Willems
PAC
47:15
47:06
9
Sabine Veldman
Stolwijk
47:36
47:08
10
Jolanda van Reeden
AV Gouda
47:42
47:23
11
Jeannette van der Rhee
Rotterdam Atletiek
47:45
47:34
12
Lisette Verleun
SC Reeuwijk
48:02
47:50
13
Anja van Vliet
avVN
48:06
47:48
14
Jarka Kortleve
Leerdam
48:22
47:50
15
Annemarie Dekker
AV Gouda
48:26
48:20
16
Sara van Tuijl
Krimpen a/d Lek
48:54
48:49
17
Marcella Rietveld
Gouda
49:02
48:49
18
Manon van den Boogaard
Leerdam
49:57
49:39
19
Noud Gademann
IJsselstein Ut
49:58
49:27
20
Anje van Dijk
Typhoon
50:05
49:28
21
Bonnie van Doorn
AV Gouda
50:15
49:49
22
Marije de Boer
Voorburg
50:25
49:35
23
Linda kleijnendorst
Bergambacht
50:30
50:15
24
Esther den Besten
Schoonhoven
50:49
50:36
25
Jacolien Booij
Lekkerkerk
50:58
50:23
26
Elke Berger
Rotterdam
51:03
50:48
27
Louise Benjamins
Bergambacht
51:06
50:43
28
Diana Seinstra-Perlot
Delft
51:20
50:58
29
Emma Strien
Utrecht
51:34
51:11
30
Ilse van Dijk
Utrecht
51:57
51:34
31
Linda de Vries
Bergambacht
51:59
51:31
32
Kasia Karpinska
Rotterdam
52:15
52:06
33
Nienke Franssens
Rotterdam
52:27
51:36
34
Linda Terlouw
Krimpen a/d IJssel
52:31
52:18
35
Lianne Both
Krimpen ad IJssel
52:39
52:24
36
Paulien Hendriks
Stolwijk
52:59
52:44
37
Martineke Poppe
Woerden
53:19
52:30
38
Mathina Vermeulen
Schoonhoven
53:30
53:13
39
Bianca van den Breche
IJsselstein
53:43
53:19
40
Joke Van Schaaik
Schoonhoven
53:46
53:03
41
Caroline van der Starre
Reeuwijk
53:48
53:25
42
Bernadette de Vos
Benschop
53:49
53:06
43
Petra Visser
Bergambacht
53:50
53:00
44
Marjon Bakker
Montfoort
53:51
53:19
45
Karin van Meijeren
Bergambacht
53:54
53:32
46
Michelle van Vliet
Driebruggen
54:00
53:29
47
Wendy Vonk
Avantri
54:14
53:58
48
Janneke van Brug
Avantri
54:15
53:58
49
Wilma Happel
Moordrecht
54:22
53:35
50
Anneke Teeuwen
Stolwijk
54:31
54:16
51
Keetie van Rooijen
Schoonhoven
54:32
54:00
52
Marja van Santen
Lekkerkerk
54:38
54:18
53
Danielle Renes
Lopik
54:38
54:06
54
Brigit Verkleij
SC Reeuwijk
55:17
54:55
55
Pauline Hoeflaken
Woerden
55:27
54:38
56
Martine bulle
Gouda
55:56
55:38
57
Anna-Maria van der Velden
Elmt
55:57
55:18
58
Ellen Stolk
Zevenhuizen Zh
56:07
55:31
59
Christel de Groot
Vleuten
56:13
55:28
60
Petra Maurits
Hazerswoude Dorp
56:25
55:56
61
Caroline den Hartog
Krimpen aan den IJssel
56:34
56:05
62
Hilke stibbe
Krimpen aan den IJssel
56:50
56:36
63
Marsja Both
Stolwijk
57:07
56:38
64
Lenie Hoogweg
Zoetermeer
57:15
56:40
65
Lotte de Vos
Utrecht
57:16
56:30
66
Maria Monden
Lopik
57:20
56:41
67
Renate Zuijdweg
Rotterdam
57:55
57:21
68
Mariëlle Deelen
Bergambacht
57:59
57:18
69
Remke Reith
Amsterdam
58:04
57:21
70
Ineke Wösten
Dordrecht
58:07
57:17
71
Mandy Straver
Bergambacht
58:07
57:21
72
Helma Versteeg
Nieuwegein
58:27
57:53
73
Ans de Boer
Loopgroep Athletic Point
58:33
58:00
74
Rosanne Hogenelst
Waddinxveen
58:33
57:49
75
Marianne Stijsiger
Avantri
58:35
58:01
76
Sonja van den Brink
Avantri
58:49
58:26
77
Debora Lootsma
Krimpen aan den IJssel
59:06
58:36
78
Anita van Engelen-Sterrenburg
Schoonhoven
59:07
58:48
79
Diana Verstoep
Bergambacht
59:08
58:41
80
Rielle Verheul
Lopik
59:08
58:29
81
Wencke Lootsma Robben
Krimpen aan den IJssel
59:10
58:40
82
Marian Elzinga-Hollinga
SC Reeuwijk
59:15
58:52
83
Corina Buitendijk
Giessenburg
59:21
58:44
84
Naemi Zondervan
Capelle aan den IJssel
59:25
58:43
85
Lenneke van Kats
IJsselstein
59:27
58:39
86
Jessica Bouter
Krimpen aan de Lek
59:56
59:29
87
Karin Koster
AV '47
1:00:04
59:36
88
Hesther Noordegraaf
Zoetermeer
1:00:06
59:13
89
Helma Schinkel
Polsbroek
1:00:14
59:27
90
Lianne vd Vlist
Schoonhoven
1:00:36
59:51
91
Annerieke Heuvelman
Capelle aan den IJssel
1:00:53
1:00:06
92
Femke van der Zijden
Moordrecht
1:00:57
1:00:22
93
Tiny Driesse
Avantri
1:01:21
1:01:04
94
Jantine van Soollingen
Berkel en Rodenrijs
1:01:23
1:00:35
95
Froukje Boukes
Schoonhoven
1:01:51
1:01:13
