Uitslagenlijst Oudejaarscrossloop Vorden

Vorden - Zaterdag 29 december 2018

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bob te Lindert
Argo
16:36
16:34
2
Ruben Garretsen
Argo
17:35
17:34
3
Ronald Eitens
DE LOPER
19:21
19:20
4
Felix Wolbert
Hengelo Gld
19:31
19:30
5
Daan de Vries
Vorden
19:42
19:40
6
Rick Rensing
Lichtenvoorde
19:43
19:41
7
Sybren Kiewiet
Hellas
19:53
19:52
8
Sietse Brouwer
Doetinchem
19:58
19:56
9
Noah Lampio
AVA '70
20:01
19:55
10
Chris Woldhuis
Groningen
20:26
20:14
11
Robin Steentjes
De Grenslaupers
20:26
20:19
12
Bas Cruijsen
Vorden
20:27
20:20
13
Luca Greven
Argo
20:30
20:26
14
Luuk Oortgiesen
Laren Gld
20:37
20:27
15
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
20:39
20:33
16
Arnoud Willemsen
Amsterdam
20:41
20:39
17
Dave Holkenborg
Zieuwent
20:56
20:41
18
Sander Leussink
Haaksbergen
21:23
21:19
19
Roel Veldhuis
Aalten
21:25
21:10
20
Fabian Huetink
Vorden
21:48
21:40
21
Marco Wassink
Ruurlo
21:59
21:46
22
Jaap IJmker
AV '34
22:07
21:45
23
Hendrik Poelmann
Zutphen
22:18
22:13
24
Stijn Westerbeek
Hanzesport
22:19
22:10
25
Frank Bouwmeester
Vorden
22:22
22:16
26
Rudolph Harmsen
Nijmegen
22:23
22:18
27
Simon Beunk
Vorden
22:25
22:13
28
Thijmen Doeve
Lochem
22:27
22:10
29
Dirk van Ditshuizen
Barchem
22:33
22:09
30
Erik Rakitow
Warnsveld
22:33
22:28
31
Wouter van Ditshuizen
Vorden
22:36
22:12
32
Gydo Willemsen
Wijhe
22:39
22:37
33
Tom Wopereis
Lichtenvoorde
22:42
22:35
34
Lennart Ruijs
Oss '78
23:14
23:04
35
Merlijn Bonhof
Apeldoorn
23:21
23:13
36
Thijmen Huetink
Vorden
23:30
23:22
37
Sebastiaan Horselenberg
Hanzesport
23:37
23:28
38
Wiebe de Haan
Barchem
23:40
23:32
39
Werner Groot Severt
Marienvelde
24:00
23:44
40
Jarno Scholte
Daventria
24:09
24:00
41
Mathijs Bleumink
Ruurlo
24:20
24:09
42
Stijn Groeneveld
Vorden
25:06
24:39
43
Edmond Wopereis
Zieuwent
25:15
24:59
44
Cas Bekker
Doetinchem
25:31
25:10
45
Gijs van Ditshuizen
Vorden
25:49
25:23
46
Sander Lueb
Wehl
25:55
25:44
47
Maarten Lam
Deventer
26:07
25:47
48
Tijn Bergenhenegouwen
Vorden
26:21
25:55
49
Dalvano Adamus
Laren Gld
26:42
26:28
50
Joost van Ditshuizen
Barchem
26:53
26:26
51
Dubaern Besseling
baak
27:04
26:08
52
Martijn Kleine
Apeldoorn
27:35
26:43
53
Tommy Haccou
Terborg
27:36
27:15
54
Dennis Logtenberg
Apeldoorn
27:41
27:32
55
Sybren Stap
Zutphen
27:44
27:09
56
Jeroen Gerritsen
Epse
28:55
28:15
57
Koen van Dort
Hengelo Gld
30:04
29:21
58
Harry Duits
Zutphen
30:34
29:37
59
Jasper Ikink
Zutphen
30:39
30:17
60
Niels Beck
Vorden
30:45
30:02
61
Xander Schelfhorst
Vorden
30:51
30:11
62
Jasper Rouwenhorst
Silvolde
31:06
30:16
63
Mark van Bree
Eefde
31:25
30:55
64
Wouter Karssen
Rotterdam
31:46
30:53
65
Olaf Kleine
Lichtenvoorde
31:52
30:59
66
Siebe Kasteel
Beltrum
32:01
31:21
67
Stephan Keus
Loenen Gld
32:04
31:40
68
Paul van Reine
Hoog-Keppel
32:06
31:35
69
Branko Willemsen
Warnsveld
32:14
31:41
70
Edwin Visser
Vorden
32:17
31:55
71
Richard van Londen
Argo
32:47
31:47
72
Sam Reijenga
Warnsveld
32:53
32:03
73
Nyck Wouters
Warnsveld
33:14
32:23
74
Geert van Rijt
Nijmegen
33:19
32:19
75
Tijmen Marskamp
Vorden
35:05
34:08
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
17:45
17:42
2
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
17:59
17:56
3
Marcel Jolink
Argo
18:59
18:53
4
Christian van Haselen
Doetinchem
19:56
19:53
5
Geert Linders
ATV Venray
20:02
19:59
6
Jaap van Riet
Hanzesport
20:16
20:13
7
Ronnie Berendsen
Zelhem
20:53
20:49
8
Gerbert te Lindert
Heelweg
21:26
21:23
9
Mark Hengeveld
Zutphen
22:18
22:13
10
Peter Kneefel
Hanzesport
22:34
22:30
11
Sander Wilgenhof
Lochem
22:44
22:37
12
William Diks
Apeldoorn
23:00
22:53
13
Pieter Waardenburg
Hanzesport
23:44
23:25
14
Erwin Horselenberg
Hanzesport
23:52
23:43
15
Erwin Hengeveld
Lochem
24:35
24:28
16
Leo Warbout
Doetinchem
25:20
25:09
17
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
25:27
25:03
18
Ed van der Zwaan
Apeldoorn
25:55
25:42
19
Rob Mombarg
Loopgroep De Zandloper
26:28
26:07
20
RWM Mombarg
