Uitslagenlijst Turvenloop

Langeveen - Zaterdag 29 december 2018

M5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Gerritsen
Vroomshoop
16:19
16:19
2
Gido Scherphof
Vriezenveen
18:33
18:32
3
Ron Heppenhuis
Heppenhuis Dienstverlening
18:58
18:57
4
Mink de Jong
Aannemersbedrijf Kuipers
19:02
19:01
5
Bert Luchies
De Haere
20:46
20:41
6
Mart van Blanken
Rick de Tuinman
20:49
20:47
7
Gert Berenst
Vroomshoop
20:53
20:53
8
Edwin Berkhof
Team Berkhof 2
21:10
21:09
9
Luuk oude Hendriksman
HOH Hans Oude Hendriksman
21:11
21:07
10
Roy van de Aast
Langeveen
21:14
21:06
11
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
21:16
21:11
12
Herman Hendriks
Aannemersbedrijf Kuipers
21:16
21:14
13
Alex Wermink
Wierden
21:21
21:20
14
Christian Baarslag
Hardenberg
21:26
21:25
15
Stef Oude Hendriksman
HOH Hans Oude Hendriksman
21:42
21:37
16
Wessel Grobbink
21:43
21:38
17
Bernard Knuif
Gemeente Tubbergen
21:47
21:46
18
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
21:48
21:47
19
Frederik Jaspers Feijer
De Haere
21:54
21:38
20
Jos Veldhuis
Vroomshoop
22:02
21:56
21
Derby Krommendijk
De Haere
22:12
22:07
22
Mart Luchies
De Haere
22:15
22:10
23
Jan Schutte
Aannemersbedrijf Kuipers
22:20
22:18
24
Bjorn Hegeman
Wierden
22:23
22:20
25
Robert Egberts
Vriezenveen
22:35
22:31
26
Harm Stevens
Lowik installatietechniek
22:43
22:33
27
Wouter Kleizen
Veteranen Langeveen
22:55
22:47
28
Emiel Willemsen
Almelo
22:56
22:54
29
Frank Frieling
Gemeente Hardenberg
22:59
22:49
30
Dick Dubbink
Vroomshoop
23:00
22:59
31
Eric Braakhuis
Veteranen Langeveen
23:04
22:56
32
Wim Welleweerd
Bergentheim
23:11
23:07
33
Gert Nijkamp
Veteranen Langeveen
23:12
23:06
34
Gert Staarman
Vroomshoop
23:46
23:40
35
Niels Snoeijink
Heppenhuis Dienstverlening
23:46
23:43
36
Jeroen Schothuis
Handbal Langeveen
23:53
23:42
37
Rinaldo Broenink
Handbal Langeveen
23:53
23:42
38
Rob Somsen
De Krim
24:00
23:58
39
Patrick van Almelo
Team Berkhof 2
24:05
24:03
40
Jochem Arendsen
Rick de Tuinman
24:17
24:16
41
Henri Wanschers
Almelo
24:21
24:17
42
Rolf Abbink
Vriezenveen
24:24
24:21
43
Theo Platenkamp
Vriezenveen
24:27
24:24
44
Guido Egbertsen
Langeveen
24:34
24:27
45
Rick Schonewille
Heppenhuis Dienstverlening
24:38
24:35
46
Paul Rikhof
Veteranen Langeveen
24:42
24:28
47
Hendri Schipper
Sibculo
24:53
24:52
48
Bas Blokhuis
Lowik installatietechniek
25:04
24:53
49
Diewe ten Dam
Lowik installatietechniek
25:05
24:54
50
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:09
25:07
51
Jan Nijboer
Team Berkhof 2
25:11
25:08
52
Ben Rekers
Zenderen
25:21
25:17
53
Patrick Kelder
Vriezenveen
25:27
25:19
54
Roy de Witte
Gemeente Tubbergen
25:27
25:20
55
Thijs Niemeijer
Fysiotherapie Langeveen
25:35
25:29
56
Harrie Platenkamp
Langeveen
25:45
25:41
57
Robert Hegeman
Geesteren Ov
26:35
26:31
58
Rick Arendsen
Rick de Tuinman
26:36
26:31
59
Sebastiaan Pool
Coevorden
26:46
26:42
60
Marc Bolhaar
Team Berkhof 5
27:02
26:48
61
