Uitslagenlijst 52e Lidocross

Waalwijk - Zondag 16 december 2018

MRECR, MANNEN RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Schiere
ACW '66
27:35
2
Francois van Zon
Drunen
32:39
3
Hennie van de Horst
32:58
4
Paul de Ruijg
35:38
5
Ronald Alaerds
OSS-VOLO
38:17
6
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
39:01
7
Marcel de Weerdt
Breda
39:58
8
Koen Jansen
's-Hertogenbosch
41:55
9
Derk-Jan Elshout
ACW '66
42:12
10
Paul Verhoeven
42:28
11
Hans Bos
's-Hertogenbosch
42:46
12
Jorg van der Geer
DAK
43:28
13
Marcel van Andel
44:25
14
Terry van Tilburg
Galder
44:28
15
Martin Delsman
ACW '66
44:44
16
Gilbert Schalk
45:25
17
Remco van Iersel
45:37
18
Stephan Elst
's Gravenmoer
47:19
19
Tonny Baalmans
Atledo
47:25
20
Michel van de Ven
Loopgroep GoRun
48:41
21
Luuk Stovers
ACW '66
48:50
22
Rob Froonhoff
49:12
23
Robert Kuijs
51:49
24
Mark van der Wildt
ACW '66
57:12
VRECR, VROUWEN RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Visser
Nieuwerkerk ad IJssel
27:08
2
Ria Weerts
36:36
3
Karien Musters
41:31
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
29:58
2
Max Polak
PAC
30:16
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:32
4
Ahmed Abubakar
DAK
31:33
5
Dennis de Freytas
31:43
6
Joram Polak
PAC
31:44
7
Joep Staps
Nederlandse Triathlonbond
31:45
8
Hassan Mahamed
Attila
33:55
9
Lars van Aalst
Attila
34:44
10
Roel Spierings
DAK
35:02
11
Erik van der Heijden
De Langstraat
36:27
12
Jorg Schellekens
Attila
37:10
13
Antoine van der Sanden
DAK
37:11
14
Jeffrey Hazendonk
DAK
37:42
15
Vincent Uilenberg
Avantri
41:12
16
Christian le Sage
Atledo
42:30
17
Harold van der Zanden
ACW '66
44:44
M35, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
34:06
2
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
35:10
3
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
35:13
4
Paul Visser
Tilburg Road Runners
35:40
5
Joel Geurts
35:50
6
Ruerd Nauta
Sprint
36:00
7
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
36:46
8
Ricardo Damen
AVV
36:49
9
Thijs van Houten
DAK
39:20
10
Marc Niessen
Scorpio
39:42
11
Patriek Bruurs
Spiridon
39:51
12
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
41:26
13
Wilco Pulles
ACW '66
42:50
M45, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos Verweij
DAK
32:28
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
32:36
3
Armand van der Smissen
34:47
4
Eduard Linnenbankl
Attila
35:27
5
Robert Hofman
Avantri
37:18
6
Mar Hein van de Wiel
DAK
37:57
7
Bart van Loon
Attila
38:19
8
Arno Hulshof
38:21
9
Cocky de Brouwer
Achil '87
38:25
10
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
38:53
11
Jan van Stigt
Altena Road Runners
38:56
12
Toine van Gils
40:41
13
Gijs Kloek
Sprint
40:55
14
Peter Kramer
Atledo
42:55
15
Erwin Gulickx
Gloria
43:05
16
Ronny Stabel
Gloria
43:33
17
Thomas Bernard
Atledo
45:00
18
David Eldred
ACW '66
46:51
19
Hans Lodewijks
Atledo
47:11
M55, M55/M60 (7200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
26:27
2
Jou Menssen
Spiridon
29:18
3
Kees van Dongen
Sprint
29:38
4
Hans van Wegen
Spiridon
29:44
5
Hans Brouwers
30:05
6
