Uitslagenlijst 2e Cross Regio Zuid

Zeewolde - Zaterdag 15 december 2018

JJA, JJA - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Timmerman
Clytoneus
16:45
2
Daan Kothman
Altis
16:50
3
Stef Ploeg
Pijnenburg
17:26
4
Faas van der Ven
Triathlon
18:15
5
Sybren Kiewiet
Hellas
18:27
6
Lennert Oosterbaan
Altis
18:44
7
Joris Luczak
BAV
19:04
8
Wessel Terpstra
BAV
19:10
9
Marc de Hoogh
Spirit Lelystad
32:12
JJB, JJB - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pablo Velt
Atverni
15:30
2
Tim de Wild
Hellas
15:51
3
Archie Hall
U-Track
16:38
4
Max van Liempdt
Almere '81
17:02
5
Stijn Verheij
U-Track
17:04
6
Yafet Yewhanes
Triathlon
17:08
7
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
18:04
8
Camiel Colen
Hellas
18:05
9
Jelle Swaanen
Altis
18:06
10
Djimon de Groot
Almere '81
18:12
11
Sven Druijff
Triathlon
18:14
12
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
18:24
13
Thomas Bos
AV Zeewolde
18:38
14
Sven de Vries
AV Zeewolde
18:45
15
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
18:45
16
Remco Martens
BAV
18:50
17
Justin Lagadeau
Altis
18:50
18
Joppe Bakker
Clytoneus
19:13
19
Valentijn Embrechts
Fit
19:20
20
Jasper Bertrand
Hellas
19:50
21
Jorg Bomas
Altis
20:02
22
Eric Glas
Spirit Lelystad
20:14
23
Chiel Meijer
AV Zeewolde
20:26
24
Tim IJsseldijk
Altis
20:45
25
Chris Mons
AV Zeewolde
20:45
26
Jeroen Visser
Atverni
20:51
27
Koen Overbeek
Altis
20:57
28
Martijn Timmerman
Clytoneus
21:08
29
Ivo van der Harst
Altis
21:12
MJA, MJA - 2500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelief Kok
Triathlon
11:38
2
Sanne de Ruiter
Clytoneus
12:00
3
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
12:14
4
Gabriela Riebeek
Almere '81
13:15
5
Nadine de Vries
Clytoneus
13:21
6
Megan Swiebel
Spirit Lelystad
15:10
MJB, MJB - 2500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke van Hofslot
Triathlon
12:25
2
Hieke van Rijnsoever
Hellas
12:26
3
Britt Jager
Altis
13:07
4
Maud Kaarsgaren
Fit
13:20
5
Maureen van Solinge
U-Track
13:24
6
Ines van den Berg
U-Track
13:28
7
Noor Schepers
Altis
13:29
8
Christine de Waal
Hellas
13:40
9
Aniek Kothman
Altis
13:43
10
Hannah Garritsen
Clytoneus
13:47
11
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
13:49
12
Sabien Hilhorst
BAV
14:00
13
Jitske van Helden
Triathlon
14:06
14
Marit Jansons
Triathlon
14:21
15
Emma van de Beek
BAV
14:32
16
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
14:40
17
Roos Prins
Triathlon
14:45
18
Debora Delhez
Altis
14:45
19
Pien Kempe
Altis
14:56
20
Sanne Bakker Schut
Triathlon
15:11
21
Kaixin Tensen
Triathlon
16:34
JJC, JJC - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauro Dieters
Almere '81
11:52
2
Pablo van Hoorn
Altis
12:07
3
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
12:16
4
Juan Zijderlaan
Atverni
12:17
5
Jarik van den Mast
Altis
12:18
6
Rick van der Meer
AV Zeewolde
12:31
7
William Knol
U-Track
12:48
8
Lars Molenkamp
Almere '81
12:51
9
Gies Oude Brunnink
Fit
13:04
10
Jonah Broer
Triathlon
13:08
11
Nathan Houwaard
Triathlon
13:10
12
Iker Bruggink
Phoenix
13:28
13
Bas Noordhoek
Atverni
13:32
14
Dat de Kiefte
Phoenix
13:33
15
Jip van der Kieft
Altis
13:42
16
Luc Nederpel
Atverni
13:43
17
Joris Ijzinga
Altis
13:44
18
Mees Overbeek
Altis
13:47
19
Arvid Jansons
Altis
13:49
20
Thomas Schols
Atverni
13:53
21
Bas van Groenestein
Almere '81