Marienvelde
26:28
26:07
21
André Smits
Argo
26:46
26:29
22
Niels Bonhof
Apeldoorn
27:02
26:48
23
Rene van Olst
Apeldoorn
27:16
27:06
24
Andries Centen
Argo
27:30
27:27
25
Ben Oosterhoff
Apeldoorn
27:40
27:31
26
Eddo Siebelink
Lochem
28:02
27:08
27
Dennis Wentink
Lochem
28:22
28:03
28
Leo van den Berg
AVA '70
28:29
27:59
29
Jeroen Smits
Westervoort
28:57
28:22
30
Reinhard van Londen
Argo
29:21
28:23
31
Christian Reukers
Argo
29:21
28:22
32
Karel Cornegoor
Vorden
29:22
29:02
33
Axel Reinders
Lievelde
29:26
28:27
34
Peter van Orsouw
Oss
29:28
28:53
35
Marc van Meeteren
Hanzesport
29:45
29:15
36
Coen van Beek
Hoog-Keppel
30:01
29:31
37
Freddy Golstein
Vorden
30:15
29:23
38
Edwin Gerritsen
Zutphen
30:19
29:33
39
Marco de Bake
Hoog-Keppel
30:27
29:55
40
Edwin Rouwenhorst
Silvolde
31:03
30:12
41
Jos Geverink
Laren Gld
31:03
30:34
42
Bert Faber
Brummen
31:20
30:44
43
Johan van den Heuvel
Ruurlo
31:44
30:42
44
Gerjan Wagenvoort
Wichmond
32:06
31:21
45
Menno Goedhart
Westervoort
33:33
33:00
46
Arnoud Viersen
Vorden
34:17
33:15
47
Hans Bakkenes
KAV Holland
34:30
33:57
48
Jacobus van Klaveren
avVN
35:22
34:39
49
Ab Koetsier
AV Holten
36:38
36:16
50
Wim Ruiterkamp
Runners Vorden
36:45
36:17
51
Pieter Divendal
Landsmeer
36:51
35:49
52
Evert Thalen
Vorden
39:24
38:30
53
Marcel Berends
Warnsveld
39:31
38:52
54
Helmich Waaijenberg
Apeldoorn
39:42
39:32
55
Derk Besselink
Vorden
42:29
41:36
56
Alex Lok
Ellecom
43:01
42:03
57
Ferenc Farkas
Loopgroep Jan Strijker
44:34
43:57
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Aarnink
TION
20:35
20:34
2
Lauri Weijkamp
PEC 1910
21:01
20:52
3
Elza de Stigter
Utrecht
21:29
21:23
4
Winnie Dankers
Lochem
21:31
21:26
5
Iris Evers
Aalten
22:17
22:02
6
Evelien Kooij
Hanzesport
22:35
22:31
7
Joyce Buiten
Rijssen
22:49
22:40
8
Chuesy Klein
Vorden
22:54
22:53
9
Maaike van Brummelen
Apeldoorn
22:55
22:52
10
Melanie Hollmann
Doetinchem
23:13
23:11
11
Meertje Holtrop
Ciko '66
23:26
23:21
12
Janice Van Hal
Zutphen
24:05
23:58
13
Noa Nijland
Borculo
24:19
24:08
14
Karlijn Heutinck
Beltrum
24:47
24:22
15
Judith Nijland
Zelhem
24:48
24:44
16
Chantal Papen
Beltrum
25:34
25:10
17
Marloes Cruijsen
Vorden
26:37
26:30
18
Maud Centen
Argo
27:31
27:27
19
Hester Ruijs- Hummelink
Oss
28:14
27:43
20
Christel Bouwmeester
Ruurlo
28:15
27:54
21
Mascha Scharenborg
Beltrum
28:25
27:56
22
Carin Vlogman
Amersfoort
28:37
28:09
23
Marlies de Roo
Didam
28:51
28:33
24
Linda Stolk
Apeldoorn
28:53
28:40
25
Rienke Beernink
Warnsveld
29:23
28:39
26
Cyril Willemsen
Brummen
29:34
29:01
27
Gerke Wunderink
Hanzesport
29:45
29:14
28
Beate Esselman
Doetinchem
30:00
29:35
29
Carolien Schuttevaar
Varsseveld
30:00
29:33
30
Zita Divendal
Amsterdam
30:04
29:00
31
Hedwig Kikkert
Leiden
30:13
29:17
32
Wieke Kremer
Warnsveld
30:18
29:23
33
Marina Matel
Ane
30:20
30:13
34
Miranda Eekelder
Ruurlo
30:28
30:09
35
Sanne Ikink-Buiting
Hanzesport
30:47
30:25
36
Christine Veldhorst
Varsseveld
30:51
30:24
37
Sharon Diks
Deventer
30:51
30:12
38
Ingrid Wagenvoort
Wichmond
30:58
30:13
39
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
30:59
30:08
40
Cyrille Griep
Zutphen
31:03
30:44
41
Elske Hartelman
Kleve
31:07
30:38
42
SC Wansink
Zutphen
31:07
30:40
43
Diana Ridder
Zutphen
31:10
30:44
44
Hanneke Nijenhuis
Holten
31:14
30:34
45
Marieke Pelgrum
Harfsen
31:16
30:59
46
Petra Boesveld
Fastfoot
31:16
30:36
47
Mirjam Wissink
Eefde
31:17
31:07
48
Lisette Brandenbarg
Fastfoot
31:35
30:52
49
Femke Nab
Berg en Dal
32:06
31:11
50
Babette Wagemakers
Doetinchem
32:12
31:18
51
Pien Visser
Vorden
32:17
31:54
52
Tia Buunk
Hengelo Gld
32:17
31:34
53
Petra Visschers
Deventer
32:29
31:27
54
Hester Visschers
Loopgroep De Zandloper
32:29
31:27
55
Caroline Ehrenhard-Schieven
Warnsveld
32:48
32:15
56
Linda Vreman
Argo
32:52
32:34
57
Pleun Bekker
Doetinchem
32:53
32:32
58
Sabine Kasteel
Beltrum
32:53
32:14
59
Lotte Reinders
Lievelde
33:10
32:12
60
Susanne Grave
Beltrum
33:26
32:57
61
Renate Holterman
Doetinchem
33:51
32:59