Joop Mathon
Scorpio
30:40
7
Hens Koreman
Atledo
30:43
8
Ad Kieboom
32:08
9
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
32:37
10
Arie Visser
Avantri
33:26
11
Aad van der Poel
Avantri
33:29
12
Chris Sprengers
De Langstraat
34:24
13
Frans van Gestel
Gloria
36:24
14
Frits van der Velden
Atledo
39:10
15
Gerrit Heij
Attila
39:35
M65, M55/M60 (7200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
29:30
2
Ad van Rooij
De Langstraat
30:05
3
Marlie Snijders
DAK
32:27
4
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
36:15
5
Fokke Ypma
Sprint
40:15
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
28:04
2
Dyanne Verpaalen
29:44
3
Roos Staps
Nederlandse Triathlonbond
31:21
4
Marloes van der Wielen
ACW '66
32:15
5
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
33:11
6
Veronique van der Hijden
Spiridon
34:11
7
Marieke Couwenberg
Gloria
34:46
8
Esmay van de Laar
Attila
35:30
9
Jeanet van Loon
ACW '66
37:53
V35, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal van Oudheusden
30:26
2
Jacqueline Nieuwenhuiuzen
DAK
33:24
3
Kin Herndrix
Gloria
33:25
4
Zaneta Borowczyk
ACW '66
36:54
5
Natasja Niessen-Burm
Scorpio
38:18
6
Marleen van Dooren
Attila
44:29
V45, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
28:19
2
Marionne Kat
Spiridon
32:12
3
Jolanda van Wegen
Spiridon
32:19
4
Indrid Spapens
Achil '87
32:21
5
Ingris van Asselt
Achil '87
33:20
6
Janet Rietveld
Avantri
35:04
7
Jacqueline Stouten
Atledo
36:51
8
Karen Eldred
ACW '66
39:32
9
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
43:22
10
Margriet ter Horst
Atledo
43:36
11
Marleen van Meer
Gloria
45:37
12
Lidy Swolfs-de Jong
Gloria
45:38
JJUNA, JONGENS A (4800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Schellekens
Attila
17:10
2
Sander Verweij
Attila
17:55
3
Jorrit Ivens
ACW '66
18:28
4
Ian de Juncker
Attila
18:36
5
Jason Smits
ACW '66
19:15
MJUNA, MEISJES A (3200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Leijsen
Prins Hendrik
12:14
2
Evi van Bladel
ACW '66
12:37
3
Myrthe Kouwenberg
Prins Hendrik
12:51
JJUNB, JONGENS B (3200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
10:41
2
Jasper van Laarhoven
Atledo
11:15
3
Casper Slangen
Attila
11:30
4
Jelmer van Oosterhout
ACW '66
15:38
MJUNB, MEISJES B (3200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janiek Leijtens
ACW '66
13:58
2
Nikki van Gool
Gloria
14:30
3
Gitte Wilmsen
Gloria
15:13
4
Jeske van de Laar
Attila
15:58
JJUNC, JONGENS C (1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Watzeels
Attila
5:13
2
Remco van den Hout
Attila
5:21
3
Mathijs Goris
Gloria
5:25
4
Martijn Gulickx
Gloria
5:26
5
Joost Winkel
Sprint
5:27
6
Pepijn Roels
Sprint
5:27
7
Kamiel Watzeels
Attila
5:39
8
Vic Struijfs
Gloria
5:52
9
Tristan van der Loop
ACW '66
5:52
10
Pepijn Wijnen
Atledo
6:07
11
Timo Timmermans
Gloria
6:16
12
Jules Karremans
Attila
6:22
13
Thijs Martens
ACW '66
6:26
14
Kasper Baalmans
Atledo
6:31
15
Reinier de Rooij
ACW '66
6:32
16
Matthijs Slangen
Attila
6:37
17
Olivier van Gelder
Scorpio
6:48
MJUNC, MEISJES C (1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silkie Graafmans
