Uitslagenlijst TOF Kerstcross

Breda - Woensdag 26 december 2018

MAN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Gerritsen
Passaat
12:46
2
Stan Schipperen
Scorpio
13:03
3
Michiel van Nispen
Sprint
13:21
4
Syb de Jong
Nederlandse Triathlonbond
14:37
5
Remko Martens
Made
14:59
6
Paul Husslage
Dorst
15:02
7
Bram van Hoek
Spiridon
15:03
8
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
15:09
9
Max van Helmond
Rijen
15:30
10
Michel Broeders
Spiridon
15:32
11
Wietse Rooijers
Breda
15:53
12
Robin Schols
Nederlandse Triathlonbond
16:18
13
Arno Hulshof
Sprint
16:23
14
John de Leeuw
Breda
16:26
15
Thomas van Miert
Breda
16:28
16
Frank Oomen
Breda
16:29
17
Kristian de Lange
Sprint
16:37
18
Martijn Klaassen
De Bilt
16:38
19
Kees van Dongen
Sprint
16:42
20
Leo van Gent
Breda
16:52
21
Marco Sneijers
Prinsenbeek
17:01
22
Jeroen Bruijns
Breda
17:12
23
Sydney Schelvis
Amsterdam
17:15
24
Jan Menssen
Spiridon
17:19
25
Huub Hieltjes
Sprint
17:24
26
Michiel Husslage
Hazerswoude-Dorp
17:26
27
Tom Bosmans
Gilze
17:29
28
Corne Luykx
Etten-Leur
17:33
29
Jan Vermeulen
Den Hout
17:41
30
Chris Romme
Prinsenbeek
17:44
31
Gerry van Helmond
Rijen
17:45
32
Patriek Bruurs
Spiridon
17:58
33
Arnoud Cremers
18:05
34
Jaap Vloedgraven
Rijsbergen
18:06
35
Terry van Tilburg
Galder
18:12
36
Joep van Gennip
Breda
18:33
37
Bart Oomen
Breda
18:35
38
Maurits Kuipers
Sprint
18:38
39
Rob Bosmans
Gilze
18:45
40
Niels Bosmans
Gilze
18:47
41
Corné de Pijper
Loopvereniging TOF
18:49
42
John Lips
Loopvereniging TOF
18:58
43
Patrick Aerts
Generaal Michaelis
19:06
44
Ton Swolfs
Gilze
19:07
45
Stan van Tilburg
Sprint
19:16
46
GB Nijeholt
Galder
19:30
47
Rob Adriaansen
Bavel
19:31
48
Toine Dingemans
Sprint
19:32
49
Michel van Boxtel
Breda
19:56
50
Paul de Ruijg
Sprint
20:10
51
Luuk Pouwels
Breda
20:14
52
Robert Meeuwissen
Bavel
20:37
53
Serge Doesburg
Hank
20:50
54
Christ van Dorst
Etten-Leur
20:55
55
Ruben Ephrain
Oosterhout Nb
21:39
56
Ton Kleemans
Sprint
21:44
57
Jannes Weijschede
Breda
21:45
58
Lars van Soest
Gorinchem
21:46
59
Marco Christiaanen
Breda
22:04
60
Pieter Hollebrandse
Teteringen
22:12
61
Marco Dilven
Teteringen
22:13
62
Jan Maes
Breda
22:16
63
Stephan van Ginneken
Etten-Leur
22:31
64
Jaap van Hooijdonk
Breda
22:39
65
Marius van Beek
Teteringen
22:43
66
Tjeerd Knoop
Breda
22:44
67
Rogier van Soest
Gorinchem
22:50
68
Romein Metz
Breda
22:52
69
Willem van de Riet
Sprundel
23:08
70
Wiebe Weijschede
Leiden
23:13
71
Jelmer Weijschede
Loopvereniging TOF
23:17
72
Karel Maas
Loopvereniging TOF
23:36
73
René Martens
Made
23:40
74
Khaldoun Zayet
Breda
23:41
75
Mats Horde
Bavel
23:48
76
Harry van den Muijsenberg
Breda
