Uitslagenlijst 2e Jeugdcross Wintercompetitie poule mid

Santpoort-Noord - Zaterdag 15 december 2018

JPM, PUPILLEN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samuel Hulleman
Atletiek Abcoude
3:46
2
Julian Gewargis
Startbaan
3:56
3
Ruben van Zon
Zuidwal
3:57
4
Jits Terpstra
Atletiek Abcoude
4:02
5
Milan Benjamin Baas
Zuidwal
4:06
6
Jip Hofmijster
AKU
4:06
7
Bodhi Weemaes
GAC Hilversum
4:13
8
Silvio de Korte
Startbaan
4:16
9
Pieke van der Blom
GAC Hilversum
4:17
10
Jip Houtenbos
DEM
4:23
11
Roel Verlaan
AKU
4:25
12
Mees Moen
GAC Hilversum
4:29
13
Max Schot
GAC Hilversum
4:33
14
Lars Bitter
GAC Hilversum
4:39
15
Kick Verhaal
Zaanland
4:43
16
Stijn ten Kate
Zuidwal
4:55
17
Thom Snoek
AV '23
4:56
18
Hugo Hulleman
Atletiek Abcoude
4:57
19
Felix Milikowski
AV '23
4:57
20
Otto Karsijns
GAC Hilversum
5:02
21
Moos Molenaar
Atletiek Abcoude
5:04
22
Silver Krumeich
Atos
5:22
23
Quinten van Schaik
GAC Hilversum
5:29
24
Rens Weijers
Zuidwal
5:52
MPM, PUPILLEN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne Cornelissen
GAC Hilversum
4:24
2
Noor Waterhout
GAC Hilversum
4:28
3
Sofie Walstra
GAC Hilversum
4:31
4
Lianne Blaauw
Atletiek Abcoude
4:34
5
Kaat de Vries
AV Aalsmeer
4:36
6
Babet van het Kaar
Suomi
4:37
7
Zazza Groenbast
Feniks
4:39
8
Iris Drupsteen
GAC Hilversum
4:45
9
Zohra de Best
AV '23
4:46
10
Lura Aarts
AV '23
4:53
11
Evi Schoen
AKU
4:54
12
Inge de Vries
Zaanland
5:00
13
Inoa Bremer
Feniks
5:17
14
Rowan van Kempen
AKU
5:18
15
Fiene Wierenga
GAC Hilversum
5:34
16
Miya Fung Kon Jin
Atletiek Abcoude
5:40
17
Annemijn Schlebaum
AV '23
5:56
JPC, PUPILLEN C JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Kleef
Zaanland
4:44
2
Stijn de Jager
Feniks
5:05
3
Elay van der San
Phanos
5:05
4
Nathan Griffioen
AV '23
5:06
5
Toby van Gildemacher
Atos
5:09
6
Jaro Koper
DEM
5:11
7
Thimo Huszar
Phanos
5:18
8
Jip ter Smitten
GAC Hilversum
5:18
9
Ruben Bekebrede
Zaanland
5:20
10
Levi Jansen
AAC
5:22
11
Luuk van Manen
AKU
5:24
12
Lou de Vries
GAC Hilversum
5:24
13
Peter Balabanov
Startbaan
5:25
14
Jurre Hopman
AAC
5:27
15
Roy Bakker
DEM
5:30
16
Liam RŲling
AKU
5:31
17
Friso Kiel
GAC Hilversum
5:32
18
Arsh Sahu
GAC Hilversum
5:37
19
Rylan Stins
DEM
5:39
20
Abhav Sahu
GAC Hilversum
5:40
21
Fedja Sutorius
AV '23
5:41
22
Teun Pauwels
GAC Hilversum
5:42
23
Dani Holst
Zaanland
5:45
24
Daan de Boer
Zuidwal
5:47
25
Siem Elderenbosch
AAC
5:52
26
Divan Cifci
Zaanland
5:55
27
Simon Hooiveld
AV '23
5:56
28
Mika Kelder
GAC Hilversum
5:58
29
Brent Wieringa
GAC Hilversum
5:59
30
Senn Koek
AKU
6:00
31
Stijn van Harn
GAC Hilversum
6:05
32
Dante Orth
Atletiek Abcoude
6:12
33
Donato Russo
GAC Hilversum
6:15
34
Younes Mors
DEM
6:18
35
Pepijn Kortlandt
Startbaan
6:19
36
Fedde Veldmeijer
GAC Hilversum
6:20
37
Ruben Zijerveld
AKU
6:21
38
Aeyden de Neef
GAC Hilversum
6:23
39
Caspar Oskam
AV '23
6:24
40
DaniŽl Klaver
Zuidwal
6:34
41
Caed Steba
