Uitslagenlijst Verhoeve Groen Cross

Appelscha - Maandag 24 december 2018

15MAN, TRAILRUN 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
1:04:32
1:04:32
2
Homme Rodenhuis
Leeuwarden
1:05:23
1:05:23
3
Jeroen Vleer
Oldeberkoop
1:08:30
1:08:30
4
Henk Lourens
Groningen
1:11:50
1:11:50
5
Gerben Douma
Oosterwijtwerd
1:11:51
1:11:51
6
René Meijer
MarathonPlus
1:12:13
1:12:13
7
Peter van der Honing
Oldeberkoop
1:12:20
1:12:20
8
Robert lindeman
Emmercompascuum
1:14:22
1:14:22
9
Hans van der Steen
Lionitas
1:14:52
1:14:52
10
Peter van der Haar
Zorgvlied
1:15:03
1:15:03
11
Petras Kavaliaauskas
Hoogeveen
1:15:05
1:15:05
12
Jochum Prins
Franeker
1:16:08
1:16:08
13
Niels Blaauw
Lionitas
1:16:21
1:16:21
14
Rikus van Wijk
Lionitas
1:16:22
1:16:22
15
Nico van Benthem
Nederland
1:16:28
1:16:28
16
Andre Jellema
Leeuwarden
1:16:31
1:16:31
17
Jan Holterman
Emmen
1:18:21
1:18:21
18
Tom Westra
Impala
1:19:13
1:19:13
19
Peter Bakker
Tietjerk
1:19:21
1:19:21
20
André de Vries
LSV Invictus
1:19:21
1:19:21
21
Richard van den Berge
LSV Invictus
1:19:40
1:19:40
22
Japie Soepkip
Leeuwarden
1:19:42
1:19:42
23
Wiebe de Vries
LSV Invictus
1:19:44
1:19:44
24
Jan Bosgraaf
Impala
1:19:47
1:19:47
25
Wijnand jager
Alde leie
1:19:47
1:19:47
26
Ronald Strijker
Nieuw-Buinen
1:20:17
1:20:17
27
Eelco de Groot
Assen
1:22:00
1:22:00
28
Simon Veen
Marum
1:22:15
1:22:15
29
Merlijn Bonte
Hardegarijp
1:22:41
1:22:41
30
Anne Dijkstra
Mantgum
1:22:44
1:22:44
31
Herman Geritz
Friesland
1:22:57
1:22:57
32
Jan Post
Loopgroep Smilde
1:23:00
1:23:00
33
Atse Bouma
Kimswerd
1:23:00
1:23:00
34
Albert van Duinen
LSV Invictus
1:23:46
1:23:46
35
Chris Punter
Tersoal
1:24:47
1:24:47
36
Rinke Booi
Burgum
1:24:59
1:24:59
37
Ids Bouma
LSV Invictus
1:25:12
1:25:12
38
Henk Popken
LSV Invictus
1:26:44
1:26:44
39
Niels Buiter
Marum
1:26:51
1:26:51
40
H.deBoer
Heerenveen
1:27:02
1:27:02
41
Willem de Vries
Loopclub Burgum
1:27:37
1:27:37
42
Ulbe van der Wal
Friesland
1:29:15
1:29:15
43
Jan van der Vaart
De Wilp Gn
1:31:12
1:31:12
44
Cor Kort
Steenwijk
1:31:24
1:31:24
45
Robert Heite
Steenwijk
1:31:24
1:31:24
46
Sjuk Dijkstra
Loopclub Burgum
1:31:39
1:31:39
47
Sander de Rover
Leeuwarden
1:32:59
1:32:59
48
Reinder Tel
Surhuizum
1:42:32
1:42:32
49
Sieds Brouwer
Lionitas
1:42:43
1:42:43
50
Herman Wassens
Leeuwarden
1:42:44
1:42:44
51
Wouter Slagter
Assen
1:57:37
1:57:37
52
Marc van Gelder
Leeuwarden
2:06:36
2:06:36
15VRW, TRAILRUN 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
1:03:20
1:03:20
2
Marijke Vreugdenhil
Oosterwolde Fr
1:16:34
1:16:34
3
Janke Douma
Lichtaard
1:21:00
1:21:00
4
Gea Boersema
Zuidhorn
1:22:06
1:22:06
5
Sietske Dijkstra
Mantgum
1:22:07
1:22:07
6
Elisabeth Bremer
Impala
1:25:03
1:25:03
7
Adrie Hartholt
LSV Invictus
1:25:21
1:25:21
8
Johanna Krol
Appelscha
1:25:58
1:25:58
9
Rika Weiland
Haulerwijk
1:25:58
1:25:58
10
Pietsje Hulshoff
Marum
1:26:32
1:26:32
11
Yvonne de lange
Boerakker
1:26:32
1:26:32
12
Ineke Ligthart
Groningen
1:27:07
1:27:07
13
Grietje van der Schaaf
Lionitas
1:27:11
1:27:11
14
Joke Nicolai
LSV Invictus
1:28:32
1:28:32
15
Engrid Bron
Loopgroep Nienoord
1:31:17
1:31:17
16
Cindy Spieksma
Leeuwarden
1:31:35
1:31:35
17
Marida Prins
NSAV 't Haasje
1:33:19
1:33:19
18
Tjerkje Douma
Fochteloo
1:36:06