62
Leone Nijman
Hoog-Keppel
33:52
33:21
63
Petra Hoezen
Loopgroep De Zandloper
34:00
33:18
64
Floran Rouwenhorst
Eefde
34:06
33:25
65
Jill de Bruin
Eefde
34:06
33:24
66
Roos de Jong
Ellecom
34:09
33:13
67
Karin Ruiterkamp
Zutphen
34:14
33:16
68
Chantal Wisselink
Zelhem
34:22
33:33
69
Kim Feberwee
Zutphen
34:24
33:29
70
Romy Groot Jebbink
Vorden
34:24
33:37
71
Gerdy Dimmendaal
Vorden
34:24
33:37
72
Miranda Beekman
Vorden
34:31
33:32
73
Martine Hietbrink
Vorden
34:32
33:35
74
Femke Bruggeman
Rotterdam
34:36
34:36
75
Mette Wichers
Gorssel
35:03
34:17
76
Puk Reijenga
Warnsveld
35:03
34:17
77
Tessa Hoevers
Zutphen
35:23
34:58
78
Els Agelink
Loopgroep Jan Strijker
36:06
35:29
79
Nienke Berenbroek
Brummen
36:26
36:00
80
Marjan Ruiterkamp
Warnsveld
37:13
36:16
81
Eva Paas
Deventer
37:31
36:56
82
Rosa van den Heuvel
Eefde
37:31
36:57
83
Sarah van Keulen
Zutphen
39:59
38:56
84
Senna Gerritsen
Zutphen
41:20
40:34
85
Mandy Berends
Zutphen
42:37
41:59
86
Antoinette groot Jebbink
Zutphen
42:47
41:57
87
Melanie groot Jebbink
Zutphen
42:49
41:58
88
Chayenne Kleuver
Dieren
44:33
43:56
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma Fraas
Hanzesport
22:38
22:36
2
Wilma Bos
Hanzesport
23:11
23:07
3
Marion Beunk
Ruurlo
25:08
24:59
4
Saskia Fokkink
Laren Gld
26:06
25:52
5
Esther Overmars
Warnsveld
26:48
26:24
6
Annette van Waveren
Lochem
27:54
27:28
7
Charlotte Bekken
Hanzesport
28:08
27:58
8
Inge Wentink
Lochem
28:12
27:54
9
Ina klein Nulent
Lochem
28:13
27:45
10
Karin van Riel
Warnsveld
28:30
28:12
11
Joke van den Hooff
Aalten
28:36
28:23
12
Anja Sturris
Lochem
29:02
28:34
13
Tamar Hengeveld
Ruurlo
29:08
28:56
14
Francisca Kapinga
Vorden
29:52
29:04
15
Susan Rexwinkel
Argo
30:01
29:16
16
Doortje Kroes
Steenderen
30:14
29:41
17
Gemma Diks
Apeldoorn
30:14
30:02
18
Leonie Eenink
Fastfoot
30:16
29:34
19
Evelyn Straatman
Argo
30:17
29:29
20
Anita Lahuis
Fastfoot
30:31
29:50
21
Ineke Kraan
Heelweg
30:42
29:55
22
Liset Klopman
Vorden
30:57
30:15
23
Erica Endeman
Lochem
30:58
30:29
24
Betsy Reugebrink
Lochem
31:00
30:32
25
Rita Oortgiesen
Climax
31:16
30:59
26
Petra Halma
Runners Vorden
31:31
31:04
27
Janny van Wijk
Apeldoorn
31:39
31:31
28
Marjolijn de Kreij
Vorden
31:41
31:18
29
Helga van Londen
Argo
31:59
31:00
30
Miriam Peters
Argo
32:35
32:21
31
Geertje Eckhardt
Winterswijk
32:36
32:25
32
Anja Ruesink
Winterswijk
32:36
32:24
33
Jorien Mebelder
Argo
32:41
31:52
34
Gaike Schutter
Argo
32:53
32:36
35
Ria Breukelaar
Heelweg
33:02
32:15
36
Sarah Reijenga-Sinay
Warnsveld
33:16
32:25
37
Ingrid Sweers
Ruurlo
33:23
32:22
38
Gera Kaemingk
Vorden
33:23
32:22
39
Hanny Poelert- Bielderman
Laren Gld
33:27
33:10
40
Femke van Hof
Vorden
33:41
33:05
41
Willy de Kreij
Zutphen
33:45
33:22
42
Greetje Wagenvoort
Halle
33:54
33:00
43
Elly Teeuwen
Vorden
33:55
33:35
44
Dienke Koskamp
Loopgroep De Zandloper
34:00
33:19
45
Petra Bouwman
Ellecom
34:08
33:12
46
Marian Engelen
Argo
34:18
34:02
47
Daniëlle Tjabbes
Berkel en Rodenrijs
34:28
33:42
48
Jarien van Dort
Hengelo Gld
34:31
33:48
49
Annelies Rinders
Hanzesport
34:35
33:34
50
Miranda Arendsen
Loopgroep Jan Strijker
34:36
34:13
51
Jannie Vliem
Zelhem
34:37
33:48
52
Carole Vendrig
Loopgroep De Zandloper
34:57
34:05
53
Evelien Jansen
Wehl
35:02
34:43
54
Yvette Kingma
Vorden
35:12
34:23
55
Nicole Stellingwerf
Zutphen
35:17
34:29
56
Angélique Voskamp
Toldijk
35:35
34:54
57
Vrouwkjen van Elk
Astylos
35:53
35:53
58
Mascha Kirchler
Loopgroep Jan Strijker
36:07
35:29
59
Jacqueline Buhler
Brummen
36:39
36:13
60
Cora Van Senten
Waterland
36:51
35:48
61
Yvonne Willemsen
Argo
38:04
37:50
62
Anita Temmink
Argo
38:07
37:52
63
Olga Cruijsen
Vorden
38:57
38:34
64
Marein Holwerda
Apeldoorn
40:37
40:24
65
Ineke Pelzer
Borculo
40:44
40:24
66
Shari Bartolini
Zieuwent
41:00
40:04
67
Debbie Gerritsen
Zutphen
41:20
40:34
68
Agnès van Giessen
Loopgroep Jan Strijker
41:52
41:14
69
Dinie Frederiks
Zutphen
42:48
41:59
70
Francien Meijerink
Vorden
43:18
42:53