13:54
22
Pier van der Ploeg
Triathlon
13:56
23
Hugo van Westerneng
Triathlon
14:00
24
Marijn van der Harst
Altis
14:01
25
Oscar Meijer
Altis
14:03
26
Koen van Eden
Spirit Lelystad
14:06
27
Finn van der Maas
Fit
14:07
28
Levi Posthuma
Altis
14:09
29
Olaf Rijnboutt
Hellas
14:11
30
Sven Kroon
Almere '81
14:16
31
Mats Medema
Altis
14:24
32
Pim Zeeman
Hellas
14:41
33
Jort Mol Lous
BAV
14:48
34
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
14:49
35
Gijs Broere
Triathlon
14:55
36
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
14:57
37
Floris van Schagen
Triathlon
14:57
38
Ilja van Ekkendonk
Altis
14:58
39
Jesse van de Beek
BAV
15:10
40
Sem Kleijne
Fit
15:12
41
Jari van der Voorn
AV Zeewolde
15:14
42
Mats Roskamp
BAV
15:15
43
Kevin Weerdenburg
Altis
15:16
44
Koen Bijlsma
AV Zeewolde
15:17
45
Tijmen Hoogendoorn
BAV
15:24
46
Tiziano de Kruijf
Altis
15:29
47
Yannick Faerber
U-Track
15:40
48
Jorren de Valk
Fit
15:43
49
Boris van der Beek
Fit
15:44
50
Remy Vink
Altis
16:02
51
Tim Niezink
Pijnenburg
16:07
52
Lars Thijssen
Atverni
16:28
53
Ivo Rots
Altis
16:29
54
Kenan van der Kooij
Altis
16:53
55
Milan Roos
AV Zeewolde
17:10
56
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
17:10
57
Yahir Strang
Altis
17:18
58
Jan Spekman
Hellas
17:22
59
Storm Schifflers
Clytoneus
18:03
60
Mitchel van Dam
AV Zeewolde
18:04
61
Marten Krikken
Pijnenburg
19:22
62
Tjade Smelt
AV Zeewolde
20:54
MJC, MJC - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
8:25
2
Loes Kempe
Altis
8:37
3
Luna Zimnik
Clytoneus
8:42
4
Merel Veltman
Almere '81
8:53
5
Iza de Waal
AV Zeewolde
9:08
6
Emma Landman
Triathlon
9:15
7
Eva Kroon
Altis
9:18
8
Marlot Groeneweg
Altis
9:26
9
Marinka Schuurman
Altis
9:27
10
Iris Turksema
Spirit Lelystad
9:31
11
Katya Stappers
Altis
9:38
12
Meike Stoter
Triathlon
9:40
13
Myrthe Vernooij
Altis
9:43
14
Maartje Rinsema
Altis
9:44
15
Isa van Sintemaartensdijk
Altis
9:50
16
Tessa Klein Holte
Fit
9:52
17
Febe Bakker
BAV
10:03
18
Emma Swaanen
Altis
10:05
19
Berber Schaap
AV Zeewolde
10:07
20
Myrthe Martens
Altis
10:11
21
Lena Broere
Triathlon
10:23
22
Rilana Duynstee
Spirit Lelystad
10:24
23
Renée van de Mast
Altis
10:26
24
Senna Vroemen
Altis
10:34
25
Lotte Stam
Altis
10:35
26
Nora Kwakman
Triathlon
10:37
27
Inez Bosker
Altis
10:37
28
Pip Verschuijten
Altis
10:38
29
Anoek van Hal
Hellas
10:42
30
Joyce Bakker Schut
Triathlon
10:51
31
Elieke Kars
AV Zeewolde
10:54
32
Juul Embrechts
Fit
10:56
33
Anouk Wegerif
Pijnenburg
11:04
34
Hanna Latour
Triathlon
11:05
35
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
11:07
36
Keziah Orie
Altis
11:12
37
Erica de Lange
Spirit Lelystad
11:16
38
Sterre van der Zouw
Altis
11:26
39
Floor Smelt
AV Zeewolde
11:30
40
Anissa Toumi
Altis
11:34
41
Robin van der Have
Altis
11:36
42
Noor Uyt den Bogaard
Altis
11:37
43
Estelle Hurts
Atverni
11:48
44
Lieke Bakker
Triathlon
11:58
45
Indyra Jonkers
Triathlon
12:13
46
Dagmar Schepers
Altis
12:18
47
Anika van der Wolf
Altis
12:22
48
Lieke Koene
Altis
12:25
49
Floor Spaan
Pijnenburg
12:43
50
Lola Uffels
Altis
13:08
51
Danne Teeuwisse
Triathlon
13:20
JJD2, JJD2 - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Enrico Cossuto
Almere '81
8:09
2
Benjamin Post
Altis
8:21
3
Timo Straathof
Atverni
8:26
4
Harm Welleweerd
Hellas
8:33
5
Thom van der Leest
Altis
8:36
6
Rhune van Doorn
Triathlon
8:37
