Uitslagenlijst Kerstloop

Barendrecht - Zondag 23 december 2018

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jim Ruter
PAC
16:50
2
Arthur Schoorlemmer
Delft
18:38
3
Sander Peters
Hellevoetsluis
18:56
4
Leon Oudijn
Hendrik-Ido-Ambacht
20:11
5
Wim van Gelder
Utrecht
20:53
6
Rob de Hair
Rotterdam Atletiek
20:59
7
Sander Eggenhuizen
Energie
21:16
8
Harm Kamp
Oud-Beijerland
21:33
9
André Lodder
Dordrecht
21:37
10
Raf Malais
Spirit Oud Beijerland
22:03
11
Mark Stuurman
Oud-Beijerland
22:54
12
Johan Pors
Energie
23:00
13
Remko Honing
Ridderkerk
23:30
14
Kees Prins
Sliedrecht
23:38
15
Wim Bierhuizen
Rotterdam
24:00
16
Jesper Eduard
Barendrecht
24:03
17
Kai Eduard
Energie
24:04
18
Ruben van Luijk
AV '56
24:14
19
Kiros
Poortugaal
24:20
20
Siegfried Dijkhuis
Capelle aan den IJssel
24:42
21
Douwe van Hartingsveldt
Spirit Oud Beijerland
24:52
22
Arjen Stoelinga
Barendrecht
25:16
23
Hans Stutvoet
Energie
25:57
24
Rob van Dijk
Mijnsheerenland
27:03
25
Edwin Engelfriet
Rotterdam
27:09
26
Dennis Doorduin
Vierpolders
27:42
27
Gert den Heijer
Barendrecht
27:57
28
Einar van Beek
Energie
28:01
29
Stefan Gelok
Ridderkerk
28:15
30
Robert Paul van der Zwaan
Hazerswoude-Dorp
28:39
31
Jan Engels
28:47
32
Patrick Gielen
Energie
28:48
33
Hans van Klaveren
Energie
28:51
34
C Doornebosch
Zwijndrecht
29:01
35
Jonathan Roos
Barendrecht
29:01
36
Jan van der Hoek
Energie
29:38
37
Jamie de Visser
Energie
29:43
38
Peter de Visser
Energie
29:57
39
Pieter Fun
Zwijndrecht
30:41
40
Wilco Hazelaar
Rotterdam
32:09
41
Joy Schutte
Heerjansdam
34:06
42
Ed van den Heuvel
Energie
34:13
43
Remco Lorwa
Barendrecht
34:36
44
Arun Hilkemeijer
Barendrecht
35:19
45
Jasper Sloendregt
De Lier
1:02:50
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindsey Faken
Energie
18:58
2
Froukje Mons
Energie
20:40
3
Anna van Stigt
Fortius
20:52
4
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
22:35
5
Zoë van Luijk
AV '56
24:13
6
Mariska Doorduin
Vierpolders
24:55
7
Puck Malais
Spirit Oud Beijerland
24:59
8
Coby Vaandrager
Energie
26:20
9
Wendy Snel
Ridderkerk
26:51
10
Chantal Belder
Ridderkerk
27:02
11
Ine Meulendijks
Barendrecht
27:04
12
Celine de Jong
Barendrecht
28:15
13
Gretha Witter
Maasdam
28:19
14
Marjolien Hasselbank
Capelle aan den IJssel
28:24
15
Marlyn van Klaveren
Energie
28:51
16
Fleur Bergers
Barendrecht
29:00
17
Sharon Glorie - de Klerk
Heemskerk
29:33
18
Isabelle van der Have
Energie
30:59
19
Danielle van de Burght
Papendrecht
31:03
20
Anita Monster
Zuidland
31:19
21
Miranda Ebberg
Ridderkerk
31:21
22
Inge Spapens
Dordrecht
31:42
23
Ilse Blommerde
Barendrecht
32:06
24
Ingeborg Malais
Spirit Oud Beijerland
32:20
25
