Uitslagenlijst Phanos Boscross december editie

Amstelveen - Zondag 16 december 2018

MAN, BOSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirek van der Heijden
Haarlem
25:44
2
Job Wink
Muiden
25:48
3
Arne Mosselman
's-Gravenhage
26:08
4
Alexey Savelyev
Amsterdam
27:06
5
Greg Haskins
Amsterdam
27:08
6
Yvo Boin
Almere '81
27:08
7
Richard Schuddebeurs
Amsterdam
33:52
8
Erik Kuhlman
Amsterdam
34:36
9
Arjan Zweepe
Amsterdam
34:37
10
Ruud Verberne
Amstelveen
35:19
11
Wouter Kromkamp
Amsterdam
35:21
12
Jules Broex
Amsterdam
35:22
13
Rene Janssen
Amstelveen
35:22
14
Mostapha Kassimi
Koog aan de Zaan
36:18
15
Wil van der Reijden
Amsterdam
36:22
16
Dick Frijlink
Nootdorp
36:32
17
Remco van Stappershoef
Amsterdam
36:41
18
Gilbert Elstak
Amsterdam Zuidoost
36:51
19
Walther Haaswijk
Amsterdam Zuidoost
36:53
20
Theo Gough
Amsterdam
37:11
21
Andre Domen
Mijdrecht
38:14
22
William Martin
Amsterdam
38:44
23
Arthur Loos
Amsterdam
38:45
24
Pieter Poorter
Amsterdam
39:12
25
Sipke Mulder
Amsterdam
39:26
26
Js KŁhler
Amsterdam Zuidoost
40:42
27
Giulio Stramondo
Amsterdam
40:59
28
Dennis de Knijff
Running2000
47:46
29
Barry Oudejans
Wormer
52:40
30
Mark Slaman
Amsterdam
52:40
31
Jochem van der Meer
Wormer
52:41
32
Folkert Coehoorn
Amsterdam
55:15
33
Lukasz Makowski
Hilversum
55:31
34
Marco Israel
Phanos
57:08
35
Hassan El Youssfi
Amsterdam
1:04:04
36
Pim Klaver
Amsterdam
1:04:11
37
Kasper van Vliet
Amsterdam
1:04:12
38
Tom Bloemers
Amsterdam
1:04:35
39
Gijs Fenenga
Bussum
1:04:40
VROUW, BOSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolien de Rooij
Amstelveen
34:36
2
Erna Meinhardt
Amsterdam
35:15
3
Willemijn Verhoeven
Amsterdam
35:16
4
Tamara Deimann
Amstelveen
35:31
5
Tina Lenz
Amsterdam
35:31
6
Lisanne Versteeg
Amsterdam
35:47
7
Suzanne van der Sluis
Amsterdam
35:50
8
Leanne Schultz
Vijfhuizen
35:51
9
Gerbrich Coehoorn
Amsterdam
35:55
10
Annelou de Vries
Phanos
35:56
11
Cindy Hollander
Haarlem
35:56
12
Angie ten Bosch
Monnickendam
36:27
13
Annemieke Swaanenvelt
Amstelveen
36:40
14
Denise van Rijk
Amsterdam
36:51
15
Henriek Brink
amsterdam
36:57
16
Marjolijn Prijs
Amsterdam
37:03
17
Diana van der Laan
Almere '81
38:47
18
Linda van Dulst
Amsterdam
39:01
19
Lisa Kouwenberg
Amsterdam
39:21
20
Nikky Godeschalk
Amsterdam
39:22
21
Linda Bontje
Breezand
39:54
22
Daan de Haan-Waaijer
Amsterdam
40:31
23
Astrid Schumacher
Amsterdam
40:39
24
Liesbeth van den Bosch
Amsterdam
40:40
25
Tahira van der Meulen
Amsterdam
40:40
26
Audrey Lie Ten
Duivendrecht
41:27
27
Cynthia Dorland
Amsterdam
42:00
28
Danielle Jagtenberg
Amsterdam
42:04
29
Jolanda Bakker
Nieuw-Vennep
43:45
30
Denise Baars
Vleuten
43:46
31
Katarzyna Peplinska
Amsterdam
48:27
32
Izabela Kmiecik
Amsterdam
48:28
JPUPA, PUPILLEN A/B/C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Winter
De Kieviten
6:18
2
Per Bakker