Erik Wildemors
Langeveen
27:04
26:57
62
Hans Plegt
Langeveen
27:45
27:38
63
A Roelofs
Dedemsvaart
28:42
28:34
64
Jorian Zandman
Rick de Tuinman
28:43
28:38
65
Thijs oude Steenhof
Lowik installatietechniek
28:57
28:47
66
Frans Scheuneman
Hoogezand
29:13
29:09
67
Mans Veldsink
Dedemsvaart
29:20
29:16
68
Dennis Wessels
Team Berkhof 3
29:22
29:09
69
Jorn Korse
De Haere
29:28
29:24
70
Dennis Kamp
Rick de Tuinman
29:41
29:36
71
Arjan Scheephof
Vriezenveen
29:47
29:45
72
Rudi Wiegman
Westerhaar-Vriezenv Wijk
30:05
30:01
73
Jan Hekwolter of Hekhuis
Langeveen
30:08
30:04
74
Rene Fokke
Team Berkhof 3
30:31
30:16
75
Ben Boerrigter
Fysiotherapie Langeveen
30:33
30:26
76
Maikel Besselink
Harbrinkhoek
30:56
30:52
77
Tonnie Mollink
Team Datalogic 1
31:46
31:42
78
Karel van schubert
Vroomshoop
31:47
31:39
79
Ricardo Prenger
Vroomshoop
31:47
31:38
80
Derk Hendriks
Sibculo
32:54
32:47
81
Luuk Kremer
Hardenberg
33:15
33:01
82
Antoiny Wessels
Team Berkhof 3
33:23
33:10
83
Fons Paus
Langeveen
35:35
35:20
V5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dineke Post
Hardenberg
21:14
21:13
2
Saskia Bekhuis
Vasse
21:47
21:46
3
Bianca Menderink
Gemeente Tubbergen
22:16
22:15
4
Jeanet Reekers
Daarlerveen
24:54
24:48
5
Lucienne Entjes
Vroomshoop
25:03
25:00
6
Jacqueline Ruizenaar
Gemeente Hardenberg
25:27
25:24
7
Regina Haarhuis
Handbal Langeveen
25:31
25:20
8
Elles Kienhuis
Harbrinkhoek
25:44
25:39
9
Els ten Velde
Geesteren Ov
25:47
25:42
10
Karin Olthof
De Haere
25:48
25:38
11
Marjolein Van Sermondt
Vriezenveen
26:07
26:04
12
Melanie Lohuis
Apeldoorn
26:11
26:07
13
Elles Nieuwmeijer
Oldenzaal
26:21
26:18
14
Marije Elferink
Harbrinkhoek
26:26
26:23
15
Marjan Hammink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:30
26:20
16
Emma oude Hendriksman
HOH Hans Oude Hendriksman
26:37
26:31
17
Emmy Bekhuis
Geesteren Ov
26:43
26:40
18
Henriet Pol
Coevorden
26:46
26:43
19
Esmee Klerks
Team Datalogic 1
26:50
26:49
20
Connie Hemmes
Bruinehaar
27:08
27:01
21
Simone Mekenkamp
Team Berkhof 2
27:39
27:36
22
Dinie Wolters
Vriezenveen
27:48
27:43
23
Leonie Kuipers
Geesteren Ov
27:56
27:50
24
Else Oude Hendriksman
Geesteren Ov
28:03
27:57
25
Marieke van Doorn
Team Berkhof 5
28:06
27:52
26
Jorien Snijders
Bruinehaar
28:11
28:04
27
Monique Heppenhuis
Geesteren Ov
28:12
28:01
28
Ria Spoor
Vroomshoop
28:13
28:01
29
Carine Oude Oosterik
Albergen
28:14
28:02
30
Nikita Zweers
Gemeente Hardenberg
28:14
28:02
31
Janine Moes
De Haere
28:20
28:08
32
Carolie Krommendijk
De Haere
28:23
28:12
33
Merel Tijhuis
Geesteren Ov
28:41
28:27
34
Merel Stevelink
Geesteren Ov
28:41
28:28
35
Dianne Hankamp
Team Berkhof 4
28:43
28:30
36
Eugenie ter Grote
Vroomshoop
28:47
28:35
37
Bertine Olthof
Vroomshoop
28:48
28:36
38
Nadie Eppink
28:55
28:49
39
Lean Braakhuis
28:55
28:49
40
Berdien Slot
Westerhaar-Vriezenv Wijk
29:09
29:02
41
Rita Knol
Westerhaar-Vriezenv Wijk
29:09
29:03
42
Miranda Aink
Team Berkhof 5
29:12