7
Gijs Bomer
Hellas
8:58
8
Rogier Groeneweg
Altis
9:02
9
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
9:03
10
Manuel Theebe
AV Nijkerk
9:05
11
Finn van Ek
Hellas
9:14
12
Araya Wolfs
AV Zeewolde
9:18
13
Rick Snijder
Triathlon
9:20
14
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
9:29
15
Aaron Grul
Phoenix
9:36
16
Philip Walraven
Altis
9:37
17
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
9:43
18
Sven Huijnen
Altis
9:50
19
Wytze de Jong
Fit
9:51
20
Theun Blommers
Pijnenburg
9:52
21
Ryan van Oudheusden
Hellas
9:53
22
David Zwaal
Phoenix
9:54
23
Finn van der Es
AV Zeewolde
9:55
24
Timo Laseur
Altis
9:56
25
Ard de Jong
Altis
9:58
26
Sjoerd van Solinge
U-Track
10:06
27
Mats van Dijk
U-Track
10:10
28
Boris Hermsen
Atverni
10:10
29
Tibbe Moro
Altis
10:16
30
Giel Sportel
Altis
10:23
31
Jesse Hoogendijk
Altis
10:26
32
Mathijs de Winter
AV Zeewolde
10:27
33
Jenson de Groot
Almere '81
10:28
34
Joep van Ede
U-Track
10:35
35
Marijn Keswiel
Pijnenburg
10:38
36
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
10:39
37
Julian Kriek
AV Zeewolde
10:39
38
Jarne van de Poll
Altis
10:49
39
Sven Poelman
AV Zeewolde
10:53
40
Jacob van Alstein
Fit
10:55
41
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
11:16
42
Jan Pieter de Waal
Hellas
11:18
43
Joran Pijl
Altis
11:31
44
Merlijn van Urk
Altis
11:33
45
Huub Olde Dubbelink
Altis
11:51
46
Anwar Allali
Altis
12:09
JJD1, JJD1 - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nariño Renfurm
Almere '81
8:27
2
Sybe van Dijk
U-Track
8:35
3
William van Triest
Clytoneus
8:41
4
Teun Merckx
Almere '81
8:49
5
Noah Schoonhoven
Atverni
9:03
6
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
9:09
7
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
9:14
8
Benjamin Götte
Triathlon
9:23
9
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
9:24
10
Koray Yandi
Almere '81
9:28
11
Jente van Geest
Altis
9:29
12
Thijs Kempe
Altis
9:29
13
Martijn van Doorn
Altis
9:38
14
Menno Hoornstra
ATHLOI
9:39
15
Jelle van der Heijden
Altis
9:42
16
Yuri Vink
Phoenix
9:49
17
Rens Kelder
Triathlon
9:50
18
Guus Boorsma
Altis
9:51
19
Tom Zwaan
Almere '81
9:54
20
Noah Groen in ‘t Wout
Clytoneus
9:55
21
Floris van Tuijl
Almere '81
9:56
22
Roemer de Jong
Triathlon
10:00
23
Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse
Altis
10:01
24
Mike Middelkoop
Triathlon
10:04
25
Teun Lip
Triathlon
10:11
26
Satria Jansen
Triathlon
10:14
27
Wessel Meskers
Almere '81
10:18
28
Nathaniel Dijkerman
Almere '81
10:22
29
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
10:24
30
Siem van Tuyl
Altis
10:32
31
Lukas van der Linde
Fit
10:39
32
Mik Stroo
BAV
10:40
33
Jesper van der Neut
Hellas
10:44
34
Jesse Cools
Altis
10:46
35
Sape van der Woude
Hellas
10:47
36
Lars Bergmann
Triathlon
10:54
37
Timo Kieft
Pijnenburg
10:57
38
Quinn Jager
Pijnenburg
11:01
39
Navajo Nahumury
Altis
11:06
40
Koen Bruin
Phoenix
11:08
41
Maarten Arnoldus
Pijnenburg
11:14
42
Levi Bras
Altis
11:19
43
Ruben Andriessen
Atverni
11:26
44
Pepijn Sierat
BAV
11:39
45
Chris Nuijtemans
Hellas
11:55
46
Lucas Karelsen
Pijnenburg
12:00
47
Ruben van Middelaar
Altis
12:09
48
Jens Werner
Triathlon
12:17
49
Jochem van den Berg
AV Zeewolde
12:52
50
Kingston Schuld
Altis
13:11
51
Etienne Hartgers
BAV
13:34
MJD2, MJD2 - 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laila Yahyaoui