1:36:06
19
Annechien van der Veen
Lionitas
1:37:10
1:37:10
20
Ilse Russcher
Groningen
1:40:35
1:40:35
21
Frouwkje Herder
LSV Invictus
1:42:23
1:42:23
22
Linda Dekker
Leeuwarden
1:45:01
1:45:01
23
Josita Hiemstra
Loopgroep Nienoord
1:49:32
1:49:32
24
De Weert
Loopgroep Nienoord
1:49:32
1:49:32
25
Anneke regnerus
Friesland
2:06:35
2:06:35
26
Mattie de Beor
LSV Invictus
2:06:37
2:06:37
CNMAN, CANICROSS NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Knopert
BB lopers
17:49
2
Roelof Sondaar
De Sprinter
21:20
3
Dennis Dekker
Hoogeveen
21:40
4
Hendrie blomsma
Assen
32:39
5
Jan Feenstra
Workum
36:25
CNVRW, CANICROSS NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Mulder
Oosterwolde
19:38
2
Adriana Overgoor
Hoogezand
21:28
3
Amber Dekker
Hoogeveen
24:37
4
Rixt Bijlsma
De Groeve
24:41
5
Ebelien Nieboer
Middelstum
25:22
6
Djoeke Bijlsma
Sappemeer
25:36
7
Ester Kuperus
Blesdijke
26:23
8
Miriam Berends
Zorgvlied
26:44
9
Christina Smit
Roden
29:57
10
Elisabeth van der Wal
Gieten
32:16
11
Renate Meijer-Heynemann
Emmer-compascuum
34:28
12
Chantal Nieman
Stadskanaal
35:35
13
Wilma Feenstra
Workum
36:26
JPUP, PUP J EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thygo de Vries
AV Heerenveen
3:54
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
3:55
3
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
3:56
4
Lucas goedhart
LSV Invictus
3:59
5
Mats Reitsma
Groningen Atletiek
4:13
6
Daan Jaarsma
Horror
4:15
7
Jevik Thalen
Roden
4:21
8
Jari heppener
Bolsward
4:27
9
Thomas Berends
AAC '61
4:28
10
Emile Aldeweireldt
LSV Invictus
4:32
11
Jurre Muller
Lionitas
4:35
12
Thijmen Westra
Impala
4:39
13
Jorrit Riemeijer
Aquilo
4:41
14
Simon Talstra
Impala
4:53
15
Olav Clobus
Assen
4:59
16
Niels Eefting
HAC '63
5:03
17
Jurgen Eefting
HAC '63
5:04
18
Hidde Terpstra
Drachten
5:04
19
Tieme Muller
Lionitas
5:23
20
Yaro de Kleine
Isala '96
5:50
21
Mads jellema
Lionitas
5:53
MPUP, PUP J EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoey de Vries
Impala
4:12
2
Inez Keun
Groningen Atletiek
4:19
3
Nynke Kwak
Aquilo
4:32
4
Julissa Veenstra
LSV Invictus
4:40
5
Jara heppener
Bolsward
4:41
6
Anouk Huisman
Zuidlaren
4:43
7
Elin van der Weerd
Peize
4:45
8
Julijnn Huijsmans
Wilsum
4:55
9
Ilse Clobus
AAC '61
5:05
10
Ilse Aukema
Roden
5:08
11
Liza Molenaar
Assen
5:17
12
Elin Thalen
Roden
5:18
13
Lotte Smith
Aquilo
5:22
14
Ingelise van den Berg
AAC '61
5:25
15
Inke Meijer
Aquilo
5:53
16
Sven Thalen
Roden
6:18
JJUND, JUND J EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ate Clobus
AAC '61
5:06
2
Mike Berends
AAC '61
5:19
3
Aris Remmerde
Groningen Atletiek
5:20
4
Naell Huijsmans
Wilsum
5:33
5
Ruben Eefting
HAC '63
5:34
6
Wesley Boers
Fivelstreek
5:41
7
Mika keizer
De Sprinter
5:42
8
Jiri heppener
Bolsward
5:43
9
Leander van den Berg
AAC '61
5:48
10
Kyle Inwards
Assen
6:00
MJUND, JUND J EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt van den Hoven
AAC '61
5:25
2
Milou Karssies
HAC '63
5:29
3
Jip Boerema
Groningen Atletiek
5:31
4
Tess Kuhnen
HAC '63
5:35
5
Irene Groen
LSV Invictus
5:39
6
Sterre Kievit
Groningen Atletiek
5:49
7
Martje ter Doest
Impala
5:57
8
Mayke Ruige
Lionitas
6:19
9
Nynke Oosterloo
Zevenhuizen Gn
6:44
10
Eefke Plugge
Aquilo
7:08