23:58
77
Raymond Doesburg
Geertruidenberg
24:03
78
André Randsdorp
Breda
24:04
79
Rens Rossi
Breda
24:19
80
Bart van Egeraat
Breda
24:54
81
Maurice Meeuwissen
Gilze
24:55
82
Niek Jongepier
Breda
25:26
83
Siebe Rozendal
Groningen
25:31
84
Timo Rozendal
Ulvenhout
25:33
85
Eric Wandel
Breda
25:35
86
Luuk van Egeraat
Breda
25:45
87
Jaap van der Molen
Breda
25:54
88
K Duijndam
Breda
25:57
89
Jonathan Americo
Amsterdam
26:05
90
Frédreric Bernard
Frankrijk
26:28
91
William Simons
Breda
26:35
92
Desmond Maas
Breda
27:12
93
Boy Schuurbiers
Breda
27:30
94
Feline van der Molen
Breda
28:00
95
Marco Boogaers
Gloria
28:42
96
Joost Coolen
Oisterwijk
28:43
97
Louis de Koning
Rijsbergen
30:19
98
Dylan Schuurbiers
Rotterdam
30:36
VROUW, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine van de Reijt
Sprint
15:24
2
Bieke Schipperen
Scorpio
16:10
3
Lesley Klaassen
Sprint
16:24
4
Dyanne Verpaalen
Spiridon
16:34
5
Kaylee van Gent
Breda
18:15
6
Laura Hanning
Spiridon
18:40
7
Mijke Aerts-Jennen
Generaal Michaelis
19:17
8
Daphne Vergouwen
Breda
19:27
9
Linda Boot
Galder
19:43
10
Janneke Nooren
Galder
19:59
11
Roxanne Speekenbrink
Loopvereniging TOF
20:13
12
Judith Vloedgraven
Road Runners Etten-Leur
20:28
13
Anja Walstock
Prinsenbeek
20:33
14
Mahadee
Breda
20:45
15
Monique Bourgondiën
Dorst
21:36
16
Sterre Simons
Breda
21:38
17
Carla Bosmans
Gilze
21:40
18
Ankelein Baardemans
Bavel
21:41
19
Kees van Dun
Galder
21:45
20
Neeltje vd Sman
Sprint
21:47
21
Karin van Hooijdonk
Breda
21:57
22
Miranda van Bragt
Den Hout
22:14
23
Linda van Boxtel
Breda
23:06
24
Yurda vd Burgt
Breda
23:09
25
Lotte van den Biggelaar
Kaatsheuvel
23:13
26
Marcy Moerkens
Gilze
23:13
27
Ria Schalk
Prinsenbeek
23:20
28
Anouk Frijters
Bavel
23:25
29
Daniëlle Taks
Galder
23:32
30
Hetty de Leeuw
Loopvereniging TOF
23:34
31
Isabella Maas
Breda
23:36
32
Mirthe vd Kamp
Dordrecht
23:39
33
Monique Buster
Sprint
23:49
34
Bo Kleemans
Etten-Leur
23:52
35
Liz Kleemans
Etten-Leur
23:53
36
Nicole Vergouwen
Breda
24:11
37
Ilse Vergouwen
Breda
24:12
38
Ingrid van Ginneken
Etten-Leur
24:32
39
Marleen Ephrain
Breda
24:37
40
Anouk Sonneveld
Geertruidenberg
24:40
41
Lianne van Dongen
Teteringen
24:47
42
Denise Verdaas
Loopvereniging TOF
25:13
43
Angelique Jacobs
Loopvereniging TOF
25:16
44
Femke van Dongen
Galder
25:19
45
Karlijn vd Kamp
Dordrecht
25:29
46
Willemijn Weijschede
Loopvereniging TOF
25:36
47
Wytske Weijschede
Breda
25:37
48
Marianne Maas
Breda
26:04
49
Monique van Mourik
Geertruidenberg
26:12
50
Michelle Sonneveld
Geertruidenberg
26:13
51
Mary Doesburg
Hank
26:22
52
Marian Kleemans
Breda
26:27
53
Agnetha van Gils
Sprint
26:36
54
Brigitte Gosens