96
Leonie Oudijk
Bergambacht
1:02:00
1:01:37
97
Simone Kwakernaak
Vleuten
1:02:09
1:01:16
98
Mieke Schouten
Polsbroek
1:02:11
1:01:45
99
Marion Koorneef
Extrarunners Gorinchem
1:02:14
1:01:20
100
Conja de Lange
Nieuwerkerk ad IJssel
1:02:16
1:01:40
101
Marloes Kornaat
Nieuwerkerk ad IJssel
1:02:16
1:01:41
102
Nanna de Ruiter
Hazerswoude Dorp
1:02:31
1:02:03
103
Francine van Elk
Schoonhoven
1:02:40
1:01:53
104
Angela van Leeuwen-Troost
Antilope
1:02:44
1:02:05
105
Simone Boerefijn
Stolwijk
1:02:52
1:02:13
106
Willy Terlouw
Stolwijk
1:02:52
1:02:13
107
Esmeralda Leeman
Schoonhoven
1:02:54
1:02:05
108
Heleen Huiskes
Schoonhoven
1:02:54
1:02:05
109
Corrie Hoogendoorn
Antilope
1:02:59
1:02:20
110
Jojanneke Post
Moordrecht
1:03:01
1:02:15
111
Tineke van Leeuwen
Moordrecht
1:03:01
1:02:15
112
Marlous Weber
Mannheim
1:03:36
1:02:54
113
Benita van der Horst
Schoonhoven
1:03:37
1:02:52
114
Melanie Klutz
Hagestein
1:03:56
1:03:03
115
Christianne de Cock
Delfgauw
1:04:26
1:03:43
116
Joanneke Elliott
Chapel Hill NC
1:04:27
1:03:43
117
Karlijn van der Boon
Utrecht
1:05:32
1:04:53
118
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:05:36
1:04:42
119
Manuela Bakker
Benschop
1:07:09
1:06:44
120
Herma van Vliet
Benschop
1:07:14
1:06:32
121
Monique de Vos-Faay
Lopik
1:07:14
1:06:34
122
Kloudia Al ahmar
Lopik
1:07:14
1:06:32
123
Larissa de Bruijn
Lekkerkerk
1:07:39
1:07:04
124
Christa Dietvorst
Lopik
1:08:24
1:07:38
125
Gwenn Bakker
Gouda
1:10:01
1:09:11
126
Conny van Hall
Benschop
1:10:30
1:10:07
127
Bianca Baas-Riedijk
Rotterdam
1:10:48
1:10:00
128
Nienke Molenaar
Ridderkerk
1:11:49
1:11:16
129
Mirella Sterrenburg
Schoonhoven
1:12:26
1:12:00
130
Lysanne van oostrom
Lopik
1:13:37
1:12:55
131
Marieke van den Hoogen
Lopik
1:13:37
1:12:56
132
Lisalotte van der Tas
Dieren
1:15:10
1:14:31
M 6.4, 6.4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Hogerwerf
Phoenix
22:00
22:00
2
Altair Garakounis
Capelle aan den IJssel
22:59
22:58
3
Joost de Jong
Berkenwoude
23:20
4
Natnael Meij
Avantri
23:48
23:47
5
Mart Koedood
PAC
24:58
6
Maurits Mandemakers
Groot-Ammers
25:27
25:24
7
Arjan Monster
Sliedrecht
25:33
25:12
8
Toby Bergschoeff
Rotterdam
25:41
25:40
9
Tom Lotz
Avantri
25:44
25:43
10
Sjoerd van der Niet
Ammerstol
25:55
25:50
11
Norbert Eelman
Elst
26:15
26:14
12
Rosco Voorrips
Groot-Ammers
26:31
26:23
13
Mischa Rook
Avantri
26:32
26:31
14
Gerard Riksman
Krimpen aan de Lek
26:37
26:35
15
Christiaan Korte
Typhoon
26:40
26:40
16
Diede de Vries
Lekkerkerk
26:42
26:40
17
Delian van Tol
Lekkerkerk
26:56
26:55
18
Jan Zijderlaan
Benschop
26:57
26:55
19
Derk Roest
Avantri
27:02
27:00
20
Marcel Spruit
Lopik
27:10
27:01
21
Bas van Kasteel
Lekkerkerk
27:13
27:12
22
Joeri Verlegh
Schoonhoven
27:28
27:24
23
Daan Zieren
Avantri
27:32
27:29
24
Jamie Hanselaar
Typhoon
27:40
27:37
25
Roeland van der Niet
Ammerstol
27:52
27:47
26
Klaas Renes
Nieuwpoort
27:53
27:46
27
Wim van der Heiden
Avantri
27:54
27:52
28
Peter den Hartog
Langerak
27:57
27:56
29
Nick van Kats
Cabauw
28:38
28:29
30
Arie van der Ham
avVN
28:39
28:37
31
Piet van Wijngaarden
Avantri
28:51
28:50
32
Arjan van Leeuwen
Cabauw
28:54
28:45
33
Gerco de Jong
Berkenwoude
29:03
29:00
34
John de Ruiter
Schoonhoven
29:11
28:58
35
Collin Boere
Schoonhoven
29:12
29:02
36
Arie Jan van der Vlist
Schoonhoven
29:22
29:02
37
Maarten van Ettinger
Lopik
29:24
28:46
38
Mark van den Berg
Rotterdam
29:36
29:34
39
Peter Krijgsman
Waddinxveen
29:41
29:41
40
Michiel Spruit
Cabauw
29:42
29:34
41
Klaas van Linschoten
Krimpen aan den Lek
29:50
29:45
42
Aad van der Poel
Avantri
29:51
29:48
43
Walter Zuijderduin
AKU
29:53
29:50
44
Hans van den Hil
Antilope
29:55
29:52
45
Remaico de Vos
Lopik
30:00
29:50
46
Eelco Naarding
Gouda
30:06
29:49
47
Arjen Steehouwer
Schoonhoven
30:07
29:39
48
Thijs Kruithof
Waddinxveen
30:11
29:56
49
Bo Bomans