Almere '81
7:08
2
Jikke van der Ploeg
Triathlon
7:13
3
Noor ter Rahé
Fit
7:26
4
Bo Engel
Spirit Lelystad
7:43
5
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
7:44
6
Britt van Westerlaak
Altis
7:50
7
Olivie van der Linden
Hellas
7:57
8
Floor Bomer
Hellas
8:00
9
Aisha Meijer
Hellas
8:00
10
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
8:01
11
Nikita Vissers
Hellas
8:01
12
Indy Kortman
Altis
8:02
13
Sanne Geurtsen
Hellas
8:03
14
Jacobien Hoyng
Triathlon
8:06
15
Lara van den Broek
Phoenix
8:07
16
Ireen Stoter
Triathlon
8:07
17
Abigail Noruwa
Altis
8:22
18
Sterre de Jonge
BAV
8:24
19
Tiara de Beet
Hellas
8:25
20
Jelke Steenbeek
Altis
8:30
21
Robin van de Grijp
Altis
8:31
22
Noor Tewes
Fit
8:32
23
Bente Wiggers
Fit
8:43
24
Lola Rings
AV Zeewolde
8:50
25
Flore Embrechts
Fit
8:51
26
Imme Kleijne
Fit
8:54
27
Sofie Morsch
Triathlon
8:55
28
Janna Luijk
Fit
8:56
29
Liva Hofsté
Altis
9:00
30
Anna Kompier
Phoenix
9:02
31
Marlieke Castelein
Triathlon
9:03
32
Valérie Dorland
Altis
9:04
33
Karlijn Rinsema
Altis
9:05
34
Elena Slagt
Altis
9:06
35
Annemijn Kerstholt
Altis
9:15
36
Ilse Veenma
Altis
9:16
37
Lieke Reyn
Fit
9:25
38
Famke Fonken
Pijnenburg
9:26
39
Rosa Bus
Altis
9:45
40
Noawende Kok
Altis
10:02
41
Anouk van Dalen
Altis
11:18
42
Maureen Baartmans
Altis
11:22
MJD1, MJD1 - 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benita Beerse
Almere '81
7:18
2
Evie de Roos
Fit
7:24
3
Jackie Vissers
Hellas
7:33
4
Hannah Vos
Fit
7:36
5
Marit Elkerbout
Altis
7:40
6
Tirza Streppel
Fit
7:51
7
Lara van 't Klooster
Triathlon
7:59
8
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
8:08
9
Denise Kliphuis
Fit
8:12
10
Faisa Nicolaas
Altis
8:13
11
Jolie Minnée
Triathlon
8:16
12
Anna Braeken-Kristensen
Altis
8:17
13
Anne-Ruth de Bruijne
Hellas
8:18
14
Lieve Kroon
Almere '81
8:20
15
Sofie Blom
Spirit Lelystad
8:21
16
Mara Schouw
Pijnenburg
8:24
17
Nynke Glas
Spirit Lelystad
8:28
18
Noortje Biemond
Spirit Lelystad
8:29
19
Anneloes van Erkelens
Fit
8:31
20
Laurenne van den Berg
Almere '81
8:34
21
Danne Mossink
Altis
8:35
22
Rebecca van Pagée
AV Zeewolde
8:36
23
Imke van der Spoel
Altis
8:38
24
Ella Haaksman
Hellas
8:42
25
Daphne Boersma
Altis
8:43
26
Robin de Bruin
Altis
8:52
27
Rosalie Franken
Almere '81
8:53
28
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
8:54
29
Kim van der Wal
Altis
8:55
30
Mariana Mak
Altis
9:10
31
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
9:12
32
Esmee Kramer
Pijnenburg
9:13
33
Jinte Jonker
Triathlon
9:14
34
Selene Janmaat
Spirit Lelystad
9:24
35
Bente Rutten
Altis
9:25
36
Ilana Akkerman
Pijnenburg
9:37
37
Carmen Schipper
Pijnenburg
9:38
38
Maud Ruitenberg
Altis
9:39
39
Eva van der Linden
Triathlon
9:40
40
Asanay Malik
Altis
9:51
41
Shylo de Geus
BAV
10:00
42
Ana van der Sande
Altis
10:01
43
Lotte van de Coterlet
Pijnenburg
10:13
44
Nina van de Weerd
BAV
10:18
45
Famke Willems
Altis
10:30
46
Julia van der Horst
BAV
10:45
JMINI, MINI-J - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Versteeg
AV Zeewolde
4:34
2
Daniel Verweij
AV Zeewolde
4:51
3
Chris van Amerongen
BAV
5:04
4
Rein Tewes
Fit
5:04
5
Tiemen Ingram
Fit
5:05
6
Julyan Eccles
Altis
5:09
7
Mark Strang van Hees
Pijnenburg
5:11
8
Tijn van Gent
Triathlon
5:24
9
Boyd Lankreijer
BAV
5:26
10
Ole Kloppenburg
Triathlon
5:34
11
Bram Geurtsen
Hellas
5:40
12
Mees Klarenbeek