Susan de Witt
Rotterdam Atletiek
32:58
26
Marian van Ballegooij
Dordrecht
34:04
27
Chantal Schutte
Heerjansdam
34:09
28
Annet de Boer
Uitgeest
34:11
29
Shirley de Vries
Energie
34:11
30
M Kers
Dordrecht
34:12
31
Yvette Herweijer
Barendrecht
34:34
32
Thirsa Fun
Zwijndrecht
35:04
33
Lisa Goedhart
Rhoon
35:17
34
Meta Benschop
Energie
36:33
35
Vincenza Pinna
Barendrecht
36:33
36
Anita Buitendijk
Oudenhoorn
40:56
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boudewijn Sliepen
Phanos
36:37
2
Sjors Visser
THOR
36:42
3
Rudy van Mourik
Steenbergen Nb
36:45
4
Stefan Buit
Energie
36:50
5
Tom de Jong
Ridderkerk
36:56
6
Stephan Stan
Hoek van Holland
37:23
7
Raymond Brugmans
Energie
37:34
8
Daan Glorie
DEM
37:35
9
Sten ten Klooster
Delft
37:38
10
Sven Vermeulen
Dynamica
37:51
11
Steven Noorlander
Hendrik-Ido-Ambacht
38:46
12
Guido de Bruijn
Energie
38:55
13
Patrick van Schilt
Olympia Halsteren
39:03
14
Arnold de Krom
Spado
39:13
15
Bart Kodde
PAC
39:19
16
Volkan Bugur
Rotterdam
39:22
17
Henk Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
39:36
18
Jan van Hoeven
Olympus '70
39:37
19
Wouter van den Berg
Rotterdam
40:00
20
Sebastiaan Laport
Breda
40:35
21
Joep Janssen
PAC
40:46
22
Johan van der Star
Hendrik-Ido-Ambacht
40:49
23
Martijn Bal
Rotterdam
41:54
24
David Regtien
Breda
42:09
25
Richard Nusteling
Ridderkerk
42:38
26
Wilfred Krol
Dordrecht
42:45
27
Sebi den Breejen
Rotterdam
43:11
28
Rémon Biesheuvel
Schiedam
43:49
29
Marc Seher
Barendrecht
44:19
30
Koen Klomp
Dordrecht
44:31
31
Bart Brakel
Energie
44:56
32
Emiel van Antwerpen
Hendrik-Ido-Ambacht
45:40
33
Willem Booij
Energie
45:44
34
J Gerritsen
Energie
45:45
35
Eric van Rijswijk
Rhoon
46:31
36
Tijn van Giezen
Schiedam
46:34
37
Van Rumpt
Pallas '93
46:39
38
Ernst Holzmann
Barendrecht
46:47
39
Geert Marelis
Rotterdam
47:06
40
René Wagemakers
Energie
47:18
41
Marco Bandsma
Oud-Beijerland
47:22
42
Hans de Jong
Strijen
47:26
43
Bram Verheijen
Papendrecht
47:29
44
Erwin Boer
Papendrecht
48:27
45
Peter Kleinjan
Energie
48:36
46
Hans de Frel
Alblasserdam
48:51
47
Sander Hollander
Hellevoetsluis
48:51
48
Alex de Langen
Oud-Beijerland
48:52
49
Ruud Eggens
Ridderkerk
49:20
50
Ronald Tukker
Typhoon
49:23
51
Andy Klaverhaas
Rotterdam
50:19
52
Jarno Stuurman
Spijkenisse
50:55
53
Erik Jansen
Energie
51:08
54
Jaco van Giezen
Schiedam
51:43
55
Walter van Gurp
DAK
51:49
56
Arjan Leeuwenburgh
Heinenoord
52:18
57
Pieter Barendregt
Spirit Oud Beijerland
52:33
58
Wim Koster
PAC
53:11
59
André Alderliesten
Fortius
53:14
60
Kees Rutten
avVN
53:18
61
Erik van Oers
53:30
62
Robert Goudriaan
Barendrecht
53:41
63
Kevin van Oorschot
54:07
64
Pieter van der Velden