GAC Hilversum
6:39
42
Jurian Gillissen
AAC
7:06
43
Diago Manzanares
Atos
7:32
MPC, PUPILLEN C MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe de Jong
AV '23
4:56
2
Eline Oppewal
Zaanland
5:10
3
Salyshia Reemnet
Feniks
5:27
4
Olivie Mensing van Charante
AV '23
5:28
5
Suus Hogenboom
AKU
5:29
6
Chiara Bernard
AV '23
5:30
7
Liv Vestre
Tempo
5:32
8
Evelien ter Veer
Startbaan
5:36
9
Melody Nillesen
NEA Volharding
5:38
10
Saar Bleeker
Zuidwal
5:43
11
Rosalie Brown
Phanos
5:44
12
Charlotte Roeland
AV '23
5:45
13
Amina Kacen
Phanos
5:50
14
Dille de Gooijer
GAC Hilversum
5:50
15
Tosca Quite
GAC Hilversum
5:51
16
Mia Braun
Phanos
5:52
17
Ynte Terpstra
Tempo
5:55
18
Selma Alla
AAC
6:01
19
Sibel Timucin
Startbaan
6:02
20
Caro Bleijenberg
AAC
6:03
21
Lauren Gerritsen
Startbaan
6:05
22
Isa Gerrits
GAC Hilversum
6:14
23
Eva Jorritsma
AV '23
6:15
24
Sarah Huitema
AV '23
6:16
25
Lotte de Graaf
DEM
6:22
26
Madelief Miedema
AV '23
6:27
27
Zoe Brink
DEM
6:31
28
Anne Leah Visser
Atletiek Abcoude
6:33
29
Enya Splint
Zuidwal
6:45
30
Quahneah van den Bos
GAC Hilversum
6:49
31
Erica van Stratum
Zuidwal
6:50
32
Evi van Agtmael
Startbaan
7:17
33
Elise de Jong
GAC Hilversum
7:56
JPB, PUPILLEN B JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Bogaard
AV '23
5:39
2
Leon den Ouden
Startbaan
5:43
3
Sem Rossing
AKU
5:54
4
Idse Blum
Phanos
5:55
5
Ian Boschman
Atos
5:55
6
Duco Verhoeven
Atos
5:57
7
Casper Kole
Phanos
5:57
8
Thierry van Diggelen
Feniks
6:02
9
Mats Waal
DEM
6:03
10
Maximilian van Buren
Startbaan
6:08
11
Benjamin Miedema
AV '23
6:09
12
Finn Bakker
AV '23
6:09
13
Melle van der Meer
GAC Hilversum
6:11
14
Bram Haselaar
Startbaan
6:12
15
Sverre Brink
Startbaan
6:13
16
Robin van den Berg
GAC Hilversum
6:13
17
Olivier van Luttervelt
GAC Hilversum
6:13
18
Stan Kriek
Zuidwal
6:14
19
Jochem Colle
Atletiek Abcoude
6:21
20
Krystian van der Vijgh
Startbaan
6:21
21
Vince Mevissen
DEM
6:22
22
Laurens Bijlard
GAC Hilversum
6:28
23
Felix Kuil
DEM
6:32
24
Merijn Senster
GAC Hilversum
6:33
25
Valerio Barnabť
Zaanland
6:36
26
Quint van der Knaap
GAC Hilversum
6:37
27
Waldemar Baumann
Startbaan
6:40
28
Tijn Jorritsma
AV '23
6:42
29
Joep Wilhelmus
GAC Hilversum
6:43
30
JaÔr Stoel
Zaanland
6:46
31
Adne de Munnik
Feniks
6:47
32
Jonathan Bakker
Feniks
6:47
33
Collin Roling
AKU
6:48
34
Jay van Kempen
AKU
6:49
35
Czarek Colle
Atletiek Abcoude
6:50
36
Tim Taanman
AKU
6:50
37
Abel de Blaauw
Startbaan
6:51
38
Tim de Jonge
Phanos
6:55
39
Stijn van der Gugten
GAC Hilversum
6:57
40
Jim Pankow
Tempo
6:57
41
Tim Bultman
GAC Hilversum
6:58
42
Simon Renaud
GAC Hilversum
6:58
43
SŲlvi Kreukels
Atos
6:59
44
Luca de Graaf
DEM
7:00
45
Dex Visser
Zaanland
7:01
46
Pim Boerman
Zuidwal
7:05
47
Olivier Kleinsmit
GAC Hilversum
7:08
48
Koen van den Heuvel
Phanos
7:12
49
Milan Meester
Zaanland
7:14
50
Kay Wood
Zuidwal
7:20
51
Tjibbe Spring in 't Veld
Tempo
7:23
52
Koen van Weeghel