PEC 1910
6:25
3
Taygel Bolsman
Amsterdam
6:41
4
Siep Trommelen
Maastricht
6:42
5
Joey Heynneman
Feniks
7:07
6
Jeepe Daas
Wormer
7:52
7
Yves Verbockhaven
Phanos
8:15
8
Yarran Rippl
AV '23
9:18
9
Noud van Fulpen
Phanos
9:44
10
Wouter Wieresma
Drunen
13:39
MPUPA, PUPILLEN A/B/C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ZoŽ van Gils
Rotterdam Atletiek
6:31
2
Isa Vossebelt
AV Rijssen
7:19
3
Aimee Rood
Uitgeest
7:27
4
Saartje Rewijk
Kudelstaart
7:37
5
Irina Kovorova
Phanos
7:45
6
Jennecy Prokop
Phanos
7:55
7
Guusje de Graaf
Phanos
7:59
8
Aicha Kacen
Phanos
8:15
9
Sofie Moerkerken
Haarlemmermeer
8:16
10
Renske Coumou
Phanos
8:34
11
Noortje Coumou
Amsterdam
9:06
JPUPB, PUPILLEN A/B/C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daimy van Beek
Fortuna
7:19
2
Casper Kole
Phanos
7:53
3
Julian Veerman
Phanos
8:06
4
Sacha Onderberg
Phanos
8:39
5
Tim de Jonge
Phanos
8:50
6
Tijs van Etten
Heemskerk
9:11
MPUPB, PUPILLEN A/B/C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veere Willems
Phanos
7:34
JPUPC, PUPILLEN A/B/C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kainoa Jaster
Zaandam
8:03
2
Timo Husap
Amsterdam
8:36
MPUPC, PUPILLEN A/B/C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pueblita Renfurm
Almere '81
8:44
MSEN, BOSCROSS REC./M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre van Rooden
Phanos
22:42
2
Nicolas Mutschler
Phanos
23:54
3
Sebastiaan Post
Atos
24:30
4
Steve Cardy
Phanos
24:40
5
Thomas Ettes
Amsterdam
24:45
6
Midas Tolmeren
Amsterdam
24:57
7
Eef Lamers
Nijmegen
25:25
8
Olaf Brock
Phanos
25:30
9
Tom de Wilt
Nijmegen
25:39
10
Rik van Leeuwen
Amsterdam
25:40
11
Jurrien Knibbe
Nederland
25:41
12
Christiaan Schaap
Amsterdam
25:43
13
Bas Winkel
Amsterdam
26:46
14
Erik Witte
Amsterdam
28:14
15
Sander Bakker
Amsterdam
28:15
16
Jasper Smidt
Atos
28:21
17
Siemen van der Werff
Amsterdam
28:52
18
Ewoud Jorna
Amsterdam
29:04
19
Helge Linnert
Amsterdam
29:15
20
Jip van Amerongen
Enschede
30:13
21
Koen Kors
Amsterdam
30:20
22
Pim Kastermans
Amsterdam
30:53
23
Mark Danhof
Amsterdam
31:16
24
Fabian Wieland
Utrecht
31:16
25
Daniel Lam
Haarlem
31:40
26
Charlie de Lange
Amstelveen
32:22
27
Rob Maas
Ter Aar
33:19
28
Nathan Kurszewski
Amsterdam
36:38
VSEN, BOSCROSS REC./M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie de Gier
Amsterdam
29:48
2
Eva van Ee
De Kwakel
30:47
3
Iris Brandenburg
Phanos
31:01
4
Faye de Lange
Amstelveen
32:03
5
Mijntje Minkema
Phanos
32:45
6
Margot Maathuis
Amsterdam
34:51
7
Quirine Bredero
Groningen
36:05
8
Hannah Bredero
Deventer
36:05
9
Suzanne Spanjaard
KAV Holland
38:34
10
Frenchie de Kunder
Hollandia
40:05
11
Katja Konstantinovski
Amstelveen
40:09
12
Annemiek Florisson
Ter Aar
41:55
13
Mirjam Verhaar
Nieuwkoop
41:55
14
Eline Lam
Phanos
59:01
M35, BOSCROSS REC./M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Holtus
