Uitslagenlijst 39e Kerstloop Gennep

Gennep - Woensdag 26 december 2018

M, TRIMLOOP 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
ATV Venray
18:57
2
Wout Hendriks
Nederasselt
19:21
3
Tom van Deurzen
Heijen
19:25
4
Jurgen Claassen
Groesbeek
19:33
5
Niek Verdijck
Boxmeer
19:50
6
Sebastien Mahia
België
20:01
7
Joost Bovee
ATV Venray
20:10
8
Heinz van Dongen
20:29
9
Pim van den Oever
Oploo
20:51
10
Martijn van de Pol
Boxmeer
20:59
11
Tom Ariesen
Veenendaal
21:07
12
Rob Claassen
Gennep
21:32
13
Maarten Janssen
Gennep
21:33
14
Rudi Rovers
Olympus Land van Cuijk
21:49
15
Jaap Mulders
Gennep
22:31
16
Jeroen Jillissen
Molenhoek
22:53
17
Frank Cornelissen
Sint Anthonis
24:18
18
Roel Wolf
Berg en Dal
24:38
19
Tjeerd Hans Terpstra
Molenhoek Lb
26:24
20
Seppe Mulders
Gennep
27:46
21
Thomas Jonkman
Molenhoek Lb
28:27
22
Bennie van Kempen
Boxmeer
28:29
23
Ruud Holtermans
Gennep Atletiek
28:41
24
Christian Köster
Gennep Atletiek
29:43
M45, TRIMLOOP 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Jillissen
Molenhoek
20:05
2
Willy Kanters
Lopersgroep Deurne
21:14
3
Mart van Rooij
ATV Venray
21:48
4
Robert van Orsouw
Schaijk
22:37
5
Rene Cornelissen
Sint Hubert
22:42
6
Theo Toonen
Siebengewald
22:52
7
Guido Verdijck
Sporting Boxmeer
23:08
8
Eugene Roelofs
Sporting Boxmeer
23:24
9
Jan Poels
Venray
23:55
10
Marcel Kamps
Gennep
24:45
11
Oscar van Hattem
Veenendaal
25:23
12
Paul de Hoog
Cuijk
25:24
13
Roy Schaeps
Boxmeer
25:27
14
Joris Zeegers
Ledeacker
25:48
15
Ulrich Münch
Emmerich a.Rh.
25:56
16
Rudi van der Heijden
Grave
26:20
17
Jos Thielen
Wanssum
26:40
18
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
26:47
19
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
26:57
20
Rene Noordam
Milsbeek
27:15
21
Hans Janssen
Heijen
27:25
22
Piet Aarts
Wanssum
27:28
23
Jan van Haare
Beers Nb
27:39
24
Jan Kusters
Vianen Nb
27:42
25
William Meeuwssen
Plasmolen
28:26
26
Frank Jonkman
Mook
28:28
27
Ton Jillissen
Nijmegen
28:37
28
Toon van Tienen
Rijkevoort
29:08
29
Hans Graat
Gennep Atletiek
29:09
30
Frank Weimar
Best
32:56
31
Joop Coolen
avVN
33:16
32
Wolfgang Schäfer
Emmerich am Rhein
33:30
33
Frank Beyer
Emmerich am Rhein
34:55
34
Hans Nijenhuis
Gennep Atletiek
36:43
35
Egbert Knol
Overloon
38:26
36
Mart Sterken
Cuijk
39:13
37
Tonnie
40:02
V, TRIMLOOP 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Siemons
Nijmegen Atletiek
23:26
2
Julie Jillissen
Molenhoek Lb
24:46
3
Lotte van Orsouw
Schaijk
25:55
4
Lonneke Weijers
Lent
26:55
5
Sandra Felten
Wijchen
29:22
6
Hanneke Ritsema
Nijmegen
29:57
7
Karin Wennekers
Elst Gld
29:58
8
Claudia Elsner
Kerpen
34:56
9
Marieke van den Heuvel
Boxmeer
37:59
V40, TRIMLOOP 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Seegers
Geldern
24:26
2
Patricia Heijmen
Cifla
24:36
3
Amida Hermann
Issum
24:54
4
Ellie Felten
Wijchen
26:55
5
Natasja Marcellis
Overloon
27:52
6
Mirjam van der Wielen
Schaijk
28:55
7
Wilma Wolters
Gennep
30:25
8
Marijke Janssen
Heijen
32:07
9
Ingrid van Lieshout
Best
32:14
10
Elsbeth Schafer
Geldern
33:31