Tempo
7:38
53
Stan de Vries
GAC Hilversum
7:45
54
Thorben Kamstra
Phanos
8:08
55
Naim Meiland
Feniks
8:10
56
Milan van der Voort
Zaanland
8:19
57
GadiŽl Manzanares
Atos
8:34
58
Flynn Moor
Startbaan
9:00
MPB, PUPILLEN B MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Orla White
GAC Hilversum
5:41
2
Youssra Errachidi
AAC
5:52
3
Veere Willems
Phanos
5:53
4
Caro Gardenier
Zuidwal
5:54
5
Mara Visch
Atos
5:57
6
Isis Bons
Atos
6:13
7
Isis Havik
Atos
6:17
8
Hanna Karsijns
GAC Hilversum
6:20
9
Gioia Pierik
Startbaan
6:23
10
Julia Wouda
GAC Hilversum
6:24
11
Alessia Barnabť
Zaanland
6:29
12
Bente Horsley
Tempo
6:30
13
Laura Wiering
AV '23
6:32
14
Maud van der Meer
GAC Hilversum
6:35
15
Veerle Koot
Zuidwal
6:40
16
Jade Rijssel
Phanos
6:46
17
Fay Los
Atos
6:48
18
Jamie Booij
Atos
6:49
19
Nienke Lemmens
Phanos
6:49
20
Liv Marshall
GAC Hilversum
6:50
21
Phileine Gooijer
Zuidwal
6:50
22
Letta Bakker
Zuidwal
6:52
23
Mathilde Heiner
Zuidwal
6:54
24
Daantje van der Wild
Feniks
6:56
25
Chyara Vinju
Zaanland
6:59
26
Lusie van der Wal
Atos
6:59
27
Tess de Boer
Zuidwal
7:01
28
Sofia Kes
DEM
7:02
29
Ariane Gnodde
GAC Hilversum
7:03
30
Elynn Barneveld
Zuidwal
7:04
31
Nienke Veldt
Phanos
7:05
32
Anouk de Vries
Zaanland
7:07
33
Joya Sapthu
Feniks
7:10
34
Heleen van Popta
GAC Hilversum
7:11
35
Lynn Morsing
Phanos
7:14
36
Mare Houbiers
Atos
7:17
37
Valerie van Wieringen
GAC Hilversum
7:19
38
Naomi Keketu
AKU
7:34
39
Nina van der Spoel
GAC Hilversum
7:35
40
Aafke Oostveen
GAC Hilversum
7:40
41
Kiki van der Veen
Tempo
7:43
42
Julie van den Berg
GAC Hilversum
7:55
43
Rosalie Schrijvers
Tempo
7:56
44
Fiene den Hertog
Zaanland
7:57
45
Nora nait el Ghazi
AAC
8:03
46
Lynn Langereis
Startbaan
8:12
JPA1, PUPILLEN A1 JON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van den Bosch
Phanos
5:19
2
Taygel Bolsman
Phanos
5:25
3
Laurens van den Berg
Zaanland
5:27
4
Sven Boshuizen
Atos
5:35
5
Yoep Roeleveld
AV '23
5:40
6
Sofian el Kaddouri
AAC
5:41
7
Jayden Boldewijn
Feniks
5:42
8
Jarit Kershof
Startbaan
5:43
9
Daantje Scheele
AV '23
5:45
10
Tendai Aarts
AV '23
5:47
11
Mark Westra
AKU
5:52
12
Timo Limonard
AAC
5:57
13
Floris Scheepstra
Phanos
5:58
14
Koen Zonneveld
DEM
6:00
15
Rick van Harn
GAC Hilversum
6:01
16
Lars van Wijk
Zuidwal
6:03
17
Thomas Quik
Zuidwal
6:03
18
Alec Radovcic
Phanos
6:07
19
Thijs Koopman
DEM
6:12
20
Ryan Waasdorp
Startbaan
6:14
21
Sem Hovinga
AV '23
6:15
22
Mees Schuurmans
Startbaan
6:16
23
Gijs Happe
Zaanland
6:16
24
Yves Verbockhaven
Phanos
6:19
25
Joshua Bouwer
AV '23
6:20
26
Gavin Hulsman
GAC Hilversum
6:25
27
Silvan Oud
AV Aalsmeer
6:26
28
Geyers Kleverlaan
AV '23
6:28
29
Ruben-Jay Krumeich
Atos
6:31
30
Gideon Sachs
AV '23
6:32
31
Floris Bool
Zaanland
6:37
32
Kas Wijbenga
Startbaan
6:49
33
Justin Maas
Tempo
6:49
34
Valentin Vooren
Phanos
6:50
35
Roan Snel
GAC Hilversum
6:50
36
Luke van Diemen
AV '23
6:50
37
Bink Liefting