Phoenix
5:47
13
Lasse van den Akker
Pijnenburg
5:54
14
Kyan Blaauw
AV Zeewolde
5:59
15
Matthijs Hogendoorn
Pijnenburg
6:00
16
Aidan Janssen
BAV
6:11
17
Bram Wunderink
BAV
6:17
18
Sirius Bouwens
Triathlon
6:21
19
Sallah Ouahamdi
AV Zeewolde
6:24
20
Boaz Bossveld
AV Zeewolde
6:29
MMINI, MINI-M - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Smit
BAV
4:35
2
Flore van Keulen
Clytoneus
4:52
3
Kari Cranenbroek
Pijnenburg
4:58
4
Eola Verbakel
Pijnenburg
5:42
5
Yenthe Minkhorst
AV Zeewolde
5:56
6
Puck Johannes
Altis
6:09
7
Esmée Schwarts
Spirit Lelystad
6:14
8
Eva Knoop
Hellas
6:34
JPC, JPC - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eneas Verbakel
Pijnenburg
4:13
2
Florian Jellesma
Pijnenburg
4:37
3
Jesse Fonken
BAV
4:39
4
Siem Sweep
Spirit Lelystad
4:45
5
Kai van Zijtveld
Altis
4:46
6
Lars Epema
Altis
4:50
7
Jelger Boorsma
Altis
4:51
8
Floris Otto
Clytoneus
4:54
9
Alex van 't Wout
Altis
4:56
10
Dhedde van Doorn
Triathlon
4:58
11
Nick van den Berg
Triathlon
5:06
12
Jurre Bot
Pijnenburg
5:09
13
Emiel Breuls
Hellas
5:11
14
Gijs Wagemakers
Altis
5:14
15
Mareijn van Beusichem
AV Zeewolde
5:18
16
Auke Binnekamp
Altis
5:22
17
Joep Hofman
Altis
5:23
18
Marijn Berfelo
Altis
5:27
19
Daniël van Veldhuizen
Pijnenburg
5:28
20
Thibault Pothof
Spirit Lelystad
5:32
21
Tygo Spendel
Altis
5:32
22
Noah van Ramshorst
Triathlon
5:38
23
Lasse Faber
Altis
5:44
24
Renzo Schouw
Pijnenburg
5:47
25
Nick Dekker
BAV
5:48
26
Tobias van Boven
AV Nijkerk
5:53
27
Dex Berghuis
Triathlon
5:54
28
Dito Jansen
Triathlon
5:55
29
Niels Bakker
Triathlon
5:56
30
Thijs van Broekhuizen
AV Zeewolde
5:57
31
Evin Kooy
Hellas
6:13
32
Stijn Paauw
AV Zeewolde
6:16
33
Nathan Zwiers
AV Zeewolde
6:33
MPC, MPC - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pueblita Renfurm
Almere '81
4:49
2
Meike Rothuizen
Altis
4:54
3
Esmëe van Lammeren
Almere '81
4:56
4
June van Hooijdonk
Hellas
4:58
5
Lana Lillian Eccles
Altis
4:59
6
Wende Geurtsen
Pijnenburg
5:01
7
Noortje Boswinkel
Triathlon
5:09
8
Benthe van Veen
Pijnenburg
5:14
9
Zee de Kiefte
Phoenix
5:15
10
Luna Meinten
AV Zeewolde
5:17
11
Catolijne van den Berg
Almere '81
5:18
12
Liz van Diepen
Triathlon
5:19
13
Iva Wijnberger
Pijnenburg
5:22
14
Ellemijn Visscher
Altis
5:24
15
Merel de Wee
Triathlon
5:25
16
Maud Langendijk
AV Zeewolde
5:36
17
Evi Visser
Triathlon
5:44
18
Fien Bramer
Altis
5:45
19
Annabel van Schagen
Pijnenburg
5:46
20
Cato Kaljee
Altis
5:48
21
Aafke Simons
Clytoneus
5:48
22
Irene Riesenkamp
Altis
5:51
23
Mila Clappers
BAV
5:53
24
Ymke Valkonet
Triathlon
5:58
25
Elise Singels
Hellas
5:59
26
Christel van der Haar
AV Zeewolde
6:04
27
Amélie van Hedel
Hellas
6:07
28
Roos Verhagen
Altis
6:09
29
Fay van Eijkelenburg
Altis
6:12
30
Eva Mout
BAV
6:44
31
Sara Wunderink
BAV
7:01
32
Helena Abigaïl Martens
Spirit Lelystad
7:44
JPB, JPB - 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van den Heuvel
Atverni
5:24
2
Ole van der Grinten
Altis
5:35
3
Sedic Wanders
Almere '81
5:37
4
Juuso van der Ende
Almere '81
5:39
5
Friso Leunk
Fit
5:41
6
Casper Holterhues
Altis
5:46
7
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
5:54
8
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
5:55
9
Lucas Hendrickx
Triathlon
5:56
10
Jari Goudena
Clytoneus
5:58
11
Pepijn Peeters
U-Track
6:00
12
Simon Broek
Triathlon
6:01
13
Jonas Cressent
Altis
6:04
14