Spiridon
6:05
2
Anouk Andeweg
Spiridon
6:11
3
Nienke Blom
Sprint
6:12
4
Vera van den Burg
Spiridon
6:14
5
Fenna Dudok
Scorpio
6:48
6
Femke Gijzen
Sprint
6:49
JJUND, JONGENS D (1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennart de Vries
Scorpio
5:34
2
Sjoerd Bastiaans
Sprint
5:35
3
Dirk Lorkeers
Sprint
5:35
4
Vigo Maljaars
Scorpio
5:36
5
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
5:52
6
Jelle Veschoor
Taxandria Atletiek
5:54
7
Thijmen Kegler
Sprint
6:07
8
Marco van Gelder
Prins Hendrik
6:08
9
Jonas Vos
DAK
6:15
10
Lars Bloemers
Sprint
6:20
11
Jesse van Gestel
Attila
6:27
12
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
6:30
13
Quinten Bressers
Atledo
6:31
14
Pelle Verschure
ACW '66
6:32
15
Stan van Gestel
DAK
6:36
16
Moos Ligtvoet
Scorpio
6:44
17
Koen van Weerden
DAK
6:51
18
Luca Uitenbroek
Scorpio
6:59
19
Joran Kant
Scorpio
7:07
20
Jelle de Negro
ACW '66
7:07
21
Finn Mertens
7:11
22
Merijn van der Veek
ACW '66
7:16
23
Stijn Groeneveld
Scorpio
7:18
24
Matthijs Koek
ACW '66
7:20
25
Rik Tuijtelaars
Gloria
7:35
26
Noah Baars
Sprint
8:10
27
Joris Baalmans
Atledo
8:15
28
Thijs Nuijten
ACW '66
8:37
MJUND, MEISJES D (1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike van Ravenstein
ACW '66
6:03
2
Elien Smits
DAK
6:05
3
Jill Paulus
Scorpio
6:11
4
Fenna Winkel
Sprint
6:19
5
Jade Pullens
ACW '66
6:27
6
Meike van den Broek
Gloria
6:32
7
Valerie Bruurmijn
Gloria
6:35
8
Imke Geenen
Gloria
6:45
9
Maartje Grotenhuis
Prins Hendrik
6:46
10
Heleen de Bie
Atledo
6:48
11
Romy Sonneveld
Prins Hendrik
6:53
12
Ziva Devue
Gloria
7:05
13
Mirre Stabel
Gloria
7:08
14
Heleen van Tilburg
Sprint
7:14
15
Cateau van Gelder
Scorpio
7:16
16
Renée Kramer
Atledo
7:41
JPUPA, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rutjes
Atledo
3:52
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
3:52
3
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
3:53
4
Len Horvers
Tilburg Road Runners
4:00
5
Boris Bastiaans
Sprint
4:09
6
Loek Graafmans
Spiridon
4:09
7
Boris Griep
Scorpio
4:11
8
Rogier Gitz
4:15
9
Iker Kuijs
DAK
4:21
10
Wilbert van den Burg
Spiridon
4:32
11
Jelle Kreeft
Spiridon
4:34
12
Yuri Derks
Atledo
4:41
13
Bram van Wagtendonk
Sprint
4:45
14
Juul van Eil
Gloria
4:49
15
Pim Ligtvoet
ACW '66
4:51
16
Milan van Beurden
DAK
4:57
17
Bob ten Wolde
Sprint
5:04
18
Jiri van Bokhoven
DAK
5:06
19
Lukas Kegler
Sprint
5:07
20
Tom Weevers
Scorpio
5:08
21
Jens van Tetering
Scorpio
5:12
22
Tim van Sas
Gloria
5:16
23
Jurre Verschure
Atledo
5:19
24
Fenn Oerlemans
Atledo
5:21
25
Koen van Gestel
DAK
5:26
26
Stijn Koek
ACW '66
5:31
27
Stijn van Baardwijk
ACW '66
5:47
28
Nick van Daalen
ACW '66
6:00
29
Luciano van den Hoven
ACW '66
6:03
30
Finn de Jong
Scorpio
6:05
31
Tristan Maartens
ACW '66
6:49
MPUPA, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freke van Eil
Gloria
4:19
2
Anouk Rutjes
Atledo
4:26
3
Amber Jansens
Gloria
4:33
4
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:40
5
Puck van Gils
Sprint
4:41
6
Eva Den Boer
Atledo
4:42
7
Amy van Gestel
Attila
4:59
8
Florien Pinxteren
Gloria