DEM
6:54
38
Mika Okx
Tempo
7:03
39
Zoey van Zeijlen
AV '23
7:13
40
Roald Veen
Suomi
7:14
41
Tom Brekelmans
GAC Hilversum
7:15
42
Liam Brink
DEM
7:17
43
Biko de Best
AV '23
7:26
44
Siem van Kordenoordt
Zaanland
7:27
45
IsmaÔl Assbai
AAC
7:27
46
Biem van der Cammen
AV '23
7:39
MPA1, PUPILLEN A1 MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Kriger
AKU
5:38
2
Emma Bayens
Tempo
5:39
3
Lauren Timucin
Startbaan
5:42
4
Lucy Estella de Kruif
AV '23
5:52
5
Carina Mensing van Charante
AV '23
5:54
6
Liv Kriek
Tempo
6:13
7
Fleur Hofmijster
AKU
6:14
8
Josefien Bentum
Zuidwal
6:19
9
Cheynne vd Bos
GAC Hilversum
6:19
10
Mare Blum
Phanos
6:20
11
Liv de Vries
Atos
6:21
12
Jennecy Prokop
Phanos
6:22
13
Aicha Kacen
Phanos
6:22
14
Senna Gewargis
Startbaan
6:23
15
Caitlin Wismeijer
Startbaan
6:28
16
Anouk Verhaal
Zaanland
6:29
17
Isa Bouwman
AKU
6:30
18
Izzie Verdegaal
AV '23
6:31
19
Isabella de Bruin
GAC Hilversum
6:33
20
Hannah Kruijmer
Zuidwal
6:35
21
Fieke Terpstra
Tempo
6:36
22
Kris Jonker
AV '23
6:37
23
Evi Westerveld
GAC Hilversum
6:38
24
Pien de Vries
AV Aalsmeer
6:42
25
Amelie Vermeer
AV '23
6:44
26
Izabel Arends
AV '23
6:45
27
Carice Gerritsen
Startbaan
6:53
28
Maaike van Klei
GAC Hilversum
6:53
29
Jip de Groot
Zaanland
6:56
30
Mathilde Spruit
Phanos
7:02
31
Isabelle Schulte-Fischedick
Atos
7:05
32
Tess Dijkhuis
AV '23
7:05
33
Jolijn Thiel
Zuidwal
7:06
34
Danique Roest
Zuidwal
7:06
35
Lotte van Erkelens
GAC Hilversum
7:06
36
Ymke Kuiper
Atos
7:09
37
Linn Smithuis
AV Aalsmeer
7:14
38
Marlou Smorenburg
AKU
7:14
39
Stine Welp
GAC Hilversum
7:15
40
Tess Boxma
Atos
7:17
41
Pippe Jansen van der Geest
AV '23
7:21
42
Fileine Rebel
Zuidwal
7:22
43
Betty van der Meer
AV '23
7:23
44
Emily de Leeuw
Atos
7:23
45
Fiene van het Kaar
Suomi
7:27
46
Jasmijn van Gils
Phanos
7:35
47
Senna Ebbers
Zaanland
7:37
48
Sienna van Arkel
GAC Hilversum
7:40
49
Elke Wijbenga
Startbaan
8:13
50
Indy Mens
AV Monnickendam
8:19
51
Nienke van Manen
AKU
8:20
52
Heleni van den Berg
AV '23
8:21
53
Jasmijn van Ginkel
Startbaan
8:25
JPA2, PUPILLEN A2 JON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Mantel
AV '23
5:08
2
Jelle Horsley
Tempo
5:17
3
Riley Groenbast
Feniks
5:19
4
Diede Schotsman
Zuidwal
5:21
5
Tristan Hartkamp
Phanos
5:24
6
Rens Denneman
DEM
5:27
7
Manuel PattiwaŽl van Westerloo
Startbaan
5:29
8
Marciano Verzijden
Startbaan
5:30
9
Thimo Gisius
GAC Hilversum
5:31
10
Pieter Vermeij
Phanos
5:32
11
Marouane el Hani
AAC
5:34
12
Roefke Verhoeven
Atos
5:36
13
Nout van der Schoot
GAC Hilversum
5:41
14
Boudewijn van den Haak
GAC Hilversum
5:43
15
Benjamin Johannes
AAC
5:47
16
Hugo Kuil
DEM
5:48
17
Boaz Shor
Phanos
5:49
18
Tarik Errachidi
AAC
5:50
19
Abel Visser
AAC
5:52
20
Daniel Palumbo
Feniks
5:54
21
Tobias Burger
AAC
5:55
22
Quinten Canton
Atos
5:56
23
Youri van der Linden
GAC Hilversum
5:57
24
Kai Grillo
AAC
5:58
25
Sjaak de Boer
GAC Hilversum