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordy Kloet
Argo
35:07
35:06
2
Rick Heutinck
Argo
35:33
35:32
3
Evan Oosterink
Argo
38:09
38:07
4
Eddy Menkveld
Vorden
38:45
38:43
5
Kelvin Mateman
Aalten
39:22
39:19
6
Daan Boonman
Zutphen
39:28
39:25
7
Jan-Willem Arendsen
Hengelo Gld
39:30
39:27
8
Sander Heesen
Hanzesport
40:05
40:02
9
Raymond Schuurman
Dinxperlo
40:17
40:14
10
Jelmer Goedhart
Westervoort
40:21
40:17
11
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
40:57
40:55
12
Tom Rensing
Lichtenvoorde
41:05
41:02
13
Mark van Opijnen
Alphen aan den Rijn
41:13
40:59
14
Jasper Goedhart
Arnhem
41:23
41:19
15
Robin Wijnhoven
Ulft
41:46
41:35
16
Jos Weustenenk
Enschede
42:38
42:29
17
Gijs Wasseveld
Zutphen
43:11
43:04
18
Niels ter Haar
Bredevoort
43:15
42:54
19
Niek van Stralen
Enschede
43:51
43:36
20
Gijs Haccou
Ulft
43:54
43:49
21
Rob Ribbink
Huissen
43:58
43:53
22
Michael Velthorst
Varsseveld
45:38
45:14
23
Jocko Koster
Warnsveld
45:56
45:49
24
Martin Sluijter
Vorden
45:56
45:39
25
Guido Freriks
Zelhem
46:13
46:06
26
Remco Berenpas
Warnsveld
46:31
46:20
27
Arnoud Brink
Voorst gem Voorst
47:05
46:58
28
Jan Willem Bakker
B.o.d. De Sprinters
47:26
46:48
29
Jesse Stuiver
Voorthuizen
47:52
47:42
30
Bouke Wolbrink
Vorden
48:25
48:12
31
Dennis Wentink
Vorden
49:24
48:43
32
Millo van der Logt
Vorden
49:28
48:54
33
Sebastiaan Hamer
Wichmond
49:38
49:24
34
Lucas Moone
Doetinchem
49:45
49:34
35
Antoni De Mas
Hilversum
49:48
49:34
36
Derby groot Severt
Zieuwent
49:59
49:49
37
Teun van Amersfoort
Archeus
50:39
50:11
38
Erik Roelofs
Wichmond
51:40
51:27
39
Rik Bloemendaal
Zelhem
51:59
51:19
40
Joris Wansink
Zutphen
52:10
51:46
41
Roel Luttikhold
Beltrum
52:16
51:48
42
Mark van Stralen
Enschede
52:22
52:04
43
Johan Burgerhart
Barneveld
53:20
53:12
44
Jelmer Diepmaat
Warnsveld
53:41
53:25
45
Nico Hendriksen
Doetinchem
53:43
53:14
46
Bert Jansma
Argo
53:58
53:11
47
Bert Looman
Deventer
54:35
54:30
48
Niek Weevers
Loopgroep De Zandloper
54:55
54:33
49
Christiaan Kroesen
Hengelo Gld
55:06
54:46
50
Dirk Lam
Deventer
55:24
55:04
51
Richard Vels
Argo
55:36
54:58
52
Walmar Aardema
Eefde
55:40
55:05
53
Wietze Koster
Eefde
55:41
55:07
54
Twan Koeslag
Zutphen
56:31
55:59
55
Jeffrey Raben
Harreveld
56:38
55:58
56
Sieto Wisselink
Doetinchem
56:51
56:11
57
Merijn Vlogman
Arnhem
57:10
56:44
58
Rob Laarman
Zutphen
57:39
57:13
59
Remi Schrijver
Zutphen
57:41
56:56
60
Arno Krooshof
Warnsveld
58:01
57:26
61
Marcel Kasteel
Beltrum
58:12
57:43
62
René ter Wee
Lochem
58:14
57:36
63
Niek Kosse
Vorden
59:16
58:43
64
Michel Roording
Wichmond
59:28
58:28
65
Menno Merts
Warnsveld
59:58
59:14
66
Edouard van Oene
LVG
1:03:28
1:02:36
67
Lex Landeweerd
Warnsveld
1:04:26
1:03:36
68
Roel Koeslag
Zutphen
1:04:36
1:04:06
69
Frank Lucassen
Lichtenvoorde
1:07:14
1:06:22
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
38:20
38:18
2
Robert Leussenkamp
ASV
40:30
40:28
3
Paul Swart
Loopgroep Jan Strijker
42:21
42:17
4
Stefan Scanu
Argo
43:07
43:05
5
Rohalt Bergsma
Ned. Triathlonbond
43:21
43:17
6
Anton Kiewiet
Hellas
43:43
43:37
7
Martin Doeve
Lochem
44:32
44:27
8
Dick Postmus
Rijssen
44:52
44:49
9
Harrie Drost
Zutphen
44:58
44:46
10
Robin Kinsbergen
Voorthuizen
45:15
45:06
11
Wim Brinkman
AVA '70
45:19
45:04
12
Hans Klomphaar
Lochem
45:58
45:55
13
Henk Nijland
Varsseveld
46:10
46:01
14
Harry Jager
Hanzesport
46:18
46:11
15
Theo van Bergen
Argo
46:45
46:36
16
Pieter Moedt
Ciko '66
47:10
46:58
17
Pino Bruna
Hanzesport
47:15
46:56
18
Fons Nieuwenhuis
Argo
48:00
47:44
19
Henk Visser
Argo
48:43
48:35
20
Derk ter Horst
AVA '70
48:59
48:45
21
Stan Gloudemans
Haaften
49:06
48:45
22
Ronald Dekker
Warnsveld
49:10
48:50
23
Antonie Kleijn
Beltrum
49:15
48:58
24
Rob Wagenvoort
Halle
49:19
48:58
25
René Wenting
AVA '70
49:39
49:23
26
Ronnie Ligtenbarg
Argo
49:43
49:31
27
Jan Sanders
Lelystad
49:55
49:13
28
Tonnie Gotink
Ruurlo
50:41
50:32
29
Freddy Bokkers
Zieuwent
50:54
50:44
30
Walter Arendsen
Hengelo Gld
50:58
50:40
31
Geert van den Akker