Thijs van Amerongen
BAV
6:06
15
Teun Hompes
BAV
6:13
16
Thijs van der Wal
Altis
6:15
17
Lucas Hoek
BAV
6:16
18
Luuk van Meerveld
Altis
6:17
19
Floris van den Berg
Altis
6:17
20
Bart Jansen
Triathlon
6:25
21
Sebastian Redel
Altis
6:26
22
Siem van den Akker
Pijnenburg
6:27
23
Olivier Zwaal
Altis
6:28
24
Rubin Michiels
Clytoneus
6:29
25
Guus van de Burgwal
Altis
6:31
26
Mees Otto
Clytoneus
6:32
27
Roan Nieuwenhuijsen
Altis
6:32
28
Martijn Kok
BAV
6:35
29
Tijn Klarenbeek
Phoenix
6:35
30
Melle Hagmolen of ten Have
Pijnenburg
6:36
31
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
6:36
32
Tim Doorn
Atverni
6:38
33
Niek van Reen
AV Zeewolde
6:39
34
Giel Hompes
BAV
6:43
35
Akram Pinard
Altis
6:46
36
Bas Vastenburg
AV Zeewolde
6:52
37
Nout Kroeze
Altis
6:54
38
Thorsten Bouwens
Triathlon
6:56
39
Desmond Boel
Atverni
6:59
40
Luuk Walraven
Altis
7:00
41
Jachi Nwanne
BAV
7:01
42
Rik Burgel
Clytoneus
7:04
43
Finn Tebbens
Altis
7:08
44
Jonas Rijkenberg
Hellas
7:10
45
Mick Lablans
Triathlon
7:11
46
Sven van de Breemer
Pijnenburg
7:11
47
Julian Dierdorp
Pijnenburg
7:13
48
Hidde Heijerman
Altis
7:19
49
Jakob van Dijk
Triathlon
7:49
50
Anouar Ouahamdi
AV Zeewolde
8:06
MPB, MPB - 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
5:12
2
Zoëy Fonken
BAV
5:30
3
Alana Dijkman
Altis
5:40
4
Elske Dunnink
Altis
5:46
5
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
5:51
6
Marije Kars
AV Zeewolde
5:52
7
Stella Paulusma
Triathlon
5:53
8
Nune Olde Dubbelink
Altis
5:56
9
Sacha Walgers
Pijnenburg
6:01
10
Jet van Oostenbrugge
Fit
6:05
11
Leena van Dijk
U-Track
6:13
12
Moyra Tissingh
Pijnenburg
6:17
13
Luce van der Lee
Pijnenburg
6:19
14
Puck van Bladel
Triathlon
6:20
15
Darlene Krijtenburg
Altis
6:21
16
Tsima Verdoner
U-Track
6:26
17
Roos de Jong
Pijnenburg
6:27
18
Eline van Duinen
BAV
6:28
19
Carina Pastoor
AV Zeewolde
6:31
20
Hinde Wunderink
BAV
6:32
21
Emily Bronder
Altis
6:35
22
Itske van der Ploeg
Triathlon
6:36
23
Jasmijn van der Heijden
Altis
6:37
24
Hanne van der Meer
Altis
6:39
25
Eva Buitenkamp
Altis
6:40
26
Jade Koelewijn
Almere '81
6:41
27
Louise Oosterhuis
AV Zeewolde
6:41
28
Lene Driessen
Pijnenburg
6:47
29
Linde de Rooy
Triathlon
6:50
30
Danique van Braak
AV Zeewolde
6:52
31
Jayda Verhaar
Pijnenburg
6:54
32
Neva Kapelle
Triathlon
6:55
33
Noor Pillen
Pijnenburg
7:00
34
Hiske Eshuis
Triathlon
7:04
35
Fenna van der Laan
BAV
7:06
36
Daantje Snelder
Triathlon
7:10
37
Melissa van Duijn
Altis
7:11
38
Iris Kooistra
Altis
7:14
39
Defne Keskin
Triathlon
7:16
40
Indy Ruitenberg
AV Zeewolde
7:18
41
Eleanore Joosse
Altis
7:19
42
Isabelle Snijder
Triathlon
7:20
43
Keeva Don
Altis
7:21
44
Mees Johannes
Altis
7:29
45
Daphne Hogervorst
BAV
7:32
46
Joosje Arentsen
Triathlon
7:33
47
Nathalie Dijkhuis
Spirit Lelystad
7:35
48
Fleur van Gorkum
Altis
7:36
49
Isolde Faber
Pijnenburg
7:37
50
Rosalie Meints
AV Zeewolde
7:46
51
Sofie van Drie
BAV
8:02
52
Lisa Verblauw
Altis
8:38
JPA1, JPA1 - 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
4:58
2
Gijs Merckx
Almere '81
5:17
3
Zeki Mihci
BAV
5:22
4
Guus Lemmens
OSM '75
5:27
5
Teun Westein
Phoenix
5:34
6
Samuel Post
Altis
5:35
7
Matthias Maasse
AV Zeewolde
5:37
8
Joek Boonstra
BAV
5:38
9
Daan Beeks
Altis
5:41
10
Melle Pietersma
Fit
5:42
11
Matías Fontes Wentink
Triathlon
5:45
12
Taeke Doevendans
Triathlon
5:50
13
Lode Sanders
Phoenix
5:51
14