5:59
26
Ismael Blay
Zaanland
6:00
27
Kane van Verseveld
GAC Hilversum
6:01
28
Stef Wijbenga
Startbaan
6:04
29
Luwe van Happen
Atos
6:06
30
David Spits
Atos
6:06
31
Jarno Vos
Zuidwal
6:07
32
Stijn Bakker
Zuidwal
6:08
33
Yme van der Krieke
AV '23
6:08
34
Siebe van der Weerden
GAC Hilversum
6:09
35
Mats Bax
Startbaan
6:09
36
Kian Hullegie
GAC Hilversum
6:10
37
Kas Commandeur
DEM
6:11
38
Thomar Neidig
GAC Hilversum
6:15
39
Matthijs Schrijvers
Tempo
6:15
40
Niels Hagen
Zuidwal
6:15
41
Simon Grimbergen
Zuidwal
6:16
42
Bonne Snuverink
AAC
6:16
43
Tycho de Vries
Tempo
6:17
44
Milo Mens
AV Monnickendam
6:19
45
Abel Schuurman
GAC Hilversum
6:19
46
Denzel Jone Lunda
Feniks
6:21
47
Tije Woudenberg
Startbaan
6:21
48
Sierus Caderius van Veen
AV '23
6:22
49
Sylvan Corel
AV '23
6:23
50
Finn Born
AV '23
6:24
51
Niek van Braam
GAC Hilversum
6:26
52
Abel van Gildemacher
Atos
6:29
53
Samin Stoffels
Phanos
6:29
54
Peb van Rooy
GAC Hilversum
6:30
55
David Wolfs
AV '23
6:31
56
Sam de Bock
GAC Hilversum
6:32
57
Jonah Kuipers
Phanos
6:33
58
Gijs Schuur
AV '23
6:36
59
Jari Oud
Phanos
6:37
60
Ids Elderenbosch
AAC
6:38
61
Jelle Wagemaker
Zuidwal
6:41
62
Yarran Rippi
AV '23
6:42
63
Thijs Ruiter
AAC
6:42
64
Finn Verheijen
Zaanland
6:43
65
Jack Nelissen
AV '23
6:44
66
Aaron Coltof
AV '23
6:50
67
DaniŽl Henselman
Tempo
6:52
68
Koen Federer
KAV Holland
7:08
69
Kaj Godlieb
Zuidwal
7:17
MPA2, PUPILLEN A2 MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud de Jong
AV '23
5:26
2
Saar Koper
Phanos
5:42
3
Sophie Lucas
Startbaan
5:49
4
Joena van Oordt
AV '23
5:51
5
Evelien van Doorne
AV '23
5:52
6
Elin van Dijken
AKU
5:53
7
Emma Siblesz
AV '23
5:55
8
Alva Stegehuis
Phanos
5:58
9
Evelien van Vilsteren
Startbaan
5:59
10
Frederiek van Wetten
Startbaan
6:00
11
Lara van Wijk
AAC
6:01
12
Jeannette Jadama
Phanos
6:03
13
Mirthe Knibbe
Zuidwal
6:03
14
Emma van Geer
Phanos
6:04
15
Isabel Poel
Phanos
6:06
16
Maren van Bommel
Feniks
6:09
17
Maura Kes
DEM
6:14
18
Mare van Etten
Zaanland
6:21
19
Livia van Weldam
Phanos
6:22
20
Guusje de Graaf
Phanos
6:23
21
Nora Oosterling
GAC Hilversum
6:24
22
Jente Meertens
GAC Hilversum
6:29
23
Senna Ponsen
Startbaan
6:30
24
Tiffany de Haan
Phanos
6:38
25
Larissa Visser
Zuidwal
6:39
26
Eva Spreuwenberg
GAC Hilversum
6:39
27
Hadia Hamadi
DEM
6:45
28
Filien van Ramshorst
Phanos
6:46
29
Sara Pietersen
Phanos
6:47
30
Noor Veldman
AV '23
6:48
31
Lotte Konijn
Zuidwal
6:49
32
Danya Bakker
Feniks
6:54
33
Tess Kuijer
Zuidwal
6:56
34
Lotte Westland
Zuidwal
6:57
35
Lilly Huntink
Tempo
7:00
36
Anouk Lucassen
GAC Hilversum
7:04
37
Lisa de Vries
Startbaan
7:11
38
Nura van Harmelen
Feniks
7:12
39
Dunya Brantenaar
Zaanland
7:13
40
India Zantinge
Feniks
7:17
41
Bo Van Hille
Zuidwal
7:20
42
Junia Roelevink
Startbaan
7:29
43
Adinda Torabkhani
Startbaan
7:30
44
Sigrid Schaap
Zuidwal
7:34
45
Hedwig Daniels
AAC
7:59
46
Maartje Brakenhoff
Zaanland
8:00