Amsterdam
22:58
2
Alexey Peskov
KAV Holland
23:44
3
Davide Ceolin
Amsterdam
26:03
4
Oskar Wahlen
AKU
26:25
5
Eduard Hartwich
De Kieviten
27:14
6
Christophe Veuskens
Amsterdam
27:19
7
Michael de Lie
Amsterdam
28:00
8
Jeroen Geurtsen
Loopgroep Athletic Point
28:14
9
Daan Runhaar
Atos
28:18
10
Paul van Veen
Amsterdam
28:33
11
Giel Klanker
Utrecht
28:35
12
Niels Bertschat
Amsterdam
28:42
13
Mark Bakker
Diemen
28:44
14
Gerben Broens
AAC
28:54
15
Casper Scheuer
Amsterdam
28:59
16
Wally Tas
Amsterdam
29:05
17
Jorret Teerink
Amsterdam
29:30
18
Jan-Willem Coumou
Amsterdam
30:28
19
JŲrgen Hofstra
Uitgeest
31:11
20
Eric Langbroek
Badhoevedorp
31:19
21
Eddy Bax
Amsterdam
33:24
V35, BOSCROSS REC./M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lineke Kroon
KAV Holland
25:26
2
Ingrid Klaassen
Running Holland vereniging
25:27
3
Eva Cornet
KAV Holland
27:17
4
Teatske Altenburg
Amsterdam
28:18
5
Martien Schaub
Amsterdam
29:07
6
Lisa Bos
Amsterdam
29:52
7
Katia Ganda
Zaanland
30:14
8
Marleen Stroomer
Zwaag
31:24
9
Fong-Ping Chu
Phanos
33:50
10
Birgit Peeterman
Amsterdam
33:54
11
Anneke van Hekken
Amsterdam
34:29
12
Dorcas JEPKEMBOI
Zaanland
35:26
13
Mareille Rijborz Veenman
Nederlandse Triathlonbond
35:36
14
Mariska Leloup
Amersfoort
36:21
15
Faiza Bensi Ali
NEA Volharding
40:42
16
Evelien Weller
Amsterdam
41:31
M45, BOSCROSS REC./M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van Galen
Zaanland
23:11
2
Abdelhim Mohammadi
Amsterdam
23:36
3
Daan Heijliger
Amsterdam
24:50
4
Bas de Bruin
Wijk aan Zee
26:23
5
Paul Schim van der Loeff
Phanos
26:27
6
Sjaak Betjes
Lycurgus
26:53
7
Jeroen Pasman
Amsterdam
27:23
8
Edwin Bruin
Medemblik
28:28
9
Arja Dekker
Amsterdam
28:48
10
Raymond Witteveen
AKU
29:03
11
Richard Warmerdam
Haarlem
29:39
12
Johan te Peele
Amsterdam
29:54
13
Geert Hoedemaker
Amstelveen
30:20
14
Martijn van Voorst
Purmerend
31:04
15
Serge Bueters
Amsterdam
32:31
16
Wim Bouwman
Phanos
33:05
17
Jaap Hordijk
Haarlem
33:24
18
Joris Smeets
Amsterdam
33:37
19
Wouter van der Heijde
Amstelveen
34:06
20
Rik van der Jagt
Zaanland
35:15
21
Marc Kastermans
Hilversum
37:50
22
Marc Koster
Amstelveen
38:10
23
Sander de Jong
Purmerend
40:46
24
Carlo Kes
Amsterdam
41:30
V45, BOSCROSS REC./M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
27:44
2
Linda Valent
Wijk aan Zee
28:10
3
Bianca Vermeulen
Haarlem
30:27
4
Ineke Kosse
Phanos
31:12
5
Saskia Winkel
Amsterdam
31:38
6
Anneke Witt
Haarlem
32:42
7
Julia Hagoort
Velserbroek
33:30
8
Lidia Chericoni
AV Badhoevedorp
34:06
9
Ilaria Triggiani
Amsterdam
35:20
10
Sandy Kramer
Amstelveen
35:25
11
Liselore Sauer
Phanos
38:08
12
Irene Eijs
Amsterdam
38:14
13
Manon Hietbrink
Amsterdam
38:15
14
Bianca Oostman
Groningen Atletiek
42:11
M55, BOSCROSS REC./M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
25:27