Schoonhoven
30:14
30:10
50
Menno Rotteveel
Tilburg
30:18
30:01
51
Mateo den Besten
Schoonhoven
30:36
30:31
52
Erik van Dam
Montfoort
30:37
30:26
53
Jurgen Eijzenga
Jaarsveld
30:39
30:29
54
Piet van Leeuwen
Lekkerkerk
30:44
30:10
55
Simon van der Wel
Ammerstol
30:44
30:41
56
Jorn Houdijk
Polsbroek
30:51
30:47
57
Koen van Marrewijk
Eindhoven
30:58
30:48
58
Arend van Doorn
Schoonhoven
30:59
30:29
59
Gertjan Roos
Hilversum
31:00
30:48
60
Stijn van Marrewijk
Goes
31:04
30:54
61
Erik Vellinga
Avantri
31:17
31:13
62
Abdi Simsek
Schoonhoven
31:24
30:52
63
Pascal Ooms
Nieuwpoort
31:26
31:18
64
Henri Vennix
Avantri
31:35
31:21
65
Max Hofman
Avantri
31:42
31:30
66
Janti verstoep
Schoonhoven
31:52
31:33
67
Pieter Hanselaar
Typhoon
31:54
31:51
68
Sjoerd Zuijderduin
AKU
32:03
31:59
69
Danilo van Driest
Avantri
32:05
31:51
70
Wietse de Bruin
Waddinxveen
32:07
32:07
71
Hans Boere
Antilope
32:07
32:03
72
Wim Rook
Bergambacht
32:07
32:05
73
Patrick vd Gaag
Rotterdam
32:11
31:58
74
Jeroen Maan
Schoonhoven
32:14
31:43
75
Peter/Erik van der Born
Avantri
32:15
31:33
76
Jim Moerman
Amersfoort
32:27
31:48
77
Peye de Ruiter
Lekkerkerk
32:32
32:30
78
Herman Rossewij
Gouda
32:32
32:09
79
Martijn Neven
Schoonhoven
32:39
32:20
80
Jordi Boere
Cabauw
32:46
32:37
81
Hugo de Vries
Sleeuwijk
32:47
32:35
82
Kees Neven
Schoonhoven
32:48
32:30
83
Joel Vermeulen
Nieuw Lekkerland
32:54
32:29
84
Joost van de Berg
Nieuw Lekkerkerk
32:54
32:29
85
Kees van Buren
Lekkerkerk
32:56
32:50
86
Justin Vierhout
Schoonhoven
32:58
32:45
87
Kees Snoek
Groot Ammers
33:06
32:41
88
Tijmen Verwey
Haastrecht
33:18
33:09
89
Cees Spruit
Lopik
33:20
33:09
90
Guus Blom
Schoonhoven
33:31
33:19
91
Ruud van der Meulen
Schoonhoven
33:34
33:03
92
Mark van Driest
Waal
33:36
33:20
93
Arjan Hijkoop
Woerden
33:41
33:03
94
Johan de Bruin
Gorinchem
33:44
33:09
95
Menno Goemans
Avantri
33:53
33:16
96
Erwin van den Hengel
Rotterdam
33:55
33:22
97
Jasper Vermond
Utrecht
33:58
33:47
98
Randy van Vliet
Schoonhoven
33:59
33:26
99
Johan Koutstaal
Lekkerkerk
34:06
33:28
100
Frank Korgman
Hardinxveld Giessendam
34:10
33:37
101
Bert van Baaren
Cabauw
34:15
34:04
102
Alex de Vos
Cabauw
34:21
34:09
103
Jan de Leede
Schoonhoven
34:25
33:42
104
Marien van Andel
Langerak
34:26
33:57
105
Arne Hoogendoorn
34:27
34:18
106
Jeroen Muijlwijk
Bergambacht
34:29
34:09
107
George Nikolakopovlos
Schoonhoven
34:29
33:45
108
Aaron Pieterson
Leiderdorp
34:29
34:20
109
Peter de Hoog
Moordrecht
34:33
34:27
110
Thomas van Herk
Lekkerkerk
34:41
34:38
111
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicoop
34:44
34:20
112
Hubert Mansvelt
Gouda
34:51
34:45
113
Tim Hofman
Bergschenhoek
34:51
34:22
114
Jort Kuijf
Schoonhoven
35:10
34:29
115
Nico Sleeuwenhoek
Stolwijk
35:19
35:08
116
Martin Tanis
Krimpen aan den IJssel
35:23
34:53
117
Kees Faaij
Schoonhoven
35:36
35:14
118
Bert Heykoop
Schoonhoven
35:37
35:14
119
Yuri de Groot
Schoonhoven
35:37
35:03
120
Martijn Spruit
Lopik
35:46
35:35
121
Wim van Beuzekom
Avantri
35:47
35:46
122
Matthias Meijer
Fortius
35:53
35:33
123
Victor Trijssenaar
Schoonhoven
35:56
35:25
124
Dennis Zieren
Schoonhoven
35:58
35:18
125
Louis Kuijf
Schoonhoven
36:00
35:19
126
Casper Bjorma
36:00
35:46
127
Tijmen Kuijf
Schoonhoven
36:01
35:21
128
Samuel Zieren
Schoonhoven
36:05
35:25
129
Peter Baars
Gouda
36:08
35:47
130
Tion Verburg
lopik
36:09
36:00
131
Mark Scheurwater
Lekkerkerk
36:10
35:43
132
Milan Schouten
Lekkerkerk
36:11
35:46
133
Cas Hofman
Bergschenhoek
36:25
35:55
134
Anno den Besten
Schoonhoven
36:35
36:30
135
Anton Snellen
36:40
136
Frank Verkerk
Gouda
36:46
36:27
137
H Lekkerkerker
Schoonhoven
36:47
36:41
138
Simcha Lekkerkerker
Monster
36:47
36:41
139
Thijmen Kapteijn
Cabauw
36:52
36:23
140
Thijn van Hoeven
Bergambacht
36:53
36:35
141
Ruud van de Velde
avVN
36:55
36:48
142
Reinier van Wijngaarden
Schoonhoven
36:59