Energie
54:34
65
Ton Boterman
Barendrecht
54:55
66
Piet Mol
Barendrecht
55:01
67
R Verseput
Rotterdam
55:01
68
Etienne van Hemert
Oud-Beijerland
55:16
69
Peter Flach
Ridderkerk
55:23
70
Leo Smit
's-Gravenhage
55:48
71
Tim de Haan
Rotterdam
56:05
72
Ron Budding
56:22
73
Frank Groenen
Krimpen aan de Lek
56:32
74
Kennard vd Bijl
Hendrik-Ido-Ambacht
57:19
75
Piet van Opstal
's-Gravenzande
57:38
76
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
58:01
77
Remco de Reus
Spijkenisse
59:18
78
Marco de Reus
Spijkenisse
59:55
79
Appie Hof
Rijswijk Zh
1:00:04
80
Rob de Koning
Passaat
1:00:27
81
Sascha Konijnenburg
Mijnsheerenland
1:00:54
82
Wesley Schhoonbrood
Barendrecht
1:01:04
83
Matthijs Vermeij
Papendrecht
1:01:55
84
Johan Dijkstra
Ridderkerk
1:02:41
85
Andre Horsten
1:06:08
86
Jack Brouwers
Zwijndrecht
1:07:32
87
Nico Mookhoek
PAC
1:09:56
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsemieke Kin
PAC
39:17
2
Petra Bruijs
Spado
43:15
3
Lotte de Visser
Energie
44:13
4
Rebekka Herkemij
Barendrecht
46:55
5
C Muis
Vlaardingen
49:47
6
Gonda Boer
Energie
50:38
7
Marike Wessing
Energie
50:42
8
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
51:04
9
Gudy van Klaveren
Energie
51:07
10
Yvonne Mudde
Hendrik-Ido-Ambacht
51:36
11
Imogeen Antonisse
Energie
51:47
12
Maria Smedts
Rotterdam Atletiek
52:50
13
Marjolein Westerink-Mak
Fun2Run
53:35
14
Emma du Chatinier
's-Gravenhage
55:45
15
Sandra de Haan
Rotterdam
56:06
16
Maaike Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
56:48
17
Marian Putter
Hendrik-Ido-Ambacht
56:53
18
Sabine Jansen
Energie
57:00
19
Miranda Sewanbar
Rozenburg Zh
57:37
20
Ingrid van Wiggen
Barendrecht
58:12
21
Anouk Breeman
Energie
58:54
22
Myra Hijzen
Oud-Beijerland
1:00:16
23
Karin Zeegers
Rosmalen
1:00:22
24
Truus Zeegers
Rosmalen
1:00:30
25
Finny Tump
Ridderkerk
1:00:39
26
Esther Landaal
Energie
1:00:53
27
Patricia de Carvalho Dias
Energie
1:01:03
28
Susan Schoonbrood
Barendrecht
1:01:04
29
Anninka Vermeij-Bakker
Papendrecht
1:01:58
30
Kim vd Sluis
Barendrecht
1:02:30
31
Claudia de Visser
Energie
1:02:50
32
Sandra Klarenbeek
Fortius
1:04:43
33
Claudia Rivera
Rotterdam
1:05:55
34
Angela Milder
Barendrecht
1:05:59
35
Ria van Deursen
Energie
1:06:02
36
Tjerkje Van Der Leij
Zwijndrecht
1:07:30
37
Daphne Woudenberg
Rotterdam
1:09:26
MSEN, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco AkersHoek
52:35
2
Ricardo Sint Nicolaas
Oude-Tonge
54:59
3
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
55:17
4
Jaimy Voogt
Energie
56:42
5
Tom Wortel
Fortius
57:51
6
Luuk Balkenende
Goes
58:40
7
Peter Pollemans
Olympus '70
58:57
8
Haico Boer
Energie
1:00:24