Geertruidenberg
27:14
55
Rilana Maas
Breda
27:20
56
Ageeth Boermans
Loopvereniging TOF
27:35
57
Irene van Nijnanten
Loopvereniging TOF
27:37
58
Margot van der Molen
Breda
27:41
59
Ine Van den Wijngaard
Galder
27:47
60
Berdien Ephrain
Breda
28:40
61
Janneke Bareman
Rijsbergen
28:56
62
Gerda Hoppenbrouwers
Loopvereniging TOF
29:10
63
Lily van Egeraat
Breda
29:23
64
Mya Schuurbiers
Breda
30:45
65
Mies Kuipers
Sprint
31:28
66
Nela Bare
Breda
33:07
67
Merel Pennekamp
Amsterdam
34:48
68
Stella Pennekamp
Amsterdam
34:49
MAN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Scorpio
27:47
2
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
28:32
3
Pieter Cappon
Nederlandse Triathlonbond
29:46
4
Niels de Jong
Scorpio
30:02
5
Peer Voesenek
Scorpio
30:44
6
Nick Jansen
DJA
31:06
7
Rens van Hooydonk
Sprint
31:22
8
Rob Musters
Sprint
31:53
9
Michael Raaijmakers
Passaat
31:57
10
Richard de Vroome
Breda
32:28
11
Ruerd Nauta
Sprint
32:36
12
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
32:39
13
Steven van Bunningen
Sprint
32:40
14
Robert vd Heuvel
Brussel/Bruxelles
32:42
15
Berry Snoeren
Sprint
32:44
16
Douwe Schouwenaars
32:53
17
Robin Robart
Passaat
32:59
18
Roy Hereijgers
Breda
33:17
19
Frank Moers
Rotterdam
33:52
20
Hendrik van Gils
Breda
33:57
21
Sven van der Pas
Scorpio
34:00
22
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
34:02
23
Martijn Alberts
Breda
34:42
24
Jeroen Don
Sprint
34:46
25
Ruud Meeren
De Langstraat
34:52
26
Remco Hereijgers
Rijsbergen
35:08
27
Sean McKeown
Terheijden
35:18
28
Dre Billet
Wuustwezel
35:28
29
Joep Dekkers
Bavel
35:30
30
John Marijnissen
Sprint
36:03
31
Ramon Mannie
Sprint
36:11
32
Arthur de Zoete
Teteringen
36:30
33
Adriaan Schuitmaker
Sprint
36:33
34
Hans Brouwers
Gilze
36:35
35
Joop Mathon
Scorpio
36:43
36
Jaap Jansma
Breda
36:48
37
Cees van Gageldonk
Spiridon
37:26
38
Leon Sleven
Bavel
37:49
39
Marcel Cools
Sprint
37:57
40
Wiertz Dinngeman
London
38:08
41
Jan Moeskops
Baarle-Nassau
38:09
42
Niels de Beer
Breda
38:18
43
Eddy van de Heyning
Gloria
38:33
44
Nick van Hooijdonk
Bavel
39:01
45
Frank van Gils
Breda
39:11
46
Roelof Nauta
Rosmalen
39:19
47
Ruud Sprangers
Meer
39:20
48
Timo Schuurbiers
Breda
39:34
49
Paul de Kort
Alphen Nb
39:43
50
Patrick Sonder
Breda
39:46
51
Joost Geerlings
Raamsdonksveer
39:50
52
Jan Bastiaansen
Galder
40:06
53
Ralph van Emmerik
Breda
40:11
54
Job Beekers
Bavel
40:24
55
Shane Lawrence
Foxton
40:28
56
Jan Vermeer
Spiridon
40:32
57
Jaap van der Molen
Breda
41:22
58
Gerd Martens
Hoogstraten
41:23
59
Adri de Bruijn
Loopvereniging TOF
41:24
60
Mark Hordem
Breda
41:48
61
Martijn Sonneveld
Geertruidenberg
41:54
62