36:22
143
Peter Boerrioter
Schoonhoven
37:00
36:23
144
Timothy Kapteijn
Cabauw
37:01
36:31
145
Terry Anders
Startersgroep
37:10
36:59
146
Wim van Herk
Lekkerkerk
37:11
37:07
147
Andre van Vliet
Polsbroek
37:25
37:21
148
Gerrit de Koster
Schoonhoven
37:25
37:17
149
Ruben Neven
Schoonhoven
37:28
37:09
150
Niels Klip
Bergambacht
37:40
37:40
151
Teus Korevaar
Schoonhoven
37:44
37:24
152
Freek de Bruin
Hardinxveld Giessendam
37:55
37:33
153
Hans Benard
Lopik
38:04
37:21
154
Koos Zieldorff
Avantri
38:08
37:36
155
Joost de Mik
Nieuw Lekkerland
38:16
37:52
156
Remco van Abkoude
PAC
38:21
38:02
157
Wim Schreuder
Bodegraven
38:22
37:46
158
Roland van Ipenburg
Bilthoven
38:38
38:05
159
Erik Bergsma
Krimpen aan den IJssel
38:38
38:11
160
John Cabout
Gouda
38:41
38:17
161
Jelmer van Wijngaarden
Avantri
38:51
38:16
162
Rudi de Reuver
Utrecht
39:01
38:40
163
Jesse Goes
Waddinxveen
39:06
38:41
164
Peter Kleinheerenbrink
Rotterdam
39:07
38:34
165
John Kleinheerenbrink
Capelle aan den IJssel
39:07
38:35
166
Rens Hofman
Avantri
39:07
38:57
167
Jasper van Muijden
IJsselstein Ut
39:14
38:41
168
Ronald Klaasse
Schoonhoven
39:21
169
Olav Pluut
Woerden
39:35
39:05
170
Eric Pluut
Woerden
39:39
39:09
171
Jeroen Vermeulen
Schoonhoven
39:40
39:09
172
Manuel Sousa Inocencio
Capelle aan den IJssel
39:49
39:27
173
Hidde Kraayeveld
Schoonhoven
40:26
39:56
174
Wessel Warners
Gouda
40:33
40:17
175
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJssel
40:39
40:13
176
Lukas Warners
Gouda
40:42
40:27
177
Bas van der Krogt
Gouda
40:42
40:26
178
Peter van Scheijndel
Bergambacht
40:46
40:23
179
Jan Willem de Ruyter
Schoonhoven
40:47
40:17
180
Tom Lesage
Schoonhoven
41:16
40:45
181
Raymond Lesage
Avantri
41:16
40:45
182
Koen de Lange
Woerden
41:23
40:55
183
Henk Wiggemansen
Ter Aar
41:43
41:22
184
Kevin Oosterlaken
Schoonhoven
41:58
41:18
185
Bertus de Heer
Schoonhoven
41:58
41:18
186
Frank Houdijk
Schoonhoven
41:59
41:19
187
Willem Turkstra
Sliedrecht
43:01
42:45
188
Matthijs Brouwer
Rotterdam
43:01
42:46
189
Reinald van leeuwen
Vlist
43:17
42:43
190
Lute van Dam
Montfoort
43:18
43:09
191
Oene Eijzenga
Jaarsveld
43:19
43:09
192
Frans van der Ham
Avantri
43:59
43:37
193
Rene Wagevoort
Hekendorp
44:15
43:47
194
Joop Vermeer
Capelle ad IJssel
45:19
44:55
195
Adin Avdic
Lekkerkerk
45:30
45:05
196
Erik-Jan Neven
Schoonhoven
45:32
45:13
197
Silvan Tekkens
Voorschoten
45:50
45:40
198
Hilbrand Pastoor
Krimpen ad IJssel
46:57
46:39
199
Gert-Jan Bakker
Schoonhoven
47:17
46:39
200
Frank Gijzen
Schoonhoven
47:27
46:56
201
Theo Heukels
Krimpen aan den IJssel
47:31
46:48
202
Marco van Kleef
Schoonhoven
47:51
47:19
203
Leen Prins
Schoonhoven
48:27
47:53
204
Yoran Belder
Spijkenisse
48:31
47:55
205
Roy de Jong
Avantri
48:32
47:56
206
Ger Meydam
avVN
51:51
51:19
V 6.4, 6.4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Zijderlaan
Avantri
28:03
28:02
2
Brenda Sleeuwenhoek
AKU
28:42
28:38
3
Lieke Ouwerkerk
Krimpen ad Lek
29:09
29:08
4
Janet Rietveld
Avantri
29:29
29:27
5
Esther van Vliet
Polsbroek
29:32
29:28
6
Linda Alexandra
Fortius
29:41
29:40
7
Astrid van der Born
Avantri
30:05
30:03
8
Jose Piest
Den Haag
30:19
30:12
9
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
30:23
30:20
10
Esmee Mes
Lopik
30:49
30:44
11
Willemijn Veldman
Alphen ad Rijn
31:04
30:47
12
Marloes van Overhagen
IJsselstein
31:12
30:51
13
Daphne de Ruiter
Lekkerkerk
31:22
31:18
14
Lisette de Wit
Sliedrecht
31:31
31:10
15
Nancy Valies
Capelle aan den IJssel
31:59
31:42
16
Deborah van der Meer
Schoonhoven
32:13
32:10
17
Lianne van Leeuwen
Lekkerkerk
32:39
32:35
18
Sanne van Baaren
Cabauw
33:11
33:00
19
Anne Visser
Avantri
33:23
33:17
20
Melissa Hanselaar
Typhoon
33:38
33:36
21
Andri Schep
Benschop
33:38
33:18
22
Marleen van den Berg
Haastrecht
33:39
33:31
23
Gea Voorrips
Groot Ammers
33:47
33:39
24
Hiske vd Haar