9
Wouter Stuurman
Zoetermeer
1:03:26
10
Bob Lawende
EUR Roadrunners
1:04:14
11
Dirk Jan Misbeek
Spark
1:06:50
12
Sebastiaan Stuurman
Zoetermeer
1:08:33
13
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
1:08:51
14
Robin van der Valk
Maassluis
1:10:42
15
Michel Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
1:11:56
16
Robin Wooter
EUR Roadrunners
1:13:09
17
Ahmed Mustafa
EUR Roadrunners
1:13:19
18
Michel Kip
Rotterdam
1:15:00
19
Jory Meijer
Rotterdam
1:15:52
20
Nick Klatten
Barendrecht
1:18:25
21
J de Ruiter
Rotterdam
1:31:10
22
Pascal Stokhof
Capelle aan den IJssel
1:31:12
23
Jasper Bosman
Capelle aan den IJssel
1:31:15
24
Pascal Hagemeijer
Capelle aan den IJssel
1:31:16
M35, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jozias Boone
AV '56
57:22
2
Bart Buijs
Energie
1:00:06
3
Ali Shugul
PAC
1:00:58
4
Adjan Dammers
Werkendam
1:01:00
5
Matthew Harvey
Rotterdam Atletiek
1:02:31
6
Kees Alblas
Puttershoek
1:05:45
7
Christian Monna
Nederlandse Triathlonbond
1:06:25
8
Wouter Naber
Rotterdam
1:07:47
9
Ferry de Valk
Heerjansdam
1:07:54
10
Bart Hermans
Barendrecht
1:10:47
11
Marcel van der Waal
Spirit Oud Beijerland
1:12:01
12
P Kramer
Brielle
1:12:40
13
Roel Engel
Barendrecht
1:17:28
14
Frank Ydema
Energie
1:17:43
15
Melvin Wolters
Papendrecht
1:18:37
16
Ronald van der Have
Hellevoetsluis
1:18:53
17
Ramón Mol
Rotterdam
1:21:48
18
Robert Verhagen
Rhoon
1:24:05
19
Dennis van Putten
1:26:16
20
Freek Staps
Rotterdam
1:26:47
21
Bart van der Linden
Zoetermeer
1:29:03
22
Wouter Engler
PAC
1:34:02
M45, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam
54:37
2
Folkert van der Krol
Energie
59:21
3
Johan Karelse
AV '56
1:00:26
4
Peter Balkenende
AV '56
1:00:51
5
Erik Klooster
Passaat
1:02:03
6
Robert Kras
Zwijndrecht
1:03:24
7
Maurice Pieterson
Leiderdorp
1:03:32
8
Ab Snoeij
Pallas '93
1:03:34
9
Ron Dekker
Fortuna
1:03:46
10
Ed de Niet
Rijswijk Zh
1:04:12
11
Richard Groenendijk
Loopgroep Aart Stigter
1:05:31
12
Henk Tuk
Voorne Atletiek
1:05:47
13
Patrick van Gurp
DAK
1:06:13
14
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
1:06:30
15
Ben Van Bergen
Pallas '93
1:06:54
16
Jurgen Houing
Dordrecht
1:08:28
17
Gert Schotanus
Poortugaal
1:09:12
18
Fred Noorlander
Nederlandse Triathlonbond
1:09:58
19
Rene Leijtens
Rotterdam
1:11:31
20
Nico Scheffer
Vlaardingen
1:11:47
21
Erik Tuk
Brielle
1:14:13
22
Johan Amsen
Almere
1:15:13
23
Peter Bruins
Klaaswaal
1:15:45
24
Hans Valstar
Olympus '70
1:16:27
25
Marcel de Koning
Barendrecht
1:16:27
26
Olaf Torenvliet
Klaaswaal
1:19:02
27
Boas Zalm
Barendrecht
1:19:55
28
Arco van Sprang
Barendrecht
1:20:06
29
Ferry de Vries
Energie
1:20:35
30