MAN, SPRINT H EN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Honebecke
Haren Gn
4:08
2
Peter-Jan de Jong
Horror
4:10
3
Janco Rijpstra
Lionitas
4:16
4
Wouter Olthof
Vitalis
4:26
5
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
4:27
6
Kalieb Redda
Leeuwarden
4:28
7
Miran Kosheen
Leek
4:42
8
Jappie Doller
Friesland
5:03
9
Sam Kits
Drachten
5:18
10
Jan-Paul Heewtra
Groningen
5:23
VROUW, SPRINT H EN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiba Miran
Leek
4:56
2
Bente Jonkman
ATC '75
5:40
3
Mandy Zijlstra
Sneek
5:49
4
Eline Ruige
Lionitas
5:50
5
Nael Huismans
5:55
6
Marjolein Kuiper
Leek
8:33
JJUNC, JUNC J EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saveder Visser
Assen
6:32
2
Sam Van der Werf
Horror
6:33
3
Wouter de Roo
HAC '63
6:40
4
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
7:02
5
Nando Kramer
Groningen Atletiek
7:15
6
Jelmer Rensing
AAC '61
7:20
7
Jordi Westerbring
Appelscha
7:25
8
Jurre Boerema
Groningen Atletiek
7:28
9
Luuk Knossen
Aquilo
7:30
10
Evert Brans
LSV Invictus
7:58
11
Wout Plugge
Aquilo
8:03
12
Meike Terpstra
Drachten
10:40
MJUNC, JUNC J EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionne Schipper
Steenwijkerwold
7:22
2
Tess Jaarsma
Horror
7:26
3
Hannah Talstra
Impala
7:34
4
Meike Regeling
Stiens
7:37
5
Elin Slagt
AAC '61
7:44
6
Nienke van Dijk
Groningen
7:49
7
Louise Post
LSV Invictus
8:04
8
Marielle Lensen
HAC '63
8:05
9
Sarah de Vries
Impala
8:14
JJUNB, JUNB J EN M JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mads Meijer
De Sprinter
13:29
2
Nick Kerkhof
HAC '63
14:00
3
Jing Oldhoff
Lionitas
14:24
4
Mark Terpstra
Drachten
16:27
MJUNB, JUNB J EN M JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Niestijl
AAC '61
15:35
2
Jonine Hofstra
LSV Invictus
16:14
MJUNA, JUNB J EN M JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Kuiper
Leek
14:48
6JJNA, JUNA JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonatan Venema
NOP
20:25
2
Rikjan Bathoorn
Groningen Atletiek
20:38
3
Marlo Post
LSV Invictus
21:22
4
Jan Bouwknegt
HAC '63
21:43
5
Stijn Bouma
Groningen
23:59
6
Jeroen v Weperen
Oosterwolde Fr
24:56
7
Glenn de Vries
Leeuwarden
25:18
8
Jarin van der Kooi
Impala
26:11
9
Matijn Kievit
50:16
6VSN, DAMES SEN. 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Luijten
Olympus '70
20:19
2
Susan van Weperen
LSV Invictus
20:55
3
Silke Jonkman
Vitalis
22:13
4
Dinie Ras
Urk
22:39
5
Jacolien Ruizendaal
Emmeloord
23:03
6
Jelly van der Kloet
Impala
23:35
7
Ilse Rooks
Groningen
24:09
8
Marieke Lokhorst
Annen
25:33
9
Hanneke Daatselaar
Oosterwolde Fr
29:50
10
Annemarie Joustra
Oosterwolde
34:18
6V40, DAMES SEN. 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ine Strijker
HAC '63
23:20
2
Olga Elling
Vries
24:44
3
Petra Hasper
De Sprinter
24:54
4
Agnes Olgers
Emmeloord
25:17
5
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
25:29
6
Jolanda de Vries
Lichtlopen
27:02
7
Petra Werkman
LSV Invictus
36:19
8
Thea Hendrikse
AAC '61
37:18
10MSN, HSEN. 40+ 50+ 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
31:21
2
Rob Vijver
Leeuwarden
33:12
3
Gert-Jan Stevens
HAC '63
33:37
4
Luc Beuckens
NOP
33:55
5
Siep Nota
Horror
34:16
6
Luc Sillen
Groningen
34:24
7
Henri Harmsen
Impala
35:39
8
Jeroen Thalen
HAC '63
37:28
9
