Uitslagenlijst 39e Winterloop DWSH’18

Wilbertoord - Zondag 23 december 2018

J-6, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijm Selten
Wilbertoord
15:17
2
Wout Selten
Wilbertoord
19:49
J7-9, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk van den Bungelaar
Wilbertoord
13:11
2
Roel Aben
Landhorst
15:27
J1012, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Baltussen
Landhorst
10:59
2
Tijn van Amstel
Wilbertoord
11:20
3
Jesse van Daal
Wilbertoord
11:32
4
Jurre van de Ligt
Wilbertoord
12:33
5
Koen Aben
Landhorst
12:34
6
Giel van den Bungelaar
Wilbertoord
12:50
7
Mees van Sleeuwen
Wilbertoord
12:54
8
Dries Rutten
Wilbertoord
13:08
9
Daan Rutten
Wilbertoord
13:17
10
Thijs Hendriks
Wilbertoord
13:28
11
Noud Geene
Wilbertoord
14:05
12
Rowan Hurkmans
Wilbertoord
14:16
J1315, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Orsouw
Schaijk
9:38
2
Jort van de sande
Wilbertoord
11:21
3
Lars kuijpers
Wilbertoord
12:20
4
Mika van de Ligt
Wilbertoord
12:56
5
Stijn van den Bungelaar
Wilbertoord
13:02
6
Job van sleeuwen
Wilbertoord
13:46
7
Leroy van der beek
Sint Hubert
13:48
8
Tjeu vd Linden
Wilbertoord
13:54
9
Dirk theunissen
Sint Hubert
15:00
10
Tein siroo
Sint Hubert
15:13
11
Guus rutten
Wilbertoord
15:15
12
Finn teunissen
Wilbertoord
15:40
13
Geert de klein
Sint Hubert
15:48
M-6, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kiki Reijnders
Wilbertoord
21:10
M7-9, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaydee Leenders
Bergen Lb
11:13
M1012, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaate Mulders
Gennep
10:33
2
Romy Sonneveld
Zaltbommel
11:03
3
Hanna Oonincx
Uden
11:26
4
Imke frederiks
Sint Hubert
12:16
5
Isa Fleuren
Wilbertoord
13:29
MSEN, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Hurkmans
Wilbertoord
13:13
2
Mark van den Bungelaar
Wilbertoord
14:40
3
Udo kuijpers
Wilbertoord
15:49
4
Raimond Reijnders
Wilbertoord
21:11
VSEN, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carin Janssen
Wilbertoord
19:50
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
Venray
16:26
2
Roel Spierings
's-Hertogenbosch
17:25
3
Martijn van de Pol
Boxmeer
17:58
4
Joost Bovee
Venray
18:00
5
Ernie Maas
Bakel
18:08
6
Koen van Kessel
Deurne
18:55
7
Roy Dennemans
Bergen Lb
19:01
8
Kay Hubers
Haps
19:24
9
Frank Cornelissen
Sint Anthonis
20:42
10
Sven Kuijpers
Wilbertoord
20:45
11
Willem Schimmel
Boxmeer
21:16
12
Tim van Der Meer
Drunen
21:42
13
Jurian van der loop
Zeeland
21:51
14
Seppe Mulders
Gennep
21:52
15
Willem de Weerd
Sint Anthonis
23:56
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Wijnen
Vianen Nb
18:20
2
Andre Arts
Erp
18:21
3
Pim van den Oever
Oploo
18:42
4
Niels van Benthum
Cuijk
19:13
5
Hans Jaspers
Siebengewald
19:51
6
Jaap Mulders
Gennep
20:09
7
Robert van Orsouw
Schaijk
20:24
8
Leon van Sleeuwen
Wilbertoord
26:26
9
Andre Hurkmans
26:29
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Deenen
Venray
18:44
2
Mart van Rooij
Venray
19:06
3
Ronald van Noordenburg
Escharen
19:26
4
Charles Linders
Mill
19:29
5
Jos Hebben
Overloon
19:57
6
Marcel van Elst
Boxmeer
20:19
7
Johan van Hal
Mill
20:33
8
Guido Verdijck
Boxmeer
20:36
9
John van Alphen
Gennep
20:52
10
Eugene roelofs
Boxmeer
20:56
11
Oscar van Hattem
Veenendaal
21:10
12
Joris Zeegers
Ledeacker
21:47
13
Dick van Goch
Sint Anthonis
22:07
14
D. Wolff
Langenboom
22:08
15
Jos Thielen
Wanssum
23:26
16
Geert Linders
Boxmeer
23:38
17
David Haytum
Uden
25:00
18
Wim van Melis
Wilbertoord
25:44
19
Rene Hoevenaars
Gemert
27:16
20
Erwin Mengerink