47
Pien Wijte
Zaanland
8:11
48
Indra Ebbers
Zaanland
8:16
49
Lianne Gillissen
AAC
8:34
JJA, JUNIOREN A JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ludo van Nieuwenhuizen
AAC
13:56
2
Tsega Kifle
AV '23
14:01
3
Achraf Mohammadi
AAC
15:15
4
Shai Walhain
Phanos
15:34
5
Daan Woldring
AV '23
15:56
6
Jasper Oskam
AV '23
19:20
JJB, JUNIOREN B JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex van Buttingha Wichers
GAC Hilversum
14:22
2
Piet van Vuuren
DEM
15:08
3
Christopher van Altena
Phanos
15:17
4
Jurre Brouwer
GAC Hilversum
15:22
5
Julian Hartog
Phanos
15:36
6
Milan Biesheuvel
AV Aalsmeer
15:41
7
Luc Veldman
Zuidwal
15:43
8
Fedor Musil
Phanos
15:55
9
Thom Kroon
Zuidwal
16:05
10
Gijs Veltenaar
AV '23
16:26
11
Diede Mieras
AV '23
16:38
12
Lucius Bout
Phanos
17:20
13
Philippe van den Heuvel
Phanos
17:29
14
Job Geerds
AV '23
17:30
15
Max Bertman
Phanos
17:30
16
Ocker Repelaer van Driel
Phanos
17:30
17
Luka Bakrac
AV '23
17:50
18
James van Rijckevorsel
Phanos
18:28
19
Bastian Jansma
GAC Hilversum
18:37
20
Max Spruit
AV Haarlem
21:03
MJA, JUNIOREN A MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Hartog
Zaanland
10:05
2
Tamar Appeldoorn
Zuidwal
10:33
3
Naomi Doves
Zuidwal
11:31
MJB, JUNIOREN B MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Scheer
GAC Hilversum
9:53
2
Misha Pier
AV '23
9:54
3
Lois de la Mar
AV '23
9:54
4
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
9:57
5
Lotte Zethof
AV Aalsmeer
9:58
6
Jenna Zaagsma
Suomi
10:18
7
Sietske de Bruin
AV Aalsmeer
10:43
8
Misha Oberski
Phanos
10:43
9
Sanna Oostveen
AV '23
10:50
10
Paulien Idema
AKU
11:43
11
Renske Idzenga
Zuidwal
12:05
12
Julia Hoekstra
AV Aalsmeer
12:47
13
Morgane den Uyl
Startbaan
13:06
JJC, JUNIOREN C JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yohannes Hiensch
Phanos
11:22
2
EyoŽl Hiensch
Phanos
11:31
3
Toon van Vuuren
DEM
11:31
4
Jorrit Wynia
Phanos
11:38
5
Jente Faber
GAC Hilversum
12:03
6
Sven Muurling
AKU
12:10
7
Job Linssen
Zuidwal
12:15
8
Lukas Renaud
GAC Hilversum
12:16
9
Pibe Baartman
Phanos
12:17
10
Dani Suparmono
GAC Hilversum
12:18
11
Daniel Winkels
AV Aalsmeer
12:22
12
Alessio Rimedia
Atos
12:27
13
Joey Marcello Hobrecker
AV '23
12:32
14
Tristan de Leeuw
Tempo
12:37
15
Ischa Sachs
AV '23
12:37
16
Riemer Kerkstra
AV '23
12:38
17
Jasper Kooter
AAC
12:39
18
Siebe Pals
Feniks
12:43
19
Carlitos Barreto Faustino
AV '23
12:55
20
Milo de Langen
Feniks
12:57
21
Wouter Voorn
12:58
22
Taeke Roukema
AV '23
12:59
23
Monne Sutorius
AV '23
13:08
24
Ezequiel Bolsman
Phanos
13:11
25
Sjoerd Zuijderduin
AKU
13:25
26
Laurens Mudde
GAC Hilversum
13:34
27
Zeger Haspels
AV Aalsmeer
13:35
28
Finn de Keizer
GAC Hilversum
13:39
29
Taeke Mulder
Phanos
13:44
30
Lou Roelvink
AV '23
13:45
31
Romano Guellai
Atos
13:52
32
Wolf van Strijen
AKU
13:57
33
Benjamin Klooster
AKU
13:58
34
Menno Streefkerk
Tempo
13:59
35
Jesse Bon
Feniks
13:59