Jordi dommerholt
AV Heerenveen
37:34
10
Albert Pieter Venema
NOP
38:14
11
Ruben Muller
Lionitas
38:16
12
Rogier Rozendaal
Leeuwarden
40:03
13
Onno Hiemstra
LSV Invictus
42:14
14
Anton Spinder
Impala
42:17
15
Andres Faber
Beilen
47:59
16
Herbert de Vegt
Noordwolde Fr
52:58
17
Andre Jonker
Groningen
1:06:13
10M40, HSEN. 40+ 50+ 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Foppe van der Heide
Impala
35:21
2
Arie de Jong
LSV Invictus
35:24
3
Jetze Genee
Makkum Fr
35:56
4
Anno Huizinga
Friesland
36:03
5
Bert Karssies
HAC '63
37:10
6
Marten Conradie
Horror
38:17
7
Eugene Olgers
Emmeloord
39:29
8
Joost Jansen
Emmeloord
39:59
9
Marco Bakker
Assen
42:37
10
Marco Vijver
Franeker
49:51
10M50, HSEN. 40+ 50+ 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Lionitas
35:47
2
Cor Ton
LSV Invictus
37:43
3
Jannes Dolfing
HAC '63
38:39
4
Adriaan Huisman
LSV Invictus
39:31
5
Peter van Ravenswaaij
Groningen
40:30
6
Arjan Elling
Vries
40:39
7
Theo Groenendijk
LSV Invictus
40:47
8
Ritske Flootman
Lionitas
40:50
9
Manfred Franken
Dinxperlo
41:04
10
Siem Hiemstra
LSV Invictus
41:53
11
Pieter-Jan Vlaming
Nagele
42:38
10M60, HSEN. 40+ 50+ 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johannes van der Veen
Lionitas
42:39
2
Jacob Strijbosch
Smilde
47:27
3
Klaas Glas
LSV Invictus
50:43
4
Piet Kerstholt
Friesland
57:17
8MAN, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Luijten
Rotterdam
36:45
36:45
2
Johan Brans
Delft
36:45
36:45
3
Peter Overwijk
Boelenslaan
36:52
36:52
4
Anton Theo Borger
Surhuisterveen
38:21
38:21
5
Pieter Prins
Stiens
40:00
40:00
6
Igmar de Jong
Appelscha
45:22
45:22
7
Lenze Klein
LSV Invictus
45:25
45:25
8
Wieb Hoogsteen
Gorredijk
45:30
45:30
9
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
45:44
45:44
10
Klaas Peereboom
50:12
50:12
11
Djurre J. van der Schaaf
Friesland
50:26
50:26
12
Karts Anema
Stiens
50:59
50:59
13
Ella van den Berg
Oosterwolde Fr
51:50
51:50
14
Cor Hoogeveen
Appelscha
52:23
52:23
15
Pieter Visser
Driezum
54:14
54:14
16
Frans Scheuneman
Friesland
54:52
54:52
17
Erik Stam
Loopgroep Bedum
57:31
57:31
18
Wieko van den Bosch
Hurdegaryp
57:37
57:37
19
Hans Willems
Leeuwarden
58:14
58:14
20
Nico Swart
Nieuwleusen
59:11
59:11
21
Jelte Nijholt
Oosterwolde
1:03:13
1:03:13
22
Dennis Brandenburg
Steenwijk
1:03:45
1:03:45
8VRW, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Luijten
Rijswijk Zh
38:22
38:22
2
Sjoerdtje Veenstra
Burgum
45:23
45:23
3
Liesbeth Haack
Marum
51:02
51:02
4
Franciska Hornstra
Heerenveen
51:03
51:03
5
Lenie Wilms
LSV Invictus
51:04
51:04
6
Lisette Stienstra
Grootegast
51:17
51:17
7
Esther Zaagmans
Makkinga
51:18
51:18
8
Kim de Jong
Appelscha
51:26
51:26
9
Rebekka Neef
Marum
52:09
52:09
10
Neel van Mourik
LSV Invictus
53:13
53:13
11
Reina Hes
LSV Invictus
54:48
54:48
12
Elske Booi
Burgum
55:47
55:47
13
Marit Houtsma
Ried
58:01
58:01
14
Nynke Scheeper
Loopgroep Groningen
58:06
58:06
15
Gerda Rijlaarsdam
LSV Invictus
58:32
58:32
16
Hillegonda Haak
Impala
1:03:41
1:03:41
17
Petra Renkema
Drachten
1:03:42
1:03:42
18
Martine Oosterloo
Impala
1:03:44
1:03:44
19
Marianne Kooistra
Lionitas
1:03:46
1:03:46
20
Inga Sasnauskiene
Hoogeveen
1:03:47
1:03:47
21
Jisca Broersma
Kimswerd
1:07:35
1:07:35
www.uitslagen.nl
25-12-2018 16:42