Wilbertoord
27:53
21
Frank Weimar
Best
29:05
22
Frans van Uden
Uden
33:55
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Siemons
Linden
20:12
2
Mirte Simmelink
Eindhoven
20:46
3
Lotte van Orsouw
Schaijk
22:00
4
Sammy Wolff
Langenboom
22:02
5
Fenne Claassens
Helmond
24:45
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Castricum
Cuijk
21:39
2
Annemarie van Dongen
Oeffelt
23:49
3
Natasja Marcellis
Overloon
24:39
4
Mirjam van der Wielen
Schaijk
25:18
5
Rona Franzen
Mill
27:17
6
Heidy Meeuws
Beek en Donk
27:19
7
Ingrid van Lieshout
Best
28:12
8
Margo van Schijndel
Uden
33:54
V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
Helmond
21:24
2
Ellen Oonincx
Uden
22:56
3
Rian Hebben
Overloon
23:18
4
Diny Boogerd
Uden
23:51
5
Ellie Felten
Wijchen
23:52
6
Dorien Gerrits
Rijkevoort
24:38
7
Sjan Cornelissen
Beers Nb
26:06
8
Thea Verstegen
Mill
27:30
9
Ria van de Ven
Mill
29:38
V60, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mientje van Haare
Wanroij
22:45
2
Henriette Verhoeven
Mill
27:11
M60, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Poels
Venray
21:00
2
Bart Mulders
Beugen
21:48
3
Gerrit Mulder
Harderwijk
22:58
4
Piet Selten
Wilbertoord
23:40
5
Paul Selten
Mill
24:06
6
Jan Vos
Gemert
24:24
7
Harry Boezer
Waalwijk
24:31
8
Piet Aarts
Wanssum
24:50
9
Jan Kusters
Vianen Nb
25:14
10
Joop Coolen
Wijchen
29:21
11
Martien Weerts
Vierlingsbeek
29:28
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Nillesen
Heijen
36:16
2
Bennie Leenders
Bergen Lb
38:35
3
Niek Verdijck
Boxmeer
38:56
4
Jens Nederpel
Lithoijen
39:22
5
Thijs Bisseling
Boxmeer
39:50
6
Arjan de Lauw
Venray
43:01
7
Rudy van Kempen
Beek en Donk
43:19
8
Sjors Janssen
Wilbertoord
43:21
9
Wout Vinken
Landhorst
44:01
10
Tom Reijnen
Ottersum
47:40
11
Frank Gijsbers
Wilbertoord
49:40
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
36:27
2
Sadik El Mourabite
Eindhoven
37:42
3
Joop van den Heuij
Oeffelt
43:06
4
Jurgen Engels
Ledeacker
44:20
5
Roy Schaeps
Boxmeer
47:32
6
Bennie van Kempen
Boxmeer
55:42
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Tramontina
Eindhoven
36:11
2
Rob Kerkhof
Mill
36:31
3
Willy kanters
Griendtsveen
38:22
4
Jos de Groot
De Rips
39:53
5
Clemens Vollebergh
Nijmegen
40:46
6
Theo Toonen
Siebengewald
41:08
7
Mat van Sambeek
Wilbertoord
41:14
8
Oscar van Hattem
Veenendaal
41:24
9
Rene Cornelissen
Sint Hubert
41:45
10
Eugene roelofs
Boxmeer
42:49
11
Willie van Boxtel
Sambeek
42:54
12
Frans Versteegen
Rijkevoort
43:12
13
Rob aerdts
Siebengewald
46:10
14
Gidy Lamers
Wanroij
48:13
15
Wim Simmelink
Boxmeer
48:23
16
Henk Bernards
Gennep
48:30
17
Trudo Jans
Vianen Nb
49:27
18
Marcel Arts
Mill
50:33
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy Hermens
Ledeacker
46:21
2
Stina Isselhorst
Hegelsom
48:54
3
Anne Toonen
Sint Anthonis
1:05:33
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Duijnhoven
Uden
47:52
2
Monique Schoppema
Uden
49:51
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
Helmond
43:53
2
Erika Schoofs
Zevenbergen
45:24
3
Gerda Sollie
Groesbeek
48:05
V60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanne Riswick
Berlicum Nb
55:44
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van der Loop
Zeeland
40:52
2
Ad Kelders
Langenboom
47:57
3
Wim van der Maat
Eindhoven
48:38
4
Philip Wheeler
Cuijk
49:41
5
Ad Schuurmans
Sint Hubert
50:17
6
Jos Roelofs
Wilbertoord
55:06
7
Thijs van Kempen
Westerbeek
55:47
8
Sjaak van den Oever
Westerbeek
57:31
9
Henk Pennings
Schaijk
59:37
www.uitslagen.nl
23-12-2018 13:11