36
Tristan Timmermans
Phanos
14:01
37
Taeke Verbree
AAC
14:21
38
Samuel van Rijckevorsel
Phanos
14:27
39
Teun Kalis
AV '23
14:28
40
Jip de Vreugd
Suomi
14:47
41
Anwar Lahri
AAC
14:53
42
Wouter Westeneng
GAC Hilversum
15:02
43
Kik Peters
AKU
15:07
44
Wietse Pruijmboom
Tempo
15:14
45
Olav Ewoldt
AAC
15:34
46
Ebe Polman
AV '23
15:52
47
Matthijs Robbers
Zuidwal
16:29
MJC, JUNIOREN C MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sien van Vuuren
DEM
8:11
2
Lianne Wuring
GAC Hilversum
8:27
3
Maria Kuipers
Phanos
8:30
4
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
8:36
5
Danielle Grijpink
Tempo
8:51
6
Carmen Guellai
Atos
8:52
7
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
8:55
8
Marijne Repelaer van Driel
Phanos
9:00
9
Mette Lakeman
AAC
9:04
10
Faye Traube
AAC
9:07
11
Sterre van Wayenburg
Startbaan
9:22
12
Mara Bouma
Phanos
9:27
13
Xiomayra Pengel
Feniks
9:33
14
Arwen Buffing
Startbaan
9:35
15
Ashley Boldewijn
Feniks
9:36
16
Celine Visser
AV Monnickendam
9:47
17
Manar Mohammadi
AAC
9:57
18
Silver Noomen
Zaanland
10:09
19
Naomi Eskes
Zuidwal
10:52
20
Eline van Beuzekom
Zaanland
10:56
21
Liv de Haas
Zaanland
11:04
22
Ayana Heijm
AV Monnickendam
11:15
23
Danique Leeflang
Zuidwal
11:21
24
Imke Schaap
Zuidwal
11:22
25
Tessa Westland
Zuidwal
11:59
JJD2, JUNIOREN D2 JON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Dooper
Tempo
7:53
2
Friso Bruins
GAC Hilversum
8:08
3
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
8:21
4
Tijs Hollander
GAC Hilversum
8:30
5
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
8:43
6
DaniŽl Negerman
GAC Hilversum
8:44
7
Emil de Graaf
Phanos
8:55
8
Peter Idema
AKU
9:08
9
Friso Koedijk
Phanos
9:10
10
Beau Rogaar
Tempo
9:12
11
Bram Verdegaal
AV '23
9:14
12
Ids Kok
Phanos
9:16
13
Lucca van Opdorp
AV '23
9:17
14
Willem Hammink
Phanos
9:20
15
James Panacheril
GAC Hilversum
9:23
16
Thijs Veldman
AV '23
9:42
17
Thyne Schop
Suomi
10:04
18
Sibrand Nieuwenhuizen
Feniks
10:21
19
Marius Vermeylen
AAC
10:29
20
Jesse Hoekstra
Feniks
10:46
JJD1, JUNIOREN D1 JON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liam Jongejan
Phanos
8:01
2
Hugo Post
Phanos
8:09
3
Ermias van Delft
Zaanland
8:10
4
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
8:24
5
Robin den Engelse
AV '23
8:30
6
Tobias Pierik
Startbaan
8:33
7
Ruben Lagas
GAC Hilversum
8:40
8
Jesse Bosch
Tempo
8:46
9
Iver van Strijen
AKU
8:47
10
Thijs Oppewal
Zaanland
8:48
11
Vincent Bezemer
Zuidwal
8:50
12
Niels Bitter
GAC Hilversum
8:53
13
Guus van Reijsen
Startbaan
8:54
14
Koen Kaijen
AKU
9:00
15
Koen Tijhaar
Startbaan
9:03
16
Thomas Heijm
AV Monnickendam
9:08
17
Bjorn Post
Startbaan
9:09
18
Teun Kloosterman
Suomi
9:12
19
Tim van der Knaap
GAC Hilversum
9:13
20
Raul Arias Flete
Phanos
9:18
21
Yuri van den Berg
Zuidwal
9:19
22
Orlin van Walsum
Phanos
9:20
23
Marijn van den Berg
Zaanland
9:28
24
Steven Waasdorp
Startbaan