Krimpen ad IJssel
33:50
33:37
25
Barbara Kestle-Ouwerkerk
Krimpen aan de Lek
34:09
26
Annette Korsman
Schoonhoven
34:18
33:45
27
Mieke Oorschot
Leiderdorp
34:30
34:21
28
Agnes Anker
the Hague Road Runners
34:34
34:22
29
Caroline Kersbergen
Meerkerk
34:44
34:20
30
Saskia van Wijk
Avantri
34:48
34:40
31
Argen van Rijk
Avantri
34:57
34:44
32
Josephine van der Wel
Ammerstol
35:21
35:07
33
Moniek Stout
Bergambacht
35:28
35:10
34
Marleen Ruiter-van Rossum
Schoonhoven
35:30
35:16
35
Yvonnne van der Bas
Berkenwoude
35:42
35:19
36
Amy van Beuzekom
Schoonhoven
35:47
35:45
37
Ilse Aantjes
Vlist
35:50
35:32
38
Patricia Jorritsma
Lopik
35:52
35:32
39
Monique Verweij
Haastrecht
36:01
35:53
40
Angela Stout
Gouda
36:06
35:49
41
Karin Nas
Avantri
36:16
36:03
42
Vera van Achthoven
Lopik
36:23
36:06
43
Vivianne de Kruijf
Stolwijk
36:24
36:17
44
Frouke Poot
Loopgroep Athletic Point
36:28
36:04
45
Laura Renes
Krimpen aan de Lek
36:28
36:04
46
Fee Steehouwer
Avantri
36:29
36:19
47
Karin te Winkel
Schoonhoven
36:30
36:17
48
Marieke Delhaas- Bjorna
Krimpen aan den IJssel
36:31
36:17
49
Thea van der Velde
Antilope
36:37
36:10
50
Madelon Bouw
Avantri
36:37
36:24
51
Linda Snoek
Capelle aan den IJssel
36:38
36:13
52
Linda Bons
Rotterdam
36:38
36:12
53
Magda Magnée
Schoonhoven
36:39
36:02
54
Wendy de Groot
Ammerstol
36:42
36:25
55
Angelique Oudejans
Oudewater
36:42
36:42
56
Aiden de Koster
Schoonhoven
36:46
57
Alma Olde Heuveldt
Gouderak
36:56
36:49
58
Bo Steehouwer
Schoonhoven
37:03
36:52
59
Astrid Faaij
Cabauw
37:05
36:37
60
Lotte Hagen
Avantri
37:06
61
Rinie Baars
Avantri
37:10
36:56
62
Inge Jonkers
Schoonhoven
37:16
36:39
63
Mieke Anker
Gouda
37:27
37:01
64
Karlijn van Kats
Utrecht
37:29
37:13
65
Maritsa Venhof
Woerden
37:44
37:24
66
Mieke de Bruin
Hardinxveld-Giessendam
37:52
37:31
67
Janneke de Bruin
Hardinxveld-Giessendam
37:56
37:33
68
Ans van Gent
Lekkerkerk
37:59
37:25
69
Carla van Nimwegen
Gouda
38:06
38:00
70
Cecile Malingre
Avantri
38:06
37:48
71
Francy Korevaar
Benschop
38:06
37:34
72
Marja van de Werken
Lekkerkerk
38:18
37:44
73
Baukje de Jong-van Riesen
Gouda
38:27
38:02
74
Nanne de Vries
Utrecht
38:29
38:17
75
Nienke Hylkema
Rotterdam
38:29
38:17
76
Manouk Bergsma
Krimpen aan den IJssel
38:38
38:12
77
Ellen van Eijk
Stolwijk
38:42
38:18
78
Ineke Visser
SC Reeuwijk
38:54
38:19
79
Paulien van Dooremalen
Bergambacht
39:05
38:34
80
Annika Pols
Schoonhoven
39:06
38:42
81
Annelies Maas-van 't Hof
Leiden
39:12
38:38
82
Brigitte Kersbergen
De Meern
39:13
38:48
83
Margreet Kloeze
Hellas
39:25
39:05
84
Mariska Wit
Zuid-Beijerland
39:33
39:25
85
Rosanne Vlot
Streefkerk
39:38
39:11
86
Sonja Lawende
Schoonhoven
39:38
39:12
87
Ceciel Thuys
Gouda
39:46
39:18
88
Karin van Piershil
Gouda
39:46
39:19
89
Joyce Achterberg
Lopik
39:54
39:39
90
Inge van den Hoek
Montfoort
39:54
39:41
91
Ria van den Berg
Gouda
39:58
39:30
92
Emilija Hardeman
Schoonhoven
40:11
40:03
93
Yurda van der Burgt
Sprint
40:11
40:03
94
Iva Hak
Schoonhoven
40:21
40:14
95
Corrola Verkaik
Schoonhoven
40:21
40:14
96
Lisette Boschman
Dordrecht
40:26
39:51
97
Rozalinda van Leeuwen
Nieuwerbrug aan den Rijn
40:40
40:05
98
Annet van der Veen
Lekkerkerk
40:40
40:14
99
Mery van der Vlist
Polsbroek
40:43
40:38
100
Julliet zorge
Schoonhoven
40:43
40:38
101
Els Kruithof
Waddinxveen
40:49
40:32
102
Laurene Brobbel
Avantri
41:06
40:55
103
Henny Honkoop
Avantri
41:12
40:35
104
Merel Kuijf
Avantri
41:16
40:35
105
Doret Brandjes
Avantri
41:17
40:40
106
Mariette Bonninga
Schoonhoven
41:20
40:39
107
Karina Dorresteijn
Cabauw
41:24
41:12
108
Lilian Lekkerkerker
Groot-Ammers
41:25
41:09
109
Judith de Vries
Zwolle
41:25
41:05
110
Karin Blom
Lopik
41:25
41:06
111
Mariska Voskuil
Schoonhoven
41:28
41:24
112
Liesbeth van Tiel
IJsselstein Ut
41:50
41:14
113
Marcella Van Bree
IJsselstein Ut
41:50
41:14
114
Sylvia Teeuwen