Oss '78
51:17
50:44
32
Bert Teunissen
Runners Vorden
51:44
51:32
33
Chris Hendriks
Lochem
51:59
51:49
34
André Kulman
Warnsveld
52:19
51:36
35
Bert Veltman
Doetinchem
52:24
52:09
36
Pasman Pasman
LVG
52:32
52:08
37
Ronald Kuyper
Vorden
52:55
51:58
38
Jeroen Meier
Zutphen
53:12
52:55
39
Gerald Meijerink
AV Holten
53:14
52:56
40
Arnold Timmer
Doetinchem
53:22
53:06
41
Gerrit Duits
Ugchelen
53:28
53:20
42
Marc Diepmaat
Warnsveld
53:44
53:26
43
Peter Haverkamp
Vorden
53:59
53:47
44
Arjan de Zeeuw
Harderwijk
54:03
53:07
45
Ben Hofenk
Hanzesport
54:05
53:27
46
Harrie Jansen
Wehl
54:08
53:48
47
Gertjan Hulleman
Lochem
54:58
54:21
48
Herman Ooms
Hengelo Gld
56:26
55:49
49
Peter Pijnappel
Vorden
56:47
56:00
50
Jan Kolthof
Aalten
57:04
56:45
51
Robert van Dijk
Vorden
57:15
56:38
52
Benno Smeitink
Hummelo
57:25
57:09
53
Arjan Brands
Argo
57:35
57:11
54
Wilko Lettink
Argo
57:52
57:30
55
Bob Speelberg
Deventer
58:16
57:43
56
Dico Oprel
Hanzesport
58:32
58:08
57
Erik Bonnenberg
Doetinchem
58:36
58:05
58
Eddy Pendavingh
Hanzesport
58:43
58:07
59
Andre Garritsen
Vorden
58:55
58:09
60
Bert Verhoef
Argo
59:03
58:50
61
Harrie Janssen
Beltrum
59:07
58:24
62
Gert-Jan Koeslag
Zutphen
59:47
59:16
63
Gerrit Schepers
Laren Gld
59:59
59:33
64
Jan Kool
Vorden
1:00:21
59:44
65
Jeroen Pijpers
Warnsveld
1:00:26
59:47
66
Rudy Cornegoor
Vorden
1:01:12
1:00:44
67
Frank Reijkers
Triathlon
1:01:19
1:00:47
68
Cees de Boer
Hanzesport
1:01:21
1:00:59
69
Robert Helmink
Vorden
1:01:45
1:01:04
70
Andre Boogaard
Vorden
1:02:34
1:02:10
71
Paul Knuvers
LVG
1:03:03
1:02:19
72
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:03:35
1:02:42
73
Edwin Bollen
Archeus
1:04:36
1:04:09
74
Eric Bosch
Argo
1:04:37
1:04:07
75
Jan Beekman
Apeldoorn
1:04:51
1:04:37
76
Michel Feukkink
Zutphen
1:05:15
1:04:42
77
Mari Boogaard
Vlaardingen
1:05:32
1:05:09
78
Ernst Jan Willeboordse
Vorden
1:07:01
1:06:03
79
Appie Hissink
Warnsveld
1:10:47
1:10:05
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wendy Mullink
Argo
38:57
38:56
2
Eline Thijssen
Maastricht
41:30
41:27
3
Bianca Piek
AVA '70
47:37
47:22
4
Claudia Borgijink
Borculo
49:57
49:42
5
Els Berenpas
Vorden
50:04
49:55
6
Jessica Post
Eerbeek
50:37
50:28
7
Rinske Massop
Beltrum
51:34
50:55
8
Kim Slütter
Groningen
52:37
52:17
9
Mathilde Bos
Nunspeet
52:40
52:26
10
Marleen Franck
Borculo
52:40
52:01
11
Linda van de Maat
Argo
54:07
53:54
12
Diane Dunnewold
Winterswijk
54:26
53:57
13
Karen Swierstra
Doetinchem
55:55
55:07
14
Desiree Ebbers
Argo
56:28
56:22
15
Daphne Gierkink
Vragender
56:38
55:58
16
Floor Jansen
Argo
56:45
55:58
17
Kirsten Wenting
Argo
57:54
57:16
18
Leonie Spijkers
Vragender
58:06
57:21
19
Miriam Mulderij
Nijmegen
58:32
58:09
20
Kirsten Horstink
Zutphen
58:53
58:36
21
Eline Vegter
Warnsveld
58:53
58:35
22
Marieke Lueb
Argo
59:13
58:34
23
Rosa vd Broek
Drempt
1:00:04
59:11
24
Tamara Verhagen
Argo
1:00:10
59:20
25
Bianca Bosman
Brummen
1:00:11
59:21
26
Valerie Steenblik
Wichmond
1:00:49
1:00:08
27
Anita Eeltink
Loopgroep De Zandloper
1:01:09
1:00:41
28
Maaike Wissink
Enschede
1:01:21
1:00:31
29
Laura Schepel
Zelhem
1:01:34
1:00:40
30
Barbara Koren
Hanzesport
1:01:42
1:01:08
31
Ienske Smeerdijk
Warnsveld
1:01:44
1:00:53
32
Marcella Huiskens
Zutphen
1:01:52
1:01:22
33
Lisanne Schippers
Zelhem
1:02:15
1:01:22
34
Casandra Roos
Zutphen
1:02:19
1:01:31
35
Merel Wesselink
Vorden
1:02:34
1:02:05
36
Sanne Vredegoor
Argo
1:02:52
1:02:04
37
Marijke Hengeveld
Loopgroep De Zandloper
1:02:54
1:02:26
38
Wendy Grave
ASV
1:03:10
1:02:21
39
Peggy van Vegchel
Arnhem
1:04:06
1:03:20
40
Irene Stoevelaar
Velp Gld
1:04:06
1:03:21
41
Annemiek Ruiterkamp
Warnsveld
1:04:25
1:03:37
42
Marichel Bolder
Drempt
1:04:40
1:03:57
43
Marjolein Brummelman
Hengelo Gld
1:04:48
1:04:27
44
Chantal Gerritsen
Deventer
1:04:49
1:04:08
45
Isabelle Enzerink
Zelhem
1:05:31
1:04:50
46
Daniëlle van Gijtenbeek
Vorden
1:06:47
1:06:02
47
Christel Onland
Lichtenvoorde
1:07:14
1:06:22
48
Caroline van Wijhe