2
Fred Smit
KAV Holland
25:42
3
Jan van Heteren
Aalsmeer
28:10
4
Henk van Schuppen
Amsterdam
28:34
5
Johan Koolhaas
Amstelveen
28:49
6
Jeroen Hijstek
Nieuw-Vennep
29:11
7
Jaap Tol
KAV Holland
29:24
8
Maarten Douwe Bredero
Amsterdam
30:25
9
Marcel van Oostveen
Zoetermeer
31:32
10
Gerard Lijnzaad
AV '23
33:15
11
Fred den Hartog
Loopgroep Aart Stigter
33:54
12
Frank Lind
Feniks
34:40
13
Michiel Hatenboer
AV '23
36:05
14
Hans Hulsbos
Westervoort
37:18
15
Brian Goode
Amsterdam
38:00
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
6:54
2
Laila Yahyaoui
Almere '81
7:15
3
Merlijne van Doorn
Atverni
7:17
4
Jana Nagtegaal
AAV '36
7:22
5
Yzara van der Born
AAV '36
7:25
6
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
7:29
7
Cecila Lima
Energie
7:33
8
Layana Chrafih
PAC
7:35
9
Lotte Griep
Scorpio
7:41
10
Lila van Nieuwkoop
Energie
7:45
11
Liz Jonk
AV Edam
7:48
12
Jip Boerema
Groningen Atletiek
7:50
13
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
7:53
14
Tess Homan
AV '40
7:56
15
Aafke Wijkmans
Astylos
7:57
16
Sanne Geurtsen
Hellas
8:15
17
Kiira van Dijk
Leiden Atletiek
8:18
18
Nora van Seventer
Phanos
8:24
19
Olivia Musil
Phanos
8:48
JJUND, JONGENS D / MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julien Jansen
PEC 1910
8:31
2
Ate Clobus
AAC '61
8:35
3
Daan van Dessel
DJA
8:36
4
Vasco Mosselman
SAV
8:38
5
Twan Vossebelt
AV Rijssen
8:45
6
Dani Meisen
Caesar
8:51
7
Liam Jongejan
Phanos
8:56
8
Hugo Post
Phanos
8:57
9
NariŮo Renfurm
Almere '81
8:58
10
Julian Keun
Groningen Atletiek
9:01
11
Davey Ouwehand
Leiden Atletiek
9:05
12
Rik Janissen
Venloop Running Team
9:05
13
Milan van Holsteijn
AV '40
9:20
14
Rink Rewijk
AV Aalsmeer
9:22
15
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
9:29
16
Leif Jaspers
PAC
9:38
17
Manolo Scheers
9:49
18
Teun Merckx
Almere '81
9:50
19
Lucas Koeling
GVAC
9:54
20
Stan Hovens
Venloop Running Team
10:04
21
Emil de Graaf
Phanos
10:28
22
Davante Scheers
11:16
23
Odin Pikaart
Phanos
13:21
MJUNC, JONGENS D / MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
8:08
2
Michelle Frowijn
Rotterdam
8:11
3
Selina Franken
AV Zeewolde
8:21
4
Marit Griep
Scorpio
8:31
5
Tischa Braum
Cifla
8:36
6
Hebe Chadwick
AV '40
8:43
7
Anne de Jong
Atledo
8:49
8
Anniek Vissers
Nijmegen Atletiek
8:49
9
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
8:59
10
Britte Wulterkens
Nijmegen Atletiek
9:00
11
Froukje Mons
Energie
9:05
12
Roos de Jong
Atledo
9:09
13
Merel Veltman
Almere '81
9:18
14
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
9:26
15
Roanna Geleijn
Rijsenhout
9:28
16
Shalomy Karreman
Rotterdam Atletiek
9:28
17
Lynn van Ham
Achilles-Top
9:35
18
Maria Kuipers
Phanos
9:37
19
Esmee Vis
De Gemzen
9:58
20
Emily Ashley
Phanos
10:23
21
Nynke van der Geest
Energie
10:45
JJUNC, JONGENS C / MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