Bergambacht
42:04
41:26
115
Cynthia de Bie
Bergambacht
42:04
41:26
116
Lieke de With
Schoonhoven
42:12
41:57
117
Froukje van kats
Lopik
42:12
41:56
118
Mariska van Baaren
Lopik
42:20
41:51
119
Diana van Zuijlen
Stolwijk
42:38
42:33
120
Bep Teeuwen
Bergambacht
42:41
42:35
121
Marielle van Driel
Schoonhoven
42:48
42:25
122
Sandra de Wit
Schoonhoven
42:48
42:25
123
Carla Kloet
Schoonhoven
43:02
42:33
124
Karen Kapteijn
Schoonhoven
43:02
42:33
125
Ellie Den Haan
Avantri
43:12
42:59
126
Anja van de Bas
Bergambacht
43:17
42:51
127
Liesbeth de Jong
Schoonhoven
43:20
43:07
128
Noa Bruinsma
Schoonhoven
43:21
42:47
129
Marielle Bruinsma
Schoonhoven
43:25
42:51
130
Ramona Vreeswijk
Oudewater
43:38
43:04
131
Karin de Bruin
Schoonhoven
43:38
43:04
132
Nelie Versluijs
Schoonhoven
43:39
43:04
133
Gea sluis
Avantri
43:39
43:25
134
Wendy Stoker
IJsselstein Ut
43:48
43:16
135
Marloes de Bock
IJsselstein Ut
43:48
43:16
136
Mariëlle Visser-Tavares
Dordrecht
44:07
43:28
137
Esther van Koten
Dordrecht
44:07
43:28
138
Carla van Rossum
Hekendorp
44:15
43:46
139
Ingtid Hopmans
Startersgroep
44:15
44:01
140
Dafne van der Bas
Bergambacht
44:18
43:51
141
Lotte van der Bas
Bergambacht
44:18
43:52
142
Mandy Milikan
Avantri
44:24
43:59
143
Clarie Rossewij
Gouda
44:35
44:11
144
Anita van Ijsseldijk
Trackstars Nesselande
44:42
44:12
145
Noami van Ieperen
Schoonhoven
45:19
44:49
146
Iris Schouten
Lekkerkerk
45:33
45:06
147
Prisca Derksen
Startersgroep
45:38
45:23
148
Brechtje Simons
Startersgroep
45:38
45:24
149
Jeanette Klaver
Gouderak
45:41
45:16
150
Jaimy Pieterson
Leiderdorp
45:50
45:40
151
Marjan Klip
Bergambacht
46:22
46:02
152
Ina van Boven
Altena Road Runners
46:43
46:29
153
Marleen Vermeij
Krimpen aan den IJssel
46:45
46:11
154
Dorianne Zonneveld
Trackstars Nesselande
46:46
46:07
155
Marieke Baars
Schoonhoven
47:20
47:01
156
Jacqueline Ophorst
Starttersgroep
47:54
47:37
157
Mariette Kreukniet
Startersgroep
47:54
47:37
158
Fleur de Goede
Startersgroep
48:01
47:45
159
Angelique Nihot
Moordrecht
48:18
47:40
160
Els van der Velde
Oude Tonge
48:32
47:56
161
Lois Vermij
49:27
49:10
162
Belinda de Ronde-Vermij
Startersgroep
49:28
49:10
163
Margo Vink
Bergambacht
51:19
50:39
164
Heleen Vlot
Streefkerk
51:33
51:06
165
Bea van Rossum
Avantri
51:35
51:18
166
Anita Faaij
Lopik
52:38
52:09
167
Marleen Vennix-Oudshoorn
Schoonhoven
54:58
54:30
M 2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Schippers
Passaat
7:47
7:46
2
SWen van Schaik
Avantri
7:48
7:47
3
Peter de Bruin
Avantri
7:59
7:59
4
Isja Tanis
Krimpen aan den IJssel
8:12
8:12
5
Bram Koedood
Rotterdam
8:14
8:14
6
Luca van Buren
Avantri
8:37
8:35
7
Jordi Hak
Schoonhoven
8:40
8:40
8
Wesley Hak
Schoonhoven
8:43
8:42
9
Melle van Beeten
Schoonhoven
8:50
8:50
10
Mark van Kleef
Schoonhoven
8:59
8:57
11
Jesse Venderbos
Schoonhoven
8:59
8:46
12
Wouter de Bruin
Schoonhoven
9:19
9:14
13
Jan-Willem Ooms
Bergambacht
9:20
9:17
14
Wessel Jansen
Avantri
9:24
9:17
15
Bart Haverbeke
Ouderkerk aan den IJssel
9:25
9:22
16
Jelle Poot
Harmelen
9:29
9:29
17
Kasper Stok
Schoonhoven
9:32
9:29
18
Twan van Duuren
Avantri
9:37
9:36
19
Menno den Haan
Schoonhoven
9:37
9:30
20
Guido van Duuren
Polsbroek
9:38
9:36
21
Timo Nobel
Avantri
9:39
9:34
22
Guus van Asperen
Schoonhoven
9:46
9:39
23
Roan Uri
Leerdam
9:49
9:49
24
Pieter Vennix
Avantri
9:51
9:45
25
Abel Koedood
PAC
9:54
9:53
26
Jasper Zijderlaan
Polsbroek
9:57
9:54
27
Mark Bode
Avantri
9:58
9:52
28
Erik Bode
Schoonhoven
9:59
9:53
29
Luca van Dam
Schoonhoven
10:02
9:56
30
David Speksnijder
Bergambacht
10:03
10:00
31
Liam Huiskes
Schoonhoven
10:06
9:59
32
Youri Hartmann
Schoonhoven
10:08
10:05
33
Guus Schinkel
Benschop
10:13
10:11
34
Kees muijlwijk
Schoonhoven
10:24
10:23
35
Luuk Schinkel
Benschop
10:33
10:31
36
Kris Bijman
Schoonhoven
10:34
10:28
37
Roan Minkema
Schoonhoven
10:39
10:34
38
Dean Korbee