11
Jasmin Beyer
Emmerich am Rhein
34:57
12
Lilian Jillissen
Rotterdam
35:07
13
Gerda Bielderman
Gennep
36:42
14
Petra Sterken
Cuijk
39:11
M, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Nillesen
Heijen
36:48
2
Sebastiaan Mahia
België
37:09
3
Axel Boomgaars
Amsterdam
38:38
4
Bennie Leenders
Bergen Lb
39:12
5
Jarno Boomgaars
Utrecht
41:39
6
Rik Wenting
Cifla
42:20
7
Kay Hubers
Sporting Boxmeer
42:44
8
Boy Cremers
Sint Anthonis
43:15
9
Erik Kieftenbeld
Heino
43:29
10
Erwin Christiaans
Schaijk
44:35
11
Tom Reijnen
Ottersum
47:39
12
Wim de Ruiter
Milsbeek
52:07
13
Maarten Peters
Cuijk
52:33
14
Freek Vermeulen
Mill
52:56
15
Harry Hofmans
Heijen
56:21
M45, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
37:14
2
Dave Rost
Bemmel
38:14
3
Eric Sommers
Sint Anthonis
43:05
4
Eugiene Roelofs
Boxmeer
43:28
5
Werner van Dongen
Kevelaer
43:45
6
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
44:13
7
Joop van den Heuij
Oeffelt
44:17
8
Erik Ariesen
Veenendaal
45:24
9
Ton Noij
Gennep
45:49
10
Hans Schraitt
Ottersum
46:30
11
Oscar van Hattem
Veenendaal
47:02
12
Rob Aerdts
Siebengewald
47:29
13
Guido Jonkmanns
Geldern
47:30
14
Henk Bernards
Gennep
48:23
15
Wim Simmelink
Sporting Boxmeer
49:24
16
Joey Bodde
Boxmeer
49:27
17
Wim van der Maat
Geldrop Runners
50:34
18
Rudy vd Heijden
Grave
50:54
19
Léon de Bruijn
Gennep Atletiek
51:11
20
Leo Bartels
Geldern
51:42
21
Thijs van Kempen
Westerbeek
55:39
22
Sjaak van den Oever
Westerbeek
58:26
23
Joos Bral
Boxmeer
58:42
V, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faye Pepping
Nijmegen
46:42
2
Stina Isselhorst
Hegelsom
50:44
3
Anne de Kleijn
Mill
52:57
4
Gertie Wientjens
Haps
53:19
5
Kimberley van Mook
Tilburg
1:16:56
6
Claudia van Oijen
Heijen
1:20:40
V40, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Castricum
Cuijk
45:28
2
Erika Schoofs
Kevelaer
46:02
3
Mientje van Haare
Wanroij
47:49
4
Lianne Ariesen
Veenendaal
50:00
5
Annemarie van Dongen
Oeffelt
50:28
6
Mieke van Berlicum
Oploo
51:57
7
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
52:20
8
Sandra Reulik
Boxmeer
55:32
9
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
1:00:00
10
Diana Bodde
Boxmeer
1:06:57
11
Saskia Cremers
's-Hertogenbosch
1:17:04
J10, JEUGD T/M 10JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siem Koelemeij
Gennep Atletiek
3:04
2
Jort Claassen
Gennep Atletiek
3:23
3
Jef vd Weijer
4:13
4
Aleksa Obradooie
Gennep Atletiek
4:30
M10, JEUGD T/M 10JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
2:42
2
Jaydee Leenders
3:09
3
Sterre Giebels
Gennep Atletiek
3:21
4
Cato Meeussen
Gennep Atletiek
3:23
5
Maartje Koelemeij
Gennep Atletiek
3:35
6
Bente vd Weijer
4:03
7
Elyra Leenders
Bergen Lb
4:16
J15, JEUGD T/M 15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian Ariesen
Veenendaal
5:57
2
Mick Vervoort
Gennep
7:31
3
Mart Noij
Gennep
7:31
4
Asdin
Gennep
7:31
5
Milan Gulen
Gennep
7:33
M15, JEUGD T/M 15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diede Mulders
Gennep
6:21
www.uitslagen.nl
28-12-2018 14:02