Uitslagenlijst Extreme Cold Run

Schoonebeek - Zondag 30 december 2018

KIDS, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven van der Kolk
Schoonebeek
16:46
2
Sam Ridderman
Schoonebeek
18:01
3
Niels Gernaat
Emmen
19:01
4
Rik Gernaat
Emmen
19:05
5
Quinten Horsman
Schoonebeek
20:58
6
Liselot Kerkdijk
Schoonebeek
20:59
7
David van Veen
Schoonebeek
21:18
8
Julian Kroes
Schoonebeek
21:39
9
Tieme Rotmensen
Schoonebeek
21:47
10
Rafael Horsman
Schoonebeek
22:36
11
Senna Tuinier
Schoonebeek
23:03
12
Joris Ridderman
Schoonebeek
23:04
13
Thijmen Mittendorff
Schoonebeek
33:08
14
Amy Wittendorp
Erica
33:08
15
Tesse Vriesema
Schoonebeek
34:16
3KM, 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pat Ruben
Schoonebeek
16:35
2
Owen Hamburg
Hardenberg
17:11
3
Mart Rotmensen
Coevorden
19:06
4
Ruben Jansen
Schoonebeek
19:35
5
Stef Rotmensen
Coevorden
19:38
6
Yarno van den Hurk
Schoonebeek
20:47
7
Eva Rotmensen
Coevorden
20:54
8
Marijn de Bruin
Schoonebeek
21:21
9
Vera Imming
Schoonebeek
21:30
10
Tinus Hdding
Schoonebeek
21:32
11
Freddie Vriesema
Schoonebeek
21:56
12
Guido te Nijenhuis
Zandpol
22:19
13
Luuk Lubbers
Schoonebeek
22:20
14
Erik te Nijenhuis
Zandpol
22:25
15
Kayley Snoeijer
Kortgene
22:51
16
Bart Slomp
Schoonebeek
23:00
17
Daan Finke
Schoonebeek
23:14
18
Amber Kroes
Schoonebeek
23:36
19
Roelan Hans
Schoonebeek
23:54
20
Lieke hans
Schoonebeek
23:54
21
Carmen Hamberg
Schoonebeek
23:55
22
Lisa Kroes
Schoonebeek
24:48
23
Martijn lohues
Schoonebeek
25:15
24
Aaron van der Meij
Schoonebeek
25:15
25
Arin Hans
Schoonebeek
25:16
26
Dyon Gerrits
Schoonebeek
25:33
27
Yentl Gerrits
Schoonebeek
25:44
28
Emiel Pat
Schoonebeek
25:44
29
Julit Scheltens
Schoonebeek
25:45
30
Mirjen Hans
Schoonebeek
26:09
31
Herman Hans
Schoonebeek
26:09
32
Rianne Meijering
Coevorden
26:09
33
Peter poppinga
Klazienaveen
26:30
34
Erwin Steffens
Schoonebeek
26:30
35
Henriette Dijks
Schoonebeek
26:30
36
Rohan van der Meij
Schoonebeek
26:32
37
Manon Rol
Emmen
26:34
38
Rene Rol
Emmen
26:34
39
Martijn Harms
Veenoord
26:37
40
Silke de Lange
Aalden
26:50
41
Frederique Epping
Aalden
26:50
42
Mette de Lange
Aalden
26:50
43
Ilona van Veen
Schoonebeek
26:55
44
Noah Gtz
Emlichheim
26:59
45
Roelien van Veen-Koning
Schoonebeek
27:03
46
Lynn de Jong
Schoonebeek
27:20
47
Suzan de Jong
Schoonebeek
27:20
48
Stijn Lubbers
Schoonebeek
27:30
49
Remco Lubbers
Schoonebeek
27:30
50
Neik Hidding
Schoonebeek
27:38
51
Marijn Hidding
Schoonebeek
27:38
52
Anne Slomp
Schoonebeek
28:00
53
Britt van Leusen
Schoonebeek
28:45
54
Brenda Spaling
Schoonebeek
28:45
55
Annelie Vrielink
Schoonebeek
28:48
56
Rosalie de Groote
Schoonebeek
28:48
57
Ilse Hartman
Schoonebeek
28:55
58
Emma van der Plas
Schoonebeek
29:11
59
Julia Knuppe
Schoonebeek
29:11
60
Merel Finke
Schoonebeek
29:20
61
Britt Veninga