Yuri Ris
ATHLOI
5:52
15
Jasper van Eck
Atverni
5:54
16
Kyano Lankreijer
BAV
5:58
17
Rolan Iking
Altis
6:02
18
Hugo van Rens
BAV
6:03
19
Ivar Vink
Phoenix
6:03
20
Damian Verweij
AV Zeewolde
6:05
21
Stijn van Zijst
Fit
6:06
22
Lucas van Lien
AV Zeewolde
6:10
23
Kjell Berends
BAV
6:12
24
Mels van Stratum
Triathlon
6:13
25
Mees Ruitenbeek
Altis
6:14
26
Hielke van Gelder
Altis
6:15
27
Jens van de Wetering
Triathlon
6:16
28
Sven Dekker
Clytoneus
6:18
29
David Louwe Kooijmans
Altis
6:21
30
Timme Bussemaker
Pijnenburg
6:22
31
Alek Baggerman
Hellas
6:22
32
Liu Spijker
Triathlon
6:23
33
Tygo Pothoven
Pijnenburg
6:25
34
Bouke Streefland
Pijnenburg
6:26
35
Brent Schifflers
Clytoneus
6:27
36
Quinten Bousché
Pijnenburg
6:29
37
Tygo Pureveen
Pijnenburg
6:30
38
Thomas Pronk
Atverni
6:32
39
Julian Krist
AV Zeewolde
6:36
40
Sebastiaan Boonstra
Triathlon
6:38
41
Sep van Diepen
Triathlon
6:42
42
Silas van Wierst
AV Zeewolde
6:43
43
Nils Medema
Altis
6:44
44
Kevin Schwarts
Spirit Lelystad
6:47
45
Mees Blijenberg
Triathlon
6:49
46
Naud van Veenendaal
Pijnenburg
6:54
47
Jim Vreman
Pijnenburg
6:57
48
Lars van der Spek
Fit
6:59
49
Oscar Overbeek
Fit
6:59
50
Floris Valkonet
Triathlon
7:00
51
Lars Rijksen
Pijnenburg
7:01
52
Joep van Leeuwen
Pijnenburg
7:02
53
Damian Scholten
Triathlon
7:09
54
Freek Arnoldus
Pijnenburg
7:09
55
Jeroen Poortman
Pijnenburg
7:10
56
Ruben Baartmans
Altis
7:39
57
Bas van der Schriek
Altis
7:39
58
Wouter Kooij
AV Zeewolde
7:42
59
Tobias Hilhorst
Triathlon
7:46
60
Mats Beverwijk
Triathlon
7:54
MPA1, MPA1 - 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Duits
Pijnenburg
5:26
2
Kyara Lankheet
Altis
5:35
3
Alexandra Koenis
Almere '81
5:36
4
Anna Strang van Hees
Pijnenburg
5:38
5
Wies Schmitz
Almere '81
5:44
6
Mirthe Petra
Pijnenburg
5:47
7
Bodine Roza
Altis
5:52
8
Dot Pouw
BAV
5:53
9
Anniek Mateman
Triathlon
5:56
10
Alicia Colet
AV Zeewolde
5:56
11
Cato Hompes
BAV
5:57
12
Noena van den Berg
Almere '81
5:59
13
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
6:01
14
Nola van der Loos
Hellas
6:02
15
Ivana Marzec
Pijnenburg
6:02
16
Liz Schoonhoven
Atverni
6:04
17
Fiene van Maanen
Pijnenburg
6:05
18
Thiebe van Doorn
Triathlon
6:07
19
Eva van Lammeren
Almere '81
6:08
20
Jette de Jonge
BAV
6:12
21
Fé Legall Melendez
Pijnenburg
6:13
22
Britte Wijnberger
Pijnenburg
6:17
23
Julia Clayton
Triathlon
6:18
24
Lucia van der Linden
Almere '81
6:19
25
Carlijn Kannegieter
Altis
6:20
26
Floor van Drumpt
Altis
6:21
27
Isabelle Lankreijer
BAV
6:23
28
Ella Cools
Altis
6:26
29
Hannah Rietveld
Fit
6:27
30
Sanne Linckens
Hellas
6:29
31
Joss Dammers
Pijnenburg
6:32
32
Annebel Bon
BAV
6:33
33
Annet Kamp
Fit
6:34
34
Anna Lisa Mak
Altis
6:34
35
Veerle van Heusden
Phoenix
6:36
36
Lina el Benay
Phoenix
6:38
37
Kate van Heusden
Altis
6:40
38
Gwen Dassen
Altis
6:42
39
Lauren van der Haar
AV Zeewolde
6:50
40
Ninthe Geurtsen
Hellas
6:54
41
Hannah Heus
Spirit Lelystad
7:04
42
Cato Willems
Altis
7:06
43
Senne Doeland
Pijnenburg
7:12
44
Mila van de Groep
AV Zeewolde
7:15
JPA2, JPA2 - 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Wijnalda
Hellas
4:55
2
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
5:08
3
Hidde de Jong
Fit
5:17
4
Twan Goudena
Clytoneus
5:18
5
Tim van de Burgwal
Altis
5:19
6
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
5:22
7
Jitte Ydema
Pijnenburg
5:23