9:39
25
Pepijn Koot
Zuidwal
9:40
26
Gijs de Vreugd
Suomi
9:42
27
Thijmen Koot
Zuidwal
9:44
28
Ruben Bakker
Startbaan
9:46
29
Koen Bader
GAC Hilversum
9:48
30
Merlijn de Leeuw
Tempo
9:55
31
Otis Notenboom
Zuidwal
10:02
32
Ot Geelen
Zuidwal
10:05
33
Hector Gough Mendoza
Phanos
10:14
34
Lars Wiedijk
AKU
10:25
35
Jens Huiberts
Suomi
10:31
36
Philippe Sengers
GAC Hilversum
10:36
37
Thomas van Riessen
Suomi
10:38
38
Saifeddine Aadjar
AAC
11:00
39
Jochem Krans
GAC Hilversum
11:10
MJD2, JUNIOREN D2 MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalie Schouten
GAC Hilversum
6:20
2
Sophie van der Schoot
GAC Hilversum
6:21
3
Pam de Kruif
AV '23
6:21
4
Fanny den Uyl
Startbaan
6:24
5
Jiske Terpstra
Tempo
6:36
6
Tess van Zuilen
Phanos
6:38
7
Nora van Seventer
Phanos
6:40
8
Mette Smithuis
AV Aalsmeer
6:55
9
Rommy van der Zee
AV '23
6:58
10
Lotte Kes
AKU
7:07
11
Simone Roos
Startbaan
7:08
12
Catelijne Wijnen
Suomi
7:10
13
Myrthe de Boer
Startbaan
7:11
14
Veerle Bosma
Suomi
7:12
15
Lisanne Noman
Zuidwal
7:14
16
Eva Bijl
AV '23
7:14
17
Nina Croockewit
Phanos
7:15
18
Veronique van Weldam
Phanos
7:17
19
Nova Petri
AV '23
7:21
20
Cecilia Kuipers
Phanos
7:22
21
Sacha Reichman
Zuidwal
7:24
22
Janneke de Kemp
Feniks
7:30
23
Nicky Verlaan
AV Aalsmeer
7:39
24
Lana Boshuizen
Atos
7:58
MJD1, JUNIOREN D1 MEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nehissa Hendriks
AV '23
6:33
2
Britt de Graaf
DEM
6:38
3
Maud Bleijs
GAC Hilversum
6:41
4
Maxime Zschuschen
Startbaan
6:42
5
Kaitlyn Groot
AV '23
6:49
6
Ella Braun
Phanos
6:52
7
Madelief Rave
AAC
6:53
8
Laura Herrebrugh
Phanos
6:54
9
Juliette Repelaer van Driel
Phanos
6:59
10
Anne Jongedijk
AV '23
7:01
11
Hannah Rebel
Zuidwal
7:03
12
Inte van Kralingen
GAC Hilversum
7:05
13
Doris Thomas
AV '23
7:06
14
Claudia Rimedia
Atos
7:08
15
Jet de Jong
AV '23
7:15
16
Djuna Gersen
Startbaan
7:19
17
Sylke Faber
GAC Hilversum
7:25
18
Ilse Johannes
AAC
7:26
19
Senna Groenewegen
AV '23
7:28
20
Tess Wuring
GAC Hilversum
7:28
21
Jasmijn Ketelaar
Zuidwal
7:30
22
Julie Meulenbroek
Zuidwal
7:31
23
Yke Kalis
AV '23
7:37
24
Luna Blaauw
DEM
7:38
25
Sterre van Ewijk
AV '23
7:41
26
Ines Dijkman de Rojas
Startbaan
7:41
27
Senna Brandsma
GAC Hilversum
7:44
28
Nikita Bons
Atos
7:48
29
Iris van Gils
Phanos
7:49
30
Xena Daalman
AV Aalsmeer
7:50
31
Irrena Gurmu
Startbaan
7:55
32
Marthe van der Meer
AV '23
7:56
33
Milou Verweij
Startbaan
7:58
34
Van het Kaar
Suomi
8:02
35
Alisha Latchmansing
Feniks
8:02
36
Daisy Hendriks
Feniks
8:04
37
Livia Stroeve
Phanos
8:07
38
Guusje de Groot
Zaanland
8:09
39
Wende Schuurman
Startbaan
8:11
40
Anna Marsman
Phanos
8:15
41
Rosa Matthijssen
Phanos
8:17
42
Isa Struijs
Suomi
8:25
43
Jikke Baumann
Startbaan
8:26
44
Linde de Vries
AV '23
8:30
45
Jasmijn Karels
AV '23
8:37
46
June de Gelder
AV '23
8:38
47
Imane Wakil
AAC
8:49
48
Floor Leeflang
Zuidwal
8:58
www.uitslagen.nl
16-12-2018 23:34