Marco Vink
Rotterdam
1:20:36
31
Roger Keizer
Dordrecht
1:20:41
32
Arjan Rietveld
Barendrecht
1:22:59
33
Gabriel Ponstein
Rotterdam
1:25:00
34
Jasper van Schelven
Barendrecht
1:25:04
35
John Kaijen
Barendrecht
1:25:07
36
Erik Rooij
Brielle
1:25:18
37
Erik Hartmeijer
Zwijndrecht
1:27:49
38
Henk Geene
Energie
1:29:16
39
Van Haastert
Rotterdam
1:29:20
40
Sanne Plaisier
Energie
1:29:30
41
Alain van der Heiden
Zwijndrecht
1:30:06
M55, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilko de Vos
AV '56
1:02:20
2
Peter Sabel
Fortuna
1:06:54
3
André Schippers
Steenbergen Nb
1:07:12
4
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:07:44
5
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:08:24
6
Paul Streep
PAC
1:08:35
7
Jan van Geut
Oud-Beijerland
1:12:10
8
Leun Temmink
Dordrecht
1:12:52
9
Drikus Haalboom
avVN
1:13:02
10
Arie van Dijk
Flakkee
1:13:33
11
Henk Kip
Energie
1:15:46
12
Tjia Liem
Rotterdam
1:16:10
13
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
1:19:00
14
Peter Verweij
Energie
1:19:03
15
Verhaar
Klaaswaal
1:20:03
16
Anton van Vugt
Barendrecht
1:21:32
17
Joop Stuy
Alblasserdam
1:22:05
18
Ton Wulfert
Dordrecht
1:24:07
19
Hans Minnaard
Yerseke
1:24:49
20
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:27:18
21
Henrie Rombout
Heerjansdam
1:27:48
22
Leo Boelens
Dordrecht
1:28:12
23
Ko ter Linden
Fortius
1:28:57
24
Ton Broersen
Ridderkerk
1:29:00
25
Toon Heuser
Ridderkerk
1:32:18
26
Harold van der Ent
Barendrecht
1:32:50
VSEN, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannah Oldroyd
's-Gravenhage
1:01:25
2
Henrieke Prins
PAC
1:07:26
3
Marieke Heemskerk
Rotterdam
1:14:15
4
Marit Stuurman
Zoetermeer
1:16:36
5
Ilse Temmink
Gorinchem
1:26:54
V35, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Verschuure
AV '56
1:02:18
2
Marjon Kok
1:04:31
3
Augusta van Hoogdalem
Fortuna
1:15:32
4
Elles van Dillen
Spark
1:21:05
5
Franzi Waldau
Energie
1:25:24
6
Saskia van Bragt
Barendrecht
1:28:09
7
Ilse Bruiijstens
Heerjansdam
1:29:45
8
Birgit Vermeulen
Ridderkerk
1:30:31
9
Diana Schultz
Abbenbroek
1:31:40
10
Patriche Korn
Rotterdam
1:35:08
11
Maaike Verbrugh-van Boxel
Rhoon
1:35:37
V45+, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Zellmann
Rhoon
1:14:37
2
Bianca den Dunnen
Zevenbergen
1:20:38
3
Inge Noordermeer
Energie
1:20:47
4
Yolanda Kaijser
Rotterdam
1:24:59
5
Marie-José Torenviet
Klaaswaal
1:25:22
6
Nicolette Steegeling Bakvis
avVN
1:29:26
V55+, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique arkenbout Andries
Loopgroep Aart Stigter
1:08:29
2
Dorothé Jansen
Barendrecht
1:29:47
3
Terry Elderson
Barendrecht
1:35:36
www.uitslagen.nl
25-12-2018 13:19