10:44
2
Yohannes Hiensch
Phanos
10:51
3
Thomas Reining
PEC 1910
10:51
4
Pjotr Dolfsma
Venloop Running Team
10:55
5
Mauro Dieters
Almere '81
10:59
6
EyoŽl Hiensch
Phanos
11:11
7
Primo Beekhuis
's-Gravenhage
11:18
8
Max Swabedissen
AV Rijssen
11:22
9
Tijmen Wisselink
Argo
11:27
10
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
11:34
11
William Knol
U-Track
11:35
12
Pieter Fallaux
Energie
11:37
13
Jorrit Wynia
Phanos
11:37
14
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
11:46
15
Quint van der Riet
Haarlemmermeer
11:48
16
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
11:52
17
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
12:01
18
Lans Timmermans
Prins Hendrik
12:06
19
Jelle van Geel
THOR
12:10
20
Rick Smits
DAK
12:52
21
Martijn van der Lecq
AV '34
13:11
22
Ezequiel Bolsman
Phanos
13:13
23
Thomas van Orsouw
Oss '78
13:15
24
Witte Jaspers
PAC
13:18
25
Igor Wuts
Phanos
14:49
26
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
15:06
MJUNB, JONGENS C / MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amina Maatong
Leiden Atletiek
11:40
2
Luna de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
11:46
3
Vera de Vries
Horror
11:48
4
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
11:51
5
Brecht Frensel
AV Heerenveen
12:14
6
Bobet Kloosterman
Leiden Atletiek
12:16
7
Nienke van Dok
AV Aalsmeer
12:22
8
Willemijn Fuite
Attila
12:39
9
Jonine Hofstra
LSV Invictus
13:16
10
Elke Wijkmans
Astylos
13:20
11
Mette Nuijen
Leiden Atletiek
14:23
12
Parel van Nieuwkoop
Energie
14:31
13
Lotte van Orsouw
Oss '78
14:42
JJUNB, JONGENS B / MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Baltus
SAV
16:28
2
Jesse Fokkenrood
U-Track
16:47
3
Teun ter Haar
Nijmegen Atletiek
16:59
4
Stefan Nillessen
Cifla
17:02
5
Lars Laros
Scorpio
17:06
6
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
17:10
7
Tijn van Zijl
KAV Holland
17:13
8
Yordi Druijff
Triathlon
17:27
9
Kjell de Groot
Flevo Delta
17:37
10
Niels Peeters
Venloop Running Team
18:02
11
Archie Hall
U-Track
18:02
12
Ernson van den Bos
Scorpio
18:10
13
Gijs de Haan
PAC
18:30
14
Tjebbe Hemler
PAC
18:33
15
DaniŽl van Noordenne
Energie
18:39
16
Nelson Johnson
Haag Atletiek
18:42
17
Jip Janissen
Venloop Running Team
18:47
18
DaniŽl Vink
U-Track
18:57
19
Boaz van der Schaaf
Haag Atletiek
19:05
20
Karsten van Ommen
Isala '96
19:30
21
Bas Stam
Rotterdam Atletiek
19:37
22
Yassine Bouaziz
AV '34
19:42
23
Rutger Schim vander Loeff
Phanos
21:52
MJUNA, JONGENS B / MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hijman
PAC
19:15
2
Iris Velting
HAC '63
19:24
3
Terra Muntjewerff
Ciko '66
19:34
4
Ynte Biemans
Tartlťtos
19:51
5
Noa Hoondert
AV '23
21:14
6
Anne Geijtenbeek
U-Track
21:31
7
Sanne van Beek
PAC
21:40
8
Vivienne Morssinkhof
Fit
21:41
9
Lotte Bakx
THOR
22:14
10