Schoonebeek
29:23
62
Meike Engberts
Schoonebeek
29:51
63
Justin Engberts
Schoonebeek
30:21
64
Femke Engberts
Schoonebeek
30:21
65
Lieke van Galen
Schoonebeek
31:24
66
Merel Sijbom
Erica
31:24
67
Vera Hubers
Schoonebeek
31:27
68
Cindy van der Pal
Klazienaveen
33:06
69
Scott van der Pal
Klazienaveen
33:06
70
Ezra van den Bosch
Schoonebeek
33:18
71
Arwen Anemaat
Nieuw-Schoonebeek
33:18
72
Kylie van den Hurk
Schoonebeek
33:18
73
Rosa-Lynn Brand
Emlichheim
33:18
74
Ezra van den Bosch
Schoonebeek
33:23
75
Annely Brand
Emlichheim
33:23
6KM, 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart van Adrichem
Klazienaveen
26:27
2
Erik Snijders
Schoonebeek
27:23
3
Arjen Kocks
Schoonebeek
28:21
4
Roy Wesseling
Schoonebeek
33:26
5
Stan Sibon
Schoonebeek
34:00
6
Tijn Lubbers
Schoonebeek
35:57
7
Vicenzo Striper
Schoonebeek
36:52
8
Nick Pat
Schoonebeek
37:00
9
Rick Piek
Schoonebeek
37:00
10
Jessie rotmensen
Schoonebeek
37:00
11
Sven Schwieters
Schoonebeek
37:40
12
Remco Hans
Schoonebeek
37:40
13
Niek Lubbers
Schoonebeek
38:25
14
Jarno Wesseling
Schoonebeek
39:12
15
Matthijs Landman
Schoonebeek
39:26
16
Thijs Finke
Schoonebeek
39:41
17
Frank Wittendorp
Schoonebeek
39:48
18
F Nap
Rijswijk Zh
40:12
19
Roelof Rotmensen
Schoonebeek
41:36
20
Harjan Dijks
Schoonebeek
41:36
21
Gerben de Bruin
Schoonebeek
43:11
22
Gerda Veenstra
Schoonebeek
43:31
23
Arjan Finke
Schoonebeek
43:31
24
Ilonka Heegen
Schoonebeek
44:00
25
Niek de Vries
Schoonebeek
44:05
26
Marnix de Jong
Erica
44:37
27
Jarik Hans
Schoonebeek
44:42
28
Lieneke Elzing
Schoonebeek
45:08
29
Vera Hans
Schoonebeek
45:09
30
Richelle Kuper
Schoonebeek
45:11
31
Joyce Beukers-Muskee
Schoonebeek
45:11
32
Jesse Gtz
Emlichheim
46:29
33
Lisanne Kluitenberg
Schoonebeek
46:33
34
Guus ter Horst
Gramsbergen
46:33
35
Jesse Jalving
Schoonebeek
48:49
36
Luuk Wittendorp
Schoonebeek
49:00
37
Sander de bruin
Schoonebeek
49:00
38
Jai haasbroek
Schoonebeek
49:00
39
Jacco Sibon
Schoonebeek
49:00
40
Arjan van Veen
Schoonebeek
49:29
41
Bing Jansen
Schoonebeek
49:29
42
Bertwin Jansen
Schoonebeek
49:29
43
Renske Trip
Schoonebeek
49:29
44
Noa Tuinier
Schoonebeek
50:01
45
Gerrit Kerkdijk
Schoonebeek
50:15
46
Eva van der Kooi
Schoonebeek
50:15
47
Kelly Vugteveen
Schoonebeek
50:25
48
Harrie Kramer
Schoonebeek
52:07
49
Amber Bruning
Weiteveen
52:07
50
Thijmen Bruning
Weiteveen
52:07
51
Monique Averesch
Slagharen
52:44
52
Sten Conijn
Nieuw-Schoonebeek
59:45
53
Wilco Conijn
Nieuw-Schoonebeek
59:45
12KM, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Heine
Klazienaveen
1:01:47
2
Martin Bauerhuit
Klazienaveen
1:04:51
3
Giovanni Striper
Schoonebeek
1:11:55
4
Berry Polstra
Heino
1:16:50
5
Dennis Martini
Sappemeer
1:17:36
6
Peter Sieljes
De Krim
1:22:02
7
Bas Hulshof
Slagharen
1:22:02
www.uitslagen.nl
31-12-2018 12:25