8
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
5:24
9
Niels Karel
Altis
5:25
10
Floris Van de Ven
Hellas
5:28
11
Marijn Wouters
U-Track
5:29
12
Sami Benali
Atverni
5:30
13
Mike Kragten
Altis
5:30
14
Casper van Elst
Phoenix
5:32
15
Chris de Jong
Pijnenburg
5:33
16
Tristan Pothof
Spirit Lelystad
5:35
17
Lars Beijk
Phoenix
5:38
18
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
5:38
19
Jaron Hamoen
AV Zeewolde
5:39
20
Luuk van Burgsteden
Triathlon
5:41
21
Viktor van der Molen
Phoenix
5:44
22
Hielke van den Kieboom
Fit
5:45
23
Marijn de Vries
Clytoneus
5:49
24
Hugo Wouters
U-Track
5:50
25
Pieter van der Zee
Hellas
5:51
26
Bjorn Klein
AV Zeewolde
5:54
27
Jeppe Meesters
Altis
5:54
28
Natan Hommel
AV Zeewolde
5:55
29
Jesse van Braak
AV Zeewolde
5:57
30
Floris Kamer
Hellas
5:59
31
Pierre Verhoosel
Triathlon
6:02
32
Daniel Kuipers
Atverni
6:04
33
Hidde Verdegaal
Altis
6:07
34
Quentin Landskroon
Altis
6:08
35
Tijn van de Grijp
Altis
6:09
36
Noam Michiels
Clytoneus
6:10
37
Tom Westdijk
Altis
6:13
38
Bilal Bounjoum
BAV
6:13
39
Stijn Kroeze
Altis
6:14
40
Lucas Otto
Clytoneus
6:15
41
Danilo Roest
Pijnenburg
6:16
42
Jonathan van Bokhorst
Altis
6:19
43
Teun Heijerman
Altis
6:22
44
Tycho van Hussel
AV Nijkerk
6:23
45
Ties Kok
Pijnenburg
6:24
46
Aron Taanman
BAV
6:28
47
Daniël van der Leest
Altis
6:31
48
Jurre Schoenmakers
Altis
6:35
49
Justin van Dam
AV Zeewolde
6:37
50
Thijs Berkhof
Triathlon
6:52
51
Gijs van Dalen
Atverni
7:00
52
Alain Tourne
Triathlon
7:04
53
Jonathan Dijkhuis
Spirit Lelystad
7:57
MPA2, MPA2 - 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Rietvelt
Pijnenburg
5:19
2
Jelincy Nijlhof
Almere '81
5:22
3
Noortje Zwaal
Altis
5:23
4
Romy Bendanon
Triathlon
5:27
5
Renske van der Maas
Fit
5:29
6
Donna van Lokhorst
Altis
5:30
7
Linde Zijlstra
Altis
5:35
8
Ronja van Oostenbrugge
Fit
5:36
9
Roos Verblauw
Altis
5:37
10
Jade Broer
Triathlon
5:38
11
Eva Wagemakers
Altis
5:46
12
Yara Keers
Fit
5:47
13
Marin Berding
Hellas
5:48
14
Mette Wiggers
Triathlon
5:52
15
Marit Kleijnen
Pijnenburg
5:54
16
Vere Ingram
Fit
5:54
17
Yfke van der Meer
Altis
5:57
18
Noa Schut
Altis
5:58
19
Femi van Buuren
Phoenix
6:00
20
Meinou de Jong
Triathlon
6:01
21
Sija Sikkema
U-Track
6:03
22
Fé van der Weij
Altis
6:05
23
Rosalie Nout
U-Track
6:08
24
Nikki Vroemen
Altis
6:09
25
June Besuyen
Altis
6:10
26
Iris van Eerde
AV Zeewolde
6:11
27
Ella Marie Kurzmann
Spirit Lelystad
6:12
28
Mette van der Veen
Pijnenburg
6:13
29
Marlou Pronk
BAV
6:15
30
Kim Scheffers
BAV
6:16
31
Epy Beerse
Almere '81
6:19
32
Karlijn Mossink
Altis
6:20
33
Lieve Verschoor
AV Nijkerk
6:20
34
Roos Oostveen
Altis
6:21
35
Laura van de Beek
Hellas
6:21
36
Philippa Faase
Fit
6:22
37
Aimeé Pillen
Pijnenburg
6:25
38
Judith Sjenitzer
Pijnenburg
6:26
39
Juno Kapelle
Triathlon
6:33
40
Rosalie Kriek
AV Zeewolde
6:34
41
Majken Berends
BAV
6:38
42
Dominique Poelhekke
AV Zeewolde
6:39
43
Fenna Miedema
Altis
6:40
44
Lois Rijnders
Altis
6:41
45
Salomé Thevenard
Altis
6:44
46
Marrit Jelgerhuis
Triathlon
6:49
47
Jorieke van Duinen
BAV
6:56
48
Julia de Keijzer
BAV
6:56
49
Fenne Boudewijns
Pijnenburg
6:59
50
Sofie Kruiswijk
BAV
7:03
51
Neala Don
Altis
7:09
52
Mayke van Lieshout
Triathlon
7:14
53
Anouk Bakker
Triathlon
7:50
54
Clarice van der Zanden
Altis
7:50
55
Julia Vastenburg
AV Zeewolde
8:12
www.uitslagen.nl
17-12-2018 21:19