Gijs Driesprong
Breda
42:03
63
Frans Beekers
Bavel
42:41
64
Jaap Majoor
Breda
42:47
65
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
42:49
66
Robbin van der Bunt
Loopvereniging TOF
42:53
67
Paul Verlinden
Loopvereniging TOF
42:59
68
Pascal van Dokkum
Groene Ster
43:05
69
Dirk de Wit
Gorinchem
43:10
70
Jan van Liempt
Atledo
43:33
71
Bert-Jan Bas
Breda
43:40
72
Wim de Leeuw
Teteringen
43:45
73
Gérard Hoosemans
Breda
43:50
74
Karel de Hooge
Dordrecht
43:56
75
Lars Dam
Breda
43:58
76
Berry Lips
Galder
44:08
77
Marc Vermeeren
Brecht
44:19
78
Lucasz Gryc
Dordrecht
45:10
79
Bertus van Eekelen
Achilles
45:21
80
Willem Beekers
Breda
45:22
81
Thomas van Exsel
Rijsbergen
45:26
82
Fons vd Heijning
Gilze
45:34
83
Jan Pijpstra
Breda
45:53
84
Leen Gelijns
Hoeven
46:17
85
Frank Coveliers
Breda
46:43
86
Ad van Dongen
Molenschot
47:02
87
René de Vries
Prinsenbeek
47:06
88
Jasper Box
Breda
47:25
89
Marc Meesters
Breda
47:40
90
Marten Booisma
Breda
47:45
91
Peter de Jong
Gorinchem
47:56
92
Wim Geerts
Merksplas
48:02
93
John Kremers
Groene Ster
48:13
94
Frank Verschuuren
Loopvereniging TOF
48:39
95
Aard Brouwer
Dordrecht
48:45
96
Jasper Lub
Breda
48:49
97
Dimitri van Oosterhout
Loopvereniging TOF
49:11
98
Jan Geerts
Merksplas
50:09
99
Wim van Beusekom
Rotterdam
56:16
100
Rob Noorland
Breda
57:09
VROUW, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Zijderveld
Passaat
34:55
2
Juriena de Vries
Sprint
34:57
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
36:41
4
Monique Raaijmakers
Loopgroep Aart Stigter
37:28
5
Chantal van Oudheusden
Sprint
38:24
6
Marion van den Broek
Strijbeek
41:01
7
Julie Cabasse
Breda
42:10
8
Carla Van Aert
Meer
42:42
9
Marie-Louise Colin
Loopvereniging TOF
43:59
10
Diana Daemen
Strijbeek
44:00
11
Ellen Castelijns
Breda
44:28
12
Yvonne Janssen
Sprint
44:40
13
Julie Vermeeren
Breda
45:04
14
Ingeborg van Liempt
Dongen
45:06
15
Thea Segeren
Nederlandse Triathlonbond
45:45
16
Nicolette Seelaar
Rotterdam
46:26
17
Monica Dekkers
Loopvereniging TOF
47:13
18
Nynke vd Meer
Breda
47:16
19
Milja de Smet
Breda
47:18
20
Annemarie Malschaert
Fortius
47:27
21
Miriam van de Wiel
Groene Ster
47:31
22
Evelien Verschuuren
Prinsenbeek
47:34
23
Marieke Kootte
Breda
48:22
24
Wendy Freijzer
Etten-Leur
48:44
25
Marjolein Verhoef
Breda
48:53
26
Jeannie Pleumeekers
Breda
49:06
27
Cecile Gieben
Dordrecht
50:35
28
Jorien Smulders
Breda
51:12
29
Heleen Joziasse
Loopvereniging TOF
51:27
30
Grazyna Baczkowska
Zevenbergen
51:57
31
Angelique Loose
Breda
52:24
32
Belinda Tracey
London
53:46
33
Susan Sleijster
Breda
53:58
34
Carolien de Bruijn
Loopvereniging TOF
55:53
www.uitslagen.nl
11-01-2019 06:48