28:58
43
Rieke Jaspers feijer
De Haere
29:25
29:14
44
Isa Krommendijk
De Haere
29:54
29:51
45
Miriam Fokke
Team Berkhof 3
30:31
30:17
46
Karina Leus
Geesteren Ov
30:49
30:42
47
Carmen Hekwolter of Hekhuis
Almelo
30:50
30:46
48
Marieke Pape
Team Berkhof 5
31:03
30:49
49
Elvira Kamphuis
Team Berkhof 4
31:07
30:52
50
Sandra Braakhuis
Team Berkhof 4
31:07
30:52
51
Britt Hudepohl
Vroomshoop
31:22
31:15
52
Roos Verhulsdonk
Team Datalogic 1
31:28
31:28
53
Deborah Waaijer
De Haere
31:36
31:25
54
Anne Marie
Geesteren Ov
31:42
31:33
55
Kim Busscher
Geesteren Ov
31:43
31:34
56
Hannie Lenters
Vriezenveen
32:03
31:56
57
Connie Alberts
Vriezenveen
32:16
32:08
58
Merle Alberts
Vriezenveen
33:03
32:55
59
Esther de Boer
Team Berkhof 4
33:17
33:04
60
Edith Smeets
Team Datalogic 1
34:10
34:03
61
T. Balogh
Dedemsvaart
34:34
34:26
62
Willemien Haverkamp
Gemeente Tubbergen
36:02
35:52
63
Marianne Platenkamp
Vriezenveen
38:45
38:33
64
Jolanda Protzman
Albergen
38:46
38:34
65
Engelien Winkels
Hellendoorn
39:05
38:53
66
Gesien Olthof
Vriezenveen
39:23
39:11
67
Gea Baan
Wierden
39:36
39:23
68
Ellis Geerdink
Vroomshoop
39:39
39:27
69
Jolande Ellenbroek
Hoge Hexel
40:35
40:23
70
Sandra Kienhuis
Weerselo
44:23
44:10
M10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Pullen
Zwolle
34:48
34:48
2
Sebastiaan Pol
Coevorden
35:08
35:07
3
Gerwin Wessels
Raab Karcher
36:48
36:47
4
Wilfred Jonker
Team Berkhof 1
37:40
37:40
5
Mart Rozenkamp
Plegt Vos
38:13
38:11
6
Niek Dijkstra
Nijverdal
38:20
38:19
7
Reinald Bosman
Restaurant Waaijer
39:08
39:06
8
Paul Pegge
Raalte
39:13
39:12
9
Niek Dam
Lutten
39:20
39:17
10
Aje Niks
Team Berkhof 1
39:29
39:28
11
Evert Teunis
Vriezenveen
39:35
39:34
12
Serge Hofkamp
Ommen
39:51
39:49
13
Peter Oldenhuis
Team Berkhof 1
40:03
40:02
14
Daan Kuipers
Geesteren Ov
40:11
40:09
15
Robert Jan Sanderman
Rijssen
40:29
40:29
16
Michiel Derksen
Oldenzaal
40:56
40:51
17
Bart Blauwgeers
Geesteren Ov
41:04
41:02
18
Ewald Leus
Almelo
41:20
41:18
19
Maarten te Brinke
Vriezenveen
42:02
42:01
20
Gerjan Jonker
Almelo
42:28
42:26
21
Niek Huttinga
Geesteren Ov
42:45
42:43
22
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
42:49
42:47
23
Gert van de Belt
42:50
42:48
24
Jelle Veer
Vasse
42:55
42:53
25
Nick Mecklenfelo
Kloosterhaar
43:49
43:41
26
Kai Witbreuk
Albergen
44:09
44:04
27
Stefan Weersink
Hezingen
44:19
44:16
28
Ruud oude Weernink
Geesteren Ov
44:27
44:25
29
Rob Koopman
Team Datalogic 2
44:29
44:26
30
Tom Verhulsdonk
Team Datalogic 2
44:36
44:33
31
Allon Lennips
Kloosterhaar
44:48
44:41
32
Sander Popma
Tubbergen
44:59
44:56
33
Martijn Schuinmaat
Plegt Vos
45:36
45:32
34
Bas Waaijer
Restaurant Waaijer
45:50
45:48
35
Gerrit Claessen
Nijverdal
45:53
45:52
36
Frank Jager
Kloosterhaar
46:22
46:14
37
Niek Oude Weernink
Langeveen
46:36
46:32
38
Dinand Busscher
Raab Karcher
46:43
46:39
39
Marcel Euverman
Plegt Vos
46:51
46:46
40
Arjan Meijerink
Vroomshoop
47:25
47:17