Kim Groeneveld
Hylas
22:57
JJUNA, JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
20:15
2
Aimane Benchellal
PAC
20:26
3
Ilias El Khattabi
Rotterdam Atletiek
20:30
4
Rick van Riel
Tilburg
20:40
5
Jort Benz
Energie
21:20
6
Siraj Awal Aman
Argo
21:31
7
Mojalefa Kloprogge
U-Track
21:37
8
Norbert Weijenberg
Spado
21:40
9
JaÔr van Winkel
Prins Hendrik
21:48
10
Cas Kopmels
Leiden Atletiek
21:50
11
Jippe Lasschuijt
AV '34
21:54
12
Sander van Elk
Leiden Atletiek
22:07
13
Michael Woldemesekel
ATV Venray
22:15
14
Boudewijn Welkzijn
Phanos
22:33
15
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
22:43
16
Tibo Visser
Fortius
23:27
17
Stefan de Vries
Start '78
23:38
18
Ian Pennekamp
Bussum
23:54
19
Bas van der Meule
Leiden Atletiek
27:39
20
Shai Walhain
Phanos
30:16
21
Alex de Lang
Nederland
34:11
VROUW, LANGE CROSS VRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Blokhuis
Passaat
21:58
2
Diane van Es
PAC
22:51
3
Susan van Weperen
LSV Invictus
22:51
4
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
23:36
5
Sanne Mooldijk
Rotterdam Atletiek
23:45
6
Kristel van den Berg
Fortuna
23:56
7
Bo Ummels
Unitas
24:07
8
Hinde Fokkema
Nijeberkoop
24:11
9
Lotte Krause
AKU
24:31
10
Marijke de Visser
Dolichos
24:40
11
Machteld de Vries
Phanos
31:18
12
Eline Eelkema
Phanos
31:18
13
Vera Hoebers
Nederlandse Triathlonbond
31:25
14
Lilian van der Ent
De Spartaan
33:01
15
Corinne Rotteveel
De Spartaan
35:55
MAN, LANGE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Butter
AV Castricum
30:17
2
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
30:27
3
Tim Pleijte
Dynamica
30:34
4
Lars Gerritsen
Passaat
30:38
5
Tim van den Broeke
Dynamica
31:05
6
Zac V Freudenburg
AV '23
31:14
7
Jelmer van der Linden
Statina
31:25
8
Freek van de Weerd
Running Breda
32:11
9
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
32:12
10
Casper van der Putten
Asterix
32:16
11
Thomas Lewis
Phanos
32:25
12
Wouter Heinrich
Phanos
32:34
13
Edwin Sjerps
SAV
32:35
14
Bram Prins
NSL
33:10
15
Sven Stoltenborg
Haarlemmermeer
33:14
16
Cornť Timmer
AV Aalsmeer
33:25
17
Dominic Bersee
Olympus '70
33:34
18
Luc Beuckens
NOP
33:39
19
Jesper Slik
Duivendrecht
35:02
20
Bjorn Vennema
AAC
35:14
21
Jurian Glas
Loopgroep Aart Stigter
35:19
22
Tobias Mander
Amsterdam
35:49
23
Remco Kramer
Lycurgus
36:02
24
Martijn van Haren
Vitalis
36:24
25
Jacco Langerak
Nederlandse Triathlonbond
37:19
26
Jasper Engel
Phanos
37:58
27
Maurits Morsink
Rotterdam Atletiek
39:55
28
Piet de Reuver
AAC
40:14
29
Jeroen Kos
AV Haarlem
40:29
30
Marco Bijtenhoorn
AV Haarlem
41:10
31
Maarten Naaijkens
Amsterdam
42:04
32
Donar Teunissen
Loopgroep Aart Stigter
43:03
33
Michel Maassen
OSS-VOLO
43:13
34
Danny van Oudenaarden
Waterweg
43:42
35
Chris Visser
Haarlem
43:43
36
Bas Commandeur
Beverwijk
44:03
37
Tjeerd Commandeur
Wormer
44:12
38