Lochem
1:08:06
1:07:25
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanna van den Akker
Argo
45:59
45:54
2
Maike den Houting
Argo
47:15
47:11
3
Marian van Hilst
Steenderen
47:34
47:30
4
Corrie Nusselder
Argo
48:42
48:36
5
Welmoed Meindertsma
Halle
50:11
50:05
6
Anita Stoorvogel
DE LOPER
50:33
50:29
7
Anke Arts
Warnsveld
50:43
50:32
8
Hendrien Minkhorst
Argo
51:31
51:25
9
Wilma Steenblik
Borculo
53:36
53:07
10
Angelique Vrijdag
AVA '70
53:56
53:41
11
Susanne Grondman
Geesteren Gld
54:43
54:14
12
Indra Overmars
Zutphen
55:35
55:11
13
Lianne Bosch
Archeus
56:16
55:50
14
Anja Senhorst
Argo
56:59
56:51
15
Truus Stegeman
Laren Gld
57:06
56:24
16
Gerdien Lankveld
Beltrum
57:26
56:55
17
Petra Senhorst
Argo
57:46
57:36
18
Wendelien Move Mindful
Argo
57:53
57:30
19
Natascha Leyenaar
Atletico '73
58:15
57:39
20
Nicolette Vreeman
Hanzesport
58:32
58:07
21
Sophie Hulsman
Loopgroep De Zandloper
58:32
58:13
22
Henriette Joanknecht
Millingen aan de Rijn
58:38
57:48
23
Bussink Henriette
Zelhem
58:54
58:19
24
Lucie Jansen
Argo
59:40
59:06
25
Marian Reinders
Hanzesport
59:57
59:03
26
Els Damen
Hanzesport
1:00:37
1:00:12
27
Harriet Ebbink
Eefde
1:01:40
1:00:49
28
Dianne Bonnenberg
Doetinchem
1:02:28
1:01:59
29
Jokelien Beunk
Argo
1:02:46
1:02:11
30
Jolanda Wissels
Argo
1:02:46
1:02:11
31
Henriette Ruessink
Archeus
1:02:54
1:02:24
32
Adelheid Kolkman
LVG
1:03:28
1:02:37
33
Karin Greven
Doetinchem
1:03:30
1:02:41
34
Nicole Schepers
Lichtenvoorde
1:03:35
1:02:41
35
Natasja Korda
Duiven
1:04:06
1:03:20
36
Inge Wijnen
LVG
1:04:29
1:03:38
37
Ingrid Hochstenbach
Archeus
1:04:58
1:04:27
38
Ursula Beekman
Doesburg
1:05:02
1:04:19
39
Yet Hehakaya
Zutphen
1:05:03
1:04:12
40
Sien Meinen
AVA '70
1:05:27
1:04:51
41
Rianne Lenselink
Vorden
1:06:47
1:06:02
42
Wendy klein Goldewijk
LVG
1:07:14
1:06:21
43
Erna Lammers
Archeus
1:11:12
1:10:37
44
Monique Weustenenk
Fastfoot
1:14:33
1:14:11
45
Desiree Ribbers
Vragender
1:15:16
1:14:32
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remi Rondeel
Argo
56:07
56:05
2
Luuk Nusselder
Argo
57:30
57:27
3
Steven den Besten
Vorden
59:08
59:04
4
Harald Huijssoon
Atletics Nijverdal
59:13
59:11
5
Jeroen Harmsen
Argo
1:00:26
1:00:23
6
Jorik Huizinga
Doetinchem
1:01:33
1:01:31
7
Robert Woordes
Winterswijk
1:03:11
1:03:04
8
Robert Kornegoor
Vorden
1:03:16
1:03:11
9
Niek Kleinhesselink
AVA '70
1:05:16
1:05:07
10
Rik Elshoff
Zeddam
1:06:01
1:05:54
11
Emiel Huizinga
Almen
1:07:04
1:07:01
12
Geert Vlogman
Vorden
1:08:11
1:08:06
13
Dennis IJland
Lochem
1:08:23
1:08:18
14
Herbert ter Maat
AVA '70
1:08:38
1:08:33
15
Kees Koren
Hanzesport
1:08:46
1:08:40
16
Bas Woestenenk
Vorden
1:09:13
1:08:40
17
Nico Deunk
Winterswijk
1:09:29
1:09:20
18
Ronald Smidts
Elst Gld
1:09:36
1:09:33
19
Roel van Beek
's-Gravenhage
1:09:37
1:09:30
20
Paul Smit
Vorden
1:09:39
1:09:24
21
Jasper Peters
Doetinchem
1:09:48
1:09:35
22
Kamiel Fokkink
Laren Gld
1:10:12
1:10:04
23
Sander Saalmink
Hanzesport
1:11:07
1:11:01
24
Michiel Gudde
Amsterdam
1:12:18
1:11:53
25
Frank van Rest
Leiden
1:12:26
1:12:09
26
Michel Menting
Keijenborg
1:13:13
1:12:59
27
Jeroen Vos
Vorden
1:14:29
1:13:56
28
Taner Kahraman
Zutphen
1:15:21
1:15:06
29
Geert Stienen
Utrecht
1:16:11
1:15:42
30
Leo Grooters
Borculo
1:17:04
1:16:45
31
Bart Hilderink
Zwolle
1:20:21
1:19:47
32
Tom van Zeijts
Eefde
1:20:35
1:20:00
33
Partrick Post
Zutphen
1:21:25
1:20:58
34
Eric Jager
Lochem
1:23:14
1:23:02
35
Otto Klein Velderman
Druten
1:23:35
1:23:00
36
Albert de Haan
Vorden
1:30:29
1:30:25
37
Erec Boer
Zutphen
1:33:34
1:33:18
38
Remco Wisselink
Hengelo Gld
1:39:06
1:38:43
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ab Reurslag
Hanzesport
59:44
59:42
2
Erik Achterkamp
Westervoort
59:51
59:48
3
Peter Rouwhorst
Zieuwent
1:04:02
1:03:58
4
René Aaldering
Argo
1:06:10
1:06:06
5
Richard Leussink
AV Haaksbergen
1:07:27
1:07:24
6
Ronald Reijers
Atletico '73
1:07:40
1:07:34
7
Roedi ter Bals
Neede
1:07:42
1:07:25
8
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:07:48