41
Maarten Arends
Oldenzaal
48:03
47:57
42
Mikel Berenst
49:21
49:20
43
Hubert Reimer
Fleringen
49:44
49:39
44
Siemen Klumper
Plegt Vos
50:00
49:53
45
Bart Bramer
Langeveen
50:02
49:58
46
Rico Rüdiger
Enschede
50:10
50:05
47
Arnoud Mekenkamp
Team Berkhof 1
50:13
50:09
48
Alwin Altena
Gramsbergen
50:43
50:36
49
Patrick Potgieter
Vriezenveen
50:44
50:36
50
Wilfred Wijhoff
Hoge Hexel
50:51
50:46
51
Stefan Pieterson
Vasse
51:05
51:02
52
Alwie Kroeze
Aadorp
51:20
51:15
53
Barry Hondelink
Markelo
51:33
51:29
54
Emiel Haamberg
Plegt Vos
51:37
51:29
55
Chris Doldersum
Westerhaar-Vriezenv Wijk
51:38
51:34
56
Andre Wiltvank
Raab Karcher
51:54
51:49
57
Marco Bokxem
Bergentheim
52:01
51:51
58
Justin
Geesteren Ov
52:45
52:42
59
Jan Waaijer
Geesteren Ov
53:41
53:34
60
Marcel Meijerink
Restaurant Waaijer
53:55
53:47
61
Jeroen zwijnenberg
Tubbergen
54:09
54:00
62
Rene smeenk
Vriezenveen
54:37
54:30
63
Ben Haarhuis
Geesteren Ov
54:50
54:47
64
Erik Oude Hendriksman
Plegt Vos
55:28
55:20
65
Alyous Wesselink
Albergen
55:42
55:37
66
Raymond Kienhuis
Team Datalogic 2
55:59
55:56
67
Mark Oude Breuil
Albergen
56:50
56:43
68
Gert Smit
Vriezenveen
57:25
57:19
69
Herman Braakhuis
Geesteren Ov
57:32
57:25
70
Marcel Koopman
Tubbergen
58:00
57:58
71
Bas Verhulsdonk
Team Datalogic 2
1:11:14
1:11:10
V10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
40:20
40:19
2
Femke Keupink
Borne
46:33
46:27
3
Shanon Boerrigter
Wierden
47:34
47:31
4
Karin Schothuis
Geesteren Ov
49:24
49:21
5
Kyra SChoemaker
Kloosterhaar
49:53
49:45
6
Evelien Jansen
Vriezenveen
50:27
50:21
7
Ellen Koster Geerink
Almelo
50:47
50:43
8
Dineke Post
Vriezenveen
53:42
53:39
9
Erna Jasper Sturris
Kloosterhaar
54:36
54:30
10
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
55:45
55:42
11
Carla Geerink
Langeveen
56:03
56:00
12
Marion Mensen
Raab Karcher
56:04
56:00
13
Monique Pegge
Langeveen
57:23
57:19
14
Sandra Berenst
Vroomshoop
1:01:06
1:01:03
15
Miranda Kiers
Raab Karcher
1:02:00
1:01:55
16
Silvie Verhulsdonk
Team Datalogic 2
1:11:14
1:11:10
J9-12, KIDSRUN 9-12 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris Winter
Vriezenveen
5:20
5:20
2
Stef Jaspers Faijer
Vriezenveen
5:27
5:25
3
Teun Krommendijk
Vriezenveen
6:13
6:12
4
Idse Oude Nijeweme
6:17
6:17
5
Jorn Kienhuis
6:50
6:49
6
Sietze Sauer
Manderveen
6:51
6:50
7
Brent Kienhuis
7:04
7:04
8
Lucas Frieling
Haarle gem Tubbergen
7:26
7:25
9
Mick Boesschen Hospers
Langeveen
7:30
7:29
10
Twan Kamphuis
Langeveen
8:10
8:09
11
Tijs Maathuis
Langeveen
8:25
8:24
M9-12, KIDSRUN 9-12 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
5:42
5:42
2
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
6:01
6:00
3
Lotte van Sermondt
Vriezenveen
6:35
6:34
4
Jasmijn van Sermondt
Vriezenveen
6:50
6:50
5
Fien Krommendijk
Vriezenveen
6:51
6:51
6
Lynn Mensen
7:35
7:34
7
Imme Kroese
Vriezenveen
7:52
7:52
8
Melanie Weultjes
8:15
8:14
www.uitslagen.nl
30-12-2018 20:34