Frans Freijser
Suomi
44:23
39
Martin Geerders
Atos
44:25
40
Frank van de Werff
Triathlon
45:04
41
Bram Couperus
AV Haarlem
45:41
42
Sergey Kovorov
Amsterdam
45:52
43
Joost Dibbits
Amsterdam
46:24
44
Cees Groenland
AAC
46:37
45
Max Commandeur
DEM
47:11
46
Richard Zwagemaker
SAV
47:39
47
Jeroen Abbink
Wormer
47:56
48
Frank de Groot
Zaandam
48:20
49
Chris Freijser
Lycurgus
49:07
50
Jorrit Bordens
Diemen
49:35
51
Walter Hukema
Purmerend
50:11
52
Stergios Axiotis
Amsterdam
51:20
53
Toon Durville
Nederlandse Triathlonbond
54:20
54
Martijn van Veen
Amsterdam Zuidoost
54:46
55
Ronny A. Samuel
AV '23
54:57
56
Edward Nagel
Amsterdam
55:10
57
Benjamin Go
Phanos
56:19
58
Gerben Kiel
Almere
57:43
59
Arno BeliŽn
Hardlopen.nl
1:00:00
MAN, G-ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Hussaarts
Haarlemmermeer
3:16
VSEN, KORTE CROSS VRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
Wageningen
9:43
2
Seline Scherrer
Phanos
9:50
3
Sabine Rutten
VAV
10:07
4
Emma Kok
Phanos
10:29
5
Mariska Poel
DEM
10:40
6
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
10:41
7
Ashley Melcherts
Energie
10:42
8
Julia James
Phanos
11:06
9
Lindsey Faken
Energie
11:15
10
Corinde van Es
PAC
11:40
11
Myrthe Bouman
U-Track
13:28
MJUNB, KORTE CROSS VRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kara Zwagemaker
SAV
13:20
MSEN, KORTE CROSS MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
8:10
2
Bram Anderiessen
AKU
8:14
3
Tom de Gelder
Olympus '70
8:29
4
Edwin de Vries
AV Castricum
8:31
5
Kevin Viezee
AAC
8:35
6
Tom Disveld
AAC
8:37
7
Jeroen Bakker
Triathlon
8:39
8
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
8:40
9
Filmon Tesfu
SV Sportlust
8:41
10
Gianluca Assorgia
AV '23
8:46
11
Mudesir Awal Aman
Argo
8:48
12
Sam Kraaijeveld
Passaat
8:52
13
Wouter den Hollander
Phanos
8:52
14
DaniŽl de Looze
Phanos
8:53
15
Ryan Clarke
AV Castricum
8:55
16
Marco van Erp
Leiden Atletiek
8:56
17
Terry Ringlever
Fortuna
8:56
18
Roeland van der Harst
Leiden Atletiek
8:58
19
Twan Pormes
DOKEV
9:00
20
Joeri Slagter
TAS '82
9:05
21
Hugo van den Haak
Rotterdam Atletiek
9:07
22
Ralf Looze
Phanos
9:11
23
Gian Oerlemans
NSAV 't Haasje
9:13
24
Paavo de Leng
Dynamica
9:22
25
Cain Rutgers
Phanos
9:23
26
Reinder Prince
Triathlon
9:25
27
Tom Kleist
Phanos
9:27
28
Max van Gerrevink
Leiden Atletiek
9:27
29
Tijke Wentink
Attila
9:28
30
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
9:31
31
Jeroen Engels
Prins Hendrik
9:32
32
Cas Wille
Statina
9:34
33
Maarten van Doornik
Tartlťtos
9:35
34
Dave Hulzebos
ACO Van Elderen
9:38
35
Puk van Gool
Attila
9:44
36
Jeen Nauta
Start '78
10:00
37
Thomas Bovenberg
Leiden Atletiek
10:10
38
Jesse de Wit
Phanos
10:35
39
Jelle de Moes
Haarlemmermeer
13:14
40
Luuk Wagenaar
Phanos
15:04
41
Ben Ginsel
Amsterdam
19:22
16 december 2018
www.uitslagen.nl
06-01-2019 20:14