1:07:45
9
Michael Wijgant
Stokkum
1:08:05
1:07:54
10
Bert Vrieze
Triathlon
1:08:35
1:08:30
11
Herrald Aaldering
Argo
1:09:52
1:09:49
12
Henri ter Hofte
Hanzesport
1:11:00
1:10:46
13
Vincent Messing VARI
Varsseveld
1:11:01
1:10:54
14
Herman Broekhuis
Algemene Bathmense SV
1:11:06
1:11:06
15
Tom Nijland
Borculo
1:11:16
1:11:05
16
Johan Pijpers
Hanzesport
1:11:21
1:11:18
17
Martin Jacobs
Hanzesport
1:11:38
1:11:25
18
Rob Wassenaar
Hanzesport
1:11:49
1:11:27
19
Jacco van Wijngaarden
Zieuwent
1:11:51
1:11:43
20
Rob van der Donk
LVG
1:11:54
1:11:43
21
Niels Blaauw
Lionitas
1:13:13
1:13:08
22
Marthijn Ubbink
Vragender
1:13:48
1:13:28
23
Erik Rouwhorst
RK HAV
1:13:59
1:13:37
24
Marty Fokkink
Laren Gld
1:14:00
1:13:51
25
John van der Wielen
Zelhem
1:14:38
1:14:28
26
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:14:38
1:14:32
27
Machel Haag
Elst Gld
1:14:45
1:14:26
28
Marco Grootscholten
Heino
1:14:51
1:14:27
29
Bert van der Laan
Zutphen
1:15:04
1:14:50
30
Jelle Bosch
Archeus
1:15:05
1:14:56
31
Carli van der Burg
Hengelo Gld
1:15:16
1:15:09
32
Edwin Kwak
Argo
1:15:27
1:15:16
33
Michiel Langman
Phanos
1:16:13
1:16:06
34
John Krabbenborg
Zieuwent
1:16:14
1:16:07
35
Gerard de Grutter
Hanzesport
1:16:15
1:15:56
36
Ronald van de Beeten
Zelhem
1:16:27
1:16:18
37
Peter Scholten
Hanzesport
1:17:03
1:16:38
38
Marcel van Oostveen
Zaanland
1:17:07
1:16:57
39
Eric Bouwmeester
Zutphen
1:18:05
1:17:47
40
Ton Rückert
Scopias
1:18:18
1:17:48
41
Gerd de Lange
Argo
1:18:28
1:18:16
42
Ard Burghardt
Varsseveld
1:19:09
1:19:00
43
Ben van der Heide
Argo
1:19:22
1:19:00
44
Paul Hartskeerl
Stokkum
1:20:25
1:20:12
45
Henk Haneveld
Zutphen
1:20:36
1:20:16
46
Martijn van Lanen
Triathlon
1:20:48
1:20:27
47
Jan-Paul Buijk
Vorden
1:20:49
1:20:31
48
Arno Schoenaker
Argo
1:20:52
1:20:38
49
Chris Punter
Klagenfurt AT
1:21:12
1:21:00
50
Arie van der Graaf
Arnhem
1:21:44
1:21:29
51
Nicolaas Campagne
Ruurlo
1:22:00
1:21:51
52
Frank Elschot
Borculo
1:22:17
1:21:39
53
Martin Grootveld
Warnsveld
1:22:41
1:22:14
54
Peter van den Hooff
Aalten
1:23:11
1:22:54
55
Rene Hekkelman
Laren Gld
1:23:50
1:23:28
56
Ronald Boerman
Archeus
1:24:59
1:24:41
57
Rik Van Der Jagt
Zaanland
1:25:23
1:25:12
58
Rik Hulsman
Loopgroep De Zandloper
1:25:27
1:24:54
59
John Lavooij
Rotterdam
1:25:28
1:24:56
60
Pieter Tjabbes
Berkel en Rodenrijs
1:26:08
1:25:37
61
Manfred Franken
Dinxperlo
1:26:26
1:26:06
62
Ton van Uem
Borculo
1:26:32
1:26:13
63
Clemens de Jager
Argo
1:27:30
1:26:56
64
Cor Eckers
Zutphen
1:28:40
1:28:13
65
Frans Velthuis
Zutphen
1:30:12
1:29:42
66
Wim Gudde
Vorden
1:31:49
1:31:23
67
Matthieu Schepers
Etten Gld
1:35:50
1:35:17
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda Brugman
Hanzesport
1:07:47
1:07:42
2
Katia Ganda
Zaanland
1:08:58
1:08:56
3
Léone Slütter
Zürich
1:10:18
1:10:10
4
Mariëlle Klein Brinke
Vorden
1:11:31
1:11:25
5
Denise van der Donk
AVA '70
1:14:12
1:14:01
6
Stefanie Stienezen
Triathlon
1:23:09
1:22:48
7
Antoinette Heijdra
Opotiki
1:23:10
1:22:42
8
Anne-Marie Maalderink-Kor
Hengelo Gld
1:25:05
1:24:42
9
Astrid Goossens
Varsseveld
1:25:24
1:25:08
10
Yvonne Heinemans
Hengelo Gld
1:25:34
1:25:02
11
Angelique Derks
Eefde
1:27:10
1:26:47
12
Nonky Ruegebrink
Zutphen
1:28:40
1:28:13
13
Danielle Jansen
Zutphen
1:32:01
1:31:34
14
Anna Otten
Vorden
1:32:37
1:32:07
15
Annieke Nagtegaal
Zutphen
1:32:46
1:32:23
16
Anne Gudde
Nijmegen
1:37:06
1:36:41
17
Renate Rouwenhorst
Silvolde
1:39:06
1:38:43
18
Martine Koenders
Eefde
1:39:41
1:39:17
19
Josta Hoenink
Ruurlo
1:41:40
1:41:21
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
1:04:18
1:04:16
2
Anne van Schuppen
Cialfo
1:05:18
1:05:16
3
Dorothé Vrieze
Triathlon
1:09:55
1:09:51
4
Anita ter Hofte
Hanzesport
1:12:51
1:12:36
5
Nicollette Ibink
Zelhem
1:13:47
1:13:42
6
Annelies Wesselink
Zelhem
1:16:50
1:16:38
7
Dineke Sessink
Atletico '73
1:16:58
1:16:52
8
Aukje van Egteren
Zelhem
1:17:22
1:17:11
9
Mirjam van der Veen
Hanzesport