Avantri
10:45
10:29
39
Mike Bruijs
Lekkerkerk
10:45
10:38
40
Daniël Leunis
Gouda
10:47
10:28
41
Simon de Jong
Lekkerkerk
10:47
10:41
42
Lorenzo Hoornweg
Gouda
10:51
10:46
43
Cas Noomen
Schoonhoven
10:54
10:49
44
Stijn Zijtveld
Schoonhoven
10:54
10:50
45
Floris Speksnijder
Bergambacht
10:55
10:53
46
Frank muijlwijk
Schoonhoven
10:58
10:56
47
Owen Korbee
Avantri
11:02
10:46
48
Ties Walraven
Haastrecht
11:07
11:03
49
Evan Uri
Leerdam
11:12
11:11
50
Ronald Vennix
Schoonhoven
11:18
11:04
51
Aswin Hartman
Schoonhoven
11:23
11:20
52
Leonard Tronchet
Schoonhoven
11:27
11:13
53
Mees van der Horst
Schoonhoven
11:30
11:21
54
Andy van den Berghe
Schoonhoven
11:31
11:16
55
Pelle Bjorn
Krimpen
11:32
11:28
56
Ole Bjorn
Krimpen
11:32
11:27
57
Kaja van Buren
Avantri
11:33
11:24
58
Tibbe Eelman
Elst
11:43
11:40
59
Joppe Schenk
Schoonhoven
11:47
11:36
60
Jort Schouten
Krimpen a/d IJssel
11:53
11:43
61
Arjan Schouten
Krimpen a/d IJssel
11:53
11:43
62
Lars Pouw
Schoonhoven
11:54
11:47
63
Pim Neven
Schoonhoven
12:04
11:55
64
Christian Neven
Schoonhoven
12:05
11:57
65
Imre den Hartog
Groot-Ammers
12:09
11:56
66
Floris Neven
Schoonhoven
12:10
12:00
67
Patrick v/d Velden
Krimpen aan den IJssel
12:12
12:06
68
Mike v/d Velden
Krimpen aan den IJssel
12:12
12:07
69
Peter van Nes
Schoonhoven
12:14
11:59
70
Rowan Tronchet
Avantri
12:16
12:01
71
Richard Vertraten
Schoonhoven
12:18
12:14
72
Mees Bodegom
Lekkerkerk
12:20
12:07
73
Anton de Vries
Schoonhoven
12:25
12:07
74
Job van der Horst
Avantri
12:26
12:15
75
Lukas Bergstra
Bergambacht
12:26
12:13
76
Klaas Teeuwen
Bergambacht
12:28
12:15
77
Sem Schoonderwoerd
Haastrecht
12:29
12:28
78
Marn Bergstra
Bergambacht
12:30
12:16
79
Abel van Banning
Sportopvang
12:39
12:19
80
Ivan van Duuren
Benschop
12:45
12:37
81
Jorn Scherrenberg
Schoonhoven
12:53
12:40
82
Maurtis Kop
Schoonhoven
12:54
12:36
83
Jeroen Middag
Schoonhoven
12:54
12:46
84
Arnoud Kop
Schoonhoven
13:04
12:47
85
Max van der Horst
Schoonhoven
13:05
12:53
86
Abe Seinstra
Delft
13:05
12:54
87
Benjamin van der Horst
Schoonhoven
13:07
12:49
88
Jayden Koudstaal
Schoonhoven
13:09
12:59
89
Boaz Kraaijeveld
Schoonhoven
13:10
12:55
90
Jorrit van Doorn
Schoonhoven
13:13
12:56
91
Thijs Plaggenmarsch
Wamel
13:13
13:12
92
Jeremy Kirchhoff
Avantri
13:23
13:07
93
Nijs Drost
Sportopvang
13:24
13:06
94
Koen de Graaf
Sportopvang
13:33
13:12
95
Amy Lamboo
IJsselstein
13:34
13:29
96
Cor Kraaijeveld
Clytoneus
13:40
13:22
97
Kees van Schaik
Benschop
13:45
13:38
98
Kees van Schaik
Benschop
13:45
13:38
99
Mees Pedersen
Gouda
13:54
13:46
100
Nout Noomen
Schoonhoven
14:00
13:53
101
Paul Noomen
Schoonhoven
14:00
13:54
102
Klaas Hurkens
Schoonhoven
14:04
13:50
103
Matthijs Gort
Schoonhoven
14:12
13:56
104
Tygho de Koning
Sportopvang
14:20
14:00
105
Wim van Engelen
Schooonhoven
14:23
14:07
106
Dennis van Proosdij
De Meern
14:33
14:24
107
Sieb Neven
Schoonhoven
14:44
14:34
108
Kees Neven
Schoonhoven
14:45
14:34
109
Tijn Schoonderwoerd
Haastrecht
14:47
14:45
110
Wim Schoonderwoerd
Haasdrecht
14:47
14:45
111
Ad Kleijn
Bergambacht
15:41
15:33
112
Fabian Muntendam
Schoonhoven
15:50
15:39
113
Peter Clarijs
Runners Club Woerden
17:38
17:26
V 2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elin van den Berg
Rotterdam Atletiek
7:59
7:59
2
Fleur Rietveld
Avantri
8:20
3
Feline Verhoeff
Vught
8:50
8:49
4
Annika Korpershoek
Lekkerkerk
9:20
9:17
5
Esmee Zijderlaan
Polsbroek
9:37
9:35
6
Suus van Riet
Atverni
9:39
9:38
7
Anne Welters
Avantri
9:41
9:39
8
Floortje Korpershoek
Lekkerkerk
9:45
9:42
9
Isolde de Koster
Schoonhoven
9:46
9:45
10
Cathelijne Bode
Schoonhoven
10:00
9:55
11
Laura Hoek
Bergambacht
10:02
10:00
12
Finne Haanstra
Avantri
10:04
10:02
13
Victoria Megers
Schoonhoven
10:07
10:07
14
Stine van den Berg
Rotterdam Atletiek
10:09
10:07
15
Lizzane Walraven
Haastrecht
10:13
10:12
16
Yara van Buren