5:00
9
Lore Proost
Gloria
5:06
10
Fenne van Heist
DAK
5:09
11
Aaliyah Yap
ACW '66
5:10
12
Meike Koeman
Scorpio
5:10
13
Zoë Dudok
Scorpio
5:14
14
Lotte Simon
ACW '66
5:20
15
Veerle de Jong
Attila
5:24
16
Tessa van Tilburg
Sprint
5:25
17
Lizzy Meijer
ACW '66
6:00
18
Babette Dumoulin
ACW '66
6:03
JPUPB, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
4:18
2
Stan Struyfs
Gloria
4:20
3
Siebe van der Lee
Atledo
4:42
4
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
4:45
5
Gijs Versteden
Attila
4:46
6
Daan van der Wildt
ACW '66
4:50
7
Sep Hendrix
Gloria
4:51
8
Rens Gulickx
Gloria
4:52
9
Jop Nijeholt
Sprint
5:03
10
Sem van Ravestijn
DAK
5:06
11
Ramon Derks
Atledo
5:08
12
Riemer van Son
Scorpio
5:09
13
Mick Soijer
Attila
5:12
14
Thijs van Loon
DAK
5:21
15
Timme Weterings
Attila
5:24
16
Luuk van Gestel
DAK
5:27
17
Niek Mutsaers
ACW '66
5:31
18
Marijn Niessen
Scorpio
5:39
19
Goof Schoormans
Atledo
5:45
20
Jort Griep
Scorpio
5:51
21
Jasper Broeders
Atledo
5:56
MPUPB, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
4:48
2
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:58
3
Elin de Koeijer
Attila
5:03
4
Tessa van Drunen
Attila
5:07
5
Mirthe van den Broek
Gloria
5:11
6
Louise Pinxteren
Gloria
5:25
7
Stien Huybrechts
Gloria
5:26
8
Isa Laro
Attila
5:48
9
Saar van Holland
Attila
5:49
10
Lies Hoffmann
ACW '66
5:55
11
Bregje ten Wolde
Sprint
5:55
JPUPC, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:35
2
Ilian Strooper
Attila
4:46
3
Willem de Jong
Atledo
4:58
4
Lucas van Dijk
ACW '66
5:10
5
Lander Jansens
Gloria
5:16
6
Jelle Jansen
Atledo
5:17
7
Jelmer Blonk
DAK
5:19
8
Hugo de Jong
Attila
5:22
9
Sam Ligtvoet
ACW '66
5:26
10
Siem van Tetering
Scorpio
5:29
11
Seth Wennekes
Scorpio
5:35
12
Brim Deveu
Gloria
5:51
13
Thomas Niessen
Scorpio
6:44
14
Vince van Tuijl
ACW '66
7:40
MPUPC, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
5:06
2
Eline Pelkmans
Sprint
5:14
3
Fleur Claessen
ACW '66
5:28
4
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
5:32
5
Kaat Proost
Gloria
5:37
6
Isa Stroucken
Taxandria Atletiek
5:52
7
Evy van den Beemt
Sprint
6:02
8
Femke Broeders
Atledo
6:21
9
Carlijn IJpelaar
ACW '66
6:25
VB, VB-ATLETEN (950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
3:30
2
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:08
3
Rick Standaert
ACW '66
4:21
4
Jesse Vink
ACW '66
4:48
5
Lieke Sweep
Sprint
5:34
6
Brydon Dammers
Sprint
5:36
7
Hans van den Broek
ACW '66
6:08
8
Minke Geraerts
Sprint
7:19
E-P-B, ESTAFETTE PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dak B
Vlijmen
6:43
2
Atledo estafette pup B
Atledo
7:13
E-P-A, ESTAFETTE PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atledo estafette Pupillen A
Atledo
5:28
2
Atledo/Spiridon A pupillen
Atledo
5:43
3
Dak A
Vlijmen
6:11
4
ACW pupillen A (J/M)
Waalwijk
6:33
E-J-C, ESTAFETTE JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Andeweg
Rijen
5:13
E-J-D, ESTAFETTE JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dak Mix
Vlijmen
5:18
2
Blauwe Bende D
Atledo
5:28
3
Dak D
Vlijmen
6:08
www.uitslagen.nl
16-12-2018 19:57