1:19:17
1:18:59
10
Renata Gierkink
Vragender
1:20:54
1:20:34
11
Linda Kreuk
Zelhem
1:21:11
1:20:46
12
Adrie Feenstra
Runners Vorden
1:22:30
1:22:14
13
Stella van Voorst
Amsterdam
1:23:11
1:22:40
14
Nikki Velthuis
Hanzesport
1:25:06
1:24:36
15
Evelien ten Brinke
Loopgroep De Zandloper
1:25:34
1:25:03
16
Angelique Reessink
Archeus
1:25:46
1:25:31
17
Saskia Landman
Archeus
1:27:38
1:27:24
18
Jacinta Koster
KAV Holland
1:33:21
1:32:53
19
Dienke Nijboer
Archeus
1:35:22
1:35:06
20
Ria Bussink
Archeus
1:35:47
1:35:31
21
Dian Schurink
Archeus
1:35:48
1:35:30
J4-6, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs Koren
Hanzesport
5:13
5:05
2
Jidde Lubberdink
Zutphen
5:47
5:40
3
Stijn van den Berg
Huissen
5:52
5:42
4
Chiel Visser
Vorden
6:39
6:22
5
Nijs van Zomeren
Hanzesport
6:51
6:42
6
Brent Vlogman
Vorden
6:58
6:44
7
Jasper Strijbosch
Amersfoort
6:58
6:46
M4-6, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liza van der Logt
Vorden
5:13
5:05
2
Jet Visschers
Vorden
5:44
5:29
3
Juul Rakitow
Warnsveld
6:01
5:45
4
Lola Enzerink
Zelhem
6:07
5:59
5
Lynn Tjabbes
Berkel en Rodenrijs
6:41
6:23
6
Elke Brummelman
Hengelo Gld
7:07
6:51
7
Jeske Vergeer
Warnsveld
7:15
7:01
8
Milou Besselink
Vorden
7:52
7:34
9
Noémy Klein Brinke
Vorden
7:55
7:38
J7-9, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucas Boom
Argo
4:00
3:56
2
Teun Koren
Hanzesport
4:10
4:06
3
Noud Kleijn
Beltrum
4:19
4:15
4
Mike Janssen
Hengelo
4:54
4:44
5
Lenn Enzerink
Zelhem
4:58
4:51
6
Tom Sanders
Lelystad
5:01
4:56
7
Mikai Nikkels
Zutphen
5:02
4:54
8
Enzo Boerkamp
Zutphen
5:07
5:00
9
Matthijs de Roo
Didam
5:09
5:06
10
Mees Lubberdink
Zutphen
5:11
5:01
11
Valentijn Slegt
Bant
5:15
5:09
12
Siem van Zomeren
Hanzesport
5:29
5:20
13
Mats Kolenbrander
Hanzesport
5:44
5:33
14
Cas Freriks
Zelhem
5:49
5:45
15
Tiddo Tjabbes
Berkel en Rodenrijs
6:32
6:13
16
Tjibbe de Haan
Barchem
6:35
6:23
M7-9, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bodine Jansen
AV '34
4:08
4:06
2
Carmen Bruinsma
Atletics Nijverdal
4:15
4:13
3
Jasmijn Huetink
Vorden
4:24
4:20
4
Mila Schouten
AV '34
4:30
4:28
5
Marie van Donk
Hanzesport
4:37
4:34
6
Kyra Lampio
Lichtenvoorde
4:39
4:37
7
Fien Koren
Hanzesport
4:43
4:40
8
Xanthé Croes
Zutphen
4:44
4:39
9
Carice Croes
Zutphen
5:14
5:07
10
Eline Wolbrink
Hanzesport
5:15
5:06
11
Julia ter Mul
Warnsveld
5:19
5:15
12
Loes Rouwenhorst
Silvolde
5:22
5:11
13
Ilse van Bree
Hanzesport
5:36
5:25
14
Daphne de Greef
Hengelo Gld
5:39
5:29
15
Merle van Meeteren
Zutphen
5:42
5:37
16
Lou Krooshof
Warnsveld
5:55
5:44
17
Renée Besselink
Vorden
6:04
5:55
18
Lara Brummelman
Hengelo Gld
6:25
6:06
19
Meike Freriks
Zelhem
6:25
6:21
20
Fenna Posthumus
Doetinchem
6:27
6:22
21
Pien Visschers
Vorden
6:40
6:24
22
Lou Lou Willeboordse
Vorden
6:47
6:38
23
Julia Hamer
Eefde
7:04
6:53
J1012, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeremy Eilander
Apeldoorn
3:25
3:23
2
Levi Klein
Vorden
3:40
3:38
3
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
3:49
3:48
4
Jurre de Jong
AVA '70
3:56
3:54
5
Bjarne Holtrop
Ciko '66
4:00
3:53
6
Finn Lampio
Lichtenvoorde
4:07
4:06
7
Olivier Snel
Hanzesport
4:10
4:05
8
Mannu van Meeteren
Zutphen
4:14
4:11
9
Pepijn Snel
Hanzesport
4:25
4:18
10
Nick Janssen
Hengelo
5:00
4:49
11
Roderick Willeboordse
Vorden
5:15
5:08
12
Tjaard Fiat
Vorden
5:25
5:22
M1012, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Bonhof
AV '34
4:07
4:05
2
Anne Wolbrink
Hanzesport
4:21
4:14
3
Samara Nikkels
Hanzesport
4:23
4:17
4
Maud Menkveld
Hanzesport
4:34
4:28
5
Leanne Freriks
Zelhem
4:45
4:43
6
Julia Scholte
Schalkhaar
4:53
4:49
7
Lana Wullink
Vorden
4:55
4:52
8
Isa Scholte
Schalkhaar
4:58
4:52
9
Jasmijn ter Mul
Warnsveld
5:10
5:07
10
Meike Lahuis
Argo
5:17
5:10
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2019 toe!
Indoorsport Vorden, Rabobank, Welkoop, Weulen Kranenbarg, AH Vorden, Etos
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Bleumink, Wijnh. Smit
www.uitslagen.nl
30-12-2018 13:59