Avantri
10:16
10:12
17
Maren de Bruin
Avantri
10:20
10:19
18
Minke van Dijk
Avantri
10:21
10:15
19
Eva Ooms
Bergambacht
10:23
10:20
20
Elena van Kleef
Avantri
10:26
10:21
21
Sara Tanis
Krimpen aan den IJssel
10:27
10:21
22
Femke Moelker
Gouda
10:32
10:30
23
Emilie van der Spek
Avantri
10:35
24
Femmeke Poot
Harmelen
10:47
10:44
25
Alyshia Flamand
Avantri
10:48
10:31
26
Gwen de Langen
Bergambacht
10:48
10:46
27
Kirsten Ooms- de Vries
Bergambacht
10:55
10:51
28
Tessel Arts
Avantri
10:59
10:56
29
Bregje Verweij
Haastrecht
11:00
10:56
30
Fieke Schouten
Krimpen a/d IJssel
11:02
10:53
31
Anna van den Berg
Haastrecht
11:02
10:58
32
Emma Oortwijn
Avantri
11:06
11:00
33
Willeke van Buren
Haastrecht
11:07
11:04
34
Benthe Arts
Avantri
11:10
11:06
35
Dieke van Schaik
Benschop
11:12
11:10
36
Lynn Stolk
Avantri
11:18
11:16
37
Lisette van Soest
Schoonhoven
11:24
11:24
38
Minke Drost
Sportopvang
11:29
11:10
39
Fenna Neven
Schoonhoven
11:33
11:25
40
Marieke Minkema
Schoonhoven
11:34
11:27
41
Feline Broekhuijsen
De Meern
11:35
11:31
42
Julia van Proosdij
De Meern
11:35
11:29
43
roos Riksman
Krimpen a/d lek
11:45
11:43
44
Corrie van Buren
Stolwijk
11:51
11:42
45
Tess Pouw
Schoonhoven
11:54
11:47
46
Sara van Doorn
Schoonhoven
11:57
11:41
47
Erica Jaspers
Schoonhoven
11:58
11:55
48
Naomi van den Bergh
Schoonhoven
11:59
11:53
49
Juliette Haverbeke
Ouderkerk aan den IJssel
12:01
11:56
50
Annemiek Haverbeke
Ouderkerk aan den IJssel
12:01
11:57
51
Iris Warners
Gouda
12:02
11:54
52
Annemarijn Ramdani
Sportopvang
12:09
11:52
53
Quinty
Schoonhoven
12:10
11:55
54
Kirsten van Nes
Schoonhoven
12:13
11:56
55
Rosa Stok
Schoonhoven
12:13
12:11
56
Lente de Ridder
Schoonhoven
12:14
12:13
57
Roos Frederique Verstraten
Avantri
12:18
12:14
58
Meghan van der Most
Schoonhoven
12:23
12:21
59
Lika van den Bergh
Schoonhoven
12:31
12:15
60
Lieke Kral
Benschop
12:33
12:30
61
Senna Hak
Schoonhoven
12:33
12:31
62
Chantal Leunis
Gouda
12:36
12:16
63
Sanne Moelker
AV Gouda
12:36
12:30
64
Judith Warners
Gouda
12:41
12:33
65
Jonna van Duuren
Polsbroek
12:43
12:34
66
Dewi van Duuren
Benschop
12:44
12:36
67
Brgit van Duuren
Avantri
12:44
12:34
68
Hedwig den Hartog
Groot-Ammers
12:52
12:39
69
Olivia Huiskes
Schoonhoven
12:52
12:40
70
Jennefer Reijers
Lopik
12:54
12:54
71
Fiore Middag
Avantri
12:54
12:46
72
Joela Angirevic
Avantri
13:00
12:49
73
Jesslyn Koudstaal
Schoonhoven
13:01
12:50
74
Floor Lorsé
Schoonhoven
13:13
13:04
75
Elise Scherrenberg
Schoonhoven
13:20
13:07
76
Bregje van Banning
Sportopvang
13:22
13:01
77
Monique de Ruiter
Startersgroep
13:25
13:17
78
Karlijn den Hartog
Groot Ammers
13:31
13:18
79
Elize Rehorst
Schoonhoven
13:33
13:18
80
Eline van Engelen
Schoonhoven
13:35
13:19
81
Céleste Muntendam
Schoonhoven
13:35
13:23
82
Lisa Boot
Schoonhoven
13:39
13:21
83
Jeannette Kraaijeveld
Schoonhoven
13:40
13:21
84
Nanda Kleijn
Gouda
13:54
13:46
85
Marianne Venderbos
Schoonhoven
13:55
13:41
86
Famke Harms
Sportopvang
13:58
13:39
87
Annette van den Bergh
Schoonhoven
13:58
13:42
88
Cato van Beeten
Sportopvang
14:00
13:39
89
Sammie Hurkens
Schoonhoven
14:03
13:50
90
Luna Hurkens
Schoonhoven
14:04
13:50
91
Anita Stolk
Schoonhoven
14:06
13:49
92
Milou Bekkering
Sportopvang
14:21
14:00
93
Femke Broekhuijsen
De Meern
14:36
14:27
94
Lieke Broekhuijsen
De Meern
14:37
14:27
95
Jette Koenhein
Lopik
14:43
14:32
96
Romy Smale
Schoonhoven
15:02
14:57
97
Roos Pouw
Schoonhoven
15:22
15:08
98
Mila van der Horts
Schoonhoven
15:42
15:24
99
Zoë Stolk
Avantri
15:42
15:27
100
Floor Lorse
Sportopvang
15:43
15:28
101
Alyssia Hoornweg
AV Gouda
15:56
15:51
102
Annelijn Smale
Schoonhoven
16:19
16:15
103
Hazel van Buren
Schoonhoven
16:19
16:15
104
Benthe
Vlist
16:35
16:21
105
Liesbeth
Vlist
16:35
16:21
106
Cato Clarijs
Woerden
17:37
17:26
Schoonhovenscollege. Autobedrijf Terlouw
www.uitslagen.nl
14-01-2019 18:49